X

Skup zniszczonych mieszkań, które wymagają remontu

Zajmujemy się skupem mieszkań zniszczonych, wymagających remontu.

Skup mieszkań wymagających remontu

Masz zamiar sprzedać mieszkanie, jednak wymaga ono remontu? Taki remont nie dość że kosztuje, to jeszcze bardzo często wymaga dużo czasu i wkładu własnego, co potrafi być naprawdę denerwujące. Jeszcze gorzej jest w przypadku kiedy mieszkanie nie nadaje się do użytku dopóki nie zostanie ono wyremontowane, a remont taki sięga wartości samego lokalu. Z tą drugą opcją spotkać się możemy w przypadku starszych obiektów, które wykonane zostały przy pomocy przestarzałych technologii sprzed wieku.

Posiadanie mieszkania, które jest w stanie niezdatnym do użytku potrafi być często sporym problemem. Przychodzimy jednak z rozwiązaniem tego problemu, którym może być nasza firma, gdyż oferujemy skup zniszczonych mieszkań. Na takie rozwiązanie decyduje się wiele właścicieli uszkodzonych nieruchomości.

Skup mieszkań zniszczonych w wyniku powodzi bądź pożaru

Jako że jesteśmy firmą skupującą lokale w stanie niezdatnym do użytkowania spowodowanym zalaniem, podtopieniami, powodzią czy pożarem, doskonale wiemy, że takie mieszkania wymagają kosztownych remontów, na które nie każdy może sobie pozwolić. Przywrócenie świetności nieruchomości jest po prostu stratą czasu i środków. Jeżeli w dodatku właściciel mieszkania nie ma ubezpieczenia, które mogłyby pokryć chociaż część kosztów remontu, taki remont może okazać się niemożliwy do zrealizowania.

Kto mi da najlepszą cenę za zniszczone mieszkanie?

Indywidualni klienci rzadko kiedy decydują się na zakup nieruchomości do remontu. Podobnie jak w przypadku właścicieli takich mieszkań – nabywcom też nie podobają się koszty prac remontowych, które trzeba ponieść by móc w ogóle korzystać z takiego lokalu. Do gruntownego remontu niezbędna będzie wymiana instalacji, nowy tynk, renowacja łazienki, czy modernizacja kuchni. To wszystko wyniesie o wiele więcej niż zerwanie tapet, odmalowanie ścian, czy wymiany kilku kabli bądź umywalki. Środki na realizację prac renowacyjnych mają jednak firmy zajmujące się nieruchomościami, takie jak chociażby nasza firma – zapraszamy więc do skorzystania z naszej oferty, w której znajduje się między innymi bezpłatna wycena mieszkania.

Mam zamiar sprzedać mieszkanie lecz nie wiem czy to na pewno bezpieczne

Nasz zespół inwestycyjny jest firmą znaną na rynku nieruchomości, oraz cenioną przez naszych Klientów za dobre warunki współpracy, przejrzystość działania, najkorzystniejsze wyceny mieszkań, oraz pozytywne relacje z właścicielami nieruchomości, którzy skorzystali z naszej oferty. Dobra opinia o naszej firmie wynika też z dbałości o bezpieczeństwo transakcji na każdym etapie jej przygotowania oraz wypełniania formalności niezbędnych do transakcji. Jeżeli zakup mieszkania do remontu ma być pokryty gotówką, Klient otrzymuje pieniądze podpisując z nami umowę u notariusza, jeśli jednak decyduje się on na przelew na wskazane przez siebie konto, przelew wpływa maksymalnie do 24 godzin od podpisania umowy.

Chcesz sprzedać mieszkanie, które wymaga bardzo kosztownego remontu, ale nie chcesz tracić czasu? Nie wiesz jak zredagować ogłoszenie w przypadku mieszkania w takim stanie? Skontaktuj się z nami. Nasz ekspert przeprowadzi bezpłatną wycenę, a po twojej zgodzie kupimy Twoje mieszkanie. Pieniądze ze sprzedaży otrzymasz w gotówce do ręki, bądź przelew do 24 godzin od finalizacji umowy.

Skupujemy mieszkania w każdym stanie:

Do remontu

Remonty mieszkań wymagają mnóstwo pracy i wkłądu finansoweg, nie każdego na to stać.

Zniszczone

Doprowadzenie do porzadku takich mieszkań to nowe tynki, wymiana różnego rodzaju instalacji, nowa kuchnia i nowa łazienka.

Po powodzi lub pożarze

Zalania, podtopienia, powodzie i pożary stanowią często powody kosztownych remontów, na które właścicieli mieszkań nie zawsze stać.

Opinie osób, które skorzystały z pomocy przy sprzedaży zniszczonego mieszkania:

Byłem właścicielem mieszkania w bloku, w którym wybuchnął pożar. Nie miałem wtedy wystarczająco gotówki na remont mieszkania, a tym bardziej na zakup nowego. Przez pożar byłem zmuszony mieszkać u kolegi, który powiedział mi o tej firmie i że zajmuje się ona skupem mieszkań z różnymi problemami. Na początku nie chciałem wierzyć że ktokolwiek byłby zainteresowany takim lokalem, a jednak. Skontaktowałem się z nimi i skorzystałem z ich oferty i ani trochę nie żałuję. Moje mieszkanie po pożarze wyceniono, wstawiłem się do notariusza, a po wszystkim bardzo szybko otrzymałem pieniądze na moje konto. Polecam każdemu tę firmę, nawet osobom, które nie wierzą w to, że ktokolwiek jest w stanie im pomóc. Pozdrawiam również całą kadrę tej firmy, wszystkich pracowników, którzy mi pomogli w pozbyciu się tego mieszkania.

Piotr A.

Zawsze chciałam kupić sobie mieszkanie gdzieś poza głośnym miastem. Moje plany jednak legły w gruzach kiedy w moim mieszkaniu wybuchł pożar. Mogłam wtedy zapomnieć o pomocy, a już na pewno o sprzedaży zniszczonego mieszkania i kupnie nowego. Przeglądając internet natrafiłam na wiele ofert skupu mieszkań, lecz każda firma przeciągała cały proces, a mi okropnie zależało na czasie, ponieważ byłam zmuszona mieszkać z rodziną w ciasnym mieszkaniu. W końcu znalazłam tę stronę, a po przeczytaniu na niej pozytywnych opinii pomyślałam że to może być moja szansa. Skontaktowałam się z firmą, która bardzo szybko zaczęła działać. W dwa dni wyceniono moje zniszczone mieszkanie, a potem załatwiono wszystkie formalności. Niepotrzebnie marnowałam wcześniej czas na kontakt z innymi firmami, gdyż od tej otrzymałam gotówkę w dosłownie kilka dni. Polecam i serdecznie pozdrawiam wszystkich, którzy mi pomogli!

Marta L.

Mi również udzielono szybkiej i uczciwej pomocy, kiedy skontaktowałem się z nimi w sprawie mojego mieszkania, które zostało zalane i częściowo spalone w wyniku pożaru. Za remont, którego wymagało mieszkanie po zalaniu mogłam spokojnie zapłacić, jednak po częściowym jego spaleniu nie byłam w stanie pokryć kosztów remontu. Jeden ze znajomych polecił mi skontaktować się z tą firma, lecz miałam swoje obawy, gdyż nigdy nie interesowałam się tego typu sprawami. Byłam wręcz pewna, że firma oszuka mnie przy pierwszej możliwej okazji, a ja albo dostanę za mieszkanie śmieszne pieniądze, albo nigdy ich nawet nie zobaczę. Po spotkaniu z panią Kasią z tej firmy byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Jeszcze bardziej uszczęśliwiło mnie to, że po zaledwie dwóch dniach otrzymałam bardzo zadowalającą wycenę mojego mieszkania. (nigdy bym się nie spodziewała że ktoś tyle zaproponuje za spalone mieszkanie) Pani Kasia udzieliła mi również pomocy przy zebraniu wszystkich potrzebnych dokumentów, oraz umówiła mnie na spotkanie z notariuszem. Bardzo szybko udało mi się podpisać wszystkie niezbędne dokumenty, a niedługo po tym otrzymałam na konto ustaloną kwotę. Polecam każdemu!

Agnieszka G.

Próbowałem kiedyś samodzielnie sprzedać moje mieszkanie. Mieszkanie otrzymałem w spadku i niestety było one zadłużone. Zainteresowanych jego kupnem było kilku, jednak nic z tego nie wyszło. Klienci mówili mi że mieszkanie nadaje się do remontu, lecz ja nie byłem w stanie sobie na takowy pozwolić. Zacząłem więc szukać ogłoszeń „kupię mieszkanie z długiem” czy „kupię mieszkanie do remontu” i tak oto znalazłem tę stronę. Po kontakcie i załatwieniu wszelkich spraw dotyczących mieszkania udało mi się sprzedać mieszkanie w ciągu kilku dni oraz spłacić swój dług, a pieniądze zostały mi błyskawicznie przelane na konto. Gdybym wcześniej się z nimi skontaktował zaoszczędziłbym dużo czasu i swoich nerwów. Polecam tę firmę wszystkim, którzy potrzebują pomocy ze sprzedażą mieszkania w podobnym stanie.

Dominik Ś.

W sprzedaży mojego mieszkania, które uległo niejednokrotnemu zalaniu pomogła mi pani Marta, którą chciałabym serdecznie pozdrowić! Kiedy byłam już pewna że nie ma dla mnie żadnego ratunku, pojawiła się nadzieja. Po rozmowie z panią Martą wiedziałam że jest dla mnie szansa na lepszą przyszłość. Ja otrzymałam uczciwą wycenę mieszkania, które sprzedałam, a ta firma zyskała moje zaufanie. Polecam z całego serca.

Marianna .

Wraz z żoną byliśmy właścicielami mieszkania, które było częściowo strawione przez pożar. Nie mogliśmy sobie pozwolić na jego remont, gdyż nie mieliśmy wystarczającej ilości pieniędzy. Jedynym sensownym rozwiązaniem była więc sprzedaż naszego lokalu. W tym celu skontaktowaliśmy się z tą firmą, a dzięki doświadczeniu jednej z pań w niej pracujących uniknęliśmy jakichkolwiek opłat, które byłyby niezbędne do wystawienia ogłoszenia czy skontaktowania się z biurem nieruchomości, a przede wszystkim nie musieliśmy się martwić o remont mieszkania. Wszelkiego typu formalności też nie stanowiły dla nas żadnej przeszkody, gdyż zostały one szybko i sprawnie załatwione przez zespół tej firmy. Dzięki nim udało się nam zaoszczędzić naprawdę dużo pieniędzy. Polecamy tę firmę wszystkim w podobnej potrzebie.

Jan i Anna R.