X

Jak sprawnie sprzedać zadłużoną nieruchomość?

Sprzedaj skutecznie dom lub mieszkanie z długiem. Zajmujemy się skupem zadłużonych nieruchomości.

Skup nieruchomości z długiem

Jednym z najczęstszych i zarazem największych problemów społecznych są nieruchomosci z długiem. Tak naprawdę każdemu z nas może zmienić się sytuacja finansowa, efektem czego możemy doprowadzić nieruchomość do zadłużenia, czasem tak dużego, że jego spłacenie jest niemożliwe. W takiej sytuacji jesteśmy zagrożeni interwencją komornika, w parze z którą często idzie zlicytowanie naszego majątku.

Zastanawiasz się jak bezpiecznie sprzedać nieruchomość z komornikiem? Sprawdź artykuł Jak sprzedać mieszkania z komornikiem.

Jak dochodzi do interwencji komorniczej? Najpopularniejszymi sposobami finansowania inwestycji budowlanych, czy innych większych wydatków są różne produkty finansowe. Jedne z nich dedykowane są zabezpieczeniom inwestycji, inne celom rozwojowym firm, a jeszcze inne przeznaczone są na kupno narzędzi, sprzętu, działki czy nawet mieszkania. Często jednak zdarza się tak, że coś pójdzie nie po naszej myśli i na przykład stracimy pracę, przez co nie będziemy mieć środków na finansowanie mieszkania i popadniemy w długi. W takim wypadku bank bądź inna instytucja finansowa może wypowiedzieć umowę kredytową i zażądać przekazania zadłużonego lokalu. Można jednak temu zapobiec oddłużając mieszkanie. Są na to dwa sposoby – napisanie ogłoszenia „sprzedam zadłużone mieszkanie” albo skontaktowanie się z nami. Oferujemy skuteczny skup nieruchomości z długiem każdego rodzaju nawet hipotecznym po cenie rynkowej. Kupimy twoje mieszkanie za gotówkę w całej Polsce z bezpłatną wyceną i natychmiastową wypłatą należności do ręki lub na konto bankowe już do 24 godzin od podpisania umowy.

Skup zadłużonych nieruchomości

Odkupimy za gotówkę mieszkanie z długiem

Sprzedaż zadłużonej nieruchomości pozwala pozbyć się zadłużenia i pomaga wrócić do płynności finansowej. Mimo że sprzedaż mieszkania z długiem np. hipotecznym w celu wyjścia niego nie jest taka łatwa, to niestety często okazuje się ona jedynym wyjściem. Nie zawsze chodzi o sprzedaż swojego miejsca zamieszkania, gdyż zadłużone osoby są często właścicielami innych lokali, albo udziałów w nieruchomościach, będąc dajmy na to współwłaścicielami działki budowlanej. Na sprzedaż wystawić można nawet mieszkanie wymagające remontu, które zostało zniszczone w wyniku różnego typu nieprzyjemnych okoliczności takich jak np. pożar. Dla nas każde mieszkanie jest na wagę złota, nawet zadłużone, zaniedbane, czy zniszczone. Dla większości osób w potrzebie sprzedania zadłużonego mieszkania lub sprzedaży zadłużonej działki i gruntów jesteśmy jedynym kupcem, który szybko doprowadza do transakcji i płaci błyskawiczną gotówką do ręki.

Nie wiesz jak sprzedać mieszkanie obciążone kredytem? Skorzystaj z oferty Skupu nieruchomości obciążonych kredytem.

Skup zadłużonych nieruchomości za gotówkę

Sprzedam udziały w zadłużonym mieszkaniu

Skupujemy mieszkania z długiem, jednak specjalizujemy się także w skupie udziałów w nieruchomościach. Wielu naszych Klientów jest współwłaścicielami działek budowlanych lub firm z udziałami w inwestycjach budowlanych. Jeżeli Klient wraz z czwórką przyjaciół jest właścicielem lokalu, możemy odkupić jego udziały. W zależności od tego jaki jest udział procentowy oferujemy cenę, która odpowiada aktualnym warunkom rynkowym. Jeżeli udziały wynoszą równe 20%, przy wycenie lokalu na 400 tysięcy złotych, to klient dostaje 80 tysięcy. Jeżeli lokal obciążony jest długiem w wysokości 60 tysięcy złotych, to 60 idzie na spłatę długu, a pozostałe 20 z 80 tysięcy idzie na konto Klienta. Każdy proces skupu udziałów, podobnie do innych naszych operacji, poprzedzony jest oględzinami mieszkania, na podstawie których zostaje sporządzona zupełnie darmowa wycena, która jeszcze do niczego nie zobowiązuje. Wycenę taką Klient może zarówno przyjąć, jak i odrzucić nie ponosząc przy tym żadnych konsekwencji. Warto pamiętać, że pozostali udziałowcy nie muszą wyrażać zgody na sprzedaż udziałów Klienta, który się na to zdecydował.

Masz trudną sytację rodzinną i chcesz pozbyć się mieszkania po rozwodzie? Twój małżonek zajmuje część udziałów mieszkania? Skup nieruchomości po rozwodzie może Ci pomóc.

Skup zadłużonych domów

Ile czasu wymaga oddłużanie mieszkania?

Im szybciej umowa zostanie podpisana tym szybciej Klient zostanie pozbawiony długu wraz z naliczaniem odsetek i możliwością interwencji komorniczej. Czas więc gra dużą rolę, a w przypadku dużego zadłużenia gra na niekorzyść dłużnika. Sam proces odkupienia mieszkania z długiem, bądź oddłużenia mieszkania za pomocą kupna innego, bądź udziałów w mieszkaniu trwa kilka dni. Po zaakceptowaniu wyceny i naszej oferty ustalamy wizytę u notariusza. Załatwianie dokumentów również bierzemy na siebie.

W twoim mieszkaniu przesiaduje niechciany lokator? Nie wiesz jak się go pozbyć? Rozpocznij współpracę ze Skupem mieszkań z lokatorem aby szybko i bezpiecznie rozwiązać sprawę.

Masz zamiar sprzedać zadłużony dom, lecz nie chcesz tracić czasu? Nie masz czasu na robienie ogłoszenia „sprzedam mieszkanie zadłużone hipoteką”? Skontaktuj się z nami, a nasz ekspert wyceni Twój lokal. Jeżeli zaakceptujesz wycenę i zgodzisz się na współpracę z nami, kupimy Twoje mieszkanie. Gotówkę otrzymasz błyskawicznie, a jeżeli zdecydujesz się na przelew na konto, otrzymasz pieniądze do 24 godzin od finalizacji umowy.

Skupujemy mieszkania na terenie całej Polski! Zobacz ofertę Skupu mieszkań w całej Polsce.

Sprzedaż zadłużonej nieruchomości

Rodzaje mieszkań z długiem, które skupujemy:

Skup zadłużonych kawalerek

Kupujemy kawalerki z długiem

Skup zadłużonych mieszkań komunalnych

Kupujemy mieszkania komunalne z długiem za gotówkę

Skup zadłużonych mieszkań spółdzielczych

Kupujemy mieszkania spółdzielcze z długiem

Opinie osób, które skorzystały z naszej pomocy przy sprzedaży zadłużonego mieszkania

Byłem kiedyś właścicielem mieszkania z lokatorem. Nie płacił on rachunków ani czynszu, przez co mieszkanie było zadłużone, jednak nie mogłem znaleźć sposobu na pozbycie się jego. Byłem pewien, że nie ma na to żadnego rozwiązania i będę zmuszony sprzedać swój dom by pozbyć się długów. W internecie znalazłem tę stronę, lecz nie byłem co do niej przekonany. Przeczytałem opinie i zdecydowałem się z nimi skontaktować. Osoba, z którą rozmawiałem przez telefon, powiedziała mi że firma bardzo chętnie zajmie się moją sprawą i pomoże mi w rozwiązaniu mojego problemu spłacając długi. Wszystkie formalności zostały załatwione błyskawicznie, następnie spotkaliśmy się u notariusza. Dług spłaciłem, a lokator już więcej nie był dla mnie problemem, gdyż na zawsze się go pozbyłem. Polecam.

Krzysztof R.

Również mogę z czystym sumieniem polecić tę firmę. Szukałem firmy, która skupi moje zadłużone mieszkanie bardzo długo. Mimo że na rynku można znaleźć naprawdę wiele tego typu firm, lecz nie znaczy to że każda z nich jest uczciwa. Miałem na własność mieszkanie ze sporym długiem, które w każdej chwili mógł zająć komornik, co spowodowałoby, że zostałbym tak naprawdę bez niczego. Po rozmowie z jedną z pracujących w tej firmie pań byłem już przekonany że jestem w stanie sprzedać swoje nieszczęsne mieszkanie, spłacając przy tym dług i mieć dla siebie jeszcze trochę pieniędzy na inne rzeczy. Na drugi dzień od spotkania dostałem już wycenę, zostało mi wyjaśnione co jeszcze potrzeba, jakie formalności muszę załatwić, a następnie zostałem umówiony z notariuszem. Wszystko poszło sprawnie i zgodnie z planem. Polecam wszystkim!

Kacper K.

Na moim mieszkaniu ciążył dług i groziła mi eksmisja. Chciałem je sprzedać, jednak nigdy nie robiłem nic z tej dziedziny i nie znałem się na prawie. Gdy spotkałem się z pracownikiem tej firmy – Konradem, zostałem poinformowany o wszelkich formalnościach i zaproponowano mi pomoc w zebraniu niezbędnej dokumentacji. Po dwóch dniach dostałem wycenę mieszkania, a następnie zostałem umówiony z notariuszem. Dług spłaciłem, a na moje konto przelana została reszta pieniędzy pozostała ze sprzedaży. Polecam, gdyż uważam, że jest to najlepsza firma od mieszkań na rynku.

Tymoteusz Ś.

Wraz z żoną popadliśmy w wielkie problemy finansowe i nawet sprzedaż samochodu i wszystkiego co mamy w domu nie pozwoliłaby nam na spłatę długów za nasze mieszkanie. Komornicy zadbali o to abyśmy nie mogli zapomnieć o naszych długach. Ciągle szukaliśmy pomocy, lecz ciągłe zapożyczanie się w ogóle nie wchodziło w grę. Usłyszeliśmy raz od znajomych o tej firmie. Powiedzieli nam że firma skupuje między innymi zadłużone mieszkania, co było dla nas jedynym ratunkiem. Umówiliśmy się z nimi na spotkanie już następnego dnia. Przedstawiliśmy im naszą sytuację, po czym poinformowano nas o tym jak wygląda zawarcie takiej umowy. Dwa dni potem dostaliśmy na pocztę bardzo atrakcyjną wycenę naszego mieszkania. Zatwierdziliśmy tę wycenę, po czym rozpoczęło się załatwianie wszystkich formalności. Cały proces przebiegł sprawnie i błyskawicznie, a my spłaciliśmy swój dług.

Mariusz T.

Miałem przyjemność skorzystać z oferty tej kiedy wraz z rodzeństwem odziedziczyliśmy mieszkanie po naszym zmarłym ojcu. Mieszkanie było w nienajlepszym stanie i nadawało się do porządnego remontu, a na dodatek było zadłużone. Pomimo mojego dobrego stanowiska w pracy, nie zarabiałem wystarczająco dużo żeby pozwolić sobie na spłatę takiego zadłużenia. Chociaż zależało mi na pieniądzach i spłacie długu, to o sprzedaży mieszkania nie było mowy, gdyż reszta rodzeństwa nie zgadzała się ze mną w tej kwestii. Dług jednak co miesiąc rósł, a chętnych do jego spłacenia nie było. W końcu postanowiłem sprzedać moją część mieszkania firmie, która zajmuje się takim skupem. Dzięki doświadczonym pracownikom wszystkie formalności zostały bardzo szybko załatwione, a ja otrzymałem pieniądze za swoją część mieszkania i nie dość że spłaciłem swój dług, to mogłem przeznaczyć resztę pieniędzy na spłacenie rat za mój nowy samochód. Mieszkanie nie jest już moim problemem, a mojego rodzeństwa. Polecam tę firmę wszystkim osobom z podobnymi problemami.

Marek Z.

Również korzystałam z ich usług i mogę powiedzieć jedno – polecam. Jestem pewna, że nie ma dzisiaj osoby, która nie miałaby żadnego długu, czy to mniejszego czy też większego. Niestety takie mamy czasy, że nie każdy płaci rachunki, czynsz, czy odprowadza podatki, gdyż po prostu nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić. Całe życie ciężko pracowałam, lecz kiedy straciłam pracę, nie miałam żadnych odłożonych pieniędzy, a rachunki za mieszkanie wzrastały. Moja sytuacja ciągle się pogarszała, a nie miał mi kto pomóc. Miałam możliwość przeprowadzić się do mojej mamy, jednak nie sądzę żeby to pomogło, ponieważ długi by zostały. Postanowiłam poszukać kogoś, kto kupiłby zadłużone mieszkanie, jakiejś firmy i w końcu znalazłam tę firmę. Tak naprawdę nie oczekiwałam zbyt wiele, zależało mi tylko na tym żeby spłacić zadłużenie i móc w końcu zapomnieć o problemach. Dzięki tej firmie nie dość że sprzedałam dom i spłaciłam dług, to jeszcze zostało mi trochę pieniędzy, których może nie było wystarczająco dużo na nowe mieszkanie, lecz wystarczały mi na nowy start, mieszkając u mojej mamy.

Joanna F.

Również chciałabym podziękować wszystkim pracownikom tej firmy, którzy pomagali mi w mojej sprawie. Moja historia niewiele różni się od innych, które można przeczytać w opiniach. Wiele lat pracowałam za granicą i zarobiłam w tej pracy naprawdę dużo gotówki, dzięki czemu wraz z moim mężem mogliśmy sobie pozwolić na kupno wymarzonego mieszkania. Szczęście jednak przestało mi dopisywać kiedy rozwiodłam się z mężem i poważnie zachorowałam, przez co nie mogłam pracować i zostałam sama z wielkim mieszkaniem. Wtedy zaczęły się problemy związane z zadłużeniem, a moje piękne wymarzone mieszkanie stało się więzieniem. Nie chciałam żeby moje dzieci odziedziczyły po mnie długi, więc postanowiłam poszukać w internecie kogoś chętnego do skupu zadłużonego mieszkania. Po godzinach zapoznawania się z różnymi ofertami, znalazłam tę firmę i postanowiłam skontaktować się z jej zespołem. Kobieta, która zajmowała się moją sprawą wysłała mi bardzo atrakcyjną wycenę mieszkania na maila, a w przeciągu następnych kilku dni po załatwieniu wszystkich dokumentów mieszkanie udało się sprzedać. Uzyskane pieniądze pokryły wszystkie długi, a na dodatek została nam jeszcze niemała sumka. Do dzisiaj jestem im bardzo wdzięczna za wszystko i polecam tę firmę każdemu.

Małgorzata G.

Polecam z całego serca. Pracownicy tej firmy są doświadczeni i doskonale znają się na tym co robią, a sama firma jest rzetelna. Zajmują się nawet najgorszymi przypadkami, więc żadne nie są im straszne. Są bardzo zaangażowani w swoją pracę i oddani jej, dzięki czemu potrafią zdziałać cuda. Moje mieszkanie zostało okropnie zadłużone przez mojego schorowanego ojca, który jak się okazało nie płacił za nie czynszu. Ojciec potrzebował pomocy, więc postanowiłam sprzedać mieszkanie i się nim zająć. Współpraca z tą firmą poszła szybko i sprawnie, załatwiliśmy wszystkie potrzebne dokumenty i spotkałam się z notariuszem. W ten sposób spłaciłam dług, mieszkanie sprzedałam i mogłam spokojnie zajmować się chorym ojcem.

Natalia K.

Szczerze przyznam się, że do głowy mi nie przyszło, że istnieją firmy skupujące nieruchomości z długiem. O tej firmie powiedziała mi kiedyś znajoma w pracy, kiedy poruszyłam temat mojego zadłużonego mieszkania. Po znalezieniu ich numeru w internecie postanowiłam się z nimi skontaktować. Telefon odebrała pani Asia, która była naprawdę miła i doświadczona w swojej pracy. Przyjęła ona moją sprawę i profesjonalnie wyjaśniła mi wszystko od początku do końca. Powiedziała że wszystko da się załatwić i że po wystawionej wycenie i mojej zgodzie kupią mieszkanie. Wszystko poszło zgodnie z planem, w załatwieniu wszystkich formalności pomogła mi pani Asia. Następnie zostałam umówiona na spotkanie z notariuszem. Dług spłaciłam, a resztę dostałam dla siebie. Bardzo polecam!

Mariola R.

Typy zadłużonych mieszkań, które skupujemy:

  • kawalerki
  • spółdzielcze
  • komunalne
  • społczno-czynszowe
  • hipoteczne
  • zakładowe