X

Skup mieszkań z lokatorem

Skupujemy mieszkania z lokatorem za gotówkę na terenie całej Polski.

Jak sprzedać mieszkanie z lokatorem?

Choć mogło by się wydawać, że sprzedaż mieszkania z lokatorem jest niecodzienną operacją, a sam proces wygląda na dość ciężki do przeprowadzenia, to jednak tego typu operacje realizowane są w naszym kraju dość często i nie ma w nich nic dziwnego. W takich przypadkach bardzo często chodzi o sytuację kiedy nasz Klient dziedziczy mieszkanie, które przeznaczone jest do wynajmu. Oczywiście zarządzanie tego typu obiektem nie zawsze jest możliwe, więc można go zwyczajnie sprzedać. My zaś oferujemy skup takich mieszkań, a naszą ofertę dedykujemy wszystkim właścicielom zajętych lokali. Jeżeli umów o wynajem nie da się rozwiązać, mieszkanie z lokatorami można sprzedać. Wszystko oczywiście zgodnie z prawem.

Oprócz niechicanego lokatora twoja nieruchomość jest zadłużona? Zapoznaj się z ofertą Skupu nieruchomości zadłużonych.

Skup nieruchomości z lokatorem

Skupujemy mieszkania z lokatorami za gotówkę

Operacja, którą proponujemy nie różni się w zasadzie niczym od transakcji zakupu firmy wraz z jej pracownikami. Nowy właściciel może dysponować swoją własnością dowolnie oraz pozostawić pracowników na ich stanowiskach, może również skorzystać ze sposobności negocjacji warunków zatrudnienia i treści umowy. W przypadku mieszkania mowa jest oczywiście o umowie najmu, cenie odstępnego i czasu trwania umów. Na spieniężenie mieszkania z lokatorem zdecydować się można tak naprawdę w każdej chwili, zarówno kiedy potrzebna jest błyskawiczna gotówka od ręki, która jest zgodna z obecnymi cenami rynkowymi oraz kiedy stan zdrowia nie pozwala już na zajmowanie się mieszkaniem, bądź z innych powodów.

Komornik puka już do twoich drzwi i nie wież co zrobić z takim mieszkaniem? Specjalizujemy się w Skupie mieszkań z komornikiem.

sprzedaz nieruchomości z lokatorem

Skupujemy mieszkania z lokatorem w całej Polsce

Oferujemy skup mieszkań z lokatorem, co nieraz potrafi się okazać najlepszą formą pomocy. Wiele właścicieli dziedziczy mieszkania na wynajem, ale ich lokatorzy zwyczajnie nie przystają na warunki właściciela i nie zgadzają się na opuszczenie mieszkania. Właściciel takiego lokalu, który nie jest przygotowany na tego typu sytuacje jest zmuszony znosić takich lokatorów, którzy nierzadko potrafią pozostać w mieszkaniu mimo rozwiązania umowy najmu. Sama wartość obiektu wówczas spada, a mieszkanie generuje koszty. Rozwiązaniem okazać się może sprzedanie lokalu razem z zamieszkałymi w nim lokatorami. Dokonuje się tego u notariusza między właścicielem, a firmą skupującą mieszkania z lokatorami, czyli np. z naszym zespołem.

Trudna sytuacja w rodzinie nie pozwala ci sprzedać mieszkania? Zobacz usługi Skupu nieruchomości po rozwodzie.

skup nieruchomości z niechcianym lokatorem

Czy sprzedaż mieszkania z lokatorem jest w ogóle legalna?

Wszystkie wykonywane przez nas operacje, które są zawarte w naszej ofercie są jak najbardziej legalne i zgodne z literą prawa. Jak każda inna firma jesteśmy w posiadaniu kapitału przeznaczonego do realizacji transakcji takich jak chociażby kupno mieszkania z lokatorami. Czasem zdarza się, że oceniając ryzyko, które związane jest z wyprowadzką lokatora, zaproponujemy cenę delikatnie niższą niż oczekiwana, jednak mimo to będzie ona korzystniejsza niż te proponowane przez inne firmy skupujące nieruchomości.

Nieruchomość zadłużona kredytem? U nas łatwo ją sprzedaż! Sprawdź ofertę Skupu mieszkań z kredytem.

Masz zamiar sprzedać mieszkanie, ale nie widzi Ci się marnowanie przy tym czasu? Nie wiesz jak napisać ogłoszenie o sprzedaży lokalu z zamieszkałymi lokatorami? Skontaktuj się z naszym zespołem przez telefon, bądź drogą mailową. Nasz ekspert dokona zupełnie bezpłatną wycenę Twojego mieszkania, a jeżeli zgodzisz się na nasze warunki, kupimy je. Pieniądze za swoje lokum otrzymasz w gotówce, bądź przelewem na wskazane konto w ciągu 24 godzin od finalizacji podpisanej umowy.

Nasz Skup nieruchomości działa na terenie całej Polski! Sprawdź czy jesteśmy w twoim mieście.

sprzedaż nieruchomości z niechcianym lokatorem

Rodzaje mieszkań z lokatorem, które skupujemy:

Skup kawalerek z lokatorem

Kupujemy kawalerki z lokatorami

Skup mieszkań komunalnych z lokatorem

Kupujemy mieszkania komunalne z lokatorami za gotówkę

Skup mieszkań spółdzielczych z lokatorami

Kupujemy mieszkania spółdzielcze z lokatorami

Opinie osób, które skorzystały z naszej oferty dotyczącej sprzedaży mieszkania z lokatorem.

Przez naprawdę długi czas szukałam dobrej i sprawdzonej firmy, która pomogłaby mi w sprzedaży mojego mieszkania z lokatorem. Moja znajoma powiedziała mi o tej firmie i poradziła mi skonsultować się z jej zespołem przez telefon. Obsługująca mnie pani była naprawdę bardzo pomocna i wyrozumiała i cierpliwie znosiła moje wszystkie pytania, którymi ją zasypywałam. Nie dość że mogłam liczyć na miłą obsługę, to jeszcze zupełnie za darmo została sporządzona wycena mojego mieszkania, na którą zgodnie z obietnicą musiałam czekać niecałe dwa dni. Zaproponowana cena była naprawdę imponująca. Następnie załatwione zostały wszelkie formalności, o które nie musiałam się martwić, gdyż firma zrobiła to w moim imieniu. Zostało już tylko podjechać do notariusza, podpisać potrzebne dokumenty i cieszyć się z naprawdę dużej i zadowalającej kwoty. Polecam tę firmę, ponieważ jest bardzo uczciwa.

Agnieszka R.

Również miałem problem z moim mieszkaniem, które zamieszkiwane było przez lokatorów. Byłem właścicielem mieszkania z obcymi ludźmi, a kiedy poważnie zachorowałem stanowiło to dla mnie ogromne obciążenie, a w dodatku potrzebowałem gotówki. Po skontaktowaniu się z tą firmą jej pracownicy w ciągu kilku dni przygotowali wycenę mojego mieszkania i zorganizowali spotkanie z notariuszem. Dzięki nim nie musiałem się obawiać lokatorów i mogłem skupić się na własnym zdrowiu, a pieniądze otrzymane ze sprzedaży lokalu mogłem przeznaczyć na leczenie. Pozdrawiam wszystkich pracowników tej firmy, dziękuję za pomoc i polecam wszystkim ich usługi.

Antoni P.

Moim problemem było mieszkanie otrzymane w spadku. Sytuacja z nim związana była na tyle skomplikowana, że mieszkała tam rodzina, której w żaden sposób nie byłem w stanie się pozbyć. Zaistniała sytuacja była o tyle nieprzyjemna, że mieszkający u mnie lokatorzy nie płacili mi żadnego czynszu. Postanowiłem skontaktować się z jakąś firmą, która skupuje nieruchomości z lokatorami. Tak oto przeszukując internet natrafiłem na ogłoszenie tej firmy i przeczytałem wszystkie pozytywne opinie na jej temat. Pomyślałem że może to być moja szansa na wyjście z tej przykrej sytuacji. Skontaktowałem się z jednym z pracowników firmy telefonicznie i opowiedziałem o mojej sytuacji. Uzyskałem odpowiedzi na moje wszystkie pytania i wszelkie wątpliwości zostały rozwiane. Po dwóch dniach otrzymałem wycenę mojego mieszkania. Z racji że przedstawiona oferta była naprawdę atrakcyjna zgodziłem się bez wahania. Została mi również zaoferowana pomoc z załatwianiem formalności, a następnie udałem się do notariusza podpisać ważne dokumenty. Sprzedałem mieszkanie z lokatorami, dług spłaciłem, a ja wyszedłem na plus z gotówką.

Michał K.

Polecam serdecznie! Firma ta jest uczciwa oraz rzetelna, a jej pracownicy są doświadczeni w skupie mieszkań z lokatorami. Byłem w posiadaniu dwóch mieszkań, które miałem zamiar sprzedać jednak lokatorzy mieszkający w nich mieli w umowie dożywocie i uważałem to za przeszkodę w sprzedaży. Okazało się że mogę sprzedać moje mieszkania wraz z zamieszkałymi lokatorami. Otrzymałem od firmy pomoc związaną ze skompletowaniem wszelkich niezbędnych dokumentów oraz zostałem umówiony z notariuszem. Nie musiałem się o nic martwić, a otrzymana gotówka przydała się na nowe życie.

Piotr P.

Również chciałbym serdecznie polecić tę firmę. Jest ona bardzo rzetelna, a jej pracownicy doświadczeni w swoim fachu. Dostałem w spadku mieszkanie z tzw. dożywociem, które miał mój daleki wujek, którego prawie nie znałem. Z racji że miał już swoje lata, stwarzał wiele problemów. Nie chciał mieć opiekunki, a sam sobie nie dawał rady. Takim sposobem zdarzyło mu się raz w miesiącu zalać mieszkanie. Doszedłem do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie jego sprzedanie. (oczywiście mieszkania, a nie wujka) Doświadczeni pracownicy tej firmy pomogli mi przy sprzedaży lokalu oraz załatwili za mnie wszelkie formalności. W kilka dni wycenili mi mieszkanie, po czym wstawiłem się u notariusza i złożyłem tylko jeden potrzebny podpis. Bardzo mocno polecam tę firmę, gdyż potrafi pomóc w potrzebie każdemu.

Filip P.

Wiele osób decydując się na sprzedaż swojego mieszkania potrafi trafić na liczne problemy. Czy to sprzedaż lokalu z kredytem, sprzedaż z lokatorem, czy sprzedaż mieszkania, którego jesteśmy współwłaścicielami. To wszystko to naprawdę niemałe problemy. Moim zdaniem tylko z pomocą takiej firmy jesteśmy w stanie pozbyć się takiego mieszkania, a o jego sprzedaży na własną rękę możemy zapomnieć. Pracownikom o takim doświadczeniu można zaufać, gdyż wiedzą oni co zrobić kiedy właścicielowi grozi zlicytowanie jego mieszkania. Kiedy mamy tego typu problemy, najlepszym wyjściem jest zaufanie doświadczonej firmie jak ta, która oferuje również pomoc z dokumentacją oraz pomoc prawną. Pamiętajmy że tylko od nas zależy to do kogo się zgłosimy z naszym problemem, a sama firma do niczego nas nie zmusza i w każdym momencie możemy odmówić.

Paweł M.

Osobiście byłam w posiadaniu mieszkania, w którym mieszkał lokator. Kontaktowałam się z kilkoma różnymi firmami z tej branży, jednak szczerze przyznam że obiecywali mi wiele, a przeciągali wszystkie procesy nawet do kilku miesięcy. Zrezygnowałam ze współpracy z nimi, gdyż zależało mi na szybkim działaniu. Postanowiłam więc skontaktować z tą firmą, którą polecił mi mój znajomy. Po kontakcie z nimi zostałam poinformowana, że do dwóch-trzech dni otrzymam wycenę na mój adres e-mail. Nie spotkałam się wcześniej z bardziej profesjonalną obsługą, ich procedury są przejrzyste, a cały proces trwał zaledwie kilka dni. Naprawdę lepiej jest poszukać firmy, która będzie wiarygodna i profesjonalnie załatwi wszelkie problemy, niż zaczynać współpracę z pierwszą lepszą z internetu i czekać na działanie miesiącami. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.

Grażyna P.

I ja mogę wymienić Państwu same plusy współpracy z zespołem tej firmy. Kontakt z pracownikiem firmy – w moim przypadku telefoniczny – bez najmniejszych zarzutów, gdyż zostałam wysłuchana i otrzymałam dużo zrozumienia. Wielkie doświadczenie – na każde z moich pytań, zarówno te mniej istotne i te ważniejsze otrzymałam odpowiedź. Pracownicy naprawdę cierpliwi i uczciwi, ani razu nie obiecali mi czegoś czego by nie wykonali. Firma oferuje również pomoc od strony prawnej, co jest jednym z największych plusów tej współpracy. Ich pomoc przy całym procesie sprzedaży jest naprawdę fachowa, a wszelkie porady naprawdę bardzo przydatne. Polecam gorąco!

Ewa C.

Każdemu kto potrzebuje fachowej pomocy ze sprzedaniem mieszkania poleciłbym tę firmę. Według mnie jest to najlepsza z wszystkich na rynku, a pracownicy doświadczeni i uczciwi. Pan Konrad z zespołu pomógł mi przy załatwianiu wszelkich niezbędnych dokumentów i związanych ze sprzedażą formalności. Dziękuję za okazaną mi pomoc, gdyż jestem przekonany, że gdyby nie oni to w życiu sam bym sobie z tym nie poradził.

Szymon N.

Typy mieszkań z lokatorami, które skupujemy:

  • kawalerki
  • spółdzielcze
  • komunalne
  • społczno-czynszowe
  • hipoteczne
  • zakładowe