X

Skup nieruchomości Bytom za gotówkę

Wypełnij formularz - kupujemy mieszkania w Bytomie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Jak działa skup nieruchomości w Bytomie?

1

Nawiązanie kontaktu

Wybierz formę kontaktu - telefoniczną lub przez formularz kontaktu. Dobierzemy termin i sposób wyceny nieruchomości.

right
2

Wycena nieruchomości

Gwarantujemy bezpłatną wycenę sprzedawanej nieruchomości, dokonamy jej rzetelnie i priorytetowo.

right
3

Transakcja notarialna

100% bezpieczeństwa, oferujemy obsługę prawną w przypadku nieruchomości z problemami oraz sprzedaż w biurze notarialnym

right
4

Rozliczenie

Przelew lub rozliczenie gotówkowe gwarantujemy do 24 godzin od pomyślnej transakcji u notariusza.

Bytom: Chcesz sprzedać nieruchomość w Bytomie za gotówkę?

Szukasz pomocy u skupu nieruchomości w Bytomie? Nasz skup nieruchomości od 8 lat zajmuje się skupem mieszkań, domów, lokali i innych nieruchomości w obejmując woj. śląskie. Skup Sprzedammieszkanie bardzo zwinnie rozwinął się na przestrzeni długich lat zadowalając przy tym pokaźną ilość kontrahentów sprzedających nieruchomość jeżeli chodzi o Bytom. Kupimy od Ciebie:

 • lokale użytkowe po pożarze w Bytomie
 • domy do remontu Bytom

Sprzedając nieruchomość z Bytomia wiedz że, mieszkania z najemcami, z kredytem hipotecznym, zajęciem komorniczym czy zadłużeniem nie są dla nas testem, operujemy na terenie miasta Bytom i na terytorium województwa śląskie. Nasza podpora jest drogocenna dopieszczenie całej transakcji sprzedaży nieruchomości w Bytomie.

 • lokale użytkowe po spadku w Bytomie
 • działki po rozwodzie z Bytomia

Interesuje Cię sprzedaż garażu w Bytomie lub innej nieruchomośi, która jest zdezolowana i nadaje się do rekonstrukcji lub ma kretą sytuację prawną to świadczymy pomoc doświadczonych radców prawnych i notariuszy, którzy produktywnie i bezpiecznie przeprowadzą was przez cały proces związany ze sprzedażą posesji z Bytomia. Stawiamy na charakterne podejście do klienta i rozumiemy, że każda okoliczność klientów jest inna oraz wymaga innych poczyniań. Jedno jednak jest wyrobione - liczy się jest dla nas etyczność sprzedaży nieruchomości w Bytomie .

Jak wykonać sprzedaż mieszkania przez skup nieruchomości w Bytomie?

Skup SprzedamMieszkanie kupując nieruchomości w Bytomie oświadcza, że:

 1. Przystępuje do każdego kontrahenta z Bytomia indywidualnie, nie zaprzeczająć jego orzeczeniu
 2. Zajmuje się skupem majątku na obszarze Bytom i województwa śląskie
 3. Zagwarantuje kontrahentom moralne i bezpłatne wyceny ich posesji sprzedawanych w Bytomie
 4. Zagwarantuje klientom usługe radców prywatnych oraz notariuszy z Bytomia
 5. Gwarantuje również szybką wypłatę należności za sprzedaną nieruchomość
 6. Zaręcza możliwość depozytu u notariusza

Pytasz czy SprzedamMieszkanie Bytom kupuje nieruchomości z kredytem z Bytomia?

Jeżeli w grę wchodzi skuteczna sprzedaż nieruchomości Bytom w woj. śląskie, bardzo nieprzerwanie przytafia się, że staramy się o kredyt lub pożyczkę, proponująć pod zastaw naszą nieruchomość. Niestety sytuacja w życiu naszych klientów może się diametralnie zmienić i konieczna będzie jej sprzedaż. Nasi pracownicy wiedzą, że jedynym sposobem w tej okoliczności jest firma SprzedamMieszkanie prowadząca skup nieruchomości z kredytem w Bytomie. Wystarczy zetknąć się z nami i przedstawić swoją status, by uzyskać darmową wycenę i usługe przy skompletowaniu wszystkich zagadnień. Kontrahenci z Bytomia mają również szanse skorzystania z pomocy radców prawnych i notariusza, by mieć się pewnie na każdym odcinku sprzedaży mieszkania w Bytomie.

Taktyka na sprzedaż nieruchomości z zajęciem komorniczym w Bytomie

SprzedamMieszkanie.com to skup nieruchomości z komornikiem Bytom. Prowadzimy skup na terytorium Bytom i całego kraju. Nie zastanawiaj się więc, czy skomunikować się z naszym pracownikiem, nic nie stracisz, ponieważ nasze usługi są bezpłatne, a my chętnie pomożemy sprzedać nieruchomość z zajęciem komorniczym w Bytomie. Gdy sen z powiek spędza nam komornik, który zawadza nad naszą nieruchomością, a nie mamy gotówki na jego spłatę to nasza firma przychodzi z pomocąkażdemu klientowi. Rzetelnie przedstawimy Państwu naszą ofertę i bezpłatną wycenę nieruchomości Bytom oraz dowiedziemy wam, że jesteśmy jedną z szanowanych agencji w Bytomie, która ma ogromne doświadczenie i szerokie usługi.

 • kupujemy nieruchomość z komornikiem Bytom
 • kupimy nieruchomość obciążeniem komorniczym w Bytomie

Nasze biuro nieruchomości z Bytomia postępuje na rynku nieruchomości w województwie od wielu lat jako pośrednik nieruchomości w Bytomie, dzięki temu zyskaliśmy ogromne wprawe, które pomaga nam usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów. Rozumiemy, że decydując się na sprzedaż działek, która ma nie jasną kondycje prawną klienci mają ku temu bardzo ważny argument, chcemy więc zrobić wszystko co w naszej mocy, by umowa przebiegła sprawnie i szybko, by nie musieli oni oczekiwać długo na gotówkę. dokończenie sprzedaży i wypłata gotówki nie ciągnie się więc więcej niż 24 godziny.

W Bytomie sprzedając nieruchomość z długiem u komornika nie tylko uzyskasz bezpłatna wycenę zadłużonej nieruchomości, ale również poparcie profesjonalnych radców prawnych i notariusza. Efektem tego masz swobode, że procedury zostaną sporządzone zgodnie z prawem, a interes zostanie ukończona w możliwie jak najkrótszym okresie.

Nasz bezpieczny skup mieszkań Bytom ma wiele cech, które przemawiają za wykonaniem z naszych przysług. Jesteśmy rzetelni, uczciwi, pomocni oraz doświadczeni. Podpieramy naszych klientów na każdym etapie sprzedaży informując ich starannie o postępach i wymaganiach w ich sprawie.

Skupujemy nieruchomości z długiem w Bytomie i w całym kraju

Oddłużanie nieruchomości w Bytomie polega na przeprowadzeniu konwersacji z komornikami, bankami i innymi wierzycielami zadłużonego mieszkania. Niestety najczęściej jest to dla naszych klientów, którzy nie posiadają wprawy cały ten nurt jest niełatwy i często krępujący. Nasi doświadczeni pracownicy skupu nieruchomości SprzedamMieszkanie odnajdą dla Państwa odpowiedzi na każdym odcinku sprzedaży mieszkania lub domu z Bytomia. Nie ma obowiązku użycia z takich rozwiązań jak: negocjacje z komornikiem czy bankiem, można skorzystać z naszej pomocy i najprościej sprzedać zadłużoną nieruchomość. Nie jest to łatwa kwestia, jednak jesteśmy wstanie pomóc interesantom w każdej zdarzeniu, ponieważ od kilku lat zajmujemy się między innymi skupem nieruchomości z zadłużeniem. Nasza firma w Bytomie oddłużyła nieruchomości:

Rodzaj nieruchomościRodzaj problemuIlość
MieszkanieZajęcie komornicze12
MieszkanieKredyt hipoteczny24
MieszkanieZadłużenie w spółdzielni6
DomZajęcie komornicze3
DomKredyt hipoteczny4

Ze SprzedamMieszkanie.com masz okazję sprzedać udziały w nieruchomościach!

Chcesz szybko sprzedać udziały w nieruchomościach w Bytomie? Jeśli sprzedaż udziałów w nieruchomości bez pozwolenia współwłaściciela wydaje się nam niemożliwy, to zapraszamy do skomunikowania się z naszą korporacją w celu pozyskania szczegółowych, rzetelnych informacji. Bardzo ochoczo skupujemy mieszkania, domy czy działki w tej okoliczności, by odciążyć naszych klientów. Niestety sprzedaż nieruchomości z problemami z Bytomia najczęściej okazuje się straszliwa na własną rękę, ponieważ istnieje garśćosób zainteresowanych tego typu umową, ponieważ jest ona bardzo niełatwa. Warto jest więc skorzystać z przysłudze naszych doświadczonych pracowników oraz radców prawnych, by wszystko przeleciało szybko i sprawnie. Proszę ponadto pamiętać, że skupujemy udziały w nieruchomościach nie tylko na strefie Bytomia, ale również na obszarze całej Polski.

Pytania osób wystawiających oferty sprzedam szybko mieszkanie

Specjalizujemy się w szybkiem skupie lokali Bytom i mamy wieloletnie doświadczenie, które obejmuje przeróżne sytuacje oraz wszelkiego typu stany prawne. Mamy do dyspozycji środki finansowe, dzięki którym jesteśmy w stanie przeprowadzić wiele transakcji gotówkowych Bytom. Skup nieruchomości okazuje się być bardzo korzystnym rozwiązaniem dla osób korzystających z naszych usług, bowiem umożliwia to szybkie wyjście z problemów z mieszkaniem, a także przywrócenie płynności finansowej i poczucia bezpieczeństwa. Przedstawiamy Klientom pomoc w załatwianiu formalności, a także bardzo szybką transakcję. Należność za sprzedanie mieszkania nasz Klient otrzymuje od razu po sfinalizowaniu umowy – gotówką albo przelewem na wskazane konto bankowe w ciągu 24 godzin od finalizacji umowy.
Oczywiście, że tak w końcu gdyby było inaczej nie moglibyśmy się cieszyć opinią firmywychodzącej naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów w Bytom. Część naszej firmy to eksperci, którzy mają ogromne doświadczenie w skupie nieruchomości, działają oni w terenie i trafiają do wszystkich Klientów. Trzeba tylko skontaktować się z nami i umówić najbardziej korzystny dla Państwa termin. Nasi specjaliści obsługują swych Klientów na terenie całego kraju w dużych i małych miastach oraz wsiach. To gdzie mieszka nasz Klient nie ma dla nas najmniejszego znaczenia.
Nasz zespół jest zarówno znaną firmą na rynku nieruchomości obejmującym Bytom oraz cenioną przez Klientów. Współpracują z nami różne kancelarie prawne, a także eksperci finansowi, a sam nasz zespół ma ogromne doświadczenie w tym co robi. Zaufały nam dziesiątki naszych Klientów, którzy skorzystali z naszej oferty, i których ani razu nie zawiedliśmy. Cechujemy się uczciwością, ponieważ wykonujemy naszą pracę zgodnie z etyką zawodową i przepisami. Na spisywaną przez naszych ekspertów wpływają różne czynniki. Wycena ta nie zobowiązuje Państwa do niczego, lecz pozwoli Państwu na porównanie innych ofert z naszą i wybranie tej lepszej. Jednak zazwyczaj to my realizujemy transakcję, oferując nawet 90 procent wartości rynkowej danej nieruchomości i płacąc natychmiastowo.
Konto w banku nie jest Państwu potrzebne, ponieważ pieniądze wypłacamy zarówno na konto, jak i gotówką do ręki w chwili finalizacji umowy sprzedaży mieszkania w Bytom. Nasz Klient otrzymuje pieniądze w gotówce. Tego typu rozwiązanie jest nie dość że wygodne i bezpieczne, to jeszcze pozwala na wyjście z długów lub rozwiązać inne problemy finansowe. W przypadku gdy nasz Klient zdecyduje się na otrzymanie pieniędzy przelewem, to przelejemy mu środki na wybrane przez niego konto bankowe w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.
Nasze zasady zgodnie z którymi pracujemy są precyzyjnie i jasno określone. Po skontaktowaniu się z naszym Klientem spotykamy się z nim w miejscowości Bytom na oględziny lokalu, a następnie nasz specjalista sporządza wycenę tego mieszkania, którą otrzymuje nasz Klient, który chce możliwie jak najszybciej sprzedać dane mieszkanie. Jeżeli wycena zostanie przez niego zaakceptowana przygotowujemy i podpisujemy umowę w ciągu jedynie 24 godzin, a gotówkę wypłacamy od razu do ręki. Każda sprawa traktowana jest przez naszą firmę indywidualnie i każdy nasz Klient się dla nas liczy, ponieważ taki skup nieruchomości wymaga dostosowania się do wszelkich potrzeb Klienta.
Żeby spieniężyć lokal należy okazać akt własności danego mieszkania. Naszemu specjaliście, który skontaktuje się z Państwem wystarczy sam numer księgi wieczystej tego lokalu. W przypadku nie posiadania aktu własności, numer księgi wieczystej można otrzymać w odpowiednim dla lokalizacji nieruchomości sądzie rejonowym Bytom. Inne potrzebne przedstawicielowi naszej firmy dokumenty to dowód osobisty i oświadczenie o postępowaniu spadkowym, zaległościach, czy zameldowanych w lokalu osobach. Należy także pamiętać, że nasz ekspert oddelegowany do współpracy z Państwem ma zadanie pomóc w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji. Transakcja sprzedaży lokalu dopełniana jest przez nas u notariusza, a nasz Klient ma prawo skorzystać z porady prawnej nim już sprzeda nieruchomość, co nie niesie za sobą absolutnie żadnych dodatkowych kosztów.
Obsługa szybkiej sprzedaży lokalu wymaga profesjonalnego oraz jak najszybszego działania w trosce o czas naszych Klientów. Każda transakcja sprzedaży mieszkania jest w miarę możliwości jak najbardziej uproszczona i odbywa się u notariusza, który to potwierdza moc prawną powagą swego urzędu. W przypadku sprzedaży mieszkania mającego bardziej skomplikowaną formę prawną transakcja może wymagać późniejszego kontaktu, ale zdarza się to naprawdę rzadko. W takich wypadkach prosimy o pozostawienie nam swojego numeru kontaktowego, przez który będziemy mogli skontaktować się z Państwem. W przypadku Klientów na stałe zamieszkałych poza granicami Polski preferujemy zabieg polegający na opoważnieniu osoby zaufanej, która mieszka albo aktualnie przebywa w Polsce w celu reprezentowania interesów naszego Klienta. Osoba ta będzie zastępować Klienta w urzędzie i pomoże w skompletowaniu dokumentów.
W przypadku osób, które są niepełnoletnie, mogą się one stać posiadaczami lokalu albo udziałów w nieruchomości w wyniku spadku bądź otrzymania darowizny. Spieniężenie mieszkania w takiej sytuacji wychodzi poza ramy zarządzania dobrami, do których rodzice bądź opiekunowie prawni zostali uprawnieni, tak więc operacja ta wymaga uzyskania pozwolenia sądu na przeprowadzenie takiej transakcji. Przed sądem wnioskować można o otrzymanie zgody na rozszerzenie zakresu zarządzania dobrami córki lub syna. Nastać może to na drodze rozprawy sądowej, lecz nie jest to niezbędne. Sprzedanie takiego lokalu może się odbyć jedynie kiedy sąd wyda pozytywny wyrok i jak zostanie on uprawomocniony. Sąd jednak zawsze kieruje się dobrem dziecka.
Jak już poprzednio wspominaliśmy, nasza firma skupująca mieszkania słynie z elastyczności, a nasz zespół podchodzi do wszystkich spraw indywidualnie, co znaczy, że wszystkie okoliczności transakcji szybkiej sprzedaży mieszkania to kwestia osobistych uzgodnień. Wyznaczone warunki uchwycone są w umowie podpisywanej u notariusza. Kierujemy się dobrem naszych Klientów, jest ono najważniejsze, a także ochrona ich interesów, więc jesteśmy dla nich wyrozumiali w ich sytuacji, która nierzadko jest naprawdę niełatwa. Każdy z etapów współpracy z nami jest wyrazisty i usuwa wszelkie nieporozumienia.
Najpierw wystarczy jedynie skontaktować się z nami, a my z kolei udzielimy Państwu wyczerpujących informacji dotyczących dokumentacji niezbędnych do przeprowadzenia transakcji sprzedaży mieszkania. Jednymi z najważniejszych dokumentów są bez wątpienia akty notarialne, czy numer księgi wieczystej lokalu. Wśród reszty należy również wspomnieć akt zakupu mieszkania czy postanowienie sądu o nabyciu spadku. W przypadku pojawienia się okoliczności należy też przygotować zaświadczenie o zaległościach czynszowych bądź o ilości zameldowanych w mieszkaniu osób. W celu uzyskania większej ilości szczegółowych wskazówek warto skontaktować się z namimailem bądź przez telefon.
Jesteśmy ekspertami rynku nieruchomości i nie obawiamy się żadnych skomplikowanych sytuacji. Specjalizujemy się zarówno w skupie mieszkań ze skomplikowaną sytuacją prawną, z zadłużeniem czy komornikiem, jak i lokali, które uległy zalaniu czy pożarowi, wymagających poważniejszego remontu. Za sobą mamy szereg kancelarii prawnych oraz cieszymy się wsparciem osób prawnych, które dzięki swojemu wyspecjalizowaniu mogą pomóc przy rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych przypadków związanych ze sprzedażą nieruchomości. Należy również pamiętać, że za każdym razem działamy odpowiedzialnie, a także gwarantujemy naszym Klientom najlepszą cenę i poczucie bezpieczeństwa.
Tak, Klienci chcąc szybko sprzedać swoje mieszkanie, przed podpisaniem i sfinalizowaniem umowy mogą jak najbardziej zapoznać się z umową z prawnikiem i notariuszem, którzy rozjaśnią wszelkie niejasności, czy wątpliwości dotyczące treści umowy, a także odpowiedzą na wszystkie zadane dotyczące umowy pytania. Nasi Klienci zamieszkujący Bytom i okolice mają także zapewnioną skuteczną pomoc w sytuacjach, które są związane ze złą sytuacją mieszkania, prawną, czy też finansową.
Działając od wielu lat na rynku nieruchomości obejmującym Bytom wiele razy dokonywaliśmy szybkiego skupu lokali zadłużonych, czy lokali z zajęciem komorniczym. We wszystkich przypadkach pomagaliśmy Klientom w wyjściu z ich długów chociaż w części, a nawet w całości. Spisywane przez nas wyceny mieszkań są zawsze zgodne z obecnymi cenami na rynku oraz uwzględniają wszelkie okoliczności, wraz z obciążaniami, które są zapisane w księdze wieczystej. W takich przypadkach wycena zniżana jest o wartość należności żądanych przez wierzycieli. W przypadku obciążeń spowodowanych przez komornika dotyczą one dużej liczby właścicieli nieruchomości. Prowadzona przez nas działalność obejmująca Bytom gwarantuje najlepsze warunki naszym Klientom, a także najkorzystniejszą cenę. Pieniądze otrzymywane przez Klienta po podpisaniu umowy wypłacane są gotówką i tylko i wyłącznie sam Klient decyduje czy mają zostać one przeznaczone na pozbycie się długów czy też innych zobowiązań.

Zobacz jak funkcjonuje skup nieruchomości z lokatorem Bytom

Proces skupu nieruchomości z lokatorem w mieście Bytom jest dla osób cierpliwych i trudny. Zajmujemy się tego rodzaju sprawami od wielu lat, dzięki czemu posiadamy możliwość zagwarantować swoim klientom stu procentowe bezpieczeństwo w trakcie sprzedaży nieruchomości z niechcianym lokatorem. Składamy naszym klientom bezpłatną, sprawiedliwą wycenę mieszkania z Bytomia, zgodną z realiami rynku nieruchomości, dobrodziejstwona każdym fragmenie kontraktu, podpisanie umowy u notariusza oraz szybką kontrolę środków w gotówce lub na konto. Uzupełniająco mogą Państwo liczyć na odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania dotyczące sprzedaży mieszkania z lokatorem.

Czas trwania procesuIlość
1-3 miesiące12
3-6 miesięcy24
6-12 miesięcy6
Ponad rok3

Firma, która kupuje mieszkania za gotówkę

W Bytomie nasze biuro nieruchomości specjalizuje się w skupie mieszkań, domów, lokali, działek, garaży za gotówkę obejmując teren województwa śląskie oraz całej Polski. Aby sprzedać nieruchomość za uczciwą kwotę, trzeba mieć doświadczenie i posiadać wiedzę prawną oraz zaangażować swój czas, pieniądze i mieć sporą równowagę. Dzięki nam nieruchomość zostanie sprzedana szybko i bezpiecznie, a kwestie formalno ? prawne nie będą niejasne. Cechują nas:

 • Szybkość - czas klienta jest dla nas priorytetem, dlatego stawiamy na szybkie przeprowadzenie transakcji w Bytomie
 • 100% bezpieczeństwa - wszystkie kwestie załatwiane są ugodowo z przepisami i prawem
 • Pomoc prawna - nasze kancelarie prawne są do dyspozycji naszych kontrahentów wspierając cały bieg sprzedaży nieruchomości
 • Cały kraj - skup nieruchomości administrujemy na terytorium Bytomia, ale też na terenie obszarze woj. śląskie
 • Szybkie rozliczenie - wypłacamy należność sprzedającym mieszkanie w ciągu 48 godzin do ręki lub przelewem bankowym, według umówionego sposobu płatności

Kupimy zdewastowane mieszkania i domy w Bytomie! Prowadzimy skup nieruchomości do remontu

Może się zdarzyć, że musimy sprzedać mieszkanie, które zostało obdarte przez pożar lub inne impulsy. Nieruchomości może potrzebować również remontu. W takiej sytuacji jej sprzedaż jest znacznie skomplikowana, co może doprowadzić do uzyskania zaniżonej ceny za nią. Korzystając z usług naszej korporacji klient może wyjść z patowej sytuacji, nie tracąc na tej transakcji. Zakup w Bytomie mieszkania do rekonstrukcji nie jest dla nas żadną przeszkodą i bardzo chętnie je nabędziemy. Nie ma konieczności inwestycji w nieruchomość, którą chcemy sprzedać.

 • nieruchomości po pożarze w Bytomie
 • nieruchomości zniszczone z Bytomia
 • mieszkania do remontu całe woj. śląskie

Dzięki doświadczeniu naszych pracowników SprzedamMieszkanie agencja nieruchomości Bytom ma rozgłos i jest na wysokiej punkcie na rynku nieruchomości, który nie jest dla nas żadną tajemnicą. Działamy na strefie Bytomia, jednak bardzo ochoczo skupujemy je także na obszarze całej Polski. Jesteśmy w pełni niezależną firmą, która ma możliwość podejmowania szybkich i bezpiecznych decyzji, zaspokajać przy tym dużą rzeszę klientów. Aby nakłonić Państwa do skorzystania z naszych usług należy się z nami zetknąć się. Gwarantujemy naszym klientom całkowicie darmową wycenę oraz sumienne informację. Klienci mają także możność odmowy skorzystania z naszych usług bez ponoszenia żadnych wyników.

Oferujemy korzystne ceny nieruchomości w Bytomie

Aby osobiście sprzedać mieszkanie w Bytomie za dochodową cenę nieruchomości trzeba mieć niebotyczne doświadczenie i równowagę, zwłaszcza jeśli nie ma ono jasnej sytuacji prawnej. Jest to olbrzymie przeszkoda, ponieważ nabywca najczęściej chcą, aby przed sprzedażą mieszkanie zostało odrestaurowane. Dzięki współpracy z naszą firmą istnieje możliwość załatwienia wszelkich formalności zdalnie i niema potrzeby dojazdu do biura. Nasi pracownicy bardzo uczciwieodpowiedzą na wszystkie pytania każdego klienta, podchodząc do każdej sprawy indywidualnie. Wspieramy także w kompletowaniu potrzebnych dokumentów, a nasi specjaliści są do nieprzerwanej dyspozycji. Gdy chodzi o wypłatę bilonu to działamy terminowo i wypłacamy należność zgodnie z ustaloną ceną nieruchomości u notariusza z Bytomia w trakcie 7 dni.

Czas trwania wyceny nieruchomości w Bytomie rok 2022Ilość wycen
poniżej 24h82
24h-48h38
ponad 48h11

Skup mieszkań z Bytomia SprzedamMieszkanie działa nie tylko na obszarze Bytomia, ale również na terytorium całego kraju. Wiemy, że handel mieszkania z niecodzienną sytuacją prawną jest skomplikowana i potrzebuje znajomości prawa sprzedaży nieruchomości w Bytomie.