X

Skup nieruchomości Chorzów za gotówkę

Wypełnij formularz - kupujemy mieszkania w Chorzowie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Jak działa skup nieruchomości w Chorzowie?

1

Nawiązanie kontaktu

Wybierz formę kontaktu - telefoniczną lub przez formularz kontaktu. Dobierzemy termin i sposób wyceny nieruchomości.

right
2

Wycena nieruchomości

Gwarantujemy bezpłatną wycenę sprzedawanej nieruchomości, dokonamy jej rzetelnie i priorytetowo.

right
3

Transakcja notarialna

100% bezpieczeństwa, oferujemy obsługę prawną w przypadku nieruchomości z problemami oraz sprzedaż w biurze notarialnym

right
4

Rozliczenie

Przelew lub rozliczenie gotówkowe gwarantujemy do 24 godzin od pomyślnej transakcji u notariusza.

Chorzów: Chcesz sprzedać nieruchomość w Chorzowie za gotówkę?

Szukasz pomocy u skupu nieruchomości w Chorzowie? Nasz skup mieszkań od 7 lat specjalizuje się się skupem mieszkań, domów, lokali i innych nieruchomości w obejmując województwo podkarpackie. SprzedamMieszkanie.com bardzo prężnie rozwinął się na przestrzeni długich lat zaspokajać przy tym niezliczoną ilość kontrahentów sprzedających nieruchomość jeżeli chodzi o miasto Chorzów. Odkupujemy:

 • lokale z komornikiem z Chorzowa
 • domy z długiem z Chorzowa

Chcąc sprzedać nieruchomość z Chorzowa wiedz że, neruchomości z wynajmującymi, z kredytem hipotecznym, zajęciem komorniczym czy zadłużeniem nie są dla naszego skupu problemem, służymy na strefie miasta Chorzów i na strefie województwa podkarpackie. Nasza porada jest drogocenna ukończenia całej transakcji sprzedaży nieruchomości w Chorzowie.

 • lokale po pożarze z Chorzowa
 • domy obciążone kredytem z Chorzowa

Planujesz sprzedaż lokum w Chorzowie lub innej nieruchomośi, która jest ruderowata i nadaje się do renowacji lub ma niekomunikatywną sytuację prawną to świadczymy pomoc doświadczonych radców prawnych i notariuszy, którzy owocnie i bezpiecznie przeprowadzą was przez cały przebieg związany ze sprzedażą posesji z Chorzowa. Stawiamy na indywidualne podejście do klienta i pojmujemy, że każda sytuacja klientów jest inna oraz wymaga innych postępowań. Jedno jednak jest trwałe - priorytetem jest dla nas wiarygodność sprzedaży nieruchomości w Chorzowie .

Jak działa skup nieruchomości w Chorzowie?

SprzedamMieszkanie.com kupując nieruchomości w Chorzowie gwarantuje, że:

 1. Podchodzi do każdego klienta z Chorzowa indywidualnie, nie kwestionująć jego uchwale
 2. Zajmuje się skupem posesji na obszarze Chorzów i województwa podkarpackie
 3. Gwarantuje kontrahentom sprawiedliwe i bezpłatne wyceny ich parceli sprzedawanych w Chorzowie
 4. Zagwarantuje klientom poparcie radców prywatnych oraz notariuszy z Chorzowa
 5. Zapewnia również szybką wypłatę należności za sprzedaną nieruchomość
 6. Udziela możliwość depozytu u notariusza

Jak nasza firma Chorzów kupuje nieruchomości z kredytem z Chorzowa?

Jeżeli w grę wchodzi skuteczna sprzedaż nieruchomości Chorzów w woj. podkarpackie, bardzo nieraz trafia się, że aspirujemy o kredyt lub pożyczkę, świadcząć pod zastaw naszą nieruchomość. Niestety los w życiu naszych klientów może się zupełnie zmienić i przymusowa będzie jej sprzedaż. Nasi pracownicy wiedzą, że jedynym drogą w tej okoliczności jest firma SprzedamMieszkanie.com prowadząca skup nieruchomości z kredytem w Chorzowie. Wystarczy zetknąć się z nami i przedstawić swoją sytuację, by uzyskać darmową wycenę i usługe przy skompletowaniu wszystkich spraw. Kontrahenci z Chorzowa mają również sposobność skorzystania z ratuneku radców prawnych i notariusza, by mieć się pewnie na każdym rozdziale sprzedaży mieszkania w Chorzowie.

Metoda na sprzedaż nieruchomości z komornikiem w Chorzowie

SprzedamMieszkanie to skup nieruchomości z komornikiem Chorzów. Prowadzimy usługi na strefie Chorzów i całego kraju. Nie zastanawiaj się więc, czy skomunikować się z naszym skupem, nic nie utracisz, ponieważ nasze usługi są darmowe, a my chętnie poprowadzimy jak sprzedać nieruchomość z obciążeniem komorniczym w Chorzowie. Gdy sen z powiek przępędza nam komornik, który dokucza nad naszą nieruchomością, a nie mamy gotówki na jego spłacanie to nasza biznes przychodzi z usługąkażdemu klientowi. Profesjonalnie zaznajomimy Państwu naszą ofertę i darmową wycenę nieruchomości Chorzów oraz dowiedziemy wam, że jesteśmy jedną z szanowanych biur nieruchomości w Chorzowie, która ma ogromne praktyke i kompleksowe usługi.

 • kupujemy nieruchomości z komornikiem Chorzów
 • kupimy działki obciążeniem komorniczym z Chorzowa

Nasze biuro nieruchomości z Chorzowa postępuje na rynku nieruchomości w województwie od wielu lat jako pośrednik nieruchomości w Chorzowie, dzięki temu zyskaliśmy ogromną wprawe, które pomaga nam zadowolić nawet najbardziej rygorystycznych klientów. Rozumiemy, że decydując się na sprzedaż majątku, która ma nie jasną kondycje prawną klienci mają ku temu bardzo ważny bodziec, chcemy więc wykonać wszystko co w naszej mocy, by umowa przebiegła sprawnie i szybko, by nie musieli oni czekać długo na gotówkę. Skończenie sprzedaży i wypłata gotówki nie trwa więc więcej niż 24 godziny.

W Chorzowie sprzedając nieruchomość z długiem u komornika nie tylko pozysasz bezpłatna wycenę zadłużonej nieruchomości, ale również rade profesjonalnych prawników i notariusza. Dzięki temu masz wiarygodność, że sprawy zostaną sporządzone zgodnie z prawem, a wydarzenie zostanie ukończona w możliwie jak najkrótszym okresie.

Nasz bezpieczny skup mieszkań Chorzów ma wiele cech, które wypowiadają się za wykonaniem z naszych usług. Jesteśmy rzetelni, uczciwi, pomocni oraz doświadczeni. Umacniamy naszych klientów na każdym rozdziale sprzedaży informując ich pedantycznie o postępach i wymaganiach w ich sprawie.

Skupujemy zadłużone nieruchomości w Chorzowie i wojewodztwie podkarpackie

Oddłużanie nieruchomości w Chorzowie polega na przeprowadzeniu dialogów z komornikami, bankami i innymi wierzycielami zadłużonego mieszkania. Niestety najczęściej jest to dla naszych klientów, którzy nie posiadają doświadczenia cały ten nurt jest niełatwy i często krępujący. Nasi doświadczeni pracownicy skupu nieruchomości SprzedamMieszkanie.com odszukają dla Państwa rozwiązania na każdym etapie sprzedaży mieszkania lub domu z Chorzowa. Nie ma przymusu użycia z takich rozwiązań jak: negocjacje z komornikiem czy bankiem, można skorzystać z naszej wspomożeniu i najprościej sprzedać zadłużoną nieruchomość. Nie jest to łatwa sprawa, jednak jesteśmy wstanie pomóc klientom w każdej sytuacji okoliczności, ponieważ od kilku lat zajmujemy się między innymi skupem nieruchomości z zadłużeniem. Nasza firma w Chorzowie oddłużyła nieruchomości:

Rodzaj nieruchomościRodzaj problemuIlość
MieszkanieZajęcie komornicze12
MieszkanieKredyt hipoteczny24
MieszkanieZadłużenie w spółdzielni6
DomZajęcie komornicze3
DomKredyt hipoteczny4

Z naszym skupem mieszkań masz możliwość sprzedać udziały w nieruchomościach!

Chcesz szybko sprzedać udziały w nieruchomościach w Chorzowie? Jeśli sprzedaż udziałów w nieruchomości bez akceptacji współwłaściciela wydaje się nam niemożliwy, to zapraszamy do skomunikowania się z naszą korporacją w celu pozyskania szczegółowych, rzetelnych informacji. Bardzo chętnie skupujemy mieszkania, domy czy działki w tej okoliczności, by ulżyć naszych klientów. Niestety sprzedaż nieruchomości z problemami z Chorzowa najczęściej okazuje się niemożliwa na własną rękę, ponieważ istnieje niewiele osób zainteresowanych tego typu transakcją, ponieważ jest ona bardzo złożona. Warto jest więc skorzystać z dobrodziejstwu naszych doświadczonych pracowników oraz radców prawnych, by wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Proszę również pamiętać, że skupujemy udziały w nieruchomościach nie tylko na terenie Chorzowa, ale również na strefie całej Polski.

Pytania osób wystawiających oferty sprzedam szybko mieszkanie

Specjalizujemy się w szybkiem skupie nieruchomości Chorzów i posiadamy wieloletnie doświadczenie obejmujące bardzo różne przypadki, a także różnego typu stany prawne. Mamy do dyspozycji środki finansowe, z pomocą których możemy pozwolić sobie na przeprowadzenie wszelkich transakcji gotówkowych Chorzów. Szybki skup lokali jest bardzo korzystnym wyjściem dla naszych Klientów, bo daje to możliwość na błyskawiczne rozwiązanie problemów z mieszkaniem i przywrócenie im poczucia bezpieczeństwa i płynności finansowej. Oferujemy Klientom pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności i błyskawiczną transakcję. Pieniądze otrzymane za sprzedane mieszkanie właściciel dostaje albo od razu po finalizacji umowy – w gotówce bądź przelewem na wskazane przez Klienta konto bankowe w ciągu dwudziestu czterech godzin od finalizacji umowy.
Tak, inaczej nasz zespół nie mógłby się cieszyć opinią firmy, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów w Chorzów. Część naszego zespołu to eksperci z wieloletnim doświadczeniem w skupie nieruchomości, działają oni w terenie i dojeżdżają do wszystkich Klientów. Wystarczy tylko się z nami skontaktować, a także uzgodnić najbardziej korzystny dla Państwa termin. Nasi eksperci obsługują Klientów na terenie całej Polski w małych wsiach, miasteczkach oraz dużych miastach. Miejsce zamieszkania naszego Klienta nie ma dla nas znaczenia.
Nasz zespół jest firmą zarówno znaną na rynku obejmującym Chorzów jak i cenioną przez Klientów. Współpracują z nami różne kancelarie prawne oraz eksperci finansowi, a nasz zespół jest doświadczony w swoim fachu. Ufają nam dziesiątki naszych Klientów, którzy postanowili skorzystać z naszej oferty, i których nigdy nie zawiedliśmy. Uczciwość to nasza podstawa, gdyż wykonujemy nasz zawód zgodnie z etyką zawodową oraz przepisami polskiego prawa. Na spisywaną przez naszych specjalistów wpływają różne czynniki. Ta wycena nie będzie zobowiązywała Państwa do niczego, lecz pozwoli Państwu na porównanie pozostałych ofert z naszą i wybranie najlepszej. Zazwyczaj jednak to nasz zespół realizuje transakcję sprzedaży, oferując nawet 90 procent wartości rynkowej nieruchomości i płacąc natychmiastowo.
Nie wymagamy konta bankowego, gdyż pieniądze wypłacane są naszym Klientom zarówno przelewem, jak i w gotówce w chwili finalizacji umowy sprzedaży mieszkania w Chorzów. Właściciel sprzedawanej nieruchomości dostaje kwotę w gotówce do ręki. Takie rozwiązanie jest nie dość że wygodne i bezpieczne, to jeszcze pozwala na wyjście z długów lub rozwiązać inne problemy finansowe. W przypadku, w którym właściciel zdecyduje się na otrzymanie pieniędzy drogą przelewu, przelejemy środki na wybrane przezeń konto w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.
Nasze zasady zgodnie z którymi pracujemy są precyzyjnie i jasno określone. Po kontakcie z Klientem spotykamy się w miejscowości Chorzów na oględziny mieszkania, po których nasz specjalista sporządza wycenę tego lokalu, którą otrzymuje Klient, który chce możliwie jak najszybciej sprzedać daną nieruchomość. Jeżeli wycena zostanie przez niego zaakceptowana przygotowujemy, a następnie podpisujemy umowę w w ciągu 24 godzin, a pieniądze w gotówce wypłacamy od razu do ręki. Wszystkie sprawy traktowane są przez nas indywidualnie i każdy Klient jest dla nas ważny, bowiem skup lokali wymaga dostosowania się do wszelkich potrzeb naszego Klienta.
By spieniężyć mieszkanie za gotówkę należy pokazać akt własności danego lokalu. Naszemu specjaliście, który skontaktuje się z Państwem wystarczy sam numer księgi wieczystej tego mieszkania. W przypadku nie posiadania aktu własności, taki numer księgi wieczystej można otrzymać w przeznaczonym dla lokalizacji nieruchomości sądzie rejonowym Chorzów. Pozostałe potrzebne naszemu przedstawicielowi dokumenty to dowód osobisty oraz oświadczenie o postępowaniu spadkowym, zaległościach, czy zameldowanych w lokalu osobach. Należy pamiętać, że nasz ekspert oddelegowany do współpracy z Państwem ma zadanie pomóc Państwu w skompletowaniu potrzebnej dokumentacji. Transakcja kupna-sprzedaży mieszkania dopełniana jest przez nas u notariusza, a sprzedawca może skorzystać z porady prawnej nim spienięży lokal, co nie niesie za sobą żadnych dodatkowych płatności.
Obsługa sprzedaży mieszkań wymaga profesjonalnego i możliwie jak najszybszego działania w trosce o czas naszych Klientów. Każda transakcja kupna-sprzedaży nieruchomości jest w miarę możliwości jak najbardziej uproszczona i przeprowadzana jest u notariusza, który to potwierdza moc prawną powagą swojego urzędu. W sytuacji sprzedaży nieruchomości posiadającej nieco bardziej skomplikowaną formę prawną transakcja taka potrafi wymagać późniejszego skontaktowania się, jednak zdarza się to naprawdę rzadko. W takim wypadku prosimy o pozostawienie swego numeru kontaktowego, przez który będziemy mogli się z Państwem skontaktować. W przypadku Klientów stale zamieszkałych za granicą preferujemy zabieg polegający na opoważnieniu osoby, która jest zaufana i mieszka lub aktualnie przebywa w Polsce w celu reprezentowania interesów Klienta. Osoba ta będzie zastępowała naszego Klienta w urzędzie i pomoże w skompletowaniu dokumentacji.
W przypadku osób, które są niepełnoletnie, mogą się one stać posiadaczami lokalu lub udziałów w nieruchomości w wyniku postępowania spadkowego bądź otrzymania darowizny. Sprzedanie lokalu w takiej sytuacji wychodzi poza zakres zarządzania dobrami, do których rodzice lub opiekunowie zostali uprawnieni, więc operacja ta wymaga uzyskania pozwolenia sądu na dokonanie takiej transakcji. W sądzie można wnioskować o uzyskanie pozwolenia na rozszerzenie zakresu zarządzania dobrami córki lub syna. Nastąpić może to na drodze rozprawy sądowej, jednak nie jest to niezbędne. Sprzedaż takiego lokalu odbyć się może tylko i wyłącznie gdy sąd wyda pozytywny wyrok i kiedy zostanie on uprawomocniony. Sąd jednak zawsze kieruje się dobrem dziecka.
Tak jak poprzednio wspominaliśmy, nasza firma skupująca mieszkania słynie z elastyczności, a nasz zespół podchodzi do wszystkich spraw indywidualnie, co znaczy, że wszystkie okoliczności transakcji szybkiej sprzedaży mieszkania to kwestia osobistych uzgodnień. Ustalone warunki uchwycone są w umowie, która jest podpisywana u notariusza. Kierujemy się dobrem Klientów, jest ono najważniejsze jak i ochrona ich interesów, dlatego jesteśmy dla nich wyrozumiali w ich sytuacji, która nierzadko jest naprawdę niełatwa. Każdy z etapów naszej współpracy jest wyrazisty oraz eliminuje wszelkie nieporozumienia.
Przede wszystkim wystarczy jedynie skontaktować się z nami, a my z kolei udzielimy Państwu wyczerpujących informacji o dokumentacji niezbędnych do transakcji. Jednymi z ważniejszych dokumentów są z pewnością akty notarialne, bądź numer księgi wieczystej lokalu. Pośród pozostałych należy też wspomnieć akt kupna lokalu bądź postanowienie sądu o nabyciu spadku. W przypadku pojawienia się okoliczności trzeba także przyszykować oświadczenie o zaległościach w czynszu bądź o liczbie osób zameldowanych w nieruchomości. W celu otrzymania większej ilości wskazówek zalecamy Państwu skontaktować się z namimailem bądź przez telefon.
Jesteśmy profesjonalistami z doświadczeniem na rynku nieruchomości oraz nie unikamy żadnych skomplikowanych sytuacji. Zajmujemy się zarówno skupem mieszkań o skomplikowanej sytuacji prawnej, z zadłużeniem czy komornikiem, jak i nieruchomości uległych zalaniu czy pożarowi, wymagających poważniejszego remontu. Mamy za sobą szereg kancelarii prawnych, a także cieszymy się wsparciem prawników, którzy dzięki swojemu doświadczeniu potrafią pomóc przy rozwiązaniu najtrudniejszych przypadków związanych ze sprzedażą mieszkań. Warto też pamiętać, iż zawsze działamy odpowiedzialnieoraz oferujemy Klientom najbardziej korzystną cenę oraz poczucie bezpieczeństwa.
Tak, nasi Klienci decydując się na szybką sprzedaż swojej nieruchomości, przed podpisaniem i sfinalizowaniem umowy mogą zaznajomić się z umową z prawnikiem i notariuszem, którzy będą mogli rozjaśnić wszystkie niejasności, czy wątpliwości dotyczące treści umowy oraz odpowiedzą na wszelkie zadane pytania. Nasi Klienci zamieszkujący Chorzów i okolice mają także zapewnioną skuteczną pomoc w sytuacjach, które są związane ze złą sytuacją mieszkania, prawną bądź finansową.
Działając od wielu lat na rynku nieruchomości obejmującym Chorzów bardzo często dokonywaliśmy błyskawicznego skupu nieruchomości z długami, czy z zajęciem komorniczym. We wszystkich przypadkach pomagaliśmy Klientom w pozbyciu się ich długów przynajmniej częściowo, a często nawet w całości. Przygotowywane przez nas wyceny lokali zawsze są zgodne z aktualnymi cenami na rynku oraz uwzględniają wszelkiego typu okoliczności, razem z obciążaniami, które są zapisane w księgach wieczystych. W tego typu przypadkach cena obniżana jest o wartość należności żądanych przez wierzycieli. W przypadku obciążeń komorniczych dotyczą one wielu właścicieli lokali. Prowadzona przez zespół naszej firmy działalność obejmująca Chorzów gwarantuje najlepsze warunki Klientom, a także najlepszą cenę. Pieniądze otrzymywane przez naszego Klienta po sfinalizowaniu umowy są wypłacane gotówką oraz tylko i wyłącznie sam Klient decyduje czy mają być one przeznaczone na pozbycie się zadłużenia czy innych zobowiązań.

Rozeznaj się jak działa skup nieruchomości z lokatorem Chorzów

Tok skupu nieruchomości z lokatorem w mieście Chorzów jest dla osób cierpliwych i nieszablonowy. Zajmujemy się tego rodzaju problemami od wielu lat, dzięki czemu posiadamy prawdopodobieństwo zapewnić swoim klientom stu procentowe bezpieczeństwo podczas sprzedaży nieruchomości z niechcianym lokatorem. Oferujemy naszym klientom bezpłatną, ekspresową wycenę mieszkania z Chorzowa, zgodną z realiami rynku nieruchomości, poparciena każdym momencie umowy, podpisanie umowy u notariusza oraz szybką kontrolę środków w gotówce lub na konto. Uzupełniająco mogą Państwo spodziewać się na odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania dotyczące sprzedaży mieszkania z lokatorem.

Czas trwania procesuIlość
1-3 miesiące12
3-6 miesięcy24
6-12 miesięcy6
Ponad rok3

Firma, która kupuje mieszkania za gotówkę

W Chorzowie nasza agencja nieruchomości zajmuje się skupem mieszkań, domów, lokali, działek, garaży za gotówkę obejmując terytorium województwa podkarpackie oraz całego kraju. Aby sprzedać nieruchomość za przyzwoitą kwotę, należy mieć doświadczenie i posiadać wiedzę prawną oraz zaangażować swój czas, pieniądze i mieć sporą cierpliwość. Dzięki nam nieruchomość zostanie sprzedana szybko i bezpiecznie, a problemy formalno ? prawne nie będą niejasne. Cechują nas:

 • Czas działania - czas klienta jest dla nas prymatem, dlatego stawiamy na szybkie przeprowadzenie transakcji w Chorzowie
 • Bezpieczeństwo - wszystkie sprawy załatwiane są solidarnie z przepisami i prawem
 • Obsługa prawna - nasi radcy prawni są dyspozycyjni dla sprzedających nieruchomości wspierając cały bieg sprzedaży nieruchomości
 • Cały kraj - skup nieruchomości sterujemy na obszarze Chorzowa, ale też na terenie terenie woj. podkarpackie
 • Priorytetowe rozliczenie - wypłacamy pieniądze klientom w ciągu 24 godzin do ręki lub przelewem, według ustaleń

Kupimy zniszczone mieszkania w Chorzowie! Prowadzimy skup nieruchomości do renowacji

Może się zdarzyć, że musimy sprzedać mieszkanie, które zostało obdarte przez pożar lub inne czynniki. Nieruchomości może wymagać również naprawy. W takiej położeniu jej sprzedaż jest znacznie utrudniona, co może doprowadzić do uzyskania zaniżonej stawki za nią. Korzystając z usług naszej firmy klient może oddalić się z patowej sytuacji, nie tracąc na tej umowie. Wykup w Chorzowie mieszkania do odbudowy nie jest dla nas żadną przeszkodą i bardzo chętnie je kupimy. Nie ma konieczności inwestycji w nieruchomość, którą chcemy sprzedać.

 • mieszkania po pożarze w Chorzowie
 • nieruchomości zniszczone z Chorzowa
 • nieruchomości do remontu całe woj. podkarpackie

Dzięki doświadczeniu naszych pracowników SprzedamMieszkanie agencja nieruchomości Chorzów posiada reputacje i jest na wysokiej statusie na rynku nieruchomości, który nie jest dla nas żadną tajemnicą. Działamy na terenie Chorzowa, jednak bardzo chętnie skupujemy je także na obszarze całej Polski. Jesteśmy w pełni niezależną zakładem, która ma szanse podejmowania szybkich i bezpiecznych decyzji, zaspokajać przy tym dużą rzeszę klientów. Aby przekonać Państwa do skorzystania z naszych usług należy się z nami skontaktować się. Gwarantujemy naszym klientom całkowicie bezpłatną wycenę oraz sumienne informację. Klienci mają także sposobność odmowy skorzystania z naszych usług bez doświadczenia żadnych kar.

Oferujemy okazyjne ceny nieruchomości w Chorzowie

Aby bez pomocy biur nieruchomości sprzedać mieszkanie w Chorzowie za korzystną cenę nieruchomości trzeba mieć znaczne doświadczenie i równowagę, zwłaszcza jeśli nie posiada ono klarownej sytuacji prawnej. Jest to dość duże przeszkoda, ponieważ chcący najczęściej chcą, aby przed sprzedażą mieszkanie zostało odrestaurowane. Dzięki współdziałaniu z naszą przedsiębiorstwem istnieje możliwość załatwienia wszystkich procedur zdalnie i niema musu dojazdu do biura. Nasi pracownicy bardzo pilnieodpowiedzą na wszystkie pytania każdego klienta, podchodząc do każdej sprawy jednostkowo. Wspomagamy także w kompletowaniu niezbędnych dokumentów, a nasi pracownicy są do stałej dyspozycji. Gdy chodzi o wypłatę bilonu to postępujemy priorytetowo i wypłacamy gotówkę zgodnie z ustaloną ceną nieruchomości u notariusza z Chorzowa w przeciągu 48 godzin.

Czas trwania wyceny nieruchomości w Chorzowie rok 2022Ilość wycen
poniżej 24h50
24h-48h47
ponad 48h12

Skup mieszkań z Chorzowa SprzedamMieszkanie działa nie tylko na obszarze Chorzowa, ale również na terytorium całej Polski. Zdajemy sobie sprawę z tego, że sprzedaż mieszkania z zawiłą sytuacją prawną jest skomplikowana i wymaga znajomości prawa sprzedaży nieruchomości w Chorzowie.