X

Skup nieruchomości Katowice za gotówkę

Wypełnij formularz - kupujemy mieszkania w Katowicach w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Jak działa skup nieruchomości w Katowicach?

1

Nawiązanie kontaktu

Wybierz formę kontaktu - telefoniczną lub przez formularz kontaktu. Dobierzemy termin i sposób wyceny nieruchomości.

right
2

Wycena nieruchomości

Gwarantujemy bezpłatną wycenę sprzedawanej nieruchomości, dokonamy jej rzetelnie i priorytetowo.

right
3

Transakcja notarialna

100% bezpieczeństwa, oferujemy obsługę prawną w przypadku nieruchomości z problemami oraz sprzedaż w biurze notarialnym

right
4

Rozliczenie

Przelew lub rozliczenie gotówkowe gwarantujemy do 24 godzin od pomyślnej transakcji u notariusza.

Katowice: Chcesz sprzedać nieruchomość w Katowicach za gotówkę?

Poszukujesz skupu nieruchomości w Katowicach? Nasz skup mieszkań od 20 lat specjalizuje się się skupem mieszkań, domów, lokali i innych nieruchomości w obejmując woj. śląskie. Skup Sprzedammieszkanie bardzo prężnie rozwinął się na przestrzeni długich lat dogadzać przy tym olbrzymią ilość klientów sprzedających nieruchomość nawiązując do miasta Katowice. Kupimy od Państwa:

 • domy zadłużone z Katowic
 • nieruchomości z kredytem Katowice

Chcąc sprzedać nieruchomość z Katowic wiedz że, działki z wynajmującymi, z kredytem hipotecznym, zajęciem komorniczym czy długiem nie są dla nas wyzwaniem, działamy na terytorium miasta Katowice i na terytorium województwa śląskie. Nasza porada jest cenna w okresie całej transakcji sprzedaży nieruchomości w Katowicach.

 • działki z kredytem Katowice
 • nieruchomość zniszczone z Katowic

Chodzi Ci po głowie sprzedaż lokalu w Katowicach lub innej nieruchomośi, która jest ruderowata i nadaje się do remontu lub ma nieprostą sytuację prawną to oferujemy pomoc doświadczonych radców prawnych i notariuszy, którzy produktywnie i bezpiecznie przeprowadzą was przez cały proces związany ze sprzedażą Nieruchomości z Katowic. Stawiamy na indywidualne podejście do klienta i obejmujemy, że każda okoliczność klientów jest inna oraz wymaga innych czynności. Jedno jednak jest nieodmienne - najważniejsza jest dla nas wiarygodność sprzedaży nieruchomości w Katowicach .

W jaki sposób prowadzony jest skup nieruchomości w Katowicach?

Prowadzony przez nas Skup kupując nieruchomości w Katowicach oświadcza, że:

 1. Przystępuje do każdego klienta z Katowic indywidualnie, nie podważając jego decyzji
 2. Zajmuje się skupem majątku na terytorium Katowice i woj. śląskie
 3. Zarzeka się kontrahentom moralne i bezpłatne wyceny ich parceli sprzedawanych w Katowicach
 4. Zaręcza klientom usługe radców prywatnych oraz notariuszy z Katowic
 5. Zagwarantuje również szybką wypłatę należności za sprzedaną nieruchomość
 6. Zaręcza możliwość depozytu u notariusza

Czy SprzedamMieszkanie.com Katowice kupuje nieruchomości z kredytem z Katowic?

Jeżeli w grę wchodzi skuteczna sprzedaż nieruchomości Katowice w województwie śląskie, bardzo często wydarza się, że staramy się o kredyt lub pożyczkę, świadcząć pod zastaw naszą nieruchomość. Niestety warunek w życiu naszych klientów może się skrajnie zmienić i konieczna będzie jej sprzedaż. Nasi pracownicy wiedzą, że jedynym rozwiązaniem w tej sytuacji jest agencja SprzedamMieszkanie.com prowadząca skup nieruchomości z kredytem w Katowicach. Wystarczy umówić się z nami i przedstawić swoją stosunek, by uzyskać darmową wycenę i podpowiedź przy skompletowaniu wszystkich spraw. Nasi klienci z Katowic mają również możność skorzystania z asysty radców prawnych i notariusza, by miewać się raźnie na każdym odcinku sprzedaży mieszkania w Katowicach.

Technika na sprzedaż nieruchomości z komornikiem w Katowicach

SprzedamMieszkanie to skup nieruchomości z komornikiem Katowice. Prowadzimy usługi na terenie Katowice i całej Polski. Nie zastanawiaj się więc, czy umówić się z naszym skupem, nic nie utracisz, ponieważ nasze usługi są bezpłatne, a my chętnie doradzimy jak sprzedać nieruchomość z komornikiem w Katowicach. Gdy sen z powiek spędza nam komornik, który ciąży nad naszą nieruchomością, a nie mamy gotówki na jego spłatę to nasza biznes przychodzi z usługąkażdemu klientowi. Rzetelnie przedstawimy Państwu naszą ofertę i bezpłatną wycenę nieruchomości Katowice oraz udowodnimy wam, że jesteśmy jedną z szanowanych skupów mieszkań w Katowicach, która ma ogromne praktyke i kompleksowe usługi.

 • kupujemy nieruchomości z komornikiem w Katowicach
 • kupimy mieszkanie obciążeniem komorniczym w Katowicach

Nasze biuro nieruchomości z Katowic działa na rynku nieruchomości w województwie od wielu lat jako pośrednik nieruchomości w Katowicach, dzięki temu zdobyliśmy ogromną doświadczenie, które pomaga nam usatysfakcjonować nawet najbardziej surowych klientów. Rozumiemy, że decydując się na sprzedaż posesji, która ma nie jasną pozycje prawną klienci mają ku temu bardzo ważny bodziec, chcemy więc zrobić wszystko co w naszej mocy, by sprzedaż przebiegła sprawnie i szybko, by nie musieli oni oczekiwać długo na gotówkę. dokończenie sprzedaży i wypłata gotówki nie ciągnie się więc więcej niż 24 godziny.

W Katowicach sprzedając nieruchomość z długiem u komornika nie tylko pozysasz bezpłatna wycenę zadłużonej komorniczo nieruchomości, ale również poparcie profesjonalnych radców prawnych i notariusza. Efektem tego masz wiarygodność, że sprawy zostaną sporządzone zgodnie z prawem, a zdarzene zostanie ukończona w możliwie jak najkrótszym okresie.

Nasz bezpieczny skup mieszkań Katowice dzierży wiele cech, które wypowiadają się za skorzystaniem z naszych przysług. Jesteśmy rzetelni, uczciwi, pomocni oraz doświadczeni. Podtrzymujemy naszych klientów na każdym części sprzedaży informując ich rzetelnie o postępach i wymaganiach w ich sprawie.

Skupujemy zadłużone nieruchomości w Katowicach i w Polsce

Oddłużanie nieruchomości w Katowicach polega na przeprowadzeniu dyskusji z komornikami, bankami i innymi wierzycielami zadłużonego mieszkania. Niestety najczęściej jest to dla naszych klientów, którzy nie mają doświadczenia cały ten proces jest trudny i często krępujący. Nasi wykwalifikowani pracownicy skupu nieruchomości SprzedamMieszkanie odnajdą dla Państwa odpowiedzi na każdym odcinku sprzedaży mieszkania lub domu z Katowic. Nie ma konieczności skorzystania z takich rozwiązań jak: negocjacje z komornikiem czy bankiem, można posłużyć się z naszej podpowiedzi i najprościej sprzedać zadłużoną nieruchomość. Nie jest to łatwa rzecz, jednak jesteśmy wstanie pomóc klientom w każdej zdarzeniu, ponieważ od kilku lat zajmujemy się między innymi skupem nieruchomości z zadłużeniem. Nasza firma w Katowicach oddłużyła nieruchomości:

Rodzaj nieruchomościRodzaj problemuIlość
MieszkanieZajęcie komornicze12
MieszkanieKredyt hipoteczny24
MieszkanieZadłużenie w spółdzielni6
DomZajęcie komornicze3
DomKredyt hipoteczny4

Z nami masz możliwość sprzedać udziały w nieruchomościach!

Chcesz szybko sprzedać udziały w nieruchomościach w Katowicach? Jeśli sprzedaż udziałów w nieruchomości bez akceptacji współwłaściciela wydaje się nam niemożliwy, to zapraszamy do skomunikowania się z naszą przedsiębiorstwem w celu uzyskania szczegółowych, rzetelnych informacji. Bardzo ochoczo skupujemy mieszkania, domy czy działki w tej sytuacji, by odciążyć naszych klientów. Niestety sprzedaż nieruchomości z problemami z Katowic najczęściej okazuje się straszliwa na własną rękę, ponieważ istnieje małoosób zainteresowanych tego typu transakcją, ponieważ jest ona bardzo wielowarstwowa. Warto jest więc skorzystać z wspomożeniu naszych doświadczonych pracowników oraz radców prawnych, by wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Proszę też pamiętać, że skupujemy udziały w nieruchomościach nie tylko na obszarze Katowic, ale również na obszarze całej Polski.

Pytania osób wystawiających oferty sprzedam szybko mieszkanie

Nasza firma specjalizuje się w szybkim skupie lokali Katowicach i posiadamy duże doświadczenie obejmujące przeróżne przypadki oraz różnego typu stany prawne. Mamy do dyspozycji potrzebne środki, dzięki którym możemy pozwolić sobie na przeprowadzenie każdej transakcji gotówkowej Katowicach. Skup nieruchomości okazuje się być bardzo korzystnym rozwiązaniem dla naszych Klientów, bo umożliwia to bardzo szybkie wyjście z problemów związanych z mieszkaniem i przywrócenie im płynności finansowej i poczucia bezpieczeństwa. Przedstawiamy naszym Klientom pomoc w załatwieniu potrzebnych formalności i bardzo szybką transakcję. Należność za mieszkanie nasz Klient dostaje od razu po podpisaniu umowy – gotówką lub przelewem na wskazane konto w ciągu dwudziestu czterech godzin od sfinalizowania umowy.
Tak, oczywiście, że tak w innym przypadku nie moglibyśmy cieszyć się opinią firmy, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w Katowicach. Część naszego zespołu to eksperci o wieloletnim doświadczeniu w skupie mieszkań, działają w terenie i trafiają do wszystkich naszych Klientów. Wystarczy tylko skontaktować się z nami, a także uzgodnić najkorzystniejszy dla Państwa termin wizyty. Eksperci z naszej firmy obsługują Klientów na terenie całej Polski w dużych i małych miastach oraz wsiach. Miejsce zamieszkania naszego Klienta nie ma dla nas żadnego znaczenia.
Nasza firma jest firmą zarówno znaną na rynku obejmującym Katowice i cenioną przez naszych Klientów. Współpracuje z nami szereg kancelarii prawnych oraz eksperci finansowi, a sam zespół naszej firmy jest doświadczony w swojej pracy. Zaufały nam dziesiątki naszych Klientów, którzy skorzystali z naszej oferty, i których nigdy nie zawiedliśmy. Cechujemy się uczciwością, bowiem pracujemy zgodnie z etyką zawodową oraz przepisami polskiego prawa. Na spisywaną przez naszych ekspertów wpływa kilka czynników. Taka wycena nie będzie zobowiązywała Państwa do niczego, lecz pozwala Państwu na porównanie innych ofert z naszą oraz wybranie tej lepszej. Jednak zazwyczaj to nasza firma realizuje transakcję, oferując nawet 90 procent wartości rynkowej danego lokalu i płacąc natychmiastowo.
Nie potrzebują Państwo konta bankowego, ponieważ pieniądze są przez nas wypłacane zarówno przelewem na konto, jak i w gotówce w momencie podpisania umowy sprzedaży mieszkania w Katowicach. Właściciel sprzedawanego mieszkania otrzymuje pieniądze w gotówce do ręki. Tego typu rozwiązanie jest nie dość że wygodne i bezpieczne, to jeszcze pozwala na wyjście z długów bądź rozwiązać inne problemy finansowe. Jeżeli jednak właściciel zdecyduje się na otrzymanie pieniędzy przelewem, przelejemy mu środki na wskazane przezeń konto bankowe w ciągu 24 godzin od finalizacji umowy.
zasady zgodnie z którymi pracujemy są określone precyzyjnie oraz jasno. Po kontakcie z Klientem spotykamy się z nim w miejscowości Katowice na oględziny lokalu, a następnie nasz ekspert przygotowuje wycenę tego mieszkania, którą otrzymuje nasz Klient chcący jak najszybciej sprzedać daną nieruchomość. Jeżeli zaakceptuje on wycenę przygotowujemy, a następnie podpisujemy umowę w jedynie 24 godziny, a pieniądze w gotówce wypłacamy natychmiast do ręki. Każda sprawa jest traktowana przez nas indywidualnie i każdy Klient jest dla nas ważny, bowiem taki skup mieszkania wymaga dostosowania się do potrzeb Klienta.
Żeby spieniężyć nieruchomość należy okazać akt własności lokalu, który ma być przedmiotem sprzedaży. Naszemu specjaliście, który się z Państwem skontaktuje wystarczyć będzie tylko numer księgi wieczystej tego lokalu. W przypadku nie posiadania aktu własności, numer księgi wieczystej otrzymać można w przeznaczonym dla lokalizacji lokalu sądzie rejonowym Katowicach. Pozostałe potrzebne przedstawicielowi naszej firmy dokumenty to dowód osobisty oraz oświadczenie o postępowaniu spadkowym, osobach zameldowanych w mieszkaniu, bądź zaległościach. Warto też pamiętać, że nasz ekspert oddelegowany do współpracy z Państwem ma za zadanie pomóc w skompletowaniu potrzebnych dokumentów. Transakcja mieszkania dokonywana jest przez nas u notariusza, a sprzedawca może skorzystać z porady prawnej zanim już sprzeda mieszkanie, co oczywiście nie niesie za sobą absolutnie żadnych dodatkowych wydatków.
Obsługa sprzedaży mieszkania wymaga bardzo profesjonalnego oraz jak najszybszego działania w trosce o czas naszych Klientów. Każda transakcja kupna-sprzedaży jest możliwie jak najbardziej uproszczona i przeprowadzana jest u notariusza, który to potwierdza moc prawną powagą swego urzędu. W przypadku sprzedaży nieruchomości posiadającej nieco bardziej skomplikowaną formę prawną transakcja może wymagać późniejszego skontaktowania się, ale dzieje się to bardzo rzadko. W takim wypadku prosimy o pozostawienie nam swojego numeru kontaktowego, przez który będziemy mogli skontaktować się z Państwem. W przypadku Klientów na stałe zamieszkałych poza granicami Polski preferujemy zabieg polegający na opoważnieniu osoby, która jest zaufana i mieszka bądź przebywa na terenie naszego kraju w celu reprezentowania interesów naszego Klienta. Taka osoba zastępować będzie naszego Klienta w urzędzie i pomoże w skompletowaniu dokumentów.
W przypadku osób, które są niepełnoletnie, mogą się one stać właścicielami lokalu albo udziałów w nieruchomości w wyniku postępowania spadkowego lub uzyskania darowizny. Sprzedaż nieruchomości w takiej sytuacji wychodzi poza ramy zarządzania dobrami, do których rodzice lub opiekunowie zostali uprawnieni, a więc operacja ta wymaga otrzymania zgody sądu na przeprowadzenie takiej transakcji. W sądzie można wnioskować o uzyskanie pozwolenia na rozszerzenie zakresu gospodarowania dobrami córki bądź syna. Nastąpić może to na drodze sądowej, lecz nie jest to konieczne. Sprzedanie takiego mieszkania może się odbyć tylko i wyłącznie kiedy sąd wyda pozytywny wyrok i gdy zostanie on uprawomocniony. Sąd jednak zawsze kieruje się dobrem dziecka.
Jak przedtem wspomnieliśmy, nasza firma od skupu mieszkań znana jest z elastyczności, a nasz zespół podchodzi do wszystkich spraw indywidualnie, co oznacza, że wszelkie okoliczności transakcji szybkiej sprzedaży lokalu to kwestia indywidualnych uzgodnień. Warunki ustalone uchwycone są w umowie podpisywanej u notariusza. Przede wszystkim liczy się dla nas dobro naszych Klientów, jest ono dla nas najważniejsze jak i ochrona ich interesów, dlatego jesteśmy dla nich wyrozumiali w ich sytuacji, która bardzo często jest naprawdę niełatwa. Każdy etap naszej współpracy jest wyrazisty i eliminuje wszystkie nieporozumienia.
Najpierw trzeba jedynie skontaktować się z nami, a my z kolei udzielimy Państwu możliwie jak najbardziej wyczerpujących wiadomości o dokumentacji wymaganych do przeprowadzenia transakcji sprzedaży nieruchomości. Jednymi z ważniejszych dokumentów są z pewnością akty notarialne, bądź numer księgi wieczystej lokalu. Wśród pozostałych należy też wspomnieć akt kupna mieszkania czy postanowienie sądu o nabyciu spadku. W przypadku zajścia okoliczności należy także przyszykować zaświadczenie o zaległościach w czynszu albo o liczbie osób zameldowanych w lokalu. W celu uzyskania większej ilości szczegółowych wskazówek polecamy Państwu skontaktować się z nami.
Jesteśmy profesjonalistami na rynku nieruchomości i nie unikamy żadnych cięższych sytuacji. Zajmujemy się zarówno skupem mieszkań ze skomplikowaną sytuacją prawną, z zadłużeniem czy komornikiem, jak i lokali uległych pożarowi czy zalaniu, które wymagają poważniejszego remontu. Mamy za sobą wiele kancelarii prawnych, a także cieszymy się wsparciem osób prawnych, które dzięki swojej wprawie mogą pomóc przy rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych przypadków związanych ze sprzedażą nieruchomości. Trzeba także pamiętać, że za każdym razem działamy odpowiedzialnieoraz oferujemy naszym Klientom najbardziej atrakcyjną cenę i poczucie bezpieczeństwa.
Jasne, że tak, Klienci decydując się na szybką sprzedaż swojej nieruchomości, przed podpisaniem i finalizacją umowy mogą jak najbardziej zapoznać się z umową w towarzystwie prawnika i notariusza, którzy rozjaśnią każdą niejasność, czy wątpliwości odnośnie treści umowy, a także odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące umowy. Nasi Klienci zamieszkujący Katowice i okolice mają również zagwarantowaną skuteczną pomoc w sytuacjach, które są związane ze złą sytuacją mieszkania, prawną lub finansową.
Działając od wielu lat na rynku nieruchomości obejmującym Katowice bardzo często dokonywaliśmy błyskawicznego skupu nieruchomości zadłużonych, czy lokali z komornikiem. W każdym przypadku pomagaliśmy naszym Klientom w pozbyciu się ich długów przynajmniej częściowo, a często nawet w całości. Dokonywane przez nas wyceny nieruchomości są zawsze zgodne z aktualnymi cenami na rynku, a także uwzględniają wszelkie okoliczności, razem z obciążaniami zapisanymi w księdze wieczystej. W takich przypadkach cena zmniejszana jest o wartość należności, które są żądane przez wierzycieli. W przypadku obciążeń komorniczych dotyczą one dużej liczby właścicieli mieszkań. Prowadzona przez zespół naszej firmy działalność obejmująca Katowice gwarantuje najlepsze warunki naszym Klientom oraz najbardziej atrakcyjną cenę. Pieniądze otrzymywane przez naszego Klienta po sfinalizowaniu transakcji zostają wypłacone gotówką oraz wyłącznie Klient zadecyduje czy mają być one wykorzystane na opłacenie zadłużenia czy też innych zobowiązań.

Dowiedz się jak działa skup nieruchomości z lokatorem Katowice

Tok skupu nieruchomości z lokatorem w mieście Katowice jest długotrwały i nieszablonowy. Zajmujemy się tego rodzaju problemami od 13 lat, dzięki czemu mamy możność zagwarantować swoim klientom całkowite bezpieczeństwo w trakcie sprzedaży nieruchomości z niechcianym lokatorem. Oferujemy naszym klientom bezpłatną, uczciwą wycenę mieszkania z Katowic, zgodną z realiami rynku nieruchomości, radena każdym etapie kontraktu, podpisanie umowy u notariusza oraz szybką kontrolę środków w gotówce lub na konto. Uzupełniająco mogą Państwo spodziewać się na odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania dotyczące sprzedaży mieszkania z lokatorem.

Czas trwania procesuIlość
1-3 miesiące12
3-6 miesięcy24
6-12 miesięcy6
Ponad rok3

Firma, która kupuje mieszkania za gotówkę

W Katowicach nasza korporacja specjalizuje się w skupie mieszkań, domów, lokali, działek, garaży za gotówkę obejmując terytorium województwa śląskie oraz naszego kraju. Aby sprzedać nieruchomość za etyczną kwotę, należy mieć doświadczenie i posiadać wiedzę prawną oraz zaangażować swój czas, pieniądze i mieć sporą cierpliwość. Dzięki nam nieruchomość zostanie sprzedana szybko i bezpiecznie, a problemy formalno ? prawne nie będą niejasne. Cechują nas:

 • Szybkość - czas klienta jest dla nas priorytetem, dlatego stawiamy na szybkie przeprowadzenie transakcji w Katowicach
 • Gwarancja bezpieczeństwa - wszystkie formalności załatwiane są solidarnie z przepisami i prawem
 • Pomoc prawna - nasi radcy prawni są do dyspozycji naszych kontrahentów wspierając cały proces transakcyjny
 • Cały kraj - skup nieruchomości sterujemy na terytorium Katowic, ale też na terenie terytorium woj. śląskie
 • Szybkie rozliczenie - wypłacamy pieniądze kontrahentom w ciągu 24 godzin do ręki lub przelewem bankowym, według uznania

Kupimy zdewastowane mieszkania w Katowicach! Prowadzimy skup nieruchomości do remontu

Może się zdarzyć, że musimy sprzedać mieszkanie, które zostało zdewastowane przez pożar lub inne impulsy. Działka może potrzebować również przebudowy. W takiej okoliczności jej sprzedaż jest znacznie skomplikowana, co może doprowadzić do uzyskania zaniżonej wartości za nią. Posługujać z usług naszej przedsiębiorczości klient może wyjść z patowej sytuacji, nie tracąc na tej kontrakcie. Kupno w Katowicach mieszkania do remontu nie jest dla nas żadną przeszkodą i bardzo chętnie je odkupimy. Nie ma konieczności inwestycji w nieruchomość, którą zamierzamy sprzedać.

 • mieszkania po pożarze w Katowicach
 • nieruchomości zniszczone z Katowic
 • domy do remontu całe woj. śląskie

Dzięki doświadczeniu naszych pracowników SprzedamMieszkanie.com agencja nieruchomości Katowice ma renomę i jest na wysokiej punkcie na rynku nieruchomości, który nie jest dla nas żadną tajemnicą. Działamy na obszarze Katowic, jednak bardzo chętnie skupujemy je także na terytorium całej Polski. Jesteśmy w pełni niezależną przedsiębiorstwem, która ma możność podejmowania szybkich i bezpiecznych decyzji, zadowalając przy tym dużą rzeszę klientów. Aby zachęcić Państwa do wykorzystania z naszych usług należy się z nami skomunikować się. Gwarantujemy naszym klientom całkowicie bezpłatną wycenę oraz uczciwe informację. Klienci mają także sposobność odmowy skorzystania z naszych usług bez doświadczenia żadnych konsekwencji.

Gwarantujemy rentowne ceny nieruchomości w Katowicach

Aby na własną rękę sprzedać mieszkanie w Katowicach za opłacalną cenę nieruchomości trzeba mieć wielkie doświadczenie i równowagę, zwłaszcza jeśli nie posiada ono jasnej sprawy prawnej. Jest to ogromne trudność, ponieważ zainteresowany najczęściej chcą, aby przed sprzedażą mieszkanie zostało odnowione. Dzięki współdziałaniu z naszą przedsiębiorstwem istnieje możliwość załatwienia wszelkich zagadnień zdalnie i niema konieczności dojazdu do biura. Nasi pracownicy bardzo pilnieodpowiedzą na wszystkie pytania każdego klienta, podchodząc do każdej sprawy indywidualnie. Wspomagamy także w kompletowaniu potrzebnych dokumentów, a nasi specjaliści są do bezustannej dyspozycji. Jeśli chodzi o wypłatę finansów to działamy sprawnie i wypłacamy gotówkę zgodnie z ustaloną ceną nieruchomości u notariusza z Katowic w przeciągu 48 godzin.

Czas trwania wyceny nieruchomości w Katowicach rok 2022Ilość wycen
poniżej 24h72
24h-48h42
ponad 48h10

Skup mieszkań z Katowic SprzedamMieszkanie.com działa nie tylko na obszarze Katowic, ale również na terenie całego kraju. Wiemy, że handel mieszkania z trudną sytuacją prawną jest skomplikowana i potrzebuje znajomości prawa sprzedaży nieruchomości w Katowicach.