X

Skup nieruchomości Płock za gotówkę

Wypełnij formularz - kupujemy mieszkania w Płocku w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Jak działa skup nieruchomości w Płocku?

1

Nawiązanie kontaktu

Wybierz formę kontaktu - telefoniczną lub przez formularz kontaktu. Dobierzemy termin i sposób wyceny nieruchomości.

right
2

Wycena nieruchomości

Gwarantujemy bezpłatną wycenę sprzedawanej nieruchomości, dokonamy jej rzetelnie i priorytetowo.

right
3

Transakcja notarialna

100% bezpieczeństwa, oferujemy obsługę prawną w przypadku nieruchomości z problemami oraz sprzedaż w biurze notarialnym

right
4

Rozliczenie

Przelew lub rozliczenie gotówkowe gwarantujemy do 24 godzin od pomyślnej transakcji u notariusza.

Płock: Chcesz sprzedać nieruchomość w Płocku za gotówkę?

Szukasz pomocy u skupu nieruchomości w Płocku? Nasze przedsiębiorstwo od 15 lat zajmuje się skupem mieszkań, domów, lokali i innych nieruchomości w obejmując woj. mazowieckie. Nasz skup nieruchomości SprzedamMieszkanie bardzo zwinnie rozwinął się na przestrzeni długich lat dogadzać przy tym ogromną ilość kontrahentów sprzedających nieruchomość jeżeli chodzi o Płock. Kupimy od Ciebie:

 • działki po spadku Płock
 • działki po pożarze Płock

Sprzedając nieruchomość z Płocka wiedz że, mieszkania z wynajmującymi, z kredytem hipotecznym, zajęciem komorniczym czy długiem nie są dla SprzedamMieszkanie wyzwaniem, pracujemy na obszarze miasta Płock i na strefie województwa mazowieckie. Nasza ilość wsparcia jest wartościowa zamknięcia całej transakcji sprzedaży nieruchomości w Płocku.

 • nieruchomości i mieszkania po pożarze z Płocka
 • mieszkania do remontu z Płocka

Chodzi Ci po głowie sprzedaż lokalu w Płocku lub innej nieruchomośi, która jest zdezolowana i nadaje się do rekonstrukcji lub ma zawiłą sytuację prawną to świadczymy pomoc doświadczonych radców prawnych i notariuszy, którzy owocnie i bezpiecznie przeprowadzą was przez cały przebieg związany ze sprzedażą działki z Płocka. Stawiamy na charakterne podejście do klienta i pojmujemy, że każda sytuacja klientów jest inna oraz wymaga innych czynów. Jedno jednak jest wyrobione - najważniejsza jest dla nas szlachetność sprzedaży nieruchomości w Płocku .

Jak prowadzone są transakcje przez skup nieruchomości w Płocku?

SprzedamMieszkanie.com kupując nieruchomości w Płocku gwarantuje, że:

 1. Podchodzi do każdego kontrahenta z Płocka indywidualnie, nie sprzeciwiając jego orzeczeniu
 2. Zajmuje się skupem majątku na terytorium Płock i województwa mazowieckie
 3. Zagwarantuje klientom uczciwe i bezpłatne wyceny ich nieruchomości sprzedawanych w Płocku
 4. Poręcza klientom usługe radców prywatnych oraz notariuszy z Płocka
 5. Gwarantuje również szybką wypłatę gotówki za sprzedaną nieruchomość
 6. Przyznaje możliwość depozytu u notariusza

Pytasz czy SprzedamMieszkanie Płock kupuje nieruchomości z kredytem z Płocka?

Jeżeli w grę wchodzi skuteczna sprzedaż nieruchomości Płock w województwie mazowieckie, bardzo nieraz trafia się, że staramy się o kredyt lub pożyczkę, oferując pod zastaw naszą nieruchomość. Niestety los w życiu naszych klientów może się całkowicie zmienić i niezbędna będzie jej sprzedaż. Nasi pracownicy wiedzą, że jedynym rozwiązaniem w tej sytuacji jest agencja SprzedamMieszkanie prowadząca skup nieruchomości z kredytem w Płocku. Wystarczy umówić się z nami i przedstawić swoją sytuację, by uzyskać darmową wycenę i pomoc przy skompletowaniu wszystkich procedur. Nasi klienci z Płocka mają również możność skorzystania z usługi radców prawnych i notariusza, by miewać się pewnie na każdym odcinku sprzedaży mieszkania w Płocku.

Rozwiązanie na sprzedaż nieruchomości z komornikiem w Płocku

SprzedamMieszkanie to skup nieruchomości z komornikiem Płock. Prowadzimy skup na terytorium Płock i całej Polski. Nie zastanawiaj się więc, czy umówić się z naszym skupem, nic nie stracisz, ponieważ nasze konsultacje są bezpłatne, a my chętnie poprowadzimy jak sprzedać nieruchomość z zajęciem komorniczym w Płocku. Gdy sen z powiek spędza nam komornik, który doskwiera nad naszą nieruchomością, a nie mamy gotówki na jego spłacanie to nasza spółka przychodzi z poparciemkażdemu klientowi. Solidnie zaprezentujemy Państwu naszą ofertę i darmową wycenę nieruchomości Płock oraz udokumentujemy wam, że jesteśmy jedną z renomowanych agencji w Płocku, która ma ogromne doświadczenie i szerokie usługi.

 • kupujemy mieszkania z komornikiem z Płocka
 • kupimy domy obciążeniem komorniczym Płock

Nasze biuro nieruchomości z Płocka pracuje na rynku nieruchomości w województwie od wielu lat jako pośrednik nieruchomości w Płocku, dzięki temu uzyskaliśmy ogromną doświadczenie, które pomaga nam zadowolić nawet najbardziej surowych klientów. Rozumiemy, że decydując się na sprzedaż posesji, która ma nie jasną pozycje prawną klienci mają ku temu bardzo ważny argument, chcemy więc wykonać wszystko co w naszej mocy, by sprzedaż przebiegła sprawnie i szybko, by nie musieli oni czekać długo na gotówkę. Zamknięcie sprzedaży i wypłata gotówki nie trwa więc więcej niż 24 godziny.

W Płocku sprzedając nieruchomość z długiem u komornika nie tylko pozysasz bezpłatna wycenę obciążonej komorniczo nieruchomości, ale również rade doświadczonych radców prawnych i kancelarii notarialnych. Dzięki temu masz przeświadczenie, że procedury zostaną sporządzone zgodnie z prawem, a zadanie zostanie ukończona w możliwie jak najkrótszym terminie.

Nasz bezpieczny skup mieszkań Płock ma wiele cech, które wypowiadają się za zaczerpnięciem z naszych usług. Jesteśmy rzetelni, uczciwi, pomocni oraz doświadczeni. Podpieramy naszych klientów na każdym fragmencie sprzedaży informując ich dosłownie o postępach i wymaganiach w ich sprawie.

Zakupujemy nieruchomości z długiem w Płocku i w całym kraju

Oddłużanie nieruchomości w Płocku polega na przeprowadzeniu dialogów z komornikami, bankami i innymi wierzycielami zadłużonego mieszkania. Niestety najczęściej jest to dla naszych klientów, którzy nie mają wprawy cały ten nurt jest zawikłany i często krępujący. Nasi doświadczeni pracownicy skupu nieruchomości SprzedamMieszkanie.com odszukają dla Państwa rozwiązania na każdym fragmencie sprzedaży mieszkania lub domu z Płocka. Nie ma konieczności użycia z takich rozwiązań jak: negocjacje z komornikiem czy bankiem, można posłużyć się z naszej pomocy i najprościej sprzedać zadłużoną nieruchomość. Nie jest to łatwa rzecz, jednak jesteśmy wstanie pomóc zainteresowanym w każdej sytuacji okoliczności, ponieważ od kilku lat zajmujemy się między innymi skupem nieruchomości z zadłużeniem. Nasza firma w Płocku oddłużyła nieruchomości:

Rodzaj nieruchomościRodzaj problemuIlość
MieszkanieZajęcie komornicze12
MieszkanieKredyt hipoteczny24
MieszkanieZadłużenie w spółdzielni6
DomZajęcie komornicze3
DomKredyt hipoteczny4

Ze SprzedamMieszkanie masz możliwość sprzedać udziały w nieruchomościach!

Chcesz szybko sprzedać udziały w nieruchomościach w Płocku? Jeśli sprzedaż udziałów w nieruchomości bez akceptacji współwłaściciela wydaje się nam niemożliwy, to zapraszamy do umówienia się z naszą firmą w celu uzyskania szczegółowych, rzetelnych informacji. Bardzo ochoczo skupujemy mieszkania, domy czy działki w tej sytuacji, by odciążyć naszych klientów. Niestety sprzedaż nieruchomości z problemami z Płocka najczęściej okazuje się szalona na własną rękę, ponieważ znajduje się garśćosób zainteresowanych tego typu transakcją, ponieważ jest ona bardzo złożona. Warto jest więc skorzystać z podpowiedzi naszych doświadczonych pracowników oraz radców prawnych, by wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Proszę ponadto pamiętać, że skupujemy udziały w nieruchomościach nie tylko na terytorium Płocka, ale również na strefie całej Polski.

Pytania osób wystawiających oferty sprzedam szybko mieszkanie

Nasza firma specjalizuje się w szybkim skupie nieruchomości Płock i mamy wieloletnie doświadczenie, które obejmuje najróżniejsze przypadki oraz różne stany prawne. Mamy do dyspozycji potrzebne środki, dzięki którym jesteśmy w stanie przeprowadzić wiele transakcji gotówkowych Płock. Szybki skup lokali jest naprawdę bardzo korzystnym wyjściem dla osób korzystających z naszych usług, bo pozwala to na ekspresowe rozwiązanie problemów dotyczących mieszkania i przywrócenie im płynności finansowej i poczucia bezpieczeństwa. Sugerujemy Klientom pomoc przy załatwianiu formalności oraz bardzo szybką sprzedaż. Finanse otrzymane za mieszkanie Klient otrzymuje albo od razu po podpisaniu umowy – gotówką lub przelewem na wskazane przez siebie konto w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.
Oczywiście, że tak inaczej nasz zespół nie cieszyłby się opinią firmywychodzącej naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów w Płock. Część naszego zespołu to eksperci, którzy mają ogromne doświadczenie w skupie lokali, działają oni w terenie oraz trafiają do wszystkich Klientów. Wystarczy tylko się z nami skontaktować i uzgodnić najkorzystniejszy dla Państwa termin wizyty. Eksperci z naszej firmy obsługują swych Klientów w całej Polsce w dużych i małych miastach oraz wsiach. To gdzie mieszka nasz Klient nie ma dla nas żadnego znaczenia.
Jesteśmy firmą zarówno znaną na rynku obejmującym Płock i cenioną przez Klientów. Współpracują z nami kancelarie prawne oraz eksperci finansowi, a sam zespół naszej firmy ma wieloletnie doświadczenie w tym co robi. Ufają nam dziesiątki Klientów, którzy skorzystali z naszej oferty, i których nigdy nie zawiedliśmy. Uczciwość to nasza podstawa, ponieważ wykonujemy nasz zawód zgodnie z etyką zawodową oraz przepisami obowiązującego prawa. Na sporządzaną przez naszych specjalistów wpływają różne czynniki. Ta wycena nie zobowiązuje Państwa do niczego, ale pozwala na porównanie innych ofert z naszą oraz wybranie lepszej. Jednak zazwyczaj to my realizujemy transakcję, oferując nawet 90 procent wartości rynkowej danego lokalu i płacąc natychmiastowo.
Konto bankowe nie jest wymagane, gdyż pieniądze są przez nas wypłacane zarówno przelewem na konto, jak i w gotówce w chwili sfinalizowania umowy sprzedaży mieszkania w Płock. Osoba sprzedająca dostaje ustaloną kwotę w gotówce do ręki. Takie rozwiązanie jest nie dość że wygodne i bezpieczne, to jeszcze pozwala wyjść z długów bądź rozwiązać inne problemy finansowe. Jeżeli zaś właściciel zdecyduje się na otrzymanie pieniędzy za pomocą przelewu, przelejemy środki na wskazane przezeń konto w ciągu 24 godzin od finalizacji umowy.
Nasze zasady według których pracujemy określone są jasno i precyzyjnie. Po skontaktowaniu się z naszym Klientem spotykamy się z nim w miejscowości Płock na oględziny nieruchomości, a następnie nasz specjalista sporządza wycenę nieruchomości, którą otrzymuje nasz Klient chcący błyskawicznie sprzedać dany lokal. Jeżeli wycena zostanie przez niego zaakceptowana przygotowujemy i podpisujemy umowę w jedynie 24 godziny, a gotówkę wypłacamy natychmiast do ręki. Wszystkie sprawy traktowane są przez nasz zespół indywidualnie i każdy Klient jest dla nas ważny, gdyż taki skup lokalu wymaga dostosowania się do wszelkich potrzeb naszego Klienta.
Aby sprzedać nieruchomość za gotówkę należy przedstawić akt własności nieruchomości mającej być przedmiotem sprzedaży. Naszemu specjaliście, który skontaktuje się z Państwem wystarczyć będzie tylko numer księgi wieczystej tego mieszkania. W przypadku nie posiadania aktu własności, numer księgi wieczystej otrzymać można w przeznaczonym dla lokalizacji nieruchomości sądzie rejonowym Płock. Pozostałe potrzebne przedstawicielowi naszej firmy dokumenty to dowód osobisty oraz oświadczenie o postępowaniu spadkowym, zaległościach, bądź też osobach zameldowanych w nieruchomości. Warto też pamiętać, że nasz ekspert oddelegowany do współpracy z Państwem ma zadanie pomóc Państwu w skompletowaniu potrzebnej dokumentacji. Transakcja sprzedaży nieruchomości przeprowadzana jest przez nas u notariusza, a Klient ma możliwość skorzystania z porady prawnej nim sprzeda lokal, co nie niesie za sobą absolutnie żadnych dodatkowych wydatków.
Obsługa szybkiej sprzedaży lokali wymaga bardzo profesjonalnego, a także możliwie jak najszybszego działania w trosce o czas naszych Klientów. Każda transakcja sprzedaży lokalu jest możliwie jak najbardziej uproszczona i odbywa się u notariusza, który to potwierdza moc prawną powagą swojego urzędu. W przypadku sprzedaży mieszkania mającego bardziej skomplikowaną formę prawną transakcja taka potrafi wymagać późniejszego skontaktowania się, ale bardzo rzadko się to zdarza. W takich wypadkach prosimy o pozostawienie swojego numeru kontaktowego, przez który będziemy mogli skontaktować się z Państwem. W przypadku Klientów mieszkających na stałe za granicą preferujemy zabieg polegający na opoważnieniu zaufanej osoby, która mieszka bądź aktualnie przebywa na terenie Polski w celu reprezentowania interesów naszego Klienta. Osoba ta zastępowała będzie Klienta w urzędzie, a także pomoże przy skompletowaniu dokumentacji.
W przypadku osób niepełnoletnich, mogą się one stać posiadaczami lokalu bądź udziałów w mieszkaniu w wyniku spadku albo otrzymania darowizny. Sprzedaż nieruchomości w takim przypadku wychodzi poza ramy zarządzania własnościami, do których rodzice bądź opiekunowie prawni zostali uprawnieni, a więc wymaga to otrzymania pozwolenia sądu na dokonanie takiej transakcji. W sądzie wnioskować można o otrzymanie zgody na rozszerzenie zakresu zarządzania majątkiem córki lub syna. Nastać może to na drodze rozprawy sądowej, ale nie jest to konieczne. Sprzedaż takiego lokalu odbyć może się wyłącznie jak sąd wyda pozytywny wyrok oraz gdy zostanie on uprawomocniony. Sąd jednak zawsze kieruje się dobrem dziecka.
Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, nasza firma skupująca mieszkania znana jest z elastyczności, a nasi pracownicy podchodzą do każdej sprawy indywidualnie, co znaczy, że wszystkie okoliczności transakcji szybkiej sprzedaży nieruchomości to kwestia osobistych uzgodnień. Warunki ustalone ujęte są w umowie podpisanej u notariusza. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro Klientów, jest ono dla nas najważniejsze jak i ochrona interesów Klienta, zatem jesteśmy dla nich wyrozumiali w ich sytuacji, która często jest naprawdę ciężka. Każdy z etapów naszej współpracy jest wyrazisty i usuwa wszystkie nieporozumienia.
Na początku trzeba jedynie skontaktować się z naszą firmą, a my z kolei udzielimy Państwu jak najbardziej wyczerpujących informacji o dokumentacji niezbędnych do transakcji. Jednymi z ważniejszych dokumentów są bez wątpienia akty notarialne, czy numer księgi wieczystej mieszkania. Wśród innych należy też wspomnieć akt zakupu nieruchomości lub postanowienie sądowe o nabyciu spadku. W przypadku pojawienia się okoliczności trzeba także przygotować zaświadczenie o wszelkich zaległościach czynszowych albo o ilości zameldowanych w nieruchomości osób. W celu otrzymania większej ilości obszernych wskazówek warto skontaktować się z nami mailowo, lub telefonicznie.
Jesteśmy profesjonalistami na rynku nieruchomości oraz nie unikamy jakichkolwiek trudnych sytuacji. Specjalizujemy się zarówno w skupie mieszkań o skomplikowanej sytuacji prawnej, z zadłużeniem czy komornikiem, jak i lokali, które uległy zalaniu czy pożarowi, które wymagają remontu. Za sobą mamy wiele kancelarii prawnych, a także cieszymy się wsparciem osób prawnych, które dzięki swojemu wyspecjalizowaniu są w stanie pomóc w rozwiązywaniu najcięższych przypadków sprzedaży mieszkań. Warto także pamiętać, iż za każdym razem pracujemy odpowiedzialniei oferujemy Klientom najlepszą cenę i poczucie bezpieczeństwa.
Oczywiście, że tak, nasi Klienci chcąc szybko sprzedać swoją nieruchomość, przed sfinalizowaniem umowy mogą zapoznać się z umową w towarzystwie prawnika i notariusza, którzy będą mogli rozjaśnić każdą niejasność, czy wątpliwości odnośnie treści umowy oraz odpowiedzą na każde pytanie dotyczące umowy. Nasi Klienci zamieszkujący Płock i okolice mają również zapewnioną skuteczną pomoc w sytuacjach, które są związane ze złą sytuacją mieszkaniową, prawną, czy finansową.
Pracując od lat na rynku nieruchomości obejmującym Płock wiele razy dokonywaliśmy szybkiego skupu lokali z długami, czy z zajęciem komorniczym. W każdym przypadku pomagaliśmy naszym Klientom w wyjściu z ich długów przynajmniej częściowo, a czasem nawet w całości. Dokonywane przez naszych specjalistów wyceny nieruchomości są zawsze zgodne z obecnymi cenami rynkowymi i uwzględniają wszystkie okoliczności, razem z obciążaniami, które zapisane są w księdze wieczystej. W tego typu przypadkach wycena zniżana jest o wartość należności żądanych przez wierzycieli. W przypadku obciążeń spowodowanych przez komornika dotyczą one wielu właścicieli lokali. Prowadzona przez nas działalność obejmująca Płock gwarantuje najlepsze warunki Klientom oraz najlepszą cenę. Pieniądze otrzymywane przez Klienta po podpisaniu umowy zostają wypłacane w gotówce oraz tylko i wyłącznie sam Klient zadecyduje czy mają być one przeznaczone na pozbycie się długów czy innych zobowiązań.

Rozeznaj się jak obsługuje transakcje skup nieruchomości z lokatorem Płock

Przebieg skupu nieruchomości z lokatorem w mieście Płock jest dla osób cierpliwych i trudny. Zajmujemy się tego rodzaju sprawami od 12 lat, dzięki czemu mamy możliwość zapewnić swoim klientom całkowite bezpieczeństwo w trakcie sprzedaży nieruchomości z niechcianym lokatorem. Składamy naszym klientom bezpłatną, rzetelną wycenę mieszkania z Płocka, zgodną z realiami rynku nieruchomości, podpowiedźna każdym fragmenie umowy, podpisanie umowy u notariusza oraz szybką kontrolę środków w gotówce lub na konto. Dodatkowo mogą Państwo spodziewać się na odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania dotyczące sprzedaży mieszkania z lokatorem.

Czas trwania procesuIlość
1-3 miesiące12
3-6 miesięcy24
6-12 miesięcy6
Ponad rok3

Firma, która kupuje mieszkania za gotówkę

W Płocku nasza agencja nieruchomości specjalizuje się w skupie mieszkań, domów, lokali, działek, garaży za gotówkę obejmując obszar województwa mazowieckie oraz Polski. Aby sprzedać nieruchomość za uczciwą kwotę, przystało mieć doświadczenie i posiadać wiedzę prawną oraz zaangażować swój czas, pieniądze i mieć sporą równowagę. Dzięki nam nieruchomość zostanie sprzedana szybko i bezpiecznie, a problemy formalno ? prawne nie będą niejasne. Cechują nas:

 • Prędkość - czas klienta jest dla nas priorytetem, dlatego stawiamy na szybkie przeprowadzenie umowy w Płocku
 • Gwarancja bezpieczeństwa - wszystkie kwestie załatwiane są pokojowo z przepisami i prawem
 • Obsługa prawna - nasze kancelarie prawne są dyspozycyjni dla naszych kontrahentów zabezpieczając cały cykl transakcyjny
 • Cała Polska - skup nieruchomości sterujemy na terenie Płocka, ale też na terenie strefie woj. mazowieckie
 • Terminowe rozliczenie - wypłacamy należność sprzedającym mieszkanie w ciągu 24 godzin do ręki lub na konto, według ustaleń

Kupimy zniszczone domy w Płocku! Prowadzimy skup nieruchomości do odresturowania

Może się zdarzyć, że musimy zhandlować mieszkanie, które zostało obdarte przez pożar lub inne impulsy. Majątek może wymagać również odbudowy. W takiej okoliczności jej sprzedaż jest znacznie utrudniona, co może doprowadzić do uzyskania zaniżonej wartości za nią. Posługujać z usług naszej spółki klient może oddalić się z patowej sytuacji, nie tracąc na tej umowie. Wykup w Płocku mieszkania do renowacji nie jest dla nas żadną przeszkodą i bardzo chętnie je kupimy. Nie ma konieczności inwestycji w nieruchomość, którą chcemy sprzedać.

 • domy po pożarze w Płocku
 • domy zniszczone z Płocka
 • nieruchomości do remontu całe woj. mazowieckie

Dzięki doświadczeniu naszych pracowników SprzedamMieszkanie agencja nieruchomości Płock ma uznanie i jest na wysokiej pozycji na rynku nieruchomości, który nie jest dla nas żadną tajemnicą. Działamy na terenie Płocka, jednak bardzo ochoczo skupujemy je także na terytorium całej Polski. Jesteśmy w pełni niezależną interesem, która ma perspektywe podejmowania szybkich i bezpiecznych decyzji, zaspokajać przy tym dużą rzeszę klientów. Aby nakłonić Państwa do zastosowania z naszych usług należy się z nami stelefonować się. Gwarantujemy naszym klientom całkowicie darmową wycenę oraz uczciwe informację. Klienci mają także możność odmowy skorzystania z naszych usług bez doświadczenia żadnych kar.

Zaoferujemy najlepsze ceny nieruchomości w Płocku

Aby na własną rękę sprzedać mieszkanie w Płocku za rentowną cenę nieruchomości trzeba mieć znaczne doświadczenie i cierpliwość, zwłaszcza jeśli nie ma ono klarownej sprawy prawnej. Jest to bardzo duże trudność, ponieważ kupujący najczęściej chcą, aby przed sprzedażą dom został wyremontowane. Dzięki współpracy z naszą korporacją istnieje możliwość załatwienia wszelkich zagadnień zdalnie i niema potrzeby dojazdu do biura. Nasi pracownicy bardzo Rzetelnieodpowiedzą na wszystkie pytania każdego klienta, podchodząc do każdej sprawy indywidualnie. Wspieramy także w kompletowaniu niezbędnych dokumentów, a nasi konsultanci są do stałej dyspozycji. Gdy chodzi o wypłatę finansów to działamy szybko i wypłacamy pieniądzę zgodnie z ustaloną ceną nieruchomości u notariusza z Płocka w trakcie doby.

Czas trwania wyceny nieruchomości w Płocku rok 2022Ilość wycen
poniżej 24h83
24h-48h33
ponad 48h10

Skup mieszkań z Płocka SprzedamMieszkanie działa nie tylko na terytorium Płocka, ale również na strefie całego kraju. Jesteśmy świadomi, że handel mieszkania z zawiłą sytuacją prawną jest skomplikowana i potrzebuje znajomości prawa sprzedaży nieruchomości w Płocku.