X

Skup nieruchomości Toruń za gotówkę

Wypełnij formularz - kupujemy mieszkania w Toruniu w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Jak działa skup nieruchomości w Toruniu?

1

Nawiązanie kontaktu

Wybierz formę kontaktu - telefoniczną lub przez formularz kontaktu. Dobierzemy termin i sposób wyceny nieruchomości.

right
2

Wycena nieruchomości

Gwarantujemy bezpłatną wycenę sprzedawanej nieruchomości, dokonamy jej rzetelnie i priorytetowo.

right
3

Transakcja notarialna

100% bezpieczeństwa, oferujemy obsługę prawną w przypadku nieruchomości z problemami oraz sprzedaż w biurze notarialnym

right
4

Rozliczenie

Przelew lub rozliczenie gotówkowe gwarantujemy do 24 godzin od pomyślnej transakcji u notariusza.

Toruń: Chcesz sprzedać nieruchomość w Toruniu za gotówkę?

Szukasz usług skupu nieruchomości w Toruniu? Nasza spółka od wielu lat zajmuje się skupem mieszkań, domów, lokali i innych nieruchomości w obejmując województwo kujawsko-pomorskie. SprzedamMieszkanie bardzo sprężyście rozwinął się na przestrzeni długich lat dogadzać przy tym pokaźną ilość kontrahentów sprzedających nieruchomość jeżeli chodzi o Toruń. Odkupujemy:

 • nieruchomości i mieszkania po pożarze z Torunia
 • mieszkanie po rozwodzie z Torunia

Sprzedając nieruchomość z Torunia wiedz że, posesje z lokatorami, z kredytem hipotecznym, komornikiem czy długiem nie są dla SprzedamMieszkanie.com testem, pracujemy na terytorium miasta Toruń i na terenie województwa kujawsko-pomorskie. Nasza porada jest unikatowa skończenia całej umowy sprzedaży nieruchomości w Toruniu.

 • nieruchomości obciążone kredytem w Toruniu
 • mieszkanie po pożarze Toruń

Planujesz sprzedaż ziemii w Toruniu lub innej nieruchomośi, która jest zmaltretowana i nadaje się do modernizacji lub ma kretą sytuację prawną to świadczymy pomoc doświadczonych radców prawnych i notariuszy, którzy sprawnie i bezpiecznie przeprowadzą was przez cały proces związany ze sprzedażą parceli z Torunia. Stawiamy na charakterne podejście do klienta i rozumiemy, że każda sprawa klientów jest inna oraz wymaga innych starań. Jedno jednak jest wyrobione - liczy się jest dla nas lojalność sprzedaży nieruchomości w Toruniu .

Na jakiej zasadzie działa skup nieruchomości w Toruniu?

Skup SprzedamMieszkanie kupując nieruchomości w Toruniu oświadcza, że:

 1. Przystępuje do każdego sprzedającego nieruchomość z Torunia indywidualnie, nie podważając jego ustaleniu
 2. Zajmuje się skupem majątku na terytorium Toruń i woj. kujawsko-pomorskie
 3. Poręcza klientom moralne i bezpłatne wyceny ich działek sprzedawanych w Toruniu
 4. Gwarantuje klientom pomoc radców prywatnych oraz notariuszy z Torunia
 5. Zarzeka się również szybką wypłatę gotówki za sprzedaną nieruchomość
 6. Gwarantuje możliwość depozytu u notariusza

Pytasz czy nasza firma Toruń kupuje nieruchomości z kredytem z Torunia?

Jeżeli w grę wchodzi skuteczna sprzedaż nieruchomości Toruń w województwie kujawsko-pomorskie, bardzo nieprzerwanie wydarza się, że ubiegamy się o kredyt lub pożyczkę, świadcząć pod zastaw naszą nieruchomość. Niestety zdarzenie w życiu naszych klientów może się skrajnie zmienić i niezbędna będzie jej sprzedaż. Nasi pracownicy wiedzą, że jedynym drogą w tej ewentualności jest firma SprzedamMieszkanie.com prowadząca skup nieruchomości z kredytem w Toruniu. Wystarczy skontaktować się z nami i przedstawić swoją sytuację, by uzyskać darmową wycenę i podpowiedź przy skompletowaniu wszystkich spraw. Klienci z Torunia mają również sposobność skorzystania z wspomożenia radców prawnych i notariusza, by czuć się pewnie na każdym etapie sprzedaży mieszkania w Toruniu.

Technika na sprzedaż nieruchomości z komornikiem w Toruniu

SprzedamMieszkanie to skup nieruchomości z komornikiem Toruń. Działamy na obszarze Toruń i woj. kujawsko-pomorskie. Nie zastanawiaj się więc, czy umówić kontakt z naszym pracownikiem, nic nie utracisz, ponieważ nasze konsultacje są bezpłatne, a my chętnie podpowiemy jak sprzedać nieruchomość z zajęciem komorniczym w Toruniu. Gdy sen z powiek przępędza nam komornik, który zawadza nad naszą nieruchomością, a nie mamy gotówki na jego spłatę to nasza zakład przychodzi z pomocąkażdemu klientowi. Uczciwie zademonstrujemy Państwu naszą ofertę i darmową wycenę nieruchomości Toruń oraz dowiedziemy wam, że jesteśmy jedną z szanowanych firm w Toruniu, która ma ogromne praktyke i szerokie usługi.

 • kupujemy domy z komornikiem w Toruniu
 • kupimy mieszkania obciążeniem komorniczym z Torunia

Nasze biuro nieruchomości z Torunia operuje na rynku nieruchomości w województwie od wielu lat jako pośrednik nieruchomości w Toruniu, dzięki temu posiedliśmy ogromną doświadczenie, które pomaga nam zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Rozumiemy, że decydując się na sprzedaż majątku, która ma nie jasną pozycje prawną klienci mają ku temu bardzo ważny argument, chcemy więc zrealizować wszystko co w naszej mocy, by transakcja przebiegła sprawnie i szybko, by nie musieli oni oczekiwać długo na gotówkę. Sfinalizowanie sprzedaży i wypłata gotówki nie ciągnie się więc więcej niż 24 godziny.

W Toruniu sprzedając nieruchomość z długiem u komornika nie tylko otrzymasz bezpłatna wycenę zadłużonej nieruchomości, ale również pomoc doświadczonych radców prawnych i notariusza. Dzięki temu masz swobode, że procedury zostaną sporządzone zgodnie z prawem, a temat zostanie ukończona w możliwie jak najkrótszym okresie.

Nasz bezpieczny skup mieszkań Toruń ma wiele cech, które przemawiają za zaczerpnięciem z naszych uprzejmości. Jesteśmy rzetelni, uczciwi, pomocni oraz doświadczeni. Umacniamy naszych klientów na każdym fragmencie sprzedaży informując ich dosłownie o postępach i wymaganiach w ich sprawie.

Kupujemy nieruchomości z długiem w Toruniu i w całym kraju

Oddłużanie nieruchomości w Toruniu polega na przeprowadzeniu debat z komornikami, bankami i innymi wierzycielami zadłużonego mieszkania. Niestety najczęściej jest to dla naszych klientów, którzy nie mają doświadczenia cały ten proces jest zawiły i często krępujący. Nasi doświadczeni pracownicy skupu nieruchomości SprzedamMieszkanie odnajdą dla Państwa rozwiązania na każdym etapie sprzedaży mieszkania lub domu z Torunia. Nie ma obowiązku skorzystania z takich rozwiązań jak: negocjacje z komornikiem czy bankiem, można posłużyć się z naszej poparciu i najprościej sprzedać zadłużoną nieruchomość. Nie jest to łatwa rzecz, jednak jesteśmy wstanie pomóc interesantom w każdej zdarzeniu, ponieważ od kilku lat zajmujemy się wśród innymi skupem nieruchomości z zadłużeniem. Nasza firma w Toruniu oddłużyła nieruchomości:

Rodzaj nieruchomościRodzaj problemuIlość
MieszkanieZajęcie komornicze12
MieszkanieKredyt hipoteczny24
MieszkanieZadłużenie w spółdzielni6
DomZajęcie komornicze3
DomKredyt hipoteczny4

Ze skupem SprzedamMieszkanie masz okazję sprzedać udziały w nieruchomościach!

Chcesz szybko sprzedać udziały w nieruchomościach w Toruniu? Jeśli sprzedaż akcji w nieruchomości bez zgody współwłaściciela wydaje się nam niemożliwy, to zapraszamy do stelefonowania się z naszą firmą w celu pozyskania szczegółowych, rzetelnych wiadomości. Bardzo ochoczo skupujemy mieszkania, domy czy działki w tej sytuacji, by ulżyć naszych klientów. Niestety sprzedaż nieruchomości z problemami z Torunia najczęściej okazuje się nieprawdopodobna na własną rękę, ponieważ znajduje się niewiele osób zainteresowanych tego typu umową, ponieważ jest ona bardzo nieprosta. Warto jest więc skorzystać z radzie naszych doświadczonych pracowników oraz radców prawnych, by wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Proszę dodatkowo pamiętać, że skupujemy udziały w nieruchomościach nie tylko na terytorium Torunia, ale również na terenie całej Polski.

Pytania osób wystawiających oferty sprzedam szybko mieszkanie

Nasza firma specjalizuje się w szybkim skupie mieszkań Toruniu i mamy wieloletnie doświadczenie, które obejmuje różne przypadki oraz wszelkiego typu stany prawne. Mamy do dyspozycji środki finansowe, dzięki którym jesteśmy w stanie przeprowadzić wiele transakcji gotówkowych Toruniu. Skup mieszkań okazuje się być naprawdę bardzo korzystnym wyjściem dla naszych Klientów, bowiem daje to możliwość na bardzo szybkie wyjście z problemów z mieszkaniem i przywrócenie im poczucia bezpieczeństwa i płynności finansowej. Przedstawiamy naszym Klientom pomoc przy załatwianiu wszystkich formalności, a także bardzo szybką transakcję. Środki otrzymane za sprzedanie mieszkania Klient dostaje albo od razu po sfinalizowaniu umowy – gotówką lub przelewem na podane przez siebie konto bankowe w ciągu dwudziestu czterech godzin od sfinalizowania umowy.
Oczywiście, że tak w końcu gdyby było inaczej nie cieszylibyśmy się opinią firmy, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów w Toruniu. Część zespołu naszej firmy to eksperci, którzy mają wieloletnie doświadczenie w skupie nieruchomości, działają w terenie i trafiają do wszystkich Klientów. Trzeba skontaktować się z nami oraz umówić najbardziej korzystny dla Państwa termin. Eksperci z zespołu naszej firmy obsługują Klientów w całej Polsce zarówno we wsiach jak i małych i dużych miastach. To gdzie mieszka nasz Klient nie ma dla nas znaczenia.
Nasz zespół jest firmą zarówno znaną na rynku nieruchomości obejmującym Toruń oraz cenioną przez Klientów. Współpracują z nami różne kancelarie prawne, a także eksperci finansowi, a nasz zespół jest doświadczony w swoim fachu. Zaufały nam dziesiątki naszych Klientów, którzy postanowili skorzystać z naszej oferty, i których ani razu nie zawiedliśmy. Uczciwość to nasza podstawa, gdyż pracujemy zgodnie z etyką zawodową i przepisami polskiego prawa. Na sporządzaną przez naszych specjalistów wpływa kilka czynników. Ta wycena nie będzie zobowiązywała Państwa do niczego, ale pozwala na porównanie innych ofert z naszą oraz wybranie lepszej z nich. Jednak zazwyczaj to nasza firma realizuje transakcję sprzedaży, oferując nawet 90 procent wartości rynkowej danego lokalu i płacąc natychmiastowo.
Nie jest Państwu potrzebne konto w banku, ponieważ pieniądze są wypłacane zarówno przelewem na konto, jak i w gotówce w chwili finalizacji umowy sprzedaży mieszkania w Toruniu. Właściciel sprzedawanej nieruchomości otrzymuje kwotę w gotówce. Tego typu rozwiązanie jest zarówno wygodne jak i bezpieczne, a dodatkowo pozwala wyjść z długów bądź rozwiązać inne problemy finansowe. Jeżeli zaś sprzedawca zdecyduje się na otrzymanie pieniędzy przelewem, to przelejemy środki na wybrane przezeń konto bankowe w 24 godziny od podpisania umowy.
Nasze zasady zgodnie z którymi pracujemy są precyzyjnie i jasno określone. Po kontakcie z Klientem spotykamy się z nim w miejscowości Toruń na oględziny nieruchomości, a następnie nasz ekspert przygotowuje wycenę lokalu, którą otrzymuje nasz Klient chcący szybko spieniężyć dany lokal. Jeżeli wycena zostanie przez niego zaakceptowana przygotowujemy, a następnie podpisujemy umowę w ciągu jedynie 24 godzin, a gotówkę wypłacamy natychmiast do ręki. Wszystkie sprawy są traktowane przez nasz zespół indywidualnie i każdy nasz Klient się dla nas liczy, bowiem skup lokalu wymaga dostosowania się do wszelkich potrzeb naszego Klienta.
Żeby spieniężyć mieszkanie należy przedstawić akt własności danej nieruchomości. Naszemu ekspertowi, który się z Państwem skontaktuje wystarczy tylko numer księgi wieczystej tego lokalu. W przypadku braku posiadania aktu własności, numer księgi wieczystej otrzymać można w wyznaczonym dla lokalizacji nieruchomości sądzie rejonowym Toruniu. Pozostałe potrzebne przedstawicielowi naszej firmy dokumenty to dowód osobisty, a także oświadczenie o postępowaniu spadkowym, zaległościach, czy zameldowanych w lokalu osobach. Należy także pamiętać, że ekspert oddelegowany do współpracy z Państwem ma zadanie pomóc w skompletowaniu niezbędnych dokumentów. Transakcja lokalu dopełniana jest przez nas u notariusza, a sprzedawca może skorzystać z porady prawnej zanim już sprzeda nieruchomość, co nie niesie za sobą żadnych dodatkowych wydatków.
Obsługa szybkiej sprzedaży lokali wymaga profesjonalnego oraz możliwie jak najszybszego działania w trosce o czas naszych Klientów. Każda z transakcji sprzedaży lokalu jest w miarę możliwości jak najbardziej uproszczona oraz przeprowadzana jest u notariusza, który to potwierdza moc prawną powagą swojego urzędu. W sytuacji sprzedaży lokalu o bardziej skomplikowanej formie prawnej transakcja taka potrafi wymagać późniejszego kontaktu, ale bardzo rzadko się to zdarza. W takim wypadku prosimy o pozostawienie nam swojego numeru kontaktowego, na który będziemy mogli zadzwonić w celu kontaktu z Państwem. W przypadku Klientów mieszkających na stałe za granicą preferujemy operację polegającą na opoważnieniu zaufanej osoby, która mieszka albo aktualnie przebywa na terenie naszego kraju w celu reprezentowania interesów Klienta. Osoba ta zastępowała będzie naszego Klienta w urzędzie i pomoże przy skompletowaniu dokumentacji.
W przypadku osób niepełnoletnich, mogą się one stać posiadaczami nieruchomości lub udziałów w mieszkaniu w wyniku spadku albo uzyskania darowizny. Sprzedanie nieruchomości w takiej sytuacji wychodzi poza zakres zarządzania dobrami, do których uprawnieni zostali rodzice lub opiekunowie prawni, a więc taka operacja wymaga otrzymania zgody sądu na przeprowadzenie tej transakcji. Przed sądem można wnioskować o uzyskanie pozwolenia na rozszerzenie zakresu gospodarowania dobrami syna lub córki. Nastąpić może to na drodze sądowej, ale nie jest to niezbędne. Sprzedanie takiego lokalu może się odbyć tylko gdy sąd wyda pozytywny wyrok oraz jak zostanie on uprawomocniony. Sąd przede wszystkim jednak kieruje się dobrem dziecka.
Jak wcześniej wspominaliśmy, nasza firma zajmująca się skupem mieszkań słynie z elastyczności, a nasi ludzie podchodzą do każdej osobnej sprawy indywidualnie, co oznacza, że wszystkie okoliczności transakcji szybkiej sprzedaży lokalu to kwestia osobistych uzgodnień. Warunki wyznaczone uchwycone są w umowie, która jest podpisywana u notariusza. Kierujemy się dobrem Klientów, jest ono najważniejsze jak i ochrona ich interesów, dlatego jesteśmy dla nich wyrozumiali w ich sytuacji, która często jest naprawdę niełatwa. Każdy z etapów współpracy z nami jest wyrazisty i usuwa wszelkie nieporozumienia.
Na samym początku trzeba jedynie skontaktować się z nami, a my z kolei udzielimy Państwu wyczerpujących wiadomości dotyczących dokumentów niezbędnych do transakcji sprzedaży. Jednymi z ważniejszych dokumentów są bez wątpienia akty notarialne, bądź numer księgi wieczystej nieruchomości. Wśród innych należy też wspomnieć akt zakupu mieszkania czy postanowienie sądu o nabyciu spadku. W przypadku zajścia okoliczności trzeba też przyszykować oświadczenie o zaległościach w czynszu albo o ilości osób zameldowanych w nieruchomości. W celu otrzymania większej ilości obszernych wskazówek warto skontaktować się z namimailem bądź przez telefon.
Jesteśmy profesjonalistami na rynku nieruchomości oraz nie obawiamy się jakichkolwiek cięższych sytuacji. Specjalizujemy się zarówno w skupie lokali ze skomplikowaną sytuacją prawną, z komornikiem czy zadłużeniem, jak i lokali uległych pożarowi czy zalaniu, wymagających remontu. Za sobą mamy wiele kancelarii prawnych i cieszymy się wsparciem prawników, którzy dzięki swemu doświadczeniu są w stanie pomóc w rozwiązaniu nawet najtrudniejszych przypadków związanych ze sprzedażą mieszkań. Warto także pamiętać, że zawsze działamy odpowiedzialniei gwarantujemy naszym Klientom najlepszą cenę oraz poczucie bezpieczeństwa.
Tak, Klienci decydując się na szybką sprzedaż swojego mieszkania, przed sfinalizowaniem umowy mogą zaznajomić się z samą umową z prawnikiem i notariuszem, którzy rozjaśnią wszystkie niejasności, czy wątpliwości odnośnie treści umowy oraz odpowiedzą na wszelkie zadane pytania. Nasi Klienci zamieszkujący Toruń i okolice mają także zapewnioną skuteczną pomoc w sytuacjach, które są związane ze złą sytuacją mieszkaniową, prawną bądź finansową.
Działając od lat na rynku nieruchomości obejmującym Toruń nieraz dokonywaliśmy skupu nieruchomości zadłużonych, czy z komornikiem. W każdym przypadku pomagaliśmy naszym Klientom w pozbyciu się ich długów chociaż w części, a nawet w całości. Przygotowywane przez naszych specjalistów wyceny lokali zawsze są zgodne z obecnymi cenami na rynku, a także uwzględniają wszelkiego typu okoliczności, wraz z obciążaniami, które zapisane są w księgach wieczystych. W tego typu sytuacjach wycena zmniejszana jest o wartość należności żądanych przez wierzycieli. W przypadku obciążeń związanych z komornikiem dotyczą one dużej liczby właścicieli nieruchomości. Prowadzona przez zespół naszej firmy działalność obejmująca Toruń gwarantuje najlepsze warunki naszym Klientom, a także najkorzystniejszą cenę. Pieniądze otrzymywane przez naszego Klienta po sfinalizowaniu transakcji zostają wypłacone w gotówce oraz tylko sam Klient zadecyduje czy mają zostać one wykorzystane na pokrycie zadłużenia czy też innych zobowiązań.

Rozeznaj się jak funkcjonuje skup nieruchomości z lokatorem Toruń

Proces skupu nieruchomości z lokatorem w mieście Toruń jest długi i nieszablonowy. Zajmujemy się tego rodzaju problemami od 11 lat, dzięki czemu mamy możliwość zagwarantować swoim klientom całkowite bezpieczeństwo przy sprzedaży nieruchomości z niechcianym lokatorem. Składamy naszym klientom bezpłatną, profesjonalną wycenę mieszkania z Torunia, zgodną z realiami rynku nieruchomości, pomocna każdym etapie kontraktu, podpisanie umowy u notariusza oraz szybką kontrolę środków w gotówce lub na konto. Dodatkowo mogą Państwo liczyć na odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania dotyczące sprzedaży mieszkania z lokatorem.

Czas trwania procesuIlość
1-3 miesiące12
3-6 miesięcy24
6-12 miesięcy6
Ponad rok3

Firma, która kupuje mieszkania za gotówkę

W Toruniu nasza firma specjalizuje się w skupie mieszkań, domów, lokali, działek, garaży za gotówkę obejmując obszar województwa kujawsko-pomorskie oraz całej Polski. Aby sprzedać nieruchomość za przyzwoitą kwotę, przystało mieć doświadczenie i posiadać wiedzę prawną oraz zaangażować swój czas, pieniądze i mieć sporą samokontrole. Dzięki nam nieruchomość zostanie sprzedana szybko i bezpiecznie, a sprawy formalno ? prawne nie będą niejasne. Cechują nas:

 • Terminowość - czas klienta jest dla nas zadaniem, dlatego stawiamy na szybkie przeprowadzenie transakcji w Toruniu
 • Gwarancja bezpieczeństwa - wszystkie sprawy załatwiane są ugodowo z przepisami i prawem
 • Obsługa prawna - nasi radcy prawni są do dyspozycji naszych klientów zabezpieczając cały bieg sprzedaży nieruchomości
 • Cała Polska - skup nieruchomości dowodzimy na strefie Torunia, ale też na terenie strefie woj. kujawsko-pomorskie
 • Priorytetowe rozliczenie - wypłacamy pieniądze klientom w ciągu 24 godzin w gotówce lub przelewem bankowym, wedle ustaleń

Kupimy zrujnowane domy w Toruniu! Prowadzimy skup nieruchomości do odresturowania

Może się zdarzyć, że musimy spieniężyć mieszkanie, które zostało obdarte przez pożar lub inne czynniki. Działka może wymagać również renowacji. W takiej okoliczności jej sprzedaż jest znacznie skomplikowana, co może doprowadzić do uzyskania zaniżonej stawki za nią. Korzystając z usług naszej zakładu klient może oddalić się z patowej sytuacji, nie tracąc na tej umowie. Zakup w Toruniu mieszkania do rekonstrukcji nie jest dla nas żadną przeszkodą i bardzo chętnie je kupimy. Nie ma konieczności inwestycji w nieruchomość, którą zamierzamy sprzedać.

 • nieruchomości po pożarze w Toruniu
 • nieruchomości zniszczone z Torunia
 • mieszkania do remontu całe woj. kujawsko-pomorskie

Dzięki doświadczeniu naszych pracowników SprzedamMieszkanie.com agencja nieruchomości Toruń posiada renomę i jest na wysokiej pozycji na rynku nieruchomości, który nie jest dla nas żadną tajemnicą. Działamy na terenie Torunia, jednak bardzo chętnie skupujemy je także na terytorium całej Polski. Jesteśmy w pełni samodzielną biznesem, która ma sposób podejmowania szybkich i bezpiecznych decyzji, zadowalając przy tym dużą rzeszę klientów. Aby zachęcić Państwa do zastosowania z naszych usług należy się z nami umówić się. Gwarantujemy naszym klientom całkowicie bezpłatną wycenę oraz sumienne informację. Klienci mają także możliwość odmowy skorzystania z naszych usług bez ponoszenia żadnych wyników.

Oferujemy najlepsze ceny nieruchomości w Toruniu

Aby osobiście sprzedać mieszkanie w Toruniu za korzystną cenę nieruchomości trzeba mieć duże doświadczenie i równowagę, zwłaszcza jeśli nie posiada ono klarownej sytuacji prawnej. Jest to olbrzymie restrykcja, gdyż zainteresowany najczęściej chcą, aby przed sprzedażą dom został wyremontowane. Dzięki współpracy z naszą korporacją istnieje możliwość załatwienia wszelkich zagadnień zdalnie i niema potrzeby dojazdu do biura. Nasi pracownicy bardzo profesjonalnieodpowiedzą na wszystkie pytania każdego klienta, podchodząc do każdej sprawy odrębnie. Wspieramy także w kompletowaniu niezbędnych dokumentów, a nasi konsultanci są do bezustannej dyspozycji. Jeśli chodzi o wypłatę kasy to działamy szybko i wypłacamy należność zgodnie z ustaloną ceną nieruchomości u notariusza z Torunia w trakcie 7 dni.

Czas trwania wyceny nieruchomości w Toruniu rok 2022Ilość wycen
poniżej 24h53
24h-48h31
ponad 48h7

Skup mieszkań z Torunia SprzedamMieszkanie działa nie tylko na obszarze Torunia, ale również na terytorium całej Polski. Jesteśmy świadomi, że handel mieszkania z trudną sytuacją prawną jest skomplikowana i potrzebuje znajomości prawa sprzedaży nieruchomości w Toruniu.