X

Skup nieruchomości Zielona Góra za gotówkę

Wypełnij formularz - kupujemy mieszkania w Zielonej Górze w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Jak działa skup nieruchomości w Zielonej Górze?

1

Nawiązanie kontaktu

Wybierz formę kontaktu - telefoniczną lub przez formularz kontaktu. Dobierzemy termin i sposób wyceny nieruchomości.

right
2

Wycena nieruchomości

Gwarantujemy bezpłatną wycenę sprzedawanej nieruchomości, dokonamy jej rzetelnie i priorytetowo.

right
3

Transakcja notarialna

100% bezpieczeństwa, oferujemy obsługę prawną w przypadku nieruchomości z problemami oraz sprzedaż w biurze notarialnym

right
4

Rozliczenie

Przelew lub rozliczenie gotówkowe gwarantujemy do 24 godzin od pomyślnej transakcji u notariusza.

Zielona Góra: Chcesz sprzedać nieruchomość w Zielonej Górze za gotówkę?

Szukasz pomocy u skupu nieruchomości w Zielonej Górze? Nasze przedsiębiorstwo od 15 lat specjalizuje się się skupem mieszkań, domów, lokali i innych nieruchomości w obejmując woj. lubuskie. Skup Sprzedammieszkanie bardzo zwinnie rozwinął się na przestrzeni długich lat dogadzać przy tym olbrzymią ilość kontrahentów sprzedających nieruchomość jeżeli chodzi o Zielona Góra. Kupimy od Państwa:

 • mieszkania z długiem Zielona Góra
 • nieruchomości po rozwodzie w Zielonej Górze

Sprzedając nieruchomość z Zielonej Góry wiedz że, działki z wynajmującymi, z hipoteką, zajęciem komorniczym czy zadłużeniem nie są dla naszego skupu sprawdzianem, działamy na terytorium miasta Zielona Góra i na obszarze województwa lubuskie. Nasza przysługa jest nieoceniona przypieczętowania całej transakcji sprzedaży nieruchomości w Zielonej Górze.

 • nieruchomości zniszczone w Zielonej Górze
 • nieruchomości i mieszkania po spadku Zielona Góra

Chodzi Ci po głowie sprzedaż apartamentu w Zielonej Górze lub innej nieruchomośi, która jest zdewastowana i nadaje się do remontu lub ma niekomunikatywną sytuację prawną to oferujemy pomoc doświadczonych radców prawnych i notariuszy, którzy sprawnie i bezpiecznie przeprowadzą was przez cały cykl związany ze sprzedażą parceli z Zielonej Góry. Stawiamy na charakterne podejście do klienta i pojmujemy, że każda zdarzenie klientów jest inna oraz wymaga innych postępowań. Jedno jednak jest żelazne - najważniejsza jest dla nas godziwość sprzedaży nieruchomości w Zielonej Górze .

Na jakiej zasadzie działa skup nieruchomości w Zielonej Górze?

Nasza agencja kupując nieruchomości w Zielonej Górze gwarantuje, że:

 1. Przystępuje do każdego kontrahenta z Zielonej Góry indywidualnie, nie podważając jego uzgodnieniu
 2. Zajmuje się skupem nieruchomości na terenie Zielona Góra i woj. lubuskie
 3. Zapewnia kontrahentom szlachetne i bezpłatne wyceny ich majątku sprzedawanych w Zielonej Górze
 4. Zarzeka się klientom dobrodziejstwo radców prywatnych oraz notariuszy z Zielonej Góry
 5. Zagwarantuje również szybką wypłatę gotówki za sprzedaną nieruchomość
 6. Zapewnia możliwość depozytu u notariusza

Pytasz czy SprzedamMieszkanie Zielona Góra kupuje nieruchomości z kredytem z Zielonej Góry?

Jeżeli w grę wchodzi skuteczna sprzedaż nieruchomości Zielona Góra w województwie lubuskie, bardzo stale wydarza się, że ubiegamy się o kredyt lub pożyczkę, oferując pod zastaw naszą nieruchomość. Niestety stosunek w życiu naszych klientów może się krańcowo zmienić i przymusowa będzie jej sprzedaż. Nasi pracownicy wiedzą, że jedynym środkiem w tej sytuacji jest agencja SprzedamMieszkanie prowadząca skup nieruchomości z kredytem w Zielonej Górze. Wystarczy skontaktować się z nami i przedstawić swoją stosunek, by uzyskać darmową wycenę i wspomożenie przy skompletowaniu wszystkich procedur. Kontrahenci z Zielonej Góry mają również perspektywe skorzystania z poparcia radców prawnych i notariusza, by czuć się bezpiecznie na każdym momencie sprzedaży mieszkania w Zielonej Górze.

Rozwiązanie na sprzedaż nieruchomości z zajęciem komorniczym w Zielonej Górze

SprzedamMieszkanie to skup nieruchomości z komornikiem Zielona Góra. Pracujemy na terenie Zielona Góra i woj. lubuskie. Nie zastanawiaj się więc, czy wykonać telefon z naszym pracownikiem, nic nie stracisz, ponieważ nasze usługi są bezpłatne, a my chętnie pomożemy sprzedać nieruchomość z zajęciem komorniczym w Zielonej Górze. Gdy sen z powiek spędza nam komornik, który dokucza nad naszą nieruchomością, a nie mamy gotówki na jego spłatę to nasza przedsiębiorczość przychodzi z przysługąkażdemu klientowi. Priorytetowo zaprezentujemy Państwu naszą ofertę i bezpłatną wycenę nieruchomości Zielona Góra oraz udokumentujemy wam, że jesteśmy jedną z renomowanych biur nieruchomości w Zielonej Górze, która posiada ogromne doświadczenie i kompleksowe usługi.

 • kupujemy nieruchomości i mieszkania z komornikiem Zielona Góra
 • kupimy nieruchomości obciążeniem komorniczym w Zielonej Górze

Nasze biuro nieruchomości z Zielonej Góry postępuje na rynku nieruchomości w województwie od wielu lat jako pośrednik nieruchomości w Zielonej Górze, dzięki temu posiedliśmy ogromne doświadczenie, które pomaga nam zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów. Rozumiemy, że decydując się na sprzedaż majątku, która ma nie jasną sytuację prawną klienci mają ku temu bardzo ważny powód, chcemy więc zrealizować wszystko co w naszej mocy, by umowa przebiegła sprawnie i szybko, by nie musieli oni czekać długo na gotówkę. Zamknięcie sprzedaży i wypłata gotówki nie ciągnie się więc więcej niż 24 godziny.

W Zielonej Górze sprzedając nieruchomość z długiem u komornika nie tylko zyskasz darmową wycenę zadłużonej nieruchomości, ale również pomoc doświadczonych radców prawnych i notariusza. Dzięki temu masz swobode, że formalności zostaną sporządzone zgodnie z prawem, a fakt zostanie sfinalizowana w możliwie jak najkrótszym terminie.

Nasz bezpieczny skup mieszkań Zielona Góra posiada wiele cech, które mówią za zastosowaniem z naszych uprzejmości. Jesteśmy rzetelni, uczciwi, pomocni oraz doświadczeni. Wspieramy naszych klientów na każdym rozdziale sprzedaży informując ich rygorystycznie o postępach i wymaganiach w ich sprawie.

Skupujemy zadłużone nieruchomości w Zielonej Górze i w Polsce

Oddłużanie nieruchomości w Zielonej Górze polega na przeprowadzeniu rozmów z komornikami, bankami i innymi wierzycielami zadłużonego mieszkania. Niestety najczęściej jest to dla naszych klientów, którzy nie posiadają doświadczenia cały ten nurt jest niełatwy i często krępujący. Nasi wykwalifikowani pracownicy skupu nieruchomości SprzedamMieszkanie.com odnajdą dla Państwa rozwiązania na każdym fragmencie sprzedaży mieszkania lub domu z Zielonej Góry. Nie ma konieczności wykorzystania z takich rozwiązań jak: negocjacje z komornikiem czy bankiem, można skorzystać z naszej pomocy i najprościej sprzedać zadłużoną nieruchomość. Nie jest to łatwa kwestia, jednak jesteśmy wstanie pomóc klientom w każdej sytuacji okoliczności, ponieważ od kilku lat zajmujemy się między innymi skupem nieruchomości z zadłużeniem. Nasza firma w Zielonej Górze oddłużyła nieruchomości:

Rodzaj nieruchomościRodzaj problemuIlość
MieszkanieZajęcie komornicze12
MieszkanieKredyt hipoteczny24
MieszkanieZadłużenie w spółdzielni6
DomZajęcie komornicze3
DomKredyt hipoteczny4

Ze SprzedamMieszkanie.com możesz sprzedać udziały w nieruchomościach!

Chcesz szybko sprzedać udziały w nieruchomościach w Zielonej Górze? Jeśli sprzedaż akcji w nieruchomości bez pozwolenia współwłaściciela wydaje się nam niemożliwy, to zapraszamy do stelefonowania się z naszą przedsiębiorstwem w celu pozyskania szczegółowych, rzetelnych informacji. Bardzo ochoczo skupujemy mieszkania, domy czy działki w tej okoliczności, by ulżyć naszych klientów. Niestety sprzedaż nieruchomości z problemami z Zielonej Góry najczęściej okazuje się szalona na własną rękę, ponieważ znajduje się niedużoosób zainteresowanych tego typu transakcją, ponieważ jest ona bardzo nieprosta. Warto jest więc skorzystać z podpowiedzi naszych doświadczonych pracowników oraz radców prawnych, by wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Proszę też pamiętać, że skupujemy udziały w nieruchomościach nie tylko na terenie Zielonej Góry, ale również na strefie całej Polski.

Pytania osób wystawiających oferty sprzedam szybko mieszkanie

Specjalizujemy się w szybkiem skupie nieruchomości Zielona Góra i posiadamy wieloletnie doświadczenie obejmujące przeróżne sytuacje, a także różnego typu stany prawne. Dysponujemy środkami finansowymi, dzięki którym możemy przeprowadzić wszelkie transakcje gotówkowe Zielona Góra. Skup nieruchomości okazuje się być naprawdę bardzo korzystnym wyjściem dla właścicieli nieruchomości, gdyż pozwala to na bardzo szybkie wyjście z problemów dotyczących mieszkania i przywrócenie im poczucia bezpieczeństwa i płynności finansowej. Sugerujemy właścicielom nieruchomości pomoc w załatwieniu wszystkich formalności oraz błyskawiczną sprzedaż. Środki otrzymane za sprzedanie mieszkania właściciel dostaje albo od razu po sfinalizowaniu umowy – gotówką bądź przelewem na wskazane konto bankowe w ciągu dwudziestu czterech godzin od podpisania umowy.
Tak, inaczej nasz zespół nie cieszyłby się opinią firmywychodzącej naprzeciw oczekiwaniom Klientów w Zielona Góra. Część naszej firmy to eksperci, którzy mają doświadczenie w skupie lokali, działają w terenie oraz dojeżdżają do wszystkich naszych Klientów. Trzeba tylko się z nami skontaktować, a także ustalić najbardziej odpowiadający Państwu termin. Specjaliści z naszej firmy obsługują swych Klientów w całym kraju w małych wsiach, miasteczkach oraz dużych miastach. Lokalizacja nie ma dla nas najmniejszego znaczenia.
Nasza firma jest zarówno znaną firmą na rynku nieruchomości obejmującym Zielona Góra oraz cenioną przez naszych Klientów. Współpracuje z nami szereg kancelarii prawnych i eksperci finansowi, a sam nasz zespół jest doświadczony w swoim fachu. Zaufało nam wielu Klientów, którzy skorzystali z naszej oferty, oraz których ani razu nie zawiedliśmy. Cechujemy się uczciwością, ponieważ wykonujemy naszą pracę zgodnie z etyką zawodową oraz przepisami polskiego prawa. Na sporządzaną przez naszych ekspertów wpływa kilka czynników. Taka wycena nie będzie zobowiązywała Państwa do niczego, lecz pozwoli Państwu na porównanie pozostałych ofert z naszą i wybranie tej lepszej. Jednak zazwyczaj to nasza firma realizuje transakcję, oferując nawet 90 procent wartości rynkowej danej nieruchomości i płacąc natychmiastowo.
Konto nie jest przez nas wymagane, ponieważ pieniądze wypłacamy zarówno na konto, jak i gotówką do ręki w chwili finalizacji umowy sprzedaży mieszkania w Zielona Góra. Osoba sprzedająca otrzymuje kwotę w gotówce. Tego typu rozwiązanie jest zarówno wygodne jak i bezpieczne, a dodatkowo pozwala wyjść z długów bądź rozwiązać inne problemy finansowe. Jeżeli jednak właściciel zdecyduje się na otrzymanie pieniędzy za pomocą przelewu, to przelejemy środki na wskazane przezeń konto bankowe w 24 godziny od sfinalizowania umowy.
zasady zgodnie z którymi pracujemy są precyzyjnie i jasno określone. Po kontakcie z naszym Klientem spotykamy się z nim w miejscowości Zielona Góra na oględziny nieruchomości, a następnie nasz specjalista sporządza wycenę tego lokalu, którą otrzymuje Klient, który chce jak najszybciej spieniężyć dane mieszkanie. Jeżeli zaakceptuje on wycenę przygotowujemy i podpisujemy umowę w jedynie 24 godziny, a gotówkę wypłacamy błyskawicznie do ręki. Wszystkie sprawy traktowane są przez naszą firmę indywidualnie i każdy nasz Klient jest dla nas ważny, bowiem skup lokali wymaga dostosowania się do potrzeb naszego Klienta.
By sprzedać mieszkanie należy okazać akt własności nieruchomości mającej być przedmiotem sprzedaży. Naszemu specjaliście, który skontaktuje się z Państwem wystarczyć będzie tylko numer księgi wieczystej tej nieruchomości. W przypadku gdy nie posiadają państwo aktu własności, taki numer księgi wieczystej otrzymać można w wyznaczonym dla lokalizacji mieszkania sądzie rejonowym Zielona Góra. Inne potrzebne przedstawicielowi naszej firmy dokumenty to dowód osobisty i oświadczenie o postępowaniu spadkowym, osobach zameldowanych w mieszkaniu, bądź zaległościach. Warto pamiętać, że nasz specjalista oddelegowany do współpracy z Państwem ma zadanie pomóc w skompletowaniu potrzebnej dokumentacji. Transakcja mieszkania dopełniana jest przez nas u notariusza, a sprzedawca może skorzystać z porady prawnej nim spienięży swój lokal, co oczywiście nie niesie za sobą żadnych dodatkowych kosztów.
Obsługa sprzedaży lokali wymaga bardzo profesjonalnego, a także jak najszybszego działania w trosce o czas naszych Klientów. Każda z transakcji sprzedaży nieruchomości jest możliwie jak najbardziej uproszczona i dokonywana jest u notariusza, który potwierdza moc prawną powagą swego urzędu. W przypadku sprzedaży lokalu o bardziej skomplikowanej formie prawnej transakcja taka może wymagać późniejszego kontaktu, ale naprawdę rzadko się tak dzieje. W takich wypadkach prosimy o zostawienie nam swojego numeru kontaktowego, na który będziemy mogli zadzwonić w celu kontaktu z Państwem. W przypadku Klientów stale zamieszkałych za granicą preferujemy zabieg polegający na opoważnieniu osoby, która jest zaufana i mieszka lub przebywa na terenie Polski w celu reprezentowania interesów naszego Klienta. Taka osoba będzie zastępować Klienta w urzędzie i pomoże w skompletowaniu dokumentacji.
W przypadku osób, które są niepełnoletnie, mogą się one stać posiadaczami nieruchomości lub udziałów w mieszkaniu w wyniku postępowania spadkowego bądź uzyskania darowizny. Sprzedaż nieruchomości w takim przypadku wychodzi poza zakres zarządzania dobrami, do których rodzice bądź opiekunowie prawni zostali uprawnieni, więc operacja ta wymaga uzyskania zgody sądu na dokonanie tej transakcji. W sądzie wnioskować można o uzyskanie pozwolenia na rozszerzenie zakresu gospodarowania dobrami dziecka. Nastać może to na drodze sądowej, ale nie jest to niezbędne. Sprzedanie takiego lokalu odbyć może się tylko i wyłącznie gdy sąd wyda pozytywny wyrok oraz gdy zostanie on uprawomocniony. Sąd kieruje się jednak przede wszystkim dobrem dziecka.
Jak już przedtem wspomnieliśmy, nasza firma od skupu mieszkań słynie z elastyczności, a nasi przedstawiciele podchodzą do każdej sprawy indywidualnie, co oznacza, że wszystkie okoliczności transakcji szybkiej sprzedaży nieruchomości to kwestia osobistych uzgodnień. Warunki wyznaczone ujęte są w umowie, która jest podpisywana u notariusza. Naszą podstawą jest dobro naszych Klientów, jest ono najważniejsze jak i ochrona interesów Klienta, dlatego jesteśmy dla nich wyrozumiali w ich sytuacji, która bardzo często jest naprawdę ciężka. Każdy z etapów współpracy z nami jest przejrzysty i eliminuje wszelkie nieporozumienia.
Na samym początku wystarczy jedynie skontaktować się z nami, a my udzielimy Państwu jak najbardziej wyczerpujących informacji dotyczących dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji sprzedaży lokalu. Jednymi z ważniejszych są z pewnością akty notarialne, bądź numer księgi wieczystej lokalu. Pośród innych należy też wspomnieć akt nabycia nieruchomości albo postanowienie sądowe o nabyciu spadku. W przypadku zajścia okoliczności trzeba także przygotować zaświadczenie o zaległościach w czynszu lub o liczbie osób zameldowanych w mieszkaniu. W celu otrzymania większej ilości obszernych wskazówek warto skontaktować się z namimailem bądź przez telefon.
Jesteśmy profesjonalistami z doświadczeniem na rynku nieruchomości i nie boimy się żadnych cięższych sytuacji. Zajmujemy się zarówno skupem mieszkań ze skomplikowaną sytuacją prawną, z komornikiem czy zadłużeniem, jak i mieszkań uległych zalaniu czy pożarowi, które wymagają większego remontu. Za sobą mamy szereg kancelarii prawnych, a także cieszymy się wsparciem prawników, którzy dzięki swojej wprawie potrafią pomóc przy rozwiązaniu nawet najcięższych przypadków sprzedaży nieruchomości. Trzeba także pamiętać, że za każdym razem pracujemy odpowiedzialniei oferujemy naszym Klientom najbardziej korzystną cenę oraz poczucie bezpieczeństwa.
Tak, nasi Klienci chcąc szybko sprzedać swoją nieruchomość, przed podpisaniem i sfinalizowaniem umowy mogą zaznajomić się z samą umową z prawnikiem i notariuszem, którzy będą mogli rozjaśnić każdą niejasność, czy wątpliwości dotyczące treści umowy oraz odpowiedzą na każde dotyczące umowy pytanie. Nasi Klienci zamieszkujący Zielona Góra i okolice mają także zagwarantowaną pomoc w sytuacjach związanych ze złą sytuacją mieszkania, prawną bądź finansową.
Pracując od lat na rynku nieruchomości obejmującym Zielona Góra wiele razy dokonywaliśmy skupu lokali zadłużonych, czy mieszkań z zajęciem komorniczym. We wszystkich przypadkach pomagaliśmy naszym Klientom w pozbyciu się ich długów przynajmniej w części, a czasem nawet w całości. Przygotowywane przez naszych specjalistów wyceny mieszkań zawsze są zgodne z obecnymi cenami rynkowymi, a także uwzględniają wszelkiego typu okoliczności, wraz z obciążaniami zapisanymi w księdze wieczystej. W takich sytuacjach wycena pomniejszana jest o wartość należności żądanych przez wierzycieli. W przypadku obciążeń związanych z komornikiem dotyczą one dużej liczby właścicieli nieruchomości. Prowadzona przez nas działalność obejmująca Zielona Góra gwarantuje bardzo dobre warunki naszym Klientom oraz najbardziej atrakcyjną cenę. Pieniądze otrzymywane przez naszego Klienta po finalizacji umowy wypłacone zostają gotówką oraz wyłącznie sam Klient zadecyduje czy mają być one wydane na pokrycie długów czy innych zobowiązań.

Zobacz jak działa skup nieruchomości z lokatorem Zielona Góra

Przebieg skupu nieruchomości z lokatorem w mieście Zielona Góra jest długotrwały i skomplikowany. Zajmujemy się tego rodzaju sprawami od kilku lat, dlatego posiadamy możność dać gwarancję swoim klientom całkowite bezpieczeństwo podczas sprzedaży nieruchomości z niechcianym lokatorem. Proponujemy naszym klientom bezpłatną, sprawną wycenę mieszkania z Zielonej Góry, zgodną z realiami rynku nieruchomości, poparciena każdym części transakcji, podpisanie umowy u notariusza oraz szybką kontrolę środków w gotówce lub na konto. Dodatkowo mogą Państwo spodziewać się na odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania dotyczące sprzedaży mieszkania z lokatorem.

Czas trwania procesuIlość
1-3 miesiące12
3-6 miesięcy24
6-12 miesięcy6
Ponad rok3

Firma, która kupuje mieszkania za gotówkę

W Zielonej Górze nasza spółka zajmuje się skupem mieszkań, domów, lokali, działek, garaży za gotówkę obejmując strefę województwa lubuskie oraz całego kraju. Aby sprzedać nieruchomość za etyczną kwotę, trzeba mieć doświadczenie i posiadać wiedzę prawną oraz zaangażować swój czas, pieniądze i mieć sporą samokontrole. Dzięki nam nieruchomość zostanie sprzedana szybko i bezpiecznie, a kwestie formalno ? prawne nie będą niejasne. Cechują nas:

 • Szybkość - czas klienta jest dla nas prymatem, dlatego stawiamy na szybkie przeprowadzenie transakcji w Zielonej Górze
 • 100% bezpieczeństwa - wszystkie sprawy załatwiane są zgodnie z przepisami i prawem
 • Pomoc prawna - nasi radcy prawni są dyspozycyjni dla naszych kontrahentów przez cały cykl sprzedaży nieruchomości
 • Cała Polska - skup nieruchomości prowadzimy na terenie Zielonej Góry, ale też na terenie terenie woj. lubuskie
 • Priorytetowe rozliczenie - wypłacamy należność sprzedającym mieszkanie w ciągu 48 godzin w gotówce lub na konto, wedle umówionego sposobu płatności

Kupimy zdewastowane mieszkania i domy w Zielonej Górze! Prowadzimy skup nieruchomości do odresturowania

Może się zdarzyć, że musimy odsprzedać mieszkanie, które zostało zdewastowane przez pożar lub inne bodzce. Nieruchomości może potrzebować również remontu. W takiej okoliczności jej sprzedaż jest znacznie skomplikowana, co może doprowadzić do uzyskania zaniżonej wartości za nią. Korzystając z usług naszej korporacji klient może oddalić się z patowej sytuacji, nie tracąc na tej transakcji. Zakup w Zielonej Górze mieszkania do naprawy nie jest dla nas żadną przeszkodą i bardzo chętnie je nabędziemy. Nie ma konieczności inwestycji w nieruchomość, którą zamierzamy sprzedać.

 • nieruchomości po pożarze w Zielonej Górze
 • mieszkania zniszczone z Zielonej Góry
 • domy do remontu całe woj. lubuskie

Dzięki doświadczeniu naszych pracowników SprzedamMieszkanie.com agencja nieruchomości Zielona Góra posiada uznanie i jest na wysokiej statusie na rynku nieruchomości, który nie jest dla nas żadną tajemnicą. Działamy na terenie Zielonej Góry, jednak bardzo chętnie skupujemy je także na terenie całej Polski. Jesteśmy w pełni niezależną przedsiębiorstwem, która ma szanse podejmowania szybkich i bezpiecznych decyzji, usatysfakcjonujać przy tym dużą rzeszę klientów. Aby nakłonić Państwa do wykorzystania z naszych usług należy się z nami stelefonować się. Gwarantujemy naszym klientom całkowicie bezpłatną wycenę oraz sumienne informację. Klienci mają także możliwość odmowy skorzystania z naszych usług bez doświadczenia żadnych skutków.

Zapewniamy najrentowniejsze ceny nieruchomości w Zielonej Górze

Aby na własną rękę sprzedać mieszkanie w Zielonej Górze za dochodową cenę nieruchomości trzeba mieć ogromne doświadczenie i samokontrole, zwłaszcza jeśli nie posiada ono jasnej sprawy prawnej. Jest to bardzo duże przeszkoda, ponieważ zainteresowany najczęściej chcą, aby przed sprzedażą dom został odrestaurowane. Dzięki współdziałaniu z naszą zakładem istnieje możność załatwienia wszelkich spraw zdalnie i niema musu dojazdu do biura. Nasi pracownicy bardzo solidnieodpowiedzą na wszystkie pytania każdego klienta, podchodząc do każdej sprawy indywidualnie. Wspieramy także w kompletowaniu koniecznych dokumentów, a nasi specjaliści są do stałej dyspozycji. Gdy chodzi o rozliczenie bilonu to postępujemy sprawnie i wypłacamy gotówkę zgodnie z ustaloną ceną nieruchomości u notariusza z Zielonej Góry w przeciągu 24 godzin.

Czas trwania wyceny nieruchomości w Zielonej Górze rok 2022Ilość wycen
poniżej 24h75
24h-48h56
ponad 48h4

Skup mieszkań z Zielonej Góry SprzedamMieszkanie działa nie tylko na terytorium Zielonej Góry, ale również na terytorium całej Polski. Jesteśmy świadomi, że transakcja mieszkania z niecodzienną sytuacją prawną jest skomplikowana i potrzebuje znajomości prawa sprzedaży nieruchomości w Zielonej Górze.