X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Bytom?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Bytom: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Bytom

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

W jaki sposób można w krótkim czasie i niezawodnie spieniężyć lokal w Bytom ?

W dzisiejszych czasach bezpośrednia sprzedaż lokalu to wcale nie taka łatwa operacja jak się może wydawać. Przeznaczając nieruchomość do sprzedaży możemy bardzo długo czekać na nabywcę ? miesiące, a nawet lata. Jest jednak dużo sposobów na to aby błyskawicznie i niezawodnie sprzedać mieszkanie, inkasując przy tym atrakcyjną sumę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom, które chcą pilnie sprzedać mieszkanie, może się wydawać, że aby sprzedać nieruchomość trzeba tylko przedstawić niską cenę. Nie do końca jest to prawdą, a szybki proces sprzedaży nieruchomości na własną rękę jest dość skomplikowana.

Zachęcająca cena mieszkania pilnie sprzedawanej w Bytom nie wystarczy

Oczywiście wiadomo, że cena niższa od rynkowych jest ważnym elementem sprzedaży nieruchomości, oraz że doskonale przyciąga uwagę potencjalnych kupców, lecz często potrafi wzbudzać to niemało podejrzeń. Zamieszczając w sieci oferty pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że podczas ustalania ceny sprzedaży nieruchomości, powinno się wziąć pod uwagę dwa czynniki ? realną wartość oferowanego lokalu, oraz aktualną sytuację rynkową. Z tego właśnie powodu cena, którą chcemy za naszą nieruchomość nie powinna być zbyt wysoka, ani za mała. Za wysoka cena lokalu bez wątpienia zostanie odrzucona przez większość potencjalnych Klientów. Z kolei Za niska cena może świadczyć o tym, że oferowana nieruchomość wymaga dużo wkładu własnego.

Publikując ogłoszenie sprzedaży mieszkania z kredytem warto umieścić w ogłoszeniu informację, że zamieszczona kwota podlega negocjacjom. Stanowi to znak dla potencjalnych nabywców, że podana w ogłoszeniu kwota nie jest ostateczna. Warto także podkreślić, że czasem nawet niewielkie obniżenie ceny sprzedawanego lokalu, potrafi sprawić, że liczba zainteresowanych kupnem mieszkania wzrośnie. W takiej sytuacji wielu Klientów przystaje na negocjację ceny, by tylko wyprzedzić resztę kupców. Dlatego właśnie dzięki takiej operacji wiele lokali z niższą ceną wyjściową uzyskuje ostatecznie cenę rynkową, a w niektórych przypadkach nawet wyższą.

Reklama bardzo ważnym elementem prędkiej sprzedaży lokali w Bytom

Z badań rynku nieruchomości wynika, że najlepiej sprzedające się mieszkania to te, które mają cenę rynkową lub nieco niższą. Warto pamiętać o tym decydując się na sprzedanie nieruchomości. Jeśli sami nie potrafimy oszacować wartości naszego lokalu warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który sam dokona wyceny lokalu. Dzięki takiemu zabiegowi nie dość że zapobiegniemy przeszacowaniu wartości sprzedawanego lokalu, to jeszcze zwiększymy nasze szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzimy jako skup nieruchomości w Bytom? Bez wątpienia na szybką sprzedaż mieszkania z kredytem bardzo dobry wpływ ma odpowiednie zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez dobrej reklamy nasze ogłoszenie może zniknąć wśród wielu innych. Warto więc poświęcić na prezentację mieszkania trochę czasu i zatroszczyć się o to, by nasza reklama była jak najbardziej atrakcyjna i przyciągała uwagę potencjalnych kupców. Dużo sprzedających nieruchomości już na samym początku kiedy Klient przegląda oferty może stracić szansę na szybkie sprzedanie lokalu. Powodem tego są najczęściej zdjęcia słabej jakości, które są źle wykadrowane, ciemne, czy podkreślające wady mieszkania zamiast jego zalet. Jeżeli jednak nie chcemy wydawać gotówki na fotografa zadbajmy chociaż o to żeby jak najlepiej zaprezentować nasze mieszkanie.

Jakiego rodzaju mieszkania kupujemy w Bytom?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Przygotowując opis mieszkania do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Bytom warto opisać plusy okolicy takie jak szkoły, parki, ośrodki zdrowia, czy sklepy. Pamiętajmy też o tym, że często wystarczy nieścisłość, by stracić wiarygodność w oczach Klienta. Sprzedając nieruchomość w Polsce nie zapomnijmy o tym żeby reklamować naszą ofertę na licznych serwisach ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Bytom. W taki sposób możemy zwiększyć liczbę zainteresowanych kupnem naszego mieszkania. Warto również włożyć trochę pieniędzy w reklamę ogłoszenia np. przypinając je u góry strony, zwiększyć ilość zdjęć, obramować nasze ogłoszenie, bądź zwiększyć czcionkę.

Skuteczna sprzedaż nieruchomości dzięki reklamie na całe woj. śląskie

Jeśli chcemy żeby nasza oferta została wyświetlona przez większe grono odbiorców można umieścić ogłoszenie o treści pilnie sprzedam mieszkanie również w serwisach społecznościowych na specjalnych forach o tematyce sprzedaży nieruchomości. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Bytom. Czasami dobrą decyzją może okazać się też promowanie naszego lokalu w niedalekiej okolicy rozwieszając ulotki. Pamiętajmy jednak, że nim postanowimy rozwiesić ogłoszenie w jakimś miejscu, powinniśmy się upewnić czy na sto procent możemy to zrobić nie łamiąc prawa. Jak widać wszelkie wymienione wcześniej metody sprzedaży lokalu pochłaniają trochę czasu, ale mogą one przynieść nam dobre efekty.

Profesjonalnie wykonane zdjęcia oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Bytom za gotówkę oraz odpowiednio napisany opis lokalu mogą okazać się jednak naszym kluczem do sukcesu. Musimy jednak pamiętać, że przygotowując opis naszego lokalu z komornikiem, nie możemy pisać nieprawdziwych informacji. Przedstawienie nieruchomości w najlepszym, wręcz wyidealizowanym świetle może być szybko zweryfikowane przez zainteresowanego podczas oglądania lokalu. Pamiętajmy jednak o tym, że każdy punkt możemy przedstawić w dobrym świetle. Jeżeli decydujemy się na sprzedaż mieszkania, które wymaga remontu a jest umiejscowione przy głównej ulicy, nie trzeba pisać o halasie z zewnątrz, ale warto podkreślić, że dzięki jego położeniu możemy szybko dostać się do centrum miasta.

Pytania osób wystawiających oferty sprzedam szybko mieszkanie

Specjalizujemy się w szybkiem skupie lokali Bytom i mamy wieloletnie doświadczenie, które obejmuje przeróżne sytuacje oraz wszelkiego typu stany prawne. Mamy do dyspozycji środki finansowe, dzięki którym jesteśmy w stanie przeprowadzić wiele transakcji gotówkowych Bytom. Skup nieruchomości okazuje się być bardzo korzystnym rozwiązaniem dla osób korzystających z naszych usług, bowiem umożliwia to szybkie wyjście z problemów z mieszkaniem, a także przywrócenie płynności finansowej i poczucia bezpieczeństwa. Przedstawiamy Klientom pomoc w załatwianiu formalności, a także bardzo szybką transakcję. Należność za sprzedanie mieszkania nasz Klient otrzymuje od razu po sfinalizowaniu umowy – gotówką albo przelewem na wskazane konto bankowe w ciągu 24 godzin od finalizacji umowy.
Oczywiście, że tak w końcu gdyby było inaczej nie moglibyśmy się cieszyć opinią firmywychodzącej naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów w Bytom. Część naszej firmy to eksperci, którzy mają ogromne doświadczenie w skupie nieruchomości, działają oni w terenie i trafiają do wszystkich Klientów. Trzeba tylko skontaktować się z nami i umówić najbardziej korzystny dla Państwa termin. Nasi specjaliści obsługują swych Klientów na terenie całego kraju w dużych i małych miastach oraz wsiach. To gdzie mieszka nasz Klient nie ma dla nas najmniejszego znaczenia.
Nasz zespół jest zarówno znaną firmą na rynku nieruchomości obejmującym Bytom oraz cenioną przez Klientów. Współpracują z nami różne kancelarie prawne, a także eksperci finansowi, a sam nasz zespół ma ogromne doświadczenie w tym co robi. Zaufały nam dziesiątki naszych Klientów, którzy skorzystali z naszej oferty, i których ani razu nie zawiedliśmy. Cechujemy się uczciwością, ponieważ wykonujemy naszą pracę zgodnie z etyką zawodową i przepisami. Na spisywaną przez naszych ekspertów wpływają różne czynniki. Wycena ta nie zobowiązuje Państwa do niczego, lecz pozwoli Państwu na porównanie innych ofert z naszą i wybranie tej lepszej. Jednak zazwyczaj to my realizujemy transakcję, oferując nawet 90 procent wartości rynkowej danej nieruchomości i płacąc natychmiastowo.
Konto w banku nie jest Państwu potrzebne, ponieważ pieniądze wypłacamy zarówno na konto, jak i gotówką do ręki w chwili finalizacji umowy sprzedaży mieszkania w Bytom. Nasz Klient otrzymuje pieniądze w gotówce. Tego typu rozwiązanie jest nie dość że wygodne i bezpieczne, to jeszcze pozwala na wyjście z długów lub rozwiązać inne problemy finansowe. W przypadku gdy nasz Klient zdecyduje się na otrzymanie pieniędzy przelewem, to przelejemy mu środki na wybrane przez niego konto bankowe w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.
Nasze zasady zgodnie z którymi pracujemy są precyzyjnie i jasno określone. Po skontaktowaniu się z naszym Klientem spotykamy się z nim w miejscowości Bytom na oględziny lokalu, a następnie nasz specjalista sporządza wycenę tego mieszkania, którą otrzymuje nasz Klient, który chce możliwie jak najszybciej sprzedać dane mieszkanie. Jeżeli wycena zostanie przez niego zaakceptowana przygotowujemy i podpisujemy umowę w ciągu jedynie 24 godzin, a gotówkę wypłacamy od razu do ręki. Każda sprawa traktowana jest przez naszą firmę indywidualnie i każdy nasz Klient się dla nas liczy, ponieważ taki skup nieruchomości wymaga dostosowania się do wszelkich potrzeb Klienta.
Żeby spieniężyć lokal należy okazać akt własności danego mieszkania. Naszemu specjaliście, który skontaktuje się z Państwem wystarczy sam numer księgi wieczystej tego lokalu. W przypadku nie posiadania aktu własności, numer księgi wieczystej można otrzymać w odpowiednim dla lokalizacji nieruchomości sądzie rejonowym Bytom. Inne potrzebne przedstawicielowi naszej firmy dokumenty to dowód osobisty i oświadczenie o postępowaniu spadkowym, zaległościach, czy zameldowanych w lokalu osobach. Należy także pamiętać, że nasz ekspert oddelegowany do współpracy z Państwem ma zadanie pomóc w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji. Transakcja sprzedaży lokalu dopełniana jest przez nas u notariusza, a nasz Klient ma prawo skorzystać z porady prawnej nim już sprzeda nieruchomość, co nie niesie za sobą absolutnie żadnych dodatkowych kosztów.
Obsługa szybkiej sprzedaży lokalu wymaga profesjonalnego oraz jak najszybszego działania w trosce o czas naszych Klientów. Każda transakcja sprzedaży mieszkania jest w miarę możliwości jak najbardziej uproszczona i odbywa się u notariusza, który to potwierdza moc prawną powagą swego urzędu. W przypadku sprzedaży mieszkania mającego bardziej skomplikowaną formę prawną transakcja może wymagać późniejszego kontaktu, ale zdarza się to naprawdę rzadko. W takich wypadkach prosimy o pozostawienie nam swojego numeru kontaktowego, przez który będziemy mogli skontaktować się z Państwem. W przypadku Klientów na stałe zamieszkałych poza granicami Polski preferujemy zabieg polegający na opoważnieniu osoby zaufanej, która mieszka albo aktualnie przebywa w Polsce w celu reprezentowania interesów naszego Klienta. Osoba ta będzie zastępować Klienta w urzędzie i pomoże w skompletowaniu dokumentów.
W przypadku osób, które są niepełnoletnie, mogą się one stać posiadaczami lokalu albo udziałów w nieruchomości w wyniku spadku bądź otrzymania darowizny. Spieniężenie mieszkania w takiej sytuacji wychodzi poza ramy zarządzania dobrami, do których rodzice bądź opiekunowie prawni zostali uprawnieni, tak więc operacja ta wymaga uzyskania pozwolenia sądu na przeprowadzenie takiej transakcji. Przed sądem wnioskować można o otrzymanie zgody na rozszerzenie zakresu zarządzania dobrami córki lub syna. Nastać może to na drodze rozprawy sądowej, lecz nie jest to niezbędne. Sprzedanie takiego lokalu może się odbyć jedynie kiedy sąd wyda pozytywny wyrok i jak zostanie on uprawomocniony. Sąd jednak zawsze kieruje się dobrem dziecka.
Jak już poprzednio wspominaliśmy, nasza firma skupująca mieszkania słynie z elastyczności, a nasz zespół podchodzi do wszystkich spraw indywidualnie, co znaczy, że wszystkie okoliczności transakcji szybkiej sprzedaży mieszkania to kwestia osobistych uzgodnień. Wyznaczone warunki uchwycone są w umowie podpisywanej u notariusza. Kierujemy się dobrem naszych Klientów, jest ono najważniejsze, a także ochrona ich interesów, więc jesteśmy dla nich wyrozumiali w ich sytuacji, która nierzadko jest naprawdę niełatwa. Każdy z etapów współpracy z nami jest wyrazisty i usuwa wszelkie nieporozumienia.
Najpierw wystarczy jedynie skontaktować się z nami, a my z kolei udzielimy Państwu wyczerpujących informacji dotyczących dokumentacji niezbędnych do przeprowadzenia transakcji sprzedaży mieszkania. Jednymi z najważniejszych dokumentów są bez wątpienia akty notarialne, czy numer księgi wieczystej lokalu. Wśród reszty należy również wspomnieć akt zakupu mieszkania czy postanowienie sądu o nabyciu spadku. W przypadku pojawienia się okoliczności należy też przygotować zaświadczenie o zaległościach czynszowych bądź o ilości zameldowanych w mieszkaniu osób. W celu uzyskania większej ilości szczegółowych wskazówek warto skontaktować się z namimailem bądź przez telefon.
Jesteśmy ekspertami rynku nieruchomości i nie obawiamy się żadnych skomplikowanych sytuacji. Specjalizujemy się zarówno w skupie mieszkań ze skomplikowaną sytuacją prawną, z zadłużeniem czy komornikiem, jak i lokali, które uległy zalaniu czy pożarowi, wymagających poważniejszego remontu. Za sobą mamy szereg kancelarii prawnych oraz cieszymy się wsparciem osób prawnych, które dzięki swojemu wyspecjalizowaniu mogą pomóc przy rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych przypadków związanych ze sprzedażą nieruchomości. Należy również pamiętać, że za każdym razem działamy odpowiedzialnie, a także gwarantujemy naszym Klientom najlepszą cenę i poczucie bezpieczeństwa.
Tak, Klienci chcąc szybko sprzedać swoje mieszkanie, przed podpisaniem i sfinalizowaniem umowy mogą jak najbardziej zapoznać się z umową z prawnikiem i notariuszem, którzy rozjaśnią wszelkie niejasności, czy wątpliwości dotyczące treści umowy, a także odpowiedzą na wszystkie zadane dotyczące umowy pytania. Nasi Klienci zamieszkujący Bytom i okolice mają także zapewnioną skuteczną pomoc w sytuacjach, które są związane ze złą sytuacją mieszkania, prawną, czy też finansową.
Działając od wielu lat na rynku nieruchomości obejmującym Bytom wiele razy dokonywaliśmy szybkiego skupu lokali zadłużonych, czy lokali z zajęciem komorniczym. We wszystkich przypadkach pomagaliśmy Klientom w wyjściu z ich długów chociaż w części, a nawet w całości. Spisywane przez nas wyceny mieszkań są zawsze zgodne z obecnymi cenami na rynku oraz uwzględniają wszelkie okoliczności, wraz z obciążaniami, które są zapisane w księdze wieczystej. W takich przypadkach wycena zniżana jest o wartość należności żądanych przez wierzycieli. W przypadku obciążeń spowodowanych przez komornika dotyczą one dużej liczby właścicieli nieruchomości. Prowadzona przez nas działalność obejmująca Bytom gwarantuje najlepsze warunki naszym Klientom, a także najkorzystniejszą cenę. Pieniądze otrzymywane przez Klienta po podpisaniu umowy wypłacane są gotówką i tylko i wyłącznie sam Klient decyduje czy mają zostać one przeznaczone na pozbycie się długów czy też innych zobowiązań.

Wygląd mieszkania na Bytom ma wielkie znaczenie podczas sprzedaży mieszkania

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wiadome jest to, że większa część ludzi na początku patrzy na wygląd, nie inaczej wygląda to w przypadku osób zainteresowanych naszym lokalem. Dlatego też na samym początku trzeba zrobić wszystko co możliwe, żeby szybko sprzedawane mieszkanie wzbudziło jak największe zainteresowanie wśród kupców. Możemy być właścicielami wspaniałego lokalu mieszczącego się w najlepszej okolicy, jednak gdy nienajlepiej zaprezentujemy naszą nieruchomość, możliwości na szybką sprzedaż nieruchomości mogą zmaleć. Pamiętajmy więc o tym, że w trakcie oglądania mieszkania kupujący będzie patrzeć nawet na mniejsze szczegóły. Właśnie dlatego należy odpowiednio się przygotować do tego spotkania, ponieważ odpowiednia prezentacja lokalu może stworzyć warunki do pierwszych kroków negocjacji z osobą zainteresowaną , a także sprzedaży lokalu w Bytom.

Realizujemy zlecenia typu pilnie sprzedam mieszkanie Bytom

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Bytom? Niewątpliwie niezwykle ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego też, żeby powiększyć naszą szansę na szybką sprzedaż nieruchomości za gotówkę należy zadbać o to żeby w naszym mieszkaniu panował porządek, a jeżeli to konieczne powinniśmy również odświeżyć lokal. Pomalowanie ścian na nowo, czy zrywanie starej tapety to niezbyt drogie operacje i nie wymagają one zbyt wielkich umiejętności, ani użycia siły, a może to spowodować, że mieszkanie będzie wydawało się świeże i nowoczesne. Warto również zabrać, lub schować wszystko co osobiste takie jak zdjęcia, czy pamiątki rodzinne, by ułatwić przyszłemu właścicielowi wstępne urządzenie nieruchomości. Nie zapomnijmy również o dobrym oświetleniu lokalu, z pomocą którego mieszkanie będzie wydawało się większe. Podkreśli ono też plusy mieszkania i ukryje niektóre niewielkie wady. Warto pamiętać o tym już przy robieniu fotografii mieszkania do naszego ogłoszenia.

Przygotowanie nieruchomości przed wystawieniem oferty sprzedaży w Bytom

Pamiętajmy również o tym aby zadbać o odpowiednią godzinę na oględziny nieruchomości, gdyż to od niej będzie zależało czy nasz Klient będzie musiał stać w korkach, by dotrzeć na miejsce, czy też jaki widok będzie za oknem. Publikując dobre ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Bytom, pamiętaj w takim razie nasz kupiec ma czas, zastanówmy się nad tym, jaka godzina będzie idealna na takie spotkanie. Kolejnym bardzo istotnym punktem, o którym wiele osób zapomina jest zapach, który panuje w pomieszczeniu. Jeszcze przed zaproszeniem do siebie naszych Klientów zadbajmy o to aby przewietrzyć lokal, a później postarać się wypełnić piękną wonią pieczonego ciasta, czy kawy. Warto pamiętać jednak, aby nie używać do tego zbyt ciężkiego zapachu perfum, kadzidełek, czy odświeżaczy powietrza.

Bytom: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Bytom? W czasie prezentowania nieruchomości wcielając się w rolę zarówno gospodarza, jak i sprzedającego, nie wolno nam zapomnieć o byciu miłym i empatycznym. Nie dziwne, że możemy być poddenerwowani czy zmęczeni, kiedy kolejna osoba stara się na siłę znaleźć wady naszego mieszkania przekładając plusy na plan drugi. Robi on to tylko i wyłącznie z tego powodu żeby następnie wynegocjować obniżenie ceny. Niestety nie każdy sprzedawca potrafi zachować sympatię, jak nabywca stara się mu wmówić, że mieszkanie różni się od tego co przedstawiono w ogłoszeniu. Przez takie sytuacje coraz większa liczba sprzedawców współpracuje z profesjonalistą, który umie zachować zimną krew i skupia się na najważniejszych elementach sprzedaży nieruchomości.

Pilna sprzedaż nieruchomości Bytom - rzetelna obsługa ogłoszeń

Pamiętaj o zebraniu ważnych dokumentów. Jeżeli zależy nam na tym aby sfinalizować transakcję sprzedaży mieszkania jak szybko się da, trzeba pamiętać o potrzebnych nam do tego dokumentach. Zebranie dokumentów przed prezentacją mieszkania, o wiele ułatwi i przyspieszy sprzedaż. Klient też nie będzie miał zbyt dużo czasu na to by się rozmyślić.

Jeśli zdecydujemy się sprzedać nasze mieszkanie potrzebujemy:

 • Numer księgi wieczystej lokalu;
 • Akt notarialny, czy też inny dokument, który potwierdza prawo do nieruchomości, która jest przedmiotem sprzedaży, np. umowa darowizny, czy sprzedaży, poświadczenie dziedziczenia lub prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania;
 • Potwierdzenie opłaty rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez spółdzielnię, bądź wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o meldunkach, wydane przez gminę lub urząd miasta, które stanowi potwierdzenie, że w lokalu nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenie odprowadzenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy eksperta

W jaki sposób sprzedać mieszkanie w Bytom?

Sprzedanie nieruchomości na własną rękę to kosztowny i czasochłonny proces, ponieważ wszystko robimy samodzielnie. Napisanie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie lokalu Klientom i finalizacja sprzedaży to zadania należące do nas. Gdy w dodatku nasza nieruchomość znajduje się w nie najciekawszej okolicy, mieszkanie obciążone jest długami, uległo powodzi, pożarowi, lub zostało zniszczone w inny sposób, to spieniężenie lokalu na własną rękę może trwać długie lata. Jeśli więc potrzebujemy funduszy w krótkim czasie, nie mamy wystarczającej ilości pieniędzy na generalny remont nieruchomości, czy po prostu nie mamy wolnego czasu na samodzielną sprzedaż, powinniśmy udać się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego profesjonalnej pomocy, ponieważ taka współpraca ma dużo zalet.

Bytom: Wycena mieszkania w 24h

Prawidłowa Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. śląskie sporządzona zostanie przez profesjonalistów z dziedziny nieruchomościi nie ma powodu się o nią martwić. Gdy podejmujemy się współpracy z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc profesjonalisty i doradztwo na każdym z etapów transakcji. Nie trzeba się martwić o samodzielne skompletowanie potrzebnej dokumentacji, bo pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie potrzeby skieruje nas w odpowiednie miejsce, w jakie powinniśmy udać się, aby uzyskać pozostałe dokumenty.

Eksperci znający na perfekcyjnie Bytom napiszą profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zostanie zamieszczone na wielu stronach, a nawet na tych, do których my sami nie mamy dostępu. Publikując ogłoszenie sprzedam mieszkanie Bytom oszczędzamy na czasie, bowiem za stały kontakt z Klientami odpowiada specjalista, który poświęca swój czas na prezentację lokalu nabywcom. Profesjonalista posiada często dużo większe możliwości na prezentację oferty sprzedaży nieruchomości niż my sami. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z Klientami, które bardzo często są stresujące. Pośrednik nieruchomości nie działa pod wpływem swoich emocji, bo nie jest osobiście zaangażowany w sprzedaż. Posiada on też niezbędne umiejętności i doświadczenie, z pomocą których jest w stanie uzyskać korzystniejszą cenę. Nie ma powodu bać się o to czy transakcja będzie załatwiona zgodnie z prawem.