X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Bytom?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Bytom: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Bytom

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

W jaki sposób można w krótkim czasie i niezawodnie spieniężyć lokal w Bytom ?

W dzisiejszych czasach bezpośrednia sprzedaż lokalu to wcale nie taka łatwa operacja jak się może wydawać. Przeznaczając nieruchomość do sprzedaży możemy bardzo długo czekać na nabywcę ? miesiące, a nawet lata. Jest jednak dużo sposobów na to aby błyskawicznie i niezawodnie sprzedać mieszkanie, inkasując przy tym atrakcyjną sumę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom, które chcą pilnie sprzedać mieszkanie, może się wydawać, że aby sprzedać nieruchomość trzeba tylko przedstawić niską cenę. Nie do końca jest to prawdą, a szybki proces sprzedaży nieruchomości na własną rękę jest dość skomplikowana. Sprawdź: Skup nieruchomości Bytom.

Zachęcająca cena mieszkania pilnie sprzedawanej w Bytom nie wystarczy

Oczywiście wiadomo, że cena niższa od rynkowych jest ważnym elementem sprzedaży nieruchomości, oraz że doskonale przyciąga uwagę potencjalnych kupców, lecz często potrafi wzbudzać to niemało podejrzeń. Zamieszczając w sieci oferty pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że podczas ustalania ceny sprzedaży nieruchomości, powinno się wziąć pod uwagę dwa czynniki ? realną wartość oferowanego lokalu, oraz aktualną sytuację rynkową. Z tego właśnie powodu cena, którą chcemy za naszą nieruchomość nie powinna być zbyt wysoka, ani za mała. Za wysoka cena lokalu bez wątpienia zostanie odrzucona przez większość potencjalnych Klientów. Z kolei Za niska cena może świadczyć o tym, że oferowana nieruchomość wymaga dużo wkładu własnego.

Publikując ogłoszenie sprzedaży mieszkania z kredytem warto umieścić w ogłoszeniu informację, że zamieszczona kwota podlega negocjacjom. Stanowi to znak dla potencjalnych nabywców, że podana w ogłoszeniu kwota nie jest ostateczna. Warto także podkreślić, że czasem nawet niewielkie obniżenie ceny sprzedawanego lokalu, potrafi sprawić, że liczba zainteresowanych kupnem mieszkania wzrośnie. W takiej sytuacji wielu Klientów przystaje na negocjację ceny, by tylko wyprzedzić resztę kupców. Dlatego właśnie dzięki takiej operacji wiele lokali z niższą ceną wyjściową uzyskuje ostatecznie cenę rynkową, a w niektórych przypadkach nawet wyższą.

Reklama nieruchomości w mieście Bytom - jak ją efektywnie wykorzystać i jak ją zrobić?

Z badań rynku nieruchomości wynika, że najlepiej sprzedające się mieszkania to te, które mają cenę rynkową lub nieco niższą. Warto pamiętać o tym decydując się na sprzedanie nieruchomości. Jeśli sami nie potrafimy oszacować wartości naszego lokalu warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który sam dokona wyceny lokalu. Dzięki takiemu zabiegowi nie dość że zapobiegniemy przeszacowaniu wartości sprzedawanego lokalu, to jeszcze zwiększymy nasze szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzimy jako skup nieruchomości w Bytom? Bez wątpienia na szybką sprzedaż mieszkania z kredytem bardzo dobry wpływ ma odpowiednie zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez dobrej reklamy nasze ogłoszenie może zniknąć wśród wielu innych. Warto więc poświęcić na prezentację mieszkania trochę czasu i zatroszczyć się o to, by nasza reklama była jak najbardziej atrakcyjna i przyciągała uwagę potencjalnych kupców. Dużo sprzedających nieruchomości już na samym początku kiedy Klient przegląda oferty może stracić szansę na szybkie sprzedanie lokalu. Powodem tego są najczęściej zdjęcia słabej jakości, które są źle wykadrowane, ciemne, czy podkreślające wady mieszkania zamiast jego zalet. Jeżeli jednak nie chcemy wydawać gotówki na fotografa zadbajmy chociaż o to żeby jak najlepiej zaprezentować nasze mieszkanie.

Skuteczna sprzedaż nieruchomości dzięki reklamie na całe woj. śląskie

Jeśli chcemy żeby nasza oferta została wyświetlona przez większe grono odbiorców można umieścić ogłoszenie o treści pilnie sprzedam mieszkanie również w serwisach społecznościowych na specjalnych forach o tematyce sprzedaży nieruchomości. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Bytom. Czasami dobrą decyzją może okazać się też promowanie naszego lokalu w niedalekiej okolicy rozwieszając ulotki. Pamiętajmy jednak, że nim postanowimy rozwiesić ogłoszenie w jakimś miejscu, powinniśmy się upewnić czy na sto procent możemy to zrobić nie łamiąc prawa. Jak widać wszelkie wymienione wcześniej metody sprzedaży lokalu pochłaniają trochę czasu, ale mogą one przynieść nam dobre efekty.

Profesjonalnie wykonane zdjęcia oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Bytom za gotówkę oraz odpowiednio napisany opis lokalu mogą okazać się jednak naszym kluczem do sukcesu. Musimy jednak pamiętać, że przygotowując opis naszego lokalu z komornikiem, nie możemy pisać nieprawdziwych informacji. Przedstawienie nieruchomości w najlepszym, wręcz wyidealizowanym świetle może być szybko zweryfikowane przez zainteresowanego podczas oglądania lokalu. Pamiętajmy jednak o tym, że każdy punkt możemy przedstawić w dobrym świetle. Jeżeli decydujemy się na sprzedaż mieszkania, które wymaga remontu a jest umiejscowione przy głównej ulicy, nie trzeba pisać o halasie z zewnątrz, ale warto podkreślić, że dzięki jego położeniu możemy szybko dostać się do centrum miasta.

Poszukujemy mieszkań - sprawdź, czy twoje się do nas nadaje

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Przygotowując opis mieszkania do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Bytom warto opisać plusy okolicy takie jak szkoły, parki, ośrodki zdrowia, czy sklepy. Pamiętajmy też o tym, że często wystarczy nieścisłość, by stracić wiarygodność w oczach Klienta. Sprzedając nieruchomość w Polsce nie zapomnijmy o tym żeby reklamować naszą ofertę na licznych serwisach ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Bytom. W taki sposób możemy zwiększyć liczbę zainteresowanych kupnem naszego mieszkania. Warto również włożyć trochę pieniędzy w reklamę ogłoszenia np. przypinając je u góry strony, zwiększyć ilość zdjęć, obramować nasze ogłoszenie, bądź zwiększyć czcionkę.

Jak zmienić wygląd oferty sprzedaży mieszkania, by przyciągnąć więcej klientów?

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wiadome jest to, że większa część ludzi na początku patrzy na wygląd, nie inaczej wygląda to w przypadku osób zainteresowanych naszym lokalem. Dlatego też na samym początku trzeba zrobić wszystko co możliwe, żeby szybko sprzedawane mieszkanie wzbudziło jak największe zainteresowanie wśród kupców. Możemy być właścicielami wspaniałego lokalu mieszczącego się w najlepszej okolicy, jednak gdy nienajlepiej zaprezentujemy naszą nieruchomość, możliwości na szybką sprzedaż nieruchomości mogą zmaleć. Pamiętajmy więc o tym, że w trakcie oglądania mieszkania kupujący będzie patrzeć nawet na mniejsze szczegóły. Właśnie dlatego należy odpowiednio się przygotować do tego spotkania, ponieważ odpowiednia prezentacja lokalu może stworzyć warunki do pierwszych kroków negocjacji z osobą zainteresowaną , a także sprzedaży lokalu w Bytom.

Pilna sprzedaż nieruchomości w Twoim mieście ? sprawdź naszą ofertę!

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Bytom? Niewątpliwie niezwykle ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego też, żeby powiększyć naszą szansę na szybką sprzedaż nieruchomości za gotówkę należy zadbać o to żeby w naszym mieszkaniu panował porządek, a jeżeli to konieczne powinniśmy również odświeżyć lokal. Pomalowanie ścian na nowo, czy zrywanie starej tapety to niezbyt drogie operacje i nie wymagają one zbyt wielkich umiejętności, ani użycia siły, a może to spowodować, że mieszkanie będzie wydawało się świeże i nowoczesne. Warto również zabrać, lub schować wszystko co osobiste takie jak zdjęcia, czy pamiątki rodzinne, by ułatwić przyszłemu właścicielowi wstępne urządzenie nieruchomości. Nie zapomnijmy również o dobrym oświetleniu lokalu, z pomocą którego mieszkanie będzie wydawało się większe. Podkreśli ono też plusy mieszkania i ukryje niektóre niewielkie wady. Warto pamiętać o tym już przy robieniu fotografii mieszkania do naszego ogłoszenia.

Przygotowanie mieszkania do sprzedaży w miejscowości Bytom: co warto zrobić?

Pamiętajmy również o tym aby zadbać o odpowiednią godzinę na oględziny nieruchomości, gdyż to od niej będzie zależało czy nasz Klient będzie musiał stać w korkach, by dotrzeć na miejsce, czy też jaki widok będzie za oknem. Publikując dobre ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Bytom, pamiętaj w takim razie nasz kupiec ma czas, zastanówmy się nad tym, jaka godzina będzie idealna na takie spotkanie. Kolejnym bardzo istotnym punktem, o którym wiele osób zapomina jest zapach, który panuje w pomieszczeniu. Jeszcze przed zaproszeniem do siebie naszych Klientów zadbajmy o to aby przewietrzyć lokal, a później postarać się wypełnić piękną wonią pieczonego ciasta, czy kawy. Warto pamiętać jednak, aby nie używać do tego zbyt ciężkiego zapachu perfum, kadzidełek, czy odświeżaczy powietrza.

Oferujemy mieszkania na sprzedaż w miejscowości Bytom

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Bytom? W czasie prezentowania nieruchomości wcielając się w rolę zarówno gospodarza, jak i sprzedającego, nie wolno nam zapomnieć o byciu miłym i empatycznym. Nie dziwne, że możemy być poddenerwowani czy zmęczeni, kiedy kolejna osoba stara się na siłę znaleźć wady naszego mieszkania przekładając plusy na plan drugi. Robi on to tylko i wyłącznie z tego powodu żeby następnie wynegocjować obniżenie ceny. Niestety nie każdy sprzedawca potrafi zachować sympatię, jak nabywca stara się mu wmówić, że mieszkanie różni się od tego co przedstawiono w ogłoszeniu. Przez takie sytuacje coraz większa liczba sprzedawców współpracuje z profesjonalistą, który umie zachować zimną krew i skupia się na najważniejszych elementach sprzedaży nieruchomości.

Pilna sprzedaż nieruchomości Bytom - rzetelna obsługa ogłoszeń

Pamiętaj o zebraniu ważnych dokumentów. Jeżeli zależy nam na tym aby sfinalizować transakcję sprzedaży mieszkania jak szybko się da, trzeba pamiętać o potrzebnych nam do tego dokumentach. Zebranie dokumentów przed prezentacją mieszkania, o wiele ułatwi i przyspieszy sprzedaż. Klient też nie będzie miał zbyt dużo czasu na to by się rozmyślić.

Jeśli zdecydujemy się sprzedać nasze mieszkanie potrzebujemy:

 • Numer księgi wieczystej lokalu;
 • Akt notarialny, czy też inny dokument, który potwierdza prawo do nieruchomości, która jest przedmiotem sprzedaży, np. umowa darowizny, czy sprzedaży, poświadczenie dziedziczenia lub prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania;
 • Potwierdzenie opłaty rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez spółdzielnię, bądź wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o meldunkach, wydane przez gminę lub urząd miasta, które stanowi potwierdzenie, że w lokalu nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenie odprowadzenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy eksperta
 • Jakie kroki podjąć, by sprzedać mieszkanie na terenie miasta Bytom szybko i z zyskiem?

  Sprzedanie nieruchomości na własną rękę to kosztowny i czasochłonny proces, ponieważ wszystko robimy samodzielnie. Napisanie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie lokalu Klientom i finalizacja sprzedaży to zadania należące do nas. Gdy w dodatku nasza nieruchomość znajduje się w nie najciekawszej okolicy, mieszkanie obciążone jest długami, uległo powodzi, pożarowi, lub zostało zniszczone w inny sposób, to spieniężenie lokalu na własną rękę może trwać długie lata. Jeśli więc potrzebujemy funduszy w krótkim czasie, nie mamy wystarczającej ilości pieniędzy na generalny remont nieruchomości, czy po prostu nie mamy wolnego czasu na samodzielną sprzedaż, powinniśmy udać się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego profesjonalnej pomocy, ponieważ taka współpraca ma dużo zalet.

  Wycena mieszkania w 24h w mieście Bytom - gwarancja szybkości i skuteczności!

  Prawidłowa Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. śląskie sporządzona zostanie przez profesjonalistów z dziedziny nieruchomościi nie ma powodu się o nią martwić. Gdy podejmujemy się współpracy z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc profesjonalisty i doradztwo na każdym z etapów transakcji. Nie trzeba się martwić o samodzielne skompletowanie potrzebnej dokumentacji, bo pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie potrzeby skieruje nas w odpowiednie miejsce, w jakie powinniśmy udać się, aby uzyskać pozostałe dokumenty.

  Eksperci znający na perfekcyjnie Bytom napiszą profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zostanie zamieszczone na wielu stronach, a nawet na tych, do których my sami nie mamy dostępu. Publikując ogłoszenie sprzedam mieszkanie Bytom oszczędzamy na czasie, bowiem za stały kontakt z Klientami odpowiada specjalista, który poświęca swój czas na prezentację lokalu nabywcom. Profesjonalista posiada często dużo większe możliwości na prezentację oferty sprzedaży nieruchomości niż my sami. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z Klientami, które bardzo często są stresujące. Pośrednik nieruchomości nie działa pod wpływem swoich emocji, bo nie jest osobiście zaangażowany w sprzedaż. Posiada on też niezbędne umiejętności i doświadczenie, z pomocą których jest w stanie uzyskać korzystniejszą cenę. Nie ma powodu bać się o to czy transakcja będzie załatwiona zgodnie z prawem.