X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Chorzów?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Chorzów: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Chorzów

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Jak można w krótkim czasie i bez zarzutu sprzedać nieruchomość w Chorzów ?

Aktualnie bezpośrednia sprzedaż lokalu nie jest wcale taka prosta jak mogłoby się wydawać. Wystawiając nieruchomość na sprzedaż możemy długo czekać na Klienta ? miesiące, a nawet lata. Istnieje jednak wiele sposobów na to żeby błyskawicznie i skutecznie spieniężyć lokal, pobierając przy tym atrakcyjną sumę. Już mówimy jak to zrobić. Wielu osobom decydującym się na pilną sprzedaż mieszkania, może wydawać się, że aby ktoś kupił nieruchomość wystarczy przedstawić niewysoką cenę. Nie do końca jest to prawdą, a szybka sprzedaż lokalu o własnych siłach jest dość skomplikowana. Sprawdź: Skup nieruchomości Chorzów.

Dobra cena mieszkania pilnie sprzedawanej w Chorzów nie czyni sukcesu

Oczywiście doskonale wiadomo, że atrakcyjna oferta to ważny element sprzedaży mieszkania, i że doskonale przyciąga potencjalnych kupców, jednak często potrafi wzbudzać to niemało podejrzeń. Zamieszczając w sieci ogłoszenia pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że ustalając wysokość ceny sprzedaży mieszkania, powinno się wziąć pod uwagę dwie rzeczy ? realną wartość oferowanego mieszkania, oraz aktualnie panującą na rynku sytuację. Właśnie dlatego cena, którą chcemy za naszą nieruchomość nie powinna być zbyt wysoka, ani za niska. Wygórowana cena lokalu od razu zostanie odrzucona przez potencjalnych kupujących. Natomiast Za niska cena może oznaczać, że mieszkanie wymaga dużo własnego wkładu finansowego.

Wystawiając ogłoszenie sprzedaży mieszkania obciążone długiem warto umieścić w ogłoszeniu informację, że podana kwota podlega negocjacjom. Stanowi to znak dla potencjalnych nabywców, że podana w ogłoszeniu kwota nie jest ostateczna. Warto także pamiętać, że małe obniżenie ceny sprzedawanej nieruchomości, potrafi spowodować, że ilość osób zainteresowanych kupnem nieruchomości wzrośnie. W tego typu sytuacjach dużo kupców przystaje na negocjowanie ceny, by tylko wyprzedzić resztę zainteresowanych. Dlatego właśnie dzięki takiej operacji wiele lokali z obniżoną ceną wyjściową uzyskuje ostatecznie cenę równą cenom rynkowym, a nieraz nawet trochę wyższą.

Czy twoja reklama mieszkania jest wystarczająco atrakcyjna w miejscowości Chorzów?

Z badań rynku nieruchomości wynika, że najlepiej sprzedające się mieszkania to te z ceną rynkową lub trochę niższą. Warto pamiętać o tym decydując się na sprzedanie lokalu. Jeśli sami nie umiemy wyliczyć kosztów naszego mieszkania warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który sam dokona wyceny nieruchomości. Takim sposobem nie dość że unikniemy przeszacowania wartości sprzedawanego lokalu, to jeszcze zwiększymy nasze szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Chorzów? Nie ma co do tego wątpliwości, że na szybką sprzedaż lokalu z kredytem bardzo dobrze wpływa dobre zaprezentowanie naszego obiektu, w końcu bez dobrej prezentacji nasze ogłoszenie może zniknąć wśród wielu innych. Warto więc poświęcić na to trochę czasu oraz dopilnować tego, by reklama była jak najbardziej atrakcyjna i zwracała uwagę kupujących. Wielu sprzedających nieruchomości już na samym początku przy przeglądaniu ofert potrafi stracić szansę na szybkie sprzedanie mieszkania. Najczęściej jest to spowodowane zdjęciami słabej jakości, które są źle wykadrowane, słabo oświetlone, czy uwidaczniające wady mieszkania zamiast podkreślać jego zalety. Jeśli jednak nie mamy zamiaru wydawać gotówki na fotografa zatroszczmy się przynajmniej o to aby w jak najlepszy sposób pokazać nasz lokal.

Reklama mieszkań - jak przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów w mieście Chorzów?

Jeżeli chcemy by nasza oferta trafiła do większego grona odbiorców możemy wstawić ofertę o treści pilnie sprzedam mieszkanie także w mediach społecznościowych na forach dotyczących sprzedaży nieruchomości. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Chorzów. Nieraz dobrym wyborem może się również okazać promowanie naszego lokalu w niedalekiej okolicy poprzez rozwieszanie ulotek. Nie zapomnijmy jednak, że nim zdecydujemy się na rozwieszenie ogłoszenia w jakimś miejscu, musimy wiedzieć czy aby na sto procent możemy to zrobić zgodnie z prawem. Jak widać wszelkie u góry wymienione techniki sprzedaży lokalu są dość czasochłonne, lecz są one w stanie przynosić nam naprawdę dobre rezultaty.

Profesjonalne zdjęcia oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Chorzów za gotówkę oraz dobrze przygotowany opis nieruchomości mogą okazać się naszym kluczem do sukcesu. Warto zaznaczyć, że sporządzając opis wystawionego przez nas mieszkania z komornikiem, nie możemy pisać nieprawdziwych informacji. Przedstawienie mieszkania w najlepszym świetle może być zweryfikowane przez zainteresowanego podczas oglądania mieszkania. Pamiętajmy jednak o tym, że wszystko możemy przedstawić w pozytywnym świetle. Jeżeli decydujemy się na sprzedaż mieszkania do remontu, które umiejscowione jest przy głównej ulicy, nie musimy pisać o hałasie dochodzącym z zewnątrz, ale warto napisać, że dzięki jego położeniu możemy szybko trafić do centrum miasta.

Kupujemy mieszkania - sprawdź, czy twoje się kwalifikuje w mieście Chorzów

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Przygotowując opis mieszkania do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Chorzów warto również wymienić zalety dzielnicy takie jak przedszkola, parki, tereny zielone, przychodnie, czy markety. Nie zapomnijmy również o tym, że nieraz wystarczy nieścisłość, aby utracić wiarygodność w oczach kupca. Sprzedając mieszkanie w naszym kraju pamiętajmy o tym aby promować naszą ofertę na wielu serwisach ogłoszeniowych przypisanych nieruchomościom lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Chorzów. W taki sposób możemy zwiększyć liczbę zainteresowanych kupnem naszego lokalu. Warto też sfinansować reklamę naszego ogłoszenia np. przypinając je u góry strony, wstawić więcej zdjęć, dodać wyróżniającą ramkę, czy wybrać większą czcionkę.

Dlaczego wygląd mieszkania może zaważyć na decyzji kupującego?

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wszyscy doskonale wiemy, że większość ludzi najpierw patrzy na wygląd, nie inaczej wygląda to w przypadku osób zainteresowanych naszą nieruchomością. Dlatego właśnie od samego początku musimy zrobić wszystko co się da, by mieszkanie, które sprzedajemy wzbudziło możliwie jak największe zainteresowanie wśród kupujących. Można być właścicielem wspaniałego mieszkania położonego w pięknej okolicy, jednak jeśli nienajlepiej przedstawimy nasze mieszkanie, szanse na szybką sprzedaż lokalu mogą poważnie zmaleć. Warto w takim razie pamiętać o tym, że w czasie oględzin lokalu nasz potencjalny Klient będzie patrzeć nawet na najmniejsze szczegóły. Dlatego też warto dobrze się przygotować do tej wizyty, bo dobre zaprezentowanie mieszkania może utworzyć warunki do zapoczątkowania negocjacji z Klientem , a także spieniężenia mieszkania w Chorzów.

Chcesz sprzedać nieruchomość w miejscowości Chorzów, ale brakuje Ci czasu? Zleć to nam!

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Chorzów? Dobrze wiemy, że bardzo istotne jest pierwsze wrażenie. Dlatego właśnie, by zwiększyć swoje szanse na szybszą sprzedaż mieszkania za gotówkę należy zadbać o to aby w mieszkaniu był porządek, a jeśli jest to konieczne wypadałoby też odświeżyć mieszkanie. Odmalowanie ścian, czy zerwanie starych tapet to niezbyt kosztowne operacje nie wymagające za wielkich umiejętności, ani użycia siły, a może to spowodować, że mieszkanie będzie wydawało się świeże i nowoczesne. Warto też ukryć wszelkie osobiste rzeczy np. pamiątki rodzinne i zdjęcia, żeby jak najbardziej ułatwić naszemu Klientowi wstępną organizację nieruchomości. Warto pamiętać też o dobrym świetle panującym w mieszkaniu, dzięki któremu lokal będzie się wydawał większy. Podkreśli ono również plusy oraz przykryje pewne mankamenty. Powinniśmy pamiętać o tym przy samym robieniu zdjęć lokalu do ogłoszenia.

Sprzedaż nieruchomości: jak przygotować mieszkanie przed wystawieniem oferty?

Pamiętajmy również o tym żeby zadbać o dobrą godzinę na oględziny nieruchomości, bo od niej zależy czy nasz Klient będzie musiał stać w korkach, żeby dotrzeć do celu, czy też jaki widok będzie widoczny za oknem. Umieszczając dobre ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Chorzów, pamiętaj w takim razie Klient dysponuje czasem, zastanówmy się nad tym, jaka godzina będzie najlepsza na takie spotkanie. Kolejnym ważnym elementem, o jakim wiele osób zapomina jest zapach panujący w lokalu. Przed tym jak zaprosimy do siebie naszego Klienta zadbajmy o to aby przewietrzyć mieszkanie, a w następnym kroku w miarę możliwości wypełnić słodkim zapachem pieczonego ciasta, czy też kawy. Należy pamiętać jednak, żeby nie używać w tym celu ciężkich zapachów kadzidełek, czy perfum.

Poszukujesz mieszkania na sprzedaż dla siebie lub jako inwestycję? Skontaktuj się z nami!

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Chorzów? Podczas prezentacji lokalu wcielając się w rolę gospodarza i sprzedającego, nie można zapomnieć o tym by być sympatycznym i miłym. Nie dziwne, że możemy być poddenerwowani czy zmęczeni, jak kolejny Klient specjalnie szuka wad sprzedawanego lokalu kładąc plusy na plan drugi. Robi to tylko dlatego aby w późniejszym czasie negocjować zmniejszenie ceny. Nie każdy sprzedający potrafi zachować sympatię, gdy kupujący stara się mu wmówić, że nieruchomość wygląda inaczej niż w ogłoszeniu. W takich przypadkach coraz więcej sprzedawców decyduje się na współpracę z profesjonalistą w dziedzinie nieruchomości, który umie zachować zimną krew i może się skupić na istotnych sprawach dotyczących sprzedaży mieszkania.

Pilna sprzedaż nieruchomości Chorzów - niezawodna obsługa ogłoszeń

Pamiętaj o przyszykowaniu wymaganych dokumentów. Jeżeli zależy nam na dokończeniu transakcji sprzedaży mieszkania tak szybko jak się da, nie można zapomnieć o niezbędnych dokumentach. Skompletowanie dokumentów jeszcze przed prezentacją mieszkania, pomoże w sprzedaży i przyspieszy jej proces. Nabywca również nie będzie miał zbytnio dużo czasu na zmianę swojej decyzji.

Jeśli zdecydujemy się sprzedać naszą nieruchomość potrzebować będziemy dokumentów takich jak:

 • Numer księgi wieczystej nieruchomości;
 • Akt notarialny, czy też inny dokument potwierdzający prawo do lokalu, na przykład umowa darowizny, czy sprzedaży, poświadczenie dziedziczenia lub prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania;
 • Potwierdzenie opłacenia rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w czynszu wydane przez spółdzielnię lub wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o meldunkach, wydane przez urząd miasta lub gminę, które stanowi potwierdzenie, że w mieszkaniu będącym przedmiotem transakcji nikt nie jest zameldowany; Potwierdzenie odprowadzenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy specjalisty
 • Sprzedaż mieszkania w mgnieniu oka - jak to zrobić?

  Sprzedaż mieszkania na własną rękę to zarówno czasochłonny jak i kosztowny proces, ponieważ wszystko musimy zrobić samodzielnie. Sporządzenie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie mieszkania osobom zainteresowanym, oraz doprowadzenie do finalizacji sprzedaży to nasze zadanie. Jeżeli dodatkowo nasz lokal znajduje się w nieciekawej okolicy, mieszkanie obciążone jest długami, zostało zniszczone np. w wyniku pożaru lub zalania, to sprzedanie mieszkania na własną rękę może trwać długie lata. Jeśli potrzebujemy pieniędzy w krótkim terminie, nie stać nas na generalny remont mieszkania, albo po prostu nie mamy czasu na samodzielne zajęcie się sprzedażą, warto udać się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego profesjonalnej pomocy, bo taka współpraca posiada niemało plusów.

  Potrzebujesz wyceny mieszkania na już? Skorzystaj z naszej oferty!

  Rzetelna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. podkarpackie wykonana zostanie przez specjalistów od nieruchomości, więc nie trzeba się o nią martwić. Gdy decydujemy się na współpracę z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc eksperta oraz doradztwo na każdym z etapów sprzedaży. Nie ma powodu martwić się o samodzielne zebranie potrzebnych dokumentów, ponieważ pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie czego skieruje nas w odpowiednie miejsce, w jakie powinniśmy udać się, w celu uzyskania brakujących dokumentów.

  Specjaliści znający na perfekcyjnie Chorzów sporządzą nam profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które udostępnione zostanie na wielu branżowych stronach, a nawet na tych, do których nie mamy dostępu. Publikując ogłoszenie sprzedam mieszkanie Chorzów oszczędzamy na czasie, ponieważ za stały kontakt z naszymi Klientami odpowiada ekspert, który poświęca czas na prezentację nieruchomości osobom zainteresowanym. Specjalista posiada bardzo często większe możliwości na zaprezentowanie oferty sprzedaży nieruchomości niż my sami. Nie musimy osobiście brać udziału w negocjacjach z nabywcami, które niekiedy są bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości nie działa pod wpływem emocji, ponieważ nie jest osobiście zaangażowany w tę sprzedaż. Posiada on również niezbędne umiejętności oraz doświadczenie, za pomocą których potrafi uzyskać atrakcyjniejszą cenę. Nie ma powodu bać się o to czy transakcja załatwiona będzie zgodnie z obowiązującym prawem.