X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Cieszyn?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Cieszyn: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Cieszyn

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Szybkie i skuteczne sposoby na sprzedaż mieszkania

Dziś bezpośrednia sprzedaż lokalu nie jest taka łatwa jak się może wydawać. Przeznaczając mieszkanie do sprzedaży możemy długo czekać na nabywcę ? miesiącami, a nawet latami. Istnieje jednak niemało sposobów na to żeby szybko i skutecznie spieniężyć mieszkanie, pobierając przy tym naprawdę zadowalającą kwotę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom decydującym się na pilną sprzedaż mieszkania, może się wydawać, że aby ktoś kupił nieruchomość trzeba tylko przedstawić niską cenę. Nie jest to do końca prawdą, a szybka sprzedaż nieruchomości na własną rękę jest dość skomplikowana.

Niska oferta cenowa lokalu szybko sprzedawanej w Cieszyn nie czyni sukcesu

Oczywiście doskonale wiadomo, że atrakcyjna oferta jest ważnym elementem sprzedaży mieszkania, i bardzo dobrze przyciąga kupujących, jednak często może to wzbudzać dużo podejrzeń. Zamieszczając w sieci ogłoszenia pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że podczas ustalania ceny sprzedaży lokalu, powinniśmy wziąć pod uwagę dwa czynniki ? realną wartość wystawianej nieruchomości, oraz to jaka jest aktualna sytuacja rynkowa. Z tego właśnie powodu cena naszego lokalu nie może być za duża, ani za niska. Wygórowana cena nieruchomości od razu zostanie odrzucona przez kupujących. Natomiast Zbyt niska cena może świadczyć o tym, że nieruchomość wymaga dużo wkładu własnego.

Zamieszczając ogłoszenie sprzedaży mieszkania z komornikiem warto umieścić w ogłoszeniu informację, że zamieszczona cena podlega negocjacjom. Będzie to sygnał dla potencjalnych nabywców, że podana przez nas kwota nie jest ostateczna. Warto również podkreślić, że czasem nieduże zejście z ceny sprzedawanego przez nas lokalu, potrafi sprawić, że ilość osób zainteresowanych kupnem mieszkania wzrośnie. W tego typu sytuacjach wielu kupujących zgadza się na negocjowanie ceny, żeby tylko wyprzedzić resztę zainteresowanych. Dlatego też dzięki takiemu zabiegowi wiele nieruchomości z obniżoną ceną ostatecznie otrzymuje cenę rynkową, a w niektórych przypadkach nawet trochę wyższą.

Dlaczego reklama jest kluczowym składnikiem szybkiej sprzedaży nieruchomości?

Z badań rynku nieruchomości wynika, iż najlepiej sprzedające się mieszkania to te, które mają cenę rynkową lub trochę niższą. Warto o tym pamiętać gdy decydujemy się na sprzedaż mieszkania. Jeśli sami nie potrafimy oszacować kosztów naszej nieruchomości warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który przygotuje wycenę lokalu. Tym sposobem nie dość że unikniemy przeszacowania wartości mieszkania, to jeszcze zwiększymy nasze szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzimy jako skup nieruchomości w Cieszyn? Bez wątpienia na szybką sprzedaż nieruchomości obciążonej kredytem doskonale wpływa odpowiednie zaprezentowanie naszego obiektu, w końcu bez dobrej reklamy nasza oferta może zniknąć wśród wielu innych. Warto więc poświęcić na prezentację lokalu trochę czasu i zadbać o to, aby nasza reklama była jak najbardziej atrakcyjna i przyciągała uwagę Klientów. Dużo sprzedawców nieruchomości już na samym początku kiedy Klient przegląda oferty potrafi zmarnować szansę na szybkie sprzedanie nieruchomości. Spowodowane jest to najczęściej słabej jakości zdjęciami, które są źle wykadrowane, słabo oświetlone, czy uwidaczniające wady mieszkania zamiast podkreślać jego zalety. Jeżeli jednak nie chcemy wydawać pieniędzy na profesjonalnego fotografa zatroszczmy się chociaż o to żeby jak najlepiej przedstawić nasz lokal.

Jak reklama może zwiększyć skuteczność sprzedaży nieruchomości?

Jeżeli chcemy by nasze ogłoszenie zyskało więcej odbiorców możemy wstawić ofertę o treści pilnie sprzedam mieszkanie także w serwisach społecznościowych na specjalnych grupach o tematyce sprzedaży nieruchomości. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Cieszyn. Niekiedy idealną decyzją może się również okazać promowanie naszej nieruchomości w bliskiej okolicy przez rozwieszanie ulotek. Musimy jednak pamiętać, że zanim postanowimy rozwiesić ogłoszenie w konkretnym miejscu, powinniśmy się upewnić czy aby na pewno możemy zrobić to zgodnie z prawem. Jak widać wszystkie powyżej wymienione metody sprzedaży mieszkania wymagają niemało czasu, ale są one w stanie przynosić nam świetne skutki.

Profesjonalne fotografie oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Cieszyn za gotówkę i odpowiednio sporządzony opis lokalu potrafią się jednak okazać kluczem do sukcesu. Warto zaznaczyć, że przygotowując opis naszego mieszkania z komornikiem, musimy unikać pisania nieautentycznych informacji. Ukazanie nieruchomości w najlepszym świetle jest bardzo szybko weryfikowane przez Klienta podczas oglądania lokalu. Pamiętajmy jednak o tym, że każdy punkt możemy ukazać w dobrym świetle. Jeżeli chcemy sprzedać mieszkanie do remontu, które umiejscowione jest przy głównej ulicy, nie trzeba pisać o tym, że przy ulicy jest głośno, ale warto wspomnieć o tym, że dzięki położeniu lokalu można szybko trafić do centrum miasta.

Jakiego typu mieszkania my kupujemy - idealne dla naszych potrzeb

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Sporządzając opis lokalu do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Cieszyn warto również wypisać zalety dzielnicy takie jak ośrodki zdrowia, sklepy, szkoły, tereny zielone, czy rekreacyjne. Pamiętajmy również o tym, że niekiedy wystarczy nieścisłość, żeby stracić wiarygodność w oczach Klienta. Decydując się na sprzedaż lokalu w Polsce musimy pamiętać o tym żeby promować naszą ofertę na jak największej ilości serwisów ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Cieszyn. W ten sposób możemy zwiększyć liczbę osób zainteresowanych kupnem naszego mieszkania. Warto także włożyć trochę pieniędzy w promocję naszego ogłoszenia przypinając ofertę na górze strony, zwiększyć ilość zdjęć, dodać wyróżniającą ramkę, lub powiększyć czcionkę.

Pierwsze wrażenie ma znaczenie: Wygląd wnętrza wpływa na sprzedaż mieszkania

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wiadome jest to, że duża część ludzi zwraca najpierw uwagę na wygląd, nie inaczej wygląda to w przypadku osób zainteresowanych naszą nieruchomością. Dlatego właśnie już na początku wypadałoby zrobić wszystko co się da, żeby sprzedawane przez nas mieszkanie wzbudziło możliwie jak największe zainteresowanie wśród kupców. Możemy być właścicielami wspaniałego lokalu mieszczącego się w najlepszej okolicy, jednak kiedy niepoprawnie zaprezentujemy nasz lokal, szanse na szybką sprzedaż mieszkania mogą poważnie zmaleć. Nie zapomnijmy więc o tym, że w czasie oglądania mieszkania Klient patrzeć będzie nawet na mniejsze szczegóły. Dlatego właśnie wypada stosownie się przygotować do takiej wizyty, gdyż dobre zaprezentowanie mieszkania może utworzyć warunki do rozpoczęcia negocjacji z kupcem oraz sprzedaży mieszkania w Cieszyn.

Obsługujemy zapytania typu pilnie sprzedam mieszkanie Cieszyn

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Cieszyn? Doskonale wiemy, że bardzo ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego właśnie, by powiększyć nasze szanse na szybsze spieniężenie mieszkania za gotówkę warto zadbać o to by w lokalu panował porządek, a jeżeli to konieczne należy też odświeżyć mieszkanie. Zrywanie starych tapet, czy odmalowanie ścian to niezbyt drogie operacje nie wymagające zbytnio dużych umiejętności, ani sił, a potrafi to spowodować, że mieszkanie będzie wydawało się świeże i nowoczesne. Wypada też schować osobiste przedmioty np. zdjęcia, czy pamiątki, aby w jak najlepszy sposób ułatwić osobie kupującej wstępną organizację nieruchomości. Pamiętajmy także o dobrym świetle panującym w mieszkaniu, dzięki któremu mieszkanie będzie się wydawać większe. Uwidoczni ono również plusy mieszkania i ukryje pewne mankamenty. Powinniśmy pamiętać o tym przy samym robieniu fotografii do ogłoszenia.

Przygotowanie nieruchomości przed wystawieniem oferty sprzedaży w Cieszyn

Pamiętajmy też o tym żeby zadbać o odpowiednią porę na prezentację lokalu, gdyż to od niej zależy czy kupiec będzie musiał stać w korkach, żeby dotrzeć do celu, czy też jaki widok będzie widoczny za oknem. Zamieszczając skuteczne ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Cieszyn, pamiętaj w takim razie nasz nabywca ma czas do dyspozycji, powinniśmy zastanowić się nad tym, jaka pora będzie idealna na takie spotkanie. Kolejnym niezwykle istotnym elementem, o którym wiele osób zapomina jest zapach, który panuje w pomieszczeniu. Zanim zaprosimy do mieszkania Klienta powinniśmy przewietrzyć mieszkanie, a w następnym kroku w miarę możliwości napełnić słodką wonią pieczonegodomowej roboty ciasta, czy kawy. Zapamiętajmy jednak, by nie używać w tym celu ciężkiego zapachu perfum, czy odświeżaczy powietrza.

Cieszyn: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Cieszyn? Podczas prezentowania nieruchomości wcielając się w rolę gospodarza i sprzedawcy, nie można zapomnieć o byciu miłym i empatycznym. Nie dziwne, że możemy być zmęczeni i poddenerwowani, kiedy nasz kolejny Klient na siłę wypatruje wad naszego lokalu spychając plusy na drugi plan. Robi to jedynie z tego powodu żeby później wynegocjować zejście z ceny. Nie każdy sprzedający umie być sympatyczny, jak Klient stara się mu wmówić, że jego mieszkanie ma zupełnie inny wygląd niż w ogłoszeniu. Dlatego właśnie coraz więcej sprzedawców zaczyna współpracę z profesjonalistą od nieruchomości, który zachowuje zimną krew i może się skupić na najważniejszych sprawach dotyczących sprzedaży nieruchomości.

Pilna sprzedaż nieruchomości Cieszyn - dynamiczna obsługa ofert

Nie zapomnij o skompletowaniu niezbędnych dokumentów. Jeżeli zależy nam na dokończeniu transakcji sprzedaży lokalu jak najszybciej, nie wolno nam zapomnieć o potrzebnych nam do tego dokumentach. Przygotowanie dokumentów jeszcze przed prezentacją mieszkania, pomoże w sprzedaży i przyspieszy jej proces. Klient też nie będzie miał zbyt dużo czasu na to by się rozmyślić.

Jeśli zdecydujemy się sprzedać mieszkanie potrzebujemy dokumenty takie jak

 • Numer księgi wieczystej mieszkania;
 • Akt notarialny, bądź też inny dokument potwierdzający prawo do sprzedawanego przez nas lokalu, np. umowa darowizny, bądź sprzedaży, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania;
 • Potwierdzenia opłacenia rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez wspólnotę mieszkaniową lub spółdzielnię;
 • Aktualne zaświadczenie o meldunkach, wydane przez urząd miasta lub gminę, stanowiące potwierdzenie, że w lokalu nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenie zapłacenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy specjalisty
 • Sposób na szybką sprzedaż mieszkania w Cieszyn?

  Spieniężenie mieszkania na własną rękę to kosztowny i czasochłonny proces, gdyż wszystko robimy samodzielnie. Napisanie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, prezentacja lokalu potencjalnym Klientom i doprowadzenie do finalizacji sprzedaży to zadania należące do nas. Jeśli w dodatku nasz lokal znajduje się w niezbyt ciekawej dzielnicy, mieszkanie jest zadłużone, uległo zalaniu, pożarowi, lub innym nieprzyjemnym okolicznościom, to spieniężenie lokalu na własną rękę może trwać lata. Jeżeli w takim razie potrzebujemy pieniędzy w krótkim czasie, nie możemy pozwolić sobie na generalne wyremontowanie mieszkania, lub najzwyczajniej nie mamy czasu na to aby samodzielnie zająć się sprzedażą, warto udać się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego profesjonalnej pomocy, gdyż takowa współpraca ma dużo zalet.

  Cieszyn: Wycena mieszkania w 24h

  Dokładna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. lubelskie zostanie przeprowadzona przez ekspertów z dziedziny nieruchomościi nie ma powodu się o nią martwić. Decydując się na współpracę z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc eksperta oraz doradztwo na wszystkich etapach transakcji. Nie trzeba martwić się o samodzielne skompletowanie wszystkich dokumentów, gdyż pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie potrzeby wskaże odpowiednie miejsce, do jakiego powinniśmy się udać, w celu uzyskania brakujących dokumentów.

  Profesjonaliści znający na perfekcyjnie Cieszyn wykonają nam profesjonalnie zrobione ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które udostępnione zostanie na wielu stronach branżowych, a nawet na tych, do których nie każdy ma dostęp. Zamieszczając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Cieszyn oszczędzamy swój czas, gdyż za stały kontakt z naszymi Klientami odpowiada specjalista, który poświęca swój czas na prezentację lokalu potencjalnym kupcom. Profesjonalista ma zazwyczaj o wiele większe na prezentację oferty sprzedaży lokalu niż my. Nie musimy osobiście brać udziału w negocjacjach z naszymi Klientami, które nierzadko bywają bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości nie działa pod wpływem emocji, bo nie jest osobiście zaangażowany w tę sprzedaż. Posiada on również niezbędne umiejętności i doświadczenie, dzięki którym jest w stanie uzyskać bardziej atrakcyjną cenę. Nie musimy bać się o to czy nasza transakcja zostanie załatwiona zgodnie z przepisami prawa.