X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Czeladź?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Czeladź: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Czeladź

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Najlepsze strategie sprzedaży mieszkania w krótkim czasie

Aktualnie bezpośrednia sprzedaż nieruchomości nie jest taka łatwa jak by się mogło wydawać. Wystawiając mieszkanie na sprzedaż można bardzo długo oczekiwać Klienta ? miesiące, a nawet lata. Jest jednak niemało sposobów na to żeby w krótkim czasie i skutecznie spieniężyć nieruchomość, pobierając przy tym atrakcyjną sumę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom decydującym się na pilną sprzedaż mieszkania, może się wydawać, że aby ktoś kupił nieruchomość wystarczy zaproponować atrakcyjną dla Klienta cenę. Nie do końca jest to prawdą, a szybka sprzedaż nieruchomości na własną rękę jest dość skomplikowana.

Błędne przekonanie: Czy niska cena to klucz do sukcesu sprzedaży lokalu?

Oczywiście doskonale wiadomo, że niska cena jest ważnym elementem sprzedaży lokalu, i doskonale przyciąga Klientów, jednak potrafi wzbudzać to niemało podejrzeń. Zamieszczając w sieci ogłoszenia pilnie sprzedam mieszkanie musisz wiedzieć, że podczas ustalania ceny sprzedaży lokalu, powinno się wziąć pod uwagę dwie ważne rzeczy ? realną wartość oferowanego lokalu, oraz sytuację aktualnie panującą na rynku. Dlatego właśnie cena naszego mieszkania nie może być zbyt wysoka, ani zbyt niska. Zawyżona cena mieszkania zostanie bez wątpienia odrzucona przez większość nabywców. Z kolei Zaniżona cena może oznaczać, że oferowany lokal wymaga dużo własnego wkładu finansowego.

Publikując ogłoszenie sprzedaży mieszkania obciążone długiem wskazane jest zawrzeć w ogłoszeniu informację, że podana cena podlega negocjacjom. Stanowi to wyraźny znak dla zainteresowanych, że umieszczona w ogłoszeniu cena nie jest ostateczna. Warto także podkreślić, że czasem nawet małe obniżenie ceny sprzedawanego lokalu, może spowodować, że ilość osób zainteresowanych kupnem lokalu wzrośnie. W tego typu sytuacjach dużo zainteresowanych przystaje na negocjację ceny, by tylko wyprzedzić pozostałych zainteresowanych. Dlatego też dzięki takiej operacji dużo mieszkań z obniżoną ceną wyjściową uzyskuje ostatecznie cenę równą cenom rynkowym, a nieraz nawet wyższą.

Reklama jako niezbędne narzędzie w procesie sprzedaży lokali

Badania rynku nieruchomości wykazują, iż najlepiej sprzedające się mieszkania to te z ceną rynkową lub trochę niższą. Warto o tym pamiętać gdy decydujemy się na sprzedanie mieszkania. Jeśli sami nie jesteśmy w stanie wyliczyć wartości mieszkania warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który sam sporządzi wycenę nieruchomości. W taki sposób nie dość że unikniemy przeszacowania wartości mieszkania, to dodatkowo zwiększymy nasze szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Czeladź? Bez wątpienia na szybką sprzedaż nieruchomości z kredytem doskonale wpływa jak najlepsze zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez odpowiedniej reklamy nasze ogłoszenie może zniknąć wśród wielu innych. Warto w takim razie poświęcić na prezentację mieszkania trochę swojego czasu oraz dopilnować tego, aby nasza reklama była atrakcyjna i zwracała uwagę potencjalnych kupujących. Dużo sprzedających nieruchomości już na samym początku kiedy potencjalny kupujący przegląda oferty potrafi stracić szansę na szybkie sprzedanie nieruchomości. Spowodowane jest to najczęściej słabej jakości zdjęciami, które są źle wykadrowane, słabo oświetlone, czy uwidaczniające wady mieszkania zamiast podkreślać jego zalety. Jeśli jednak nie mamy zamiaru wydawać gotówki na profesjonalnego fotografa zatroszczmy się chociaż o to by jak najlepiej pokazać nasze mieszkanie.

Reklama jako nieodłączny element udanej transakcji sprzedaży nieruchomości.

Jeżeli chcemy żeby nasze ogłoszenie zyskało więcej odbiorców można zamieścić ogłoszenie o treści pilnie sprzedam mieszkanie również w portalach społecznościowych na specjalnych forach przeznaczonych do sprzedaży nieruchomości. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Czeladź. Nieraz idealnym wyborem może się też okazać promowanie naszej nieruchomości w pobliskiej okolicy rozwieszając ulotki. Musimy jednak pamiętać, że nim zdecydujemy się na rozwieszenie ogłoszenia w jakimś miejscu, powinniśmy wiedzieć czy na pewno możemy zrobić to nie łamiąc przy tym prawa. Jak widać wszelkie wyżej wymienione sposoby na sprzedanie lokalu wymagają dość dużo czasu, lecz mogą one przynieść nam cudowne efekty.

Profesjonalne fotografie oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Czeladź za gotówkę oraz odpowiednio spisany opis lokalu mogą się okazać kluczem do sukcesu. Warto również podkreślić, że przygotowując opis wystawionego przez nas lokalu z komornikiem, powinniśmy unikać pisania nieprawdziwych informacji. Ukazanie lokalu w najlepszym, wręcz wyidealizowanym świetle może być zweryfikowane przez kupującego podczas oględzin. Pamiętajmy jednak o tym, że każdy punkt możemy pokazać w dobrym świetle. Jeżeli chcemy sprzedać mieszkanie do remontu, które umiejscowione jest przy głównej ulicy, nie musimy pisać o tym, że z ulicy dochodzi hałas, ale warto wspomnieć o tym, że dzięki położeniu lokalu można szybko dotrzeć do centrum.

Przewodnik po różnych typach mieszkań dostępnych na rynku, które nas interesują

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

W opisie do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Czeladź warto również wymienić plusy dzielnicy między innymi parki, siłownie, boiska, ośrodki zdrowia, czy sklepy. Pamiętajmy również o tym, że często wystarczy niewielki błąd, by utracić wiarygodność w oczach kupca. Decydując się na sprzedaż mieszkania w Polsce musimy pamiętać o tym by reklamować naszą ofertę na licznych serwisach ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Czeladź. Tak możemy zwiększyć liczbę osób zainteresowanych kupnem naszego mieszkania. Przydałoby się również sfinansować reklamę naszego ogłoszenia np. przypinając je u góry strony, zwiększyć ilość zdjęć, dodać wyróżniające obramowanie, czy zwiększyć rozmiar czcionki.

Urok wnętrza sprzedaje: Jak dbanie o wygląd przekłada się na zainteresowanie nieruchomością

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Doskonale wiadomo, że większa część ludzi na początku zwraca uwagę na wygląd, nie inaczej wygląda to w przypadku osób zainteresowanych naszym lokalem. Dlatego właśnie już na samym początku wypadałoby zrobić wszystko co możliwe, żeby szybko sprzedawane mieszkanie wzbudziło możliwie jak największe zainteresowanie wśród Klientów. Możemy być posiadaczami pięknego mieszkania z cudowną okolicą, jednak kiedy nienajlepiej przedstawimy naszą nieruchomość, nasze szanse na szybką sprzedaż lokalu mogą zniknąć. Nie zapomnijmy więc o tym, że podczas oglądania mieszkania kupiec będzie patrzył nawet na najmniejsze szczegóły. Właśnie dlatego wypada stosownie się przygotować do takiego spotkania, gdyż dobra prezentacja lokalu może ukształtować warunki do zapoczątkowania negocjacji z osobą zainteresowaną i spieniężenia nieruchomości w Czeladź.

Realizujemy oferty typu pilnie sprzedam mieszkanie Czeladź

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Czeladź? Dobrze wiemy, że niezwykle istotne jest pierwsze wrażenie. Z tego właśnie powodu, żeby zwiększyć nasze szanse na szybsze spieniężenie mieszkania za gotówkę wypada zadbać o to by w naszym lokalu było czysto, a jeżeli to konieczne wypadałoby również odświeżyć mieszkanie. Odmalowanie ścian, czy zerwanie starych tapet to niezbyt kosztowne operacje i nie wymagają one zbyt wielkiej wiedzy, ani sił, a może to uczynić, że mieszkanie będzie wyglądało na nowoczesne i świeże. Wypada też pochować wszystko co osobiste np. zdjęcia, bądź pamiątki rodzinne, aby w jak najlepszy sposób ułatwić kupcowi wstępne urządzenie mieszkania. Należy pamiętać także o dobrym oświetleniu lokalu, z pomocą którego lokal będzie sprawiał wrażenie większego. Ukaże ono też plusy nieruchomości oraz ukryje pewne niedoskonałości. Warto pamiętać o tym podczas robienia fotografii lokalu do ogłoszenia.

Przysposobienie mieszkania przed wystawieniem oferty sprzedaży w Czeladź

Warto pamiętać również o tym aby zadbać o dobrą godzinę na prezentację mieszkania, gdyż od niej zależy czy kupiec będzie musiał stać w korkach, żeby dojechać, czy jaki widok zobaczyć będzie można z okna. Publikując skuteczne ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Czeladź, pamiętaj więc kupiec ma czas, zastanówmy się nad tym, która godzina będzie dobra na ustalenie spotkania. Kolejnym ważnym elementem, o którym niektórzy nie wiedzą jest zapach, który panuje w mieszkaniu. Przed zaproszeniem do lokalu naszego Klienta zadbajmy o to aby najpierw przewietrzyć lokal, a następnie wypełnić piękną wonią pieczonego domowego ciasta, czy też kawy. Zapamiętajmy jednak, aby nie używać w tym celu zbyt ciężkiego zapachu kadzidełek, czy perfum.

Czeladź: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Czeladź? W trakcie prezentowania lokalu wcielając się w rolę gospodarza i sprzedającego, nie można zapomnieć o tym by być sympatycznym i miłym. Nie jest to dziwne, że jesteśmy poddenerwowani i zmęczeni, jak kolejny Klient na siłę szuka wad naszej nieruchomości przekładając plusy na bok. Robi to wyłącznie dlatego żeby następnie negocjować zejście z ceny. Niestety nie każdy sprzedawca umie okazać sympatię, gdy nabywca chce wmówić mu, że jego nieruchomość wygląda inaczej niż na ogłoszeniu. W takich sytuacjach coraz większa ilość osób zaczyna współpracę z profesjonalistą w dziedzinie nieruchomości, który zachowuje zimną krew i skupia się na istotnych sprawach dotyczących sprzedaży nieruchomości.

Pilna sprzedaż nieruchomości Czeladź - dynamiczna obsługa ofert

Pamiętaj o skompletowaniu niezbędnych dokumentów. Jeżeli zależy nam na finalizacji transakcji sprzedaży lokalu jak szybko się da, trzeba pamiętać o najważniejszych dokumentach. Przygotowanie dokumentów jeszcze przed zaprezentowaniem mieszkania, o wiele ułatwi i przyspieszy sprzedaż. Nabywca także nie będzie miał zbyt dużo czasu na to by zmienić decyzję.

Jeśli decydujemy się na sprzedaż mieszkanie potrzebujemy dokumenty takie jak

 • Numer księgi wieczystej mieszkania;
 • Akt notarialny, bądź też inny dokument, który potwierdza prawo do nieruchomości, która jest przedmiotem sprzedaży, na przykład umowa darowizny, czy sprzedaży, poświadczenie dziedziczenia lub prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości;
 • Potwierdzenia opłaty rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w czynszu wydane przez spółdzielnię lub wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o zameldowanych osobach, wydane przez urząd miasta lub gminę, stanowiące potwierdzenie, że w nieruchomości nikt nie jest zameldowany; Potwierdzenia odprowadzenia podatku od mieszkania lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy specjalisty
 • W jaki sposób sprzedać mieszkanie w Czeladź?

  Spieniężenie nieruchomości na własną rękę jest naprawdę czasochłonnym i kosztownym procesem, ponieważ wszystko robimy sami. Stworzenie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie lokalu nabywcom i finalizacja sprzedaży to zadanie należące do nas. Kiedy na dodatek nasz lokal mieści się w niezbyt ciekawej dzielnicy, mieszkanie ma długi, zostało zniszczone np. w wyniku pożaru lub zalania, to sprzedaż nieruchomości na własną rękę może ciągnąć się nawet przez długie lata. Jeżeli więc potrzebujemy pieniędzy w krótkim terminie, nie mamy środków na generalne wyremontowanie lokalu, czy najzwyczajniej nie mamy czasu na samodzielne sprzedanie, warto zwrócić się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego pomocy, ponieważ współpraca taka posiada niemało zalet.

  Czeladź: Wycena mieszkania w 24h

  Prawidłowa Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. śląskie sporządzona zostanie przez specjalistów od nieruchomości, więc nie trzeba się o nią martwić. Gdy decydujemy się na współpracę z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc profesjonalisty oraz rady na każdym z etapów transakcji. Nie trzeba się martwić o samodzielne zebranie potrzebnych dokumentów, bo pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie czego skieruje nas do odpowiedniego miejsca, w które powinniśmy się udać, by uzyskać brakujące dokumenty.

  Profesjonaliści znający na perfekcyjnie Czeladź wykonają nam profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zostanie udostępnione na wielu stronach, nawet na tych, do których nie mamy dostępu. Publikując ogłoszenie sprzedam mieszkanie Czeladź oszczędzamy swój czas, ponieważ za kontakt z Klientami odpowiada specjalista, który poświęca swój czas na zaprezentowanie nieruchomości potencjalnym nabywcom. Specjalista posiada zwykle o wiele większe na zaprezentowanie oferty sprzedaży mieszkania niż my sami. Nie musimy osobiście brać udziału w negocjacjach z Klientami, które niekiedy są stresujące. Pośrednik nieruchomości jednak nie działa pod wpływem swoich emocji, ponieważ nie jest osobiście zaangażowany w tę sprzedaż. Posiada on też niezbędne umiejętności i doświadczenie, dzięki którym może on uzyskać bardziej atrakcyjną cenę. Nie trzeba bać się o to czy transakcja załatwiona będzie zgodnie z obowiązującym prawem.