X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Dębica?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Dębica: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Dębica

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Szybka sprzedaż mieszkania: Kluczowe kroki i wskazówki

W 2013 roku bezpośrednia sprzedaż nieruchomości nie jest taka łatwa jak mogłoby się wydawać. Przeznaczając lokal na sprzedaż można bardzo długo czekać na Klienta ? miesiące, a nawet lata. Jest jednak dużo sposobów na to aby w krótkim czasie i niezawodnie spieniężyć lokal, inkasując przy tym naprawdę zadowalającą kwotę. Już mówimy jak to zrobić. Wielu osobom decydującym się na pilną sprzedaż mieszkania, może się wydawać, że aby ktoś kupił nieruchomość wystarczy zaproponować niewysoką cenę. Nie do końca jest to prawdą, a szybki proces sprzedaży mieszkania na własną rękę jest dość skomplikowaną operacją.

Czy niska cena przyciąga odpowiednich kupujących?

Oczywiście doskonale wiadomo, że cena niższa od rynkowych jest ważnym elementem sprzedaży mieszkania, i bardzo dobrze przyciąga potencjalnych kupców, lecz może to wzbudzać dużo podejrzeń. Zamieszczając w sieci oferty pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że ustalając wysokość ceny sprzedaży mieszkania, powinieneś wziąć pod uwagę dwie ważne rzeczy ? realną wartość oferowanego lokalu, oraz aktualną sytuację rynkową. Dlatego właśnie cena, którą chcemy za naszą nieruchomość nie może być zbyt wysoka, ani zbyt niska. Zbyt wysoka cena nieruchomości bez wątpienia zostanie odrzucona przez potencjalnych Klientów. Natomiast Zaniżona cena może oznaczać, że lokal wymaga dużo własnego wkładu.

Publikując ogłoszenie sprzedaży mieszkania z komornikiem warto zamieścić w ogłoszeniu informację, że zamieszczona kwota podlega negocjacjom. Stanowi to wyraźny sygnał dla potencjalnych nabywców, że podana w ogłoszeniu cena nie jest ceną ostateczną. Warto też podkreślić, że czasem małe obniżenie ceny sprzedawanego lokalu, potrafi sprawić, że liczba zainteresowanych kupnem nieruchomości wzrośnie. W takiej sytuacji dużo kupujących przystaje na negocjację ceny, by tylko wyprzedzić resztę kupców. Dlatego właśnie dzięki takiej operacji wiele lokali z niższą ceną wyjściową otrzymuje ostatecznie cenę rynkową, a czasami nawet nieco większą.

Reklama jako kluczowy czynnik przyciągający zainteresowanie klientów

Z badań rynku nieruchomości wynika, iż najlepiej sprzedającymi się mieszkaniami są te z ceną rynkową lub nieco niższą. Warto pamiętać o tym gdy decydujemy się na sprzedaż lokalu. Jeśli sami nie umiemy wyliczyć wartości nieruchomości warto udać się po pomoc do profesjonalisty, który dokona wyceny lokalu. W taki sposób nie dość że zapobiegniemy przeszacowaniu wartości sprzedawanego lokalu, to jeszcze zwiększymy swoje szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzimy jako skup nieruchomości w Dębica? Nie ma co do tego wątpliwości, że na szybką sprzedaż mieszkania z kredytem doskonale wpływa jak najlepsze zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez odpowiedniej reklamy nasze ogłoszenie może zniknąć w tłumie. Warto więc poświęcić na to trochę czasu oraz zadbać o to, aby nasza reklama była jak najbardziej atrakcyjna i zwracała uwagę potencjalnych nabywców. Wielu sprzedających nieruchomości już na samym początku kiedy potencjalny kupujący przegląda oferty potrafi stracić szansę na szybkie sprzedanie nieruchomości. Najczęściej jest to spowodowane zdjęciami słabej jakości, które są źle wykadrowane, ciemne, czy podkreślające wady mieszkania zamiast jego zalet. Jeśli jednak zdecydujemy się nie wydawać gotówki na profesjonalnego fotografa zadbajmy o to by jak najlepiej przedstawić naszą nieruchomość.

Jakie kanały reklamowe wybrać dla sprzedaży nieruchomości?

Jeżeli chcemy by nasze ogłoszenie trafiło do większego grona odbiorców można zamieścić ofertę o treści pilnie sprzedam mieszkanie również w social mediach na specjalnych grupach o tematyce sprzedaży mieszkań. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Dębica. Nieraz najlepszą decyzją może okazać się również promowanie naszego lokalu w najbliższej okolicy przez rozwieszanie ulotek. Pamiętajmy jednak, że zanim postanowimy powiesić ulotkę w jakimś miejscu, powinniśmy upewnić się czy na sto procent możemy to zrobić zgodnie z prawem. Jak widać wszystkie wymienione u góry techniki sprzedaży nieruchomości są dość wymagające, ale potrafią one przynieść naprawdę bardzo dobre skutki.

Profesjonalne zdjęcia oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Dębica za gotówkę oraz odpowiednio napisany opis lokalu mogą okazać się jednak naszym kluczem do sukcesu. Musimy jednak pamiętać, że sporządzając opis naszej nieruchomości z komornikiem, musimy unikać pisania fałszywych informacji. Przedstawienie mieszkania w najlepszym, wyidealizowanym świetle może zostać bardzo szybko zweryfikowane przez kupujących podczas oglądania nieruchomości. Pamiętajmy jednak o tym, że każdy punkt możemy przedstawić w dobrym świetle. Jeżeli chcemy sprzedać mieszkanie do remontu, które umiejscowione jest przy głównej ulicy, nie musimy pisać o dochodzącym z zewnątrz hałasie, lecz warto napisać, że dzięki jego położeniu można szybko dostać się do centrum miasta.

Kupno mieszkania - jakie typy mieszkań są najbardziej atrakcyjne dla naszej firmy skupującej?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Sporządzając opis lokalu do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Dębica warto również wypisać zalety okolicy między innymi szkoły, sklepy, tereny rekreacyjne, ośrodki zdrowia, czy przedszkola. Nie zapomnijmy jednak o tym, że czasem wystarczy małe niedociągnięcie, by stracić wiarygodność w oczach Klienta. Sprzedając nieruchomość w naszym kraju nie możemy zapomnieć o tym żeby rozpowszechniać naszą ofertę na jak największej ilości serwisów ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Dębica. Tak zwiększymy liczbę zainteresowanych naszym mieszkaniem. Przydałoby się również włożyć trochę pieniędzy w reklamę naszego ogłoszenia np. przypinając naszą ofertę u góry strony, wstawić więcej zdjęć, wstawić wyróżniającą ramkę, lub zwiększyć czcionkę.

Wygląd lokalu na Dębica ma wielkie znaczenie podczas sprzedaży mieszkania

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wszyscy doskonale wiemy, że większość ludzi na początku patrzy na wygląd, nie inaczej sprawy się mają w przypadku osób zainteresowanych naszym lokalem. Z tego właśnie powodu na samym początku trzeba zrobić wszystko co w naszej mocy, by szybko sprzedawane mieszkanie wzbudzało możliwie jak największe zainteresowanie wśród Klientów. Możemy być właścicielami wspaniałego lokalu mieszczącego się w najlepszej okolicy, lecz jeżeli nienajlepiej przedstawimy nasze mieszkanie, możliwości na szybką sprzedaż nieruchomości mogą poważnie zmaleć. Warto w takim razie pamiętać o tym, że w czasie oględzin lokalu kupujący będzie zwracać uwagę nawet na małe szczegóły. Właśnie dlatego powinniśmy dobrze przygotować się do takiego spotkania, ponieważ dobre zaprezentowanie mieszkania może utworzyć warunki do zaczęcia negocjacji z zainteresowanym oraz sprzedaży lokalu w Dębica.

Obsługujemy zapytania typu pilnie sprzedam mieszkanie Dębica

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Dębica? Dobrze wiadomo, że niezwykle ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego też, aby powiększyć swoją szansę na szybszą sprzedaż lokalu za gotówkę powinniśmy zadbać o to aby w naszym mieszkaniu był porządek, a jeśli jest to konieczne należy też odświeżyć lokal. Zrywanie starych tapet, czy odmalowanie ścian to niezbyt kosztowne zabiegi nie wymagające zbyt dużych umiejętności, ani sił, a może to sprawić, że mieszkanie będzie wydawało się świeże i nowoczesne. Wypada także zabrać, lub schować wszelkie osobiste rzeczy takie jak zdjęcia, czy pamiątki rodzinne, aby możliwie jak najbardziej ułatwić osobie kupującej wstępną organizację mieszkania. Pamiętajmy również o odpowiednim świetle panującym w mieszkaniu, z pomocą którego lokal będzie sprawiał wrażenie większego. Podkreśli ono też zalety i ukryje pewne mankamenty. Powinniśmy pamiętać o tym już przy robieniu zdjęć do ogłoszenia.

Przygotowanie nieruchomości przed wystawieniem oferty sprzedaży w Dębica

Pamiętajmy też o tym aby zadbać o dobrą godzinę oględzin lokalu, bo to od niej będzie zależało czy nasz Klient będzie musiał stać w korkach, żeby dojechać na miejsce, czy jaki widok będzie za oknem. Umieszczając przemyślane ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Dębica, pamiętaj w takim razie nabywca dysponuje swoim czasem, zastanówmy się nad tym, jaka godzina będzie idealna na takie spotkanie. Następnym istotnym elementem, o którym niektórzy zapominają jest zapach, który panuje w mieszkaniu. Zanim zaprosimy do siebie gości zadbajmy o to aby najpierw przewietrzyć lokal, a następnie wypełnić przyjemną wonią pieczonegowłasnej roboty ciasta, czy chociażby kawy. Pamiętajmy jednak, aby nie stosować w tym celu zbyt ciężkiego zapachu kadzidełek, odświeżaczy powietrza, czy perfum.

Dębica: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Dębica? Podczas prezentacji mieszkania wcielając się w rolę gospodarza oraz sprzedawcy, powinniśmy pamiętać o okazywaniu empatii. Nie dziwne, że możemy być poddenerwowani czy zmęczeni, podczas gdy kolejny potencjalny kupiec stara się na siłę znaleźć wady sprzedawanej nieruchomości przekładając zalety na bok. Robi on to tylko z tego powodu by w dalszej częsci wynegocjować zniżenie ceny. Nie każdy sprzedawca potrafi okazać sympatię, gdy Klient chce wmówić mu, że jego lokal różni się od tego co przedstawiono w ogłoszeniu. Dlatego też coraz więcej osób zaczyna współpracę z profesjonalistą, który umie zachować zimną krew i może się skupić na istotnych sprawach dotyczących sprzedaży lokalu.

Pilna sprzedaż nieruchomości Dębica - niezawodna obsługa ogłoszeń

Pamiętaj o skompletowaniu najważniejszych dokumentów. Jeżeli zależy nam na finalizacji transakcji sprzedaży nieruchomości tak szybko jak się da, nie wolno zapomnieć o niezbędnej nam do tego dokumentacji. Skompletowanie dokumentów jeszcze przed oglądania mieszkania, przyspieszy proces sprzedaży i ułatwi go. Kupiec też nie będzie miał zbyt wiele czasu na zmianę decyzji.

Jeśli zdecydujemy się sprzedać mieszkanie potrzebujemy:

 • Numer księgi wieczystej lokalu;
 • Akt notarialny, albo inny dokument, który potwierdza prawo do nieruchomości, np. umowa sprzedaży, czy darowizny, poświadczenie dziedziczenia lub prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży lokalu;
 • Potwierdzenie opłacenia rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez wspólnotę mieszkaniową lub spółdzielnię;
 • Aktualne zaświadczenie o zameldowanych osobach, wydane przez urząd miasta lub gminę, które stanowi potwierdzenie, że w lokalu wystawionego na sprzedaż nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenie odprowadzenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Zasięgnij pomocy profesjonalisty
 • W jaki sposób sprzedać mieszkanie w Dębica?

  Spieniężenie nieruchomości na własną rękę jest naprawdę czasochłonnym i kosztownym procesem, gdyż wszystko robimy samodzielnie. Stworzenie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, prezentacja lokalu nabywcom i sfinalizowanie sprzedaży to zadanie należące do nas. Gdy dodatkowo nasz lokal mieści się w nie najlepszej dzielnicy, mieszkanie jest obciążone długiem, uległo pożarowi, zalaniu lub innym negatywnym okolicznościom, to samodzielne sprzedanie może ciągnąć się nawet przez długie lata. Jeśli w takim razie potrzebujemy pieniędzy w krótkim terminie, nie możemy pozwolić sobie na generalny remont lokalu, lub po prostu nie mamy wolnego czasu na samodzielne sprzedanie, warto udać się do pośrednika nieruchomości oraz skorzystać z jego pomocy, gdyż współpraca taka posiada wiele zalet.

  Dębica: Wycena mieszkania w 24h

  Ekspercka Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. lubelskie wykonana będzie przez profesjonalistów z dziedziny nieruchomościi nie musimy się o nią martwić. Decydując się na współpracę z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na profesjonalną pomoc oraz doradztwo na każdym z etapów sprzedaży. Nie ma powodu się martwić o samodzielne zebranie potrzebnych dokumentów, gdyż pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie czego skieruje nas w odpowiednie miejsce, do którego powinniśmy się udać, by uzyskać brakujące dokumenty.

  Specjaliści znający na perfekcyjnie Dębica przygotują nam profesjonalnie zrobione ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zostanie zamieszczone na wielu stronach, a nawet na takich, do których nie mamy dostępu. Publikując ogłoszenie sprzedam mieszkanie Dębica oszczędzamy na czasie, bo za kontakt z Klientami odpowiedzialny jest specjalista, który poświęca swój czas na zaprezentowanie nieruchomości potencjalnym kupcom. Profesjonalista posiada zwykle większe możliwości na zaprezentowanie oferty sprzedaży mieszkania niż my sami. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z Klientami, które bardzo często są stresujące. Pośrednik nieruchomości nie działa pod wpływem emocji, gdyż nie jest zaangażowany osobiście w tę sprzedaż. Posiada on również potrzebne umiejętności i doświadczenie, dzięki którym jest on w stanie uzyskać bardziej atrakcyjną cenę. Nie ma powodu bać się o to czy nasza transakcja zostanie załatwiona zgodnie z literą prawa.