X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Gdańsk?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Gdańsk: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Gdańsk

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Sekrety sprzedaży mieszkania w rekordowym czasie

Aktualnie bezpośrednia sprzedaż mieszkania to wcale nie taka łatwa operacja jak może się wydawać. Przeznaczając nieruchomość na sprzedaż możemy bardzo długo czekać na nabywcę ? miesiącami, a nawet latami. Istnieje jednak niemało sposobów na to aby szybko i niezawodnie spieniężyć lokal, inkasując przy tym naprawdę zadowalającą sumę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom chcącym pilnie sprzedać mieszkanie, może wydawać się, że aby sprzedać nieruchomość trzeba tylko przedstawić niską cenę. Nie do końca jest to prawdą, a szybki proces sprzedaży mieszkania o własnych siłach jest dość skomplikowana. Sprawdź: Skup nieruchomości Gdańsk.

Kluczowe elementy sukcesu: Ceny i wartość

Oczywiście wiadomo, że cena niższa od rynkowych stanowi ważny element procesu sprzedaży nieruchomości, i że bardzo dobrze przyciąga uwagę potencjalnych kupców, lecz często może to wzbudzać niemało podejrzeń. Zamieszczając w sieci ogłoszenia pilnie sprzedam mieszkanie musisz wiedzieć, że ustalając cenę sprzedaży lokalu, powinniśmy wziąć pod uwagę dwie ważne rzeczy ? realną wartość wystawianej nieruchomości, oraz aktualną sytuację rynkową. Właśnie dlatego cena naszego mieszkania nie powinna być zbyt duża, ani za niska. Wygórowana cena nieruchomości bez wątpienia zostanie odrzucona przez nabywców. Z kolei Zaniżona cena może znaczyć, że oferowane mieszkanie wymaga dużo wkładu własnego.

Publikując ogłoszenie sprzedaży mieszkania z długiem warto zamieścić w ogłoszeniu informację, że zamieszczona kwota podlega negocjacjom. Stanowi to wyraźny znak dla zainteresowanych, że umieszczona w ogłoszeniu cena nie jest ostateczna. Warto też zaznaczyć, że nawet niewielkie obniżenie ceny sprzedawanego mieszkania, potrafi sprawić, że liczba zainteresowanych kupnem lokalu wzrośnie. W takiej sytuacji wielu zainteresowanych zgadza się na negocjację ceny, żeby tylko wyprzedzić pozostałych kupców. Dlatego też dzięki takiemu zabiegowi dużo lokali z niższą ceną ostatecznie uzyskuje cenę rynkową, a w niektórych przypadkach nawet trochę wyższą.

Innowacyjne podejście do reklamy w celu szybkiej sprzedaży lokali

Z badań rynku nieruchomości wynika, iż najlepiej sprzedającymi się mieszkaniami są te z ceną rynkową lub nieco niższą. Warto pamiętać o tym gdy decydujemy się na sprzedanie nieruchomości. Jeśli sami nie potrafimy określić wartości naszego lokalu warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który sam sporządzi wycenę nieruchomości. Takim sposobem nie dość że zapobiegniemy przeszacowaniu wartości mieszkania, to dodatkowo zwiększymy nasze szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzimy jako skup nieruchomości w Gdańsku? Bez wątpienia na szybką sprzedaż nieruchomości obciążonej kredytem doskonale wpływa jak najlepsze zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez odpowiedniej prezentacji nasze ogłoszenie może zniknąć wśród wielu innych. Warto w takim razie poświęcić na to trochę czasu i dopilnować tego, aby reklama była jak najbardziej atrakcyjna i zwracała uwagę potencjalnych kupców. Dużo sprzedawców nieruchomości już na samym początku kiedy potencjalny kupujący przegląda oferty potrafi stracić szansę na szybką sprzedaż mieszkania. Spowodowane jest to najczęściej słabej jakości zdjęciami, które są źle wykadrowane, słabo oświetlone, czy uwidaczniające wady mieszkania zamiast podkreślać jego zalety. Jeśli jednak zdecydujemy się nie wydawać gotówki na profesjonalnego fotografa zatroszczmy się przynajmniej o to by jak najlepiej pokazać nasze mieszkanie.

Jakie informacje i treści powinna zawierać reklama nieruchomości, aby skutecznie przyciągnąć potencjalnych kupujących?

Jeżeli chcemy by ogłoszenie trafiło do większego grona odbiorców możemy opublikować ofertę o treści pilnie sprzedam mieszkanie także w mediach społecznościowych na forach o tematyce sprzedaży mieszkań. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Gdańsku. Czasami idealną decyzją może się również okazać reklamowanie naszego mieszkania w pobliskiej okolicy poprzez rozwieszanie ulotek. Musimy jednak pamiętać, że przed tym jak zdecydujemy się na rozwieszenie ogłoszenia w konkretnym miejscu, powinniśmy wiedzieć czy na pewno możemy to zrobić nie łamiąc przy tym prawa. Jak widać wszystkie wymienione powyżej techniki sprzedaży mieszkania wymagają niemało czasu, ale potrafią one przynosić nam świetne rezultaty.

Zdjęcia wykonane przez profesjonalistę oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Gdańsku za gotówkę oraz odpowiednio spisany opis mieszkania mogą się okazać kluczem do sukcesu. Warto zaznaczyć, że sporządzając opis naszego mieszkania z komornikiem, nie możemy pisać fałszywych informacji. Ukazanie nieruchomości w najlepszym, wyidealizowanym świetle może zostać bardzo szybko zweryfikowane przez zainteresowanych podczas oględzin. Nie zapomnijmy jednak o tym, że każdy punkt możemy pokazać w pozytywnym świetle. Decydując się na sprzedaż mieszkania do remontu, które umiejscowione jest przy głównej ulicy, nie trzeba wspominać o halasie z zewnątrz, lecz warto wspomnieć o tym, że dzięki położeniu lokalu możemy szybko trafić do centrum miasta.

Jakie mieszkania najczęściej nabywamy jako firma skupująca?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Sporządzając opis lokalu do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Gdańsku warto również opisać zalety dzielnicy między innymi szkoły, parki, ośrodki zdrowia, czy sklepy. Pamiętajmy jednak o tym, że czasami wystarczy nieścisłość, aby stracić wiarygodność w oczach kupca. Sprzedając mieszkanie w Polsce powinniśmy pamiętać o tym by promować naszą ofertę na jak największej ilości serwisów ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Gdańsku. W ten sposób zwiększymy ilość zainteresowanych kupnem naszego mieszkania. Warto również zainwestować trochę w promocję naszego ogłoszenia np. przypinając naszą ofertę u góry strony, dodać więcej zdjęć, obramować nasze ogłoszenie, bądź powiększyć czcionkę.

Wygląd mieszkania na Gdańsk ma duże znaczenie podczas sprzedaży mieszkania

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wszyscy doskonale wiemy, że duża część ludzi zwraca najpierw uwagę na wygląd, nie inaczej wygląda to w przypadku osób zainteresowanych naszą nieruchomością. Dlatego na początku trzeba zrobić wszystko co w naszej mocy, żeby sprzedawane przez nas mieszkanie wzbudzało jak największe zainteresowanie wśród kupców. Możemy być posiadaczami pięknego mieszkania z cudowną okolicą, lecz jeżeli nieodpowiednio przedstawimy nasze mieszkanie, nasze szanse na szybkie spieniężenie nieruchomości mogą zniknąć. Warto więc pamiętać o tym, że w czasie oględzin kupiec będzie zwracać uwagę nawet na małe szczegóły. Dlatego też należy stosownie przygotować się do tej wizyty, bo odpowiednia prezentacja lokalu może utworzyć warunki do zapoczątkowania negocjacji z osobą zainteresowaną i spieniężenia nieruchomości w Gdańsku.

Realizujemy oferty typu pilnie sprzedam lokal Gdańsk

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Gdańsk? Bez wątpienia ważne jest pierwsze wrażenie. Z tego powodu, by powiększyć swoje szanse na szybszą sprzedaż lokalu za gotówkę należy zadbać o to żeby w mieszkaniu był porządek, a jeżeli to konieczne wypada też odświeżyć mieszkanie. Zerwanie starej tapety, czy pomalowanie ścian na nowo to niezbyt drogie zabiegi i nie wymagają one za wielkich umiejętności, ani sił, a jest to w stanie spowodować, że mieszkanie będzie wydawało się świeże i nowoczesne. Warto także ukryć osobiste przedmioty na przykład zdjęcia, czy pamiątki, żeby jak najbardziej ułatwić kupcowi wstępne urządzenie nieruchomości. Warto pamiętać również o dobrym oświetleniu mieszkania, które spowoduje, że mieszkanie będzie się wydawać większe. Podkreśli ono również zalety nieruchomości i ukryje niektóre niewielkie wady. Warto pamiętać o tym podczas robienia fotografii do naszego ogłoszenia.

Przysposobienie nieruchomości przed wystawieniem oferty sprzedaży w Gdańsku

Pamiętajmy również o tym by zadbać o jak najlepszą godzinę na oględziny lokalu, gdyż od niej zależeć będzie czy nasz Klient będzie musiał stać w korkach, żeby dotrzeć do celu, czy też jaki widok będzie widoczny za oknem. Umieszczając dobre ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Gdańsku, pamiętaj w takim razie Klient dysponuje czasem, pomyślmy nad tym, która godzina będzie dobra na ustalenie spotkania. Kolejnym bardzo istotnym elementem, o którym nie każdy wie jest zapach, który unosi się w pomieszczeniu. Przed tym jak zaprosimy do mieszkania gościa powinniśmy przewietrzyć pomieszczenie, a potem w miarę możliwości wypełnić ładnym zapachem pieczonego domowego ciasta, czy chociażby kawy. Należy pamiętać jednak, by nie używać do tego ciężkiego zapachu perfum, czy odświeżaczy powietrza.

Gdańsk: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Gdańsk? Podczas prezentowania lokalu wcielając się w rolę gospodarza i sprzedawcy, powinniśmy pamiętać o tym by być miłym i empatycznym. Nie jest to dziwne, że jesteśmy zmęczeni i poddenerwowani, gdy nasz kolejny Klient stara się na siłę znaleźć wady naszego mieszkania odkładając plusy na drugi plan. Robi on to po to by w dalszej częsci wynegocjować zejście z ceny. Niestety nie każdy sprzedawca umie być sympatyczny, kiedy kupiec wmawia mu, że lokal ma zupełnie inny wygląd niż w ogłoszeniu. Przez takie sytuacje coraz większa liczba sprzedawców decyduje się na współpracę z profesjonalistą w dziedzinie nieruchomości, który umie zachować zimną krew i może skupić się na najważniejszych sprawach dotyczących sprzedaży mieszkania.

Pilna sprzedaż nieruchomości Gdańsk - niezawodna obsługa ogłoszeń

Nie zapomnij o przygotowaniu ważnych dokumentów. Jeśli zależy nam na finalizacji transakcji sprzedaży mieszkania w jak najszybszy sposób, nie możemy zapomnieć o potrzebnej nam dokumentacji. Skompletowanie dokumentów przed oglądania mieszkania, znacznie przyspieszy i ułatwi sprzedaż. Kupujący też nie będzie miał zbyt dużo czasu na rozmyślenie się.

Jeśli zdecydujemy się sprzedać mieszkanie potrzebne nam będą dokumenty takie jak:

 • Numer księgi wieczystej mieszkania;
 • Akt notarialny, lub inny dokument, który potwierdza prawo do nieruchomości przez nas sprzedawanej, na przykład umowa darowizny, bądź sprzedaży, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości;
 • Potwierdzenia opłaty rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w czynszu wydane przez spółdzielnię, bądź wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o zameldowanych osobach, wydane przez urząd miasta lub gminę, które stanowi potwierdzenie, że w mieszkaniu będącym przedmiotem transakcji nikt nie jest zameldowany; Potwierdzenie zapłacenia podatku od mieszkania lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy specjalisty
 • W jaki sposób sprzedać mieszkanie w Gdańsku?

  Spieniężenie nieruchomości na własną rękę jest naprawdę czasochłonnym i kosztownym procesem, ponieważ wszystko robimy sami. Spisanie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, prezentacja lokalu kupcom, oraz finalizacja sprzedaży to nasze zadanie. Jeśli w dodatku nasz lokal mieści się w nie najlepszej okolicy, mieszkanie ma długi, uległo zalaniu, pożarowi, lub innym nieprzyjemnym okolicznościom, to samodzielna sprzedaż może potrwać nawet długie lata. Jeżeli w takim razie potrzebujemy funduszy w krótkim terminie, nie możemy pozwolić sobie na wyremontowanie nieruchomości, albo najzwyczajniej nie mamy czasu na to aby samodzielnie zająć się sprzedażą, można udać się do pośrednika nieruchomości oraz skorzystać z jego profesjonalnej pomocy, bo takowa współpraca posiada dużo plusów.

  Gdańsk: Wycena mieszkania w 24h

  Dokładna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. pomorskie wykonana będzie przez ekspertów z dziedziny nieruchomości, więc nie ma powodu się o nią martwić. Gdy decydujemy się na współpracę z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc profesjonalisty i doradztwo na każdym z etapów sprzedaży. Nie trzeba się martwić o samodzielne skompletowanie potrzebnych dokumentów, ponieważ pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie czego skieruje nas w odpowiednie miejsce, w jakie powinniśmy się udać, żeby uzyskać potrzebne nam dokumenty.

  Profesjonaliści znający na perfekcyjnie Gdańsk przygotują nam profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zostanie zamieszczone na wielu stronach, a nawet na takich, do których sami nie mamy dostępu. Zamieszczając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Gdańsk oszczędzamy na czasie, bowiem za kontakt z Klientami odpowiada ekspert, który poświęca czas na zaprezentowanie mieszkania potencjalnym nabywcom. Specjalista posiada zwykle dużo większe możliwości prezentacji oferty sprzedaży lokalu niż my. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z kupującymi, które nierzadko są stresujące. Pośrednik nieruchomości nie działa pod wpływem swoich emocji, gdyż nie jest zaangażowany osobiście w sprzedaż. Posiada on również niezbędne umiejętności i doświadczenie, dzięki którym jest on w stanie uzyskać bardziej atrakcyjną cenę. Nie trzeba bać się o to czy transakcja zostanie załatwiona zgodnie z literą prawa.