X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Gdynia?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Gdynia: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Gdynia

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

W jaki sposób możnaby szybko i bez zarzutu sprzedać mieszkanie w Gdyni ?

W obecnych czasach bezpośrednia sprzedaż mieszkania nie jest wcale taka prosta jak może się wydawać. Przeznaczając mieszkanie do sprzedaży możemy długo oczekiwać Klienta ? miesiące, a nawet lata. Jest jednak dużo sposobów na to żeby szybko i niezawodnie sprzedać mieszkanie, inkasując przy tym atrakcyjną sumę. Już mówimy jak to zrobić. Wielu osobom, które chcą pilnie sprzedać mieszkanie, może się wydawać, że aby sprzedać nieruchomość trzeba tylko zaproponować niską cenę. Nie jest to do końca prawdą, a szybkie sprzedanie mieszkania na własną rękę to dość skomplikowana operacja.

Zachęcająca cena mieszkania szybko sprzedawanej w Gdyni nie czyni sukcesu

Oczywiście nie ma co do tego wątpliwości, że cena niższa od rynkowych to ważny element procesu sprzedaży nieruchomości, oraz dobrze przyciąga potencjalnych kupujących, jednak może to wzbudzać wiele podejrzeń. Zamieszczając w sieci ogłoszenia pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że ustalając wysokość ceny sprzedaży mieszkania, powinniśmy wziąć pod uwagę dwa czynniki ? realną wartość wystawianej nieruchomości, oraz to jaka jest aktualna sytuacja rynkowa. Właśnie dlatego cena naszego mieszkania nie powinna być za wysoka, ani za niska. Zbyt wysoka cena lokalu bez wątpienia zostanie odrzucona przez większość potencjalnych Klientów. Natomiast Zbyt niska cena może oznaczać, że oferowane mieszkanie wymaga dużo własnego wkładu.

Publikując ogłoszenie sprzedaży mieszkania z komornikiem wskazane jest zawrzeć w ogłoszeniu informację, że podana kwota podlega negocjacjom. Stanowi to sygnał dla zainteresowanych, że podana w ogłoszeniu kwota nie jest ceną ostateczną. Warto również zaznaczyć, że czasem nawet małe zejście z ceny sprzedawanego lokalu, potrafi spowodować, że ilość osób zainteresowanych kupnem lokalu pójdzie w górę. W tego typu sytuacjach wielu kupców przystaje na negocjowanie ceny, by tylko wyprzedzić resztę zainteresowanych. Dlatego też dzięki takiemu zabiegowi dużo nieruchomości z niższą ceną ostatecznie uzyskuje cenę rynkową, a czasami nawet nieco większą.

Reklama ważnym elementem szybkiej sprzedaży lokali w Gdyni

Z badań rynku nieruchomości wynika, iż najlepiej sprzedającymi się mieszkaniami są te z ceną rynkową lub nieco niższą. Warto pamiętać o tym decydując się na sprzedaż mieszkania. Jeśli sami nie jesteśmy w stanie określić kosztów naszego lokalu warto udać się po pomoc do profesjonalisty, który dokona wyceny naszej nieruchomości. Dzięki takiemu zabiegowi nie dość że unikniemy przeszacowania wartości lokalu, to dodatkowo zwiększymy swoje szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzimy jako skup nieruchomości w Gdyni? Nie ma co do tego wątpliwości, że na szybką sprzedaż mieszkania z kredytem doskonale wpływa jak najlepsze zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez dobrej reklamy nasze ogłoszenie może zniknąć w tłumie. Warto w takim razie poświęcić na prezentację mieszkania trochę swojego czasu i zatroszczyć się o to, aby nasza reklama była jak najbardziej atrakcyjna i zwracała uwagę potencjalnych kupców. Dużo sprzedających nieruchomości już na samym początku kiedy Klient przegląda oferty może zmarnować szansę na szybkie sprzedanie nieruchomości. Powodem tego są najczęściej zdjęcia słabej jakości, które są źle wykadrowane, słabo oświetlone, czy uwidaczniające wady mieszkania zamiast podkreślać jego zalety. Jeżeli jednak zdecydujemy się nie wydawać gotówki na fotografa zadbajmy o to by w jak najlepszy sposób pokazać nasz lokal.

Jakie mieszkania skupujemy w Gdynia?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Przygotowując opis mieszkania do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Gdyni warto też wymienić zalety okolicy na przykład szkoły, parki, ośrodki zdrowia, czy sklepy. Pamiętajmy również o tym, że często wystarczy niewielki błąd, aby utracić wiarygodność w oczach nabywcy. Sprzedając nieruchomość w naszym kraju nie możemy zapomnieć o tym by reklamować naszą ofertę na wielu specjalnych serwisach ogłoszeniowych przypisanych nieruchomościom lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Gdyni. W taki sposób możemy zwiększyć liczbę zainteresowanych kupnem naszego mieszkania. Warto również włożyć trochę pieniędzy w promocję ogłoszenia przypinając ofertę na górze strony, wstawić więcej zdjęć, dodać wyróżniające obramowanie, czy zwiększyć czcionkę.

Skuteczna sprzedaż nieruchomości dzięki reklamie na całe woj. kujawsko-pomorskie

Jeżeli chcemy by nasza oferta zyskała więcej odbiorców można dodać ogłoszenie o treści pilnie sprzedam mieszkanie także w portalach społecznościowych na specjalnych grupach dotyczących mieszkań. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Gdyni. Czasem dobrą decyzją może się również okazać promowanie naszej nieruchomości w pobliskiej okolicy poprzez rozwieszanie ulotek. Nie zapomnijmy jednak, że przed tym jak postanowimy rozwiesić ogłoszenie w jakimś miejscu, powinniśmy upewnić się czy na sto procent możemy zrobić to zgodnie z prawem. Jak można zauważyć wszelkie powyżej wymienione sposoby na sprzedanie mieszkania wymagają dość dużo czasu, ale mogą one przynieść nam naprawdę świetne efekty.

Zdjęcia wykonane przez profesjonalistę oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Gdyni za gotówkę i odpowiednio sporządzony opis mieszkania mogą okazać się jednak naszym kluczem do sukcesu. Warto zaznaczyć, że przygotowując opis wystawionego przez nas lokalu z komornikiem, musimy unikać pisania nieautentycznych informacji. Ukazanie mieszkania w wyidealizowanym świetle może być zweryfikowane przez Klienta podczas oglądania mieszkania. Pamiętajmy jednak o tym, że wszystko możemy ukazać w dobrym świetle. Decydując się na sprzedaż mieszkania, które wymaga remontu a jest umiejscowione przy głównej ulicy, nie trzeba pisać o halasie z zewnątrz, ale warto podkreślić, że dzięki jego położeniu możemy szybko trafić do centrum.

Pytania osób wystawiających oferty sprzedam szybko mieszkanie

Specjalizujemy się w szybkiem skupie lokali Gdyni i mamy wieloletnie doświadczenie, które obejmuje bardzo różne sytuacje oraz wszelkie stany prawne. Mamy do dyspozycji środki finansowe, dzięki którym możemy pozwolić sobie na przeprowadzenie każdej transakcji gotówkowej Gdyni. Skup mieszkań jest najkorzystniejszym rozwiązaniem dla osób korzystających z naszych usług, gdyż pozwala to na szybkie pozbycie się problemów z mieszkaniem, a także przywrócenie im płynności finansowej i poczucia bezpieczeństwa. Oferujemy Klientom pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności oraz błyskawiczną transakcję. Finanse otrzymane za sprzedaż lokalu właściciel odbiera albo od razu po sfinalizowaniu umowy – w gotówce lub przelewem na wskazane przez Klienta konto bankowe w ciągu 24 godzin od sfinalizowania umowy.
Tak, oczywiście, że tak inaczej nie moglibyśmy się cieszyć opinią firmywychodzącej naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów w Gdyni. Część naszego zespołu to eksperci doświadczeni w skupie mieszkań, działają oni w terenie oraz dojeżdżają do wszystkich naszych Klientów. Trzeba tylko skontaktować się z nami oraz uzgodnić najkorzystniejszy dla Państwa termin. Nasi specjaliści obsługują Klientów w całej Polsce zarówno we wsiach jak i małych i dużych miastach. Lokalizacja nie ma dla nas najmniejszego znaczenia.
Nasz zespół jest firmą zarówno znaną na rynku obejmującym Gdynia oraz cenioną przez naszych Klientów. Współpracują z nami kancelarie prawne i eksperci finansowi, a nasz zespół jest doświadczony w tym co robi. Zaufało nam wielu Klientów, którzy postanowili skorzystać z naszej oferty, oraz których ani razu nie zawiedliśmy. Uczciwość to podstawa naszej pracy, bowiem wykonujemy nasz zawód zgodnie z etyką zawodową oraz przepisami. Na przygotowywaną przez nas wpływają różne czynniki. Ta wycena nie będzie zobowiązywała Państwa do niczego, ale pozwala na porównanie innych ofert z naszą i wybranie lepszej z nich. Zazwyczaj jednak to nasz zespół realizuje transakcję sprzedaży, oferując nawet 90 procent wartości rynkowej mieszkania i płacąc natychmiastowo.
Konto w banku nie jest Państwu potrzebne, ponieważ pieniądze wypłacamy naszym Klientom zarówno przelewem, jak i w gotówce w chwili podpisania umowy sprzedaży mieszkania w Gdyni. Sprzedający dostaje ustaloną kwotę w gotówce. Takie rozwiązanie jest zarówno wygodne jak i bezpieczne, a dodatkowo pozwala na wyjście z długów bądź rozwiązać inne problemy finansowe. Jeżeli jednak nasz Klient zdecyduje się na otrzymanie pieniędzy drogą przelewu, przelejemy mu środki na wskazane przez niego konto bankowe w ciągu 24 godzin od finalizacji umowy.
zasady zgodnie z którymi pracujemy są precyzyjnie i jasno określone. Po kontakcie z Klientem spotykamy się w miejscowości Gdynia na oględziny mieszkania, po których nasz ekspert dokonuje wyceny mieszkania, którą otrzymuje Klient chcący możliwie jak najszybciej spieniężyć dane mieszkanie. Jeżeli wycena zostanie przez niego zaakceptowana przygotowujemy, a następnie podpisujemy umowę w ciągu jedynie 24 godzin, a gotówkę wypłacamy natychmiast do ręki. Wszystkie sprawy traktowane są przez nas indywidualnie i każdy nasz Klient się dla nas liczy, bowiem taki skup lokalu wymaga dostosowania się do wszelkich potrzeb naszego Klienta.
Aby sprzedać mieszkanie należy przedstawić akt własności danego lokalu. Naszemu specjaliście, który skontaktuje się z Państwem wystarczy tylko numer księgi wieczystej tego mieszkania. W przypadku nie posiadania aktu własności, taki numer księgi wieczystej otrzymać można w przeznaczonym dla lokalizacji nieruchomości sądzie rejonowym Gdyni. Inne potrzebne przedstawicielowi naszej firmy dokumenty to dowód osobisty, a także oświadczenie o postępowaniu spadkowym, zaległościach, czy zameldowanych w lokalu osobach. Należy pamiętać, że ekspert oddelegowany do współpracy z Państwem ma za zadanie pomóc w skompletowaniu potrzebnej dokumentacji. Transakcja kupna-sprzedaży nieruchomości dopełniana jest przez nas u notariusza, a sprzedający ma możliwość skorzystania z porady prawnej zanim spienięży lokal, co oczywiście nie niesie za sobą żadnych dodatkowych kosztów.
Obsługa szybkiej sprzedaży lokalu wymaga bardzo profesjonalnego oraz jak najszybszego działania w trosce o czas naszych Klientów. Każda transakcja sprzedaży mieszkania jest w miarę możliwości jak najbardziej uproszczona i przeprowadzana jest u notariusza, który potwierdza moc prawną powagą swego urzędu. W przypadku sprzedaży mieszkania mającego bardziej skomplikowaną formę prawną transakcja taka może wymagać późniejszego skontaktowania się, jednak bardzo rzadko się to zdarza. W takich sytuacjach prosimy o pozostawienie nam swojego numeru kontaktowego, przez który będziemy mogli się z Państwem skontaktować. W przypadku Klientów mieszkających na stałe za granicą preferujemy operację polegającą na opoważnieniu osoby, która jest zaufana i mieszka lub aktualnie przebywa w Polsce w celu reprezentowania interesów naszego Klienta. Osoba taka zastępowała będzie naszego Klienta w urzędzie i pomoże w skompletowaniu dokumentacji.
W przypadku osób niepełnoletnich, mogą się one stać właścicielami mieszkania lub udziałów w nieruchomości w wyniku spadku albo uzyskania darowizny. Spieniężenie lokalu w takim przypadku wychodzi poza ramy zarządzania dobrami, do których zostali uprawnieni opiekunowie bądź rodzice, a więc operacja ta wymaga otrzymania pozwolenia sądu na przeprowadzenie tej transakcji. Przed sądem można wnioskować o uzyskanie pozwolenia na rozszerzenie zakresu gospodarowania majątkiem córki lub syna. Nastąpić może to na drodze rozprawy sądowej, jednak nie jest to niezbędne. Sprzedaż takiego mieszkania odbyć może się tylko i wyłącznie gdy sąd wyda pozytywny wyrok oraz jak zostanie on uprawomocniony. Sąd kieruje się jednak przede wszystkim dobrem dziecka.
Jak już wcześniej wspominaliśmy, nasza firma od skupu mieszkań znana jest z elastyczności, a nasz zespół podchodzi do każdej osobnej sprawy indywidualnie, co znaczy, że wszelkie okoliczności transakcji szybkiej sprzedaży mieszkania to kwestia indywidualnych uzgodnień. Warunki wyznaczone ujęte są w umowie, która jest podpisywana u notariusza. Przede wszystkim liczy się dla nas dobro naszych Klientów, jest ono dla nas najważniejsze oraz ochrona ich interesów, zatem jesteśmy dla nich wyrozumiali w ich sytuacji, która nierzadko jest naprawdę niełatwa. Każdy etap naszej współpracy jest wyrazisty oraz usuwa wszystkie nieporozumienia.
Przede wszystkim wystarczy tylko skontaktować się z naszą firmą, a my z kolei udzielimy Państwu jak najbardziej wyczerpujących wiadomości dotyczących dokumentacji wymaganych do przeprowadzenia transakcji sprzedaży lokalu. Jednymi z najważniejszych dokumentów są z pewnością akty notarialne, czy numer księgi wieczystej lokalu. Pośród pozostałych należy również wspomnieć akt kupna mieszkania czy postanowienie sądowe o nabyciu spadku. W przypadku pojawienia się okoliczności należy także przyszykować zaświadczenie o wszelkich zaległościach czynszowych bądź o liczbie zameldowanych w mieszkaniu osób. W celu otrzymania większej ilości obszernych wskazówek polecamy Państwu skontaktować się z nami przez telefon lub mailem.
Jesteśmy doświadczonymi ekspertami rynku nieruchomości i nie obawiamy się żadnych bardziej skomplikowanych sytuacji. Zajmujemy się zarówno skupem lokali ze skomplikowaną sytuacją prawną, z komornikiem czy zadłużeniem, jak i lokali, które uległy pożarowi czy zalaniu, które wymagają generalnego remontu. Mamy za sobą wiele kancelarii prawnych, a także cieszymy się wsparciem osób prawnych, które dzięki swojej specjalizacji potrafią pomóc przy rozwiązywaniu nawet najbardziej skomplikowanych przypadków związanych ze sprzedażą nieruchomości. Trzeba również pamiętać, że zawsze działamy odpowiedzialniei gwarantujemy Klientom najbardziej atrakcyjną cenę oraz poczucie bezpieczeństwa.
Oczywiście, że tak, Klienci chcąc szybko sprzedać swoje mieszkanie, przed podpisaniem i finalizacją umowy mogą zaznajomić się z samą umową w towarzystwie prawnika i notariusza, którzy rozjaśnią każdą niejasność, czy wątpliwości dotyczące treści umowy oraz odpowiedzą na każde pytanie dotyczące umowy. Nasi Klienci zamieszkujący Gdynia i okolice mają tez zapewnioną skuteczną pomoc w sytuacjach, które są związane ze złą sytuacją mieszkaniową, czy to prawną, czy finansową.
Działając od wielu lat na rynku nieruchomości obejmującym Gdynia bardzo często dokonywaliśmy błyskawicznego skupu nieruchomości z długiem, czy z zajęciem komorniczym. W każdym przypadku pomagaliśmy swoim Klientom w pozbyciu się ich długów chociaż częściowo, a nieraz nawet w całości. Przygotowywane przez naszych ekspertów wyceny mieszkań zawsze są zgodne z obecnymi cenami na rynku oraz uwzględniają wszelkiego typu okoliczności, razem z obciążaniami, które są zapisane w księgach wieczystych. W tego typu przypadkach cena pomniejszana jest o wartość należności, które są żądane przez wierzycieli. W przypadku obciążeń związanych z komornikiem dotyczą one dużej liczby właścicieli nieruchomości. Prowadzona przez nas działalność obejmująca Gdynia gwarantuje najlepsze warunki naszym Klientom oraz najbardziej korzystną cenę. Pieniądze otrzymywane przez Klienta po finalizacji transakcji są wypłacane gotówką i jedynie Klient decyduje czy mają zostać one wykorzystane na spłatę zadłużenia czy też innych zobowiązań.

Wygląd mieszkania na Gdynia ma ogromne znaczenie podczas sprzedaży lokalu

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Doskonale wiadomo, że duża część ludzi najpierw patrzy na wygląd, nie inaczej sprawy się mają w przypadku osób zainteresowanych naszą nieruchomością. Dlatego też już od samego początku musimy zrobić wszystko co w naszej mocy, żeby mieszkanie, które sprzedajemy wzbudziło możliwie jak największe zainteresowanie wśród kupców. Możemy być właścicielami wspaniałego lokalu mieszczącego się w najlepszej okolicy, lecz gdy niepoprawnie zaprezentujemy naszą nieruchomość, nasze szanse na szybką sprzedaż nieruchomości mogą poważnie zmaleć. Nie zapomnijmy więc o tym, że w czasie oględzin lokalu kupujący będzie patrzył nawet na małe szczegóły. Właśnie dlatego wypadałoby stosownie przygotować się do tego spotkania, gdyż dobra prezentacja mieszkania może ukształtować warunki do rozpoczęcia negocjacji z kupcem , a także spieniężenia lokalu w Gdyni.

Realizujemy oferty typu pilnie sprzedam lokal Gdynia

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Gdynia? Bez wątpienia niezwykle istotne jest pierwsze wrażenie. Z tego właśnie powodu, by powiększyć nasze szanse na szybkie spieniężenie mieszkania za gotówkę wypada zadbać o to aby w mieszkaniu był porządek, a jeżeli to konieczne wypada również odświeżyć mieszkanie. Pomalowanie ścian na nowo, czy zrywanie starej tapety to niezbyt kosztowne operacje i nie wymagają one za dużej wiedzy, ani sił, a jest to w stanie sprawić, że mieszkanie będzie wydawało się świeże i nowoczesne. Należy także pochować wszystko co osobiste na przykład zdjęcia, bądź pamiątki rodzinne, aby ułatwić osobie kupującej wstępną organizację lokalu. Pamiętajmy również o dobrym oświetleniu, z pomocą którego mieszkanie będzie wydawało się większe. Uwidoczni ono także plusy mieszkania oraz przykryje pewne wady. Należy pamiętać o tym przy samym robieniu zdjęć mieszkania do naszego ogłoszenia.

Przysposobienie nieruchomości przed wystawieniem oferty sprzedaży w Gdyni

Nie zapomnijmy też o tym by zadbać o dobrą porę prezentacji lokalu, bo to od niej zależy czy nasz Klient będzie musiał stać w korkach, żeby dotrzeć na miejsce, czy jaki widok będzie widoczny za oknem. Zamieszczając dobre ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Gdyni, pamiętaj więc Klient dysponuje czasem, pomyślmy nad tym, która godzina jest dobra na takie spotkanie. Następnym ważnym elementem, o którym wiele osób zapomina jest zapach unoszący się w lokalu. Przed tym jak zaprosimy do mieszkania Klienta zadbajmy o to aby przewietrzyć mieszkanie, a w następnym kroku wypełnić piękną wonią pieczonegowłasnej roboty ciasta, czy kawy. Zapamiętajmy jednak, żeby nie używać w takim celu ciężkiego zapachu odświeżaczy powietrza, perfum, czy kadzidełek.

Gdynia: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Gdynia? Podczas prezentowania nieruchomości wcielając się w rolę zarówno gospodarza jak i sprzedawcy, musimy pamiętać o tym by być pełnym empatii. Nie ma w tym nic dziwnego, że jesteśmy zmęczeni i poddenerwowani, gdy kolejny potencjalny nabywca na siłę wypatruje wad naszej nieruchomości spychając plusy na plan drugi. Robi to tylko i wyłącznie z tego powodu by w dalszej częsci negocjować obniżenie ceny. Nie każdy potrafi okazać sympatię, gdy Klient wmawia mu, że jego mieszkanie wygląda inaczej niż na ogłoszeniu. W tego typu przypadkach Coraz większa ilość sprzedawców decyduje się na współpracę z profesjonalistą w dziedzinie nieruchomości, który potrafi zachować zimną krew i skupia się na najistotniejszych elementach sprzedaży nieruchomości.

Pilna sprzedaż nieruchomości Gdynia - niezawodna obsługa ofert

Nie zapomnij o skompletowaniu wymaganych dokumentów. Jeżeli zależy nam na tym aby dokonać transakcji sprzedaży nieruchomości jak najszybciej, musimy pamiętać o najważniejszej dokumentacji. Skompletowanie dokumentów jeszcze przed oglądania lokalu, przyspieszy proces sprzedaży i ułatwi go. Kupujący również nie będzie miał zbytnio dużo czasu na to by zmienić decyzję.

Jeżeli mamy zamiar sprzedać mieszkanie potrzebować będziemy dokumentów takich jak:

 • Numer księgi wieczystej lokalu;
 • Akt notarialny, lub inny dokument, który potwierdza prawo do sprzedawanego przez nas lokalu, na przykład umowa sprzedaży, czy darowizny, poświadczenie dziedziczenia lub prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży lokalu;
 • Potwierdzenia opłaty rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez wspólnotę mieszkaniową lub spółdzielnię;
 • Aktualne zaświadczenie o meldunkach, wydane przez urząd miasta lub gminę, stanowiące potwierdzenie, że w nieruchomości nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenia zapłacenia podatku od mieszkania lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy profesjonalisty

Jak szybko sprzedać mieszkanie w Gdyni?

Sprzedaż nieruchomości na własną rękę to zarówno czasochłonny jak i kosztowny proces, bo wszystko musimy zrobić sami. Przygotowanie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, prezentacja lokalu kupcom i finalizacja transakcji to zadania należące do nas. Jeśli w dodatku nasza nieruchomość znajduje się w nie najlepszej okolicy, mieszkanie ma długi, zostało zniszczone np. w wyniku pożaru lub zalania, to samodzielne spieniężenie może ciągnąć się nawet przez lata. Jeśli potrzebujemy funduszy szybko, nie mamy pieniędzy na generalny remont lokalu, lub najzwyczajniej nie mamy czasu na samodzielne sprzedanie, powinniśmy zwrócić się do pośrednika nieruchomości oraz skorzystać z jego pomocy, ponieważ takowa współpraca posiada dużo plusów.

Gdynia: Wycena mieszkania w 24h

Prawidłowa Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. kujawsko-pomorskie wykonana zostanie przez specjalistów z dziedziny nieruchomości, więc nie trzeba się o nią martwić. Decydując się na współpracę z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc profesjonalisty i rady na każdym etapie sprzedaży. Nie trzeba się martwić o samodzielne skompletowanie całej dokumentacji, bowiem pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie czego skieruje nas w odpowiednie miejsce, do którego powinniśmy udać się, po brakujące dokumenty.

Eksperci znający na perfekcyjnie Gdynia wykonają nam profesjonalnie zrobione ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które będzie umieszczone na wielu stronach branżowych, nawet na tych, do których nie mamy dostępu. Zamieszczając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Gdynia oszczędzamy czas, bo za kontakt z Klientami odpowiada ekspert poświęcający czas na zaprezentowanie mieszkania nabywcom. Profesjonalista ma zazwyczaj dużo większe możliwości na zaprezentowanie oferty sprzedaży mieszkania niż my. Nie musimy osobiście brać udziału w negocjacjach z kupcami, które niekiedy są bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości jednak nie działa pod wpływem swoich emocji, gdyż nie jest zaangażowany osobiście w sprzedaż. Posiada on też potrzebne umiejętności oraz doświadczenie, za pomocą których może on uzyskać korzystniejszą cenę. Nie musimy bać się o to czy nasza transakcja zostanie załatwiona zgodnie z przepisami prawa.