X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Gliwice?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Gliwice: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Gliwice

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Sprzedaż mieszkania: Jak zminimalizować czas oczekiwania?

Obecnie bezpośrednia sprzedaż mieszkania nie jest taka łatwa jak się może wydawać. Przeznaczając lokal na sprzedaż można bardzo długo oczekiwać Klienta ? miesiącami, a nawet latami. Istnieje jednak dużo sposobów na to aby szybko i bez zarzutu spieniężyć lokal, inkasując przy tym atrakcyjną kwotę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom chcącym pilnie sprzedać mieszkanie, może się wydawać, że aby sprzedać nieruchomość wystarczy zaproponować atrakcyjną dla Klienta cenę. Nie jest to do końca prawdą, a szybka sprzedaż lokalu na własną rękę jest dość skomplikowana. Sprawdź: Skup nieruchomości Gliwice.

Kiedy niska cena może przynieść straty przy sprzedaży lokalu?

Oczywiście wiadomo, że niska cena jest ważnym elementem procesu sprzedaży lokalu, oraz że bardzo dobrze przyciąga kupców, lecz często potrafi wzbudzać to wiele podejrzeń. Zamieszczając w sieci oferty pilnie sprzedam mieszkanie musisz wiedzieć, że ustalając wysokość ceny sprzedaży mieszkania, powinieneś wziąć pod uwagę dwie ważne rzeczy ? realną wartość oferowanego mieszkania, oraz aktualnie panującą na rynku sytuację. Dlatego też cena, którą chcemy za naszą nieruchomość nie powinna być zbyt wysoka, ani za niska. Zbyt wysoka cena lokalu bez wątpienia zostanie odrzucona przez kupujących. Z kolei Zbyt niska cena może znaczyć, że nieruchomość wymaga dużo własnego wkładu finansowego.

Wystawiając ogłoszenie sprzedaży mieszkania z komornikiem wskazane jest zawrzeć w ogłoszeniu informację, że zamieszczona kwota podlega negocjacjom. Będzie to wyraźny sygnał dla potencjalnych kupujących, że podana w ogłoszeniu kwota nie jest ostateczna. Warto także podkreślić, że nawet nieduże obniżenie ceny sprzedawanego przez nas lokalu, może spowodować, że ilość zainteresowanych kupnem nieruchomości wzrośnie. W tego typu sytuacjach dużo zainteresowanych zgadza się na negocjację ceny, by tylko wyprzedzić pozostałych kupców. Dlatego właśnie dzięki takiemu zabiegowi dużo mieszkań z niższą ceną wyjściową ostatecznie uzyskuje cenę rynkową, a czasami nawet trochę wyższą.

Wskazówki dotyczące skutecznej reklamy w celu osiągnięcia pilnej sprzedaży lokali

Badania rynku nieruchomości wykazują, iż najlepiej sprzedające się mieszkania to te, które mają cenę rynkową lub nieco niższą. Warto o tym pamiętać decydując się na sprzedaż nieruchomości. Jeżeli sami nie potrafimy określić wartości naszego lokalu warto udać się po pomoc do profesjonalisty, który sam sporządzi wycenę lokalu. Takim sposobem nie dość że unikniemy przeszacowania wartości sprzedawanego lokalu, to w dodatku zwiększymy swoje szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzimy jako skup nieruchomości w Gliwice? Nie ma co do tego wątpliwości, że na szybką sprzedaż lokalu obciążonego kredytem bardzo dobrze wpływa odpowiednie zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez odpowiedniej reklamy nasza oferta może zniknąć wśród wielu innych. Warto więc poświęcić na prezentację lokalu trochę swojego czasu i zadbać o to, by reklama była atrakcyjna i przyciągała uwagę potencjalnych kupujących. Wielu sprzedawców nieruchomości już na samym początku przy przeglądaniu ofert potrafi zmarnować szansę na szybkie sprzedanie nieruchomości. Spowodowane jest to najczęściej słabej jakości zdjęciami, które są źle wykadrowane, słabo oświetlone, czy uwidaczniające wady mieszkania zamiast podkreślać jego zalety. Jeżeli jednak zdecydujemy się nie wydawać pieniędzy na fotografa zatroszczmy się o to aby jak najlepiej przedstawić nasz lokal.

Skuteczne nagłówki i opisy w reklamach nieruchomości - jak przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów?

Jeśli chcemy by nasze ogłoszenie zostało wyświetlone przez większe grono odbiorców można umieścić ofertę o treści pilnie sprzedam mieszkanie również w portalach społecznościowych na grupach o tematyce sprzedaży nieruchomości. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Gliwice. Niekiedy idealną decyzją może się okazać także reklamowanie naszego mieszkania w pobliskiej okolicy poprzez rozwieszanie ulotek. Musimy jednak pamiętać, że przed tym jak zdecydujemy się na rozwieszenie ogłoszenia w konkretnym miejscu, powinniśmy być pewni czy na sto procent możemy zrobić to nie łamiąc prawa. Jak można zauważyć wszystkie wcześniej wymienione metody sprzedaży lokalu wymagają dość dużo czasu, jednakowoż mogą one przynieść naprawdę cudowne skutki.

Zdjęcia wykonane przez profesjonalistę oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Gliwice za gotówkę oraz dobrze napisany opis lokalu mogą okazać się kluczem do naszego sukcesu. Musimy jednak pamiętać, że sporządzając opis wystawionego przez nas mieszkania z komornikiem, musimy unikać pisania nieautentycznych informacji. Przedstawienie lokalu w najlepszym, wręcz wyidealizowanym świetle jest bardzo szybko weryfikowane przez zainteresowanego podczas oględzin. Nie zapominajmy jednak o tym, że każdy punkt możemy ukazać w dobrym świetle. Jeśli mamy zamiar sprzedać mieszkanie do remontu, które umiejscowione jest przy głównej ulicy, nie trzeba pisać o hałasie dochodzącym z zewnątrz, lecz warto zaznaczyć, że dzięki położeniu lokalu możemy szybko dotrzeć do centrum.

Jakie mieszkania są najbardziej poszukiwane przez naszą firmę skupującą?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Przygotowując opis mieszkania do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Gliwice warto też opisać plusy najbliższej okolicy między innymi szkoły, parki, ośrodki zdrowia, czy sklepy. Nie zapominajmy jednak o tym, że czasem wystarczy niewielki błąd, żeby utracić wiarygodność w oczach kupca. Sprzedając nieruchomość w Polsce nie możemy zapomnieć o tym aby rozpowszechniać naszą ofertę na wielu specjalnych serwisach ogłoszeniowych przypisanych nieruchomościom lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Gliwice. W taki sposób możemy zwiększyć ilość osób zainteresowanych kupnem naszej nieruchomości. Przydałoby się również włożyć trochę pieniędzy w reklamę naszego ogłoszenia np. przypinając je na górze strony, zwiększyć ilość zdjęć, dodać wyróżniające obramowanie, czy powiększyć czcionkę.

Wygląd lokalu na Gliwice ma wielkie znaczenie podczas sprzedaży lokalu

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wiadome jest to, że większość ludzi na początku patrzy na wygląd, nie inaczej sprawy się mają w przypadku osób zainteresowanych naszym mieszkaniem. Dlatego właśnie już na samym początku musimy zrobić wszystko co możliwe, żeby mieszkanie, które sprzedajemy wzbudzało możliwie jak największe zainteresowanie wśród potencjalnych kupujących. Można być właścicielem wspaniałego mieszkania położonego w pięknej okolicy, jednak gdy źle przedstawimy naszą nieruchomość, nasze szanse na szybkie spieniężenie lokalu mogą zmaleć. Warto w takim razie pamiętać o tym, że w czasie oględzin potencjalny Klient będzie patrzeć nawet na drobne szczegóły. Z tego właśnie powodu trzeba dobrze się przygotować do takowego spotkania, bo dobre zaprezentowanie mieszkania może utworzyć warunki do zapoczątkowania negocjacji z Klientem , a także sprzedaży lokalu w Gliwice.

Realizujemy oferty typu pilnie sprzedam lokal Gliwice

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Gliwice? Niewątpliwie niezwykle istotne jest pierwsze wrażenie. Dlatego też, żeby powiększyć nasze szanse na szybsze spieniężenie nieruchomości za gotówkę musimy zadbać o to aby w naszym lokalu panował porządek, a jeżeli to konieczne wypadałoby też odświeżyć lokal. Zerwanie starej tapety, czy pomalowanie ścian na nowo to niezbyt kosztowne operacje nie wymagające zbytnio wielkich umiejętności, ani sił, a jest to w stanie sprawić, że lokal będzie wydawał się świeży i nowoczesny. Należy także ukryć wszystko co osobiste na przykład zdjęcia, bądź pamiątki rodzinne, żeby w jak najlepszy sposób ułatwić naszemu Klientowi wstępne urządzenie nieruchomości. Nie zapomnijmy też o dobrym oświetleniu, dzięki któremu lokal będzie się wydawać większy. Podkreśli ono też zalety nieruchomości i ukryje niektóre wady. Warto o tym pamiętać już przy robieniu fotografii mieszkania do ogłoszenia.

Przygotowanie mieszkania przed wystawieniem oferty sprzedaży w Gliwice

Pamiętajmy też o tym żeby zadbać o dobrą porę oględzin lokalu, gdyż to od niej zależy czy kupiec będzie musiał stać w korkach, by dojechać do nas, czy jaki widok będzie widoczny za oknem. Zamieszczając dobre ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Gliwice, pamiętaj w takim razie Klient ma czas, zastanówmy się nad tym, jaka pora jest dobra na takie spotkanie. Następnym bardzo ważnym elementem, o którym niektórzy zapominają jest zapach panujący w pomieszczeniu. Przed tym jak zaprosimy do mieszkania gościa zadbajmy o to aby przewietrzyć pomieszczenie, a potem postarać się napełnić słodkim zapachem pieczonego domowego ciasta, czy też kawy. Pamiętajmy jednak, aby nie stosować w tym celu ciężkich zapachów perfum, kadzidełek, czy odświeżaczy powietrza.

Gliwice: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Gliwice? W czasie prezentowania lokalu wcielając się w rolę zarówno gospodarza jak i sprzedawcy, należy pamiętać o byciu sympatycznym i miłym. Nie jest to dziwne, że jesteśmy zmęczeni i poddenerwowani, podczas gdy kolejny potencjalny kupiec wypatruje niedoskonałości sprzedawanego mieszkania przekładając plusy na bok. Robi to jedynie dlatego aby w dalszej częsci negocjować zejście z ceny. Nie każdy sprzedawca potrafi okazać sympatię, jak kupiec chce wmówić mu, że nieruchomość różni się od tego co przedstawiono na ogłoszeniu. Z tego powodu coraz więcej osób decyduje się na współpracę z profesjonalistą od nieruchomości, który potrafi zachować zimną krew i skupia się na istotnych sprawach dotyczących sprzedaży nieruchomości.

Pilna sprzedaż nieruchomości Gliwice - profesjonalna obsługa ofert

Pamiętaj o skompletowaniu najważniejszych dokumentów. Jeśli zależy nam na tym aby dokonać transakcji sprzedaży nieruchomości jak szybko się da, nie wolno nam zapomnieć o najważniejszych dokumentach. Zebranie dokumentów przed prezentacją mieszkania, o wiele ułatwi i przyspieszy sprzedaż. Nabywca też nie będzie miał zbyt dużo czasu na zmianę swojej decyzji.

Jeśli zdecydujemy się sprzedać nasz lokal potrzebować będziemy dokumentów takich jak:

 • Numer księgi wieczystej mieszkania;
 • Akt notarialny, bądź też inny dokument, który potwierdza prawo do sprzedawanego przez nas lokalu, na przykład umowa sprzedaży, bądź darowizny, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania;
 • Potwierdzenia opłacenia rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez spółdzielnię lub wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o meldunkach, wydane przez urząd miasta lub gminę, które stanowi potwierdzenie, że w mieszkaniu nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenie odprowadzenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Zasięgnij pomocy profesjonalisty
 • Sposób na szybką sprzedaż mieszkania w Gliwice?

  Sprzedanie nieruchomości na własną rękę to kosztowna i czasochłonna operacja, bo wszystko musimy zrobić sami. Napisanie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie lokalu Klientom, oraz finalizacja transakcji to zadanie należące do nas. Jeśli w dodatku nasz lokal znajduje się w mało ciekawej dzielnicy, mieszkanie jest zadłużone, uległo powodzi, pożarowi, lub zostało zniszczone w inny sposób, to sprzedaż nieruchomości na własną rękę może trwać długie lata. Jeżeli w takim razie potrzebujemy gotówki w krótkim terminie, nie mamy środków na generalne wyremontowanie lokalu, lub po prostu nie mamy czasu na to aby samodzielnie zająć się sprzedażą, można zwrócić się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego pomocy, ponieważ takowa współpraca ma dużo plusów.

  Gliwice: Wycena mieszkania w 24h

  Dokładna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. śląskie zostanie sporządzona przez profesjonalistów od nieruchomościi nie musimy się o nią martwić. Gdy podejmujemy się współpracy z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc profesjonalisty oraz rady na każdym z etapów transakcji. Nie ma powodu się martwić o samodzielne zgromadzenie całej dokumentacji, ponieważ pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie czego wskaże odpowiednie miejsce, do którego powinniśmy się udać, po brakującą dokumentację.

  Profesjonaliści znający na perfekcyjnie Gliwice przygotują profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które będzie umieszczone na wielu stronach branżowych, nawet na takich, do których sami nie mamy dostępu. Zamieszczając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Gliwice oszczędzamy na czasie, ponieważ za stały kontakt z Klientami jest odpowiedzialny ekspert poświęcający czas na prezentację nieruchomości potencjalnym kupcom. Profesjonalista ma bardzo często dużo większe możliwości na prezentację oferty sprzedaży mieszkania niż my sami. Nie musimy osobiście brać udziału w negocjacjach z nabywcami, które często potrafią być stresujące. Pośrednik nieruchomości nie działa pod wpływem swoich emocji, bo nie jest zaangażowany osobiście w tę sprzedaż. Posiada on również potrzebne umiejętności i doświadczenie, za pomocą których może on uzyskać atrakcyjniejszą cenę. Nie trzeba bać się o to czy transakcja załatwiona będzie zgodnie z przepisami prawa.