X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Głogów?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Głogów: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Głogów

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Niezawodne strategie przyspieszenia procesu sprzedaży mieszkania

W 2013 roku bezpośrednia sprzedaż lokalu nie jest taka łatwa jak by się mogło wydawać. Przeznaczając lokal na sprzedaż możemy długo oczekiwać nabywcy ? miesiącami, a nawet latami. Jest jednak dużo sposobów na to żeby szybko i bez zarzutu spieniężyć nieruchomość, inkasując przy tym atrakcyjną kwotę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom chcącym pilnie sprzedać mieszkanie, może się wydawać, że aby ktoś kupił nieruchomość wystarczy przedstawić niewysoką cenę. Nie do końca jest to prawdą, a szybki proces sprzedaży mieszkania na własną rękę jest dość skomplikowaną operacją.

Czy oferta poniżej wartości rynkowej to dobry sposób na sprzedaż lokalu?

Oczywiście nie ma co do tego wątpliwości, że atrakcyjna oferta to ważny element procesu sprzedaży lokalu, oraz że bardzo dobrze przyciąga potencjalnych nabywców, lecz potrafi wzbudzać to dużo podejrzeń. Zamieszczając w sieci oferty pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że ustalając wysokość ceny sprzedaży nieruchomości, powinniśmy wziąć pod uwagę dwie ważne rzeczy ? realną wartość oferowanego mieszkania, oraz sytuację aktualnie panującą na rynku. Właśnie dlatego cena, którą chcemy za naszą nieruchomość nie powinna być za duża, ani za mała. Za wysoka cena mieszkania od razu zostanie odrzucona przez większość nabywców. Natomiast Zaniżona cena może znaczyć, że mieszkanie wymaga dużo własnego wkładu finansowego.

Zamieszczając ogłoszenie sprzedaży mieszkania z komornikiem wskazane jest zawrzeć w ogłoszeniu informację, że zamieszczona cena podlega negocjacjom. Będzie to sygnał dla potencjalnych kupców, że podana przez nas cena nie jest ceną ostateczną. Warto także pamiętać, że czasem nawet nieduże zejście z ceny sprzedawanego mieszkania, potrafi spowodować, że ilość osób zainteresowanych kupnem nieruchomości pójdzie w górę. W takiej sytuacji dużo kupców przystaje na negocjowanie ceny, żeby tylko wyprzedzić pozostałych zainteresowanych. Dlatego właśnie dzięki takiej operacji wiele mieszkań z niższą ceną wyjściową otrzymuje ostatecznie cenę rynkową, a czasami nawet wyższą.

Jak wyróżnić się na tle konkurencji dzięki efektywnej reklamie lokalowej?

Badania rynku nieruchomości wykazują, że najlepiej sprzedającymi się mieszkaniami są te z ceną rynkową lub nieco niższą. Warto pamiętać o tym gdy decydujemy się na sprzedanie lokalu. Jeżeli sami nie potrafimy wyliczyć wartości naszego lokalu warto udać się po pomoc do profesjonalisty, który sam przygotuje wycenę nieruchomości. Tym sposobem nie dość że zapobiegniemy przeszacowaniu wartości lokalu, to jeszcze zwiększymy swoje szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzimy jako skup nieruchomości w Głogów? Nie ma co do tego wątpliwości, że na szybką sprzedaż mieszkania z kredytem bardzo dobrze wpływa odpowiednie zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez odpowiedniej prezentacji nasza oferta może zniknąć wśród wielu innych. Warto w takim razie poświęcić na prezentację mieszkania trochę swojego czasu oraz dopilnować tego, by nasza reklama była atrakcyjna i zwracała uwagę nabywców. Wielu sprzedawców nieruchomości już na samym początku kiedy Klient przegląda oferty może stracić szansę na szybkie sprzedanie mieszkania. Powodem tego są najczęściej zdjęcia słabej jakości, które są zbyt ciemne, źle wykadrowane, czy takie, które uwidaczniają same wady mieszkania. Jeżeli jednak nie mamy zamiaru wydawać gotówki na profesjonalnego fotografa zadbajmy przynajmniej o to aby w jak najlepszy sposób zaprezentować naszą nieruchomość.

Reklama jako narzędzie promocji nieruchomości.

Jeśli chcemy by oferta trafiła do większego grona odbiorców można zamieścić ogłoszenie o treści pilnie sprzedam mieszkanie również w social mediach na specjalnych grupach przeznaczonych do sprzedaży nieruchomości. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Głogów. Niekiedy najlepszą decyzją może się też okazać promowanie naszego lokalu w najbliższej okolicy przez rozwieszanie ulotek. Musimy jednak pamiętać, że nim postanowimy powiesić ulotkę w konkretnym miejscu, musimy wiedzieć czy aby na sto procent możemy to zrobić nie łamiąc przy tym prawa. Jak widać wszelkie wcześniej wymienione metody sprzedaży nieruchomości wymagają niemało czasu, lecz potrafią one przynieść świetne efekty.

Zdjęcia wykonane przez profesjonalistę oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Głogów za gotówkę i odpowiednio spisany opis mieszkania potrafią się okazać kluczem do naszego sukcesu. Nie możemy jednak zapomnieć o tym, że przygotowując opis wystawionego przez nas lokalu z komornikiem, musimy unikać pisania nieautentycznych informacji. Przedstawienie mieszkania w najlepszym świetle może zostać szybko zweryfikowane przez zainteresowanego podczas oglądania lokalu. Pamiętajmy jednak o tym, że każdą informację możemy pokazać w dobrym świetle. Jeśli mamy zamiar sprzedać mieszkanie do remontu, które umiejscowione jest przy głównej ulicy, nie trzeba wspominać o tym, że przy ulicy jest głośno, ale warto podkreślić, że dzięki położeniu lokalu można szybko dotrzeć do centrum miasta.

Jakie mieszkania są najbardziej atrakcyjne dla naszej firmy skupującej? Zapraszamy do współpracy

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Sporządzając opis lokalu do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Głogów warto również wypisać plusy dzielnicy takie jak szkoły, parki, ośrodki zdrowia, czy sklepy. Nie zapominajmy jednak o tym, że czasem wystarczy mała nieścisłość, by stracić wiarygodność w oczach nabywcy. Decydując się na sprzedaż mieszkania w Polsce pamiętajmy o tym żeby rozpowszechniać naszą ofertę na jak największej ilości serwisów ogłoszeniowych przypisanych nieruchomościom lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Głogów. W taki sposób możemy zwiększyć liczbę osób zainteresowanych naszym lokalem. Przydałoby się też zainwestować trochę w promocję ogłoszenia np. przypinając naszą ofertę na górze strony, zwiększyć liczbę zdjęć, wstawić wyróżniające obramowanie, czy zwiększyć czcionkę.

Wygląd domu na Głogów ma duże znaczenie podczas sprzedaży nieruchomości

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wszyscy doskonale wiemy, że większa część ludzi najpierw zwraca uwagę na wygląd, nie inaczej sprawy się mają w przypadku osób zainteresowanych naszym lokalem. Dlatego już na samym początku trzeba zrobić wszystko co się da, by sprzedawane przez nas mieszkanie wzbudzało największe zainteresowanie wśród kupujących. Można być właścicielem wspaniałego mieszkania położonego w pięknej okolicy, lecz jeśli nieodpowiednio przedstawimy naszą nieruchomość, szanse na szybką sprzedaż lokalu mogą legnąć w gruzach. Warto więc pamiętać o tym, że w trakcie oglądania mieszkania kupujący będzie patrzeć nawet na drobne szczegóły. Dlatego też należy odpowiednio przygotować się do tej wizyty, bo odpowiednio zaprezentowany lokal może stworzyć warunki do zaczęcia negocjacji z zainteresowanym oraz spieniężenia lokalu w Głogów.

Obsługujemy oferty typu pilnie sprzedam lokal Głogów

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Głogów? Dobrze wiadomo, że bardzo istotne jest pierwsze wrażenie. Z tego właśnie powodu, żeby powiększyć nasze szanse na szybkie spieniężenie mieszkania za gotówkę warto zadbać o to żeby w naszym lokalu był porządek, a jeśli to konieczne wypada też odświeżyć lokal. Zrywanie starych tapet, czy odmalowanie ścian to niezbyt drogie zabiegi nie wymagające zbytnio dużej wiedzy, ani sił, a może to uczynić, że lokal będzie wyglądał na świeży i nowoczesny. Warto również zabrać, lub schować wszelkie osobiste rzeczy na przykład zdjęcia, czy pamiątki, by w jak najlepszy sposób ułatwić przyszłemu właścicielowi wstępne urządzenie nieruchomości. Pamiętajmy też o odpowiednim oświetleniu mieszkania, które spowoduje, że mieszkanie będzie sprawiało wrażenie większego. Ukaże ono też plusy lokalu oraz zakryje niektóre niedoskonałości. Pamiętajmy o tym już przy robieniu fotografii mieszkania do ogłoszenia.

Przysposobienie mieszkania przed wystawieniem oferty sprzedaży w Głogów

Należy pamiętać też o tym by zadbać o odpowiednią godzinę oględzin mieszkania, ponieważ od niej będzie zależało czy kupujący będzie stał w korkach, aby dojechać, czy też jaki widok będzie widoczny za oknem. Umieszczając przemyślane ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Głogów, pamiętaj w takim wypadku nabywca ma czas, powinniśmy zastanowić się nad tym, jaka godzina jest dobra na takie spotkanie. Następnym niezwykle istotnym punktem, o jakim niektórzy zapominają jest zapach unoszący się w lokalu. Jeszcze przed zaproszeniem do lokalu gości zadbajmy o to aby przewietrzyć lokal, a w następnym kroku wypełnić lekką wonią pieczonego ciasta, czy na przykład kawy. Należy pamiętać jednak, aby nie stosować w takim celu zbyt ciężkiego zapachu kadzidełek, czy perfum.

Głogów: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Głogów? W czasie prezentowania lokalu wcielając się w rolę gospodarza oraz sprzedawcy, nie wolno nam zapomnieć o tym by być pełnym empatii. Nie dziwne, że możemy być zmęczeni i poddenerwowani, jak kolejny Klient stara się na siłę znaleźć wady sprzedawanej nieruchomości odsuwając plusy na bok. Robi on to tylko z tego powodu by następnie ponegocjować obniżenie ceny. Niestety nie każdy sprzedający potrafi okazać sympatię, jak ktoś chce wmówić mu, że jego lokal wygląda zupełnie inaczej niż na ogłoszeniu. W takich sytuacjach coraz większa liczba osób współpracuje z profesjonalistą, który zachowuje zimną krew i skupia się na ważnych elementach sprzedaży lokalu.

Pilna sprzedaż nieruchomości Głogów - dynamiczna obsługa ofert

Nie zapomnij o skompletowaniu wymaganych dokumentów. Jeśli zależy nam na finalizacji transakcji sprzedaży mieszkania jak szybko się da, nie wolno nam zapomnieć o wymaganej dokumentacji. Skompletowanie dokumentów jeszcze przed zaprezentowaniem nieruchomości, znacznie przyspieszy i ułatwi sprzedaż. Nabywca również nie będzie miał zbytnio wiele czasu na zmianę decyzji.

Jeżeli mamy zamiar sprzedać nasz lokal potrzebować będziemy dokumentów takich jak:

 • Numer księgi wieczystej lokalu;
 • Akt notarialny, albo inny dokument, który potwierdza prawo do wystawionej na sprzedaż nieruchomości, na przykład umowa darowizny, bądź sprzedaży, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania;
 • Potwierdzenie opłaty rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w czynszu wydane przez spółdzielnię lub wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o zameldowanych osobach, wydane przez urząd miasta lub gminę, stanowiące potwierdzenie, że w lokalu wystawionego na sprzedaż nikt nie jest zameldowany; Potwierdzenia zapłacenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Zasięgnij pomocy profesjonalisty
 • Jak szybko sprzedać mieszkanie w Głogów?

  Sprzedaż lokalu na własną rękę to zarówno czasochłonny jak i kosztowny proces, ponieważ wszystko robimy sami. Spisanie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie lokalu potencjalnym Klientom i finalizacja transakcji to zadania należące do nas. Jeśli dodatkowo nasz lokal mieści się w mało ciekawej dzielnicy, mieszkanie jest zadłużone, uległo powodzi, pożarowi, lub zostało zniszczone w inny sposób, to sprzedanie mieszkania na własną rękę może potrwać nawet długie lata. Jeśli więc potrzebujemy gotówki jak najszybciej, nie mamy środków na generalny remont nieruchomości, albo po prostu nie mamy wolnego czasu na samodzielną sprzedaż, można zwrócić się do pośrednika nieruchomości oraz skorzystać z jego pomocy, bowiem takowa współpraca ma dużo plusów.

  Głogów: Wycena mieszkania w 24h

  Dokładna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. dolnośląskie zostanie przeprowadzona przez profesjonalistów z dziedziny nieruchomościi nie ma powodu się o nią martwić. Gdy podejmujemy się współpracy z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc profesjonalisty i doradztwo na wszystkich etapach transakcji. Nie ma powodu się martwić o samodzielne zebranie potrzebnych dokumentów, bo pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie czego wskaże odpowiednie miejsce, w które powinniśmy się udać, by uzyskać brakujące dokumenty.

  Profesjonaliści znający na perfekcyjnie Głogów przygotują profesjonalnie zrobione ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które udostępnione zostanie na wielu stronach, a nawet na takich, do których my sami nie mamy dostępu. Zamieszczając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Głogów oszczędzamy czas, bo za kontakt z naszymi Klientami odpowiedzialny jest specjalista, który poświęca czas na prezentację lokalu osobom zainteresowanym. Ekspert posiada zazwyczaj dużo większe możliwości na prezentację oferty sprzedaży mieszkania niż my. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z nabywcami, które nieraz bywają bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości jednak nie działa pod wpływem swoich emocji, gdyż nie jest osobiście zaangażowany w sprzedaż. Posiada on również niezbędne umiejętności oraz doświadczenie, z pomocą których może uzyskać bardziej atrakcyjną cenę. Nie musimy bać się o to czy nasza transakcja załatwiona będzie zgodnie z prawem.