X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Gorzów Wielkopolski?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Gorzów Wielkopolski: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Gorzów Wielkopolski

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Sprzedaż mieszkania na czas: Jak być zorganizowanym i skutecznym?

W dzisiejszych czasach bezpośrednia sprzedaż mieszkania nie jest taka łatwa jak może się wydawać. Przeznaczając lokal do sprzedaży można długo oczekiwać nabywcy ? miesiące, a nawet lata. Istnieje jednak dużo sposobów na to aby w krótkim czasie i niezawodnie spieniężyć lokal, pobierając przy tym naprawdę atrakcyjną kwotę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom chcącym pilnie sprzedać mieszkanie, może wydawać się, że aby ktoś kupił nieruchomość trzeba tylko zaproponować atrakcyjną dla Klienta cenę. Nie do końca jest to prawdą, a szybki proces sprzedaży nieruchomości na własną rękę jest dość skomplikowana. Sprawdź: Skup nieruchomości Gorzów Wielkopolski.

Jak ustawić odpowiednią cenę: Klucz do skutecznej sprzedaży lokalu

Oczywiście nie ma co do tego wątpliwości, że atrakcyjna oferta stanowi ważny element sprzedaży mieszkania, i że doskonale przyciąga uwagę potencjalnych kupujących, jednak może wzbudzać to dużo podejrzeń. Zamieszczając w sieci oferty pilnie sprzedam mieszkanie musisz wiedzieć, że podczas ustalania ceny sprzedaży nieruchomości, powinniśmy wziąć pod uwagę dwa ważne czynniki ? realną wartość wystawianego mieszkania, oraz to jaka jest aktualna sytuacja rynkowa. Właśnie dlatego cena, którą chcemy za nasz lokal nie może być zbyt wysoka, ani zbyt mała. Zbyt wysoka cena mieszkania bez wątpienia zostanie odrzucona przez większość kupujących. Z kolei Za niska cena może oznaczać, że lokal wymaga dużo wkładu własnego.

Publikując ogłoszenie sprzedaży mieszkania z długiem warto zamieścić w ogłoszeniu informację, że podana kwota podlega negocjacjom. Stanowi to wyraźny sygnał dla potencjalnych nabywców, że podana w ogłoszeniu kwota nie jest ceną ostateczną. Warto także pamiętać, że nawet małe zejście z ceny sprzedawanego lokalu, potrafi sprawić, że ilość zainteresowanych kupnem nieruchomości pójdzie w górę. W takiej sytuacji wielu Klientów przystaje na negocjowanie ceny, by tylko wyprzedzić pozostałych kupców. Dlatego właśnie dzięki takiej operacji dużo lokali z niższą ceną wyjściową uzyskuje ostatecznie cenę równą cenom rynkowym, a w niektórych przypadkach nawet trochę wyższą.

Skuteczne narzędzia reklamowe dla pilnej sprzedaży lokalowej

Badania rynku nieruchomości wykazują, że najlepiej sprzedające się mieszkania to te, które mają cenę rynkową lub nieco niższą. Warto o tym pamiętać gdy decydujemy się na sprzedanie mieszkania. Jeżeli sami nie umiemy określić wartości naszego mieszkania warto udać się po pomoc do profesjonalisty, który sam przygotuje wycenę naszego lokalu. Dzięki takiemu zabiegowi nie dość że unikniemy przeszacowania wartości sprzedawanego mieszkania, to w dodatku zwiększymy nasze szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzimy jako skup nieruchomości w Gorzów Wielkopolski? Bez wątpienia na szybką sprzedaż lokalu obciążonego kredytem doskonale wpływa dobre zaprezentowanie naszego obiektu, w końcu bez odpowiedniej prezentacji nasze ogłoszenie może zniknąć w tłumie. Warto więc poświęcić na prezentację lokalu trochę swojego czasu i zadbać o to, aby reklama była atrakcyjna i zwracała uwagę potencjalnych kupców. Wielu sprzedających nieruchomości już na samym początku przy przeglądaniu ofert może stracić szansę na szybkie sprzedanie lokalu. Spowodowane jest to najczęściej słabej jakości zdjęciami, które są źle wykadrowane, ciemne, czy podkreślające wady mieszkania zamiast jego zalet. Jeżeli jednak nie mamy zamiaru wydawać gotówki na fotografa zadbajmy o to aby jak najlepiej przedstawić nasze mieszkanie.

Jakie są najważniejsze trendy i innowacje w reklamie nieruchomości?

Jeśli chcemy aby nasza oferta została wyświetlona przez większe grono odbiorców możemy opublikować ogłoszenie o treści pilnie sprzedam mieszkanie także w portalach społecznościowych na specjalnych grupach o tematyce nieruchomości. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Gorzów Wielkopolski. Czasami najlepszą decyzją może okazać się też reklamowanie naszego mieszkania w pobliskiej okolicy rozwieszając ulotki. Musimy jednak pamiętać, że nim zdecydujemy się na rozwieszenie ogłoszenia w jakimś miejscu, powinniśmy wiedzieć czy na pewno możemy to zrobić zgodnie z prawem. Jak można zauważyć wszystkie wymienione powyżej techniki sprzedaży mieszkania wymagają dość dużo czasu, jednak potrafią one przynosić nam cudowne skutki.

Profesjonalnie wykonane zdjęcia oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Gorzów Wielkopolski za gotówkę oraz dobrze sporządzony opis nieruchomości mogą się jednak okazać naszym kluczem do sukcesu. Musimy jednak pamiętać, że przygotowując opis wystawionego przez nas mieszkania z komornikiem, powinniśmy unikać pisania nieprawdziwych informacji. Przedstawienie mieszkania w najlepszym świetle może być szybko zweryfikowane przez kupca podczas oględzin. Nie zapomnijmy jednak o tym, że każdy punkt możemy pokazać w dobrym świetle. Jeżeli decydujemy się na sprzedaż mieszkania, które wymaga remontu a jest umiejscowione przy głównej ulicy, nie trzeba wspominać o tym, że z ulicy dochodzi hałas, lecz warto zaznaczyć, że dzięki jego położeniu można szybko dotrzeć do centrum.

Kryteria oceny mieszkań przez naszą firmę skupującą - co jest dla nas kluczowe?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Przygotowując opis mieszkania do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Gorzów Wielkopolski warto również opisać plusy okolicy między innymi parki, siłownie, boiska, ośrodki zdrowia, czy sklepy. Pamiętajmy o tym, że czasami wystarczy mała nieścisłość, aby utracić wiarygodność w oczach nabywcy. Sprzedając nieruchomość w naszym kraju nie zapomnijmy o tym aby rozpowszechniać naszą ofertę na licznych serwisach ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Gorzów Wielkopolski. W ten sposób możemy zwiększyć liczbę zainteresowanych kupnem naszego lokalu. Warto także zainwestować trochę w promocję naszego ogłoszenia np. przypinając je na górze strony, zwiększyć liczbę zdjęć, dodać wyróżniające obramowanie, lub powiększyć rozmiar czcionki.

Wygląd mieszkania na Gorzów Wielkopolski ma wielkie znaczenie podczas sprzedaży mieszkania

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wiadome jest to, że większa część ludzi najpierw zwraca uwagę na wygląd, nie inaczej jest w przypadku osób zainteresowanych naszym lokalem. Dlatego właśnie już na samym początku musimy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby szybko sprzedawane mieszkanie wzbudzało największe zainteresowanie wśród kupców. Można posiadać piękne mieszkanie, położone w ładnej okolicy, jednak kiedy nienajlepiej przedstawimy nasze mieszkanie, możliwości na szybkie spieniężenie mieszkania mogą legnąć w gruzach. Nie zapomnijmy więc o tym, że w czasie oględzin kupujący patrzył będzie nawet na małe szczegóły. Z tego właśnie powodu trzeba odpowiednio przygotować się do takowego spotkania, gdyż odpowiednia prezentacja lokalu może stworzyć warunki do pierwszych kroków negocjacji z kupującym i spieniężenia nieruchomości w Gorzów Wielkopolski.

Obsługujemy oferty typu pilnie sprzedam lokal Gorzów Wielkopolski

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Gorzów Wielkopolski? Doskonale wiadomo, że bardzo ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego też, żeby powiększyć nasze szanse na szybkie spieniężenie lokalu za gotówkę wypada zadbać o to aby w naszym mieszkaniu był porządek, a jeżeli to konieczne powinniśmy też odświeżyć lokal. Pomalowanie ścian na nowo, czy zrywanie starej tapety to niezbyt drogie zabiegi i nie wymagają one za dużej wiedzy, ani sił, a potrafi to uczynić, że lokal będzie wyglądał na świeży i nowoczesny. Wypada także pochować osobiste przedmioty na przykład zdjęcia, bądź pamiątki rodzinne, żeby w jak najlepszy sposób ułatwić osobie kupującej wstępną organizację lokalu. Należy pamiętać również o odpowiednim oświetleniu mieszkania, które spowoduje, że mieszkanie będzie sprawiało wrażenie większego. Podkreśli ono również zalety lokalu oraz ukryje niektóre niedoskonałości. Należy pamiętać o tym podczas robienia fotografii lokalu do ogłoszenia.

Przygotowanie nieruchomości przed wystawieniem oferty sprzedaży w Gorzów Wielkopolski

Nie zapomnijmy również o tym by zadbać o dobrą godzinę prezentowania lokalu, ponieważ od niej zależeć będzie czy kupiec będzie stał w korkach, aby dotrzeć na miejsce, czy jaki widok będzie widoczny za oknem. Umieszczając przemyślane ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Gorzów Wielkopolski, pamiętaj w takim wypadku nasz kupiec ma czas do dyspozycji, zastanówmy się nad tym, jaka godzina będzie dobra na takie spotkanie. Kolejnym bardzo istotnym elementem, o którym nie każdy wie jest zapach, który panuje w lokalu. Przed zaproszeniem do lokalu gości zadbajmy o to aby najpierw przewietrzyć mieszkanie, a potem wypełnić delikatną wonią pieczonegowłasnej roboty ciasta, czy też kawy. Należy pamiętać jednak, żeby nie używać w takim celu zbyt ciężkiego zapachu perfum, czy odświeżaczy powietrza.

Gorzów Wielkopolski: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Gorzów Wielkopolski? W czasie prezentacji nieruchomości wcielając się w rolę gospodarza i sprzedającego, nie można zapomnieć o tym by być miłym i empatycznym. Nie dziwne, że możemy być poddenerwowani czy zmęczeni, jak nasz kolejny Klient na siłę wypatruje niedoskonałości sprzedawanego mieszkania przekładając zalety na plan drugi. Robi on to dlatego aby następnie negocjować zejście z ceny. Nie każdy potrafi zachować sympatię, kiedy nabywca wmawia mu, że lokal ma zupełnie inny wygląd niż w ogłoszeniu. W takich przypadkach coraz więcej sprzedawców współpracuje z profesjonalistą od nieruchomości, który zachowuje zimną krew i może się skupić na najważniejszych sprawach dotyczących sprzedaży nieruchomości.

Pilna sprzedaż nieruchomości Gorzów Wielkopolski - dynamiczna obsługa ogłoszeń

Pamiętaj o przyszykowaniu niezbędnych dokumentów. Jeżeli zależy nam na finalizacji transakcji sprzedaży nieruchomości w najszybszy możliwy sposób, trzeba pamiętać o potrzebnych nam do tego dokumentach. Zebranie dokumentów jeszcze przed zaprezentowaniem mieszkania, znacznie ułatwi proces sprzedaży i przyspieszy go. Nabywca także nie będzie miał zbyt wiele czasu na to by się rozmyślić.

Jeżeli chcemy sprzedać nieruchomość potrzebujemy dokumenty takie jak

 • Numer księgi wieczystej lokalu;
 • Akt notarialny, czy też inny dokument potwierdzający prawo do nieruchomości, która jest przedmiotem sprzedaży, na przykład umowa darowizny, czy sprzedaży, poświadczenie dziedziczenia lub prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości;
 • Potwierdzenie opłaty rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez spółdzielnię, bądź wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o zameldowanych osobach, wydane przez gminę lub urząd miasta, stanowiące potwierdzenie, że w lokalu wystawionego na sprzedaż nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenie zapłacenia podatku od mieszkania lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Zasięgnij pomocy specjalisty
 • W jaki sposób sprzedać mieszkanie w Gorzów Wielkopolski?

  Sprzedaż lokalu na własną rękę to kosztowna operacja zajmująca niemało czasu, gdyż wszystko musimy zrobić sami. Stworzenie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie mieszkania potencjalnym nabywcom i sfinalizowanie sprzedaży to zadanie, które musimy wykonać my. Kiedy w dodatku nasz lokal znajduje się w nieciekawej dzielnicy, mieszkanie jest zadłużone, uległo powodzi, pożarowi, lub zostało zniszczone w inny sposób, to sprzedanie mieszkania na własną rękę może ciągnąć się nawet przez lata. Jeśli w takim razie potrzebujemy gotówki jak najszybciej, nie mamy środków na remont nieruchomości, lub najzwyczajniej nie mamy wolnego czasu na samodzielne zajęcie się sprzedażą, warto udać się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego profesjonalnej pomocy, ponieważ współpraca taka posiada wiele plusów.

  Gorzów Wielkopolski: Wycena mieszkania w 24h

  Ekspercka Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. lubuskie zostanie wykonana przez ekspertów z dziedziny nieruchomościi nie trzeba się o nią martwić. Decydując się na współpracę z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na profesjonalną pomoc i rady na każdym z etapów transakcji. Nie musimy martwić się o samodzielne skompletowanie całej dokumentacji, bo pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie potrzeby wskaże odpowiednie miejsce, do jakiego powinniśmy udać się, aby uzyskać pozostałe dokumenty.

  Eksperci znający na perfekcyjnie Gorzów Wielkopolski wykonają nam profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które udostępnione zostanie na wielu stronach, nawet na tych, do których my sami nie mamy dostępu. Zlecając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Gorzów Wielkopolski oszczędzamy czas, ponieważ za kontakt z Klientami odpowiedzialny jest specjalista poświęcający czas na zaprezentowanie mieszkania Klientom. Specjalista ma zwykle większe możliwości na zaprezentowanie oferty sprzedaży lokalu niż my. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z Klientami, które często potrafią być bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości nie działa pod wpływem emocji, gdyż nie jest osobiście zaangażowany w sprzedaż. Posiada on także niezbędne umiejętności i doświadczenie, dzięki którym jest w stanie uzyskać atrakcyjniejszą cenę. Nie musimy bać się o to czy nasza transakcja będzie załatwiona zgodnie z literą prawa.