X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Gorzów Wielkopolski?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Gorzów Wielkopolski: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Gorzów Wielkopolski

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Jak można w krótkim czasie i najskuteczniej sprzedać lokal w Gorzów Wielkopolski ?

W dzisiejszych czasach bezpośrednia sprzedaż mieszkania nie jest taka łatwa jak może się wydawać. Przeznaczając lokal do sprzedaży można długo oczekiwać nabywcy ? miesiące, a nawet lata. Istnieje jednak dużo sposobów na to aby w krótkim czasie i niezawodnie spieniężyć lokal, pobierając przy tym naprawdę atrakcyjną kwotę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom chcącym pilnie sprzedać mieszkanie, może wydawać się, że aby ktoś kupił nieruchomość trzeba tylko zaproponować atrakcyjną dla Klienta cenę. Nie do końca jest to prawdą, a szybki proces sprzedaży nieruchomości na własną rękę jest dość skomplikowana.

Niska cena nieruchomości szybko sprzedawanej w Gorzów Wielkopolski to nie wszystko

Oczywiście nie ma co do tego wątpliwości, że atrakcyjna oferta stanowi ważny element sprzedaży mieszkania, i że doskonale przyciąga uwagę potencjalnych kupujących, jednak może wzbudzać to dużo podejrzeń. Zamieszczając w sieci oferty pilnie sprzedam mieszkanie musisz wiedzieć, że podczas ustalania ceny sprzedaży nieruchomości, powinniśmy wziąć pod uwagę dwa ważne czynniki ? realną wartość wystawianego mieszkania, oraz to jaka jest aktualna sytuacja rynkowa. Właśnie dlatego cena, którą chcemy za nasz lokal nie może być zbyt wysoka, ani zbyt mała. Zbyt wysoka cena mieszkania bez wątpienia zostanie odrzucona przez większość kupujących. Z kolei Za niska cena może oznaczać, że lokal wymaga dużo wkładu własnego.

Publikując ogłoszenie sprzedaży mieszkania z długiem warto zamieścić w ogłoszeniu informację, że podana kwota podlega negocjacjom. Stanowi to wyraźny sygnał dla potencjalnych nabywców, że podana w ogłoszeniu kwota nie jest ceną ostateczną. Warto także pamiętać, że nawet małe zejście z ceny sprzedawanego lokalu, potrafi sprawić, że ilość zainteresowanych kupnem nieruchomości pójdzie w górę. W takiej sytuacji wielu Klientów przystaje na negocjowanie ceny, by tylko wyprzedzić pozostałych kupców. Dlatego właśnie dzięki takiej operacji dużo lokali z niższą ceną wyjściową uzyskuje ostatecznie cenę równą cenom rynkowym, a w niektórych przypadkach nawet trochę wyższą.

Reklama nieodłącznym elementem błyskawicznej sprzedaży mieszkań w Gorzów Wielkopolski

Badania rynku nieruchomości wykazują, że najlepiej sprzedające się mieszkania to te, które mają cenę rynkową lub nieco niższą. Warto o tym pamiętać gdy decydujemy się na sprzedanie mieszkania. Jeżeli sami nie umiemy określić wartości naszego mieszkania warto udać się po pomoc do profesjonalisty, który sam przygotuje wycenę naszego lokalu. Dzięki takiemu zabiegowi nie dość że unikniemy przeszacowania wartości sprzedawanego mieszkania, to w dodatku zwiększymy nasze szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzimy jako skup nieruchomości w Gorzów Wielkopolski? Bez wątpienia na szybką sprzedaż lokalu obciążonego kredytem doskonale wpływa dobre zaprezentowanie naszego obiektu, w końcu bez odpowiedniej prezentacji nasze ogłoszenie może zniknąć w tłumie. Warto więc poświęcić na prezentację lokalu trochę swojego czasu i zadbać o to, aby reklama była atrakcyjna i zwracała uwagę potencjalnych kupców. Wielu sprzedających nieruchomości już na samym początku przy przeglądaniu ofert może stracić szansę na szybkie sprzedanie lokalu. Spowodowane jest to najczęściej słabej jakości zdjęciami, które są źle wykadrowane, ciemne, czy podkreślające wady mieszkania zamiast jego zalet. Jeżeli jednak nie mamy zamiaru wydawać gotówki na fotografa zadbajmy o to aby jak najlepiej przedstawić nasze mieszkanie.

Jakiego rodzaju mieszkania kupujemy w Gorzów Wielkopolski?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Przygotowując opis mieszkania do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Gorzów Wielkopolski warto również opisać plusy okolicy między innymi parki, siłownie, boiska, ośrodki zdrowia, czy sklepy. Pamiętajmy o tym, że czasami wystarczy mała nieścisłość, aby utracić wiarygodność w oczach nabywcy. Sprzedając nieruchomość w naszym kraju nie zapomnijmy o tym aby rozpowszechniać naszą ofertę na licznych serwisach ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Gorzów Wielkopolski. W ten sposób możemy zwiększyć liczbę zainteresowanych kupnem naszego lokalu. Warto także zainwestować trochę w promocję naszego ogłoszenia np. przypinając je na górze strony, zwiększyć liczbę zdjęć, dodać wyróżniające obramowanie, lub powiększyć rozmiar czcionki.

Skuteczna sprzedaż nieruchomości przez reklamę na całe woj. lubuskie

Jeśli chcemy aby nasza oferta została wyświetlona przez większe grono odbiorców możemy opublikować ogłoszenie o treści pilnie sprzedam mieszkanie także w portalach społecznościowych na specjalnych grupach o tematyce nieruchomości. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Gorzów Wielkopolski. Czasami najlepszą decyzją może okazać się też reklamowanie naszego mieszkania w pobliskiej okolicy rozwieszając ulotki. Musimy jednak pamiętać, że nim zdecydujemy się na rozwieszenie ogłoszenia w jakimś miejscu, powinniśmy wiedzieć czy na pewno możemy to zrobić zgodnie z prawem. Jak można zauważyć wszystkie wymienione powyżej techniki sprzedaży mieszkania wymagają dość dużo czasu, jednak potrafią one przynosić nam cudowne skutki.

Profesjonalnie wykonane zdjęcia oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Gorzów Wielkopolski za gotówkę oraz dobrze sporządzony opis nieruchomości mogą się jednak okazać naszym kluczem do sukcesu. Musimy jednak pamiętać, że przygotowując opis wystawionego przez nas mieszkania z komornikiem, powinniśmy unikać pisania nieprawdziwych informacji. Przedstawienie mieszkania w najlepszym świetle może być szybko zweryfikowane przez kupca podczas oględzin. Nie zapomnijmy jednak o tym, że każdy punkt możemy pokazać w dobrym świetle. Jeżeli decydujemy się na sprzedaż mieszkania, które wymaga remontu a jest umiejscowione przy głównej ulicy, nie trzeba wspominać o tym, że z ulicy dochodzi hałas, lecz warto zaznaczyć, że dzięki jego położeniu można szybko dotrzeć do centrum.

Pytania osób wystawiających oferty sprzedam szybko mieszkanie

Jesteśmy specjalistami od szybkiego skupu nieruchomości Gorzów Wielkopolski i mamy wieloletnie doświadczenie, które obejmuje przeróżne sytuacje oraz wszelakie stany prawne. Dysponujemy potrzebnymi środkami, z pomocą których możemy pozwolić sobie na przeprowadzenie wszelkich transakcji gotówkowych Gorzów Wielkopolski. Skup lokali okazuje się być najbardziej korzystnym rozwiązaniem dla osób korzystających z naszych usług, gdyż daje to możliwość na ekspresowe wyjście z problemów związanych z mieszkaniem i przywrócenie im płynności finansowej i poczucia bezpieczeństwa. Przedstawiamy naszym Klientom pomoc w załatwieniu formalności, a także bardzo szybką transakcję. Środki otrzymane za sprzedaż nieruchomości właściciel odbiera albo od razu po sfinalizowaniu umowy – w gotówce bądź przelewem na wskazane konto bankowe w ciągu 24 godzin od finalizacji umowy.
Tak, oczywiście, że tak w końcu gdyby było inaczej nie moglibyśmy cieszyć się opinią firmy, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w Gorzów Wielkopolski. Część naszej firmy to eksperci, którzy mają wieloletnie doświadczenie w skupie lokali, działają w terenie, a także dojeżdżają do wszystkich Klientów. Potrzeba tylko się z nami skontaktować i uzgodnić najbardziej korzystny dla Państwa termin wizyty. Eksperci z naszej firmy obsługują swych Klientów w całym kraju w dużych i małych miastach oraz wsiach. Miejsce zamieszkania naszego Klienta nie ma dla nas znaczenia.
Nasza firma jest firmą zarówno znaną na rynku nieruchomości obejmującym Gorzów Wielkopolski jak i cenioną przez Klientów. Współpracują z nami kancelarie prawne oraz eksperci finansowi, a sam zespół naszej firmy ma wieloletnie doświadczenie w tym co robi. Zaufało nam wielu naszych Klientów, którzy postanowili skorzystać z naszej oferty, i których nigdy nie zawiedliśmy. Uczciwość to nasza podstawa, gdyż wykonujemy nasz zawód zgodnie z etyką zawodową oraz przepisami. Na sporządzaną przez nas wpływa kilka czynników. Ta wycena nie zobowiązuje Państwa do niczego, lecz pozwoli na porównanie pozostałych ofert z naszą oraz wybranie najlepszej z nich. Zazwyczaj jednak to nasza firma realizuje transakcję, oferując nawet 90 procent wartości rynkowej lokalu i płacąc natychmiastowo.
Nie wymagamy konta w banku, gdyż pieniądze wypłacamy naszym Klientom zarówno na konto, jak i gotówką do ręki w chwili podpisania umowy sprzedaży mieszkania w Gorzów Wielkopolski. Właściciel sprzedawanego mieszkania otrzymuje ustaloną kwotę w gotówce do ręki. Takie rozwiązanie jest zarówno wygodne jak i bezpieczne, a dodatkowo pozwala na wyjście z długów bądź rozwiązać inne problemy finansowe. Jeżeli zaś Klient zdecyduje się otrzymać pieniądze drogą przelewu, przelejemy mu środki na wskazane przez niego konto bankowe w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.
Nasze zasady według których pracujemy są określone precyzyjnie oraz jasno. Po kontakcie z naszym Klientem spotykamy się z nim w miejscowości Gorzów Wielkopolski na oględziny lokalu, po których nasz ekspert dokonuje wyceny tego lokalu, którą otrzymuje Klient, który chce jak najszybciej sprzedać daną nieruchomość. Jeżeli wycena zostanie przez niego zaakceptowana przygotowujemy, a następnie podpisujemy umowę w ciągu jedynie 24 godzin, a gotówkę wypłacamy natychmiast do ręki. Wszystkie sprawy traktowane są przez naszą firmę indywidualnie i każdy nasz Klient jest dla nas ważny, ponieważ skup mieszkania wymaga dostosowania się do wszelkich potrzeb Klienta.
Aby spieniężyć lokal za gotówkę należy okazać akt własności lokalu, który ma być przedmiotem sprzedaży. Naszemu specjaliście, który się z Państwem skontaktuje wystarczy tylko numer księgi wieczystej tego mieszkania. W przypadku gdy nie posiadają państwo aktu własności, taki numer księgi wieczystej otrzymać można w odpowiednim dla lokalizacji nieruchomości sądzie rejonowym Gorzów Wielkopolski. Pozostałe potrzebne naszemu przedstawicielowi dokumenty to dowód osobisty, a także oświadczenie o postępowaniu spadkowym, zaległościach, czy zameldowanych w lokalu osobach. Warto pamiętać, że ekspert oddelegowany do współpracy z Państwem ma za zadanie pomóc w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji. Transakcja sprzedaży nieruchomości dopełniana jest przez nas u notariusza, a sprzedający ma możliwość skorzystania z porady prawnej nim sprzeda lokal, co nie niesie za sobą absolutnie żadnych dodatkowych kosztów.
Obsługa szybkiej sprzedaży mieszkania wymaga profesjonalnego oraz jak najszybszego działania w trosce o czas Klientów. Każda transakcja kupna-sprzedaży jest możliwie jak najbardziej uproszczona oraz przeprowadzana jest u notariusza, który potwierdza moc prawną powagą swojego urzędu. W przypadku sprzedaży mieszkania mającego bardziej skomplikowaną formę prawną transakcja może wymagać późniejszego kontaktu, lecz dzieje się to bardzo rzadko. W takich przypadkach prosimy o zostawienie nam swego numeru kontaktowego, na który będziemy mogli zadzwonić w celu kontaktu z Państwem. W przypadku Klientów stale zamieszkałych za granicą preferujemy zabieg polegający na opoważnieniu osoby, która jest zaufana i mieszka lub przebywa na terenie Polski w celu reprezentowania interesów naszego Klienta. Osoba ta zastępowała będzie Klienta w urzędzie i pomoże w skompletowaniu dokumentów.
W przypadku osób, które są niepełnoletnie, mogą się one stać posiadaczami lokalu albo udziałów w mieszkaniu w wyniku postępowania spadkowego bądź otrzymania darowizny. Sprzedaż lokalu w takiej sytuacji wychodzi poza ramy zarządzania własnościami, do których rodzice lub opiekunowie zostali uprawnieni, więc taka operacja wymaga otrzymania pozwolenia sądu na dokonanie takiej transakcji. Przed sądem wnioskować można o otrzymanie zgody na rozszerzenie zakresu gospodarowania majątkiem dziecka. Zajść może to na drodze sądowej, jednak nie jest to niezbędne. Sprzedaż takiej nieruchomości odbyć może się wyłącznie jak sąd wyda pozytywny wyrok oraz gdy zostanie on uprawomocniony. Sąd przede wszystkim jednak kieruje się dobrem dziecka.
Tak jak już poprzednio wspominaliśmy, nasza firma zajmująca się skupem mieszkań znana jest z elastyczności, a nasi ludzie podchodzą do każdej sprawy indywidualnie, co znaczy, że wszystkie okoliczności transakcji szybkiej sprzedaży lokalu to kwestia osobistych uzgodnień. Warunki wyznaczone ujęte są w umowie podpisywanej u notariusza. Naszą podstawą jest dobro Klientów, jest ono najważniejsze, a także ochrona ich interesów, więc jesteśmy dla nich wyrozumiali w ich sytuacji, która bardzo często jest naprawdę trudna. Każdy etap naszej współpracy jest wyrazisty oraz usuwa wszystkie nieporozumienia.
Przede wszystkim wystarczy jedynie skontaktować się z nami, a my udzielimy Państwu jak najbardziej wyczerpujących informacji dotyczących dokumentów niezbędnych do transakcji sprzedaży lokalu. Jednymi z najważniejszych dokumentów są z pewnością akty notarialne, czy numer księgi wieczystej mieszkania. Wśród reszty należy także wspomnieć akt zakupu lokalu bądź postanowienie sądu o nabyciu spadku. W przypadku zajścia okoliczności należy również przyszykować oświadczenie o wszelkich zaległościach czynszowych albo o liczbie zameldowanych w mieszkaniu osób. W celu otrzymania większej ilości wyczerpujących wskazówek polecamy Państwu skontaktować się z namimailem bądź przez telefon.
Jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami na rynku nieruchomości oraz nie unikamy żadnych ciężkich sytuacji. Specjalizujemy się zarówno w skupie nieruchomości o skomplikowanej sytuacji prawnej, z zadłużeniem czy komornikiem, jak i nieruchomości uległych zalaniu czy pożarowi, wymagających poważniejszego remontu. Stoi za nami szereg kancelarii prawnych i cieszymy się wsparciem prawników, którzy dzięki swemu doświadczeniu potrafią pomóc przy rozwiązywaniu najcięższych przypadków związanych ze sprzedażą nieruchomości. Należy również pamiętać, iż zawsze działamy odpowiedzialnieoraz gwarantujemy Klientom najbardziej atrakcyjną cenę i poczucie bezpieczeństwa.
Jasne, że tak, Klienci chcąc szybko sprzedać swoją nieruchomość, przed podpisaniem umowy mogą jak najbardziej zaznajomić się z samą umową w towarzystwie prawnika i notariusza, którzy będą mogli rozjaśnić wszystkie niejasności, czy wątpliwości dotyczące treści umowy, a także odpowiedzą na wszelkie zadane pytania. Nasi Klienci zamieszkujący Gorzów Wielkopolski i okolice mają także zagwarantowaną pomoc w sytuacjach związanych ze złą sytuacją mieszkania, prawną lub finansową.
Pracując od lat na rynku nieruchomości obejmującym Gorzów Wielkopolski wielokrotnie dokonywaliśmy skupu mieszkań zadłużonych, czy mieszkań z zajęciem komorniczym. We wszystkich przypadkach pomagaliśmy Klientom w pozbyciu się ich długów przynajmniej częściowo, a nawet w całości. Spisywane przez naszych specjalistów wyceny nieruchomości są zawsze zgodne z obecnymi cenami rynkowymi i uwzględniają wszelkiego typu okoliczności, razem z obciążaniami, które są zapisane w księgach wieczystych. W tego typu przypadkach wycena zniżana jest o wartość należności, które są żądane przez wierzycieli. W przypadku obciążeń związanych z komornikiem dotyczą one wielu właścicieli lokali. Prowadzona przez naszą firmę działalność obejmująca Gorzów Wielkopolski gwarantuje bardzo dobre warunki Klientom, a także najkorzystniejszą cenę. Pieniądze otrzymywane przez Klienta po finalizacji umowy wypłacane zostają w gotówce i tylko sam Klient zadecyduje czy mają być one przeznaczone na opłacenie zadłużenia czy innych zobowiązań.

Wygląd mieszkania na Gorzów Wielkopolski ma wielkie znaczenie podczas sprzedaży mieszkania

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wiadome jest to, że większa część ludzi najpierw zwraca uwagę na wygląd, nie inaczej jest w przypadku osób zainteresowanych naszym lokalem. Dlatego właśnie już na samym początku musimy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby szybko sprzedawane mieszkanie wzbudzało największe zainteresowanie wśród kupców. Można posiadać piękne mieszkanie, położone w ładnej okolicy, jednak kiedy nienajlepiej przedstawimy nasze mieszkanie, możliwości na szybkie spieniężenie mieszkania mogą legnąć w gruzach. Nie zapomnijmy więc o tym, że w czasie oględzin kupujący patrzył będzie nawet na małe szczegóły. Z tego właśnie powodu trzeba odpowiednio przygotować się do takowego spotkania, gdyż odpowiednia prezentacja lokalu może stworzyć warunki do pierwszych kroków negocjacji z kupującym i spieniężenia nieruchomości w Gorzów Wielkopolski.

Obsługujemy oferty typu pilnie sprzedam lokal Gorzów Wielkopolski

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Gorzów Wielkopolski? Doskonale wiadomo, że bardzo ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego też, żeby powiększyć nasze szanse na szybkie spieniężenie lokalu za gotówkę wypada zadbać o to aby w naszym mieszkaniu był porządek, a jeżeli to konieczne powinniśmy też odświeżyć lokal. Pomalowanie ścian na nowo, czy zrywanie starej tapety to niezbyt drogie zabiegi i nie wymagają one za dużej wiedzy, ani sił, a potrafi to uczynić, że lokal będzie wyglądał na świeży i nowoczesny. Wypada także pochować osobiste przedmioty na przykład zdjęcia, bądź pamiątki rodzinne, żeby w jak najlepszy sposób ułatwić osobie kupującej wstępną organizację lokalu. Należy pamiętać również o odpowiednim oświetleniu mieszkania, które spowoduje, że mieszkanie będzie sprawiało wrażenie większego. Podkreśli ono również zalety lokalu oraz ukryje niektóre niedoskonałości. Należy pamiętać o tym podczas robienia fotografii lokalu do ogłoszenia.

Przygotowanie nieruchomości przed wystawieniem oferty sprzedaży w Gorzów Wielkopolski

Nie zapomnijmy również o tym by zadbać o dobrą godzinę prezentowania lokalu, ponieważ od niej zależeć będzie czy kupiec będzie stał w korkach, aby dotrzeć na miejsce, czy jaki widok będzie widoczny za oknem. Umieszczając przemyślane ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Gorzów Wielkopolski, pamiętaj w takim wypadku nasz kupiec ma czas do dyspozycji, zastanówmy się nad tym, jaka godzina będzie dobra na takie spotkanie. Kolejnym bardzo istotnym elementem, o którym nie każdy wie jest zapach, który panuje w lokalu. Przed zaproszeniem do lokalu gości zadbajmy o to aby najpierw przewietrzyć mieszkanie, a potem wypełnić delikatną wonią pieczonegowłasnej roboty ciasta, czy też kawy. Należy pamiętać jednak, żeby nie używać w takim celu zbyt ciężkiego zapachu perfum, czy odświeżaczy powietrza.

Gorzów Wielkopolski: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Gorzów Wielkopolski? W czasie prezentacji nieruchomości wcielając się w rolę gospodarza i sprzedającego, nie można zapomnieć o tym by być miłym i empatycznym. Nie dziwne, że możemy być poddenerwowani czy zmęczeni, jak nasz kolejny Klient na siłę wypatruje niedoskonałości sprzedawanego mieszkania przekładając zalety na plan drugi. Robi on to dlatego aby następnie negocjować zejście z ceny. Nie każdy potrafi zachować sympatię, kiedy nabywca wmawia mu, że lokal ma zupełnie inny wygląd niż w ogłoszeniu. W takich przypadkach coraz więcej sprzedawców współpracuje z profesjonalistą od nieruchomości, który zachowuje zimną krew i może się skupić na najważniejszych sprawach dotyczących sprzedaży nieruchomości.

Pilna sprzedaż nieruchomości Gorzów Wielkopolski - dynamiczna obsługa ogłoszeń

Pamiętaj o przyszykowaniu niezbędnych dokumentów. Jeżeli zależy nam na finalizacji transakcji sprzedaży nieruchomości w najszybszy możliwy sposób, trzeba pamiętać o potrzebnych nam do tego dokumentach. Zebranie dokumentów jeszcze przed zaprezentowaniem mieszkania, znacznie ułatwi proces sprzedaży i przyspieszy go. Nabywca także nie będzie miał zbyt wiele czasu na to by się rozmyślić.

Jeżeli chcemy sprzedać nieruchomość potrzebujemy dokumenty takie jak

 • Numer księgi wieczystej lokalu;
 • Akt notarialny, czy też inny dokument potwierdzający prawo do nieruchomości, która jest przedmiotem sprzedaży, na przykład umowa darowizny, czy sprzedaży, poświadczenie dziedziczenia lub prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości;
 • Potwierdzenie opłaty rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez spółdzielnię, bądź wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o zameldowanych osobach, wydane przez gminę lub urząd miasta, stanowiące potwierdzenie, że w lokalu wystawionego na sprzedaż nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenie zapłacenia podatku od mieszkania lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Zasięgnij pomocy specjalisty

W jaki sposób sprzedać mieszkanie w Gorzów Wielkopolski?

Sprzedaż lokalu na własną rękę to kosztowna operacja zajmująca niemało czasu, gdyż wszystko musimy zrobić sami. Stworzenie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie mieszkania potencjalnym nabywcom i sfinalizowanie sprzedaży to zadanie, które musimy wykonać my. Kiedy w dodatku nasz lokal znajduje się w nieciekawej dzielnicy, mieszkanie jest zadłużone, uległo powodzi, pożarowi, lub zostało zniszczone w inny sposób, to sprzedanie mieszkania na własną rękę może ciągnąć się nawet przez lata. Jeśli w takim razie potrzebujemy gotówki jak najszybciej, nie mamy środków na remont nieruchomości, lub najzwyczajniej nie mamy wolnego czasu na samodzielne zajęcie się sprzedażą, warto udać się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego profesjonalnej pomocy, ponieważ współpraca taka posiada wiele plusów.

Gorzów Wielkopolski: Wycena mieszkania w 24h

Ekspercka Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. lubuskie zostanie wykonana przez ekspertów z dziedziny nieruchomościi nie trzeba się o nią martwić. Decydując się na współpracę z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na profesjonalną pomoc i rady na każdym z etapów transakcji. Nie musimy martwić się o samodzielne skompletowanie całej dokumentacji, bo pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie potrzeby wskaże odpowiednie miejsce, do jakiego powinniśmy udać się, aby uzyskać pozostałe dokumenty.

Eksperci znający na perfekcyjnie Gorzów Wielkopolski wykonają nam profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które udostępnione zostanie na wielu stronach, nawet na tych, do których my sami nie mamy dostępu. Zlecając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Gorzów Wielkopolski oszczędzamy czas, ponieważ za kontakt z Klientami odpowiedzialny jest specjalista poświęcający czas na zaprezentowanie mieszkania Klientom. Specjalista ma zwykle większe możliwości na zaprezentowanie oferty sprzedaży lokalu niż my. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z Klientami, które często potrafią być bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości nie działa pod wpływem emocji, gdyż nie jest osobiście zaangażowany w sprzedaż. Posiada on także niezbędne umiejętności i doświadczenie, dzięki którym jest w stanie uzyskać atrakcyjniejszą cenę. Nie musimy bać się o to czy nasza transakcja będzie załatwiona zgodnie z literą prawa.