X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Jastrzębie-Zdrój?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Jastrzębie-Zdrój: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Jastrzębie-Zdrój

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Jak osiągnąć maksymalną wartość sprzedaży mieszkania w minimum czasu?

W obecnych czasach bezpośrednia sprzedaż nieruchomości to wcale nie taka łatwa operacja jak by się mogło wydawać. Wystawiając lokal na sprzedaż można długo czekać na nabywcę ? miesiącami, a nawet latami. Istnieje jednak wiele sposobów na to żeby w krótkim czasie i skutecznie spieniężyć lokal, inkasując przy tym atrakcyjną kwotę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom decydującym się na pilną sprzedaż mieszkania, może się wydawać, że aby ktoś kupił nieruchomość wystarczy przedstawić atrakcyjną dla Klienta cenę. Nie do końca jest to prawdą, a szybki proces sprzedaży mieszkania o własnych siłach jest dość skomplikowana. Sprawdź: Skup nieruchomości Jastrzębie-Zdrój.

Czy niska oferta cenowa czyni sukces podczas sprzedaży mieszkania?

Oczywiście wiadomo, że cena niższa od rynkowych jest ważnym elementem procesu sprzedaży mieszkania, i bardzo dobrze przyciąga uwagę potencjalnych nabywców, jednak często może wzbudzać to wiele podejrzeń. Zamieszczając w sieci oferty pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że ustalając cenę sprzedaży lokalu, powinieneś wziąć pod uwagę dwie rzeczy ? realną wartość oferowanego lokalu, oraz aktualnie panującą na rynku sytuację. Dlatego właśnie cena, którą chcemy za nasze mieszkanie nie powinna być za wysoka, ani za niska. Wygórowana cena lokalu bez wątpienia zostanie odrzucona przez większość kupujących. Z kolei Za niska cena może oznaczać, że nieruchomość wymaga dużo własnego wkładu.

Zamieszczając ogłoszenie sprzedaży mieszkania z długiem warto umieścić w ogłoszeniu informację, że podana kwota podlega negocjacjom. Będzie to wyraźny znak dla zainteresowanych, że podana w ogłoszeniu cena nie jest ostateczna. Warto także zaznaczyć, że nawet małe obniżenie ceny sprzedawanego przez nas mieszkania, potrafi spowodować, że ilość osób zainteresowanych kupnem mieszkania wzrośnie. W tego typu sytuacjach wielu kupujących przystaje na negocjację ceny, żeby tylko wyprzedzić pozostałych zainteresowanych. Dlatego też dzięki takiemu zabiegowi dużo mieszkań z obniżoną ceną wyjściową ostatecznie uzyskuje cenę równą cenom rynkowym, a czasem nawet większą.

Kreatywne podejście do reklamy w celu przyciągnięcia uwagi klientów lokalowych

Z badań rynku nieruchomości wynika, że najlepiej sprzedające się mieszkania to te z ceną rynkową lub trochę niższą. Warto pamiętać o tym decydując się na sprzedaż mieszkania. Jeśli sami nie umiemy wyliczyć wartości lokalu warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który sam przygotuje wycenę nieruchomości. Dzięki temu zabiegowi nie dość że zapobiegniemy przeszacowaniu wartości sprzedawanego lokalu, to dodatkowo zwiększymy nasze szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Jastrzębie-Zdrój? Bez wątpienia na szybką sprzedaż nieruchomości obciążonej kredytem bardzo dobry wpływ ma odpowiednie zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez odpowiedniej reklamy nasze ogłoszenie może zniknąć wśród wielu innych. Warto więc poświęcić na to trochę swojego czasu oraz dopilnować tego, by nasza reklama była atrakcyjna i zwracała uwagę Klientów. Dużo sprzedających nieruchomości już na samym początku kiedy potencjalny kupujący przegląda oferty potrafi stracić szansę na szybkie sprzedanie mieszkania. Powodem tego są najczęściej zdjęcia słabej jakości, które są źle wykadrowane, słabo oświetlone, czy uwidaczniające wady mieszkania zamiast podkreślać jego zalety. Jeżeli jednak zdecydujemy się nie wydawać pieniędzy na profesjonalnego fotografa zadbajmy o to by jak najlepiej przedstawić naszą nieruchomość.

Reklama wizualna dla sprzedaży nieruchomości - jak zachęcić do zakupu?

Jeśli chcemy żeby nasza oferta została wyświetlona przez większe grono odbiorców możemy zamieścić ofertę o treści pilnie sprzedam mieszkanie również w social mediach na forach o tematyce sprzedaży nieruchomości. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Jastrzębie-Zdrój. Często bardzo dobrym wyborem może się również okazać reklamowanie naszego mieszkania w niedalekiej okolicy poprzez rozwieszanie ulotek. Musimy jednak pamiętać, że przed tym jak postanowimy rozwiesić ogłoszenie w konkretnym miejscu, musimy być pewni czy aby na pewno możemy to zrobić nie łamiąc przy tym prawa. Jak można zauważyć wszystkie wymienione u góry techniki sprzedaży lokalu są dość wymagające, jednakowoż mogą one przynieść nam świetne rezultaty.

Profesjonalne fotografie oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Jastrzębie-Zdrój za gotówkę oraz odpowiednio napisany opis lokalu potrafią się okazać kluczem do sukcesu. Nie możemy jednak zapomnieć o tym, że przygotowując opis wystawionego przez nas mieszkania z komornikiem, powinniśmy unikać pisania nieprawdziwych informacji. Przedstawienie nieruchomości w wyidealizowanym świetle jest bardzo szybko weryfikowane przez zainteresowanego podczas oglądania lokalu. Pamiętajmy jednak o tym, że każdy punkt możemy pokazać w dobrym świetle. Jeśli zdecydujemy się na sprzedanie mieszkania, które wymaga remontu a jest umiejscowione przy głównej ulicy, nie musimy pisać o tym, że z ulicy dochodzi hałas, lecz warto zaznaczyć, że dzięki jego położeniu można szybko dostać się do centrum miasta.

Jakie mieszkania są najbardziej poszukiwane przez naszą firmę skupującą?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Przygotowując opis mieszkania do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Jastrzębie-Zdrój warto też wymienić zalety okolicy na przykład szkoły, sklepy, tereny rekreacyjne, ośrodki zdrowia, czy przedszkola. Pamiętajmy o tym, że często wystarczy mały błąd, aby stracić wiarygodność w oczach kupca. Decydując się na sprzedaż mieszkania w naszym kraju pamiętajmy o tym aby rozpowszechniać naszą ofertę na licznych serwisach ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Jastrzębie-Zdrój. W taki sposób zwiększymy ilość osób zainteresowanych kupnem naszej nieruchomości. Warto też sfinansować promocję naszego ogłoszenia np. przypinając je u góry strony, zwiększyć liczbę zdjęć, dodać wyróżniające obramowanie, lub wybrać większą czcionkę.

Wygląd mieszkania na Jastrzębie-Zdrój ma bardzo duże znaczenie podczas sprzedaży mieszkania

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wiadome jest to, że większa część ludzi na początku zwraca uwagę na wygląd, nie inaczej sprawy się mają w przypadku osób zainteresowanych naszym lokalem. Z tego właśnie powodu na samym początku wypadałoby zrobić wszystko co w naszej mocy, żeby mieszkanie, które sprzedajemy wzbudziło jak największe zainteresowanie wśród Klientów. Możemy być posiadaczami pięknego mieszkania z cudowną okolicą, jednak jeżeli nienajlepiej przedstawimy nasz lokal, szanse na szybką sprzedaż lokalu mogą legnąć w gruzach. Warto w takim razie pamiętać o tym, że w trakcie oględzin lokalu kupiec będzie zwracać uwagę nawet na najmniejsze szczegóły. Z tego powodu powinniśmy dobrze przygotować się do takiej wizyty, gdyż dobra prezentacja mieszkania może ukształtować warunki do pierwszych kroków negocjacji z naszym Klientem , a także sprzedaży mieszkania w Jastrzębie-Zdrój.

Obsługujemy zapytania typu pilnie sprzedam mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Jastrzębie-Zdrój? Dobrze wiemy, że niezwykle istotne jest pierwsze wrażenie. Z tego powodu, aby powiększyć swoje szanse na szybkie spieniężenie lokalu za gotówkę musimy zadbać o to by w naszym mieszkaniu było czysto, a jeśli to konieczne powinniśmy również odświeżyć mieszkanie. Zrywanie starych tapet, czy odmalowanie ścian to niezbyt drogie operacje nie wymagające zbyt dużej wiedzy, ani siły, a jest to w stanie sprawić, że lokal będzie wyglądał na świeży i nowoczesny. Wypadałoby też zabrać, lub schować osobiste przedmioty na przykład pamiątki rodzinne i zdjęcia, żeby możliwie jak najbardziej ułatwić Klientowi wstępne urządzenie nieruchomości. Pamiętajmy także o odpowiednim świetle panującym w mieszkaniu, dzięki któremu mieszkanie będzie wydawało się większe. Uwidoczni ono także zalety nieruchomości oraz ukryje niektóre wady. Należy pamiętać o tym podczas robienia fotografii mieszkania do ogłoszenia.

Czynności przygotowawcze nieruchomości przed wystawieniem oferty sprzedaży w Jastrzębie-Zdrój

Nie zapomnijmy też o tym aby zadbać o odpowiednią porę prezentowania nieruchomości, ponieważ od niej zależy czy kupiec będzie musiał stać w korkach, by do nas dojechać, czy jaki widok zobaczyć będzie można z okna. Umieszczając skuteczne ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Jastrzębie-Zdrój, pamiętaj więc nabywca ma czas do dyspozycji, powinniśmy zastanowić się nad tym, która godzina będzie najlepsza na takie spotkanie. Następnym istotnym punktem, o jakim niektórzy zapominają jest zapach panujący w lokalu. Przed zaproszeniem do lokalu gościa zadbajmy o to aby przewietrzyć pomieszczenie, a potem wypełnić słodkim zapachem pieczonego ciasta, czy też kawy. Warto pamiętać jednak, aby nie używać w tym celu ciężkich zapachów perfum, czy odświeżaczy powietrza.

Jastrzębie-Zdrój: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Jastrzębie-Zdrój? W trakcie oględzin lokalu wcielając się w rolę zarówno gospodarza, jak i sprzedającego, nie można zapomnieć o empatii i byciu miłym. Nie jest to dziwne, że jesteśmy poddenerwowani i zmęczeni, jak nasz kolejny Klient szuka na siłę wad naszej nieruchomości odsuwając zalety na bok. Robi on to po to aby następnie negocjować zniżenie ceny. Nie każdy sprzedający potrafi być sympatyczny, kiedy ktoś wmawia mu, że jego nieruchomość ma zupełnie inny wygląd niż na ogłoszeniu. Dlatego też Coraz większa ilość sprzedających zaczyna współpracę z profesjonalnym doradcą nieruchomości, który umie zachować zimną krew i może skupić się na najistotniejszych elementach sprzedaży mieszkania.

Pilna sprzedaż nieruchomości Jastrzębie-Zdrój - błyskawiczna obsługa ofert

Pamiętaj o przygotowaniu niezbędnych dokumentów. Jeśli zależy nam na dokończeniu transakcji sprzedaży nieruchomości w jak najszybszy sposób, nie możemy zapomnieć o niezbędnych dokumentach. Skompletowanie dokumentów przed zaprezentowaniem mieszkania, znacznie ułatwi proces sprzedaży i przyspieszy go. Klient także nie będzie miał zbyt dużo czasu na rozmyślenie się.

Jeśli decydujemy się na sprzedaż nasze mieszkanie potrzebujemy dokumenty takie jak

 • Numer księgi wieczystej lokalu;
 • Akt notarialny, albo inny dokument, który potwierdza prawo do mieszkania, na przykład umowa darowizny, czy sprzedaży, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania;
 • Potwierdzenia opłacenia rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w czynszu wydane przez spółdzielnię lub wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o meldunkach, wydane przez gminę lub urząd miasta, stanowiące potwierdzenie, że w lokalu wystawionego na sprzedaż nikt nie jest zameldowany; Potwierdzenia odprowadzenia podatku od mieszkania lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy eksperta
 • Jak szybko sprzedać mieszkanie w Jastrzębie-Zdrój?

  Sprzedaż lokalu na własną rękę to kosztowna i czasochłonna operacja, gdyż wszystko musimy zrobić sami. Napisanie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie lokalu nabywcom i sfinalizowanie sprzedaży to zadanie, które musimy wykonać my. Jeśli dodatkowo nasza nieruchomość znajduje się w nie najlepszej okolicy, mieszkanie obciążone jest długami, zostało zniszczone np. w wyniku pożaru lub zalania, to samodzielne spieniężenie może potrwać nawet lata. Jeżeli w takim razie potrzebujemy funduszy w krótkim terminie, nie mamy pieniędzy na generalne wyremontowanie lokalu, lub po prostu nie mamy czasu na samodzielną sprzedaż, warto zwrócić się do pośrednika nieruchomości oraz skorzystać z jego pomocy, gdyż takowa współpraca posiada niemało zalet.

  Jastrzębie-Zdrój: Wycena mieszkania w 24h

  Ekspercka Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. śląskie wykonana będzie przez profesjonalistów z dziedziny nieruchomości, więc nie musimy się o nią martwić. Gdy decydujemy się na współpracę z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc eksperta i rady na wszystkich etapach transakcji. Nie musimy się martwić o samodzielne zgromadzenie wszystkich dokumentów, ponieważ pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie czego skieruje nas do odpowiedniego miejsca, w które powinniśmy udać się, po brakującą dokumentację.

  Profesjonaliści znający na perfekcyjnie Jastrzębie-Zdrój wykonają nam profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zamieszczone zostanie na wielu stronach branżowych, nawet na tych, do których sami nie mamy dostępu. Zlecając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Jastrzębie-Zdrój oszczędzamy czas, bo za kontakt z Klientami odpowiada ekspert, który poświęca swój czas na prezentację nieruchomości osobom zainteresowanym. Profesjonalista ma zazwyczaj dużo większe możliwości na prezentację oferty sprzedaży nieruchomości niż my sami. Nie musimy osobiście brać udziału w negocjacjach z nabywcami, które niekiedy są stresujące. Pośrednik nieruchomości jednak nie działa pod wpływem swoich emocji, gdyż nie jest zaangażowany osobiście w tę sprzedaż. Posiada on także potrzebne umiejętności oraz doświadczenie, dzięki którym potrafi on uzyskać atrakcyjniejszą cenę. Nie trzeba bać się o to czy transakcja będzie załatwiona zgodnie z przepisami prawa.