X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Katowice?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Katowice: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Katowice

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

W jaki sposób można najszybciej i najskuteczniej sprzedać nieruchomość w Katowicach ?

Dziś bezpośrednia sprzedaż lokalu nie jest taka łatwa jak by się mogło wydawać. Wystawiając mieszkanie do sprzedaży możemy bardzo długo czekać na nabywcę ? miesiące, a nawet lata. Jest jednak niemało sposobów na to żeby szybko i niezawodnie spieniężyć mieszkanie, pobierając przy tym naprawdę atrakcyjną kwotę. Już mówimy jak to zrobić. Wielu osobom decydującym się na pilną sprzedaż mieszkania, może się wydawać, że aby sprzedać nieruchomość trzeba tylko przedstawić niewysoką cenę. Nie jest to do końca prawdą, a szybka sprzedaż mieszkania na własną rękę jest dość skomplikowana. Sprawdź: Skup nieruchomości Katowice.

Dobra oferta cenowa lokalu szybko sprzedawanej w Katowicach nie wystarczy

Oczywiście nie ma co do tego wątpliwości, że cena niższa od rynkowych stanowi ważny element procesu sprzedaży mieszkania, oraz doskonale przyciąga uwagę Klientów, jednak często potrafi to wzbudzać niemało podejrzeń. Zamieszczając w sieci ogłoszenia pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że ustalając wysokość ceny sprzedaży lokalu, powinno się wziąć pod uwagę dwie rzeczy ? realną wartość oferowanego mieszkania, oraz aktualną sytuację rynkową. Z tego właśnie powodu cena naszej nieruchomości nie powinna być zbyt wysoka, ani za niska. Za wysoka cena lokalu zostanie od razu odrzucona przez potencjalnych Klientów. Natomiast Za niska cena może znaczyć, że oferowana nieruchomość wymaga dużo własnego wkładu.

Publikując ogłoszenie sprzedaży mieszkania obciążone długiem wskazane jest umieścić w ogłoszeniu informację, że zamieszczona kwota podlega negocjacjom. Stanowi to wyraźny znak dla zainteresowanych, że umieszczona w ogłoszeniu kwota nie jest ceną ostateczną. Warto także podkreślić, że małe zejście z ceny sprzedawanego przez nas mieszkania, może sprawić, że liczba zainteresowanych kupnem nieruchomości wzrośnie. W tego typu sytuacjach dużo kupców zgadza się na negocjowanie ceny, by tylko wyprzedzić resztę kupców. Dlatego właśnie dzięki takiemu zabiegowi dużo mieszkań z niższą ceną wyjściową ostatecznie otrzymuje cenę równą cenom rynkowym, a w niektórych przypadkach nawet nieco większą.

Reklama ważnym elementem błyskawicznej sprzedaży nieruchomości w Katowicach

Z badań rynku nieruchomości wynika, iż najlepiej sprzedającymi się mieszkaniami są te, które mają cenę rynkową lub nieco niższą. Warto o tym pamiętać gdy decydujemy się na sprzedanie mieszkania. Jeżeli sami nie umiemy określić kosztów naszej nieruchomości warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który sam dokona wyceny naszej nieruchomości. Tym sposobem nie dość że unikniemy przeszacowania wartości mieszkania, to w dodatku zwiększymy nasze szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Katowicach? Bez wątpienia na szybką sprzedaż mieszkania z kredytem bardzo dobry wpływ ma odpowiednie zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez dobrej reklamy nasze ogłoszenie może zniknąć wśród wielu innych. Warto w takim razie poświęcić na to trochę czasu oraz zatroszczyć się o to, aby nasza reklama była atrakcyjna i zwracała uwagę Klientów. Wielu sprzedających nieruchomości już na samym początku kiedy Klient przegląda oferty może stracić szansę na szybką sprzedaż lokalu. Spowodowane jest to najczęściej słabej jakości zdjęciami, które są źle wykadrowane, słabo oświetlone, czy uwidaczniające wady mieszkania zamiast podkreślać jego zalety. Jeśli jednak zdecydujemy się nie wydawać gotówki na fotografa zatroszczmy się chociaż o to aby w jak najlepszy sposób przedstawić nasz lokal.

Skuteczna sprzedaż nieruchomości przez reklamę na całe woj. śląskie

Jeśli chcemy by nasza oferta trafiła do większego grona odbiorców możemy wstawić ogłoszenie o treści pilnie sprzedam mieszkanie również w social mediach na grupach dotyczących nieruchomości. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Katowicach. Czasem bardzo dobrą decyzją może się też okazać reklamowanie naszego mieszkania w niedalekiej okolicy rozwieszając ulotki. Nie zapomnijmy jednak, że zanim zdecydujemy się na rozwieszenie ogłoszenia w jakimś miejscu, powinniśmy wiedzieć czy aby na sto procent możemy zrobić to zgodnie z prawem. Jak można zauważyć wszystkie wymienione u góry zabiegi sprzedaży mieszkania są dość czasochłonne, ale są one w stanie przynosić naprawdę dobre rezultaty.

Profesjonalne fotografie oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Katowicach za gotówkę i odpowiednio napisany opis nieruchomości mogą się jednak okazać kluczem do naszego sukcesu. Pamiętajmy jednak, że sporządzając opis naszego lokalu z komornikiem, nie możemy pisać nieprawdziwych informacji. Przedstawienie mieszkania w wyidealizowanym świetle jest bardzo szybko weryfikowane przez kupującego podczas oglądania nieruchomości. Nie zapomnijmy jednak o tym, że każdy punkt możemy ukazać w dobrym świetle. Jeśli zdecydujemy się na sprzedanie mieszkania, które wymaga remontu a jest umiejscowione przy głównej ulicy, nie musimy pisać o hałasie dochodzącym z zewnątrz, ale warto zaznaczyć, że dzięki jego położeniu możemy szybko dostać się do centrum miasta.

Jaki typ mieszkania nabywamy w Katowice?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Przygotowując opis mieszkania do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Katowicach warto również wymienić zalety okolicy takie jak ośrodki zdrowia, sklepy, szkoły, tereny zielone, czy rekreacyjne. Nie zapominajmy o tym, że czasem wystarczy małe niedociągnięcie, by stracić wiarygodność w oczach kupca. Decydując się na sprzedaż lokalu w naszym kraju nie zapomnijmy o tym by rozpowszechniać naszą ofertę na licznych serwisach ogłoszeniowych przypisanych nieruchomościom lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Katowicach. Tym sposobem możemy zwiększyć liczbę zainteresowanych naszym mieszkaniem. Przydałoby się także włożyć trochę pieniędzy w reklamę naszego ogłoszenia np. przypinając naszą ofertę u góry strony, dodać więcej zdjęć, wstawić wyróżniające obramowanie, lub wybrać większą czcionkę.

Wygląd ogłoszenia lokalu na Katowice ma wielkie znaczenie podczas sprzedaży nieruchomości

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wszyscy doskonale wiemy, że większość ludzi najpierw patrzy na wygląd, nie inaczej wygląda to w przypadku osób zainteresowanych naszą nieruchomością. Z tego właśnie powodu już na początku trzeba zrobić wszystko co w naszej mocy, by szybko sprzedawane mieszkanie wzbudzało możliwie jak największe zainteresowanie wśród Klientów. Możemy być posiadaczami pięknego mieszkania z cudowną okolicą, lecz gdy nienajlepiej zaprezentujemy nasze mieszkanie, możliwości na szybką sprzedaż lokalu mogą zniknąć. Warto w takim razie pamiętać o tym, że w czasie oglądania mieszkania kupujący patrzył będzie nawet na najdrobniejsze szczegóły. Dlatego właśnie należy stosownie się przygotować do takiej wizyty, gdyż odpowiednie zaprezentowanie mieszkanie może ukształtować warunki do zapoczątkowania negocjacji z kupującym i spieniężenia nieruchomości w Katowicach.

Obsługujemy oferty typu pilnie sprzedam lokal Katowice

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Katowice? Dobrze wiadomo, że niezwykle istotne jest pierwsze wrażenie. Dlatego właśnie, aby powiększyć swoją szansę na szybką sprzedaż nieruchomości za gotówkę należy zadbać o to by w naszym lokalu było czysto, a jeśli to konieczne powinniśmy też odświeżyć mieszkanie. Zrywanie starych tapet, czy odmalowanie ścian to niezbyt kosztowne operacje nie wymagające zbyt dużej wiedzy, ani sił, a potrafi to spowodować, że mieszkanie będzie wydawało się świeże i nowoczesne. Wypadałoby też schować wszystko co osobiste na przykład zdjęcia, czy pamiątki, żeby w jak najlepszy sposób ułatwić osobie kupującej wstępne urządzenie mieszkania. Należy pamiętać również o odpowiednim oświetleniu, które spowoduje, że lokal będzie sprawiał wrażenie większego. Uwidoczni ono także plusy i ukryje niektóre wady. Warto o tym pamiętać przy samym robieniu fotografii lokalu do naszego ogłoszenia.

Czynności przygotowawcze mieszkania przed wystawieniem oferty sprzedaży w Katowicach

Pamiętajmy również o tym żeby zadbać o jak najlepszą godzinę prezentowania lokalu, bo to od niej będzie zależało czy kupujący będzie musiał stać w korkach, żeby do nas dotrzeć, czy też jaki widok zobaczyć będzie można z okna. Umieszczając przemyślane ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Katowicach, pamiętaj w takim razie nasz nabywca ma czas do dyspozycji, zastanówmy się nad tym, która godzina jest dobra na ustalenie takiego spotkania. Następnym niezwykle istotnym elementem, o jakim niektórzy zapominają jest zapach panujący w lokalu. Zanim zaprosimy do siebie gości zadbajmy o to aby najpierw przewietrzyć lokal, a w następnym kroku w miarę możliwości napełnić pięknym zapachem pieczonegowłasnej roboty ciasta, czy kawy. Warto pamiętać jednak, żeby nie stosować w takim celu zbyt ciężkiego zapachu odświeżaczy powietrza, perfum, czy kadzidełek.

Katowice: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Katowice? W trakcie prezentowania mieszkania wcielając się w rolę zarówno gospodarza jak i sprzedawcy, nie możemy zapomnieć o byciu miłym i empatycznym. Nie dziwne, że możemy być zmęczeni i poddenerwowani, kiedy kolejny potencjalny kupiec na siłę wypatruje niedoskonałości sprzedawanego lokalu przekładając zalety na bok. Robi to po to żeby w późniejszym czasie wynegocjować zniżenie ceny. Niestety nie każdy potrafi być sympatyczny, kiedy kupujący chce wmówić mu, że jego nieruchomość wygląda inaczej niż na ogłoszeniu. Dlatego właśnie coraz większa liczba sprzedawców współpracuje z profesjonalistą od nieruchomości, który potrafi zachować zimną krew i może skupić się na ważnych sprawach dotyczących sprzedaży nieruchomości.

Pilna sprzedaż nieruchomości Katowice - profesjonalna obsługa ogłoszeń

Pamiętaj o zebraniu ważnych dokumentów. Jeżeli zależy nam na dokończeniu transakcji sprzedaży nieruchomości w najszybszy sposób, nie wolno nam zapomnieć o niezbędnych dokumentach. Skompletowanie dokumentów jeszcze przed zaprezentowaniem mieszkania, pomoże w sprzedaży i przyspieszy jej proces. Klient również nie będzie miał zbyt wiele czasu na zmianę decyzji.

Jeśli zdecydujemy się sprzedać naszą nieruchomość potrzebujemy:

 • Numer księgi wieczystej mieszkania;
 • Akt notarialny, bądź też inny dokument, który potwierdza prawo do nieruchomości, która jest przedmiotem sprzedaży, na przykład umowa darowizny, czy sprzedaży, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości;
 • Potwierdzenia opłacenia rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez spółdzielnię lub wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o meldunkach, wydane przez urząd miasta lub gminę, stanowiące potwierdzenie, że w lokalu wystawionego na sprzedaż nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenia zapłacenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Zasięgnij pomocy profesjonalisty
 • Jak szybko sprzedać mieszkanie w Katowicach?

  Sprzedanie lokalu na własną rękę to kosztowna operacja zajmująca niemało czasu, gdyż wszystko musimy zrobić sami. Napisanie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, prezentacja lokalu potencjalnym Klientom i doprowadzenie do finalizacji sprzedaży to zadanie należące do nas. Jeżeli w dodatku nasza nieruchomość mieści się w mało ciekawej dzielnicy, mieszkanie obciążone jest długami, uległo zalaniu, pożarowi, lub innym nieprzyjemnym okolicznościom, to sprzedaż nieruchomości na własną rękę może trwać lata. Jeśli w takim razie potrzebujemy środków w krótkim czasie, nie stać nas na generalny remont mieszkania, lub najzwyczajniej nie mamy wolnego czasu na samodzielne zajęcie się sprzedażą, można zwrócić się do pośrednika nieruchomości oraz skorzystać z jego profesjonalnej pomocy, bowiem tego typu współpraca posiada dużo zalet.

  Katowice: Wycena mieszkania w 24h

  Rzetelna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. śląskie zostanie przeprowadzona przez ekspertów z dziedziny nieruchomościi nie ma powodu się o nią martwić. Gdy decydujemy się na współpracę z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc eksperta oraz doradztwo na wszystkich etapach sprzedaży. Nie musimy martwić się o samodzielne zebranie całej dokumentacji, bo pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie potrzeby skieruje nas do odpowiedniego miejsca, w jakie powinniśmy się udać, po brakującą dokumentację.

  Profesjonaliści znający na perfekcyjnie Katowice sporządzą nam profesjonalnie zrobione ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które udostępnione zostanie na wielu stronach, nawet na takich, do których nie każdy ma dostęp. Zlecając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Katowice oszczędzamy czas, gdyż za stały kontakt z Klientami jest odpowiedzialny specjalista poświęcający czas na prezentację lokalu osobom zainteresowanym. Ekspert posiada zwykle o wiele większe na prezentację oferty sprzedaży mieszkania niż my. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z Klientami, które niekiedy bywają bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości jednak nie działa pod wpływem swoich emocji, bo nie jest zaangażowany osobiście w sprzedaż. Posiada on także niezbędne umiejętności i doświadczenie, z pomocą których może uzyskać atrakcyjniejszą cenę. Nie ma powodu bać się o to czy nasza transakcja załatwiona będzie zgodnie z prawem.