X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Katowice?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Katowice: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Katowice

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

W jaki sposób można najszybciej i najskuteczniej sprzedać nieruchomość w Katowicach ?

Dziś bezpośrednia sprzedaż lokalu nie jest taka łatwa jak by się mogło wydawać. Wystawiając mieszkanie do sprzedaży możemy bardzo długo czekać na nabywcę ? miesiące, a nawet lata. Jest jednak niemało sposobów na to żeby szybko i niezawodnie spieniężyć mieszkanie, pobierając przy tym naprawdę atrakcyjną kwotę. Już mówimy jak to zrobić. Wielu osobom decydującym się na pilną sprzedaż mieszkania, może się wydawać, że aby sprzedać nieruchomość trzeba tylko przedstawić niewysoką cenę. Nie jest to do końca prawdą, a szybka sprzedaż mieszkania na własną rękę jest dość skomplikowana.

Dobra oferta cenowa lokalu szybko sprzedawanej w Katowicach nie wystarczy

Oczywiście nie ma co do tego wątpliwości, że cena niższa od rynkowych stanowi ważny element procesu sprzedaży mieszkania, oraz doskonale przyciąga uwagę Klientów, jednak często potrafi to wzbudzać niemało podejrzeń. Zamieszczając w sieci ogłoszenia pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że ustalając wysokość ceny sprzedaży lokalu, powinno się wziąć pod uwagę dwie rzeczy ? realną wartość oferowanego mieszkania, oraz aktualną sytuację rynkową. Z tego właśnie powodu cena naszej nieruchomości nie powinna być zbyt wysoka, ani za niska. Za wysoka cena lokalu zostanie od razu odrzucona przez potencjalnych Klientów. Natomiast Za niska cena może znaczyć, że oferowana nieruchomość wymaga dużo własnego wkładu.

Publikując ogłoszenie sprzedaży mieszkania obciążone długiem wskazane jest umieścić w ogłoszeniu informację, że zamieszczona kwota podlega negocjacjom. Stanowi to wyraźny znak dla zainteresowanych, że umieszczona w ogłoszeniu kwota nie jest ceną ostateczną. Warto także podkreślić, że małe zejście z ceny sprzedawanego przez nas mieszkania, może sprawić, że liczba zainteresowanych kupnem nieruchomości wzrośnie. W tego typu sytuacjach dużo kupców zgadza się na negocjowanie ceny, by tylko wyprzedzić resztę kupców. Dlatego właśnie dzięki takiemu zabiegowi dużo mieszkań z niższą ceną wyjściową ostatecznie otrzymuje cenę równą cenom rynkowym, a w niektórych przypadkach nawet nieco większą.

Reklama ważnym elementem błyskawicznej sprzedaży nieruchomości w Katowicach

Z badań rynku nieruchomości wynika, iż najlepiej sprzedającymi się mieszkaniami są te, które mają cenę rynkową lub nieco niższą. Warto o tym pamiętać gdy decydujemy się na sprzedanie mieszkania. Jeżeli sami nie umiemy określić kosztów naszej nieruchomości warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który sam dokona wyceny naszej nieruchomości. Tym sposobem nie dość że unikniemy przeszacowania wartości mieszkania, to w dodatku zwiększymy nasze szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Katowicach? Bez wątpienia na szybką sprzedaż mieszkania z kredytem bardzo dobry wpływ ma odpowiednie zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez dobrej reklamy nasze ogłoszenie może zniknąć wśród wielu innych. Warto w takim razie poświęcić na to trochę czasu oraz zatroszczyć się o to, aby nasza reklama była atrakcyjna i zwracała uwagę Klientów. Wielu sprzedających nieruchomości już na samym początku kiedy Klient przegląda oferty może stracić szansę na szybką sprzedaż lokalu. Spowodowane jest to najczęściej słabej jakości zdjęciami, które są źle wykadrowane, słabo oświetlone, czy uwidaczniające wady mieszkania zamiast podkreślać jego zalety. Jeśli jednak zdecydujemy się nie wydawać gotówki na fotografa zatroszczmy się chociaż o to aby w jak najlepszy sposób przedstawić nasz lokal.

Jaki typ mieszkania nabywamy w Katowice?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Przygotowując opis mieszkania do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Katowicach warto również wymienić zalety okolicy takie jak ośrodki zdrowia, sklepy, szkoły, tereny zielone, czy rekreacyjne. Nie zapominajmy o tym, że czasem wystarczy małe niedociągnięcie, by stracić wiarygodność w oczach kupca. Decydując się na sprzedaż lokalu w naszym kraju nie zapomnijmy o tym by rozpowszechniać naszą ofertę na licznych serwisach ogłoszeniowych przypisanych nieruchomościom lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Katowicach. Tym sposobem możemy zwiększyć liczbę zainteresowanych naszym mieszkaniem. Przydałoby się także włożyć trochę pieniędzy w reklamę naszego ogłoszenia np. przypinając naszą ofertę u góry strony, dodać więcej zdjęć, wstawić wyróżniające obramowanie, lub wybrać większą czcionkę.

Skuteczna sprzedaż nieruchomości przez reklamę na całe woj. śląskie

Jeśli chcemy by nasza oferta trafiła do większego grona odbiorców możemy wstawić ogłoszenie o treści pilnie sprzedam mieszkanie również w social mediach na grupach dotyczących nieruchomości. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Katowicach. Czasem bardzo dobrą decyzją może się też okazać reklamowanie naszego mieszkania w niedalekiej okolicy rozwieszając ulotki. Nie zapomnijmy jednak, że zanim zdecydujemy się na rozwieszenie ogłoszenia w jakimś miejscu, powinniśmy wiedzieć czy aby na sto procent możemy zrobić to zgodnie z prawem. Jak można zauważyć wszystkie wymienione u góry zabiegi sprzedaży mieszkania są dość czasochłonne, ale są one w stanie przynosić naprawdę dobre rezultaty.

Profesjonalne fotografie oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Katowicach za gotówkę i odpowiednio napisany opis nieruchomości mogą się jednak okazać kluczem do naszego sukcesu. Pamiętajmy jednak, że sporządzając opis naszego lokalu z komornikiem, nie możemy pisać nieprawdziwych informacji. Przedstawienie mieszkania w wyidealizowanym świetle jest bardzo szybko weryfikowane przez kupującego podczas oglądania nieruchomości. Nie zapomnijmy jednak o tym, że każdy punkt możemy ukazać w dobrym świetle. Jeśli zdecydujemy się na sprzedanie mieszkania, które wymaga remontu a jest umiejscowione przy głównej ulicy, nie musimy pisać o hałasie dochodzącym z zewnątrz, ale warto zaznaczyć, że dzięki jego położeniu możemy szybko dostać się do centrum miasta.

Pytania osób wystawiających oferty sprzedam szybko mieszkanie

Nasza firma specjalizuje się w szybkim skupie lokali Katowicach i posiadamy duże doświadczenie obejmujące przeróżne przypadki oraz różnego typu stany prawne. Mamy do dyspozycji potrzebne środki, dzięki którym możemy pozwolić sobie na przeprowadzenie każdej transakcji gotówkowej Katowicach. Skup nieruchomości okazuje się być bardzo korzystnym rozwiązaniem dla naszych Klientów, bo umożliwia to bardzo szybkie wyjście z problemów związanych z mieszkaniem i przywrócenie im płynności finansowej i poczucia bezpieczeństwa. Przedstawiamy naszym Klientom pomoc w załatwieniu potrzebnych formalności i bardzo szybką transakcję. Należność za mieszkanie nasz Klient dostaje od razu po podpisaniu umowy – gotówką lub przelewem na wskazane konto w ciągu dwudziestu czterech godzin od sfinalizowania umowy.
Tak, oczywiście, że tak w innym przypadku nie moglibyśmy cieszyć się opinią firmy, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w Katowicach. Część naszego zespołu to eksperci o wieloletnim doświadczeniu w skupie mieszkań, działają w terenie i trafiają do wszystkich naszych Klientów. Wystarczy tylko skontaktować się z nami, a także uzgodnić najkorzystniejszy dla Państwa termin wizyty. Eksperci z naszej firmy obsługują Klientów na terenie całej Polski w dużych i małych miastach oraz wsiach. Miejsce zamieszkania naszego Klienta nie ma dla nas żadnego znaczenia.
Nasza firma jest firmą zarówno znaną na rynku obejmującym Katowice i cenioną przez naszych Klientów. Współpracuje z nami szereg kancelarii prawnych oraz eksperci finansowi, a sam zespół naszej firmy jest doświadczony w swojej pracy. Zaufały nam dziesiątki naszych Klientów, którzy skorzystali z naszej oferty, i których nigdy nie zawiedliśmy. Cechujemy się uczciwością, bowiem pracujemy zgodnie z etyką zawodową oraz przepisami polskiego prawa. Na spisywaną przez naszych ekspertów wpływa kilka czynników. Taka wycena nie będzie zobowiązywała Państwa do niczego, lecz pozwala Państwu na porównanie innych ofert z naszą oraz wybranie tej lepszej. Jednak zazwyczaj to nasza firma realizuje transakcję, oferując nawet 90 procent wartości rynkowej danego lokalu i płacąc natychmiastowo.
Nie potrzebują Państwo konta bankowego, ponieważ pieniądze są przez nas wypłacane zarówno przelewem na konto, jak i w gotówce w momencie podpisania umowy sprzedaży mieszkania w Katowicach. Właściciel sprzedawanego mieszkania otrzymuje pieniądze w gotówce do ręki. Tego typu rozwiązanie jest nie dość że wygodne i bezpieczne, to jeszcze pozwala na wyjście z długów bądź rozwiązać inne problemy finansowe. Jeżeli jednak właściciel zdecyduje się na otrzymanie pieniędzy przelewem, przelejemy mu środki na wskazane przezeń konto bankowe w ciągu 24 godzin od finalizacji umowy.
zasady zgodnie z którymi pracujemy są określone precyzyjnie oraz jasno. Po kontakcie z Klientem spotykamy się z nim w miejscowości Katowice na oględziny lokalu, a następnie nasz ekspert przygotowuje wycenę tego mieszkania, którą otrzymuje nasz Klient chcący jak najszybciej sprzedać daną nieruchomość. Jeżeli zaakceptuje on wycenę przygotowujemy, a następnie podpisujemy umowę w jedynie 24 godziny, a pieniądze w gotówce wypłacamy natychmiast do ręki. Każda sprawa jest traktowana przez nas indywidualnie i każdy Klient jest dla nas ważny, bowiem taki skup mieszkania wymaga dostosowania się do potrzeb Klienta.
Żeby spieniężyć nieruchomość należy okazać akt własności lokalu, który ma być przedmiotem sprzedaży. Naszemu specjaliście, który się z Państwem skontaktuje wystarczyć będzie tylko numer księgi wieczystej tego lokalu. W przypadku nie posiadania aktu własności, numer księgi wieczystej otrzymać można w przeznaczonym dla lokalizacji lokalu sądzie rejonowym Katowicach. Pozostałe potrzebne przedstawicielowi naszej firmy dokumenty to dowód osobisty oraz oświadczenie o postępowaniu spadkowym, osobach zameldowanych w mieszkaniu, bądź zaległościach. Warto też pamiętać, że nasz ekspert oddelegowany do współpracy z Państwem ma za zadanie pomóc w skompletowaniu potrzebnych dokumentów. Transakcja mieszkania dokonywana jest przez nas u notariusza, a sprzedawca może skorzystać z porady prawnej zanim już sprzeda mieszkanie, co oczywiście nie niesie za sobą absolutnie żadnych dodatkowych wydatków.
Obsługa sprzedaży mieszkania wymaga bardzo profesjonalnego oraz jak najszybszego działania w trosce o czas naszych Klientów. Każda transakcja kupna-sprzedaży jest możliwie jak najbardziej uproszczona i przeprowadzana jest u notariusza, który to potwierdza moc prawną powagą swego urzędu. W przypadku sprzedaży nieruchomości posiadającej nieco bardziej skomplikowaną formę prawną transakcja może wymagać późniejszego skontaktowania się, ale dzieje się to bardzo rzadko. W takim wypadku prosimy o pozostawienie nam swojego numeru kontaktowego, przez który będziemy mogli skontaktować się z Państwem. W przypadku Klientów na stałe zamieszkałych poza granicami Polski preferujemy zabieg polegający na opoważnieniu osoby, która jest zaufana i mieszka bądź przebywa na terenie naszego kraju w celu reprezentowania interesów naszego Klienta. Taka osoba zastępować będzie naszego Klienta w urzędzie i pomoże w skompletowaniu dokumentów.
W przypadku osób, które są niepełnoletnie, mogą się one stać właścicielami lokalu albo udziałów w nieruchomości w wyniku postępowania spadkowego lub uzyskania darowizny. Sprzedaż nieruchomości w takiej sytuacji wychodzi poza ramy zarządzania dobrami, do których rodzice lub opiekunowie zostali uprawnieni, a więc operacja ta wymaga otrzymania zgody sądu na przeprowadzenie takiej transakcji. W sądzie można wnioskować o uzyskanie pozwolenia na rozszerzenie zakresu gospodarowania dobrami córki bądź syna. Nastąpić może to na drodze sądowej, lecz nie jest to konieczne. Sprzedanie takiego mieszkania może się odbyć tylko i wyłącznie kiedy sąd wyda pozytywny wyrok i gdy zostanie on uprawomocniony. Sąd jednak zawsze kieruje się dobrem dziecka.
Jak przedtem wspomnieliśmy, nasza firma od skupu mieszkań znana jest z elastyczności, a nasz zespół podchodzi do wszystkich spraw indywidualnie, co oznacza, że wszelkie okoliczności transakcji szybkiej sprzedaży lokalu to kwestia indywidualnych uzgodnień. Warunki ustalone uchwycone są w umowie podpisywanej u notariusza. Przede wszystkim liczy się dla nas dobro naszych Klientów, jest ono dla nas najważniejsze jak i ochrona ich interesów, dlatego jesteśmy dla nich wyrozumiali w ich sytuacji, która bardzo często jest naprawdę niełatwa. Każdy etap naszej współpracy jest wyrazisty i eliminuje wszystkie nieporozumienia.
Najpierw trzeba jedynie skontaktować się z nami, a my z kolei udzielimy Państwu możliwie jak najbardziej wyczerpujących wiadomości o dokumentacji wymaganych do przeprowadzenia transakcji sprzedaży nieruchomości. Jednymi z ważniejszych dokumentów są z pewnością akty notarialne, bądź numer księgi wieczystej lokalu. Wśród pozostałych należy też wspomnieć akt kupna mieszkania czy postanowienie sądu o nabyciu spadku. W przypadku zajścia okoliczności należy także przyszykować zaświadczenie o zaległościach w czynszu albo o liczbie osób zameldowanych w lokalu. W celu uzyskania większej ilości szczegółowych wskazówek polecamy Państwu skontaktować się z nami.
Jesteśmy profesjonalistami na rynku nieruchomości i nie unikamy żadnych cięższych sytuacji. Zajmujemy się zarówno skupem mieszkań ze skomplikowaną sytuacją prawną, z zadłużeniem czy komornikiem, jak i lokali uległych pożarowi czy zalaniu, które wymagają poważniejszego remontu. Mamy za sobą wiele kancelarii prawnych, a także cieszymy się wsparciem osób prawnych, które dzięki swojej wprawie mogą pomóc przy rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych przypadków związanych ze sprzedażą nieruchomości. Trzeba także pamiętać, że za każdym razem działamy odpowiedzialnieoraz oferujemy naszym Klientom najbardziej atrakcyjną cenę i poczucie bezpieczeństwa.
Jasne, że tak, Klienci decydując się na szybką sprzedaż swojej nieruchomości, przed podpisaniem i finalizacją umowy mogą jak najbardziej zapoznać się z umową w towarzystwie prawnika i notariusza, którzy rozjaśnią każdą niejasność, czy wątpliwości odnośnie treści umowy, a także odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące umowy. Nasi Klienci zamieszkujący Katowice i okolice mają również zagwarantowaną skuteczną pomoc w sytuacjach, które są związane ze złą sytuacją mieszkania, prawną lub finansową.
Działając od wielu lat na rynku nieruchomości obejmującym Katowice bardzo często dokonywaliśmy błyskawicznego skupu nieruchomości zadłużonych, czy lokali z komornikiem. W każdym przypadku pomagaliśmy naszym Klientom w pozbyciu się ich długów przynajmniej częściowo, a często nawet w całości. Dokonywane przez nas wyceny nieruchomości są zawsze zgodne z aktualnymi cenami na rynku, a także uwzględniają wszelkie okoliczności, razem z obciążaniami zapisanymi w księdze wieczystej. W takich przypadkach cena zmniejszana jest o wartość należności, które są żądane przez wierzycieli. W przypadku obciążeń komorniczych dotyczą one dużej liczby właścicieli mieszkań. Prowadzona przez zespół naszej firmy działalność obejmująca Katowice gwarantuje najlepsze warunki naszym Klientom oraz najbardziej atrakcyjną cenę. Pieniądze otrzymywane przez naszego Klienta po sfinalizowaniu transakcji zostają wypłacone gotówką oraz wyłącznie Klient zadecyduje czy mają być one wykorzystane na opłacenie zadłużenia czy też innych zobowiązań.

Wygląd ogłoszenia lokalu na Katowice ma wielkie znaczenie podczas sprzedaży nieruchomości

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wszyscy doskonale wiemy, że większość ludzi najpierw patrzy na wygląd, nie inaczej wygląda to w przypadku osób zainteresowanych naszą nieruchomością. Z tego właśnie powodu już na początku trzeba zrobić wszystko co w naszej mocy, by szybko sprzedawane mieszkanie wzbudzało możliwie jak największe zainteresowanie wśród Klientów. Możemy być posiadaczami pięknego mieszkania z cudowną okolicą, lecz gdy nienajlepiej zaprezentujemy nasze mieszkanie, możliwości na szybką sprzedaż lokalu mogą zniknąć. Warto w takim razie pamiętać o tym, że w czasie oglądania mieszkania kupujący patrzył będzie nawet na najdrobniejsze szczegóły. Dlatego właśnie należy stosownie się przygotować do takiej wizyty, gdyż odpowiednie zaprezentowanie mieszkanie może ukształtować warunki do zapoczątkowania negocjacji z kupującym i spieniężenia nieruchomości w Katowicach.

Obsługujemy oferty typu pilnie sprzedam lokal Katowice

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Katowice? Dobrze wiadomo, że niezwykle istotne jest pierwsze wrażenie. Dlatego właśnie, aby powiększyć swoją szansę na szybką sprzedaż nieruchomości za gotówkę należy zadbać o to by w naszym lokalu było czysto, a jeśli to konieczne powinniśmy też odświeżyć mieszkanie. Zrywanie starych tapet, czy odmalowanie ścian to niezbyt kosztowne operacje nie wymagające zbyt dużej wiedzy, ani sił, a potrafi to spowodować, że mieszkanie będzie wydawało się świeże i nowoczesne. Wypadałoby też schować wszystko co osobiste na przykład zdjęcia, czy pamiątki, żeby w jak najlepszy sposób ułatwić osobie kupującej wstępne urządzenie mieszkania. Należy pamiętać również o odpowiednim oświetleniu, które spowoduje, że lokal będzie sprawiał wrażenie większego. Uwidoczni ono także plusy i ukryje niektóre wady. Warto o tym pamiętać przy samym robieniu fotografii lokalu do naszego ogłoszenia.

Czynności przygotowawcze mieszkania przed wystawieniem oferty sprzedaży w Katowicach

Pamiętajmy również o tym żeby zadbać o jak najlepszą godzinę prezentowania lokalu, bo to od niej będzie zależało czy kupujący będzie musiał stać w korkach, żeby do nas dotrzeć, czy też jaki widok zobaczyć będzie można z okna. Umieszczając przemyślane ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Katowicach, pamiętaj w takim razie nasz nabywca ma czas do dyspozycji, zastanówmy się nad tym, która godzina jest dobra na ustalenie takiego spotkania. Następnym niezwykle istotnym elementem, o jakim niektórzy zapominają jest zapach panujący w lokalu. Zanim zaprosimy do siebie gości zadbajmy o to aby najpierw przewietrzyć lokal, a w następnym kroku w miarę możliwości napełnić pięknym zapachem pieczonegowłasnej roboty ciasta, czy kawy. Warto pamiętać jednak, żeby nie stosować w takim celu zbyt ciężkiego zapachu odświeżaczy powietrza, perfum, czy kadzidełek.

Katowice: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Katowice? W trakcie prezentowania mieszkania wcielając się w rolę zarówno gospodarza jak i sprzedawcy, nie możemy zapomnieć o byciu miłym i empatycznym. Nie dziwne, że możemy być zmęczeni i poddenerwowani, kiedy kolejny potencjalny kupiec na siłę wypatruje niedoskonałości sprzedawanego lokalu przekładając zalety na bok. Robi to po to żeby w późniejszym czasie wynegocjować zniżenie ceny. Niestety nie każdy potrafi być sympatyczny, kiedy kupujący chce wmówić mu, że jego nieruchomość wygląda inaczej niż na ogłoszeniu. Dlatego właśnie coraz większa liczba sprzedawców współpracuje z profesjonalistą od nieruchomości, który potrafi zachować zimną krew i może skupić się na ważnych sprawach dotyczących sprzedaży nieruchomości.

Pilna sprzedaż nieruchomości Katowice - profesjonalna obsługa ogłoszeń

Pamiętaj o zebraniu ważnych dokumentów. Jeżeli zależy nam na dokończeniu transakcji sprzedaży nieruchomości w najszybszy sposób, nie wolno nam zapomnieć o niezbędnych dokumentach. Skompletowanie dokumentów jeszcze przed zaprezentowaniem mieszkania, pomoże w sprzedaży i przyspieszy jej proces. Klient również nie będzie miał zbyt wiele czasu na zmianę decyzji.

Jeśli zdecydujemy się sprzedać naszą nieruchomość potrzebujemy:

 • Numer księgi wieczystej mieszkania;
 • Akt notarialny, bądź też inny dokument, który potwierdza prawo do nieruchomości, która jest przedmiotem sprzedaży, na przykład umowa darowizny, czy sprzedaży, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości;
 • Potwierdzenia opłacenia rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez spółdzielnię lub wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o meldunkach, wydane przez urząd miasta lub gminę, stanowiące potwierdzenie, że w lokalu wystawionego na sprzedaż nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenia zapłacenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Zasięgnij pomocy profesjonalisty

Jak szybko sprzedać mieszkanie w Katowicach?

Sprzedanie lokalu na własną rękę to kosztowna operacja zajmująca niemało czasu, gdyż wszystko musimy zrobić sami. Napisanie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, prezentacja lokalu potencjalnym Klientom i doprowadzenie do finalizacji sprzedaży to zadanie należące do nas. Jeżeli w dodatku nasza nieruchomość mieści się w mało ciekawej dzielnicy, mieszkanie obciążone jest długami, uległo zalaniu, pożarowi, lub innym nieprzyjemnym okolicznościom, to sprzedaż nieruchomości na własną rękę może trwać lata. Jeśli w takim razie potrzebujemy środków w krótkim czasie, nie stać nas na generalny remont mieszkania, lub najzwyczajniej nie mamy wolnego czasu na samodzielne zajęcie się sprzedażą, można zwrócić się do pośrednika nieruchomości oraz skorzystać z jego profesjonalnej pomocy, bowiem tego typu współpraca posiada dużo zalet.

Katowice: Wycena mieszkania w 24h

Rzetelna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. śląskie zostanie przeprowadzona przez ekspertów z dziedziny nieruchomościi nie ma powodu się o nią martwić. Gdy decydujemy się na współpracę z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc eksperta oraz doradztwo na wszystkich etapach sprzedaży. Nie musimy martwić się o samodzielne zebranie całej dokumentacji, bo pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie potrzeby skieruje nas do odpowiedniego miejsca, w jakie powinniśmy się udać, po brakującą dokumentację.

Profesjonaliści znający na perfekcyjnie Katowice sporządzą nam profesjonalnie zrobione ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które udostępnione zostanie na wielu stronach, nawet na takich, do których nie każdy ma dostęp. Zlecając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Katowice oszczędzamy czas, gdyż za stały kontakt z Klientami jest odpowiedzialny specjalista poświęcający czas na prezentację lokalu osobom zainteresowanym. Ekspert posiada zwykle o wiele większe na prezentację oferty sprzedaży mieszkania niż my. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z Klientami, które niekiedy bywają bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości jednak nie działa pod wpływem swoich emocji, bo nie jest zaangażowany osobiście w sprzedaż. Posiada on także niezbędne umiejętności i doświadczenie, z pomocą których może uzyskać atrakcyjniejszą cenę. Nie ma powodu bać się o to czy nasza transakcja załatwiona będzie zgodnie z prawem.