X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Kędzierzyn-Koźle?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Kędzierzyn-Koźle: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Kędzierzyn-Koźle

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Jak można w krótkim czasie i skutecznie sprzedać nieruchomość w Kędzierzyn-Koźle ?

W 2013 roku bezpośrednia sprzedaż mieszkania to wcale nie taka łatwa operacja jak by się mogło wydawać. Wystawiając nieruchomość do sprzedaży możemy długo czekać na kupującego ? miesiące, a nawet lata. Istnieje jednak niemało sposobów na to żeby w krótkim czasie i skutecznie spieniężyć lokal, inkasując przy tym zadowalającą kwotę. Już mówimy jak to zrobić. Wielu osobom chcącym pilnie sprzedać mieszkanie, może się wydawać, że aby ktoś kupił nieruchomość wystarczy przedstawić atrakcyjną dla Klienta cenę. Nie jest to do końca prawdą, a szybka sprzedaż lokalu o własnych siłach to dość skomplikowana operacja.

Atrakcyjna cena mieszkania szybko sprzedawanej w Kędzierzyn-Koźle to nie wszystko

Oczywiście nie ma co do tego wątpliwości, że niska cena jest ważnym elementem procesu sprzedaży mieszkania, i że doskonale przyciąga kupców, lecz może wzbudzać to wiele podejrzeń. Zamieszczając w sieci ogłoszenia pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że ustalając wysokość ceny sprzedaży lokalu, powinieneś wziąć pod uwagę dwa czynniki ? realną wartość oferowanego mieszkania, oraz sytuację aktualnie panującą na rynku. Dlatego właśnie cena, którą chcemy za nasze mieszkanie nie powinna być zbyt duża, ani zbyt niska. Za wysoka cena nieruchomości zostanie bez wątpienia odrzucona przez większość nabywców. Natomiast Zaniżona cena może oznaczać, że oferowany lokal wymaga dużo własnego wkładu.

Publikując ogłoszenie sprzedaży mieszkania z kredytem wskazane jest umieścić w ogłoszeniu informację, że zamieszczona cena podlega negocjacjom. Będzie to wyraźny sygnał dla potencjalnych kupujących, że podana w ogłoszeniu cena nie jest ceną ostateczną. Warto również podkreślić, że czasem nawet niewielkie obniżenie ceny sprzedawanego lokalu, potrafi sprawić, że liczba osób zainteresowanych kupnem lokalu wzrośnie. W takiej sytuacji dużo zainteresowanych zgadza się na negocjowanie ceny, żeby tylko wyprzedzić resztę zainteresowanych. Dlatego właśnie dzięki takiemu zabiegowi dużo lokali z niższą ceną ostatecznie otrzymuje cenę równą cenom rynkowym, a w niektórych przypadkach nawet trochę wyższą.

Reklama nieodłącznym elementem błyskawicznej sprzedaży mieszkania w Kędzierzyn-Koźle

Badania rynku nieruchomości wykazują, iż najlepiej sprzedającymi się mieszkaniami są te z ceną rynkową lub nieco niższą. Warto pamiętać o tym decydując się na sprzedanie nieruchomości. Jeśli sami nie jesteśmy w stanie wyliczyć kosztów naszej nieruchomości warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który sam dokona wyceny lokalu. Dzięki temu zabiegowi nie dość że zapobiegniemy przeszacowaniu wartości nieruchomości, to dodatkowo zwiększymy swoje szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzimy jako skup nieruchomości w Kędzierzyn-Koźle? Bez wątpienia na szybką sprzedaż mieszkania z kredytem bardzo dobrze wpływa dobre zaprezentowanie naszego obiektu, w końcu bez dobrej reklamy nasza oferta może zniknąć w tłumie. Warto w takim razie poświęcić na to trochę swojego czasu oraz dopilnować tego, aby nasza reklama była jak najbardziej atrakcyjna i przyciągała uwagę zainteresowanych. Wielu sprzedających nieruchomości już na samym początku przy przeglądaniu ofert potrafi zmarnować szansę na szybkie sprzedanie lokalu. Spowodowane jest to najczęściej słabej jakości zdjęciami, które są źle wykadrowane, ciemne, czy podkreślające wady mieszkania zamiast jego zalet. Jeśli jednak zdecydujemy się nie wydawać pieniędzy na fotografa zatroszczmy się przynajmniej o to aby w jak najlepszy sposób pokazać nasz lokal.

Jakie mieszkania skupujemy w Kędzierzyn-Koźle?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

W opisie do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Kędzierzyn-Koźle warto też wypisać plusy dzielnicy takie jak szkoły, sklepy, tereny rekreacyjne, ośrodki zdrowia, czy przedszkola. Nie zapomnijmy również o tym, że nieraz wystarczy mały błąd, by utracić wiarygodność w oczach Klienta. Decydując się na sprzedaż lokalu w Polsce nie zapomnijmy o tym aby promować naszą ofertę na wielu specjalnych serwisach ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Kędzierzyn-Koźle. Tak zwiększymy liczbę osób zainteresowanych kupnem naszego lokalu. Warto też sfinansować promocję ogłoszenia np. przypinając je na górze strony, wstawić więcej zdjęć, dodać wyróżniające obramowanie, bądź zwiększyć czcionkę.

Skuteczna sprzedaż mieszkania dzięki reklamie obejmującej woj. opolskie

Jeśli chcemy żeby nasze ogłoszenie zostało wyświetlone przez większe grono odbiorców możemy umieścić ofertę o treści pilnie sprzedam mieszkanie także w serwisach społecznościowych na specjalnych grupach o tematyce mieszkań. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Kędzierzyn-Koźle. Nieraz idealną decyzją może okazać się również promowanie naszej nieruchomości w najbliższej okolicy rozwieszając ulotki. Musimy jednak pamiętać, że przed tym jak zdecydujemy się na powieszenie ulotki w konkretnym miejscu, musimy upewnić się czy na pewno możemy to zrobić nie łamiąc przy tym prawa. Jak można zauważyć wszystkie wcześniej wymienione metody sprzedaży mieszkania są dość czasochłonne, jednak potrafią one przynosić nam świetne rezultaty.

Profesjonalnie wykonane fotografie oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Kędzierzyn-Koźle za gotówkę i dobrze napisany opis mieszkania mogą się okazać naszym kluczem do sukcesu. Warto również podkreślić, że sporządzając opis naszej nieruchomości z komornikiem, powinniśmy unikać pisania fałszywych informacji. Przedstawienie mieszkania w najlepszym, wręcz wyidealizowanym świetle może zostać bardzo szybko zweryfikowane przez kupującego podczas oglądania lokalu. Pamiętajmy jednak o tym, że każdą informację możemy ukazać w pozytywnym świetle. Jeśli zdecydujemy się na sprzedanie mieszkania do remontu, które umiejscowione jest przy głównej ulicy, nie trzeba pisać o dochodzącym z zewnątrz hałasie, lecz warto wspomnieć o tym, że dzięki położeniu lokalu możemy szybko dotrzeć do centrum.

Pytania osób wystawiających oferty sprzedam szybko mieszkanie

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie szybkiego skupu lokali Kędzierzyn-Koźle i możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem obejmującym bardzo różne sytuacje, a także wszelakie stany prawne. Dysponujemy środkami finansowymi, z pomocą których jesteśmy w stanie pozwolić sobie na przeprowadzenie każdej transakcji gotówkowej Kędzierzyn-Koźle. Skup nieruchomości okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem dla osób korzystających z naszych usług, bowiem umożliwia to błyskawiczne rozwiązanie problemów związanych z mieszkaniem oraz przywrócenie im płynności finansowej i poczucia bezpieczeństwa. Przedstawiamy Klientom pomoc w załatwianiu wszystkich formalności i szybką sprzedaż. Pieniądze otrzymane za sprzedanie nieruchomości Klient odbiera od razu po sfinalizowaniu umowy – gotówką albo przelewem na wskazane przez siebie konto bankowe w ciągu 24 godzin od finalizacji umowy.
Tak, w końcu gdyby było inaczej nasz zespół nie mogłby cieszyć się opinią firmywychodzącej naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w Kędzierzyn-Koźle. Część naszego zespołu to eksperci, którzy mają wieloletnie doświadczenie w skupie mieszkań, działają w terenie i dojeżdżają do wszystkich naszych Klientów. Trzeba się z nami skontaktować, a także umówić najkorzystniejszy dla Państwa termin wizyty. Eksperci z naszej firmy obsługują swych Klientów na terenie całego kraju zarówno we wsiach jak i małych i dużych miastach. Miejsce zamieszkania naszego Klienta nie ma dla nas najmniejszego znaczenia.
Nasza firma jest firmą zarówno znaną na rynku obejmującym Kędzierzyn-Koźle oraz cenioną przez naszych Klientów. Współpracuje z nami szereg kancelarii prawnych, a także eksperci finansowi, a sam nasz zespół jest doświadczony w tym co robi. Zaufało nam wielu naszych Klientów, którzy postanowili skorzystać z naszej oferty, i których nigdy nie zawiedliśmy. Cechujemy się uczciwością, bo wykonujemy nasz zawód zgodnie z etyką zawodową oraz prawem. Na przygotowywaną przez naszych specjalistów wpływa kilka czynników. Wycena ta nie będzie zobowiązywała Państwa do niczego, ale pozwoli Państwu na porównanie innych ofert z naszą i wybranie lepszej. Jednak zwykle to nasz zespół realizuje transakcję sprzedaży, oferując nawet 90 procent wartości rynkowej danego mieszkania i płacąc natychmiastowo.
Konto w banku nie jest Państwu potrzebne, ponieważ pieniądze wypłacamy naszym Klientom zarówno przelewem, jak i w gotówce w chwili podpisania umowy sprzedaży mieszkania w Kędzierzyn-Koźle. Osoba sprzedająca otrzymuje ustaloną kwotę w gotówce. Takie rozwiązanie jest nie dość że wygodne i bezpieczne, to jeszcze pozwala na wyjście z długów lub rozwiązać inne problemy finansowe. Jeżeli jednak sprzedawca zdecyduje się otrzymać pieniądze za pomocą przelewu, przelejemy mu środki na wybrane przezeń konto bankowe w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.
Nasze zasady zgodnie z którymi pracujemy są precyzyjnie i jasno określone. Po skontaktowaniu się z naszym Klientem spotykamy się w miejscowości Kędzierzyn-Koźle na oględziny mieszkania, po których nasz ekspert sporządza wycenę tej nieruchomości, którą otrzymuje nasz Klient chcący możliwie jak najszybciej sprzedać dane mieszkanie. Jeżeli wycena zostanie przez niego zaakceptowana przygotowujemy, a następnie podpisujemy umowę w ciągu jedynie 24 godzin, a gotówkę wypłacamy natychmiast do ręki. Każda sprawa traktowana jest przez nasz zespół indywidualnie i każdy nasz Klient jest dla nas ważny, gdyż taki skup mieszkań wymaga dostosowania się do wszelkich potrzeb Klienta.
Aby spieniężyć mieszkanie należy pokazać akt własności sprzedawanego mieszkania. Naszemu ekspertowi, który się z Państwem skontaktuje wystarczyć będzie tylko numer księgi wieczystej tej nieruchomości. W przypadku nie posiadania aktu własności, numer księgi wieczystej można otrzymać w odpowiednim dla lokalizacji nieruchomości sądzie rejonowym Kędzierzyn-Koźle. Pozostałe potrzebne przedstawicielowi naszej firmy dokumenty to dowód osobisty oraz oświadczenie o postępowaniu spadkowym, zaległościach, czy zameldowanych w lokalu osobach. Należy także pamiętać, że nasz ekspert oddelegowany do współpracy z Państwem ma zadanie pomóc w skompletowaniu niezbędnych dokumentów. Transakcja lokalu przeprowadzana jest przez nas u notariusza, a sprzedający ma możliwość skorzystania z porady prawnej nim sprzeda nieruchomość, co nie wymaga absolutnie żadnych dodatkowych kosztów.
Obsługa szybkiej sprzedaży nieruchomości wymaga profesjonalnego i jak najszybszego działania w trosce o czas naszych Klientów. Każda z transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości jest w miarę możliwości jak najbardziej uproszczona oraz odbywa się u notariusza, który potwierdza moc prawną powagą swego urzędu. W przypadku sprzedaży lokalu o bardziej skomplikowanej formie prawnej transakcja potrafi wymagać późniejszego skontaktowania się, ale zdarza się to naprawdę rzadko. W takiej sytuacji prosimy o pozostawienie nam swego numeru kontaktowego, na który będziemy mogli zadzwonić w celu kontaktu z Państwem. W przypadku Klientów stale zamieszkałych za granicą preferujemy operację polegającą na opoważnieniu zaufanej osoby, która mieszka albo aktualnie przebywa w Polsce w celu reprezentowania interesów naszego Klienta. Taka osoba będzie zastępować Klienta w urzędzie, a także pomoże przy skompletowaniu dokumentacji.
W przypadku osób, które są niepełnoletnie, mogą się one stać właścicielami mieszkania lub udziałów w nieruchomości w wyniku spadku lub otrzymania darowizny. Spieniężenie lokalu w takim przypadku wychodzi poza ramy zarządzania własnościami, do których zostali uprawnieni opiekunowie bądź rodzice, więc wymaga to uzyskania zgody sądu na dokonanie tej transakcji. W sądzie można wnioskować o uzyskanie pozwolenia na rozszerzenie zakresu gospodarowania dobrami córki bądź syna. Zajść może to na drodze rozprawy sądowej, jednak nie jest to konieczne. Sprzedaż takiego mieszkania odbyć może się jedynie jak sąd wyda pozytywny wyrok i jak zostanie on uprawomocniony. Sąd jednak przede wszystkim kieruje się dobrem dziecka.
Tak jak już poprzednio wspominaliśmy, nasza firma od skupu mieszkań słynie z elastyczności, a nasi ludzie podchodzą do każdej sprawy indywidualnie, co znaczy, że każda okoliczność transakcji szybkiej sprzedaży lokalu to kwestia osobistych uzgodnień. Warunki ustalone ujęte są w umowie, która jest podpisywana u notariusza. Naszą podstawą jest dobro naszych Klientów, jest ono najważniejsze, a także ochrona interesów Klienta, więc jesteśmy dla nich wyrozumiali w ich sytuacji, która nierzadko jest naprawdę niełatwa. Każdy z etapów naszej współpracy jest przejrzysty oraz usuwa wszystkie nieporozumienia.
Przede wszystkim trzeba tylko skontaktować się z naszym zespołem, a my udzielimy Państwu możliwie jak najbardziej wyczerpujących wiadomości dotyczących dokumentów potrzebnych do transakcji sprzedaży lokalu. Jednymi z ważniejszych dokumentów są bez wątpienia akty notarialne, czy numer księgi wieczystej mieszkania. Pośród innych należy też wspomnieć akt kupna mieszkania czy postanowienie sądowe o nabyciu spadku. W przypadku pojawienia się okoliczności trzeba również przygotować oświadczenie o wszelkich zaległościach czynszowych albo o ilości zameldowanych w lokalu osób. W celu uzyskania większej ilości wskazówek polecamy Państwu skontaktować się z nami mailowo, lub telefonicznie.
Jesteśmy doświadczonymi ekspertami rynku nieruchomości oraz nie obawiamy się żadnych ciężkich sytuacji. Zajmujemy się zarówno skupem nieruchomości ze skomplikowaną sytuacją prawną, z komornikiem czy zadłużeniem, jak i nieruchomości, które uległy pożarowi czy zalaniu, które wymagają generalnego remontu. Stoi za nami szereg kancelarii prawnych, a także cieszymy się wsparciem osób prawnych, które dzięki swemu obeznaniu potrafią pomóc w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych przypadków sprzedaży lokali. Warto też pamiętać, że zawsze pracujemy odpowiedzialnieoraz oferujemy Klientom najbardziej atrakcyjną cenę oraz poczucie bezpieczeństwa.
Oczywiście, że tak, nasi Klienci chcąc szybko sprzedać swoje mieszkanie, przed finalizacją umowy mogą zapoznać się z samą umową w towarzystwie prawnika i notariusza, którzy rozjaśnią wszelkie niejasności, czy wątpliwości dotyczące jej treści, a także odpowiedzą na każde pytanie związane z umową. Nasi Klienci zamieszkujący Kędzierzyn-Koźle i okolice mają również zapewnioną skuteczną pomoc w sytuacjach związanych ze złą sytuacją mieszkania, prawną bądź finansową.
Pracując od wielu lat na rynku nieruchomości obejmującym Kędzierzyn-Koźle wiele razy dokonywaliśmy skupu lokali zadłużonych, czy mieszkań z komornikiem. W każdym przypadku pomagaliśmy swoim Klientom w pozbyciu się ich długów przynajmniej w części, a nieraz nawet w całości. Dokonywane przez naszych ekspertów wyceny mieszkań zawsze są zgodne z obecnymi cenami rynkowymi, a także uwzględniają wszelkie okoliczności, razem z obciążaniami, które zapisane są w księdze wieczystej. W takich przypadkach cena zmniejszana jest o wartość należności żądanych przez wierzycieli. W przypadku obciążeń związanych z komornikiem dotyczą one dużej liczby właścicieli mieszkań. Prowadzona przez nasz zespół działalność obejmująca Kędzierzyn-Koźle gwarantuje najlepsze warunki naszym Klientom, a także najlepszą cenę. Pieniądze otrzymywane przez Klienta po finalizacji umowy wypłacane są w gotówce oraz jedynie sam Klient decyduje czy mają być one wykorzystane na spłatę zadłużenia czy też innych zobowiązań.

Wygląd ogłoszenia domu na Kędzierzyn-Koźle ma duże znaczenie podczas sprzedaży mieszkania

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wszyscy doskonale wiemy, że większa część ludzi na początku patrzy na wygląd, nie inaczej sprawy się mają w przypadku osób zainteresowanych naszą nieruchomością. Dlatego na początku wypadałoby zrobić wszystko co się da, żeby mieszkanie, które sprzedajemy wzbudzało jak największe zainteresowanie wśród kupców. Można posiadać piękne mieszkanie, położone w ładnej okolicy, lecz kiedy źle przedstawimy nasze mieszkanie, możliwości na szybkie spieniężenie mieszkania mogą zmaleć. Nie zapomnijmy więc o tym, że w trakcie oglądania mieszkania nasz potencjalny Klient będzie patrzeć nawet na mniejsze szczegóły. Z tego powodu wypada dobrze się przygotować do tej wizyty, gdyż dobrze zaprezentowany lokal może ukształtować warunki do zapoczątkowania negocjacji z zainteresowanym oraz spieniężenia mieszkania w Kędzierzyn-Koźle.

Realizujemy zlecenia typu pilnie sprzedam lokal Kędzierzyn-Koźle

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Kędzierzyn-Koźle? Dobrze wiemy, że bardzo istotne jest pierwsze wrażenie. Z tego właśnie powodu, aby powiększyć swoją szansę na szybszą sprzedaż lokalu za gotówkę należy zadbać o to żeby w naszym lokalu było czysto, a jeżeli jest to konieczne należy także odświeżyć mieszkanie. Pomalowanie ścian na nowo, czy zrywanie starej tapety to niezbyt drogie zabiegi, które nie wymagają za wielkiej wiedzy, ani siły, a może to spowodować, że mieszkanie będzie wyglądało na nowoczesne i świeże. Wypadałoby także pochować wszystko co osobiste na przykład zdjęcia, czy pamiątki rodzinne, żeby ułatwić osobie kupującej wstępne urządzenie mieszkania. Nie zapomnijmy również o dobrym oświetleniu, dzięki któremu mieszkanie będzie wydawało się większe. Uwidoczni ono także plusy nieruchomości oraz przykryje niektóre mankamenty. Pamiętajmy o tym już przy robieniu fotografii mieszkania do ogłoszenia.

Przysposobienie nieruchomości przed wystawieniem oferty sprzedaży w Kędzierzyn-Koźle

Nie zapomnijmy również o tym by zadbać o jak najlepszą godzinę prezentacji mieszkania, bo to od niej zależeć będzie czy Klient będzie musiał stać w korkach, by do nas dojechać, czy jaki widok będzie widoczny za oknem. Umieszczając dobre ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Kędzierzyn-Koźle, pamiętaj więc nasz nabywca dysponuje swoim czasem, powinniśmy zastanowić się nad tym, jaka godzina będzie odpowiednia na takie spotkanie. Kolejnym niezwykle ważnym punktem, o jakim niektórzy zapominają jest zapach, który unosi się w mieszkaniu. Przed zaproszeniem do siebie naszych Klientów zadbajmy o to aby najpierw przewietrzyć lokal, a w następnym kroku napełnić słodkim zapachem pieczonegowłasnej roboty ciasta, czy na przykład kawy. Zapamiętajmy jednak, aby nie stosować w tym celu zbyt ciężkich zapachów odświeżaczy powietrza, perfum, czy kadzidełek.

Kędzierzyn-Koźle: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Kędzierzyn-Koźle? W trakcie prezentowania nieruchomości wcielając się w rolę gospodarza i sprzedawcy, musimy pamiętać o tym by być pełnym empatii. Nie ma w tym nic dziwnego, że jesteśmy zmęczeni i poddenerwowani, gdy nasz kolejny Klient stara się na siłę znaleźć wady naszego lokalu spychając zalety na bok. Robi on to dlatego by następnie ponegocjować zmniejszenie ceny. Niestety nie każdy potrafi zachować sympatię, jak nabywca wmawia mu, że mieszkanie wygląda zupełnie inaczej niż w ogłoszeniu. Z tego właśnie powodu coraz większa liczba osób współpracuje z profesjonalnym doradcą nieruchomości, który umie zachować zimną krew i skupia się na istotnych sprawach dotyczących sprzedaży mieszkania.

Pilna sprzedaż nieruchomości Kędzierzyn-Koźle - niezawodna obsługa ogłoszeń

Nie zapomnij o skompletowaniu potrzebnych dokumentów. Jeśli zależy nam na tym aby sfinalizować transakcję sprzedaży nieruchomości w najszybszy sposób, trzeba pamiętać o niezbędnej nam do tego dokumentacji. Zebranie dokumentów jeszcze przed oglądania lokalu, znacznie ułatwi proces sprzedaży i przyspieszy go. Klient także nie będzie miał zbytnio dużo czasu na to by się rozmyślić.

Jeśli zdecydujemy się sprzedać naszą nieruchomość potrzebujemy dokumenty takie jak

 • Numer księgi wieczystej lokalu;
 • Akt notarialny, lub inny dokument potwierdzający prawo do wystawionego na sprzedaż mieszkania, na przykład umowa darowizny, bądź sprzedaży, poświadczenie dziedziczenia lub prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania;
 • Potwierdzenie opłacenia rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w czynszu wydane przez spółdzielnię, bądź wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o meldunkach, wydane przez urząd miasta lub gminę, które stanowi potwierdzenie, że w lokalu wystawionego na sprzedaż nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenie zapłacenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy specjalisty

Jak szybko sprzedać mieszkanie w Kędzierzyn-Koźle?

Sprzedanie nieruchomości na własną rękę zajmuje dużo czasu i jest kosztownym procesem, bo wszystko robimy sami. Sporządzenie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, prezentacja nieruchomości potencjalnym Klientom, oraz doprowadzenie do finalizacji transakcji to nasze zadanie. Jeśli dodatkowo nasza nieruchomość znajduje się w niezbyt ciekawej okolicy, mieszkanie jest obciążone długiem, zostało zalane, spalone w wyniku pożaru lub uległo innej negatywnej okoliczności, to sprzedaż nieruchomości na własną rękę może ciągnąć się nawet przez długie lata. Jeżeli więc potrzebujemy pieniędzy szybko, nie możemy pozwolić sobie na generalne wyremontowanie mieszkania, czy po prostu nie mamy wolnego czasu na to aby samodzielnie zająć się sprzedażą, powinniśmy zwrócić się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego pomocy, ponieważ współpraca taka ma dużo plusów.

Kędzierzyn-Koźle: Wycena mieszkania w 24h

Ekspercka Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. opolskie sporządzona zostanie przez specjalistów z dziedziny nieruchomościi nie ma powodu się o nią martwić. Decydując się na współpracę z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc eksperta oraz rady na każdym z etapów transakcji. Nie musimy martwić się o samodzielne skompletowanie wszystkich dokumentów, bo pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie czego skieruje nas w odpowiednie miejsce, w które powinniśmy się udać, by uzyskać brakujące dokumenty.

Eksperci znający na perfekcyjnie Kędzierzyn-Koźle napiszą nam profesjonalnie zrobione ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zostanie zamieszczone na wielu branżowych stronach, a nawet na takich, do których my nie mamy dostępu. Umieszczając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Kędzierzyn-Koźle oszczędzamy swój czas, bo za kontakt z naszymi Klientami odpowiada specjalista, który poświęca czas na zaprezentowanie nieruchomości kupcom. Profesjonalista posiada często większe możliwości na prezentację oferty sprzedaży lokalu niż my. Nie musimy osobiście brać udziału w negocjacjach z naszymi Klientami, które nierzadko bywają bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości nie działa pod wpływem emocji, bo nie jest osobiście zaangażowany w tę sprzedaż. Posiada on również potrzebne umiejętności i doświadczenie, z pomocą których potrafi uzyskać bardziej atrakcyjną cenę. Nie musimy bać się o to czy transakcja zostanie załatwiona zgodnie z przepisami prawa.