X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Knurów?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Knurów: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Knurów

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

W jaki sposób możnaby w krótkim czasie i skutecznie sprzedać nieruchomość w Knurów ?

W dzisiejszych czasach bezpośrednia sprzedaż mieszkania nie jest taka łatwa jak się może wydawać. Wystawiając mieszkanie do sprzedaży można długo czekać na nabywcę ? miesiące, a nawet lata. Istnieje jednak wiele sposobów na to aby jak najszybciej i niezawodnie sprzedać mieszkanie, pobierając przy tym zadowalającą sumę. Już mówimy jak to zrobić. Wielu osobom decydującym się na pilną sprzedaż mieszkania, może wydawać się, że aby sprzedać nieruchomość trzeba tylko przedstawić atrakcyjną dla Klienta cenę. Nie do końca jest to prawdą, a szybki proces sprzedaży lokalu na własną rękę jest dość skomplikowana.

Zachęcająca cena nieruchomości szybko sprzedawanej w Knurów nie wystarczy

Oczywiście nie ma co do tego wątpliwości, że atrakcyjna oferta jest ważnym elementem sprzedaży mieszkania, i że bardzo dobrze przyciąga uwagę potencjalnych kupujących, jednak potrafi to wzbudzać dużo podejrzeń. Zamieszczając w sieci oferty pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że ustalając cenę sprzedaży mieszkania, powinieneś wziąć pod uwagę dwa ważne czynniki ? realną wartość oferowanej nieruchomości, oraz sytuację aktualnie panującą na rynku. Dlatego właśnie cena, którą chcemy za nasze mieszkanie nie powinna być za wysoka, ani za niska. Zawyżona cena lokalu zostanie od razu odrzucona przez potencjalnych nabywców. Z kolei Zaniżona cena może znaczyć, że lokal wymaga dużo własnego wkładu.

Wystawiając ogłoszenie sprzedaży mieszkania obciążone długiem warto zawrzeć w ogłoszeniu informację, że zamieszczona kwota podlega negocjacjom. Będzie to sygnał dla zainteresowanych, że podana w ogłoszeniu kwota nie jest ceną ostateczną. Warto też pamiętać, że nawet małe obniżenie ceny sprzedawanej nieruchomości, potrafi spowodować, że liczba osób zainteresowanych kupnem nieruchomości pójdzie w górę. W tego typu sytuacjach dużo Klientów zgadza się na negocjowanie ceny, by tylko wyprzedzić resztę kupców. Dlatego też dzięki takiemu zabiegowi dużo lokali z obniżoną ceną wyjściową ostatecznie otrzymuje cenę równą cenom rynkowym, a czasem nawet nieco wyższą.

Reklama nieodłącznym elementem prędkiej sprzedaży mieszkań w Knurów

Z badań rynku nieruchomości wynika, iż najlepiej sprzedające się mieszkania to te z ceną rynkową lub trochę niższą. Warto pamiętać o tym decydując się na sprzedaż nieruchomości. Jeśli sami nie umiemy oszacować kosztów naszego mieszkania warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który przygotuje wycenę mieszkania. Dzięki takiemu zabiegowi nie dość że unikniemy przeszacowania wartości sprzedawanego mieszkania, to dodatkowo zwiększymy nasze szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Knurów? Nie ma co do tego wątpliwości, że na szybką sprzedaż nieruchomości obciążonej kredytem doskonale wpływa dobre zaprezentowanie naszego obiektu, w końcu bez odpowiedniej prezentacji nasza oferta może zniknąć w tłumie. Warto w takim razie poświęcić na to trochę swojego czasu i zatroszczyć się o to, by nasza reklama była jak najbardziej atrakcyjna i zwracała uwagę kupców. Wielu sprzedawców nieruchomości już na samym początku przy przeglądaniu ofert potrafi zmarnować szansę na szybkie sprzedanie nieruchomości. Spowodowane jest to najczęściej słabej jakości zdjęciami, które są źle wykadrowane, słabo oświetlone, czy uwidaczniające wady mieszkania zamiast podkreślać jego zalety. Jeżeli jednak nie mamy zamiaru wydawać pieniędzy na fotografa zadbajmy chociaż o to aby jak najlepiej pokazać naszą nieruchomość.

Skuteczna sprzedaż nieruchomości dzięki reklamie obejmującej woj. małopolskie

Jeśli chcemy aby nasze ogłoszenie zostało wyświetlone przez większe grono odbiorców możemy dodać ofertę o treści pilnie sprzedam mieszkanie także w mediach społecznościowych na grupach dotyczących mieszkań. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Knurów. Czasami bardzo dobrą decyzją może się okazać także reklamowanie naszego lokalu w niedalekiej okolicy poprzez rozwieszanie ulotek. Nie zapomnijmy jednak, że przed tym jak zdecydujemy się na rozwieszenie ogłoszenia w konkretnym miejscu, powinniśmy być pewni czy na pewno możemy to zrobić zgodnie z prawem. Jak widać wszystkie wymienione wcześniej sposoby na sprzedanie mieszkania są dość czasochłonne, lecz mogą one przynosić nam naprawdę dobre rezultaty.

Profesjonalne fotografie oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Knurów za gotówkę oraz odpowiednio napisany opis mieszkania potrafią się jednak okazać naszym kluczem do sukcesu. Warto zaznaczyć, że przygotowując opis wystawionego przez nas lokalu z komornikiem, powinniśmy unikać pisania nieautentycznych informacji. Przedstawienie lokalu w najlepszym świetle może być zweryfikowane przez kupującego podczas oglądania nieruchomości. Nie zapominajmy jednak o tym, że wszystko możemy pokazać w dobrym świetle. Jeżeli chcemy sprzedać mieszkanie, które wymaga remontu a jest umiejscowione przy głównej ulicy, nie trzeba wspominać o halasie z zewnątrz, ale warto podkreślić, że dzięki położeniu lokalu możemy szybko dostać się do centrum miasta.

Jakie mieszkania nabywamy w Knurów?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Przygotowując opis mieszkania do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Knurów warto również wypisać zalety okolicy takie jak przedszkola, parki, tereny zielone, przychodnie, czy markety. Nie zapominajmy o tym, że czasami wystarczy mały błąd, żeby stracić wiarygodność w oczach nabywcy. Decydując się na sprzedaż mieszkania w naszym kraju nie możemy zapomnieć o tym by rozpowszechniać naszą ofertę na wielu specjalnych serwisach ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Knurów. Takim sposobem zwiększymy liczbę osób zainteresowanych kupnem naszego lokalu. Przydałoby się też zainwestować trochę w promocję ogłoszenia przypinając ofertę na górze strony, zwiększyć liczbę zdjęć, wstawić wyróżniającą ramkę, czy zwiększyć rozmiar czcionki.

Wygląd oferty domu na Knurów ma ogromne znaczenie podczas sprzedaży nieruchomości

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Doskonale wiadomo, że większa część ludzi na początku patrzy na wygląd, nie inaczej sprawy się mają w przypadku osób zainteresowanych naszą nieruchomością. Dlatego już od samego początku musimy zrobić wszystko co w naszej mocy, by mieszkanie, które sprzedajemy wzbudziło możliwie jak największe zainteresowanie wśród kupców. Można być właścicielem wspaniałego mieszkania położonego w pięknej okolicy, jednak jeżeli źle przedstawimy nasz lokal, możliwości na szybką sprzedaż mieszkania mogą poważnie zmaleć. Warto w takim razie pamiętać o tym, że w trakcie oglądania mieszkania kupiec będzie zwracać uwagę nawet na mniejsze szczegóły. Z tego właśnie powodu należy dobrze przygotować się do takowego spotkania, ponieważ odpowiednia prezentacja lokalu może ukształtować warunki do rozpoczęcia negocjacji z Klientem , a także sprzedaży mieszkania w Knurów.

Obsługujemy zapytania typu pilnie sprzedam mieszkanie Knurów

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Knurów? Doskonale wiadomo, że bardzo istotne jest pierwsze wrażenie. Z tego powodu, aby zwiększyć swoją szansę na szybszą sprzedaż nieruchomości za gotówkę powinniśmy zadbać o to aby w naszym lokalu był porządek, a jeśli jest to konieczne powinniśmy też odświeżyć lokal. Zerwanie starej tapety, czy pomalowanie ścian na nowo to niezbyt drogie operacje nie wymagające zbyt dużej wiedzy, ani sił, a potrafi to spowodować, że mieszkanie będzie wyglądało na nowoczesne i świeże. Wypada również pochować wszystko co osobiste np. zdjęcia, czy pamiątki rodzinne, żeby ułatwić przyszłemu właścicielowi wstępne urządzenie nieruchomości. Pamiętajmy też o dobrym oświetleniu mieszkania, dzięki któremu mieszkanie będzie sprawiało wrażenie większego. Ukaże ono także zalety oraz zakryje pewne niewielkie wady. Warto pamiętać o tym podczas robienia zdjęć do naszego ogłoszenia.

Przygotowanie mieszkania przed wystawieniem oferty sprzedaży w Knurów

Warto pamiętać także o tym by zadbać o odpowiednią godzinę prezentacji nieruchomości, bo to od niej będzie zależało czy kupujący będzie musiał stać w korkach, by dojechać na miejsce, czy jaki widok zobaczyć będzie można z okna. Umieszczając przemyślane ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Knurów, pamiętaj w takim wypadku Klient dysponuje czasem, pomyślmy nad tym, jaka pora jest idealna na takie spotkanie. Kolejnym bardzo istotnym punktem, o jakim nie każdy wie jest zapach unoszący się w mieszkaniu. Przed zaproszeniem do mieszkania naszych Klientów zadbajmy o to aby przewietrzyć lokal, a potem wypełnić lekkim zapachem pieczonego ciasta, czy chociażby kawy. Należy pamiętać jednak, aby nie używać w takim celu zbyt ciężkiego zapachu kadzidełek, czy perfum.

Knurów: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Knurów? W trakcie prezentacji lokalu wcielając się w rolę zarówno gospodarza, jak i sprzedającego, musimy pamiętać o okazywaniu empatii. Nie jest to dziwne, że jesteśmy zmęczeni i poddenerwowani, gdy kolejny potencjalny kupiec wypatruje niedoskonałości sprzedawanego lokalu odkładając plusy na drugi plan. Robi on to wyłącznie po to by w dalszej częsci negocjować zmniejszenie ceny. Nie każdy sprzedawca umie zachować sympatię, gdy nabywca chce wmówić mu, że nieruchomość wygląda zupełnie inaczej niż na ogłoszeniu. Z tego powodu coraz więcej osób zaczyna współpracę z profesjonalistą w dziedzinie nieruchomości, który umie zachować zimną krew i może skupić się na najistotniejszych elementach sprzedaży lokalu.

Pilna sprzedaż nieruchomości Knurów - niezawodna obsługa ogłoszeń

Nie zapomnij o przyszykowaniu najważniejszych dokumentów. Jeśli zależy nam na dokończeniu transakcji sprzedaży lokalu w najszybszy sposób, nie możemy zapomnieć o niezbędnej nam do tego dokumentacji. Przygotowanie dokumentów przed oglądania nieruchomości, pomoże w sprzedaży i przyspieszy jej proces. Klient też nie będzie miał zbytnio dużo czasu na rozmyślenie się.

Jeżeli chcemy sprzedać naszą nieruchomość potrzebujemy dokumenty takie jak

 • Numer księgi wieczystej nieruchomości;
 • Akt notarialny, albo inny dokument, który potwierdza prawo do nieruchomości, na przykład umowa sprzedaży, czy darowizny, poświadczenie dziedziczenia lub prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości;
 • Potwierdzenie opłacenia rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez wspólnotę mieszkaniową lub spółdzielnię;
 • Aktualne zaświadczenie o meldunkach, wydane przez urząd miasta lub gminę, stanowiące potwierdzenie, że w lokalu wystawionego na sprzedaż nikt nie jest zameldowany; Potwierdzenia opłacenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy profesjonalisty
 • Jak szybko sprzedać mieszkanie w Knurów?

  Sprzedaż nieruchomości na własną rękę to kosztowna i czasochłonna operacja, ponieważ wszystko robimy samodzielnie. Sporządzenie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie lokalu Klientom i finalizacja transakcji to zadania należące do nas. Jeśli na dodatek nasza nieruchomość mieści się w nieciekawej okolicy, mieszkanie jest zadłużone, zostało zniszczone np. w wyniku pożaru lub zalania, to sprzedaż nieruchomości na własną rękę może ciągnąć się nawet przez lata. Jeśli w takim razie potrzebujemy pieniędzy w krótkim czasie, nie stać nas na wyremontowanie nieruchomości, albo zwyczajnie nie mamy wolnego czasu na samodzielne zajęcie się sprzedażą, można udać się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego profesjonalnej pomocy, gdyż współpraca taka posiada dużo zalet.

  Knurów: Wycena mieszkania w 24h

  Prawidłowa Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. małopolskie zostanie wykonana przez ekspertów z dziedziny nieruchomościi nie ma powodu się o nią martwić. Podejmując się współpracy z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na profesjonalną pomoc i doradztwo na każdym etapie transakcji. Nie trzeba się martwić o samodzielne skompletowanie całej dokumentacji, bowiem pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie potrzeby wskaże odpowiednie miejsce, w jakie powinniśmy udać się, by uzyskać brakujące dokumenty.

  Eksperci znający na perfekcyjnie Knurów wykonają nam profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które opublikowane zostanie na wielu branżowych stronach, nawet na takich, do których my sami nie mamy dostępu. Zamieszczając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Knurów oszczędzamy swój czas, ponieważ za kontakt z naszymi Klientami jest odpowiedzialny ekspert, który poświęca swój czas na prezentację nieruchomości Klientom. Specjalista ma bardzo często o wiele większe na prezentację oferty sprzedaży mieszkania niż my sami. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z kupcami, które bardzo często bywają stresujące. Pośrednik nieruchomości nie działa pod wpływem emocji, bo nie jest osobiście zaangażowany w tę sprzedaż. Posiada on również potrzebne umiejętności oraz doświadczenie, za pomocą których może uzyskać atrakcyjniejszą cenę. Nie musimy bać się o to czy nasza transakcja będzie załatwiona zgodnie z obowiązującym prawem.