X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Kobyłka?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Kobyłka: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Kobyłka

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Jak można szybko i skutecznie sprzedać nieruchomość w Kobyłka ?

Dziś bezpośrednia sprzedaż lokalu nie jest taka łatwa jak się może wydawać. Wystawiając lokal do sprzedaży można długo oczekiwać Klienta ? miesiące, a nawet lata. Istnieje jednak niemało sposobów na to żeby w krótkim czasie i skutecznie sprzedać nieruchomość, inkasując przy tym naprawdę atrakcyjną sumę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom, które chcą pilnie sprzedać mieszkanie, może się wydawać, że aby ktoś kupił nieruchomość trzeba tylko zaproponować atrakcyjną dla Klienta cenę. Nie do końca jest to prawdą, a szybkie sprzedanie mieszkania na własną rękę jest dość skomplikowaną operacją.

Dobra cena lokalu szybko sprzedawanej w Kobyłka nie wystarczy

Oczywiście nie ma co do tego wątpliwości, że niska cena jest ważnym elementem procesu sprzedaży mieszkania, i doskonale przyciąga kupców, ale może wzbudzać to dużo podejrzeń. Zamieszczając w sieci ogłoszenia pilnie sprzedam mieszkanie musisz wiedzieć, że ustalając cenę sprzedaży nieruchomości, powinno się wziąć pod uwagę dwa czynniki ? realną wartość oferowanego mieszkania, oraz aktualnie panującą na rynku sytuację. Z tego właśnie powodu cena naszej nieruchomości nie powinna być zbyt wysoka, ani za mała. Wygórowana cena mieszkania bez wątpienia zostanie odrzucona przez kupujących. Natomiast Za niska cena może świadczyć o tym, że nieruchomość wymaga dużo własnego wkładu.

Zamieszczając ogłoszenie sprzedaży mieszkania z długiem wskazane jest zawrzeć w ogłoszeniu informację, że podana cena podlega negocjacjom. Stanowi to znak dla potencjalnych kupców, że podana przez nas kwota nie jest ceną ostateczną. Warto również pamiętać, że czasem nawet małe obniżenie ceny sprzedawanego przez nas lokalu, potrafi sprawić, że ilość osób zainteresowanych kupnem nieruchomości pójdzie w górę. W takiej sytuacji wielu Klientów przystaje na negocjowanie ceny, żeby tylko wyprzedzić resztę kupców. Dlatego też dzięki takiemu zabiegowi dużo nieruchomości z niższą ceną wyjściową ostatecznie uzyskuje cenę równą cenom rynkowym, a czasami nawet trochę wyższą.

Reklama ważnym elementem pilnej sprzedaży mieszkania w Kobyłka

Badania rynku nieruchomości wykazują, iż najlepiej sprzedającymi się mieszkaniami są te z ceną rynkową lub nieco niższą. Warto o tym pamiętać decydując się na sprzedaż mieszkania. Jeśli sami nie jesteśmy w stanie określić wartości lokalu warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który sam dokona wyceny naszego mieszkania. W ten sposób nie dość że unikniemy przeszacowania wartości sprzedawanego mieszkania, to w dodatku zwiększymy nasze szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Kobyłka? Bez wątpienia na szybką sprzedaż mieszkania z kredytem doskonale wpływa dobre zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez odpowiedniej reklamy nasza oferta może zniknąć w tłumie. Warto więc poświęcić na prezentację lokalu trochę swojego czasu oraz dopilnować tego, by reklama była jak najbardziej atrakcyjna i zwracała uwagę potencjalnych nabywców. Wielu sprzedawców nieruchomości już na samym początku kiedy Klient przegląda oferty może stracić szansę na szybkie sprzedanie lokalu. Spowodowane jest to najczęściej słabej jakości zdjęciami, które są źle wykadrowane, ciemne, czy podkreślające wady mieszkania zamiast jego zalet. Jeśli jednak nie chcemy wydawać gotówki na profesjonalnego fotografa zadbajmy chociaż o to żeby w jak najlepszy sposób zaprezentować nasz lokal.

Skuteczna sprzedaż nieruchomości dzięki reklamie na całe woj. mazowieckie

Jeżeli chcemy aby nasze ogłoszenie zyskało więcej odbiorców można opublikować ofertę o treści pilnie sprzedam mieszkanie także w mediach społecznościowych na specjalnych grupach przeznaczonych do sprzedaży mieszkań. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Kobyłka. Nieraz bardzo dobrym wyborem może okazać się też reklamowanie naszego lokalu w najbliższej okolicy rozwieszając ulotki. Nie zapomnijmy jednak, że przed tym jak postanowimy rozwiesić ogłoszenie w jakimś miejscu, powinniśmy być pewni czy na pewno możemy zrobić to nie łamiąc prawa. Jak można zauważyć wszelkie wyżej wymienione metody sprzedaży nieruchomości wymagają niemało czasu, jednak mogą one przynieść nam cudowne skutki.

Zdjęcia wykonane przez profesjonalistę oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Kobyłka za gotówkę i dobrze spisany opis lokalu potrafią okazać się jednak kluczem do sukcesu. Warto zaznaczyć, że przygotowując opis naszej nieruchomości z komornikiem, nie możemy pisać nieautentycznych informacji. Przedstawienie nieruchomości w najlepszym, wręcz wyidealizowanym świetle może być zweryfikowane przez zainteresowanych podczas oglądania lokalu. Nie zapominajmy jednak o tym, że każdą informację możemy przedstawić w dobrym świetle. Jeśli zdecydujemy się na sprzedanie mieszkania, które wymaga remontu a jest umiejscowione przy głównej ulicy, nie musimy pisać o hałasie dochodzącym z zewnątrz, lecz warto wspomnieć o tym, że dzięki jego położeniu możemy szybko dotrzeć do centrum.

Jaki typ mieszkania nabywamy w Kobyłka?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

W opisie do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Kobyłka warto wymienić plusy dzielnicy takie jak przedszkola, parki, tereny zielone, przychodnie, czy markety. Nie zapomnijmy jednak o tym, że czasem wystarczy mały błąd, aby stracić wiarygodność w oczach nabywcy. Decydując się na sprzedaż lokalu w Polsce nie zapomnijmy o tym żeby reklamować naszą ofertę na wielu serwisach ogłoszeniowych przypisanych nieruchomościom lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Kobyłka. Tak zwiększymy ilość zainteresowanych naszym lokalem. Warto również sfinansować reklamę ogłoszenia przypinając ofertę u góry strony, wstawić więcej zdjęć, dodać wyróżniającą ramkę, lub zwiększyć czcionkę.

Wygląd oferty mieszkania na Kobyłka ma duże znaczenie podczas sprzedaży lokalu

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Doskonale wiadomo, że duża część ludzi na początku zwraca uwagę na wygląd, nie inaczej sprawy się mają w przypadku osób zainteresowanych naszym mieszkaniem. Dlatego właśnie na początku trzeba zrobić wszystko co się da, by szybko sprzedawane mieszkanie wzbudzało największe zainteresowanie wśród Klientów. Można być właścicielem wspaniałego mieszkania położonego w pięknej okolicy, jednak jeżeli nieodpowiednio zaprezentujemy naszą nieruchomość, szanse na szybką sprzedaż nieruchomości mogą zniknąć. Nie zapomnijmy więc o tym, że w trakcie oglądania nieruchomości potencjalny Klient zwracać będzie uwagę nawet na drobne szczegóły. Właśnie dlatego powinniśmy stosownie przygotować się do tego spotkania, bo dobra prezentacja mieszkania może utworzyć warunki do zaczęcia negocjacji z kupującym , a także sprzedaży lokalu w Kobyłka.

Realizujemy zapytania typu pilnie sprzedam nieruchomość Kobyłka

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Kobyłka? Dobrze wiadomo, że niezwykle istotne jest pierwsze wrażenie. Dlatego właśnie, by powiększyć nasze szanse na szybsze spieniężenie lokalu za gotówkę wypada zadbać o to żeby w lokalu panował porządek, a jeżeli jest to konieczne powinniśmy także odświeżyć mieszkanie. Odmalowanie ścian, czy zerwanie starych tapet to niezbyt drogie operacje nie wymagające zbytnio wielkich umiejętności, ani użycia siły, a może to uczynić, że mieszkanie będzie wyglądało na nowoczesne i świeże. Warto też zabrać, lub schować wszelkie osobiste rzeczy np. zdjęcia, czy pamiątki rodzinne, żeby możliwie jak najbardziej ułatwić naszemu Klientowi wstępną organizację mieszkania. Nie zapomnijmy także o odpowiednim oświetleniu, z pomocą którego lokal będzie sprawiał wrażenie większego. Ukaże ono również plusy lokalu i przykryje niektóre mankamenty. Należy pamiętać o tym już przy robieniu zdjęć do naszego ogłoszenia.

Czynności przygotowawcze mieszkania przed wystawieniem oferty sprzedaży w Kobyłka

Należy pamiętać również o tym by zadbać o odpowiednią porę na prezentację mieszkania, bo to od niej zależy czy Klient będzie musiał stać w korkach, żeby dojechać do nas, czy też jaki widok będzie za oknem. Publikując skuteczne ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Kobyłka, pamiętaj w takim wypadku Klient dysponuje swoim czasem, zastanówmy się nad tym, jaka pora jest odpowiednia na takie spotkanie. Następnym bardzo istotnym punktem, o jakim niektórzy zapominają jest zapach, który unosi się w mieszkaniu. Przed tym jak zaprosimy do siebie gości zadbajmy o to aby najpierw przewietrzyć mieszkanie, a później w miarę możliwości wypełnić słodką wonią pieczonegowłasnej roboty ciasta, czy też kawy. Pamiętajmy jednak, by nie stosować w tym celu zbyt ciężkiego zapachu perfum, kadzidełek, czy odświeżaczy powietrza.

Kobyłka: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Kobyłka? W trakcie prezentacji nieruchomości wcielając się w rolę zarówno sprzedającego, jak i gospodarza, nie można zapomnieć o tym by być pełnym empatii. Nie dziwne, że możemy być poddenerwowani czy zmęczeni, jak kolejny Klient wypatruje niedoskonałości naszej nieruchomości odkładając plusy na bok. Robi to z tego powodu aby w późniejszym czasie ponegocjować zniżenie ceny. Nie każdy sprzedający umie być sympatyczny, gdy Klient stara się mu wmówić, że nieruchomość wygląda inaczej niż w ogłoszeniu. W takich przypadkach coraz więcej sprzedających współpracuje z profesjonalistą, który umie zachować zimną krew i może skupić się na najistotniejszych sprawach dotyczących sprzedaży mieszkania.

Pilna sprzedaż nieruchomości Kobyłka - profesjonalna obsługa ogłoszeń

Nie zapomnij o zebraniu wymaganych dokumentów. Jeśli zależy nam na finalizacji transakcji sprzedaży mieszkania w jak najszybszy sposób, nie wolno nam zapomnieć o niezbędnych dokumentach. Zebranie dokumentów jeszcze przed oglądania mieszkania, przyspieszy proces sprzedaży i ułatwi go. Nabywca także nie będzie miał zbytnio wiele czasu na to by zmienić decyzję.

Jeśli zdecydujemy się sprzedać lokal potrzebujemy:

 • Numer księgi wieczystej lokalu;
 • Akt notarialny, czy też inny dokument potwierdzający prawo do mieszkania, które jest przedmiotem sprzedaży, np. umowa darowizny, bądź sprzedaży, poświadczenie dziedziczenia lub prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości;
 • Potwierdzenie opłacenia rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w czynszu wydane przez spółdzielnię, bądź wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o zameldowanych osobach, wydane przez gminę lub urząd miasta, które stanowi potwierdzenie, że w sprzedawanej nieruchomości nikt nie jest zameldowany; Potwierdzenia opłacenia podatku od mieszkania lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy specjalisty
 • Sposób na szybką sprzedaż mieszkania w Kobyłka?

  Spieniężenie lokalu na własną rękę to kosztowny i czasochłonny proces, bo wszystko musimy zrobić sami. Przygotowanie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, prezentacja lokalu nabywcom i finalizacja transakcji to zadanie należące do nas. Jeśli dodatkowo nasza nieruchomość znajduje się w nieciekawej dzielnicy, mieszkanie jest obciążone długiem, uległo powodzi, pożarowi, lub zostało zniszczone w inny sposób, to sprzedanie mieszkania na własną rękę może potrwać nawet lata. Jeśli więc potrzebujemy pieniędzy szybko, nie stać nas na wyremontowanie mieszkania, albo nie mamy wolnego czasu na samodzielne zajęcie się sprzedażą, powinniśmy udać się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego pomocy, bo tego typu współpraca posiada wiele zalet.

  Kobyłka: Wycena mieszkania w 24h

  Prawidłowa Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. mazowieckie zostanie wykonana przez specjalistów od nieruchomości, więc nie musimy się o nią martwić. Decydując się na współpracę z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc profesjonalisty i doradztwo na każdym etapie transakcji. Nie ma powodu martwić się o samodzielne skompletowanie potrzebnej dokumentacji, ponieważ pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie potrzeby skieruje nas do odpowiedniego miejsca, w które powinniśmy udać się, żeby uzyskać potrzebne nam dokumenty.

  Specjaliści znający na perfekcyjnie Kobyłka sporządzą profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zostanie udostępnione na wielu stronach, a nawet na tych, do których my nie mamy dostępu. Zamieszczając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Kobyłka oszczędzamy na czasie, ponieważ za stały kontakt z naszymi Klientami odpowiedzialny jest specjalista, który poświęca swój czas na zaprezentowanie mieszkania osobom zainteresowanym. Profesjonalista ma bardzo często większe możliwości prezentacji oferty sprzedaży nieruchomości niż my sami. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z naszymi Klientami, które niekiedy bywają bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości nie działa pod wpływem emocji, gdyż nie jest zaangażowany osobiście w tę sprzedaż. Posiada on również potrzebne umiejętności i doświadczenie, za pomocą których może on uzyskać atrakcyjniejszą cenę. Nie ma powodu bać się o to czy transakcja zostanie załatwiona zgodnie z literą prawa.