X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Konin?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Konin: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Konin

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

W jaki sposób można najszybciej i najskuteczniej spieniężyć mieszkanie w Konin ?

Obecnie bezpośrednia sprzedaż mieszkania to wcale nie taka łatwa operacja jak się może wydawać. Wystawiając mieszkanie do sprzedaży można długo czekać na nabywcę ? miesiącami, a nawet latami. Jest jednak niemało sposobów na to aby błyskawicznie i skutecznie sprzedać nieruchomość, inkasując przy tym zadowalającą sumę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom decydującym się na pilną sprzedaż mieszkania, może się wydawać, że aby sprzedać nieruchomość wystarczy przedstawić niewysoką cenę. Nie do końca jest to prawdą, a szybka sprzedaż lokalu na własną rękę jest dość skomplikowaną operacją. Sprawdź: Skup nieruchomości Konin.

Dobra cena nieruchomości szybko sprzedawanej w Konin to nie wszystko

Oczywiście wiadomo, że atrakcyjna oferta jest ważnym elementem sprzedaży nieruchomości, oraz doskonale przyciąga kupców, lecz często potrafi wzbudzać to dużo podejrzeń. Zamieszczając w sieci ogłoszenia pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że ustalając wysokość ceny sprzedaży lokalu, powinno się wziąć pod uwagę dwie ważne rzeczy ? realną wartość wystawianego mieszkania, oraz aktualnie panującą na rynku sytuację. Z tego właśnie powodu cena naszego lokalu nie powinna być zbyt duża, ani za mała. Wygórowana cena nieruchomości od razu zostanie odrzucona przez kupujących. Z kolei Za niska cena może oznaczać, że oferowany lokal wymaga dużo własnego wkładu finansowego.

Publikując ogłoszenie sprzedaży mieszkania z kredytem wskazane jest zamieścić w ogłoszeniu informację, że podana cena podlega negocjacjom. Stanowi to sygnał dla zainteresowanych, że podana w ogłoszeniu cena nie jest ostateczna. Warto również zaznaczyć, że czasem nawet nieduże zejście z ceny sprzedawanej przez nas nieruchomości, potrafi spowodować, że ilość osób zainteresowanych kupnem lokalu wzrośnie. W takiej sytuacji wielu kupców przystaje na negocjację ceny, żeby tylko wyprzedzić pozostałych kupców. Dlatego właśnie dzięki takiej operacji dużo lokali z niższą ceną ostatecznie otrzymuje cenę równą cenom rynkowym, a czasami nawet trochę większą.

Reklama nieodłącznym elementem prędkiej sprzedaży lokali w Konin

Z badań rynku nieruchomości wynika, iż najlepiej sprzedające się mieszkania to te, które mają cenę rynkową lub trochę niższą. Warto pamiętać o tym decydując się na sprzedanie mieszkania. Jeżeli sami nie potrafimy określić kosztów naszego lokalu warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który sam sporządzi wycenę mieszkania. Dzięki takiemu zabiegowi nie dość że zapobiegniemy przeszacowaniu wartości mieszkania, to w dodatku zwiększymy nasze szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Konin? Nie ma co do tego wątpliwości, że na szybką sprzedaż mieszkania z kredytem doskonale wpływa jak najlepsze zaprezentowanie naszego obiektu, w końcu bez odpowiedniej reklamy nasze ogłoszenie może zniknąć w tłumie. Warto w takim razie poświęcić na to trochę czasu i dopilnować tego, by reklama była atrakcyjna i przyciągała uwagę kupców. Wielu sprzedających nieruchomości już na samym początku kiedy potencjalny kupujący przegląda oferty może stracić szansę na szybkie sprzedanie lokalu. Powodem tego są najczęściej zdjęcia słabej jakości, które są źle wykadrowane, słabo oświetlone, czy uwidaczniające wady mieszkania zamiast podkreślać jego zalety. Jeśli jednak zdecydujemy się nie wydawać pieniędzy na fotografa zadbajmy przynajmniej o to aby w jak najlepszy sposób pokazać nasz lokal.

Skuteczna sprzedaż mieszkania dzięki reklamie obejmującej woj. lubuskie

Jeśli chcemy by nasza oferta trafiła do większego grona odbiorców możemy umieścić ofertę o treści pilnie sprzedam mieszkanie także w portalach społecznościowych na specjalnych forach dotyczących sprzedaży nieruchomości. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Konin. Nieraz dobrą decyzją może okazać się również reklamowanie naszego lokalu w niedalekiej okolicy rozwieszając ulotki. Musimy jednak pamiętać, że nim postanowimy rozwiesić ogłoszenie w konkretnym miejscu, musimy się upewnić czy na pewno możemy zrobić to nie łamiąc przy tym prawa. Jak można zauważyć wszelkie wcześniej wymienione techniki sprzedaży lokalu wymagają dość dużo czasu, lecz są one w stanie przynieść nam bardzo dobre efekty.

Profesjonalne fotografie oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Konin za gotówkę i odpowiednio sporządzony opis lokalu potrafią się okazać kluczem do naszego sukcesu. Warto również podkreślić, że przygotowując opis naszego mieszkania z komornikiem, powinniśmy unikać pisania nieprawdziwych informacji. Ukazanie nieruchomości w najlepszym, wręcz wyidealizowanym świetle może być zweryfikowane przez Klientów podczas oglądania lokalu. Nie zapomnijmy jednak o tym, że każdy punkt możemy pokazać w pozytywnym świetle. Jeśli zdecydujemy się na sprzedanie mieszkania, które wymaga remontu a jest umiejscowione przy głównej ulicy, nie trzeba wspominać o halasie z zewnątrz, lecz warto podkreślić, że dzięki położeniu lokalu można szybko dostać się do centrum.

Jakiego typu mieszkania kupujemy w Konin?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Przygotowując opis mieszkania do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Konin warto również opisać plusy okolicy na przykład szkoły, parki, ośrodki zdrowia, czy sklepy. Nie zapomnijmy o tym, że niekiedy wystarczy mała nieścisłość, żeby utracić wiarygodność w oczach kupca. Sprzedając lokal w Polsce powinniśmy pamiętać o tym by promować naszą ofertę na licznych serwisach ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Konin. Takim sposobem zwiększymy liczbę osób zainteresowanych naszym mieszkaniem. Warto też zainwestować trochę w reklamę ogłoszenia np. przypinając naszą ofertę na górze strony, wstawić więcej zdjęć, obramować nasze ogłoszenie, lub zwiększyć rozmiar czcionki.

Wygląd ogłoszenia nieruchomości na Konin ma wielkie znaczenie podczas sprzedaży lokalu

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wszyscy doskonale wiemy, że duża część ludzi na początku zwraca uwagę na wygląd, nie inaczej jest w przypadku osób zainteresowanych naszym lokalem. Dlatego już na samym początku trzeba zrobić wszystko co się da, żeby sprzedawane przez nas mieszkanie wzbudzało największe zainteresowanie wśród Klientów. Możemy być posiadaczami pięknego mieszkania z cudowną okolicą, jednak gdy nieodpowiednio zaprezentujemy nasz lokal, szanse na szybką sprzedaż mieszkania mogą poważnie zmaleć. Nie zapomnijmy więc o tym, że w trakcie oględzin mieszkania nasz potencjalny Klient zwracać będzie uwagę nawet na mniejsze szczegóły. Dlatego też powinniśmy dobrze przygotować się do tego spotkania, ponieważ odpowiednia prezentacja mieszkania może utworzyć warunki do zapoczątkowania negocjacji z zainteresowanym , a także spieniężenia nieruchomości w Konin.

Obsługujemy zapytania typu pilnie sprzedam nieruchomość Konin

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Konin? Doskonale wiadomo, że bardzo ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego też, aby zwiększyć swoją szansę na szybsze spieniężenie lokalu za gotówkę należy zadbać o to by w naszym lokalu był porządek, a jeśli jest to konieczne wypadałoby również odświeżyć mieszkanie. Zerwanie starej tapety, czy pomalowanie ścian na nowo to niezbyt kosztowne zabiegi, które nie wymagają zbyt wielkich umiejętności, ani siły, a może to uczynić, że lokal będzie wyglądał na świeży i nowoczesny. Należy również zabrać, lub schować wszelkie osobiste rzeczy takie jak zdjęcia, czy pamiątki rodzinne, by ułatwić naszemu Klientowi wstępne urządzenie nieruchomości. Warto pamiętać też o odpowiednim świetle panującym w mieszkaniu, dzięki któremu mieszkanie będzie sprawiało wrażenie większego. Ukaże ono też zalety oraz przykryje niektóre niewielkie wady. Pamiętajmy o tym już przy robieniu fotografii mieszkania do naszego ogłoszenia.

Przysposobienie mieszkania przed wystawieniem oferty sprzedaży w Konin

Warto pamiętać także o tym żeby zadbać o jak najlepszą godzinę prezentacji nieruchomości, gdyż to od niej zależy czy kupiec będzie stał w korkach, aby dojechać na miejsce, czy też jaki widok będzie widoczny za oknem. Publikując przemyślane ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Konin, pamiętaj więc nabywca dysponuje czasem, zastanówmy się nad tym, jaka pora jest idealna na ustalenie spotkania. Kolejnym bardzo istotnym elementem, o którym nie każdy pamięta jest zapach unoszący się w lokalu. Zanim zaprosimy do siebie naszego Klienta powinniśmy przewietrzyć pomieszczenie, a później postarać się napełnić słodką wonią pieczonegowłasnej roboty ciasta, czy kawy. Należy pamiętać jednak, by nie używać w tym celu zbyt ciężkich zapachów perfum, kadzidełek, czy odświeżaczy powietrza.

Konin: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Konin? W czasie prezentowania mieszkania wcielając się w rolę gospodarza i sprzedawcy, należy pamiętać o empatii i byciu miłym. Nie ma w tym nic dziwnego, że jesteśmy poddenerwowani i zmęczeni, podczas gdy kolejna osoba na siłę szuka wad naszej nieruchomości odsuwając zalety na drugi plan. Robi on to jedynie po to by w dalszej częsci wynegocjować zniżenie ceny. Nie każdy sprzedający potrafi zachować sympatię, kiedy Klient chce wmówić mu, że jego mieszkanie wygląda inaczej niż w ogłoszeniu. Dlatego właśnie coraz więcej sprzedawców decyduje się na współpracę z profesjonalistą w dziedzinie nieruchomości, który potrafi zachować zimną krew i może skupić się na ważnych sprawach dotyczących sprzedaży nieruchomości.

Pilna sprzedaż nieruchomości Konin - sprawna obsługa ogłoszeń

Nie zapomnij o zebraniu potrzebnych dokumentów. Jeśli zależy nam na dokończeniu transakcji sprzedaży nieruchomości jak najszybciej, nie można zapomnieć o potrzebnej nam dokumentacji. Zebranie dokumentów jeszcze przed oglądania lokalu, znacznie ułatwi proces sprzedaży i przyspieszy go. Kupiec też nie będzie miał zbyt dużo czasu na zmianę decyzji.

Jeżeli chcemy sprzedać lokal potrzebne nam będą dokumenty takie jak:

 • Numer księgi wieczystej mieszkania;
 • Akt notarialny, bądź też inny dokument potwierdzający prawo do nieruchomości przez nas sprzedawanej, na przykład umowa sprzedaży, czy darowizny, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości;
 • Potwierdzenie opłaty rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w czynszu wydane przez wspólnotę mieszkaniową lub spółdzielnię;
 • Aktualne zaświadczenie o zameldowanych osobach, wydane przez gminę lub urząd miasta, stanowiące potwierdzenie, że w nieruchomości nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenie zapłacenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Zasięgnij pomocy eksperta
 • Sposób na szybką sprzedaż mieszkania w Konin?

  Spieniężenie mieszkania na własną rękę jest naprawdę czasochłonnym i kosztownym procesem, gdyż wszystko robimy samodzielnie. Napisanie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie lokalu potencjalnym Klientom, oraz sfinalizowanie transakcji to nasze zadanie. Jeżeli dodatkowo nasza nieruchomość mieści się w nieciekawej dzielnicy, mieszkanie obciążone jest długami, uległo powodzi, pożarowi, lub zostało zniszczone w inny sposób, to sprzedaż nieruchomości na własną rękę może trwać lata. Jeżeli potrzebujemy funduszy szybko, nie mamy wystarczającej ilości pieniędzy na generalne wyremontowanie mieszkania, lub po prostu nie mamy czasu na samodzielne zajęcie się sprzedażą, powinniśmy udać się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego pomocy, bo taka współpraca ma dużo plusów.

  Konin: Wycena mieszkania w 24h

  Profesjonalna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. lubuskie wykonana będzie przez profesjonalistów od nieruchomości, więc nie trzeba się o nią martwić. Gdy podejmujemy się współpracy z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc profesjonalisty i rady na każdym etapie transakcji. Nie ma powodu się martwić o samodzielne zgromadzenie całej dokumentacji, ponieważ pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie potrzeby skieruje nas do odpowiedniego miejsca, do jakiego powinniśmy udać się, żeby uzyskać potrzebne nam dokumenty.

  Specjaliści znający na perfekcyjnie Konin sporządzą nam profesjonalnie zrobione ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które będzie umieszczone na wielu branżowych stronach, nawet na tych, do których sami nie mamy dostępu. Publikując ogłoszenie sprzedam mieszkanie Konin oszczędzamy na czasie, gdyż za stały kontakt z naszymi Klientami odpowiada specjalista, który poświęca swój czas na prezentację lokalu nabywcom. Profesjonalista ma zwykle o wiele większe na prezentację oferty sprzedaży lokalu niż my. Nie musimy osobiście brać udziału w negocjacjach z Klientami, które bardzo często potrafią być bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości jednak nie działa pod wpływem swoich emocji, bo nie jest osobiście zaangażowany w tę sprzedaż. Posiada on również niezbędne umiejętności oraz doświadczenie, z pomocą których jest on w stanie uzyskać bardziej atrakcyjną cenę. Nie musimy bać się o to czy nasza transakcja załatwiona będzie zgodnie z przepisami prawa.