X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Lubin?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Lubin: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Lubin

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

W jaki sposób możnaby najszybciej i skutecznie spieniężyć nieruchomość w Lubin ?

Obecnie bezpośrednia sprzedaż lokalu to wcale nie taka łatwa operacja jak może się wydawać. Wystawiając nieruchomość do sprzedaży można długo czekać na Klienta ? miesiącami, a nawet latami. Jest jednak niemało sposobów na to żeby jak najszybciej i niezawodnie sprzedać lokal, inkasując przy tym naprawdę zadowalającą sumę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom chcącym pilnie sprzedać mieszkanie, może wydawać się, że aby ktoś kupił nieruchomość trzeba tylko zaproponować niską cenę. Nie jest to do końca prawdą, a szybkie sprzedanie lokalu o własnych siłach to dość skomplikowana operacja.

Dobra oferta cenowa mieszkania szybko sprzedawanej w Lubin nie czyni sukcesu

Oczywiście doskonale wiadomo, że cena niższa od rynkowych jest ważnym elementem procesu sprzedaży nieruchomości, i bardzo dobrze przyciąga kupców, jednak może wzbudzać to wiele podejrzeń. Zamieszczając w sieci ogłoszenia pilnie sprzedam mieszkanie musisz wiedzieć, że podczas ustalania ceny sprzedaży nieruchomości, powinieneś wziąć pod uwagę dwa czynniki ? realną wartość wystawianego lokalu, oraz sytuację aktualnie panującą na rynku. Właśnie dlatego cena, którą chcemy za nasz lokal nie powinna być zbyt duża, ani za mała. Zbyt wysoka cena mieszkania od razu zostanie odrzucona przez potencjalnych Klientów. Z kolei Zbyt niska cena może wskazywać na to, że lokal wymaga dużo wkładu własnego.

Publikując ogłoszenie sprzedaży mieszkania z komornikiem wskazane jest umieścić w ogłoszeniu informację, że zamieszczona kwota podlega negocjacjom. Stanowi to wyraźny sygnał dla potencjalnych kupców, że podana przez nas cena nie jest ostateczna. Warto także podkreślić, że niewielkie obniżenie ceny sprzedawanego lokalu, może sprawić, że ilość osób zainteresowanych kupnem nieruchomości wzrośnie. W takiej sytuacji dużo Klientów przystaje na negocjację ceny, żeby tylko wyprzedzić pozostałych zainteresowanych. Dlatego też dzięki takiemu zabiegowi dużo nieruchomości z obniżoną ceną wyjściową uzyskuje ostatecznie cenę równą cenom rynkowym, a w niektórych przypadkach nawet trochę wyższą.

Reklama bardzo ważnym elementem pilnej sprzedaży mieszkań w Lubin

Z badań rynku nieruchomości wynika, iż najlepiej sprzedające się mieszkania to te z ceną rynkową lub nieco niższą. Warto pamiętać o tym decydując się na sprzedanie mieszkania. Jeśli sami nie jesteśmy w stanie określić kosztów naszego lokalu warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który dokona wyceny naszej nieruchomości. Dzięki takiemu zabiegowi nie dość że unikniemy przeszacowania wartości sprzedawanego lokalu, to w dodatku zwiększymy nasze szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Lubin? Nie ma co do tego wątpliwości, że na szybką sprzedaż mieszkania obciążonego kredytem doskonale wpływa jak najlepsze zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez dobrej reklamy nasza oferta może zniknąć wśród wielu innych. Warto w takim razie poświęcić na prezentację mieszkania trochę swojego czasu oraz dopilnować tego, by nasza reklama była jak najbardziej atrakcyjna i przyciągała uwagę kupców. Wielu sprzedawców nieruchomości już na samym początku kiedy potencjalny kupujący przegląda oferty może zmarnować szansę na szybką sprzedaż nieruchomości. Powodem tego są najczęściej zdjęcia słabej jakości, które są źle wykadrowane, ciemne, czy podkreślające wady mieszkania zamiast jego zalet. Jeżeli jednak zdecydujemy się nie wydawać pieniędzy na fotografa zadbajmy o to aby w jak najlepszy sposób zaprezentować nasze mieszkanie.

Jakiego rodzaju mieszkania kupujemy w Lubin?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Przygotowując opis mieszkania do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Lubin warto również wymienić zalety okolicy między innymi ośrodki zdrowia, sklepy, szkoły, tereny zielone, czy rekreacyjne. Nie zapomnijmy jednak o tym, że często wystarczy niewielka nieścisłość, żeby utracić wiarygodność w oczach nabywcy. Sprzedając nieruchomość w naszym kraju nie zapomnijmy o tym by promować naszą ofertę na jak największej ilości serwisów ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Lubin. Tak zwiększymy ilość osób zainteresowanych kupnem naszego mieszkania. Przydałoby się także zainwestować trochę w reklamę ogłoszenia np. przypinając je na górze strony, zwiększyć ilość zdjęć, dodać wyróżniającą ramkę, lub zwiększyć czcionkę.

Skuteczna sprzedaż nieruchomości dzięki reklamie na całe woj. dolnośląskie

Jeżeli chcemy by nasze ogłoszenie zyskało więcej odbiorców można opublikować ofertę o treści pilnie sprzedam mieszkanie także w serwisach społecznościowych na grupach o tematyce nieruchomości. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Lubin. Czasem najlepszą decyzją może się również okazać promowanie naszego lokalu w niedalekiej okolicy poprzez rozwieszanie ulotek. Musimy jednak pamiętać, że przed tym jak zdecydujemy się na rozwieszenie ogłoszenia w jakimś miejscu, musimy upewnić się czy na pewno możemy to zrobić zgodnie z prawem. Jak widać wszystkie wymienione wcześniej techniki sprzedaży nieruchomości są dość czasochłonne, jednakowoż są one w stanie przynieść nam wspaniałe skutki.

Profesjonalnie wykonane zdjęcia oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Lubin za gotówkę oraz dobrze spisany opis nieruchomości potrafią okazać się jednak naszym kluczem do sukcesu. Pamiętajmy jednak, że przygotowując opis naszego mieszkania z komornikiem, musimy unikać pisania nieprawdziwych informacji. Przedstawienie mieszkania w najlepszym, wręcz wyidealizowanym świetle jest bardzo szybko weryfikowane przez zainteresowanych podczas oglądania nieruchomości. Nie zapomnijmy jednak o tym, że każdą informację możemy ukazać w pozytywnym świetle. Jeśli zdecydujemy się na sprzedanie mieszkania do remontu, które umiejscowione jest przy głównej ulicy, nie trzeba pisać o dochodzącym z zewnątrz hałasie, ale warto zaznaczyć, że dzięki jego położeniu można szybko dostać się do centrum miasta.

Pytania osób wystawiających oferty sprzedam szybko mieszkanie

Jesteśmy specjalistami od szybkiego skupu lokali Lubin i posiadamy wieloletnie doświadczenie obejmujące różne sytuacje, a także wszelkie stany prawne. Mamy do dyspozycji potrzebne środki, dzięki którym możemy pozwolić sobie na przeprowadzenie każdej transakcji gotówkowej Lubin. Szybki skup lokali jest naprawdę bardzo korzystnym wyjściem dla naszych Klientów, ponieważ pozwala to na bardzo szybkie rozwiązanie problemów z mieszkaniem oraz przywrócenie im płynności finansowej i poczucia bezpieczeństwa. Proponujemy naszym Klientom pomoc w załatwianiu wszelkich formalności oraz błyskawiczną transakcję. Należność za sprzedaż mieszkania Klient odbiera od razu po sfinalizowaniu umowy – w gotówce albo przelewem na wskazane przez Klienta konto bankowe w ciągu 24 godzin od sfinalizowania umowy.
Tak, gdyby było inaczej nasz zespół nie mogłby cieszyć się opinią firmy, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów w Lubin. Część naszego zespołu to eksperci o wieloletnim doświadczeniu w skupie nieruchomości, działają oni w terenie i dojeżdżają do wszystkich Klientów. Trzeba się z nami skontaktować, a także umówić najkorzystniejszy dla Państwa termin wizyty. Eksperci z naszej firmy obsługują naszych Klientów na terenie całej Polski w małych wsiach, miasteczkach oraz dużych miastach. Lokalizacja nie ma dla nas najmniejszego znaczenia.
Nasz zespół jest firmą zarówno znaną na rynku nieruchomości obejmującym Lubin jak i cenioną przez naszych Klientów. Współpracuje z nami szereg kancelarii prawnych oraz eksperci finansowi, a sam zespół naszej firmy ma ogromne doświadczenie w swojej pracy. Ufają nam dziesiątki Klientów, którzy skorzystali z naszej oferty, i których ani razu nie zawiedliśmy. Uczciwość to nasza podstawa, bowiem pracujemy zgodnie z etyką zawodową i przepisami. Na spisywaną przez naszych ekspertów wpływają różne czynniki. Wycena taka nie będzie zobowiązywała Państwa do niczego, lecz pozwala na porównanie pozostałych ofert z naszą oraz wybranie tej lepszej. Jednak zazwyczaj to my realizujemy transakcję, oferując nawet 90 procent wartości rynkowej nieruchomości i płacąc natychmiastowo.
Konto nie jest przez nas wymagane, gdyż pieniądze są przez nas wypłacane zarówno przelewem, jak i w gotówce w momencie finalizacji umowy sprzedaży mieszkania w Lubin. Klient otrzymuje ustaloną kwotę w gotówce. Takie rozwiązanie jest wygodne i bezpieczne, a w dodatku pozwala na wyjście z długów lub rozwiązać inne problemy finansowe. Jeśli jednak właściciel zdecyduje się otrzymać pieniądze za pomocą przelewu, przelejemy mu środki na wybrane przezeń konto bankowe w 24 godziny od sfinalizowania umowy.
Nasze zasady według których pracujemy określone są jasno i precyzyjnie. Po skontaktowaniu się z Klientem spotykamy się w miejscowości Lubin na oględziny lokalu, a następnie nasz ekspert sporządza wycenę tego lokalu, którą otrzymuje Klient chcący jak najszybciej sprzedać dany lokal. Jeżeli zaakceptuje on wycenę przygotowujemy, a następnie podpisujemy umowę w jedynie 24 godziny, a pieniądze w gotówce wypłacamy natychmiastowo do ręki. Wszystkie sprawy są traktowane przez nasz zespół indywidualnie i każdy nasz Klient jest dla nas ważny, bowiem skup lokali wymaga dostosowania się do wszelkich potrzeb Klienta.
By spieniężyć mieszkanie za gotówkę należy przedstawić akt własności nieruchomości mającej być przedmiotem sprzedaży. Naszemu specjaliście, który skontaktuje się z Państwem wystarczy sam numer księgi wieczystej tej nieruchomości. W przypadku gdy nie posiadają państwo aktu własności, numer księgi wieczystej można otrzymać w odpowiednim dla lokalizacji lokalu sądzie rejonowym Lubin. Inne potrzebne przedstawicielowi naszej firmy dokumenty to dowód osobisty, a także oświadczenie o postępowaniu spadkowym, osobach zameldowanych w mieszkaniu, bądź zaległościach. Należy również pamiętać, że nasz specjalista oddelegowany do współpracy z Państwem ma za zadanie pomóc Państwu w skompletowaniu potrzebnej dokumentacji. Transakcja sprzedaży nieruchomości dokonywana jest przez nas u notariusza, a Klient ma możliwość skorzystania z porady prawnej zanim sprzeda swój lokal, co nie niesie za sobą żadnych dodatkowych płatności.
Obsługa szybkiej sprzedaży nieruchomości wymaga profesjonalnego i jak najszybszego działania w trosce o czas Klientów. Każda transakcja sprzedaży lokalu jest możliwie jak najbardziej uproszczona i przeprowadzana jest u notariusza, który potwierdza moc prawną powagą swego urzędu. W sytuacji sprzedaży lokalu o bardziej skomplikowanej formie prawnej transakcja taka potrafi wymagać późniejszego kontaktu, lecz zdarza się to naprawdę rzadko. W takim przypadku prosimy o pozostawienie swego numeru kontaktowego, przez który będziemy mogli się z Państwem skontaktować. W przypadku Klientów stale zamieszkałych za granicą preferujemy zabieg polegający na opoważnieniu osoby, która jest zaufana i mieszka lub aktualnie przebywa w Polsce w celu reprezentowania interesów Klienta. Osoba ta zastępować będzie naszego Klienta w urzędzie i pomoże przy skompletowaniu dokumentacji.
W przypadku osób niepełnoletnich, mogą się one stać właścicielami nieruchomości bądź udziałów w mieszkaniu w wyniku spadku bądź otrzymania darowizny. Sprzedaż nieruchomości w takim przypadku wychodzi poza zakres zarządzania własnościami, do których rodzice lub opiekunowie zostali uprawnieni, zatem taka operacja wymaga otrzymania zgody sądu na przeprowadzenie takiej transakcji. Przed sądem wnioskować można o otrzymanie pozwolenia na rozszerzenie zakresu dysponowania majątkiem córki bądź syna. Nastąpić może to na drodze rozprawy sądowej, ale nie jest to konieczne. Sprzedaż takiego lokalu odbyć może się tylko i wyłącznie gdy sąd wyda pozytywny wyrok i gdy zostanie on uprawomocniony. Sąd przede wszystkim jednak kieruje się dobrem dziecka.
Jak już poprzednio wspomnieliśmy, nasza firma zajmująca się skupem mieszkań słynie z elastyczności, a nasi przedstawiciele podchodzą do każdej osobnej sprawy indywidualnie, co znaczy, że każda okoliczność transakcji szybkiej sprzedaży mieszkania to kwestia osobistych uzgodnień. Warunki ustalone ujęte są w umowie podpisanej u notariusza. Przede wszystkim liczy się dla nas dobro naszych Klientów, jest ono dla nas najważniejsze oraz ochrona ich interesów, dlatego jesteśmy dla nich wyrozumiali w ich sytuacji, która jest bardzo często naprawdę ciężka. Każdy etap naszej współpracy jest wyrazisty i usuwa wszelkie nieporozumienia.
Najpierw trzeba tylko skontaktować się z naszym zespołem, a my z kolei udzielimy Państwu jak najbardziej wyczerpujących wiadomości dotyczących dokumentów wymaganych do przeprowadzenia transakcji sprzedaży. Jednymi z ważniejszych są bez wątpienia akty notarialne, bądź numer księgi wieczystej nieruchomości. Pośród pozostałych należy także wspomnieć akt kupna mieszkania albo postanowienie sądowe o nabyciu spadku. W przypadku zajścia okoliczności należy także przygotować oświadczenie o wszelkich zaległościach czynszowych bądź o liczbie osób zameldowanych w lokalu. W celu otrzymania większej ilości szczegółowych wskazówek warto skontaktować się z nami mailowo, lub telefonicznie.
Jesteśmy doświadczonymi ekspertami rynku nieruchomości oraz nie obawiamy się jakichkolwiek ciężkich sytuacji. Specjalizujemy się zarówno w skupie nieruchomości o skomplikowanej sytuacji prawnej, z zadłużeniem czy komornikiem, jak i mieszkań uległych pożarowi czy zalaniu, które wymagają remontu. Stoi za nami wiele kancelarii prawnych, a także cieszymy się wsparciem prawników, którzy dzięki swemu doświadczeniu są w stanie pomóc w rozwiązywaniu najtrudniejszych przypadków sprzedaży nieruchomości. Trzeba również pamiętać, iż zawsze pracujemy odpowiedzialniei zapewniamy Klientom najlepszą cenę oraz poczucie bezpieczeństwa.
Jasne, że tak, Klienci chcąc szybko sprzedać swoją nieruchomość, przed podpisaniem i finalizacją umowy mogą zaznajomić się z samą umową z prawnikiem i notariuszem, którzy będą mogli rozjaśnić wszystkie niejasności, czy wątpliwości odnośnie jej treści oraz odpowiedzą na każde pytanie związane z umową. Nasi Klienci zamieszkujący Lubin i okolice mają także zapewnioną skuteczną pomoc w sytuacjach związanych ze złą sytuacją mieszkaniową, czy to prawną, czy finansową.
Pracując od lat na rynku nieruchomości obejmującym Lubin wielokrotnie dokonywaliśmy szybkiego skupu lokali z długiem, czy z komornikiem. W każdym przypadku pomagaliśmy naszym Klientom w wyjściu z ich długów przynajmniej w części, a czasem nawet w całości. Dokonywane przez naszą firmę wyceny nieruchomości zawsze są zgodne z aktualnymi cenami na rynku i uwzględniają wszelkie okoliczności, razem z obciążaniami zapisanymi w księdze wieczystej. W tego typu sytuacjach cena pomniejszana jest o wartość należności żądanych przez wierzycieli. W przypadku obciążeń związanych z komornikiem dotyczą one wielu właścicieli mieszkań. Prowadzona przez nas działalność obejmująca Lubin gwarantuje najlepsze warunki naszym Klientom oraz najlepszą cenę. Pieniądze otrzymywane przez Klienta po finalizacji transakcji wypłacane są gotówką oraz tylko Klient zadecyduje czy mają być one wykorzystane na pokrycie długów czy też innych zobowiązań.

Wygląd ogłoszenia nieruchomości na Lubin ma ogromne znaczenie podczas sprzedaży nieruchomości

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wiadome jest to, że duża część ludzi na początku zwraca uwagę na wygląd, nie inaczej wygląda to w przypadku osób zainteresowanych naszym mieszkaniem. Dlatego też już od samego początku trzeba zrobić wszystko co możliwe, by szybko sprzedawane mieszkanie wzbudziło największe zainteresowanie wśród potencjalnych kupujących. Możemy być właścicielami wspaniałego lokalu mieszczącego się w najlepszej okolicy, jednak kiedy źle zaprezentujemy naszą nieruchomość, możliwości na szybkie spieniężenie lokalu mogą legnąć w gruzach. Warto więc pamiętać o tym, że w czasie oględzin mieszkania potencjalny kupujący zwracać będzie uwagę nawet na mniejsze szczegóły. Dlatego właśnie trzeba odpowiednio przygotować się do takowego spotkania, gdyż odpowiednia prezentacja mieszkania może utworzyć warunki do zapoczątkowania negocjacji z kupującym i sprzedania mieszkania w Lubin.

Realizujemy zapytania typu pilnie sprzedam mieszkanie Lubin

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Lubin? Bez wątpienia bardzo ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego właśnie, żeby zwiększyć naszą szansę na szybką sprzedaż nieruchomości za gotówkę warto zadbać o to by w naszym lokalu był porządek, a jeśli jest to konieczne należy też odświeżyć mieszkanie. Zrywanie starych tapet, czy odmalowanie ścian to niezbyt drogie zabiegi, które nie wymagają zbytnio wielkich umiejętności, ani użycia siły, a jest to w stanie sprawić, że lokal będzie wyglądał na świeży i nowoczesny. Należy również schować osobiste przedmioty np. zdjęcia, czy pamiątki, aby w jak najlepszy sposób ułatwić kupcowi wstępne urządzenie nieruchomości. Pamiętajmy też o dobrym oświetleniu, dzięki któremu mieszkanie będzie wydawało się większe. Ukaże ono również zalety i zakryje pewne wady. Należy pamiętać o tym już przy robieniu fotografii do naszego ogłoszenia.

Przygotowanie mieszkania przed wystawieniem oferty sprzedaży w Lubin

Nie zapomnijmy również o tym by zadbać o dobrą porę na oględziny nieruchomości, gdyż to od niej zależeć będzie czy nasz Klient będzie stał w korkach, by do nas dotrzeć, czy jaki widok zobaczyć będzie można z okna. Zamieszczając dobre ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Lubin, pamiętaj więc nasz Klient ma czas do dyspozycji, zastanówmy się nad tym, która godzina jest idealna na takie spotkanie. Kolejnym niezwykle istotnym elementem, o którym niektórzy zapominają jest zapach panujący w mieszkaniu. Jeszcze przed zaproszeniem do mieszkania naszego Klienta powinniśmy najpierw przewietrzyć mieszkanie, a następnie w miarę możliwości wypełnić ładnym zapachem pieczonegowłasnej roboty ciasta, czy też kawy. Warto pamiętać jednak, aby nie używać do tego zbyt ciężkiego zapachu kadzidełek, odświeżaczy powietrza, czy perfum.

Lubin: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Lubin? W czasie prezentowania nieruchomości wcielając się w rolę sprzedającego i gospodarza, należy pamiętać o tym by być sympatycznym i miłym. Nie jest to dziwne, że jesteśmy poddenerwowani czy zmęczeni, jak kolejna osoba na siłę szuka niedoskonałości naszego lokalu odkładając zalety na plan drugi. Robi to tylko i wyłącznie po to aby później negocjować zejście z ceny. Niestety nie każdy sprzedający umie być sympatyczny, kiedy kupiec stara się mu wmówić, że lokal różni się od tego co przedstawiono w ogłoszeniu. W takich sytuacjach coraz więcej sprzedających współpracuje z profesjonalistą od nieruchomości, który zachowuje zimną krew i może się skupić na istotnych sprawach dotyczących sprzedaży mieszkania.

Pilna sprzedaż nieruchomości Lubin - profesjonalna obsługa ogłoszeń

Pamiętaj o przyszykowaniu najważniejszych dokumentów. Jeżeli zależy nam na tym aby sfinalizować transakcję sprzedaży mieszkania tak szybko jak się da, nie wolno nam zapomnieć o wymaganych dokumentach. Skompletowanie dokumentów jeszcze przed prezentacją nieruchomości, znacznie przyspieszy i ułatwi sprzedaż. Nabywca też nie będzie miał zbyt dużo czasu na zmianę swojej decyzji.

Jeśli decydujemy się na sprzedaż lokal potrzebować będziemy:

 • Numer księgi wieczystej mieszkania;
 • Akt notarialny, albo inny dokument potwierdzający prawo do mieszkania, np. umowa darowizny, czy sprzedaży, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania;
 • Potwierdzenie opłaty rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w czynszu wydane przez wspólnotę mieszkaniową lub spółdzielnię;
 • Aktualne zaświadczenie o meldunkach, wydane przez urząd miasta lub gminę, stanowiące potwierdzenie, że w lokalu wystawionego na sprzedaż nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenie opłacenia podatku od mieszkania lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy specjalisty

Sposób na szybką sprzedaż mieszkania w Lubin?

Sprzedanie nieruchomości na własną rękę to kosztowny i czasochłonny proces, ponieważ wszystko robimy samodzielnie. Stworzenie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie lokalu osobom zainteresowanym i sfinalizowanie transakcji to zadanie należące do nas. Jeżeli w dodatku nasz lokal mieści się w nieciekawej dzielnicy, mieszkanie ma długi, uległo pożarowi, zalaniu lub innym negatywnym okolicznościom, to sprzedaż nieruchomości na własną rękę może potrwać nawet lata. Jeśli w takim razie potrzebujemy funduszy w krótkim terminie, nie stać nas na wyremontowanie lokalu, czy zwyczajnie nie mamy czasu na samodzielną sprzedaż, można zwrócić się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego pomocy, ponieważ taka współpraca ma wiele zalet.

Lubin: Wycena mieszkania w 24h

Ekspercka Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. dolnośląskie wykonana będzie przez ekspertów z dziedziny nieruchomościi nie ma powodu się o nią martwić. Podejmując się współpracy z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na profesjonalną pomoc oraz rady na każdym z etapów sprzedaży. Nie ma powodu się martwić o samodzielne zgromadzenie wszystkich dokumentów, bowiem pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie potrzeby wskaże odpowiednie miejsce, do którego powinniśmy udać się, by uzyskać brakujące dokumenty.

Eksperci znający na perfekcyjnie Lubin przygotują nam profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zamieszczone zostanie na wielu stronach branżowych, a nawet na takich, do których nie każdy ma dostęp. Publikując ogłoszenie sprzedam mieszkanie Lubin oszczędzamy czas, bo za kontakt z Klientami odpowiada specjalista, który poświęca czas na zaprezentowanie mieszkania potencjalnym kupcom. Ekspert ma zazwyczaj większe możliwości na prezentację oferty sprzedaży nieruchomości niż my sami. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z naszymi Klientami, które często bywają bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości jednak nie działa pod wpływem swoich emocji, ponieważ nie jest osobiście zaangażowany w tę sprzedaż. Posiada on również potrzebne umiejętności i doświadczenie, z pomocą których jest w stanie uzyskać atrakcyjniejszą cenę. Nie trzeba bać się o to czy transakcja będzie załatwiona zgodnie z obowiązującym prawem.