X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Lubliniec?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Lubliniec: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Lubliniec

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Jak możnaby szybko i najskuteczniej spieniężyć nieruchomość w Lubliniec ?

Obecnie bezpośrednia sprzedaż mieszkania nie jest wcale taka prosta jak się może wydawać. Przeznaczając mieszkanie do sprzedaży możemy bardzo długo czekać na Klienta ? miesiącami, a nawet latami. Istnieje jednak dużo sposobów na to żeby w krótkim czasie i niezawodnie sprzedać lokal, pobierając przy tym naprawdę atrakcyjną kwotę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom chcącym pilnie sprzedać mieszkanie, może się wydawać, że aby ktoś kupił nieruchomość trzeba tylko przedstawić niską cenę. Nie do końca jest to prawdą, a szybkie sprzedanie nieruchomości o własnych siłach jest dość skomplikowaną operacją.

Zachęcająca oferta cenowa lokalu szybko sprzedawanej w Lubliniec nie wystarczy

Oczywiście nie ma co do tego wątpliwości, że niska cena jest ważnym elementem procesu sprzedaży lokalu, i dobrze przyciąga uwagę nabywców, lecz potrafi to wzbudzać dużo podejrzeń. Zamieszczając w sieci ogłoszenia pilnie sprzedam mieszkanie musisz wiedzieć, że ustalając cenę sprzedaży mieszkania, powinieneś wziąć pod uwagę dwie ważne rzeczy ? realną wartość oferowanego lokalu, oraz to jaka jest aktualna sytuacja rynkowa. Właśnie dlatego cena naszego lokalu nie może być zbyt duża, ani za mała. Zbyt wysoka cena mieszkania zostanie od razu odrzucona przez większość potencjalnych nabywców. Z kolei Zbyt niska cena może oznaczać, że nieruchomość wymaga dużo własnego wkładu.

Wystawiając ogłoszenie sprzedaży zadłużonego mieszkania warto umieścić w ogłoszeniu informację, że zamieszczona cena podlega negocjacjom. Będzie to znak dla potencjalnych kupujących, że podana w ogłoszeniu kwota nie jest ostateczna. Warto również zaznaczyć, że czasem nawet małe obniżenie ceny sprzedawanego lokalu, może spowodować, że liczba zainteresowanych kupnem mieszkania wzrośnie. W tego typu sytuacjach dużo kupujących przystaje na negocjowanie ceny, by tylko wyprzedzić resztę kupców. Dlatego też dzięki takiej operacji dużo lokali z niższą ceną wyjściową ostatecznie uzyskuje cenę równą cenom rynkowym, a czasami nawet większą.

Reklama nieodłącznym elementem błyskawicznej sprzedaży mieszkań w Lubliniec

Z badań rynku nieruchomości wynika, że najlepiej sprzedające się mieszkania to te, które mają cenę rynkową lub nieco niższą. Warto o tym pamiętać gdy decydujemy się na sprzedanie nieruchomości. Jeśli sami nie potrafimy oszacować wartości naszego lokalu warto udać się po pomoc do profesjonalisty, który sam dokona wyceny mieszkania. Dzięki temu zabiegowi nie dość że zapobiegniemy przeszacowaniu wartości mieszkania, to w dodatku zwiększymy swoje szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Lubliniec? Bez wątpienia na szybką sprzedaż mieszkania obciążonego kredytem bardzo dobrze wpływa odpowiednie zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez dobrej prezentacji nasze ogłoszenie może zniknąć w tłumie. Warto więc poświęcić na to trochę swojego czasu oraz zadbać o to, by reklama była atrakcyjna i przyciągała uwagę kupujących. Wielu sprzedawców nieruchomości już na samym początku kiedy Klient przegląda oferty może stracić szansę na szybkie sprzedanie lokalu. Powodem tego są najczęściej zdjęcia słabej jakości, które są źle wykadrowane, ciemne, czy podkreślające wady mieszkania zamiast jego zalet. Jeżeli jednak zdecydujemy się nie wydawać pieniędzy na profesjonalnego fotografa zatroszczmy się przynajmniej o to żeby jak najlepiej zaprezentować nasz lokal.

Skuteczna sprzedaż nieruchomości przez reklamę obejmującej woj. śląskie

Jeśli chcemy by nasze ogłoszenie trafiło do większego grona odbiorców można opublikować ofertę o treści pilnie sprzedam mieszkanie także w mediach społecznościowych na grupach przeznaczonych do sprzedaży mieszkań. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Lubliniec. Czasem najlepszym wyborem może się również okazać reklamowanie naszego mieszkania w niedalekiej okolicy poprzez rozwieszanie ulotek. Musimy jednak pamiętać, że nim postanowimy rozwiesić ogłoszenie w jakimś miejscu, powinniśmy upewnić się czy aby na sto procent możemy to zrobić nie łamiąc prawa. Jak widać wszystkie wymienione wcześniej metody sprzedaży mieszkania są dość czasochłonne, jednak mogą one przynieść nam naprawdę bardzo dobre skutki.

Zdjęcia wykonane przez profesjonalistę oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Lubliniec za gotówkę oraz odpowiednio spisany opis mieszkania mogą się jednak okazać naszym kluczem do sukcesu. Pamiętajmy jednak, że przygotowując opis naszej nieruchomości z komornikiem, powinniśmy unikać pisania fałszywych informacji. Przedstawienie nieruchomości w najlepszym, wręcz wyidealizowanym świetle może zostać bardzo szybko zweryfikowane przez zainteresowanego podczas oglądania lokalu. Nie zapomnijmy jednak o tym, że wszystko możemy ukazać w dobrym świetle. Jeśli zdecydujemy się na sprzedanie mieszkania do remontu, które umiejscowione jest przy głównej ulicy, nie trzeba pisać o tym, że z ulicy dochodzi hałas, lecz warto zaznaczyć, że dzięki jego położeniu można szybko dostać się do centrum.

Jakiego typu mieszkania kupujemy w Lubliniec?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

W opisie do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Lubliniec warto opisać zalety okolicy takie jak szkoły, sklepy, tereny rekreacyjne, ośrodki zdrowia, czy przedszkola. Nie zapominajmy jednak o tym, że często wystarczy mały błąd, żeby utracić wiarygodność w oczach kupca. Sprzedając nieruchomość w Polsce nie możemy zapomnieć o tym by promować naszą ofertę na licznych serwisach ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Lubliniec. W taki sposób możemy zwiększyć liczbę zainteresowanych kupnem naszej nieruchomości. Przydałoby się także włożyć trochę pieniędzy w reklamę naszego ogłoszenia np. przypinając je na górze strony, zwiększyć liczbę zdjęć, wstawić wyróżniającą ramkę, bądź powiększyć czcionkę.

Wygląd domu na Lubliniec ma bardzo duże znaczenie podczas sprzedaży nieruchomości

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Doskonale wiadomo, że większość ludzi na początku zwraca uwagę na wygląd, nie inaczej jest w przypadku osób zainteresowanych naszym mieszkaniem. Dlatego już na samym początku musimy zrobić wszystko co się da, by mieszkanie, które sprzedajemy wzbudziło możliwie jak największe zainteresowanie wśród kupujących. Możemy być posiadaczami pięknego mieszkania z cudowną okolicą, jednak jeśli nienajlepiej przedstawimy nasz lokal, nasze szanse na szybką sprzedaż nieruchomości mogą zniknąć. Warto więc pamiętać o tym, że w trakcie oglądania lokalu potencjalny kupujący patrzeć będzie nawet na najmniejsze szczegóły. Dlatego właśnie należy dobrze się przygotować do tego spotkania, gdyż dobrze zaprezentowane mieszkanie może utworzyć warunki do zapoczątkowania negocjacji z Klientem , a także spieniężenia nieruchomości w Lubliniec.

Obsługujemy zapytania typu pilnie sprzedam nieruchomość Lubliniec

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Lubliniec? Bez wątpienia ważne jest pierwsze wrażenie. Z tego powodu, aby powiększyć swoją szansę na szybszą sprzedaż lokalu za gotówkę powinniśmy zadbać o to żeby w lokalu był porządek, a jeśli jest to konieczne powinniśmy też odświeżyć lokal. Odmalowanie ścian, czy zerwanie starych tapet to niezbyt drogie operacje, które nie wymagają zbytnio dużej wiedzy, ani siły, a jest to w stanie uczynić, że mieszkanie będzie wyglądało na nowoczesne i świeże. Warto również ukryć wszelkie osobiste rzeczy takie jak zdjęcia, czy pamiątki, żeby w jak najlepszy sposób ułatwić kupcowi wstępną organizację nieruchomości. Nie zapomnijmy też o odpowiednim oświetleniu lokalu, dzięki któremu mieszkanie będzie sprawiało wrażenie większego. Podkreśli ono również plusy mieszkania i przykryje pewne niewielkie wady. Warto o tym pamiętać już przy robieniu zdjęć do ogłoszenia.

Przygotowanie nieruchomości przed wystawieniem oferty sprzedaży w Lubliniec

Nie zapomnijmy również o tym by zadbać o odpowiednią porę na oględziny lokalu, ponieważ od niej zależeć będzie czy kupujący będzie musiał stać w korkach, by dotrzeć do celu, czy jaki widok będzie za oknem. Umieszczając dobre ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Lubliniec, pamiętaj w takim razie nabywca dysponuje czasem, pomyślmy nad tym, jaka pora jest idealna na ustalenie spotkania. Następnym bardzo ważnym punktem, o jakim wiele osób zapomina jest zapach, który panuje w mieszkaniu. Przed zaproszeniem do siebie naszych Klientów zadbajmy o to aby przewietrzyć lokal, a potem w miarę możliwości wypełnić pięknym zapachem pieczonegodomowej roboty ciasta, czy kawy. Pamiętajmy jednak, żeby nie stosować w takim celu ciężkich zapachów kadzidełek, odświeżaczy powietrza, czy perfum.

Lubliniec: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Lubliniec? W trakcie prezentacji mieszkania wcielając się w rolę zarówno gospodarza, jak i sprzedającego, nie wolno nam zapomnieć o tym by być pełnym empatii. Nie ma w tym nic dziwnego, że jesteśmy poddenerwowani i zmęczeni, gdy nasz kolejny Klient szuka na siłę wad sprzedawanej nieruchomości odkładając zalety na bok. Robi to tylko i wyłącznie dlatego żeby następnie ponegocjować zejście z ceny. Niestety nie każdy sprzedający umie zachować sympatię, gdy kupujący wmawia mu, że nieruchomość wygląda zupełnie inaczej niż w ogłoszeniu. Z tego właśnie powodu Coraz większa ilość sprzedających decyduje się na współpracę z profesjonalistą w dziedzinie nieruchomości, który zachowuje zimną krew i skupia się na najważniejszych sprawach dotyczących sprzedaży mieszkania.

Pilna sprzedaż nieruchomości Lubliniec - dynamiczna obsługa ofert

Pamiętaj o zebraniu najważniejszych dokumentów. Jeśli zależy nam na finalizacji transakcji sprzedaży lokalu w jak najszybszy sposób, trzeba pamiętać o potrzebnej nam dokumentacji. Zebranie dokumentów przed zaprezentowaniem mieszkania, przyspieszy proces sprzedaży i ułatwi go. Klient również nie będzie miał zbyt dużo czasu na to by się rozmyślić.

Jeżeli chcemy sprzedać nieruchomość potrzebować będziemy:

 • Numer księgi wieczystej mieszkania;
 • Akt notarialny, czy też inny dokument, który potwierdza prawo do sprzedawanego przez nas lokalu, np. umowa sprzedaży, bądź darowizny, poświadczenie dziedziczenia lub prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania;
 • Potwierdzenia opłaty rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez spółdzielnię, bądź wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o meldunkach, wydane przez urząd miasta lub gminę, które stanowi potwierdzenie, że w lokalu nikt nie jest zameldowany; Potwierdzenia zapłacenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy specjalisty
 • Jak szybko sprzedać mieszkanie w Lubliniec?

  Sprzedanie nieruchomości na własną rękę to kosztowna operacja zajmująca niemało czasu, bo wszystko musimy zrobić sami. Stworzenie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie nieruchomości Klientom, oraz doprowadzenie do finalizacji transakcji to zadanie, które musimy wykonać my. Kiedy na dodatek nasza nieruchomość znajduje się w nie najciekawszej okolicy, mieszkanie jest obciążone długiem, uległo powodzi, pożarowi, lub zostało zniszczone w inny sposób, to samodzielna sprzedaż może trwać lata. Jeżeli potrzebujemy gotówki jak najszybciej, nie mamy pieniędzy na generalne wyremontowanie nieruchomości, albo nie mamy wolnego czasu na to aby samodzielnie zająć się sprzedażą, warto udać się do pośrednika nieruchomości oraz skorzystać z jego profesjonalnej pomocy, bo takowa współpraca ma wiele plusów.

  Lubliniec: Wycena mieszkania w 24h

  Prawidłowa Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. śląskie zostanie wykonana przez profesjonalistów z dziedziny nieruchomościi nie musimy się o nią martwić. Podejmując się współpracy z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc eksperta i doradztwo na każdym etapie sprzedaży. Nie trzeba martwić się o samodzielne skompletowanie całej dokumentacji, ponieważ pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie czego skieruje nas w odpowiednie miejsce, w jakie powinniśmy się udać, żeby uzyskać potrzebne nam dokumenty.

  Profesjonaliści znający na perfekcyjnie Lubliniec napiszą nam profesjonalnie zrobione ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zostanie opublikowane na wielu stronach, nawet na takich, do których nie każdy ma dostęp. Umieszczając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Lubliniec oszczędzamy czas, bo za kontakt z Klientami odpowiedzialny jest ekspert, który poświęca czas na prezentację mieszkania kupcom. Ekspert ma zwykle większe możliwości na zaprezentowanie oferty sprzedaży lokalu niż my sami. Nie musimy osobiście brać udziału w negocjacjach z kupującymi, które bardzo często potrafią być stresujące. Pośrednik nieruchomości jednak nie działa pod wpływem emocji, gdyż nie jest zaangażowany osobiście w sprzedaż. Posiada on też potrzebne umiejętności oraz doświadczenie, dzięki którym jest on w stanie uzyskać bardziej atrakcyjną cenę. Nie musimy bać się o to czy transakcja będzie załatwiona zgodnie z obowiązującym prawem.