X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Mikołów?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Mikołów: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Mikołów

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Jak możnaby najszybciej i bez zarzutu sprzedać lokal w Mikołów ?

W 2013 roku bezpośrednia sprzedaż lokalu to wcale nie taka łatwa operacja jak mogłoby się wydawać. Przeznaczając mieszkanie do sprzedaży można bardzo długo czekać na kupującego ? miesiącami, a nawet latami. Jest jednak dużo sposobów na to żeby szybko i skutecznie spieniężyć lokal, inkasując przy tym naprawdę zadowalającą kwotę. Już mówimy jak to zrobić. Wielu osobom chcącym pilnie sprzedać mieszkanie, może się wydawać, że aby ktoś kupił nieruchomość trzeba tylko zaproponować niewysoką cenę. Nie jest to do końca prawdą, a szybka sprzedaż nieruchomości o własnych siłach to dość skomplikowana operacja.

Dobra cena mieszkania pilnie sprzedawanej w Mikołów nie wystarczy

Oczywiście doskonale wiadomo, że cena niższa od rynkowych to ważny element procesu sprzedaży lokalu, i doskonale przyciąga uwagę potencjalnych kupców, ale potrafi to wzbudzać niemało podejrzeń. Zamieszczając w sieci oferty pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że ustalając cenę sprzedaży mieszkania, powinno się wziąć pod uwagę dwie rzeczy ? realną wartość oferowanego lokalu, oraz to jaka jest aktualna sytuacja rynkowa. Właśnie dlatego cena, którą chcemy za nasz lokal nie powinna być zbyt duża, ani za mała. Za wysoka cena lokalu zostanie bez wątpienia odrzucona przez potencjalnych nabywców. Natomiast Za niska cena może świadczyć o tym, że oferowany lokal wymaga dużo własnego wkładu.

Publikując ogłoszenie sprzedaży mieszkania z komornikiem wskazane jest zawrzeć w ogłoszeniu informację, że podana cena podlega negocjacjom. Będzie to wyraźny sygnał dla zainteresowanych, że umieszczona w ogłoszeniu kwota nie jest ceną ostateczną. Warto też pamiętać, że czasem małe zejście z ceny sprzedawanego przez nas lokalu, może spowodować, że ilość zainteresowanych kupnem nieruchomości pójdzie w górę. W takiej sytuacji dużo kupujących przystaje na negocjację ceny, by tylko wyprzedzić pozostałych zainteresowanych. Dlatego też dzięki takiej operacji wiele nieruchomości z niższą ceną ostatecznie uzyskuje cenę równą cenom rynkowym, a czasami nawet większą.

Reklama nieodłącznym elementem prędkiej sprzedaży nieruchomości w Mikołów

Badania rynku nieruchomości wykazują, że najlepiej sprzedającymi się mieszkaniami są te z ceną rynkową lub trochę niższą. Warto pamiętać o tym gdy decydujemy się na sprzedanie mieszkania. Jeżeli sami nie potrafimy oszacować wartości naszej nieruchomości warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który sam dokona wyceny nieruchomości. W taki sposób nie dość że zapobiegniemy przeszacowaniu wartości nieruchomości, to jeszcze zwiększymy nasze szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Mikołów? Bez wątpienia na szybką sprzedaż lokalu obciążonego kredytem doskonały wpływ ma jak najlepsze zaprezentowanie naszego obiektu, w końcu bez dobrej reklamy nasza oferta może zniknąć wśród wielu innych. Warto w takim razie poświęcić na to trochę swojego czasu i dopilnować tego, aby nasza reklama była jak najbardziej atrakcyjna i przyciągała uwagę potencjalnych kupujących. Wielu sprzedających nieruchomości już na samym początku kiedy Klient przegląda oferty potrafi zmarnować szansę na szybką sprzedaż lokalu. Najczęściej jest to spowodowane zdjęciami słabej jakości, które są źle wykadrowane, słabo oświetlone, czy uwidaczniające wady mieszkania zamiast podkreślać jego zalety. Jeżeli jednak zdecydujemy się nie wydawać gotówki na fotografa zatroszczmy się chociaż o to by jak najlepiej pokazać nasze mieszkanie.

Jakiego rodzaju mieszkania nabywamy w Mikołów?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

W opisie do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Mikołów warto też wypisać zalety okolicy takie jak szkoły, parki, ośrodki zdrowia, czy sklepy. Nie zapominajmy jednak o tym, że czasem wystarczy małe niedociągnięcie, by utracić wiarygodność w oczach nabywcy. Decydując się na sprzedaż nieruchomości w naszym kraju nie zapomnijmy o tym żeby rozpowszechniać naszą ofertę na wielu specjalnych serwisach ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Mikołów. W ten sposób możemy zwiększyć ilość osób zainteresowanych kupnem naszego mieszkania. Przydałoby się również włożyć trochę pieniędzy w promocję naszego ogłoszenia przypinając ofertę na górze strony, wstawić więcej zdjęć, wstawić wyróżniającą ramkę, lub wybrać większą czcionkę.

Skuteczna sprzedaż mieszkania dzięki reklamie obejmującej woj. śląskie

Jeżeli chcemy żeby nasza oferta trafiła do większego grona odbiorców możemy zamieścić ogłoszenie o treści pilnie sprzedam mieszkanie także w portalach społecznościowych na specjalnych grupach o tematyce nieruchomości. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Mikołów. Nieraz najlepszą decyzją może się również okazać reklamowanie naszego lokalu w niedalekiej okolicy przez rozwieszanie ulotek. Nie zapomnijmy jednak, że zanim zdecydujemy się na rozwieszenie ogłoszenia w jakimś miejscu, powinniśmy upewnić się czy na sto procent możemy to zrobić zgodnie z prawem. Jak widać wszystkie wyżej wymienione sposoby na sprzedanie lokalu wymagają dość dużo czasu, ale mogą one przynosić cudowne rezultaty.

Profesjonalnie wykonane fotografie oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Mikołów za gotówkę oraz odpowiednio sporządzony opis nieruchomości mogą się jednak okazać kluczem do naszego sukcesu. Nie zapominajmy jednak, że sporządzając opis wystawionego przez nas mieszkania z komornikiem, musimy unikać pisania nieautentycznych informacji. Ukazanie lokalu w wyidealizowanym świetle może zostać szybko zweryfikowane przez Klienta podczas oglądania nieruchomości. Pamiętajmy jednak o tym, że wszystko możemy przedstawić w pozytywnym świetle. Decydując się na sprzedaż mieszkania do remontu, które umiejscowione jest przy głównej ulicy, nie trzeba pisać o halasie z zewnątrz, ale warto zaznaczyć, że dzięki jego położeniu możemy szybko dostać się do centrum.

Pytania osób wystawiających oferty sprzedam szybko mieszkanie

Jesteśmy specjalistami od szybkiego skupu nieruchomości Mikołów i możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem obejmującym bardzo różne sytuacje, a także wszelakie stany prawne. Dysponujemy środkami finansowymi, które pozwalają nam na przeprowadzenie transakcji gotówkowych Mikołów. Szybki skup mieszkań jest naprawdę bardzo korzystnym wyjściem dla osób korzystających z naszych usług, gdyż pozwala to na błyskawiczne wyjście z problemów z mieszkaniem oraz przywrócenie poczucia bezpieczeństwa i płynności finansowej. Przedstawiamy Klientom pomoc przy załatwieniu potrzebnych formalności oraz bardzo szybką sprzedaż. Należność za sprzedane mieszkanie nasz Klient odbiera od razu po sfinalizowaniu umowy – gotówką lub przelewem na wskazane konto bankowe w ciągu dwudziestu czterech godzin od podpisania umowy.
Tak, inaczej nie moglibyśmy się cieszyć opinią firmywychodzącej naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów w Mikołów. Część zespołu naszej firmy to eksperci z wieloletnim doświadczeniem w skupie nieruchomości, działają oni w terenie, a także trafiają na miejsce do wszystkich Klientów. Trzeba skontaktować się z nami oraz uzgodnić najkorzystniejszy dla Państwa termin. Specjaliści z naszej firmy obsługują Klientów w całym kraju zarówno we wsiach jak i małych i dużych miastach. Miejsce zamieszkania naszego Klienta nie ma dla nas najmniejszego znaczenia.
Nasz zespół jest firmą zarówno znaną na rynku obejmującym Mikołów jak i cenioną przez Klientów. Współpracują z nami kancelarie prawne oraz eksperci finansowi, a sam zespół naszej firmy jest doświadczony w swojej pracy. Ufają nam dziesiątki Klientów, którzy postanowili skorzystać z naszej oferty, oraz których ani razu nie zawiedliśmy. Uczciwość to nasza podstawa, bo wykonujemy nasz zawód zgodnie z etyką zawodową oraz przepisami. Na przygotowywaną przez nas wpływają różne czynniki. Taka wycena nie będzie zobowiązywała Państwa do niczego, ale pozwala Państwu na porównanie pozostałych ofert z naszą oraz wybranie lepszej. Jednak zazwyczaj to nasz zespół realizuje transakcję, oferując nawet 90 procent wartości rynkowej mieszkania i płacąc natychmiastowo.
Nie potrzebują Państwo konta bankowego, ponieważ pieniądze wypłacane są przez nas zarówno przelewem na konto, jak i w gotówce w momencie podpisania umowy sprzedaży mieszkania w Mikołów. Osoba sprzedająca dostaje ustaloną kwotę w gotówce do ręki. Takie rozwiązanie jest wygodne i bezpieczne, a w dodatku pozwala na wyjście z długów bądź rozwiązać inne problemy finansowe. W przypadku gdy sprzedawca zdecyduje się na otrzymanie pieniędzy za pomocą przelewu, to przelejemy mu środki na wybrane przez niego konto w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.
zasady zgodnie z którymi pracujemy są określone precyzyjnie oraz jasno. Po kontakcie z naszym Klientem spotykamy się w miejscowości Mikołów na oględziny nieruchomości, a następnie nasz specjalista sporządza wycenę nieruchomości, którą otrzymuje nasz Klient, który chce szybko spieniężyć dane mieszkanie. Jeżeli zaakceptuje on wycenę przygotowujemy, a następnie podpisujemy umowę w w ciągu 24 godzin, a gotówkę wypłacamy od razu do ręki. Każda sprawa traktowana jest przez nasz zespół indywidualnie i każdy Klient jest dla nas ważny, ponieważ skup lokali wymaga dostosowania się do potrzeb Klienta.
Aby spieniężyć nieruchomość należy pokazać akt własności sprzedawanego lokalu. Naszemu specjaliście, który skontaktuje się z Państwem wystarczy tylko numer księgi wieczystej tego mieszkania. W przypadku nie posiadania aktu własności, numer księgi wieczystej można otrzymać w przeznaczonym dla lokalizacji mieszkania sądzie rejonowym Mikołów. Inne potrzebne naszemu przedstawicielowi dokumenty to dowód osobisty i oświadczenie o postępowaniu spadkowym, zaległościach, bądź też osobach zameldowanych w nieruchomości. Warto również pamiętać, że nasz specjalista oddelegowany do współpracy z Państwem ma zadanie pomóc Państwu w skompletowaniu potrzebnych dokumentów. Transakcja sprzedaży mieszkania dopełniana jest przez nas u notariusza, a sprzedający może skorzystać z porady prawnej zanim spienięży swoją nieruchomość, co nie wymaga absolutnie żadnych dodatkowych wydatków.
Obsługa szybkiej sprzedaży mieszkań wymaga profesjonalnego, a także możliwie jak najszybszego działania w trosce o czas Klientów. Każda z transakcji kupna-sprzedaży lokalu jest możliwie jak najbardziej uproszczona oraz odbywa się u notariusza, który to potwierdza moc prawną powagą swego urzędu. W przypadku sprzedaży lokalu o bardziej skomplikowanej formie prawnej transakcja taka potrafi wymagać późniejszego kontaktu, ale naprawdę rzadko się tak dzieje. W takich sytuacjach prosimy o pozostawienie nam swego numeru kontaktowego, przez który będziemy mogli skontaktować się z Państwem. W przypadku Klientów na stałe zamieszkałych poza granicami Polski preferujemy zabieg polegający na opoważnieniu osoby zaufanej, która mieszka albo aktualnie przebywa na terenie Polski w celu reprezentowania interesów Klienta. Osoba ta będzie zastępować Klienta w urzędzie, a także pomoże w skompletowaniu dokumentów.
W przypadku osób, które są niepełnoletnie, mogą się one stać posiadaczami mieszkania albo udziałów w mieszkaniu w wyniku spadku bądź uzyskania darowizny. Sprzedaż lokalu w takiej sytuacji wychodzi poza ramy zarządzania własnościami, do których rodzice bądź opiekunowie prawni zostali uprawnieni, zatem taka operacja wymaga otrzymania pozwolenia sądu na przeprowadzenie takiej transakcji. Przed sądem można wnioskować o otrzymanie pozwolenia na rozszerzenie zakresu zarządzania dobrami syna bądź córki. Nastać może to na drodze rozprawy sądowej, lecz nie jest to konieczne. Spieniężenie takiego mieszkania odbyć się może jedynie gdy sąd wyda pozytywny wyrok oraz kiedy zostanie on uprawomocniony. Sąd przede wszystkim jednak kieruje się dobrem dziecka.
Tak jak już przedtem wspomnieliśmy, nasza firma od skupu mieszkań słynie z elastyczności, a nasi przedstawiciele podchodzą do każdej osobnej sprawy indywidualnie, co znaczy, że wszystkie okoliczności transakcji szybkiej sprzedaży nieruchomości to kwestia indywidualnych uzgodnień. Wyznaczone warunki ujęte są w umowie podpisywanej u notariusza. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro Klientów, jest ono najważniejsze jak i ochrona interesów Klienta, więc jesteśmy dla nich wyrozumiali w ich sytuacji, która bardzo często jest naprawdę niełatwa. Każdy z etapów współpracy z nami jest wyrazisty i eliminuje wszystkie nieporozumienia.
Najpierw trzeba jedynie skontaktować się z naszą firmą, a my z kolei udzielimy Państwu jak najbardziej wyczerpujących wiadomości o dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia transakcji sprzedaży mieszkania. Jednymi z najważniejszych są na pewno akty notarialne, czy numer księgi wieczystej mieszkania. Wśród innych należy również wspomnieć akt nabycia lokalu czy postanowienie sądu o nabyciu spadku. W przypadku zajścia okoliczności trzeba również przyszykować zaświadczenie o zaległościach w czynszu bądź o liczbie zameldowanych w nieruchomości osób. W celu otrzymania większej ilości wyczerpujących wskazówek zalecamy Państwu skontaktować się z nami przez telefon lub mailem.
Jesteśmy profesjonalistami z doświadczeniem na rynku nieruchomości oraz nie obawiamy się jakichkolwiek trudnych sytuacji. Zajmujemy się zarówno skupem nieruchomości ze skomplikowaną sytuacją prawną, z komornikiem czy zadłużeniem, jak i mieszkań, które uległy zalaniu czy pożarowi, które wymagają większego remontu. Mamy za sobą wiele kancelarii prawnych i cieszymy się wsparciem prawników, którzy dzięki swojemu doświadczeniu potrafią pomóc przy rozwiązywaniu najtrudniejszych przypadków sprzedaży mieszkań. Warto też pamiętać, że za każdym razem działamy odpowiedzialnie, a także zapewniamy naszym Klientom najkorzystniejszą cenę oraz poczucie bezpieczeństwa.
Oczywiście, że tak, nasi Klienci decydując się na sprzedaż lokalu, przed finalizacją umowy mogą zapoznać się z umową z prawnikiem i notariuszem, którzy rozjaśnią wszystkie niejasności, czy wątpliwości dotyczące jej treści oraz odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące umowy. Nasi Klienci zamieszkujący Mikołów i okolice mają tez zapewnioną pomoc w sytuacjach związanych ze złą sytuacją mieszkania, prawną bądź finansową.
Działając od wielu lat na rynku nieruchomości obejmującym Mikołów bardzo często dokonywaliśmy szybkiego skupu lokali zadłużonych, czy z zajęciem komorniczym. We wszystkich przypadkach pomagaliśmy swoim Klientom w wyjściu z ich długów przynajmniej częściowo, a często nawet w całości. Sporządzane przez naszą firmę wyceny nieruchomości są zawsze zgodne z aktualnymi cenami na rynku i uwzględniają wszelkie okoliczności, razem z obciążaniami zapisanymi w księdze wieczystej. W takich sytuacjach wycena zmniejszana jest o wartość należności, które są żądane przez wierzycieli. W przypadku obciążeń związanych z komornikiem dotyczą one dużej liczby właścicieli mieszkań. Prowadzona przez nas działalność obejmująca Mikołów gwarantuje najlepsze warunki Klientom i najbardziej atrakcyjną cenę. Pieniądze otrzymywane przez Klienta po finalizacji transakcji zostają wypłacane gotówką oraz tylko sam Klient zadecyduje czy mają zostać one przeznaczone na pozbycie się długów czy innych zobowiązań.

Wygląd mieszkania na Mikołów ma ogromne znaczenie podczas sprzedaży nieruchomości

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wiadome jest to, że duża część ludzi najpierw patrzy na wygląd, nie inaczej wygląda to w przypadku osób zainteresowanych naszym lokalem. Dlatego na samym początku powinniśmy zrobić wszystko co się da, aby sprzedawane przez nas mieszkanie wzbudzało największe zainteresowanie wśród kupców. Można posiadać piękne mieszkanie, położone w ładnej okolicy, lecz kiedy nienajlepiej zaprezentujemy naszą nieruchomość, możliwości na szybką sprzedaż mieszkania mogą zniknąć. Pamiętajmy więc o tym, że w czasie oględzin lokalu potencjalny kupiec patrzeć będzie nawet na drobne szczegóły. Dlatego właśnie warto odpowiednio przygotować się do takowej wizyty, ponieważ odpowiednio zaprezentowany lokal może ukształtować warunki do zapoczątkowania negocjacji z Klientem i sprzedania mieszkania w Mikołów.

Realizujemy oferty typu pilnie sprzedam nieruchomość Mikołów

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Mikołów? Doskonale wiadomo, że bardzo istotne jest pierwsze wrażenie. Dlatego właśnie, aby powiększyć swoje szanse na szybkie spieniężenie lokalu za gotówkę powinniśmy zadbać o to żeby w lokalu panował porządek, a jeśli to konieczne wypada też odświeżyć lokal. Pomalowanie ścian na nowo, czy zrywanie starej tapety to niezbyt drogie operacje i nie wymagają one zbyt wielkiej wiedzy, ani sił, a jest to w stanie uczynić, że mieszkanie będzie wyglądało na nowoczesne i świeże. Warto też pochować wszelkie osobiste rzeczy takie jak zdjęcia, bądź pamiątki rodzinne, żeby ułatwić kupcowi wstępną organizację mieszkania. Należy pamiętać też o dobrym oświetleniu, z pomocą którego lokal będzie się wydawał większy. Podkreśli ono również zalety lokalu oraz ukryje pewne niewielkie wady. Pamiętajmy o tym już przy robieniu fotografii lokalu do naszego ogłoszenia.

Przysposobienie nieruchomości przed wystawieniem oferty sprzedaży w Mikołów

Warto pamiętać też o tym aby zadbać o odpowiednią porę na prezentację nieruchomości, gdyż od niej zależy czy kupujący będzie stał w korkach, żeby dotrzeć na miejsce, czy jaki widok zobaczyć będzie można z okna. Zamieszczając przemyślane ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Mikołów, pamiętaj więc kupiec ma czas, powinniśmy zastanowić się nad tym, jaka pora będzie idealna na ustalenie spotkania. Następnym niezwykle ważnym punktem, o jakim nie każdy wie jest zapach, który unosi się w lokalu. Przed zaproszeniem do siebie naszych gości zadbajmy o to aby przewietrzyć mieszkanie, a w następnym kroku w miarę możliwości wypełnić delikatną wonią pieczonegodomowej roboty ciasta, czy też kawy. Zapamiętajmy jednak, by nie stosować w tym celu zbyt ciężkiego zapachu odświeżaczy powietrza, perfum, czy kadzidełek.

Mikołów: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Mikołów? Podczas prezentacji nieruchomości wcielając się w rolę zarówno gospodarza jak i sprzedawcy, musimy pamiętać o byciu sympatycznym i miłym. Nie jest to dziwne, że jesteśmy zmęczeni i poddenerwowani, jak kolejny potencjalny nabywca na siłę wypatruje niedoskonałości sprzedawanego lokalu kładąc plusy na plan drugi. Robi to tylko i wyłącznie dlatego by następnie ponegocjować zejście z ceny. Niestety nie każdy sprzedający umie być sympatyczny, gdy kupujący chce wmówić mu, że mieszkanie ma zupełnie inny wygląd niż w ogłoszeniu. Dlatego właśnie coraz większa ilość osób współpracuje z profesjonalnym doradcą nieruchomości, który zachowuje zimną krew i skupia się na istotnych elementach sprzedaży nieruchomości.

Pilna sprzedaż nieruchomości Mikołów - rzetelna obsługa ogłoszeń

Nie zapomnij o zebraniu wymaganych dokumentów. Jeżeli zależy nam na dokończeniu transakcji sprzedaży mieszkania tak szybko jak się da, nie wolno nam zapomnieć o niezbędnej nam do tego dokumentacji. Przygotowanie dokumentów jeszcze przed oglądania mieszkania, o wiele ułatwi i przyspieszy sprzedaż. Nabywca też nie będzie miał zbyt wiele czasu na zmianę decyzji.

Jeśli decydujemy się na sprzedaż mieszkanie potrzebujemy dokumenty takie jak

 • Numer księgi wieczystej nieruchomości;
 • Akt notarialny, czy też inny dokument, który potwierdza prawo do mieszkania, które jest przedmiotem sprzedaży, np. umowa darowizny, bądź sprzedaży, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży lokalu;
 • Potwierdzenia opłaty rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez wspólnotę mieszkaniową lub spółdzielnię;
 • Aktualne zaświadczenie o meldunkach, wydane przez urząd miasta lub gminę, stanowiące potwierdzenie, że w lokalu wystawionego na sprzedaż nikt nie jest zameldowany; Potwierdzenia zapłacenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Zasięgnij pomocy specjalisty

Jak szybko sprzedać mieszkanie w Mikołów?

Sprzedanie mieszkania na własną rękę zajmuje dużo czasu i jest kosztownym procesem, gdyż wszystko robimy sami. Stworzenie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, prezentacja nieruchomości kupcom, oraz finalizacja sprzedaży to zadania należące do nas. Jeżeli na dodatek nasza nieruchomość znajduje się w nieciekawej okolicy, mieszkanie ma długi, uległo pożarowi, zalaniu lub innym negatywnym okolicznościom, to sprzedaż nieruchomości na własną rękę może ciągnąć się nawet przez lata. Jeśli potrzebujemy środków szybko, nie możemy pozwolić sobie na remont lokalu, lub po prostu nie mamy wolnego czasu na to aby samodzielnie zająć się sprzedażą, powinniśmy udać się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego profesjonalnej pomocy, ponieważ takowa współpraca posiada dużo plusów.

Mikołów: Wycena mieszkania w 24h

Profesjonalna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. śląskie wykonana zostanie przez specjalistów z dziedziny nieruchomości, więc nie musimy się o nią martwić. Gdy podejmujemy się współpracy z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc eksperta oraz doradztwo na każdym z etapów sprzedaży. Nie musimy martwić się o samodzielne skompletowanie potrzebnej dokumentacji, bowiem pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie czego wskaże odpowiednie miejsce, w które powinniśmy się udać, by uzyskać brakujące dokumenty.

Profesjonaliści znający na perfekcyjnie Mikołów wykonają profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zostanie zamieszczone na wielu branżowych stronach, a nawet na takich, do których nie każdy ma dostęp. Publikując ogłoszenie sprzedam mieszkanie Mikołów oszczędzamy na czasie, bowiem za kontakt z Klientami odpowiedzialny jest ekspert, który poświęca swój czas na zaprezentowanie nieruchomości osobom zainteresowanym. Profesjonalista posiada zwykle dużo większe możliwości prezentacji oferty sprzedaży mieszkania niż my. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z kupującymi, które często są bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości nie działa pod wpływem emocji, ponieważ nie jest osobiście zaangażowany w tę sprzedaż. Posiada on także potrzebne umiejętności i doświadczenie, z pomocą których jest on w stanie uzyskać atrakcyjniejszą cenę. Nie musimy bać się o to czy nasza transakcja załatwiona będzie zgodnie z literą prawa.