X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Mikołów?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Mikołów: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Mikołów

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Jak możnaby najszybciej i bez zarzutu sprzedać lokal w Mikołów ?

W 2013 roku bezpośrednia sprzedaż lokalu to wcale nie taka łatwa operacja jak mogłoby się wydawać. Przeznaczając mieszkanie do sprzedaży można bardzo długo czekać na kupującego ? miesiącami, a nawet latami. Jest jednak dużo sposobów na to żeby szybko i skutecznie spieniężyć lokal, inkasując przy tym naprawdę zadowalającą kwotę. Już mówimy jak to zrobić. Wielu osobom chcącym pilnie sprzedać mieszkanie, może się wydawać, że aby ktoś kupił nieruchomość trzeba tylko zaproponować niewysoką cenę. Nie jest to do końca prawdą, a szybka sprzedaż nieruchomości o własnych siłach to dość skomplikowana operacja.

Dobra cena mieszkania pilnie sprzedawanej w Mikołów nie wystarczy

Oczywiście doskonale wiadomo, że cena niższa od rynkowych to ważny element procesu sprzedaży lokalu, i doskonale przyciąga uwagę potencjalnych kupców, ale potrafi to wzbudzać niemało podejrzeń. Zamieszczając w sieci oferty pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że ustalając cenę sprzedaży mieszkania, powinno się wziąć pod uwagę dwie rzeczy ? realną wartość oferowanego lokalu, oraz to jaka jest aktualna sytuacja rynkowa. Właśnie dlatego cena, którą chcemy za nasz lokal nie powinna być zbyt duża, ani za mała. Za wysoka cena lokalu zostanie bez wątpienia odrzucona przez potencjalnych nabywców. Natomiast Za niska cena może świadczyć o tym, że oferowany lokal wymaga dużo własnego wkładu.

Publikując ogłoszenie sprzedaży mieszkania z komornikiem wskazane jest zawrzeć w ogłoszeniu informację, że podana cena podlega negocjacjom. Będzie to wyraźny sygnał dla zainteresowanych, że umieszczona w ogłoszeniu kwota nie jest ceną ostateczną. Warto też pamiętać, że czasem małe zejście z ceny sprzedawanego przez nas lokalu, może spowodować, że ilość zainteresowanych kupnem nieruchomości pójdzie w górę. W takiej sytuacji dużo kupujących przystaje na negocjację ceny, by tylko wyprzedzić pozostałych zainteresowanych. Dlatego też dzięki takiej operacji wiele nieruchomości z niższą ceną ostatecznie uzyskuje cenę równą cenom rynkowym, a czasami nawet większą.

Reklama nieodłącznym elementem prędkiej sprzedaży nieruchomości w Mikołów

Badania rynku nieruchomości wykazują, że najlepiej sprzedającymi się mieszkaniami są te z ceną rynkową lub trochę niższą. Warto pamiętać o tym gdy decydujemy się na sprzedanie mieszkania. Jeżeli sami nie potrafimy oszacować wartości naszej nieruchomości warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który sam dokona wyceny nieruchomości. W taki sposób nie dość że zapobiegniemy przeszacowaniu wartości nieruchomości, to jeszcze zwiększymy nasze szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Mikołów? Bez wątpienia na szybką sprzedaż lokalu obciążonego kredytem doskonały wpływ ma jak najlepsze zaprezentowanie naszego obiektu, w końcu bez dobrej reklamy nasza oferta może zniknąć wśród wielu innych. Warto w takim razie poświęcić na to trochę swojego czasu i dopilnować tego, aby nasza reklama była jak najbardziej atrakcyjna i przyciągała uwagę potencjalnych kupujących. Wielu sprzedających nieruchomości już na samym początku kiedy Klient przegląda oferty potrafi zmarnować szansę na szybką sprzedaż lokalu. Najczęściej jest to spowodowane zdjęciami słabej jakości, które są źle wykadrowane, słabo oświetlone, czy uwidaczniające wady mieszkania zamiast podkreślać jego zalety. Jeżeli jednak zdecydujemy się nie wydawać gotówki na fotografa zatroszczmy się chociaż o to by jak najlepiej pokazać nasze mieszkanie.

Skuteczna sprzedaż mieszkania dzięki reklamie obejmującej woj. śląskie

Jeżeli chcemy żeby nasza oferta trafiła do większego grona odbiorców możemy zamieścić ogłoszenie o treści pilnie sprzedam mieszkanie także w portalach społecznościowych na specjalnych grupach o tematyce nieruchomości. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Mikołów. Nieraz najlepszą decyzją może się również okazać reklamowanie naszego lokalu w niedalekiej okolicy przez rozwieszanie ulotek. Nie zapomnijmy jednak, że zanim zdecydujemy się na rozwieszenie ogłoszenia w jakimś miejscu, powinniśmy upewnić się czy na sto procent możemy to zrobić zgodnie z prawem. Jak widać wszystkie wyżej wymienione sposoby na sprzedanie lokalu wymagają dość dużo czasu, ale mogą one przynosić cudowne rezultaty.

Profesjonalnie wykonane fotografie oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Mikołów za gotówkę oraz odpowiednio sporządzony opis nieruchomości mogą się jednak okazać kluczem do naszego sukcesu. Nie zapominajmy jednak, że sporządzając opis wystawionego przez nas mieszkania z komornikiem, musimy unikać pisania nieautentycznych informacji. Ukazanie lokalu w wyidealizowanym świetle może zostać szybko zweryfikowane przez Klienta podczas oglądania nieruchomości. Pamiętajmy jednak o tym, że wszystko możemy przedstawić w pozytywnym świetle. Decydując się na sprzedaż mieszkania do remontu, które umiejscowione jest przy głównej ulicy, nie trzeba pisać o halasie z zewnątrz, ale warto zaznaczyć, że dzięki jego położeniu możemy szybko dostać się do centrum.

Jakiego rodzaju mieszkania nabywamy w Mikołów?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

W opisie do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Mikołów warto też wypisać zalety okolicy takie jak szkoły, parki, ośrodki zdrowia, czy sklepy. Nie zapominajmy jednak o tym, że czasem wystarczy małe niedociągnięcie, by utracić wiarygodność w oczach nabywcy. Decydując się na sprzedaż nieruchomości w naszym kraju nie zapomnijmy o tym żeby rozpowszechniać naszą ofertę na wielu specjalnych serwisach ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Mikołów. W ten sposób możemy zwiększyć ilość osób zainteresowanych kupnem naszego mieszkania. Przydałoby się również włożyć trochę pieniędzy w promocję naszego ogłoszenia przypinając ofertę na górze strony, wstawić więcej zdjęć, wstawić wyróżniającą ramkę, lub wybrać większą czcionkę.

Wygląd mieszkania na Mikołów ma ogromne znaczenie podczas sprzedaży nieruchomości

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wiadome jest to, że duża część ludzi najpierw patrzy na wygląd, nie inaczej wygląda to w przypadku osób zainteresowanych naszym lokalem. Dlatego na samym początku powinniśmy zrobić wszystko co się da, aby sprzedawane przez nas mieszkanie wzbudzało największe zainteresowanie wśród kupców. Można posiadać piękne mieszkanie, położone w ładnej okolicy, lecz kiedy nienajlepiej zaprezentujemy naszą nieruchomość, możliwości na szybką sprzedaż mieszkania mogą zniknąć. Pamiętajmy więc o tym, że w czasie oględzin lokalu potencjalny kupiec patrzeć będzie nawet na drobne szczegóły. Dlatego właśnie warto odpowiednio przygotować się do takowej wizyty, ponieważ odpowiednio zaprezentowany lokal może ukształtować warunki do zapoczątkowania negocjacji z Klientem i sprzedania mieszkania w Mikołów.

Realizujemy oferty typu pilnie sprzedam nieruchomość Mikołów

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Mikołów? Doskonale wiadomo, że bardzo istotne jest pierwsze wrażenie. Dlatego właśnie, aby powiększyć swoje szanse na szybkie spieniężenie lokalu za gotówkę powinniśmy zadbać o to żeby w lokalu panował porządek, a jeśli to konieczne wypada też odświeżyć lokal. Pomalowanie ścian na nowo, czy zrywanie starej tapety to niezbyt drogie operacje i nie wymagają one zbyt wielkiej wiedzy, ani sił, a jest to w stanie uczynić, że mieszkanie będzie wyglądało na nowoczesne i świeże. Warto też pochować wszelkie osobiste rzeczy takie jak zdjęcia, bądź pamiątki rodzinne, żeby ułatwić kupcowi wstępną organizację mieszkania. Należy pamiętać też o dobrym oświetleniu, z pomocą którego lokal będzie się wydawał większy. Podkreśli ono również zalety lokalu oraz ukryje pewne niewielkie wady. Pamiętajmy o tym już przy robieniu fotografii lokalu do naszego ogłoszenia.

Przysposobienie nieruchomości przed wystawieniem oferty sprzedaży w Mikołów

Warto pamiętać też o tym aby zadbać o odpowiednią porę na prezentację nieruchomości, gdyż od niej zależy czy kupujący będzie stał w korkach, żeby dotrzeć na miejsce, czy jaki widok zobaczyć będzie można z okna. Zamieszczając przemyślane ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Mikołów, pamiętaj więc kupiec ma czas, powinniśmy zastanowić się nad tym, jaka pora będzie idealna na ustalenie spotkania. Następnym niezwykle ważnym punktem, o jakim nie każdy wie jest zapach, który unosi się w lokalu. Przed zaproszeniem do siebie naszych gości zadbajmy o to aby przewietrzyć mieszkanie, a w następnym kroku w miarę możliwości wypełnić delikatną wonią pieczonegodomowej roboty ciasta, czy też kawy. Zapamiętajmy jednak, by nie stosować w tym celu zbyt ciężkiego zapachu odświeżaczy powietrza, perfum, czy kadzidełek.

Mikołów: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Mikołów? Podczas prezentacji nieruchomości wcielając się w rolę zarówno gospodarza jak i sprzedawcy, musimy pamiętać o byciu sympatycznym i miłym. Nie jest to dziwne, że jesteśmy zmęczeni i poddenerwowani, jak kolejny potencjalny nabywca na siłę wypatruje niedoskonałości sprzedawanego lokalu kładąc plusy na plan drugi. Robi to tylko i wyłącznie dlatego by następnie ponegocjować zejście z ceny. Niestety nie każdy sprzedający umie być sympatyczny, gdy kupujący chce wmówić mu, że mieszkanie ma zupełnie inny wygląd niż w ogłoszeniu. Dlatego właśnie coraz większa ilość osób współpracuje z profesjonalnym doradcą nieruchomości, który zachowuje zimną krew i skupia się na istotnych elementach sprzedaży nieruchomości.

Pilna sprzedaż nieruchomości Mikołów - rzetelna obsługa ogłoszeń

Nie zapomnij o zebraniu wymaganych dokumentów. Jeżeli zależy nam na dokończeniu transakcji sprzedaży mieszkania tak szybko jak się da, nie wolno nam zapomnieć o niezbędnej nam do tego dokumentacji. Przygotowanie dokumentów jeszcze przed oglądania mieszkania, o wiele ułatwi i przyspieszy sprzedaż. Nabywca też nie będzie miał zbyt wiele czasu na zmianę decyzji.

Jeśli decydujemy się na sprzedaż mieszkanie potrzebujemy dokumenty takie jak

 • Numer księgi wieczystej nieruchomości;
 • Akt notarialny, czy też inny dokument, który potwierdza prawo do mieszkania, które jest przedmiotem sprzedaży, np. umowa darowizny, bądź sprzedaży, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży lokalu;
 • Potwierdzenia opłaty rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez wspólnotę mieszkaniową lub spółdzielnię;
 • Aktualne zaświadczenie o meldunkach, wydane przez urząd miasta lub gminę, stanowiące potwierdzenie, że w lokalu wystawionego na sprzedaż nikt nie jest zameldowany; Potwierdzenia zapłacenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Zasięgnij pomocy specjalisty
 • Jak szybko sprzedać mieszkanie w Mikołów?

  Sprzedanie mieszkania na własną rękę zajmuje dużo czasu i jest kosztownym procesem, gdyż wszystko robimy sami. Stworzenie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, prezentacja nieruchomości kupcom, oraz finalizacja sprzedaży to zadania należące do nas. Jeżeli na dodatek nasza nieruchomość znajduje się w nieciekawej okolicy, mieszkanie ma długi, uległo pożarowi, zalaniu lub innym negatywnym okolicznościom, to sprzedaż nieruchomości na własną rękę może ciągnąć się nawet przez lata. Jeśli potrzebujemy środków szybko, nie możemy pozwolić sobie na remont lokalu, lub po prostu nie mamy wolnego czasu na to aby samodzielnie zająć się sprzedażą, powinniśmy udać się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego profesjonalnej pomocy, ponieważ takowa współpraca posiada dużo plusów.

  Mikołów: Wycena mieszkania w 24h

  Profesjonalna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. śląskie wykonana zostanie przez specjalistów z dziedziny nieruchomości, więc nie musimy się o nią martwić. Gdy podejmujemy się współpracy z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc eksperta oraz doradztwo na każdym z etapów sprzedaży. Nie musimy martwić się o samodzielne skompletowanie potrzebnej dokumentacji, bowiem pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie czego wskaże odpowiednie miejsce, w które powinniśmy się udać, by uzyskać brakujące dokumenty.

  Profesjonaliści znający na perfekcyjnie Mikołów wykonają profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zostanie zamieszczone na wielu branżowych stronach, a nawet na takich, do których nie każdy ma dostęp. Publikując ogłoszenie sprzedam mieszkanie Mikołów oszczędzamy na czasie, bowiem za kontakt z Klientami odpowiedzialny jest ekspert, który poświęca swój czas na zaprezentowanie nieruchomości osobom zainteresowanym. Profesjonalista posiada zwykle dużo większe możliwości prezentacji oferty sprzedaży mieszkania niż my. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z kupującymi, które często są bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości nie działa pod wpływem emocji, ponieważ nie jest osobiście zaangażowany w tę sprzedaż. Posiada on także potrzebne umiejętności i doświadczenie, z pomocą których jest on w stanie uzyskać atrakcyjniejszą cenę. Nie musimy bać się o to czy nasza transakcja załatwiona będzie zgodnie z literą prawa.