X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Nowa Sól?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Nowa Sól: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Nowa Sól

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Jak można w krótkim czasie i skutecznie sprzedać nieruchomość w Nowa Sól ?

Aktualnie bezpośrednia sprzedaż nieruchomości nie jest taka łatwa jak się może wydawać. Wystawiając nieruchomość do sprzedaży możemy bardzo długo oczekiwać nabywcy ? miesiącami, a nawet latami. Istnieje jednak wiele sposobów na to żeby w krótkim czasie i bez zarzutu spieniężyć mieszkanie, pobierając przy tym naprawdę atrakcyjną sumę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom decydującym się na pilną sprzedaż mieszkania, może wydawać się, że aby sprzedać nieruchomość trzeba tylko przedstawić niską cenę. Nie do końca jest to prawdą, a szybkie sprzedanie lokalu o własnych siłach jest dość skomplikowana.

Atrakcyjna oferta cenowa nieruchomości pilnie sprzedawanej w Nowa Sól nie czyni sukcesu

Oczywiście nie ma co do tego wątpliwości, że niska cena stanowi ważny element procesu sprzedaży mieszkania, i doskonale przyciąga uwagę potencjalnych kupujących, lecz często potrafi wzbudzać to niemało podejrzeń. Zamieszczając w sieci ogłoszenia pilnie sprzedam mieszkanie musisz wiedzieć, że ustalając wysokość ceny sprzedaży nieruchomości, powinno się wziąć pod uwagę dwa ważne czynniki ? realną wartość oferowanego mieszkania, oraz aktualną sytuację rynkową. Dlatego też cena naszej nieruchomości nie powinna być zbyt wysoka, ani za niska. Zawyżona cena nieruchomości zostanie od razu odrzucona przez większość Klientów. Natomiast Za niska cena może wskazywać na to, że lokal wymaga dużo wkładu własnego.

Zamieszczając ogłoszenie sprzedaży zadłużonego mieszkania wskazane jest umieścić w ogłoszeniu informację, że podana cena podlega negocjacjom. Stanowi to wyraźny znak dla potencjalnych kupców, że umieszczona w ogłoszeniu cena nie jest ostateczna. Warto też pamiętać, że czasem nieduże zejście z ceny sprzedawanej przez nas nieruchomości, może spowodować, że liczba zainteresowanych kupnem mieszkania wzrośnie. W tego typu sytuacjach wielu kupców przystaje na negocjację ceny, żeby tylko wyprzedzić resztę kupców. Dlatego właśnie dzięki takiemu zabiegowi wiele nieruchomości z obniżoną ceną otrzymuje ostatecznie cenę rynkową, a w niektórych przypadkach nawet trochę wyższą.

Reklama nieodłącznym elementem błyskawicznej sprzedaży lokali w Nowa Sól

Badania rynku nieruchomości wykazują, iż najlepiej sprzedającymi się mieszkaniami są te z ceną rynkową lub trochę niższą. Warto pamiętać o tym decydując się na sprzedanie lokalu. Jeżeli sami nie potrafimy oszacować kosztów naszego mieszkania warto udać się po pomoc do profesjonalisty, który sam sporządzi wycenę mieszkania. Dzięki takiemu zabiegowi nie dość że unikniemy przeszacowania wartości lokalu, to dodatkowo zwiększymy nasze szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzimy jako skup nieruchomości w Nowa Sól? Bez wątpienia na szybką sprzedaż lokalu obciążonego kredytem doskonały wpływ ma odpowiednie zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez odpowiedniej prezentacji nasze ogłoszenie może zniknąć wśród wielu innych. Warto więc poświęcić na prezentację lokalu trochę swojego czasu i dopilnować tego, aby reklama była jak najbardziej atrakcyjna i zwracała uwagę kupujących. Dużo sprzedawców nieruchomości już na samym początku kiedy potencjalny kupujący przegląda oferty może zmarnować szansę na szybką sprzedaż mieszkania. Spowodowane jest to najczęściej słabej jakości zdjęciami, które są zbyt ciemne, źle wykadrowane, czy takie, które uwidaczniają same wady mieszkania. Jeśli jednak zdecydujemy się nie wydawać gotówki na fotografa zadbajmy przynajmniej o to by w jak najlepszy sposób zaprezentować naszą nieruchomość.

Jakie mieszkania kupujemy w Nowa Sól?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Sporządzając opis lokalu do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Nowa Sól warto również opisać plusy dzielnicy takie jak przedszkola, parki, tereny zielone, przychodnie, czy markety. Nie zapominajmy o tym, że czasami wystarczy niewielka nieścisłość, by utracić wiarygodność w oczach nabywcy. Decydując się na sprzedaż mieszkania w naszym kraju nie zapomnijmy o tym aby promować naszą ofertę na wielu specjalnych serwisach ogłoszeniowych przypisanych nieruchomościom lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Nowa Sól. W taki sposób możemy zwiększyć ilość zainteresowanych kupnem naszej nieruchomości. Warto też zainwestować trochę w promocję naszego ogłoszenia np. przypinając je na górze strony, zwiększyć liczbę zdjęć, wstawić wyróżniającą ramkę, bądź powiększyć czcionkę.

Skuteczna sprzedaż mieszkania przez reklamę obejmującej woj. lubuskie

Jeżeli chcemy aby nasze ogłoszenie trafiło do większego grona odbiorców możemy wstawić ofertę o treści pilnie sprzedam mieszkanie również w social mediach na grupach o tematyce sprzedaży mieszkań. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Nowa Sól. Niekiedy dobrą decyzją może okazać się również promowanie naszego lokalu w niedalekiej okolicy przez rozwieszanie ulotek. Nie zapomnijmy jednak, że zanim postanowimy powiesić ulotkę w konkretnym miejscu, powinniśmy wiedzieć czy aby na pewno możemy zrobić to zgodnie z prawem. Jak można zauważyć wszystkie wymienione wyżej techniki sprzedaży lokalu pochłaniają trochę czasu, jednakowoż są one w stanie przynieść cudowne skutki.

Profesjonalnie wykonane zdjęcia oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Nowa Sól za gotówkę i dobrze spisany opis lokalu potrafią okazać się naszym kluczem do sukcesu. Musimy jednak pamiętać, że sporządzając opis naszego mieszkania z komornikiem, musimy unikać pisania fałszywych informacji. Ukazanie lokalu w wyidealizowanym świetle jest bardzo szybko weryfikowane przez kupujących podczas oglądania nieruchomości. Pamiętajmy jednak o tym, że wszystko możemy pokazać w pozytywnym świetle. Jeżeli chcemy sprzedać mieszkanie, które wymaga remontu a jest umiejscowione przy głównej ulicy, nie musimy pisać o halasie z zewnątrz, lecz warto zaznaczyć, że dzięki położeniu lokalu można szybko dostać się do centrum miasta.

Pytania osób wystawiających oferty sprzedam szybko mieszkanie

Specjalizujemy się w szybkiem skupie nieruchomości Nowa Sól i mamy wieloletnie doświadczenie, które obejmuje przeróżne przypadki oraz wszelkie stany prawne. Mamy do dyspozycji środki finansowe, dzięki którym jesteśmy w stanie przeprowadzić wiele transakcji gotówkowych Nowa Sól. Szybki skup mieszkań jest bardzo korzystnym wyjściem dla właścicieli nieruchomości, gdyż daje to możliwość na błyskawiczne rozwiązanie problemów z mieszkaniem i przywrócenie poczucia bezpieczeństwa i płynności finansowej. Oferujemy właścicielom nieruchomości pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności i błyskawiczną transakcję. Należność za sprzedanie nieruchomości Klient otrzymuje albo od razu po sfinalizowaniu umowy – gotówką lub przelewem na podane przez Klienta konto w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.
Tak, oczywiście, że tak w końcu gdyby było inaczej nasz zespół nie mogłby cieszyć się opinią firmywychodzącej naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów w Nowa Sól. Część zespołu naszej firmy to eksperci z wieloletnim doświadczeniem w skupie lokali, działają w terenie oraz trafiają na miejsce do wszystkich Klientów. Wystarczy tylko skontaktować się z nami i umówić najbardziej odpowiadający Państwu termin wizyty. Specjaliści z naszej firmy obsługują naszych Klientów w całej Polsce w dużych i małych miastach oraz wsiach. Lokalizacja nie ma dla nas żadnego znaczenia.
Nasz zespół jest firmą zarówno znaną na rynku nieruchomości obejmującym Nowa Sól jak i cenioną przez Klientów. Współpracują z nami różne kancelarie prawne i eksperci finansowi, a sam nasz zespół jest doświadczony w tym co robi. Zaufało nam wielu naszych Klientów, którzy postanowili skorzystać z naszej oferty, i których nigdy nie zawiedliśmy. Uczciwość to nasza podstawa, gdyż pracujemy zgodnie z etyką zawodową i przepisami obowiązującego prawa. Na sporządzaną przez nas wpływa kilka czynników. Wycena taka nie będzie zobowiązywała Państwa do niczego, lecz pozwala na porównanie innych ofert z naszą oraz wybranie tej lepszej. Zwykle jednak to nasz zespół realizuje transakcję sprzedaży, oferując nawet 90 procent wartości rynkowej nieruchomości i płacąc natychmiastowo.
Nie wymagamy konta w banku, gdyż pieniądze wypłacamy Klientom zarówno przelewem na konto, jak i w gotówce w chwili sfinalizowania umowy sprzedaży mieszkania w Nowa Sól. Właściciel sprzedawanej nieruchomości otrzymuje pieniądze w gotówce do ręki. Tego typu rozwiązanie jest wygodne i bezpieczne, a w dodatku pozwala na wyjście z długów lub rozwiązać inne problemy finansowe. Jeżeli jednak nasz Klient zdecyduje się na otrzymanie pieniędzy za pomocą przelewu, to przelejemy środki na wybrane przez niego konto bankowe w 24 godziny od finalizacji umowy.
zasady według których pracujemy są określone precyzyjnie oraz jasno. Po skontaktowaniu się z Klientem spotykamy się w miejscowości Nowa Sól na oględziny lokalu, a następnie nasz ekspert sporządza wycenę tego mieszkania, którą otrzymuje nasz Klient chcący możliwie jak najszybciej spieniężyć daną nieruchomość. Jeżeli zaakceptuje on wycenę przygotowujemy, a następnie podpisujemy umowę w ciągu jedynie 24 godzin, a pieniądze w gotówce wypłacamy natychmiastowo do ręki. Każda sprawa jest traktowana przez nasz zespół indywidualnie i każdy Klient jest dla nas ważny, bowiem taki skup lokali wymaga dostosowania się do wszelkich potrzeb Klienta.
Żeby sprzedać lokal należy pokazać akt własności sprzedawanego mieszkania. Naszemu specjaliście, który się z Państwem skontaktuje wystarczyć będzie tylko numer księgi wieczystej tego lokalu. W przypadku nie posiadania aktu własności, taki numer księgi wieczystej można otrzymać w wyznaczonym dla lokalizacji mieszkania sądzie rejonowym Nowa Sól. Pozostałe potrzebne przedstawicielowi naszej firmy dokumenty to dowód osobisty, a także oświadczenie o postępowaniu spadkowym, zaległościach, bądź też osobach zameldowanych w nieruchomości. Warto też pamiętać, że nasz ekspert oddelegowany do współpracy z Państwem ma zadanie pomóc w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji. Transakcja mieszkania przeprowadzana jest przez nas u notariusza, a sprzedawca ma prawo skorzystać z porady prawnej nim już sprzeda swój lokal, co oczywiście nie niesie za sobą absolutnie żadnych dodatkowych kosztów.
Obsługa sprzedaży lokalu wymaga bardzo profesjonalnego, a także jak najszybszego działania w trosce o czas naszych Klientów. Każda z transakcji kupna-sprzedaży lokalu jest w miarę możliwości jak najbardziej uproszczona i dokonywana jest u notariusza, który potwierdza moc prawną powagą swego urzędu. W sytuacji sprzedaży mieszkania mającego bardziej skomplikowaną formę prawną transakcja taka potrafi wymagać późniejszego skontaktowania się, ale naprawdę rzadko się tak dzieje. W takich przypadkach prosimy o zostawienie nam swojego numeru kontaktowego, przez który będziemy mogli się z Państwem skontaktować. W przypadku Klientów mieszkających na stałe za granicą preferujemy operację polegającą na opoważnieniu osoby zaufanej, która mieszka bądź przebywa w Polsce w celu reprezentowania interesów naszego Klienta. Taka osoba zastępowała będzie Klienta w urzędzie i pomoże przy skompletowaniu dokumentów.
W przypadku osób niepełnoletnich, mogą się one stać posiadaczami nieruchomości albo udziałów w nieruchomości w wyniku postępowania spadkowego albo uzyskania darowizny. Spieniężenie mieszkania w takim przypadku wychodzi poza ramy zarządzania dobrami, do których uprawnieni zostali rodzice właściciela lub opiekunowie, a więc wymaga to uzyskania pozwolenia sądu na dokonanie takowej transakcji. Przed sądem wnioskować można o otrzymanie zgody na rozszerzenie zakresu dysponowania dobrami córki bądź syna. Zajść może to na drodze sądowej, jednak nie jest to konieczne. Spieniężenie takiego lokalu odbyć się może tylko kiedy sąd wyda pozytywny wyrok i jak zostanie on uprawomocniony. Sąd jednak zawsze kieruje się dobrem dziecka.
Jak przedtem wspominaliśmy, nasza firma zajmująca się skupem mieszkań znana jest z elastyczności, a nasz zespół podchodzi do wszystkich spraw indywidualnie, co oznacza, że wszystkie okoliczności transakcji szybkiej sprzedaży mieszkania to kwestia osobistych uzgodnień. Wyznaczone warunki uchwycone są w umowie, która jest podpisywana u notariusza. Przede wszystkim liczy się dla nas dobro Klientów, jest ono najważniejsze oraz ochrona interesów Klienta, dlatego jesteśmy dla nich wyrozumiali w ich sytuacji, która nierzadko jest naprawdę niełatwa. Każdy z etapów naszej współpracy z Klientem jest wyrazisty oraz eliminuje wszystkie nieporozumienia.
Na początku wystarczy jedynie skontaktować się z naszym zespołem, a my udzielimy Państwu wyczerpujących informacji dotyczących dokumentacji potrzebnych do transakcji sprzedaży mieszkania. Jednymi z najważniejszych są na pewno akty notarialne, bądź numer księgi wieczystej mieszkania. Wśród reszty należy także wspomnieć akt nabycia nieruchomości bądź postanowienie sądowe o nabyciu spadku. W przypadku zajścia okoliczności należy też przygotować oświadczenie o wszelkich zaległościach czynszowych albo o liczbie zameldowanych w nieruchomości osób. W celu otrzymania większej ilości szczegółowych wskazówek zalecamy Państwu skontaktować się z nami.
Jesteśmy ekspertami z doświadczeniem na rynku nieruchomości i nie boimy się jakichkolwiek skomplikowanych sytuacji. Zajmujemy się zarówno skupem mieszkań o skomplikowanej sytuacji prawnej, z komornikiem czy zadłużeniem, jak i mieszkań uległych pożarowi czy zalaniu, które wymagają generalnego remontu. Za sobą mamy wiele kancelarii prawnych i cieszymy się wsparciem prawników, którzy dzięki swojej specjalizacji mogą pomóc przy rozwiązywaniu najtrudniejszych przypadków sprzedaży nieruchomości. Należy też pamiętać, iż za każdym razem pracujemy odpowiedzialniei gwarantujemy Klientom najkorzystniejszą cenę i poczucie bezpieczeństwa.
Tak, nasi Klienci chcąc szybko sprzedać swoje mieszkanie, przed podpisaniem i finalizacją umowy mogą zapoznać się z umową w towarzystwie prawnika i notariusza, którzy rozjaśnią wszystkie niejasności, czy wątpliwości dotyczące jej treści oraz odpowiedzą na każde dotyczące umowy pytanie. Nasi Klienci zamieszkujący Nowa Sól i okolice mają tez zagwarantowaną pomoc w sytuacjach, które są związane ze złą sytuacją mieszkania, prawną bądź finansową.
Pracując od wielu lat na rynku nieruchomości obejmującym Nowa Sól bardzo często dokonywaliśmy skupu mieszkań z długami, czy z zajęciem komorniczym. We wszystkich przypadkach pomagaliśmy swoim Klientom w wyjściu z ich zadłużenia chociaż częściowo, a nieraz nawet w całości. Przygotowywane przez nas wyceny mieszkań są zawsze zgodne z obecnymi cenami rynkowymi i uwzględniają wszelkie okoliczności, wraz z obciążaniami, które są zapisane w księdze wieczystej. W takich sytuacjach cena pomniejszana jest o wartość należności żądanych przez wierzycieli. W przypadku obciążeń związanych z komornikiem dotyczą one dużej ilości właścicieli nieruchomości. Prowadzona przez nas działalność obejmująca Nowa Sól gwarantuje najlepsze warunki Klientom i najbardziej korzystną cenę. Pieniądze otrzymywane przez Klienta po finalizacji umowy wypłacane zostają w gotówce oraz tylko i wyłącznie sam Klient decyduje czy mają być one wykorzystane na spłatę długów czy też innych zobowiązań.

Wygląd nieruchomości na Nowa Sól ma ogromne znaczenie podczas sprzedaży lokalu

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wiadome jest to, że większa część ludzi na początku zwraca uwagę na wygląd, nie inaczej sprawy się mają w przypadku osób zainteresowanych naszym lokalem. Dlatego też już od samego początku trzeba zrobić wszystko co się da, by mieszkanie, które sprzedajemy wzbudzało możliwie jak największe zainteresowanie wśród Klientów. Można być właścicielem wspaniałego mieszkania położonego w pięknej okolicy, lecz gdy niepoprawnie przedstawimy naszą nieruchomość, nasze szanse na szybkie spieniężenie mieszkania mogą zmaleć. Warto więc pamiętać o tym, że podczas oględzin mieszkania potencjalny Klient będzie patrzył nawet na najmniejsze szczegóły. Dlatego też warto stosownie się przygotować do takowego spotkania, bo dobra prezentacja lokalu może utworzyć warunki do zapoczątkowania negocjacji z osobą zainteresowaną oraz sprzedaży nieruchomości w Nowa Sól.

Realizujemy zlecenia typu pilnie sprzedam lokal Nowa Sól

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Nowa Sól? Doskonale wiadomo, że ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego właśnie, żeby zwiększyć nasze szanse na szybsze spieniężenie mieszkania za gotówkę wypada zadbać o to by w lokalu panował porządek, a jeśli jest to konieczne należy również odświeżyć mieszkanie. Pomalowanie ścian na nowo, czy zrywanie starej tapety to niezbyt kosztowne operacje, które nie wymagają zbyt wielkiej wiedzy, ani użycia siły, a potrafi to spowodować, że mieszkanie będzie wyglądało na nowoczesne i świeże. Wypada też pochować osobiste przedmioty na przykład zdjęcia, czy pamiątki, aby jak najbardziej ułatwić Klientowi wstępne urządzenie mieszkania. Należy pamiętać także o odpowiednim oświetleniu lokalu, dzięki któremu mieszkanie będzie sprawiało wrażenie większego. Ukaże ono również zalety mieszkania oraz przykryje pewne niedoskonałości. Powinniśmy pamiętać o tym podczas robienia zdjęć lokalu do naszego ogłoszenia.

Przysposobienie nieruchomości przed wystawieniem oferty sprzedaży w Nowa Sól

Należy pamiętać też o tym by zadbać o dobrą porę prezentacji nieruchomości, ponieważ to od niej zależy czy kupujący będzie musiał stać w korkach, aby dojechać, czy jaki widok zobaczyć będzie można z okna. Publikując dobre ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Nowa Sól, pamiętaj w takim razie nabywca ma czas, powinniśmy zastanowić się nad tym, która godzina jest najlepsza na ustalenie takiego spotkania. Następnym niezwykle istotnym elementem, o jakim niektórzy nie wiedzą jest zapach, który unosi się w lokalu. Przed zaproszeniem do mieszkania gości zadbajmy o to aby przewietrzyć mieszkanie, a potem wypełnić delikatną wonią pieczonego domowego ciasta, czy kawy. Pamiętajmy jednak, żeby nie stosować do tego ciężkiego zapachu odświeżaczy powietrza, perfum, czy kadzidełek.

Nowa Sól: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Nowa Sól? W trakcie oględzin nieruchomości wcielając się w rolę zarówno gospodarza jak i sprzedawcy, nie można zapomnieć o tym by być sympatycznym i miłym. Nie jest to dziwne, że jesteśmy poddenerwowani i zmęczeni, kiedy kolejny Klient na siłę szuka niedoskonałości naszej nieruchomości przekładając plusy na bok. Robi on to wyłącznie po to by później negocjować zniżenie ceny. Nie każdy sprzedawca umie zachować sympatię, gdy ktoś wmawia mu, że jego nieruchomość wygląda inaczej niż w ogłoszeniu. Z tego właśnie powodu Coraz większa ilość sprzedawców zaczyna współpracę z profesjonalnym doradcą nieruchomości, który potrafi zachować zimną krew i skupia się na najważniejszych elementach sprzedaży mieszkania.

Pilna sprzedaż nieruchomości Nowa Sól - profesjonalna obsługa ogłoszeń

Nie zapomnij o skompletowaniu wymaganych dokumentów. Jeśli zależy nam na finalizacji transakcji sprzedaży mieszkania jak najszybciej, nie wolno nam zapomnieć o potrzebnej nam dokumentacji. Zebranie dokumentów jeszcze przed oglądania lokalu, znacznie ułatwi proces sprzedaży i przyspieszy go. Klient również nie będzie miał zbyt wiele czasu na zmianę swojej decyzji.

Jeżeli chcemy sprzedać mieszkanie potrzebować będziemy:

 • Numer księgi wieczystej mieszkania;
 • Akt notarialny, albo inny dokument, który potwierdza prawo do mieszkania, np. umowa sprzedaży, czy darowizny, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania;
 • Potwierdzenia opłaty rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez spółdzielnię lub wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o zameldowanych osobach, wydane przez gminę lub urząd miasta, które stanowi potwierdzenie, że w sprzedawanej nieruchomości nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenie zapłacenia podatku od mieszkania lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Zasięgnij pomocy eksperta

Jak szybko sprzedać mieszkanie w Nowa Sól?

Spieniężenie nieruchomości na własną rękę zajmuje dużo czasu i jest kosztownym procesem, ponieważ wszystko robimy sami. Spisanie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie mieszkania nabywcom i sfinalizowanie sprzedaży to zadania należące do nas. Gdy na dodatek nasza nieruchomość znajduje się w nieciekawej okolicy, mieszkanie jest zadłużone, zostało zniszczone np. w wyniku pożaru lub zalania, to samodzielne sprzedanie może trwać lata. Jeśli potrzebujemy gotówki w krótkim czasie, nie mamy środków na generalny remont nieruchomości, lub zwyczajnie nie mamy czasu na to aby samodzielnie zająć się sprzedażą, powinniśmy udać się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego pomocy, bowiem współpraca taka ma wiele zalet.

Nowa Sól: Wycena mieszkania w 24h

Rzetelna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. lubuskie zostanie przeprowadzona przez specjalistów z dziedziny nieruchomościi nie trzeba się o nią martwić. Decydując się na współpracę z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na profesjonalną pomoc i rady na każdym etapie sprzedaży. Nie musimy martwić się o samodzielne skompletowanie potrzebnej dokumentacji, bowiem pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie czego skieruje nas do odpowiedniego miejsca, w jakie powinniśmy udać się, aby uzyskać pozostałe dokumenty.

Specjaliści znający na perfekcyjnie Nowa Sól sporządzą nam profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które będzie umieszczone na wielu stronach, nawet na tych, do których my sami nie mamy dostępu. Publikując ogłoszenie sprzedam mieszkanie Nowa Sól oszczędzamy swój czas, gdyż za kontakt z naszymi Klientami odpowiedzialny jest specjalista poświęcający czas na zaprezentowanie lokalu kupcom. Specjalista posiada zwykle większe możliwości prezentacji oferty sprzedaży lokalu niż my sami. Nie musimy osobiście brać udziału w negocjacjach z kupującymi, które bardzo często są stresujące. Pośrednik nieruchomości nie działa pod wpływem swoich emocji, gdyż nie jest osobiście zaangażowany w tę sprzedaż. Posiada on również potrzebne umiejętności i doświadczenie, za pomocą których potrafi uzyskać atrakcyjniejszą cenę. Nie trzeba bać się o to czy nasza transakcja zostanie załatwiona zgodnie z przepisami prawa.