X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Olkusz?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Olkusz: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Olkusz

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

W jaki sposób można w krótkim czasie i skutecznie sprzedać nieruchomość w Olkusz ?

Aktualnie bezpośrednia sprzedaż nieruchomości nie jest wcale taka prosta jak mogłoby się wydawać. Wystawiając mieszkanie na sprzedaż można bardzo długo czekać na nabywcę ? miesiącami, a nawet latami. Jest jednak niemało sposobów na to aby w krótkim czasie i skutecznie spieniężyć mieszkanie, inkasując przy tym naprawdę zadowalającą sumę. Już mówimy jak to zrobić. Wielu osobom, które chcą pilnie sprzedać mieszkanie, może wydawać się, że aby sprzedać nieruchomość wystarczy przedstawić niską cenę. Nie jest to do końca prawdą, a szybka sprzedaż lokalu na własną rękę to dość skomplikowana operacja.

Atrakcyjna cena nieruchomości pilnie sprzedawanej w Olkusz nie wystarczy

Oczywiście wiadomo, że atrakcyjna oferta stanowi ważny element procesu sprzedaży mieszkania, i że doskonale przyciąga uwagę potencjalnych nabywców, ale często może to wzbudzać dużo podejrzeń. Zamieszczając w sieci ogłoszenia pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że podczas ustalania ceny sprzedaży mieszkania, powinno się wziąć pod uwagę dwa czynniki ? realną wartość oferowanej nieruchomości, oraz aktualną sytuację rynkową. Dlatego właśnie cena, którą chcemy za naszą nieruchomość nie może być za duża, ani zbyt niska. Wygórowana cena lokalu zostanie bez wątpienia odrzucona przez potencjalnych Klientów. Z kolei Za niska cena może oznaczać, że lokal wymaga dużo wkładu własnego.

Zamieszczając ogłoszenie sprzedaży mieszkania z długiem wskazane jest zawrzeć w ogłoszeniu informację, że zamieszczona kwota podlega negocjacjom. Będzie to wyraźny sygnał dla zainteresowanych, że umieszczona w ogłoszeniu kwota nie jest ceną ostateczną. Warto też podkreślić, że małe zejście z ceny sprzedawanej przez nas nieruchomości, potrafi sprawić, że ilość osób zainteresowanych kupnem mieszkania pójdzie w górę. W tego typu sytuacjach dużo zainteresowanych przystaje na negocjowanie ceny, by tylko wyprzedzić pozostałych kupujących. Dlatego właśnie dzięki takiemu zabiegowi wiele nieruchomości z niższą ceną wyjściową uzyskuje ostatecznie cenę równą cenom rynkowym, a w niektórych przypadkach nawet nieco wyższą.

Reklama nieodłącznym elementem szybkiej sprzedaży lokali w Olkusz

Z badań rynku nieruchomości wynika, iż najlepiej sprzedającymi się mieszkaniami są te z ceną rynkową lub nieco niższą. Warto o tym pamiętać gdy decydujemy się na sprzedaż nieruchomości. Jeśli sami nie umiemy oszacować wartości naszej nieruchomości warto udać się po pomoc do profesjonalisty, który dokona wyceny naszego mieszkania. Dzięki takiemu zabiegowi nie dość że zapobiegniemy przeszacowaniu wartości sprzedawanego lokalu, to dodatkowo zwiększymy swoje szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzimy jako skup nieruchomości w Olkusz? Nie ma co do tego wątpliwości, że na szybką sprzedaż mieszkania obciążonego kredytem doskonały wpływ ma odpowiednie zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez odpowiedniej reklamy nasza oferta może zniknąć w tłumie. Warto w takim razie poświęcić na prezentację mieszkania trochę czasu i zadbać o to, aby reklama była jak najbardziej atrakcyjna i przyciągała uwagę nabywców. Dużo sprzedających nieruchomości już na samym początku przy przeglądaniu ofert potrafi zmarnować szansę na szybką sprzedaż nieruchomości. Najczęściej jest to spowodowane zdjęciami słabej jakości, które są źle wykadrowane, słabo oświetlone, czy uwidaczniające wady mieszkania zamiast podkreślać jego zalety. Jeżeli jednak nie mamy zamiaru wydawać pieniędzy na profesjonalnego fotografa zatroszczmy się przynajmniej o to aby w jak najlepszy sposób pokazać nasze mieszkanie.

Jakiego typu mieszkania kupujemy w Olkusz?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

W opisie do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Olkusz warto również wymienić zalety dzielnicy na przykład przedszkola, parki, tereny zielone, przychodnie, czy markety. Nie zapominajmy jednak o tym, że czasami wystarczy nieścisłość, aby stracić wiarygodność w oczach Klienta. Sprzedając lokal w Polsce pamiętajmy o tym by rozpowszechniać naszą ofertę na jak największej ilości serwisów ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Olkusz. Tak możemy zwiększyć ilość zainteresowanych kupnem naszego lokalu. Przydałoby się również sfinansować reklamę ogłoszenia przypinając ofertę na górze strony, wstawić więcej zdjęć, dodać wyróżniającą ramkę, lub zwiększyć rozmiar czcionki.

Skuteczna sprzedaż nieruchomości przez reklamę obejmującej woj. małopolskie

Jeśli chcemy żeby nasza oferta została wyświetlona przez większe grono odbiorców można zamieścić ogłoszenie o treści pilnie sprzedam mieszkanie także w serwisach społecznościowych na grupach o tematyce mieszkań. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Olkusz. Często najlepszą decyzją może się również okazać promowanie naszego lokalu w bliskiej okolicy rozwieszając ulotki. Musimy jednak pamiętać, że nim zdecydujemy się na rozwieszenie ogłoszenia w konkretnym miejscu, musimy być pewni czy na pewno możemy to zrobić nie łamiąc prawa. Jak można zauważyć wszelkie powyżej wymienione zabiegi sprzedaży lokalu są dość wymagające, ale potrafią one przynieść nam naprawdę dobre rezultaty.

Profesjonalnie wykonane fotografie oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Olkusz za gotówkę oraz odpowiednio sporządzony opis nieruchomości mogą się okazać kluczem do naszego sukcesu. Pamiętajmy jednak, że przygotowując opis naszego mieszkania z komornikiem, nie możemy pisać fałszywych informacji. Ukazanie nieruchomości w wyidealizowanym świetle może zostać bardzo szybko zweryfikowane przez kupca podczas oglądania nieruchomości. Pamiętajmy jednak o tym, że wszystko możemy pokazać w pozytywnym świetle. Jeżeli decydujemy się na sprzedaż mieszkania do remontu, które umiejscowione jest przy głównej ulicy, nie trzeba wspominać o tym, że z ulicy dochodzi hałas, lecz warto wspomnieć o tym, że dzięki położeniu lokalu możemy szybko trafić do centrum miasta.

Pytania osób wystawiających oferty sprzedam szybko mieszkanie

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie szybkiego skupu nieruchomości Olkusz i mamy wieloletnie doświadczenie, które obejmuje najróżniejsze sytuacje, a także różnego typu stany prawne. Dysponujemy środkami finansowymi, dzięki którym jesteśmy w stanie przeprowadzić wiele transakcji gotówkowych Olkusz. Skup nieruchomości jest najbardziej korzystnym rozwiązaniem dla naszych Klientów, ponieważ daje to możliwość na ekspresowe pozbycie się problemów związanych z mieszkaniem, a także przywrócenie płynności finansowej i poczucia bezpieczeństwa. Proponujemy właścicielom mieszkań pomoc przy załatwianiu niezbędnych formalności, a także szybką sprzedaż. Należność za sprzedanie mieszkania nasz Klient otrzymuje od razu po finalizacji umowy – w gotówce lub przelewem na wskazane przez Klienta konto bankowe w ciągu 24 godzin od finalizacji umowy.
Oczywiście, że tak w innym przypadku nasz zespół nie cieszyłby się opinią firmy, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów w Olkusz. Część naszego zespołu to eksperci doświadczeni w skupie mieszkań, działają oni w terenie i trafiają na miejsce do wszystkich naszych Klientów. Wystarczy się z nami skontaktować i ustalić najkorzystniejszy dla Państwa termin wizyty. Nasi eksperci obsługują swych Klientów w całej Polsce w małych wsiach, miasteczkach oraz dużych miastach. Miejsce zamieszkania naszego Klienta nie ma dla nas najmniejszego znaczenia.
Jesteśmy firmą zarówno znaną na rynku obejmującym Olkusz jak i cenioną przez Klientów. Współpracuje z nami szereg kancelarii prawnych i eksperci finansowi, a sam zespół naszej firmy ma wieloletnie doświadczenie w swojej pracy. Ufa nam wielu naszych Klientów, którzy skorzystali z naszej oferty, oraz których nigdy nie zawiedliśmy. Cechujemy się uczciwością, bo pracujemy zgodnie z etyką zawodową oraz przepisami. Na przygotowywaną przez nas wpływa kilka czynników. Wycena taka nie będzie zobowiązywała Państwa do niczego, ale pozwoli Państwu na porównanie innych ofert z naszą oraz wybranie najlepszej. Jednak zwykle to my realizujemy transakcję, oferując nawet 90 procent wartości rynkowej nieruchomości i płacąc natychmiastowo.
Nie wymagamy konta bankowego, gdyż pieniądze są przez nas wypłacane zarówno przelewem na konto, jak i w gotówce w chwili finalizacji umowy sprzedaży mieszkania w Olkusz. Właściciel sprzedawanego mieszkania otrzymuje pieniądze w gotówce. Tego typu rozwiązanie jest bezpieczne i wygodne, a na dodatek pozwala wyjść z długów lub rozwiązać inne problemy finansowe. Jeśli jednak właściciel zdecyduje się otrzymać pieniądze drogą przelewu, to przelejemy środki na wybrane przez niego konto w 24 godziny od podpisania umowy.
Nasze zasady według których pracujemy są precyzyjnie i jasno określone. Po skontaktowaniu się z Klientem spotykamy się w miejscowości Olkusz na oględziny lokalu, po których nasz specjalista sporządza wycenę nieruchomości, którą otrzymuje Klient, który chce błyskawicznie sprzedać dane mieszkanie. Jeżeli zaakceptuje on wycenę przygotowujemy i podpisujemy umowę w ciągu jedynie 24 godzin, a gotówkę wypłacamy od razu do ręki. Wszystkie sprawy są traktowane przez nasz zespół indywidualnie i każdy Klient jest dla nas ważny, bowiem taki skup nieruchomości wymaga dostosowania się do wszelkich potrzeb Klienta.
By spieniężyć nieruchomość za gotówkę należy pokazać akt własności danego mieszkania. Naszemu ekspertowi, który skontaktuje się z Państwem wystarczy tylko numer księgi wieczystej tego mieszkania. W przypadku gdy nie posiadają państwo aktu własności, taki numer księgi wieczystej można otrzymać w wyznaczonym dla lokalizacji nieruchomości sądzie rejonowym Olkusz. Pozostałe potrzebne przedstawicielowi naszej firmy dokumenty to dowód osobisty oraz oświadczenie o postępowaniu spadkowym, zaległościach, czy zameldowanych w lokalu osobach. Należy też pamiętać, że nasz specjalista oddelegowany do współpracy z Państwem ma za zadanie pomóc w skompletowaniu potrzebnej dokumentacji. Transakcja nieruchomości dokonywana jest przez nas u notariusza, a nasz Klient może skorzystać z porady prawnej nim sprzeda swoją nieruchomość, co nie niesie za sobą żadnych dodatkowych kosztów.
Obsługa szybkiej sprzedaży mieszkania wymaga profesjonalnego i jak najszybszego działania w trosce o czas naszych Klientów. Każda z transakcji kupna-sprzedaży lokalu jest możliwie jak najbardziej uproszczona i dokonywana jest u notariusza, który to potwierdza moc prawną powagą swego urzędu. W przypadku sprzedaży mieszkania mającego bardziej skomplikowaną formę prawną transakcja potrafi wymagać późniejszego skontaktowania się, lecz bardzo rzadko się to zdarza. W takiej sytuacji prosimy o pozostawienie swojego numeru kontaktowego, przez który będziemy mogli skontaktować się z Państwem. W przypadku Klientów na stałe zamieszkałych poza granicami Polski preferujemy zabieg polegający na opoważnieniu osoby, która jest zaufana i mieszka albo aktualnie przebywa na terenie naszego kraju w celu reprezentowania interesów Klienta. Osoba taka zastępować będzie Klienta w urzędzie, a także pomoże przy skompletowaniu dokumentacji.
W przypadku osób, które są niepełnoletnie, mogą się one stać właścicielami mieszkania albo udziałów w nieruchomości w wyniku spadku bądź otrzymania darowizny. Spieniężenie mieszkania w takim przypadku wychodzi poza zakres zarządzania dobrami, do których rodzice lub opiekunowie zostali uprawnieni, zatem wymaga to uzyskania zgody sądu na dokonanie takowej transakcji. Przed sądem można wnioskować o uzyskanie zgody na rozszerzenie zakresu gospodarowania dobrami córki bądź syna. Nastąpić może to na drodze sądowej, jednakże nie jest to konieczne. Sprzedaż takiej nieruchomości odbyć może się wyłącznie gdy sąd wyda pozytywny wyrok i kiedy zostanie on uprawomocniony. Sąd przede wszystkim jednak kieruje się dobrem dziecka.
Tak jak wcześniej wspominaliśmy, nasza firma zajmująca się skupem mieszkań znana jest z elastyczności, a nasi pracownicy podchodzą do każdej sprawy indywidualnie, co znaczy, że wszelkie okoliczności transakcji szybkiej sprzedaży nieruchomości to kwestia indywidualnych uzgodnień. Wyznaczone warunki ujęte są w umowie, która podpisywana jest u notariusza. Kierujemy się dobrem naszych Klientów, jest ono dla nas najważniejsze oraz ochrona interesów Klienta, zatem jesteśmy dla nich wyrozumiali w ich sytuacji, która często jest naprawdę ciężka. Każdy z etapów naszej współpracy z Klientem jest wyrazisty oraz eliminuje wszelkie nieporozumienia.
Na początku wystarczy tylko skontaktować się z nami, a my udzielimy Państwu najbardziej wyczerpujących wiadomości dotyczących dokumentacji potrzebnych do transakcji. Jednymi z najważniejszych dokumentów są z pewnością akty notarialne, bądź numer księgi wieczystej nieruchomości. Pośród pozostałych należy także wspomnieć akt zakupu nieruchomości bądź postanowienie sądu o nabyciu spadku. W przypadku pojawienia się okoliczności należy także przygotować oświadczenie o wszelkich zaległościach w czynszu bądź o ilości osób zameldowanych w mieszkaniu. W celu otrzymania większej ilości szczegółowych wskazówek polecamy Państwu skontaktować się z namimailem bądź przez telefon.
Jesteśmy profesjonalistami z doświadczeniem na rynku nieruchomości i nie unikamy żadnych bardziej skomplikowanych sytuacji. Zajmujemy się zarówno skupem nieruchomości ze skomplikowaną sytuacją prawną, z zadłużeniem czy komornikiem, jak i lokali uległych pożarowi czy zalaniu, które wymagają generalnego remontu. Stoi za nami szereg kancelarii prawnych oraz cieszymy się wsparciem prawników, którzy dzięki swojemu obeznaniu mogą pomóc przy rozwiązaniu najbardziej skomplikowanych przypadków związanych ze sprzedażą nieruchomości. Należy również pamiętać, że za każdym razem działamy odpowiedzialniei oferujemy Klientom najlepszą cenę oraz poczucie bezpieczeństwa.
Oczywiście, że tak, Klienci decydując się na sprzedaż lokalu, przed podpisaniem i finalizacją umowy mogą zapoznać się z samą umową z prawnikiem i notariuszem, którzy będą mogli rozjaśnić wszelkie niejasności, czy wątpliwości dotyczące jej treści oraz odpowiedzą na każde pytanie dotyczące umowy. Nasi Klienci zamieszkujący Olkusz i okolice mają również zagwarantowaną pomoc w sytuacjach, które są związane ze złą sytuacją mieszkaniową, prawną lub finansową.
Pracując od wielu lat na rynku nieruchomości obejmującym Olkusz wiele razy dokonywaliśmy szybkiego skupu lokali z długami, czy nieruchomości z zajęciem komorniczym. We wszystkich przypadkach pomagaliśmy naszym Klientom w pozbyciu się ich długów chociaż częściowo, a często nawet w całości. Sporządzane przez naszych ekspertów wyceny mieszkań zawsze są zgodne z obecnymi cenami na rynku, a także uwzględniają wszelkiego typu okoliczności, wraz z obciążaniami, które zapisane są w księgach wieczystych. W tego typu przypadkach wycena pomniejszana jest o wartość należności, które są żądane przez wierzycieli. W przypadku obciążeń związanych z komornikiem dotyczą one dużej ilości właścicieli lokali. Prowadzona przez zespół naszej firmy działalność obejmująca Olkusz gwarantuje najlepsze warunki naszym Klientom, a także najkorzystniejszą cenę. Pieniądze otrzymywane przez naszego Klienta po finalizacji umowy zostają wypłacane w gotówce oraz wyłącznie sam Klient decyduje czy mają być one wykorzystane na spłatę długów czy innych zobowiązań.

Wygląd oferty domu na Olkusz ma duże znaczenie podczas sprzedaży mieszkania

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wiadome jest to, że większa część ludzi najpierw zwraca uwagę na wygląd, nie inaczej jest w przypadku osób zainteresowanych naszym mieszkaniem. Z tego właśnie powodu już od samego początku wypadałoby zrobić wszystko co w naszej mocy, aby szybko sprzedawane mieszkanie wzbudzało możliwie jak największe zainteresowanie wśród kupców. Można posiadać piękne mieszkanie, położone w ładnej okolicy, lecz jeśli niepoprawnie zaprezentujemy nasze mieszkanie, szanse na szybką sprzedaż nieruchomości mogą zniknąć. Pamiętajmy więc o tym, że w trakcie oglądania nieruchomości nasz Klient będzie zwracać uwagę nawet na najdrobniejsze szczegóły. Dlatego właśnie powinniśmy dobrze się przygotować do takiej wizyty, gdyż dobrze zaprezentowane mieszkanie może utworzyć warunki do rozpoczęcia negocjacji z osobą zainteresowaną i spieniężenia lokalu w Olkusz.

Realizujemy zlecenia typu pilnie sprzedam nieruchomość Olkusz

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Olkusz? Niewątpliwie niezwykle istotne jest pierwsze wrażenie. Z tego powodu, aby powiększyć swoje szanse na szybszą sprzedaż lokalu za gotówkę warto zadbać o to by w mieszkaniu był porządek, a jeśli jest to konieczne wypadałoby także odświeżyć mieszkanie. Zrywanie starych tapet, czy odmalowanie ścian to niezbyt drogie zabiegi nie wymagające zbytnio wielkiej wiedzy, ani siły, a może to uczynić, że lokal będzie wyglądał na świeży i nowoczesny. Należy również ukryć osobiste przedmioty takie jak zdjęcia, czy pamiątki, by jak najbardziej ułatwić osobie kupującej wstępną organizację lokalu. Nie zapomnijmy także o dobrym oświetleniu, z pomocą którego mieszkanie będzie się wydawać większe. Podkreśli ono również plusy mieszkania i przykryje pewne niewielkie wady. Powinniśmy pamiętać o tym już przy robieniu zdjęć lokalu do naszego ogłoszenia.

Przysposobienie nieruchomości przed wystawieniem oferty sprzedaży w Olkusz

Pamiętajmy również o tym żeby zadbać o dobrą godzinę prezentowania lokalu, gdyż od niej będzie zależało czy kupujący będzie musiał stać w korkach, by do nas dojechać, czy jaki widok będzie widoczny za oknem. Publikując przemyślane ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Olkusz, pamiętaj więc Klient dysponuje czasem, powinniśmy zastanowić się nad tym, jaka pora będzie odpowiednia na ustalenie spotkania. Następnym istotnym elementem, o jakim niektórzy zapominają jest zapach, który panuje w lokalu. Przed zaproszeniem do lokalu naszych Klientów zadbajmy o to aby najpierw przewietrzyć lokal, a w następnym kroku napełnić delikatną wonią pieczonegowłasnej roboty ciasta, czy kawy. Pamiętajmy jednak, aby nie używać w tym celu zbyt ciężkiego zapachu perfum, kadzidełek, czy odświeżaczy powietrza.

Olkusz: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Olkusz? Podczas oględzin lokalu wcielając się w rolę sprzedającego i gospodarza, nie wolno nam zapomnieć o tym by być sympatycznym i miłym. Nie ma w tym nic dziwnego, że jesteśmy poddenerwowani i zmęczeni, kiedy kolejny potencjalny nabywca szuka na siłę wad sprzedawanej nieruchomości spychając zalety na plan drugi. Robi on to tylko po to by w dalszej częsci wynegocjować zniżenie ceny. Nie każdy umie okazać sympatię, kiedy nabywca stara się mu wmówić, że nieruchomość wygląda zupełnie inaczej niż na ogłoszeniu. Z tego właśnie powodu Coraz większa ilość sprzedających zaczyna współpracę z profesjonalistą od nieruchomości, który zachowuje zimną krew i może się skupić na ważnych sprawach dotyczących sprzedaży nieruchomości.

Pilna sprzedaż nieruchomości Olkusz - rzetelna obsługa ofert

Nie zapomnij o przyszykowaniu niezbędnych dokumentów. Jeśli zależy nam na tym aby dokonać transakcji sprzedaży nieruchomości w najszybszy możliwy sposób, nie wolno zapomnieć o wymaganej dokumentacji. Przygotowanie dokumentów jeszcze przed prezentacją mieszkania, o wiele ułatwi i przyspieszy sprzedaż. Kupujący również nie będzie miał zbyt wiele czasu na zmianę swojej decyzji.

Jeśli zdecydujemy się sprzedać mieszkanie potrzebujemy dokumenty takie jak

 • Numer księgi wieczystej nieruchomości;
 • Akt notarialny, albo inny dokument potwierdzający prawo do lokalu, na przykład umowa darowizny, czy sprzedaży, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości;
 • Potwierdzenia opłacenia rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w czynszu wydane przez spółdzielnię lub wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o zameldowanych osobach, wydane przez urząd miasta lub gminę, stanowiące potwierdzenie, że w lokalu nikt nie jest zameldowany; Potwierdzenie zapłacenia podatku od mieszkania lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Zasięgnij pomocy eksperta

Jak szybko sprzedać mieszkanie w Olkusz?

Sprzedanie nieruchomości na własną rękę to zarówno czasochłonny jak i kosztowny proces, bo wszystko robimy samodzielnie. Spisanie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie nieruchomości kupcom i finalizacja sprzedaży to nasze zadanie. Jeśli dodatkowo nasz lokal znajduje się w mało ciekawej okolicy, mieszkanie ma długi, zostało zniszczone np. w wyniku pożaru lub zalania, to samodzielne spieniężenie może potrwać nawet długie lata. Jeśli w takim razie potrzebujemy pieniędzy w krótkim terminie, nie mamy pieniędzy na remont nieruchomości, albo najzwyczajniej nie mamy wolnego czasu na samodzielne zajęcie się sprzedażą, można zwrócić się do pośrednika nieruchomości oraz skorzystać z jego pomocy, gdyż taka współpraca ma wiele zalet.

Olkusz: Wycena mieszkania w 24h

Rzetelna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. małopolskie sporządzona zostanie przez profesjonalistów od nieruchomościi nie trzeba się o nią martwić. Decydując się na współpracę z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na profesjonalną pomoc i doradztwo na każdym etapie transakcji. Nie trzeba martwić się o samodzielne zebranie potrzebnych dokumentów, bo pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie potrzeby skieruje nas w odpowiednie miejsce, w jakie powinniśmy udać się, by uzyskać brakujące dokumenty.

Specjaliści znający na perfekcyjnie Olkusz napiszą nam profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które opublikowane zostanie na wielu branżowych stronach, a nawet na takich, do których nie każdy ma dostęp. Umieszczając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Olkusz oszczędzamy na czasie, bo za kontakt z Klientami jest odpowiedzialny ekspert poświęcający czas na zaprezentowanie mieszkania kupcom. Profesjonalista posiada bardzo często o wiele większe prezentacji oferty sprzedaży nieruchomości niż my sami. Nie musimy osobiście brać udziału w negocjacjach z kupcami, które nierzadko bywają stresujące. Pośrednik nieruchomości jednak nie działa pod wpływem emocji, ponieważ nie jest zaangażowany osobiście w sprzedaż. Posiada on również potrzebne umiejętności i doświadczenie, dzięki którym potrafi uzyskać bardziej atrakcyjną cenę. Nie trzeba bać się o to czy transakcja zostanie załatwiona zgodnie z obowiązującym prawem.