X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Oświęcim?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Oświęcim: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Oświęcim

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Jak możnaby najszybciej i skutecznie sprzedać nieruchomość w Oświęcim ?

Obecnie bezpośrednia sprzedaż lokalu nie jest taka łatwa jak może się wydawać. Przeznaczając lokal na sprzedaż możemy długo oczekiwać nabywcy ? miesiącami, a nawet latami. Jest jednak dużo sposobów na to aby szybko i bez zarzutu spieniężyć nieruchomość, inkasując przy tym zadowalającą sumę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom chcącym pilnie sprzedać mieszkanie, może się wydawać, że aby sprzedać nieruchomość trzeba tylko zaproponować niewysoką cenę. Nie jest to do końca prawdą, a szybka sprzedaż nieruchomości o własnych siłach to dość skomplikowana operacja.

Dobra cena nieruchomości szybko sprzedawanej w Oświęcim to nie wszystko

Oczywiście doskonale wiadomo, że atrakcyjna oferta stanowi ważny element sprzedaży lokalu, i doskonale przyciąga uwagę potencjalnych nabywców, lecz często potrafi wzbudzać to niemało podejrzeń. Zamieszczając w sieci oferty pilnie sprzedam mieszkanie musisz wiedzieć, że ustalając wysokość ceny sprzedaży nieruchomości, powinieneś wziąć pod uwagę dwie ważne rzeczy ? realną wartość oferowanego lokalu, oraz aktualnie panującą na rynku sytuację. Z tego właśnie powodu cena, którą chcemy za nasze mieszkanie nie powinna być za duża, ani zbyt mała. Wygórowana cena nieruchomości zostanie od razu odrzucona przez większość nabywców. Z kolei Zbyt niska cena może znaczyć, że oferowane mieszkanie wymaga dużo własnego wkładu finansowego.

Wystawiając ogłoszenie sprzedaży zadłużonego mieszkania warto umieścić w ogłoszeniu informację, że zamieszczona kwota podlega negocjacjom. Będzie to znak dla potencjalnych nabywców, że podana przez nas cena nie jest ceną ostateczną. Warto także zaznaczyć, że czasem małe zejście z ceny sprzedawanej przez nas nieruchomości, potrafi spowodować, że liczba osób zainteresowanych kupnem lokalu pójdzie w górę. W tego typu sytuacjach dużo kupców przystaje na negocjowanie ceny, by tylko wyprzedzić pozostałych kupców. Dlatego właśnie dzięki takiemu zabiegowi dużo lokali z obniżoną ceną ostatecznie uzyskuje cenę rynkową, a czasami nawet trochę wyższą.

Reklama bardzo ważnym elementem pilnej sprzedaży lokali w Oświęcim

Z badań rynku nieruchomości wynika, że najlepiej sprzedające się mieszkania to te z ceną rynkową lub nieco niższą. Warto pamiętać o tym gdy decydujemy się na sprzedanie mieszkania. Jeśli sami nie jesteśmy w stanie określić wartości naszego lokalu warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który przygotuje wycenę mieszkania. W taki sposób nie dość że unikniemy przeszacowania wartości nieruchomości, to dodatkowo zwiększymy nasze szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzimy jako skup nieruchomości w Oświęcim? Nie ma co do tego wątpliwości, że na szybką sprzedaż mieszkania obciążonego kredytem doskonale wpływa jak najlepsze zaprezentowanie naszego obiektu, w końcu bez odpowiedniej prezentacji nasza oferta może zniknąć wśród wielu innych. Warto w takim razie poświęcić na prezentację lokalu trochę czasu i zatroszczyć się o to, by nasza reklama była atrakcyjna i zwracała uwagę kupujących. Dużo sprzedających nieruchomości już na samym początku kiedy potencjalny kupujący przegląda oferty może zmarnować szansę na szybkie sprzedanie nieruchomości. Spowodowane jest to najczęściej słabej jakości zdjęciami, które są źle wykadrowane, ciemne, czy podkreślające wady mieszkania zamiast jego zalet. Jeśli jednak nie chcemy wydawać gotówki na fotografa zatroszczmy się chociaż o to aby jak najlepiej zaprezentować nasze mieszkanie.

Jaki typ mieszkania kupujemy w Oświęcim?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

W opisie do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Oświęcim warto też wymienić plusy dzielnicy na przykład szkoły, sklepy, tereny rekreacyjne, ośrodki zdrowia, czy przedszkola. Pamiętajmy również o tym, że czasem wystarczy niewielki błąd, by utracić wiarygodność w oczach kupującego. Decydując się na sprzedaż nieruchomości w Polsce nie możemy zapomnieć o tym aby reklamować naszą ofertę na wielu specjalnych serwisach ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Oświęcim. W taki sposób zwiększymy ilość osób zainteresowanych kupnem naszego mieszkania. Warto także zainwestować trochę w reklamę ogłoszenia np. przypinając je na górze strony, dodać więcej zdjęć, dodać wyróżniającą ramkę, bądź powiększyć czcionkę.

Skuteczna sprzedaż mieszkania dzięki reklamie obejmującej woj. małopolskie

Jeżeli chcemy by nasze ogłoszenie zostało wyświetlone przez większe grono odbiorców możemy umieścić ogłoszenie o treści pilnie sprzedam mieszkanie również w mediach społecznościowych na specjalnych grupach dotyczących nieruchomości. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Oświęcim. Często idealną decyzją może się okazać także promowanie naszego mieszkania w niedalekiej okolicy rozwieszając ulotki. Nie zapomnijmy jednak, że zanim postanowimy rozwiesić ogłoszenie w jakimś miejscu, musimy wiedzieć czy aby na sto procent możemy to zrobić nie łamiąc przy tym prawa. Jak widać wszelkie wymienione wyżej zabiegi sprzedaży lokalu pochłaniają trochę czasu, jednak są one w stanie przynieść nam dobre skutki.

Zdjęcia wykonane przez profesjonalistę oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Oświęcim za gotówkę oraz dobrze przygotowany opis lokalu potrafią okazać się naszym kluczem do sukcesu. Warto również podkreślić, że sporządzając opis naszego lokalu z komornikiem, powinniśmy unikać pisania nieautentycznych informacji. Ukazanie mieszkania w wyidealizowanym świetle jest bardzo szybko weryfikowane przez Klientów podczas oglądania mieszkania. Nie zapominajmy jednak o tym, że każdą informację możemy pokazać w dobrym świetle. Jeżeli decydujemy się na sprzedaż mieszkania do remontu, które umiejscowione jest przy głównej ulicy, nie musimy pisać o dochodzącym z zewnątrz hałasie, lecz warto wspomnieć o tym, że dzięki jego położeniu można szybko dotrzeć do centrum.

Pytania osób wystawiających oferty sprzedam szybko mieszkanie

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie szybkiego skupu nieruchomości Oświęcim i posiadamy wieloletnie doświadczenie obejmujące różne przypadki oraz różnego typu stany prawne. Mamy do dyspozycji potrzebne środki, dzięki którym jesteśmy w stanie przeprowadzić wiele transakcji gotówkowych Oświęcim. Skup nieruchomości jest najbardziej korzystnym wyjściem dla osób korzystających z naszych usług, bo daje to możliwość na szybkie pozbycie się problemów związanych z mieszkaniem oraz przywrócenie poczucia bezpieczeństwa i płynności finansowej. Oferujemy naszym Klientom pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności, a także błyskawiczną transakcję. Pieniądze otrzymane za sprzedanie lokalu właściciel dostaje od razu po podpisaniu umowy – w gotówce albo przelewem na wskazane przez siebie konto w ciągu dwudziestu czterech godzin od finalizacji umowy.
Oczywiście, że tak w końcu gdyby było inaczej nasz zespół nie mogłby cieszyć się opinią firmywychodzącej naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w Oświęcim. Część naszego zespołu to eksperci z ogromnym doświadczeniem w skupie lokali, działają oni w terenie i trafiają do wszystkich Klientów. Trzeba skontaktować się z nami oraz uzgodnić najbardziej odpowiadający Państwu termin. Nasi eksperci obsługują naszych Klientów na terenie całego kraju w małych wsiach, miasteczkach oraz dużych miastach. Miejsce zamieszkania naszego Klienta nie ma dla nas żadnego znaczenia.
Jesteśmy zarówno znaną firmą na rynku nieruchomości obejmującym Oświęcim oraz cenioną przez Klientów. Współpracują z nami kancelarie prawne, a także eksperci finansowi, a zespół naszej firmy ma wieloletnie doświadczenie w swoim fachu. Ufa nam wielu Klientów, którzy postanowili skorzystać z naszej oferty, oraz których ani razu nie zawiedliśmy. Cechujemy się uczciwością, bo pracujemy zgodnie z etyką zawodową i przepisami. Na przygotowywaną przez nas wpływa kilka czynników. Wycena ta nie będzie zobowiązywała Państwa do niczego, ale pozwala na porównanie pozostałych ofert z naszą i wybranie najlepszej z nich. Zazwyczaj jednak to nasz zespół realizuje transakcję, oferując nawet 90 procent wartości rynkowej lokalu i płacąc natychmiastowo.
Nie wymagamy konta bankowego, gdyż pieniądze wypłacamy zarówno na konto, jak i gotówką do ręki w momencie sfinalizowania umowy sprzedaży mieszkania w Oświęcim. Właściciel sprzedawanego mieszkania otrzymuje pieniądze w gotówce do ręki. Takie rozwiązanie jest wygodne i bezpieczne, a w dodatku pozwala wyjść z długów lub rozwiązać inne problemy finansowe. W przypadku, w którym nasz Klient zdecyduje się na otrzymanie pieniędzy za pomocą przelewu, to przelejemy mu środki na wskazane przez niego konto w 24 godziny od podpisania umowy.
zasady zgodnie z którymi pracujemy są jasno i precyzyjnie określone. Po skontaktowaniu się z Klientem spotykamy się w miejscowości Oświęcim na oględziny mieszkania, a następnie nasz ekspert przygotowuje wycenę tej nieruchomości, którą otrzymuje nasz Klient, który chce szybko spieniężyć daną nieruchomość. Jeżeli wycena zostanie przez niego zaakceptowana przygotowujemy i podpisujemy umowę w w ciągu 24 godzin, a pieniądze w gotówce wypłacamy błyskawicznie do ręki. Każda sprawa traktowana jest przez nas indywidualnie i każdy nasz Klient jest dla nas ważny, bowiem skup mieszkania wymaga dostosowania się do potrzeb Klienta.
Aby sprzedać nieruchomość należy pokazać akt własności mieszkania mającego być przedmiotem sprzedaży. Naszemu specjaliście, który skontaktuje się z Państwem wystarczy sam numer księgi wieczystej tego lokalu. W przypadku gdy nie posiadają państwo aktu własności, taki numer księgi wieczystej otrzymać można w wyznaczonym dla lokalizacji mieszkania sądzie rejonowym Oświęcim. Pozostałe niezbędne przedstawicielowi naszej firmy dokumenty to dowód osobisty, a także oświadczenie o postępowaniu spadkowym, zaległościach, bądź też osobach zameldowanych w nieruchomości. Warto również pamiętać, że ekspert oddelegowany do współpracy z Państwem ma za zadanie pomóc w skompletowaniu potrzebnych dokumentów. Transakcja mieszkania dokonywana jest przez nas u notariusza, a nasz Klient ma prawo skorzystać z porady prawnej zanim sprzeda swoją nieruchomość, co nie wymaga absolutnie żadnych dodatkowych wydatków.
Obsługa sprzedaży nieruchomości wymaga bardzo profesjonalnego oraz możliwie jak najszybszego działania w trosce o czas Klientów. Każda z transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości jest w miarę możliwości jak najbardziej uproszczona oraz przeprowadzana jest u notariusza, który to potwierdza moc prawną powagą swojego urzędu. W przypadku sprzedaży mieszkania mającego bardziej skomplikowaną formę prawną transakcja może wymagać późniejszego skontaktowania się, jednak bardzo rzadko się to zdarza. W takich przypadkach prosimy o zostawienie swojego numeru kontaktowego, na który będziemy mogli zadzwonić w celu kontaktu z Państwem. W przypadku Klientów na stałe zamieszkałych poza granicami Polski preferujemy zabieg polegający na opoważnieniu osoby zaufanej, która mieszka bądź przebywa na terenie Polski w celu reprezentowania interesów Klienta. Osoba ta zastępować będzie naszego Klienta w urzędzie oraz pomoże przy skompletowaniu dokumentacji.
W przypadku osób niepełnoletnich, mogą się one stać właścicielami mieszkania albo udziałów w nieruchomości w wyniku postępowania spadkowego bądź uzyskania darowizny. Spieniężenie nieruchomości w takim przypadku wychodzi poza zakres zarządzania dobrami, do których uprawnieni zostali rodzice lub opiekunowie prawni, więc operacja ta wymaga otrzymania zgody sądu na dokonanie tej transakcji. Przed sądem można wnioskować o otrzymanie zgody na rozszerzenie zakresu gospodarowania dobrami dziecka. Zajść może to na drodze rozprawy sądowej, jednakże nie jest to konieczne. Sprzedanie takiego lokalu odbyć może się tylko i wyłącznie kiedy sąd wyda pozytywny wyrok i gdy zostanie on uprawomocniony. Sąd kieruje się jednak przede wszystkim dobrem dziecka.
Tak jak przedtem wspominaliśmy, nasza firma znana jest z elastyczności, a nasz zespół podchodzi do każdej sprawy indywidualnie, co oznacza, że wszelkie okoliczności transakcji szybkiej sprzedaży nieruchomości to kwestia indywidualnych uzgodnień. Warunki ustalone ujęte są w umowie podpisywanej u notariusza. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro Klientów, jest ono dla nas najważniejsze, a także ochrona interesów Klienta, zatem jesteśmy dla nich wyrozumiali w ich sytuacji, która często jest naprawdę ciężka. Każdy z etapów naszej współpracy z Klientem jest wyrazisty i usuwa wszelkie nieporozumienia.
Najpierw wystarczy tylko skontaktować się z naszą firmą, a my z kolei udzielimy Państwu najbardziej wyczerpujących wiadomości o dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji sprzedaży. Jednymi z ważniejszych dokumentów są na pewno akty notarialne, czy numer księgi wieczystej mieszkania. Pośród innych należy też wspomnieć akt nabycia lokalu czy postanowienie sądu o nabyciu spadku. W przypadku zajścia okoliczności powinno się także przyszykować zaświadczenie o zaległościach w czynszu bądź o liczbie zameldowanych w nieruchomości osób. W celu otrzymania większej ilości wyczerpujących wskazówek polecamy Państwu skontaktować się z nami przez telefon lub mailem.
Jesteśmy profesjonalistami z doświadczeniem na rynku nieruchomości oraz nie unikamy jakichkolwiek bardziej skomplikowanych sytuacji. Zajmujemy się zarówno skupem lokali ze skomplikowaną sytuacją prawną, z komornikiem czy zadłużeniem, jak i mieszkań, które uległy zalaniu czy pożarowi, które wymagają poważniejszego remontu. Za sobą mamy szereg kancelarii prawnych i cieszymy się wsparciem prawników, którzy dzięki swojej wprawie potrafią pomóc przy rozwiązaniu najbardziej skomplikowanych przypadków związanych ze sprzedażą mieszkań. Trzeba również pamiętać, iż zawsze działamy odpowiedzialnie, a także oferujemy naszym Klientom najbardziej atrakcyjną cenę oraz poczucie bezpieczeństwa.
Tak, nasi Klienci chcąc szybko sprzedać swoją nieruchomość, przed sfinalizowaniem umowy mogą jak najbardziej zapoznać się z umową w towarzystwie prawnika i notariusza, którzy będą mogli rozjaśnić wszelkie niejasności, czy wątpliwości odnośnie treści umowy oraz odpowiedzą na wszystkie zadane dotyczące umowy pytania. Nasi Klienci zamieszkujący Oświęcim i okolice mają tez zapewnioną skuteczną pomoc w sytuacjach, które są związane ze złą sytuacją mieszkaniową, czy to prawną, czy finansową.
Działając od lat na rynku nieruchomości obejmującym Oświęcim nieraz dokonywaliśmy skupu lokali z długami, czy mieszkań z zajęciem komorniczym. We wszystkich przypadkach pomagaliśmy naszym Klientom w pozbyciu się ich zadłużenia chociaż częściowo, a często nawet w całości. Sporządzane przez naszych ekspertów wyceny lokali zawsze są zgodne z aktualnymi cenami rynkowymi, a także uwzględniają wszelkiego typu okoliczności, razem z obciążaniami, które są zapisane w księgach wieczystych. W takich sytuacjach wycena zmniejszana jest o wartość należności, które są żądane przez wierzycieli. W przypadku obciążeń związanych z komornikiem dotyczą one dużej ilości właścicieli mieszkań. Prowadzona przez zespół naszej firmy działalność obejmująca Oświęcim gwarantuje najlepsze warunki Klientom oraz najbardziej korzystną cenę. Pieniądze otrzymywane przez Klienta po podpisaniu umowy są wypłacane gotówką i wyłącznie Klient zadecyduje czy mają zostać one wydane na spłatę długów czy innych zobowiązań.

Wygląd mieszkania na Oświęcim ma wielkie znaczenie podczas sprzedaży nieruchomości

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wszyscy doskonale wiemy, że większość ludzi na początku zwraca uwagę na wygląd, nie inaczej jest w przypadku osób zainteresowanych naszym mieszkaniem. Dlatego już na samym początku trzeba zrobić wszystko co możliwe, by szybko sprzedawane mieszkanie wzbudziło możliwie jak największe zainteresowanie wśród potencjalnych kupujących. Można posiadać piękne mieszkanie, położone w ładnej okolicy, lecz jeżeli niepoprawnie zaprezentujemy naszą nieruchomość, nasze szanse na szybkie spieniężenie mieszkania mogą legnąć w gruzach. Warto więc pamiętać o tym, że podczas oglądania lokalu nasz Klient zwracać będzie uwagę nawet na najmniejsze szczegóły. Z tego właśnie powodu wypada dobrze się przygotować do tego spotkania, bo dobre zaprezentowanie mieszkania może stworzyć warunki do rozpoczęcia negocjacji z naszym Klientem i sprzedaży lokalu w Oświęcim.

Obsługujemy zapytania typu pilnie sprzedam nieruchomość Oświęcim

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Oświęcim? Niewątpliwie niezwykle ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego też, aby powiększyć nasze szanse na szybsze spieniężenie lokalu za gotówkę musimy zadbać o to by w mieszkaniu był porządek, a jeśli jest to konieczne wypadałoby też odświeżyć lokal. Pomalowanie ścian na nowo, czy zrywanie starej tapety to niezbyt drogie zabiegi nie wymagające zbytnio dużych umiejętności, ani sił, a jest to w stanie sprawić, że mieszkanie będzie wyglądało na nowoczesne i świeże. Wypada również zabrać, lub schować wszystko co osobiste na przykład pamiątki rodzinne i zdjęcia, aby w jak najlepszy sposób ułatwić kupcowi wstępne urządzenie lokalu. Pamiętajmy również o odpowiednim świetle panującym w mieszkaniu, z pomocą którego lokal będzie się wydawać większy. Ukaże ono także plusy lokalu i ukryje niektóre wady. Warto o tym pamiętać podczas robienia fotografii nieruchomości do ogłoszenia.

Przygotowanie mieszkania przed wystawieniem oferty sprzedaży w Oświęcim

Warto pamiętać również o tym żeby zadbać o odpowiednią porę prezentowania lokalu, gdyż to od niej będzie zależało czy Klient będzie stał w korkach, żeby dotrzeć na miejsce, czy też jaki widok będzie za oknem. Publikując skuteczne ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Oświęcim, pamiętaj w takim wypadku nabywca dysponuje swoim czasem, pomyślmy nad tym, która godzina będzie dobra na takie spotkanie. Następnym istotnym elementem, o jakim nie każdy wie jest zapach panujący w lokalu. Przed tym jak zaprosimy do mieszkania naszych gości zadbajmy o to aby najpierw przewietrzyć lokal, a później w miarę możliwości napełnić lekką wonią pieczonego ciasta, czy kawy. Należy pamiętać jednak, aby nie stosować w takim celu zbyt ciężkich zapachów kadzidełek, czy perfum.

Oświęcim: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Oświęcim? W trakcie prezentacji nieruchomości wcielając się w rolę zarówno gospodarza, jak i sprzedającego, nie możemy zapomnieć o tym by być pełnym empatii. Nie ma w tym nic dziwnego, że jesteśmy poddenerwowani czy zmęczeni, podczas gdy kolejny Klient specjalnie szuka niedoskonałości naszej nieruchomości spychając zalety na bok. Robi on to jedynie z tego powodu by następnie wynegocjować zmniejszenie ceny. Niestety nie każdy potrafi być sympatyczny, gdy ktoś wmawia mu, że jego mieszkanie wygląda inaczej niż na ogłoszeniu. Przez takie sytuacje coraz więcej sprzedających zaczyna współpracę z profesjonalistą w dziedzinie nieruchomości, który zachowuje zimną krew i może się skupić na ważnych sprawach dotyczących sprzedaży lokalu.

Pilna sprzedaż nieruchomości Oświęcim - rzetelna obsługa ofert

Nie zapomnij o zebraniu ważnych dokumentów. Jeżeli zależy nam na tym aby dokonać transakcji sprzedaży nieruchomości w najszybszy możliwy sposób, nie można zapomnieć o niezbędnej nam do tego dokumentacji. Przygotowanie dokumentów jeszcze przed zaprezentowaniem mieszkania, o wiele ułatwi i przyspieszy sprzedaż. Kupujący także nie będzie miał zbytnio dużo czasu na rozmyślenie się.

Jeśli zdecydujemy się sprzedać lokal potrzebować będziemy dokumentów takich jak:

 • Numer księgi wieczystej lokalu;
 • Akt notarialny, lub inny dokument potwierdzający prawo do wystawionej na sprzedaż nieruchomości, np. umowa sprzedaży, bądź darowizny, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania;
 • Potwierdzenia opłaty rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez wspólnotę mieszkaniową lub spółdzielnię;
 • Aktualne zaświadczenie o zameldowanych osobach, wydane przez gminę lub urząd miasta, które stanowi potwierdzenie, że w mieszkaniu nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenie zapłacenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy profesjonalisty

Sposób na szybką sprzedaż mieszkania w Oświęcim?

Spieniężenie nieruchomości na własną rękę zajmuje dużo czasu i jest kosztownym procesem, bo wszystko musimy zrobić sami. Spisanie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie lokalu potencjalnym nabywcom i doprowadzenie do finalizacji transakcji to zadanie, które musimy wykonać my. Gdy na dodatek nasz lokal mieści się w niezbyt ciekawej okolicy, mieszkanie obciążone jest długami, uległo powodzi, pożarowi, lub zostało zniszczone w inny sposób, to spieniężenie lokalu na własną rękę może ciągnąć się nawet przez długie lata. Jeśli potrzebujemy gotówki jak najszybciej, nie możemy pozwolić sobie na generalne wyremontowanie lokalu, lub po prostu nie mamy wolnego czasu na samodzielne zajęcie się sprzedażą, można zwrócić się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego profesjonalnej pomocy, bowiem takowa współpraca ma wiele zalet.

Oświęcim: Wycena mieszkania w 24h

Ekspercka Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. małopolskie sporządzona zostanie przez specjalistów z dziedziny nieruchomościi nie ma powodu się o nią martwić. Gdy podejmujemy się współpracy z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc profesjonalisty i rady na każdym z etapów sprzedaży. Nie musimy martwić się o samodzielne skompletowanie potrzebnych dokumentów, bo pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie potrzeby wskaże odpowiednie miejsce, w które powinniśmy się udać, w celu uzyskania brakujących dokumentów.

Eksperci znający na perfekcyjnie Oświęcim przygotują profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zostanie opublikowane na wielu branżowych stronach, nawet na tych, do których nie mamy dostępu. Zlecając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Oświęcim oszczędzamy na czasie, bo za kontakt z naszymi Klientami jest odpowiedzialny specjalista, który poświęca swój czas na zaprezentowanie nieruchomości nabywcom. Profesjonalista ma zwykle dużo większe możliwości na zaprezentowanie oferty sprzedaży nieruchomości niż my. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z kupującymi, które nierzadko potrafią być stresujące. Pośrednik nieruchomości jednak nie działa pod wpływem emocji, ponieważ nie jest zaangażowany osobiście w sprzedaż. Posiada on także potrzebne umiejętności oraz doświadczenie, z pomocą których jest on w stanie uzyskać korzystniejszą cenę. Nie musimy bać się o to czy transakcja będzie załatwiona zgodnie z przepisami prawa.