X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Piekary Śląskie?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Piekary Śląskie: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Piekary Śląskie

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Jak możnaby w krótkim czasie i bez zarzutu spieniężyć lokal w Piekary Śląskie ?

Obecnie bezpośrednia sprzedaż mieszkania nie jest taka łatwa jak może się wydawać. Wystawiając mieszkanie na sprzedaż możemy bardzo długo oczekiwać Klienta ? miesiące, a nawet lata. Jest jednak dużo sposobów na to aby szybko i skutecznie spieniężyć nieruchomość, inkasując przy tym naprawdę zadowalającą sumę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom decydującym się na pilną sprzedaż mieszkania, może się wydawać, że aby ktoś kupił nieruchomość wystarczy przedstawić atrakcyjną dla Klienta cenę. Nie do końca jest to prawdą, a szybkie sprzedanie mieszkania na własną rękę to dość skomplikowana operacja.

Zachęcająca oferta cenowa mieszkania pilnie sprzedawanej w Piekary Śląskie to nie wszystko

Oczywiście wiadomo, że atrakcyjna oferta jest ważnym elementem procesu sprzedaży lokalu, oraz dobrze przyciąga potencjalnych nabywców, lecz potrafi to wzbudzać dużo podejrzeń. Zamieszczając w sieci ogłoszenia pilnie sprzedam mieszkanie musisz wiedzieć, że podczas ustalania ceny sprzedaży nieruchomości, powinniśmy wziąć pod uwagę dwa czynniki ? realną wartość wystawianego mieszkania, oraz sytuację aktualnie panującą na rynku. Z tego właśnie powodu cena, którą chcemy za naszą nieruchomość nie powinna być za wysoka, ani za mała. Za wysoka cena lokalu od razu zostanie odrzucona przez większość kupujących. Natomiast Zaniżona cena może znaczyć, że oferowana nieruchomość wymaga dużo własnego wkładu.

Publikując ogłoszenie sprzedaży mieszkania z kredytem wskazane jest zawrzeć w ogłoszeniu informację, że zamieszczona cena podlega negocjacjom. Stanowi to wyraźny znak dla potencjalnych kupców, że podana przez nas kwota nie jest ostateczna. Warto także podkreślić, że małe zejście z ceny sprzedawanej nieruchomości, potrafi sprawić, że ilość zainteresowanych kupnem nieruchomości wzrośnie. W takiej sytuacji wielu zainteresowanych przystaje na negocjowanie ceny, by tylko wyprzedzić pozostałych kupców. Dlatego właśnie dzięki takiemu zabiegowi wiele mieszkań z niższą ceną ostatecznie otrzymuje cenę rynkową, a w niektórych przypadkach nawet wyższą.

Reklama nieodłącznym elementem szybkiej sprzedaży mieszkań w Piekary Śląskie

Z badań rynku nieruchomości wynika, że najlepiej sprzedającymi się mieszkaniami są te, które mają cenę rynkową lub trochę niższą. Warto o tym pamiętać decydując się na sprzedanie lokalu. Jeśli sami nie jesteśmy w stanie oszacować kosztów nieruchomości warto udać się po pomoc do profesjonalisty, który dokona wyceny naszej nieruchomości. Dzięki temu zabiegowi nie dość że unikniemy przeszacowania wartości sprzedawanego mieszkania, to jeszcze zwiększymy nasze szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Piekary Śląskie? Bez wątpienia na szybką sprzedaż mieszkania z kredytem doskonale wpływa jak najlepsze zaprezentowanie naszego obiektu, w końcu bez odpowiedniej prezentacji nasza oferta może zniknąć w tłumie. Warto więc poświęcić na to trochę czasu oraz dopilnować tego, by nasza reklama była atrakcyjna i zwracała uwagę kupców. Wielu sprzedawców nieruchomości już na samym początku kiedy Klient przegląda oferty potrafi zmarnować szansę na szybkie sprzedanie lokalu. Powodem tego są najczęściej zdjęcia słabej jakości, które są zbyt ciemne, źle wykadrowane, czy takie, które uwidaczniają same wady mieszkania. Jeżeli jednak zdecydujemy się nie wydawać pieniędzy na profesjonalnego fotografa zadbajmy przynajmniej o to żeby jak najlepiej zaprezentować naszą nieruchomość.

Skuteczna sprzedaż mieszkania dzięki reklamie obejmującej woj. śląskie

Jeśli chcemy by ogłoszenie trafiło do większego grona odbiorców można wstawić ofertę o treści pilnie sprzedam mieszkanie również w social mediach na specjalnych grupach o tematyce sprzedaży mieszkań. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Piekary Śląskie. Nieraz bardzo dobrą decyzją może okazać się również reklamowanie naszego lokalu w najbliższej okolicy poprzez rozwieszanie ulotek. Pamiętajmy jednak, że przed tym jak postanowimy rozwiesić ogłoszenie w konkretnym miejscu, powinniśmy się upewnić czy aby na pewno możemy to zrobić nie łamiąc prawa. Jak widać wszelkie wymienione u góry techniki sprzedaży lokalu są dość czasochłonne, jednakowoż mogą one przynosić nam naprawdę świetne skutki.

Profesjonalne fotografie oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Piekary Śląskie za gotówkę i odpowiednio napisany opis lokalu potrafią się okazać kluczem do naszego sukcesu. Pamiętajmy jednak, że przygotowując opis wystawionego przez nas lokalu z komornikiem, powinniśmy unikać pisania fałszywych informacji. Przedstawienie lokalu w najlepszym świetle może być zweryfikowane przez Klientów podczas oglądania mieszkania. Nie zapominajmy jednak o tym, że każdą informację możemy przedstawić w pozytywnym świetle. Jeżeli chcemy sprzedać mieszkanie do remontu, które umiejscowione jest przy głównej ulicy, nie musimy wspominać o tym, że przy ulicy jest głośno, lecz warto zaznaczyć, że dzięki położeniu lokalu można szybko dostać się do centrum.

Jakiego rodzaju mieszkania nabywamy w Piekary Śląskie?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Przygotowując opis mieszkania do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Piekary Śląskie warto wymienić zalety dzielnicy na przykład szkoły, sklepy, tereny rekreacyjne, ośrodki zdrowia, czy przedszkola. Nie zapominajmy jednak o tym, że często wystarczy małe niedociągnięcie, aby stracić wiarygodność w oczach kupca. Decydując się na sprzedaż mieszkania w naszym kraju nie możemy zapomnieć o tym aby reklamować naszą ofertę na wielu specjalnych serwisach ogłoszeniowych przypisanych nieruchomościom lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Piekary Śląskie. Tak zwiększymy liczbę osób zainteresowanych naszym mieszkaniem. Warto także sfinansować reklamę naszego ogłoszenia np. przypinając je u góry strony, wstawić więcej zdjęć, wstawić wyróżniające obramowanie, lub wybrać większą czcionkę.

Wygląd oferty domu na Piekary Śląskie ma wielkie znaczenie podczas sprzedaży lokalu

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wszyscy dobrze wiemy, że większa część ludzi zwraca najpierw uwagę na wygląd, nie inaczej jest w przypadku osób zainteresowanych naszą nieruchomością. Dlatego też od samego początku powinniśmy zrobić wszystko co w naszej mocy, by szybko sprzedawane mieszkanie wzbudzało jak największe zainteresowanie wśród kupców. Możemy być właścicielami wspaniałego lokalu mieszczącego się w najlepszej okolicy, lecz jeśli nieodpowiednio zaprezentujemy nasz lokal, szanse na szybką sprzedaż nieruchomości mogą zmaleć. Nie zapomnijmy więc o tym, że w czasie oględzin potencjalny kupiec zwracać będzie uwagę nawet na małe szczegóły. Dlatego właśnie powinniśmy dobrze się przygotować do takowego spotkania, bo odpowiednia prezentacja lokalu może stworzyć warunki do zaczęcia negocjacji z kupującym , a także spieniężenia nieruchomości w Piekary Śląskie.

Obsługujemy zapytania typu pilnie sprzedam nieruchomość Piekary Śląskie

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Piekary Śląskie? Dobrze wiadomo, że ważne jest pierwsze wrażenie. Z tego właśnie powodu, żeby powiększyć swoje szanse na szybsze spieniężenie lokalu za gotówkę należy zadbać o to by w naszym mieszkaniu był porządek, a jeżeli jest to konieczne należy także odświeżyć lokal. Zrywanie starych tapet, czy odmalowanie ścian to niezbyt kosztowne zabiegi nie wymagające zbyt dużych umiejętności, ani siły, a może to uczynić, że mieszkanie będzie wydawało się świeże i nowoczesne. Wypadałoby też ukryć osobiste przedmioty np. zdjęcia, bądź pamiątki rodzinne, żeby jak najbardziej ułatwić Klientowi wstępną organizację mieszkania. Nie zapomnijmy też o odpowiednim świetle panującym w mieszkaniu, które spowoduje, że mieszkanie będzie wydawało się większe. Ukaże ono także plusy lokalu i ukryje niektóre niewielkie wady. Warto o tym pamiętać podczas robienia fotografii nieruchomości do ogłoszenia.

Przygotowanie mieszkania przed wystawieniem oferty sprzedaży w Piekary Śląskie

Nie zapomnijmy także o tym żeby zadbać o jak najlepszą porę oględzin lokalu, bo od niej będzie zależało czy nasz Klient będzie stał w korkach, żeby do nas dojechać, czy też jaki widok zobaczyć będzie można z okna. Umieszczając przemyślane ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Piekary Śląskie, pamiętaj w takim wypadku Klient ma czas do dyspozycji, zastanówmy się nad tym, jaka godzina jest idealna na takie spotkanie. Następnym niezwykle ważnym punktem, o którym nie każdy wie jest zapach unoszący się w pomieszczeniu. Jeszcze przed zaproszeniem do lokalu naszych Klientów zadbajmy o to aby najpierw przewietrzyć lokal, a potem postarać się napełnić delikatnym zapachem pieczonego ciasta, czy też kawy. Zapamiętajmy jednak, aby nie stosować w tym celu ciężkiego zapachu odświeżaczy powietrza, perfum, czy kadzidełek.

Piekary Śląskie: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Piekary Śląskie? W czasie oględzin lokalu wcielając się w rolę sprzedającego i gospodarza, nie możemy zapomnieć o tym by być pełnym empatii. Nie jest to dziwne, że jesteśmy zmęczeni i poddenerwowani, kiedy kolejny Klient na siłę wypatruje niedoskonałości sprzedawanego mieszkania odkładając zalety na plan drugi. Robi on to po to żeby następnie wynegocjować obniżenie ceny. Niestety nie każdy umie być sympatyczny, jak nabywca wmawia mu, że jego lokal wygląda zupełnie inaczej niż w ogłoszeniu. Z tego też powodu coraz większa ilość osób zaczyna współpracę z profesjonalnym doradcą nieruchomości, który umie zachować zimną krew i może się skupić na istotnych sprawach dotyczących sprzedaży mieszkania.

Pilna sprzedaż nieruchomości Piekary Śląskie - profesjonalna obsługa ogłoszeń

Pamiętaj o skompletowaniu ważnych dokumentów. Jeśli zależy nam na finalizacji transakcji sprzedaży lokalu tak szybko jak się da, nie wolno nam zapomnieć o potrzebnej nam dokumentacji. Zebranie dokumentów przed zaprezentowaniem mieszkania, znacznie przyspieszy i ułatwi sprzedaż. Klient też nie będzie miał zbyt dużo czasu na rozmyślenie się.

Jeżeli chcemy sprzedać lokal potrzebne nam będą dokumenty takie jak:

 • Numer księgi wieczystej lokalu;
 • Akt notarialny, bądź też inny dokument potwierdzający prawo do wystawionej na sprzedaż nieruchomości, na przykład umowa sprzedaży, czy darowizny, poświadczenie dziedziczenia lub prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania;
 • Potwierdzenia opłacenia rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w czynszu wydane przez wspólnotę mieszkaniową lub spółdzielnię;
 • Aktualne zaświadczenie o zameldowanych osobach, wydane przez urząd miasta lub gminę, które stanowi potwierdzenie, że w nieruchomości nikt nie jest zameldowany; Potwierdzenia opłacenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy specjalisty
 • Jak szybko sprzedać mieszkanie w Piekary Śląskie?

  Sprzedaż mieszkania na własną rękę zajmuje dużo czasu i jest kosztownym procesem, ponieważ wszystko robimy sami. Napisanie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, prezentacja lokalu potencjalnym Klientom, oraz doprowadzenie do finalizacji sprzedaży to nasze zadanie. Gdy dodatkowo nasz lokal mieści się w niezbyt ciekawej dzielnicy, mieszkanie jest zadłużone, uległo powodzi, pożarowi, lub zostało zniszczone w inny sposób, to sprzedanie mieszkania na własną rękę może potrwać nawet długie lata. Jeżeli potrzebujemy środków jak najszybciej, nie mamy wystarczającej ilości pieniędzy na generalny remont mieszkania, czy zwyczajnie nie mamy czasu na samodzielne zajęcie się sprzedażą, można udać się do pośrednika nieruchomości oraz skorzystać z jego profesjonalnej pomocy, ponieważ takowa współpraca posiada niemało plusów.

  Piekary Śląskie: Wycena mieszkania w 24h

  Ekspercka Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. śląskie zostanie sporządzona przez profesjonalistów z dziedziny nieruchomości, więc nie musimy się o nią martwić. Podejmując się współpracy z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc eksperta oraz doradztwo na każdym etapie transakcji. Nie trzeba się martwić o samodzielne skompletowanie potrzebnych dokumentów, gdyż pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie potrzeby skieruje nas do odpowiedniego miejsca, do którego powinniśmy udać się, po brakujące dokumenty.

  Specjaliści znający na perfekcyjnie Piekary Śląskie sporządzą nam profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zostanie zamieszczone na wielu stronach, nawet na takich, do których nie mamy dostępu. Zlecając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Piekary Śląskie oszczędzamy na czasie, bowiem za stały kontakt z naszymi Klientami jest odpowiedzialny ekspert, który poświęca swój czas na zaprezentowanie lokalu potencjalnym kupcom. Profesjonalista posiada często dużo większe możliwości prezentacji oferty sprzedaży mieszkania niż my. Nie musimy osobiście brać udziału w negocjacjach z kupującymi, które nierzadko potrafią być bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości jednak nie działa pod wpływem emocji, bo nie jest zaangażowany osobiście w tę sprzedaż. Posiada on też potrzebne umiejętności i doświadczenie, z pomocą których jest w stanie uzyskać korzystniejszą cenę. Nie musimy bać się o to czy nasza transakcja będzie załatwiona zgodnie z prawem.