X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Poznań?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Poznań: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Poznań

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

W jaki sposób możnaby w krótkim czasie i niezawodnie sprzedać nieruchomość w Poznaniu ?

Aktualnie bezpośrednia sprzedaż nieruchomości nie jest wcale taka prosta jak by się mogło wydawać. Wystawiając nieruchomość na sprzedaż możemy długo czekać na Klienta ? miesiącami, a nawet latami. Jest jednak wiele sposobów na to żeby w krótkim czasie i bez zarzutu spieniężyć mieszkanie, inkasując przy tym naprawdę atrakcyjną sumę. Już mówimy jak to zrobić. Wielu osobom chcącym pilnie sprzedać mieszkanie, może wydawać się, że aby sprzedać nieruchomość trzeba tylko przedstawić atrakcyjną dla Klienta cenę. Nie jest to do końca prawdą, a szybka sprzedaż nieruchomości o własnych siłach to dość skomplikowana operacja. Sprawdź: Skup nieruchomości Poznań.

Zachęcająca oferta cenowa lokalu szybko sprzedawanej w Poznaniu to nie wszystko

Oczywiście doskonale wiadomo, że cena niższa od rynkowych stanowi ważny element sprzedaży lokalu, i że bardzo dobrze przyciąga uwagę Klientów, lecz może to wzbudzać wiele podejrzeń. Zamieszczając w sieci ogłoszenia pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że ustalając wysokość ceny sprzedaży lokalu, powinno się wziąć pod uwagę dwa ważne czynniki ? realną wartość oferowanej nieruchomości, oraz aktualnie panującą na rynku sytuację. Właśnie dlatego cena, którą chcemy za naszą nieruchomość nie może być za duża, ani za mała. Za wysoka cena lokalu zostanie bez wątpienia odrzucona przez większość potencjalnych Klientów. Natomiast Za niska cena może oznaczać, że oferowany lokal wymaga dużo własnego wkładu.

Publikując ogłoszenie sprzedaży zadłużonego mieszkania warto zamieścić w ogłoszeniu informację, że podana cena podlega negocjacjom. Będzie to sygnał dla potencjalnych kupców, że podana w ogłoszeniu cena nie jest ostateczna. Warto też podkreślić, że nawet nieduże obniżenie ceny sprzedawanego przez nas lokalu, potrafi sprawić, że liczba osób zainteresowanych kupnem mieszkania wzrośnie. W tego typu sytuacjach wielu zainteresowanych przystaje na negocjowanie ceny, by tylko wyprzedzić resztę kupców. Dlatego właśnie dzięki takiemu zabiegowi wiele mieszkań z obniżoną ceną wyjściową otrzymuje ostatecznie cenę równą cenom rynkowym, a w niektórych przypadkach nawet trochę większą.

Reklama nieodłącznym elementem pilnej sprzedaży mieszkania w Poznaniu

Z badań rynku nieruchomości wynika, że najlepiej sprzedającymi się mieszkaniami są te, które mają cenę rynkową lub nieco niższą. Warto o tym pamiętać gdy decydujemy się na sprzedaż nieruchomości. Jeśli sami nie jesteśmy w stanie oszacować kosztów lokalu warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który sam dokona wyceny lokalu. Dzięki takiemu zabiegowi nie dość że zapobiegniemy przeszacowaniu wartości sprzedawanej nieruchomości, to dodatkowo zwiększymy swoje szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Poznaniu? Bez wątpienia na szybką sprzedaż nieruchomości z kredytem bardzo dobry wpływ ma jak najlepsze zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez dobrej reklamy nasza oferta może zniknąć w tłumie. Warto więc poświęcić na prezentację mieszkania trochę swojego czasu i zatroszczyć się o to, aby reklama była atrakcyjna i zwracała uwagę zainteresowanych. Dużo sprzedawców nieruchomości już na samym początku kiedy Klient przegląda oferty może stracić szansę na szybką sprzedaż lokalu. Najczęściej jest to spowodowane zdjęciami słabej jakości, które są zbyt ciemne, źle wykadrowane, czy takie, które uwidaczniają same wady mieszkania. Jeśli jednak nie chcemy wydawać pieniędzy na profesjonalnego fotografa zadbajmy przynajmniej o to aby jak najlepiej przedstawić nasze mieszkanie.

Skuteczna sprzedaż mieszkania dzięki reklamie na całe woj. lubelskie

Jeśli chcemy żeby oferta trafiła do większego grona odbiorców możemy zamieścić ofertę o treści pilnie sprzedam mieszkanie także w mediach społecznościowych na specjalnych grupach dotyczących sprzedaży mieszkań. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Poznaniu. Często dobrą decyzją może się też okazać promowanie naszego lokalu w pobliskiej okolicy rozwieszając ulotki. Nie zapomnijmy jednak, że nim postanowimy powiesić ulotkę w konkretnym miejscu, musimy się upewnić czy aby na pewno możemy to zrobić zgodnie z prawem. Jak widać wszelkie wymienione u góry zabiegi sprzedaży mieszkania pochłaniają trochę czasu, ale są one w stanie przynieść nam bardzo dobre skutki.

Profesjonalne zdjęcia oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Poznaniu za gotówkę i odpowiednio spisany opis nieruchomości potrafią się okazać kluczem do sukcesu. Pamiętajmy jednak, że przygotowując opis wystawionego przez nas lokalu z komornikiem, powinniśmy unikać pisania nieprawdziwych informacji. Przedstawienie nieruchomości w najlepszym, wyidealizowanym świetle może zostać szybko zweryfikowane przez kupców podczas oglądania nieruchomości. Pamiętajmy jednak o tym, że wszystko możemy ukazać w pozytywnym świetle. Jeśli mamy zamiar sprzedać mieszkanie do remontu, które umiejscowione jest przy głównej ulicy, nie trzeba wspominać o hałasie dochodzącym z zewnątrz, lecz warto podkreślić, że dzięki położeniu lokalu możemy szybko dostać się do centrum miasta.

Jaki rodzaj mieszkania kupujemy w Poznań?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Przygotowując opis mieszkania do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Poznaniu warto również opisać plusy najbliższej okolicy na przykład szkoły, parki, ośrodki zdrowia, czy sklepy. Nie zapominajmy o tym, że często wystarczy nieścisłość, aby utracić wiarygodność w oczach Klienta. Decydując się na sprzedaż nieruchomości w naszym kraju nie zapomnijmy o tym aby reklamować naszą ofertę na wielu serwisach ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Poznaniu. Tak możemy zwiększyć liczbę osób zainteresowanych naszym mieszkaniem. Warto też sfinansować promocję naszego ogłoszenia np. przypinając je u góry strony, zwiększyć ilość zdjęć, wstawić wyróżniające obramowanie, bądź powiększyć rozmiar czcionki.

Wygląd ogłoszenia lokalu na Poznań ma bardzo duże znaczenie podczas sprzedaży mieszkania

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Doskonale wiadomo, że większa część ludzi na początku zwraca uwagę na wygląd, nie inaczej jest w przypadku osób zainteresowanych naszym mieszkaniem. Dlatego też na początku trzeba zrobić wszystko co możliwe, żeby sprzedawane przez nas mieszkanie wzbudzało jak największe zainteresowanie wśród kupujących. Można posiadać piękne mieszkanie, położone w ładnej okolicy, jednak jeżeli nienajlepiej zaprezentujemy nasz lokal, nasze szanse na szybką sprzedaż nieruchomości mogą legnąć w gruzach. Pamiętajmy więc o tym, że podczas oględzin lokalu potencjalny kupujący patrzył będzie nawet na drobne szczegóły. Z tego właśnie powodu warto dobrze przygotować się do tej wizyty, gdyż odpowiednia prezentacja lokalu może ukształtować warunki do pierwszych kroków negocjacji z osobą zainteresowaną i spieniężenia lokalu w Poznaniu.

Obsługujemy zlecenia typu pilnie sprzedam mieszkanie Poznań

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Poznań? Dobrze wiemy, że bardzo ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego właśnie, by powiększyć swoją szansę na szybszą sprzedaż lokalu za gotówkę musimy zadbać o to żeby w mieszkaniu panował porządek, a jeżeli to konieczne wypadałoby również odświeżyć mieszkanie. Zrywanie starych tapet, czy odmalowanie ścian to niezbyt drogie zabiegi nie wymagające zbytnio dużych umiejętności, ani użycia siły, a potrafi to sprawić, że mieszkanie będzie wydawało się świeże i nowoczesne. Wypada również zabrać, lub schować wszelkie osobiste rzeczy na przykład zdjęcia, czy pamiątki, aby w jak najlepszy sposób ułatwić naszemu Klientowi wstępną organizację nieruchomości. Warto pamiętać też o odpowiednim oświetleniu lokalu, które spowoduje, że lokal będzie się wydawać większy. Podkreśli ono też plusy mieszkania oraz zakryje niektóre wady. Należy pamiętać o tym przy samym robieniu zdjęć do ogłoszenia.

Czynności przygotowawcze mieszkania przed wystawieniem oferty sprzedaży w Poznaniu

Warto pamiętać też o tym by zadbać o jak najlepszą porę oględzin mieszkania, gdyż od niej zależy czy Klient będzie stał w korkach, by dojechać do nas, czy jaki widok będzie za oknem. Publikując skuteczne ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Poznaniu, pamiętaj więc nasz nabywca dysponuje czasem, powinniśmy zastanowić się nad tym, która godzina będzie odpowiednia na takie spotkanie. Następnym ważnym punktem, o którym wiele osób zapomina jest zapach, który unosi się w pomieszczeniu. Zanim zaprosimy do siebie gościa powinniśmy przewietrzyć pomieszczenie, a w następnym kroku postarać się napełnić przyjemnym zapachem pieczonegowłasnej roboty ciasta, czy też kawy. Należy pamiętać jednak, aby nie stosować do tego zbyt ciężkich zapachów perfum, czy odświeżaczy powietrza.

Poznań: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Poznań? Podczas prezentowania nieruchomości wcielając się w rolę sprzedającego i gospodarza, nie można zapomnieć o tym by być miłym i empatycznym. Nie dziwne, że możemy być zmęczeni i poddenerwowani, jak kolejna osoba wypatruje niedoskonałości naszego mieszkania odsuwając zalety na drugi plan. Robi to jedynie po to aby w późniejszym czasie negocjować obniżenie ceny. Nie każdy sprzedający umie okazać sympatię, kiedy nabywca wmawia mu, że lokal wygląda inaczej niż w ogłoszeniu. W takich przypadkach coraz więcej osób współpracuje z profesjonalistą w dziedzinie nieruchomości, który umie zachować zimną krew i skupia się na najważniejszych sprawach dotyczących sprzedaży lokalu.

Pilna sprzedaż nieruchomości Poznań - sprawna obsługa ofert

Pamiętaj o przygotowaniu ważnych dokumentów. Jeśli zależy nam na tym aby dokonać transakcji sprzedaży nieruchomości jak szybko się da, nie wolno nam zapomnieć o wymaganej dokumentacji. Skompletowanie dokumentów przed prezentacją lokalu, przyspieszy proces sprzedaży i ułatwi go. Nabywca również nie będzie miał zbytnio dużo czasu na to by zmienić decyzję.

Jeżeli mamy zamiar sprzedać naszą nieruchomość potrzebować będziemy:

 • Numer księgi wieczystej nieruchomości;
 • Akt notarialny, albo inny dokument, który potwierdza prawo do nieruchomości, np. umowa sprzedaży, bądź darowizny, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania;
 • Potwierdzenia opłacenia rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez spółdzielnię, bądź wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o meldunkach, wydane przez urząd miasta lub gminę, stanowiące potwierdzenie, że w nieruchomości nikt nie jest zameldowany; Potwierdzenie zapłacenia podatku od mieszkania lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Zasięgnij pomocy specjalisty
 • Sposób na szybką sprzedaż mieszkania w Poznaniu?

  Sprzedaż nieruchomości na własną rękę to kosztowna i czasochłonna operacja, bo wszystko musimy zrobić samodzielnie. Sporządzenie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, prezentacja mieszkania potencjalnym nabywcom, oraz sfinalizowanie sprzedaży to zadanie należące do nas. Jeśli na dodatek nasza nieruchomość mieści się w mało ciekawej okolicy, mieszkanie jest obciążone długiem, zostało zalane, spalone w wyniku pożaru lub uległo innej negatywnej okoliczności, to samodzielna sprzedaż może ciągnąć się nawet przez długie lata. Jeśli w takim razie potrzebujemy pieniędzy szybko, nie możemy pozwolić sobie na generalne wyremontowanie nieruchomości, czy nie mamy wolnego czasu na samodzielne zajęcie się sprzedażą, powinniśmy zwrócić się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego profesjonalnej pomocy, bowiem tego typu współpraca ma dużo zalet.

  Poznań: Wycena mieszkania w 24h

  Prawidłowa Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. lubelskie wykonana zostanie przez specjalistów od nieruchomościi nie trzeba się o nią martwić. Gdy podejmujemy się współpracy z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc eksperta i doradztwo na każdym etapie sprzedaży. Nie ma powodu się martwić o samodzielne zgromadzenie całej dokumentacji, gdyż pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie potrzeby skieruje nas w odpowiednie miejsce, do którego powinniśmy się udać, w celu uzyskania brakujących dokumentów.

  Specjaliści znający na perfekcyjnie Poznań napiszą nam profesjonalnie zrobione ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zostanie zamieszczone na wielu branżowych stronach, nawet na tych, do których nie każdy ma dostęp. Zamieszczając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Poznań oszczędzamy czas, gdyż za kontakt z Klientami odpowiedzialny jest specjalista, który poświęca czas na zaprezentowanie lokalu kupcom. Ekspert ma często o wiele większe na zaprezentowanie oferty sprzedaży mieszkania niż my sami. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z nabywcami, które nierzadko są stresujące. Pośrednik nieruchomości nie działa pod wpływem emocji, ponieważ nie jest osobiście zaangażowany w sprzedaż. Posiada on też potrzebne umiejętności i doświadczenie, dzięki którym jest on w stanie uzyskać bardziej atrakcyjną cenę. Nie ma powodu bać się o to czy transakcja zostanie załatwiona zgodnie z prawem.