X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Przemyśl?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Przemyśl: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Przemyśl

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Jak można błyskawicznie i skutecznie spieniężyć mieszkanie w Przemyśl ?

W 2013 roku bezpośrednia sprzedaż nieruchomości nie jest wcale taka prosta jak może się wydawać. Przeznaczając nieruchomość do sprzedaży można bardzo długo czekać na kupującego ? miesiące, a nawet lata. Istnieje jednak wiele sposobów na to aby szybko i bez zarzutu sprzedać mieszkanie, inkasując przy tym zadowalającą kwotę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom chcącym pilnie sprzedać mieszkanie, może wydawać się, że aby sprzedać nieruchomość wystarczy zaproponować niską cenę. Nie do końca jest to prawdą, a szybkie sprzedanie nieruchomości na własną rękę jest dość skomplikowaną operacją.

Atrakcyjna cena mieszkania pilnie sprzedawanej w Przemyśl to nie wszystko

Oczywiście doskonale wiadomo, że niska cena stanowi ważny element procesu sprzedaży nieruchomości, i doskonale przyciąga uwagę potencjalnych kupców, lecz może wzbudzać to dużo podejrzeń. Zamieszczając w sieci oferty pilnie sprzedam mieszkanie musisz wiedzieć, że podczas ustalania ceny sprzedaży lokalu, powinieneś wziąć pod uwagę dwie rzeczy ? realną wartość oferowanego lokalu, oraz aktualnie panującą na rynku sytuację. Dlatego też cena naszego mieszkania nie powinna być za duża, ani za mała. Zawyżona cena lokalu bez wątpienia zostanie odrzucona przez Klientów. Z kolei Za niska cena może wskazywać na to, że nieruchomość wymaga dużo własnego wkładu finansowego.

Zamieszczając ogłoszenie sprzedaży mieszkania obciążone długiem wskazane jest zamieścić w ogłoszeniu informację, że podana cena podlega negocjacjom. Stanowi to wyraźny sygnał dla potencjalnych kupujących, że podana w ogłoszeniu cena nie jest ostateczna. Warto też zaznaczyć, że czasem niewielkie obniżenie ceny sprzedawanego przez nas lokalu, może spowodować, że liczba osób zainteresowanych kupnem nieruchomości wzrośnie. W takiej sytuacji wielu zainteresowanych zgadza się na negocjację ceny, żeby tylko wyprzedzić resztę kupców. Dlatego też dzięki takiej operacji dużo mieszkań z obniżoną ceną ostatecznie otrzymuje cenę równą cenom rynkowym, a czasem nawet trochę większą.

Reklama ważnym elementem szybkiej sprzedaży mieszkania w Przemyśl

Badania rynku nieruchomości wykazują, iż najlepiej sprzedające się mieszkania to te z ceną rynkową lub nieco niższą. Warto pamiętać o tym gdy decydujemy się na sprzedaż mieszkania. Jeśli sami nie umiemy określić wartości lokalu warto udać się po pomoc do profesjonalisty, który sam sporządzi wycenę mieszkania. W ten sposób nie dość że zapobiegniemy przeszacowaniu wartości sprzedawanego lokalu, to w dodatku zwiększymy swoje szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzimy jako skup nieruchomości w Przemyśl? Bez wątpienia na szybką sprzedaż nieruchomości obciążonej kredytem bardzo dobry wpływ ma odpowiednie zaprezentowanie naszego obiektu, w końcu bez odpowiedniej prezentacji nasza oferta może zniknąć w tłumie. Warto więc poświęcić na prezentację mieszkania trochę swojego czasu i zatroszczyć się o to, by reklama była atrakcyjna i zwracała uwagę potencjalnych kupujących. Wielu sprzedających nieruchomości już na samym początku kiedy Klient przegląda oferty może stracić szansę na szybkie sprzedanie nieruchomości. Spowodowane jest to najczęściej słabej jakości zdjęciami, które są źle wykadrowane, ciemne, czy podkreślające wady mieszkania zamiast jego zalet. Jeśli jednak nie mamy zamiaru wydawać gotówki na fotografa zatroszczmy się przynajmniej o to aby jak najlepiej zaprezentować naszą nieruchomość.

Skuteczna sprzedaż nieruchomości przez reklamę obejmującej woj. małopolskie

Jeśli chcemy żeby ogłoszenie trafiło do większego grona odbiorców możemy zamieścić ogłoszenie o treści pilnie sprzedam mieszkanie również w portalach społecznościowych na forach dotyczących sprzedaży mieszkań. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Przemyśl. Czasem dobrą decyzją może okazać się też reklamowanie naszego mieszkania w niedalekiej okolicy poprzez rozwieszanie ulotek. Nie zapomnijmy jednak, że zanim zdecydujemy się na rozwieszenie ogłoszenia w jakimś miejscu, musimy się upewnić czy na pewno możemy to zrobić nie łamiąc prawa. Jak można zauważyć wszelkie u góry wymienione zabiegi sprzedaży mieszkania wymagają dość dużo czasu, ale potrafią one przynosić wspaniałe rezultaty.

Zdjęcia wykonane przez profesjonalistę oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Przemyśl za gotówkę i dobrze przygotowany opis lokalu potrafią okazać się kluczem do sukcesu. Musimy jednak pamiętać, że przygotowując opis naszego lokalu z komornikiem, nie możemy pisać nieprawdziwych informacji. Ukazanie lokalu w najlepszym świetle może być zweryfikowane przez kupca podczas oględzin. Nie zapominajmy jednak o tym, że każdy punkt możemy ukazać w pozytywnym świetle. Jeśli zdecydujemy się na sprzedanie mieszkania, które wymaga remontu a jest umiejscowione przy głównej ulicy, nie trzeba wspominać o halasie z zewnątrz, lecz warto napisać, że dzięki położeniu lokalu można szybko dotrzeć do centrum miasta.

Jakiego typu mieszkania kupujemy w Przemyśl?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Przygotowując opis mieszkania do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Przemyśl warto też wypisać zalety dzielnicy między innymi szkoły, parki, ośrodki zdrowia, czy sklepy. Pamiętajmy również o tym, że czasami wystarczy niewielka nieścisłość, żeby utracić wiarygodność w oczach nabywcy. Decydując się na sprzedaż nieruchomości w Polsce powinniśmy pamiętać o tym aby promować naszą ofertę na licznych serwisach ogłoszeniowych przypisanych nieruchomościom lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Przemyśl. W ten sposób zwiększymy ilość zainteresowanych kupnem naszego lokalu. Warto także włożyć trochę pieniędzy w promocję naszego ogłoszenia np. przypinając je u góry strony, zwiększyć liczbę zdjęć, wstawić wyróżniające obramowanie, bądź zwiększyć rozmiar czcionki.

Wygląd ogłoszenia mieszkania na Przemyśl ma bardzo duże znaczenie podczas sprzedaży mieszkania

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wszyscy doskonale wiemy, że większość ludzi zwraca najpierw uwagę na wygląd, nie inaczej jest w przypadku osób zainteresowanych naszym mieszkaniem. Dlatego właśnie na początku wypadałoby zrobić wszystko co w naszej mocy, aby szybko sprzedawane mieszkanie wzbudziło największe zainteresowanie wśród kupujących. Możemy być posiadaczami pięknego mieszkania z cudowną okolicą, lecz kiedy nieodpowiednio przedstawimy naszą nieruchomość, możliwości na szybką sprzedaż lokalu mogą zniknąć. Warto w takim razie pamiętać o tym, że w czasie oglądania mieszkania Klient będzie zwracać uwagę nawet na najdrobniejsze szczegóły. Dlatego właśnie warto stosownie się przygotować do tego spotkania, ponieważ dobre zaprezentowanie mieszkania może ukształtować warunki do zaczęcia negocjacji z kupcem , a także sprzedaży mieszkania w Przemyśl.

Obsługujemy zapytania typu pilnie sprzedam nieruchomość Przemyśl

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Przemyśl? Doskonale wiemy, że niezwykle istotne jest pierwsze wrażenie. Z tego właśnie powodu, aby powiększyć naszą szansę na szybkie spieniężenie nieruchomości za gotówkę musimy zadbać o to żeby w naszym mieszkaniu był porządek, a jeżeli to konieczne wypada też odświeżyć lokal. Zrywanie starych tapet, czy odmalowanie ścian to niezbyt drogie zabiegi nie wymagające za dużej wiedzy, ani użycia siły, a jest to w stanie spowodować, że lokal będzie wyglądał na świeży i nowoczesny. Należy również pochować wszystko co osobiste takie jak zdjęcia, czy pamiątki, aby ułatwić osobie kupującej wstępne urządzenie lokalu. Nie zapomnijmy także o odpowiednim oświetleniu lokalu, z pomocą którego lokal będzie sprawiał wrażenie większego. Ukaże ono też zalety lokalu i przykryje niektóre mankamenty. Pamiętajmy o tym podczas robienia fotografii mieszkania do ogłoszenia.

Czynności przygotowawcze nieruchomości przed wystawieniem oferty sprzedaży w Przemyśl

Pamiętajmy też o tym żeby zadbać o jak najlepszą godzinę na oględziny nieruchomości, ponieważ to od niej zależy czy nasz Klient będzie stał w korkach, żeby dojechać do nas, czy też jaki widok będzie za oknem. Umieszczając skuteczne ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Przemyśl, pamiętaj w takim wypadku Klient dysponuje swoim czasem, powinniśmy zastanowić się nad tym, jaka pora jest najlepsza na takie spotkanie. Następnym niezwykle ważnym elementem, o jakim niektórzy nie wiedzą jest zapach unoszący się w lokalu. Zanim zaprosimy do siebie gościa powinniśmy najpierw przewietrzyć lokal, a następnie wypełnić lekkim zapachem pieczonegowłasnej roboty ciasta, czy na przykład kawy. Należy pamiętać jednak, żeby nie stosować w tym celu ciężkich zapachów odświeżaczy powietrza, perfum, czy kadzidełek.

Przemyśl: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Przemyśl? W czasie prezentowania nieruchomości wcielając się w rolę gospodarza i sprzedającego, nie można zapomnieć o tym by być miłym i empatycznym. Nie dziwne, że możemy być zmęczeni i poddenerwowani, kiedy kolejna osoba na siłę wypatruje niedoskonałości naszej nieruchomości odkładając zalety na plan drugi. Robi to tylko i wyłącznie po to aby w późniejszym czasie ponegocjować obniżenie ceny. Niestety nie każdy sprzedawca umie okazać sympatię, gdy kupujący chce wmówić mu, że jego lokal ma zupełnie inny wygląd niż na ogłoszeniu. W takich przypadkach coraz większa liczba sprzedawców współpracuje z profesjonalnym doradcą nieruchomości, który potrafi zachować zimną krew i skupia się na ważnych elementach sprzedaży mieszkania.

Pilna sprzedaż nieruchomości Przemyśl - błyskawiczna obsługa ofert

Nie zapomnij o przygotowaniu wymaganych dokumentów. Jeżeli zależy nam na finalizacji transakcji sprzedaży nieruchomości jak najszybciej, trzeba pamiętać o potrzebnej nam dokumentacji. Przygotowanie dokumentów jeszcze przed zaprezentowaniem lokalu, o wiele ułatwi i przyspieszy sprzedaż. Kupiec też nie będzie miał zbyt dużo czasu na rozmyślenie się.

Jeśli decydujemy się na sprzedaż naszą nieruchomość potrzebować będziemy:

 • Numer księgi wieczystej lokalu;
 • Akt notarialny, albo inny dokument, który potwierdza prawo do lokalu, np. umowa darowizny, czy sprzedaży, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania;
 • Potwierdzenia opłaty rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez spółdzielnię, bądź wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o zameldowanych osobach, wydane przez urząd miasta lub gminę, które stanowi potwierdzenie, że w mieszkaniu będącym przedmiotem transakcji nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenia zapłacenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy specjalisty
 • W jaki sposób sprzedać mieszkanie w Przemyśl?

  Sprzedaż nieruchomości na własną rękę to zarówno czasochłonny jak i kosztowny proces, ponieważ wszystko musimy zrobić samodzielnie. Stworzenie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie nieruchomości kupcom, oraz sfinalizowanie transakcji to zadanie, które musimy wykonać my. Gdy na dodatek nasz lokal znajduje się w nie najciekawszej dzielnicy, mieszkanie jest obciążone długiem, uległo pożarowi, zalaniu lub innym negatywnym okolicznościom, to spieniężenie lokalu na własną rękę może potrwać nawet długie lata. Jeżeli w takim razie potrzebujemy środków szybko, nie mamy środków na remont mieszkania, lub zwyczajnie nie mamy wolnego czasu na to aby samodzielnie zająć się sprzedażą, powinniśmy udać się do pośrednika nieruchomości oraz skorzystać z jego profesjonalnej pomocy, bowiem taka współpraca posiada wiele plusów.

  Przemyśl: Wycena mieszkania w 24h

  Ekspercka Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. małopolskie zostanie przeprowadzona przez ekspertów z dziedziny nieruchomości, więc nie trzeba się o nią martwić. Decydując się na współpracę z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc eksperta i rady na każdym etapie sprzedaży. Nie trzeba się martwić o samodzielne zebranie potrzebnych dokumentów, ponieważ pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie potrzeby skieruje nas do odpowiedniego miejsca, do jakiego powinniśmy się udać, po brakującą dokumentację.

  Profesjonaliści znający na perfekcyjnie Przemyśl sporządzą nam profesjonalnie zrobione ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zamieszczone zostanie na wielu stronach, a nawet na takich, do których my sami nie mamy dostępu. Umieszczając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Przemyśl oszczędzamy swój czas, bowiem za kontakt z naszymi Klientami odpowiada specjalista poświęcający czas na prezentację lokalu osobom zainteresowanym. Specjalista posiada zazwyczaj dużo większe możliwości na zaprezentowanie oferty sprzedaży mieszkania niż my sami. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z kupcami, które bardzo często są bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości nie działa pod wpływem swoich emocji, ponieważ nie jest zaangażowany osobiście w tę sprzedaż. Posiada on także niezbędne umiejętności oraz doświadczenie, dzięki którym może on uzyskać bardziej atrakcyjną cenę. Nie musimy bać się o to czy nasza transakcja będzie załatwiona zgodnie z obowiązującym prawem.