X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Pszczyna?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Pszczyna: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Pszczyna

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Jak możnaby najszybciej i niezawodnie sprzedać lokal w Pszczyna ?

W obecnych czasach bezpośrednia sprzedaż nieruchomości to wcale nie taka łatwa operacja jak się może wydawać. Wystawiając lokal na sprzedaż można bardzo długo oczekiwać Klienta ? miesiące, a nawet lata. Jest jednak niemało sposobów na to aby jak najszybciej i niezawodnie spieniężyć mieszkanie, inkasując przy tym naprawdę atrakcyjną sumę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom, które chcą pilnie sprzedać mieszkanie, może się wydawać, że aby sprzedać nieruchomość wystarczy zaproponować niską cenę. Nie do końca jest to prawdą, a szybki proces sprzedaży lokalu na własną rękę jest dość skomplikowaną operacją.

Niska oferta cenowa mieszkania pilnie sprzedawanej w Pszczyna nie wystarczy

Oczywiście nie ma co do tego wątpliwości, że niska cena jest ważnym elementem procesu sprzedaży nieruchomości, i że doskonale przyciąga uwagę potencjalnych Klientów, lecz często potrafi wzbudzać to niemało podejrzeń. Zamieszczając w sieci oferty pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że ustalając cenę sprzedaży mieszkania, powinieneś wziąć pod uwagę dwa czynniki ? realną wartość oferowanej nieruchomości, oraz aktualną sytuację rynkową. Dlatego też cena naszego mieszkania nie powinna być zbyt duża, ani za niska. Za wysoka cena mieszkania bez wątpienia zostanie odrzucona przez większość kupujących. Natomiast Za niska cena może oznaczać, że mieszkanie wymaga dużo wkładu własnego.

Wystawiając ogłoszenie sprzedaży mieszkania z długiem warto zamieścić w ogłoszeniu informację, że zamieszczona kwota podlega negocjacjom. Będzie to wyraźny znak dla zainteresowanych, że podana w ogłoszeniu cena nie jest ostateczna. Warto również zaznaczyć, że niewielkie zejście z ceny sprzedawanego mieszkania, może spowodować, że liczba osób zainteresowanych kupnem mieszkania wzrośnie. W tego typu sytuacjach wielu Klientów przystaje na negocjowanie ceny, by tylko wyprzedzić pozostałych zainteresowanych. Dlatego też dzięki takiemu zabiegowi wiele mieszkań z obniżoną ceną wyjściową otrzymuje ostatecznie cenę rynkową, a czasem nawet trochę większą.

Reklama ważnym elementem błyskawicznej sprzedaży nieruchomości w Pszczyna

Badania rynku nieruchomości wykazują, że najlepiej sprzedające się mieszkania to te z ceną rynkową lub trochę niższą. Warto pamiętać o tym gdy decydujemy się na sprzedaż mieszkania. Jeżeli sami nie umiemy wyliczyć wartości nieruchomości warto udać się po pomoc do profesjonalisty, który dokona wyceny nieruchomości. Tym sposobem nie dość że zapobiegniemy przeszacowaniu wartości sprzedawanego mieszkania, to jeszcze zwiększymy nasze szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzimy jako skup nieruchomości w Pszczyna? Nie ma co do tego wątpliwości, że na szybką sprzedaż lokalu z kredytem doskonale wpływa dobre zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez dobrej prezentacji nasze ogłoszenie może zniknąć wśród wielu innych. Warto więc poświęcić na prezentację lokalu trochę swojego czasu oraz zatroszczyć się o to, aby reklama była jak najbardziej atrakcyjna i zwracała uwagę kupujących. Dużo sprzedawców nieruchomości już na samym początku kiedy potencjalny kupujący przegląda oferty potrafi stracić szansę na szybką sprzedaż mieszkania. Spowodowane jest to najczęściej słabej jakości zdjęciami, które są zbyt ciemne, źle wykadrowane, czy takie, które uwidaczniają same wady mieszkania. Jeśli jednak zdecydujemy się nie wydawać gotówki na profesjonalnego fotografa zadbajmy chociaż o to by jak najlepiej przedstawić nasz lokal.

Jakie mieszkania nabywamy w Pszczyna?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Przygotowując opis mieszkania do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Pszczyna warto wymienić plusy najbliższej okolicy między innymi przedszkola, parki, tereny zielone, przychodnie, czy markety. Nie zapominajmy również o tym, że często wystarczy mała nieścisłość, by stracić wiarygodność w oczach kupującego. Sprzedając nieruchomość w Polsce musimy pamiętać o tym żeby reklamować naszą ofertę na licznych serwisach ogłoszeniowych przypisanych nieruchomościom lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Pszczyna. W ten sposób zwiększymy ilość zainteresowanych naszym lokalem. Przydałoby się też sfinansować promocję naszego ogłoszenia przypinając ofertę u góry strony, wstawić więcej zdjęć, dodać wyróżniające obramowanie, czy zwiększyć rozmiar czcionki.

Skuteczna sprzedaż nieruchomości dzięki reklamie na całe woj. śląskie

Jeśli chcemy żeby nasza oferta trafiła do większego grona odbiorców możemy umieścić ogłoszenie o treści pilnie sprzedam mieszkanie także w mediach społecznościowych na specjalnych grupach dotyczących sprzedaży nieruchomości. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Pszczyna. Czasem idealnym wyborem może okazać się również promowanie naszego lokalu w najbliższej okolicy rozwieszając ulotki. Musimy jednak pamiętać, że przed tym jak postanowimy powiesić ulotkę w konkretnym miejscu, musimy upewnić się czy na pewno możemy zrobić to nie łamiąc przy tym prawa. Jak można zauważyć wszystkie u góry wymienione zabiegi sprzedaży lokalu są dość wymagające, lecz są one w stanie przynieść nam bardzo dobre efekty.

Profesjonalnie wykonane fotografie oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Pszczyna za gotówkę i odpowiednio spisany opis lokalu potrafią się okazać naszym kluczem do sukcesu. Pamiętajmy jednak, że przygotowując opis wystawionego przez nas mieszkania z komornikiem, musimy unikać pisania nieprawdziwych informacji. Ukazanie nieruchomości w wyidealizowanym świetle może być szybko zweryfikowane przez zainteresowanego podczas oglądania nieruchomości. Nie zapomnijmy jednak o tym, że każdą informację możemy przedstawić w dobrym świetle. Jeżeli decydujemy się na sprzedaż mieszkania, które wymaga remontu a jest umiejscowione przy głównej ulicy, nie musimy pisać o tym, że z ulicy dochodzi hałas, lecz warto napisać, że dzięki położeniu lokalu możemy szybko dotrzeć do centrum miasta.

Pytania osób wystawiających oferty sprzedam szybko mieszkanie

Nasza firma specjalizuje się w szybkim skupie nieruchomości Pszczyna i posiadamy wieloletnie doświadczenie obejmujące przeróżne sytuacje, a także różne stany prawne. Dysponujemy środkami finansowymi, które pozwalają nam na przeprowadzenie transakcji gotówkowych Pszczyna. Szybki skup mieszkań okazuje się być bardzo korzystnym wyjściem dla osób korzystających z naszych usług, gdyż daje to możliwość na ekspresowe rozwiązanie problemów związanych z mieszkaniem i przywrócenie płynności finansowej i poczucia bezpieczeństwa. Sugerujemy Klientom pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności oraz szybką sprzedaż. Środki otrzymane za sprzedaż mieszkania Klient odbiera albo od razu po sfinalizowaniu umowy – gotówką bądź przelewem na wskazane przez siebie konto bankowe w ciągu dwudziestu czterech godzin od finalizacji umowy.
Oczywiście, że tak w końcu gdyby było inaczej nasz zespół nie mogłby cieszyć się opinią firmywychodzącej naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w Pszczyna. Część naszego zespołu to eksperci, którzy mają doświadczenie w skupie lokali, działają oni w terenie oraz trafiają na miejsce do wszystkich Klientów. Trzeba się z nami skontaktować i ustalić najkorzystniejszy dla Państwa termin wizyty. Nasi eksperci obsługują swych Klientów w całej Polsce w małych wsiach, miasteczkach oraz dużych miastach. Lokalizacja nie ma dla nas żadnego znaczenia.
Nasz zespół jest zarówno znaną firmą na rynku nieruchomości obejmującym Pszczyna oraz cenioną przez naszych Klientów. Współpracują z nami kancelarie prawne i eksperci finansowi, a sam nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w swojej pracy. Zaufało nam wielu Klientów, którzy skorzystali z naszej oferty, oraz których ani razu nie zawiedliśmy. Cechujemy się uczciwością, bo wykonujemy naszą pracę zgodnie z etyką zawodową oraz prawem. Na przygotowywaną przez naszych ekspertów wpływa kilka czynników. Taka wycena nie będzie zobowiązywała Państwa do niczego, lecz pozwala Państwu na porównanie innych ofert z naszą oraz wybranie tej lepszej. Jednak zwykle to nasz zespół realizuje transakcję, oferując nawet 90 procent wartości rynkowej danego lokalu i płacąc natychmiastowo.
Nie potrzebują Państwo konta bankowego, gdyż pieniądze wypłacane są przez nas zarówno przelewem na konto, jak i w gotówce w chwili sfinalizowania umowy sprzedaży mieszkania w Pszczyna. Właściciel sprzedawanego mieszkania dostaje kwotę w gotówce do ręki. Tego typu rozwiązanie jest wygodne i bezpieczne, a w dodatku pozwala wyjść z długów bądź rozwiązać inne problemy finansowe. W przypadku, w którym nasz Klient zdecyduje się na otrzymanie pieniędzy drogą przelewu, przelejemy środki na wskazane przez niego konto w 24 godziny od podpisania umowy.
Nasze zasady zgodnie z którymi pracujemy są precyzyjnie i jasno określone. Po skontaktowaniu się z naszym Klientem spotykamy się w miejscowości Pszczyna na oględziny mieszkania, a następnie nasz specjalista dokonuje wyceny tego lokalu, którą otrzymuje nasz Klient, który chce możliwie jak najszybciej spieniężyć dany lokal. Jeżeli wycena zostanie przez niego zaakceptowana przygotowujemy i podpisujemy umowę w w ciągu 24 godzin, a gotówkę wypłacamy błyskawicznie do ręki. Każda sprawa traktowana jest przez naszą firmę indywidualnie i każdy nasz Klient się dla nas liczy, gdyż skup mieszkań wymaga dostosowania się do potrzeb naszego Klienta.
Aby sprzedać nieruchomość za gotówkę należy pokazać akt własności sprzedawanego mieszkania. Naszemu specjaliście, który się z Państwem skontaktuje wystarczy sam numer księgi wieczystej tej nieruchomości. W przypadku braku posiadania aktu własności, numer księgi wieczystej otrzymać można w przeznaczonym dla lokalizacji lokalu sądzie rejonowym Pszczyna. Inne potrzebne przedstawicielowi naszej firmy dokumenty to dowód osobisty i oświadczenie o postępowaniu spadkowym, zaległościach, bądź też osobach zameldowanych w nieruchomości. Należy pamiętać, że ekspert oddelegowany do współpracy z Państwem ma zadanie pomóc Państwu w skompletowaniu potrzebnej dokumentacji. Transakcja nieruchomości dopełniana jest przez nas u notariusza, a nasz Klient ma prawo skorzystać z porady prawnej zanim sprzeda mieszkanie, co nie wymaga absolutnie żadnych dodatkowych płatności.
Obsługa sprzedaży lokali wymaga bardzo profesjonalnego oraz jak najszybszego działania w trosce o czas naszych Klientów. Każda transakcja sprzedaży lokalu jest możliwie jak najbardziej uproszczona oraz przeprowadzana jest u notariusza, który to potwierdza moc prawną powagą swojego urzędu. W sytuacji sprzedaży nieruchomości posiadającej nieco bardziej skomplikowaną formę prawną transakcja może wymagać późniejszego skontaktowania się, jednak bardzo rzadko się to zdarza. W takim przypadku prosimy o pozostawienie nam swojego numeru kontaktowego, przez który będziemy mogli się z Państwem skontaktować. W przypadku Klientów stale zamieszkałych za granicą preferujemy operację polegającą na opoważnieniu osoby, która jest zaufana i mieszka albo aktualnie przebywa na terenie Polski w celu reprezentowania interesów naszego Klienta. Taka osoba będzie zastępować naszego Klienta w urzędzie, a także pomoże w skompletowaniu dokumentacji.
W przypadku osób niepełnoletnich, mogą się one stać właścicielami nieruchomości albo udziałów w mieszkaniu w wyniku postępowania spadkowego albo uzyskania darowizny. Sprzedaż nieruchomości w takiej sytuacji wychodzi poza zakres zarządzania własnościami, do których uprawnieni zostali rodzice właściciela lub opiekunowie, tak więc wymaga to uzyskania zgody sądu na dokonanie tej transakcji. W sądzie wnioskować można o uzyskanie pozwolenia na rozszerzenie zakresu dysponowania majątkiem syna bądź córki. Nastąpić może to na drodze sądowej, lecz nie jest to konieczne. Sprzedaż takiego mieszkania odbyć może się tylko i wyłącznie gdy sąd wyda pozytywny wyrok oraz gdy zostanie on uprawomocniony. Sąd przede wszystkim jednak kieruje się dobrem dziecka.
Jak poprzednio wspomnieliśmy, nasza firma skupująca mieszkania słynie z elastyczności, a nasz zespół podchodzi do wszystkich spraw indywidualnie, co znaczy, że wszystkie okoliczności transakcji szybkiej sprzedaży mieszkania to kwestia osobistych uzgodnień. Warunki wyznaczone ujęte są w umowie podpisywanej u notariusza. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro Klientów, jest ono najważniejsze oraz ochrona interesów Klienta, więc jesteśmy dla nich wyrozumiali w ich sytuacji, która jest nierzadko naprawdę trudna. Każdy etap naszej współpracy jest wyrazisty oraz eliminuje wszystkie nieporozumienia.
Na początku trzeba tylko skontaktować się z nami, a my z kolei udzielimy Państwu jak najbardziej wyczerpujących wiadomości o dokumentów potrzebnych do transakcji sprzedaży. Jednymi z najważniejszych są bez wątpienia akty notarialne, czy numer księgi wieczystej lokalu. Pośród pozostałych należy też wspomnieć akt nabycia nieruchomości albo postanowienie sądu o nabyciu spadku. W przypadku pojawienia się okoliczności trzeba także przygotować zaświadczenie o zaległościach w czynszu albo o liczbie zameldowanych w nieruchomości osób. W celu otrzymania większej ilości wyczerpujących wskazówek polecamy Państwu skontaktować się z namidrogą mailową bądź przez telefon.
Jesteśmy ekspertami rynku nieruchomości oraz nie obawiamy się jakichkolwiek cięższych sytuacji. Zajmujemy się zarówno skupem nieruchomości ze skomplikowaną sytuacją prawną, z komornikiem czy zadłużeniem, jak i lokali uległych pożarowi czy zalaniu, wymagających większego remontu. Stoi za nami szereg kancelarii prawnych oraz cieszymy się wsparciem osób prawnych, które dzięki swojemu obeznaniu są w stanie pomóc przy rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych przypadków sprzedaży nieruchomości. Trzeba również pamiętać, iż zawsze działamy odpowiedzialniei gwarantujemy Klientom najbardziej atrakcyjną cenę oraz poczucie bezpieczeństwa.
Tak, nasi Klienci chcąc szybko sprzedać swój lokal, przed sfinalizowaniem umowy mogą zaznajomić się z samą umową w towarzystwie prawnika i notariusza, którzy rozjaśnią wszelkie niejasności, czy wątpliwości dotyczące jej treści, a także odpowiedzą na wszelkie zadane pytania. Nasi Klienci zamieszkujący Pszczyna i okolice mają także zapewnioną skuteczną pomoc w sytuacjach związanych ze złą sytuacją mieszkaniową, prawną lub finansową.
Pracując od lat na rynku nieruchomości obejmującym Pszczyna nieraz dokonywaliśmy skupu nieruchomości zadłużonych, czy nieruchomości z zajęciem komorniczym. We wszystkich przypadkach pomagaliśmy Klientom w pozbyciu się ich długów chociaż w części, a czasem nawet w całości. Spisywane przez naszych specjalistów wyceny lokali są zawsze zgodne z obecnymi cenami na rynku, a także uwzględniają wszystkie okoliczności, razem z obciążaniami, które są zapisane w księgach wieczystych. W tego typu przypadkach wycena obniżana jest o wartość należności, które są żądane przez wierzycieli. W przypadku obciążeń komorniczych dotyczą one dużej liczby właścicieli lokali. Prowadzona przez zespół naszej firmy działalność obejmująca Pszczyna gwarantuje bardzo dobre warunki naszym Klientom oraz najlepszą cenę. Pieniądze otrzymywane przez naszego Klienta po sfinalizowaniu transakcji są wypłacane w gotówce oraz wyłącznie Klient zadecyduje czy mają zostać one przeznaczone na pozbycie się długów czy innych zobowiązań.

Wygląd oferty domu na Pszczyna ma wielkie znaczenie podczas sprzedaży lokalu

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Doskonale wiadomo, że duża część ludzi najpierw zwraca uwagę na wygląd, nie inaczej jest w przypadku osób zainteresowanych naszym mieszkaniem. Dlatego właśnie już na początku wypadałoby zrobić wszystko co w naszej mocy, żeby szybko sprzedawane mieszkanie wzbudziło możliwie jak największe zainteresowanie wśród Klientów. Można być właścicielem wspaniałego mieszkania położonego w pięknej okolicy, lecz jeżeli niepoprawnie przedstawimy naszą nieruchomość, szanse na szybką sprzedaż mieszkania mogą zniknąć. Nie zapomnijmy więc o tym, że w czasie oglądania mieszkania kupiec patrzył będzie nawet na najmniejsze szczegóły. Właśnie dlatego wypadałoby odpowiednio przygotować się do takiego spotkania, ponieważ dobra prezentacja mieszkania może utworzyć warunki do pierwszych kroków negocjacji z naszym Klientem i sprzedaży nieruchomości w Pszczyna.

Realizujemy oferty typu pilnie sprzedam lokal Pszczyna

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Pszczyna? Niewątpliwie bardzo ważne jest pierwsze wrażenie. Z tego powodu, aby zwiększyć nasze szanse na szybką sprzedaż mieszkania za gotówkę warto zadbać o to aby w lokalu był porządek, a jeżeli jest to konieczne powinniśmy również odświeżyć mieszkanie. Zerwanie starej tapety, czy pomalowanie ścian na nowo to niezbyt kosztowne operacje i nie wymagają one zbytnio dużej wiedzy, ani użycia siły, a jest to w stanie sprawić, że lokal będzie wyglądał na świeży i nowoczesny. Wypadałoby także ukryć wszystko co osobiste np. zdjęcia, czy pamiątki, żeby w jak najlepszy sposób ułatwić Klientowi wstępną organizację lokalu. Nie zapomnijmy również o dobrym oświetleniu lokalu, z pomocą którego mieszkanie będzie wydawało się większe. Uwidoczni ono również zalety lokalu oraz ukryje niektóre niewielkie wady. Warto o tym pamiętać przy samym robieniu fotografii mieszkania do ogłoszenia.

Czynności przygotowawcze mieszkania przed wystawieniem oferty sprzedaży w Pszczyna

Należy pamiętać też o tym żeby zadbać o dobrą porę prezentacji nieruchomości, gdyż od niej zależeć będzie czy kupujący będzie stał w korkach, by dojechać do nas, czy też jaki widok będzie za oknem. Publikując przemyślane ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Pszczyna, pamiętaj w takim wypadku kupiec dysponuje swoim czasem, zastanówmy się nad tym, jaka pora jest najlepsza na takie spotkanie. Kolejnym niezwykle istotnym punktem, o jakim niektórzy zapominają jest zapach panujący w pomieszczeniu. Jeszcze przed zaproszeniem do siebie naszych Klientów powinniśmy najpierw przewietrzyć lokal, a następnie wypełnić ładną wonią pieczonego ciasta, czy na przykład kawy. Zapamiętajmy jednak, aby nie stosować w tym celu zbyt ciężkich zapachów perfum, czy odświeżaczy powietrza.

Pszczyna: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Pszczyna? W czasie oględzin mieszkania wcielając się w rolę gospodarza oraz sprzedawcy, powinniśmy pamiętać o tym by być miłym i empatycznym. Nie ma w tym nic dziwnego, że jesteśmy zmęczeni i poddenerwowani, gdy kolejny Klient na siłę wypatruje wad sprzedawanej nieruchomości odsuwając plusy na drugi plan. Robi to tylko i wyłącznie z tego powodu żeby następnie negocjować zmniejszenie ceny. Nie każdy sprzedawca umie okazać sympatię, gdy ktoś chce wmówić mu, że nieruchomość ma zupełnie inny wygląd niż na ogłoszeniu. W takich sytuacjach coraz więcej sprzedających decyduje się na współpracę z profesjonalnym doradcą nieruchomości, który potrafi zachować zimną krew i skupia się na ważnych sprawach dotyczących sprzedaży nieruchomości.

Pilna sprzedaż nieruchomości Pszczyna - profesjonalna obsługa ogłoszeń

Pamiętaj o zebraniu niezbędnych dokumentów. Jeżeli zależy nam na finalizacji transakcji sprzedaży mieszkania jak szybko się da, nie wolno zapomnieć o najważniejszej dokumentacji. Zebranie dokumentów jeszcze przed oglądania nieruchomości, o wiele ułatwi i przyspieszy sprzedaż. Nabywca także nie będzie miał zbyt dużo czasu na to by zmienić decyzję.

Jeżeli chcemy sprzedać naszą nieruchomość potrzebujemy dokumenty takie jak

 • Numer księgi wieczystej nieruchomości;
 • Akt notarialny, bądź też inny dokument potwierdzający prawo do wystawionego na sprzedaż mieszkania, na przykład umowa sprzedaży, bądź darowizny, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości;
 • Potwierdzenie opłacenia rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez wspólnotę mieszkaniową lub spółdzielnię;
 • Aktualne zaświadczenie o zameldowanych osobach, wydane przez urząd miasta lub gminę, stanowiące potwierdzenie, że w sprzedawanej nieruchomości nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenie opłacenia podatku od mieszkania lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy specjalisty

Jak szybko sprzedać mieszkanie w Pszczyna?

Sprzedaż lokalu na własną rękę zajmuje dużo czasu i jest kosztownym procesem, ponieważ wszystko musimy zrobić samodzielnie. Przygotowanie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie mieszkania kupcom, oraz finalizacja sprzedaży to nasze zadanie. Jeżeli w dodatku nasz lokal znajduje się w nie najlepszej okolicy, mieszkanie jest zadłużone, uległo pożarowi, zalaniu lub innym negatywnym okolicznościom, to samodzielna sprzedaż może potrwać nawet długie lata. Jeżeli potrzebujemy środków szybko, nie stać nas na generalny remont lokalu, czy po prostu nie mamy czasu na samodzielne zajęcie się sprzedażą, powinniśmy udać się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego pomocy, bowiem takowa współpraca ma niemało zalet.

Pszczyna: Wycena mieszkania w 24h

Dokładna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. śląskie zostanie sporządzona przez specjalistów od nieruchomości, więc nie ma powodu się o nią martwić. Gdy podejmujemy się współpracy z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na profesjonalną pomoc i doradztwo na każdym z etapów transakcji. Nie trzeba się martwić o samodzielne zgromadzenie całej dokumentacji, ponieważ pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie czego wskaże odpowiednie miejsce, w które powinniśmy udać się, po brakujące dokumenty.

Eksperci znający na perfekcyjnie Pszczyna wykonają nam profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które udostępnione zostanie na wielu stronach, a nawet na tych, do których nie mamy dostępu. Zlecając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Pszczyna oszczędzamy swój czas, ponieważ za kontakt z Klientami odpowiedzialny jest ekspert, który poświęca swój czas na prezentację nieruchomości potencjalnym nabywcom. Profesjonalista posiada często o wiele większe prezentacji oferty sprzedaży nieruchomości niż my. Nie musimy osobiście brać udziału w negocjacjach z kupcami, które nieraz są bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości nie działa pod wpływem swoich emocji, ponieważ nie jest osobiście zaangażowany w tę sprzedaż. Posiada on również potrzebne umiejętności i doświadczenie, z pomocą których może on uzyskać korzystniejszą cenę. Nie musimy bać się o to czy transakcja zostanie załatwiona zgodnie z przepisami prawa.