X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Skawina?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Skawina: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Skawina

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Jak można w krótkim czasie i skutecznie spieniężyć lokal w Skawina ?

Aktualnie bezpośrednia sprzedaż lokalu nie jest taka łatwa jak by się mogło wydawać. Wystawiając nieruchomość na sprzedaż można długo czekać na Klienta ? miesiące, a nawet lata. Jest jednak wiele sposobów na to aby jak najszybciej i niezawodnie sprzedać nieruchomość, pobierając przy tym naprawdę zadowalającą sumę. Już mówimy jak to zrobić. Wielu osobom, które chcą pilnie sprzedać mieszkanie, może się wydawać, że aby ktoś kupił nieruchomość wystarczy przedstawić niewysoką cenę. Nie do końca jest to prawdą, a szybka sprzedaż nieruchomości o własnych siłach jest dość skomplikowana.

Zachęcająca oferta cenowa nieruchomości szybko sprzedawanej w Skawina to nie wszystko

Oczywiście doskonale wiadomo, że niska cena stanowi ważny element procesu sprzedaży nieruchomości, i dobrze przyciąga potencjalnych kupców, lecz potrafi wzbudzać to dużo podejrzeń. Zamieszczając w sieci ogłoszenia pilnie sprzedam mieszkanie musisz wiedzieć, że ustalając wysokość ceny sprzedaży lokalu, powinniśmy wziąć pod uwagę dwa ważne czynniki ? realną wartość oferowanej nieruchomości, oraz to jaka jest aktualna sytuacja rynkowa. Z tego właśnie powodu cena, którą chcemy za nasze mieszkanie nie może być za duża, ani za mała. Za wysoka cena lokalu zostanie bez wątpienia odrzucona przez większość potencjalnych kupujących. Natomiast Za niska cena może oznaczać, że lokal wymaga dużo wkładu własnego.

Wystawiając ogłoszenie sprzedaży mieszkania z długiem wskazane jest umieścić w ogłoszeniu informację, że zamieszczona kwota podlega negocjacjom. Będzie to znak dla potencjalnych kupców, że umieszczona w ogłoszeniu kwota nie jest ceną ostateczną. Warto także podkreślić, że niewielkie zejście z ceny sprzedawanego przez nas mieszkania, potrafi spowodować, że ilość osób zainteresowanych kupnem mieszkania wzrośnie. W takiej sytuacji wielu Klientów zgadza się na negocjację ceny, żeby tylko wyprzedzić resztę kupujących. Dlatego właśnie dzięki takiej operacji wiele lokali z obniżoną ceną wyjściową uzyskuje ostatecznie cenę rynkową, a nieraz nawet trochę wyższą.

Reklama ważnym elementem szybkiej sprzedaży lokali w Skawina

Badania rynku nieruchomości wykazują, iż najlepiej sprzedającymi się mieszkaniami są te z ceną rynkową lub trochę niższą. Warto pamiętać o tym gdy decydujemy się na sprzedaż mieszkania. Jeżeli sami nie potrafimy wyliczyć kosztów lokalu warto udać się po pomoc do profesjonalisty, który dokona wyceny naszego lokalu. Takim sposobem nie dość że unikniemy przeszacowania wartości nieruchomości, to dodatkowo zwiększymy swoje szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzimy jako skup nieruchomości w Skawina? Bez wątpienia na szybką sprzedaż nieruchomości obciążonej kredytem bardzo dobrze wpływa odpowiednie zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez odpowiedniej reklamy nasza oferta może zniknąć wśród wielu innych. Warto w takim razie poświęcić na to trochę swojego czasu oraz zatroszczyć się o to, by nasza reklama była atrakcyjna i przyciągała uwagę potencjalnych kupujących. Dużo sprzedających nieruchomości już na samym początku kiedy Klient przegląda oferty potrafi zmarnować szansę na szybkie sprzedanie nieruchomości. Powodem tego są najczęściej zdjęcia słabej jakości, które są źle wykadrowane, słabo oświetlone, czy uwidaczniające wady mieszkania zamiast podkreślać jego zalety. Jeżeli jednak zdecydujemy się nie wydawać pieniędzy na profesjonalnego fotografa zadbajmy o to żeby jak najlepiej pokazać nasz lokal.

Skuteczna sprzedaż mieszkania przez reklamę obejmującej woj. małopolskie

Jeżeli chcemy by nasza oferta trafiła do większego grona odbiorców można zamieścić ogłoszenie o treści pilnie sprzedam mieszkanie także w portalach społecznościowych na forach przeznaczonych do sprzedaży nieruchomości. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Skawina. Czasami dobrym wyborem może okazać się też promowanie naszej nieruchomości w niedalekiej okolicy przez rozwieszanie ulotek. Nie zapomnijmy jednak, że zanim postanowimy rozwiesić ogłoszenie w konkretnym miejscu, powinniśmy być pewni czy aby na sto procent możemy zrobić to nie łamiąc przy tym prawa. Jak można zauważyć wszelkie wymienione u góry metody sprzedaży nieruchomości pochłaniają trochę czasu, ale potrafią one przynosić dobre efekty.

Zdjęcia wykonane przez profesjonalistę oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Skawina za gotówkę oraz odpowiednio sporządzony opis nieruchomości mogą okazać się naszym kluczem do sukcesu. Warto zaznaczyć, że przygotowując opis wystawionego przez nas mieszkania z komornikiem, nie możemy pisać fałszywych informacji. Ukazanie nieruchomości w wyidealizowanym świetle może być zweryfikowane przez kupujących podczas oglądania lokalu. Pamiętajmy jednak o tym, że każdą informację możemy ukazać w dobrym świetle. Decydując się na sprzedaż mieszkania, które wymaga remontu a jest umiejscowione przy głównej ulicy, nie trzeba wspominać o halasie z zewnątrz, ale warto zaznaczyć, że dzięki jego położeniu można szybko trafić do centrum.

Jaki rodzaj mieszkania skupujemy w Skawina?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

W opisie do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Skawina warto wymienić plusy okolicy na przykład szkoły, parki, ośrodki zdrowia, czy sklepy. Nie zapomnijmy jednak o tym, że często wystarczy małe niedociągnięcie, aby utracić wiarygodność w oczach Klienta. Sprzedając mieszkanie w Polsce nie zapomnijmy o tym by reklamować naszą ofertę na wielu serwisach ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Skawina. Tak możemy zwiększyć ilość osób zainteresowanych kupnem naszego lokalu. Przydałoby się też włożyć trochę pieniędzy w reklamę ogłoszenia np. przypinając naszą ofertę na górze strony, zwiększyć liczbę zdjęć, dodać wyróżniające obramowanie, lub wybrać większą czcionkę.

Wygląd lokalu na Skawina ma bardzo duże znaczenie podczas sprzedaży nieruchomości

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Doskonale wiadomo, że większa część ludzi zwraca najpierw uwagę na wygląd, nie inaczej sprawy się mają w przypadku osób zainteresowanych naszą nieruchomością. Dlatego właśnie już na początku trzeba zrobić wszystko co możliwe, aby sprzedawane przez nas mieszkanie wzbudzało największe zainteresowanie wśród potencjalnych kupujących. Możemy być właścicielami wspaniałego lokalu mieszczącego się w najlepszej okolicy, lecz kiedy nieodpowiednio zaprezentujemy nasze mieszkanie, nasze szanse na szybką sprzedaż nieruchomości mogą poważnie zmaleć. Nie zapomnijmy więc o tym, że w czasie oględzin mieszkania nasz potencjalny Klient będzie zwracać uwagę nawet na mniejsze szczegóły. Dlatego też należy stosownie się przygotować do tej wizyty, ponieważ odpowiednie zaprezentowanie mieszkanie może stworzyć warunki do pierwszych kroków negocjacji z naszym Klientem i sprzedania nieruchomości w Skawina.

Obsługujemy zapytania typu pilnie sprzedam nieruchomość Skawina

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Skawina? Doskonale wiemy, że niezwykle istotne jest pierwsze wrażenie. Dlatego właśnie, by zwiększyć naszą szansę na szybsze spieniężenie mieszkania za gotówkę wypada zadbać o to by w mieszkaniu był porządek, a jeżeli to konieczne wypada również odświeżyć mieszkanie. Zrywanie starych tapet, czy odmalowanie ścian to niezbyt kosztowne zabiegi, które nie wymagają zbytnio wielkiej wiedzy, ani sił, a jest to w stanie spowodować, że mieszkanie będzie wyglądało na nowoczesne i świeże. Warto także pochować osobiste przedmioty takie jak zdjęcia, bądź pamiątki rodzinne, aby możliwie jak najbardziej ułatwić przyszłemu właścicielowi wstępne urządzenie mieszkania. Pamiętajmy też o dobrym oświetleniu, dzięki któremu mieszkanie będzie się wydawać większe. Uwidoczni ono również zalety lokalu oraz przykryje niektóre wady. Powinniśmy pamiętać o tym już przy robieniu zdjęć nieruchomości do ogłoszenia.

Czynności przygotowawcze nieruchomości przed wystawieniem oferty sprzedaży w Skawina

Warto pamiętać też o tym żeby zadbać o jak najlepszą porę na oględziny lokalu, gdyż od niej zależeć będzie czy Klient będzie musiał stać w korkach, żeby dotrzeć do celu, czy jaki widok będzie widoczny za oknem. Publikując dobre ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Skawina, pamiętaj w takim razie nasz Klient dysponuje czasem, powinniśmy zastanowić się nad tym, jaka pora będzie idealna na takie spotkanie. Kolejnym niezwykle istotnym punktem, o jakim niektórzy zapominają jest zapach, który panuje w pomieszczeniu. Przed zaproszeniem do siebie naszych Klientów powinniśmy przewietrzyć lokal, a później wypełnić ładnym zapachem pieczonegowłasnej roboty ciasta, czy chociażby kawy. Pamiętajmy jednak, aby nie stosować w tym celu ciężkiego zapachu kadzidełek, czy perfum.

Skawina: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Skawina? W czasie prezentacji lokalu wcielając się w rolę gospodarza oraz sprzedawcy, powinniśmy pamiętać o byciu miłym i empatycznym. Nie dziwne, że możemy być poddenerwowani czy zmęczeni, gdy nasz kolejny Klient na siłę szuka niedoskonałości naszego mieszkania odsuwając plusy na drugi plan. Robi to wyłącznie po to żeby później ponegocjować zejście z ceny. Nie każdy sprzedający umie być sympatyczny, jak Klient wmawia mu, że jego nieruchomość wygląda inaczej niż w ogłoszeniu. Dlatego też coraz więcej sprzedawców współpracuje z profesjonalnym doradcą nieruchomości, który zachowuje zimną krew i skupia się na najistotniejszych sprawach dotyczących sprzedaży lokalu.

Pilna sprzedaż nieruchomości Skawina - sprawna obsługa ogłoszeń

Nie zapomnij o skompletowaniu niezbędnych dokumentów. Jeśli zależy nam na dokończeniu transakcji sprzedaży nieruchomości jak szybko się da, nie możemy zapomnieć o najważniejszych dokumentach. Zebranie dokumentów przed prezentacją mieszkania, pomoże w sprzedaży i przyspieszy jej proces. Kupiec także nie będzie miał zbytnio wiele czasu na zmianę swojej decyzji.

Jeśli decydujemy się na sprzedaż naszą nieruchomość potrzebujemy dokumenty takie jak

 • Numer księgi wieczystej nieruchomości;
 • Akt notarialny, bądź też inny dokument, który potwierdza prawo do wystawionego na sprzedaż mieszkania, na przykład umowa darowizny, bądź sprzedaży, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości;
 • Potwierdzenia opłaty rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w czynszu wydane przez wspólnotę mieszkaniową lub spółdzielnię;
 • Aktualne zaświadczenie o meldunkach, wydane przez gminę lub urząd miasta, które stanowi potwierdzenie, że w sprzedawanej nieruchomości nikt nie jest zameldowany; Potwierdzenia odprowadzenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy specjalisty
 • Sposób na szybką sprzedaż mieszkania w Skawina?

  Sprzedanie lokalu na własną rękę to kosztowny i czasochłonny proces, bo wszystko robimy sami. Spisanie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie nieruchomości Klientom, oraz doprowadzenie do finalizacji transakcji to zadania należące do nas. Gdy dodatkowo nasz lokal znajduje się w nieciekawej dzielnicy, mieszkanie jest zadłużone, zostało zalane, spalone w wyniku pożaru lub uległo innej negatywnej okoliczności, to samodzielne spieniężenie może potrwać nawet lata. Jeżeli potrzebujemy funduszy w krótkim terminie, nie stać nas na generalne wyremontowanie lokalu, czy zwyczajnie nie mamy wolnego czasu na samodzielne sprzedanie, powinniśmy udać się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego profesjonalnej pomocy, ponieważ taka współpraca posiada dużo zalet.

  Skawina: Wycena mieszkania w 24h

  Rzetelna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. małopolskie sporządzona zostanie przez profesjonalistów z dziedziny nieruchomości, więc nie trzeba się o nią martwić. Decydując się na współpracę z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na profesjonalną pomoc i rady na wszystkich etapach transakcji. Nie trzeba martwić się o samodzielne skompletowanie całej dokumentacji, ponieważ pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie czego wskaże odpowiednie miejsce, do którego powinniśmy się udać, po brakującą dokumentację.

  Profesjonaliści znający na perfekcyjnie Skawina sporządzą profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zostanie udostępnione na wielu stronach branżowych, nawet na takich, do których my sami nie mamy dostępu. Publikując ogłoszenie sprzedam mieszkanie Skawina oszczędzamy swój czas, bo za kontakt z naszymi Klientami odpowiada specjalista, który poświęca swój czas na zaprezentowanie lokalu potencjalnym kupcom. Specjalista ma często dużo większe możliwości na prezentację oferty sprzedaży lokalu niż my sami. Nie musimy osobiście brać udziału w negocjacjach z naszymi Klientami, które nieraz potrafią być stresujące. Pośrednik nieruchomości nie działa pod wpływem emocji, gdyż nie jest osobiście zaangażowany w sprzedaż. Posiada on także potrzebne umiejętności oraz doświadczenie, dzięki którym potrafi uzyskać atrakcyjniejszą cenę. Nie musimy bać się o to czy transakcja zostanie załatwiona zgodnie z prawem.