X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Świętochłowice?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Świętochłowice: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Świętochłowice

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Jak możnaby błyskawicznie i skutecznie spieniężyć mieszkanie w Świętochłowice ?

W 2013 roku bezpośrednia sprzedaż nieruchomości to wcale nie taka łatwa operacja jak się może wydawać. Przeznaczając mieszkanie na sprzedaż możemy długo czekać na kupującego ? miesiące, a nawet lata. Jest jednak niemało sposobów na to żeby szybko i skutecznie sprzedać nieruchomość, inkasując przy tym zadowalającą kwotę. Już mówimy jak to zrobić. Wielu osobom chcącym pilnie sprzedać mieszkanie, może wydawać się, że aby sprzedać nieruchomość wystarczy zaproponować niską cenę. Nie jest to do końca prawdą, a szybka sprzedaż mieszkania o własnych siłach jest dość skomplikowaną operacją.

Atrakcyjna cena mieszkania pilnie sprzedawanej w Świętochłowice nie czyni sukcesu

Oczywiście nie ma co do tego wątpliwości, że niska cena jest ważnym elementem procesu sprzedaży nieruchomości, oraz dobrze przyciąga uwagę potencjalnych kupców, lecz często może to wzbudzać niemało podejrzeń. Zamieszczając w sieci ogłoszenia pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że ustalając cenę sprzedaży nieruchomości, powinieneś wziąć pod uwagę dwie rzeczy ? realną wartość oferowanego lokalu, oraz sytuację aktualnie panującą na rynku. Z tego właśnie powodu cena naszej nieruchomości nie powinna być za duża, ani zbyt mała. Wygórowana cena mieszkania od razu zostanie odrzucona przez większość Klientów. Natomiast Zbyt niska cena może znaczyć, że oferowane mieszkanie wymaga dużo własnego wkładu.

Zamieszczając ogłoszenie sprzedaży mieszkania z kredytem warto umieścić w ogłoszeniu informację, że zamieszczona kwota podlega negocjacjom. Stanowi to sygnał dla potencjalnych kupców, że umieszczona w ogłoszeniu cena nie jest ceną ostateczną. Warto także zaznaczyć, że czasem nawet nieduże obniżenie ceny sprzedawanej nieruchomości, potrafi sprawić, że liczba osób zainteresowanych kupnem lokalu wzrośnie. W tego typu sytuacjach wielu kupców zgadza się na negocjowanie ceny, żeby tylko wyprzedzić pozostałych zainteresowanych. Dlatego właśnie dzięki takiemu zabiegowi dużo mieszkań z niższą ceną wyjściową ostatecznie uzyskuje cenę równą cenom rynkowym, a czasem nawet wyższą.

Reklama nieodłącznym elementem błyskawicznej sprzedaży nieruchomości w Świętochłowice

Badania rynku nieruchomości wykazują, że najlepiej sprzedające się mieszkania to te z ceną rynkową lub nieco niższą. Warto o tym pamiętać gdy decydujemy się na sprzedanie nieruchomości. Jeśli sami nie umiemy wyliczyć wartości mieszkania warto udać się po pomoc do profesjonalisty, który przygotuje wycenę lokalu. Takim sposobem nie dość że unikniemy przeszacowania wartości nieruchomości, to jeszcze zwiększymy swoje szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Świętochłowice? Bez wątpienia na szybką sprzedaż lokalu z kredytem doskonały wpływ ma odpowiednie zaprezentowanie naszego obiektu, w końcu bez odpowiedniej prezentacji nasza oferta może zniknąć wśród wielu innych. Warto w takim razie poświęcić na to trochę czasu i zadbać o to, by reklama była atrakcyjna i przyciągała uwagę nabywców. Dużo sprzedających nieruchomości już na samym początku kiedy potencjalny kupujący przegląda oferty może zmarnować szansę na szybką sprzedaż nieruchomości. Powodem tego są najczęściej zdjęcia słabej jakości, które są źle wykadrowane, słabo oświetlone, czy uwidaczniające wady mieszkania zamiast podkreślać jego zalety. Jeżeli jednak nie mamy zamiaru wydawać pieniędzy na fotografa zadbajmy chociaż o to żeby jak najlepiej przedstawić nasze mieszkanie.

Skuteczna sprzedaż mieszkania dzięki reklamie na całe woj. śląskie

Jeśli chcemy by nasze ogłoszenie trafiło do większego grona odbiorców można zamieścić ogłoszenie o treści pilnie sprzedam mieszkanie także w portalach społecznościowych na specjalnych forach o tematyce mieszkań. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Świętochłowice. Nieraz najlepszym wyborem może się również okazać promowanie naszej nieruchomości w pobliskiej okolicy poprzez rozwieszanie ulotek. Musimy jednak pamiętać, że zanim zdecydujemy się na powieszenie ulotki w konkretnym miejscu, musimy wiedzieć czy na pewno możemy zrobić to zgodnie z prawem. Jak można zauważyć wszelkie wyżej wymienione zabiegi sprzedaży nieruchomości są dość czasochłonne, lecz są one w stanie przynosić nam bardzo dobre skutki.

Profesjonalnie wykonane fotografie oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Świętochłowice za gotówkę i dobrze sporządzony opis nieruchomości potrafią okazać się jednak kluczem do naszego sukcesu. Musimy jednak pamiętać, że sporządzając opis naszego lokalu z komornikiem, powinniśmy unikać pisania fałszywych informacji. Ukazanie nieruchomości w najlepszym, wręcz wyidealizowanym świetle może być szybko zweryfikowane przez zainteresowanego podczas oglądania lokalu. Nie zapominajmy jednak o tym, że każdą informację możemy ukazać w dobrym świetle. Jeżeli decydujemy się na sprzedaż mieszkania, które wymaga remontu a jest umiejscowione przy głównej ulicy, nie musimy wspominać o tym, że przy ulicy jest głośno, lecz warto zaznaczyć, że dzięki jego położeniu możemy szybko dotrzeć do centrum miasta.

Jakiego typu mieszkania kupujemy w Świętochłowice?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

W opisie do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Świętochłowice warto również wymienić plusy najbliższej okolicy między innymi szkoły, parki, ośrodki zdrowia, czy sklepy. Pamiętajmy też o tym, że czasem wystarczy mała nieścisłość, żeby stracić wiarygodność w oczach nabywcy. Sprzedając mieszkanie w naszym kraju nie możemy zapomnieć o tym żeby rozpowszechniać naszą ofertę na wielu serwisach ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Świętochłowice. Tak zwiększymy ilość osób zainteresowanych kupnem naszej nieruchomości. Warto także sfinansować promocję ogłoszenia np. przypinając naszą ofertę u góry strony, wstawić więcej zdjęć, wstawić wyróżniające obramowanie, czy powiększyć rozmiar czcionki.

Wygląd nieruchomości na Świętochłowice ma duże znaczenie podczas sprzedaży mieszkania

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Doskonale wiadomo, że większość ludzi najpierw patrzy na wygląd, nie inaczej wygląda to w przypadku osób zainteresowanych naszym mieszkaniem. Z tego właśnie powodu na samym początku powinniśmy zrobić wszystko co możliwe, by sprzedawane przez nas mieszkanie wzbudziło jak największe zainteresowanie wśród kupujących. Możemy być posiadaczami pięknego mieszkania z cudowną okolicą, lecz jeżeli nienajlepiej przedstawimy naszą nieruchomość, nasze szanse na szybkie spieniężenie mieszkania mogą zmaleć. Nie zapomnijmy więc o tym, że w czasie oglądania lokalu kupiec będzie patrzeć nawet na najmniejsze szczegóły. Dlatego właśnie powinniśmy stosownie przygotować się do takiej wizyty, ponieważ dobrze zaprezentowany lokal może utworzyć warunki do rozpoczęcia negocjacji z osobą zainteresowaną i sprzedaży nieruchomości w Świętochłowice.

Realizujemy oferty typu pilnie sprzedam lokal Świętochłowice

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Świętochłowice? Bez wątpienia bardzo istotne jest pierwsze wrażenie. Dlatego właśnie, by powiększyć swoje szanse na szybsze spieniężenie mieszkania za gotówkę powinniśmy zadbać o to aby w mieszkaniu było czysto, a jeżeli to konieczne wypadałoby także odświeżyć lokal. Zrywanie starych tapet, czy odmalowanie ścian to niezbyt drogie operacje i nie wymagają one zbyt wielkiej wiedzy, ani sił, a potrafi to uczynić, że lokal będzie wyglądał na świeży i nowoczesny. Wypada również ukryć osobiste przedmioty np. zdjęcia, czy pamiątki rodzinne, by możliwie jak najbardziej ułatwić osobie kupującej wstępne urządzenie lokalu. Pamiętajmy też o dobrym oświetleniu mieszkania, które spowoduje, że mieszkanie będzie wydawało się większe. Ukaże ono też zalety lokalu oraz ukryje pewne mankamenty. Warto o tym pamiętać przy samym robieniu fotografii mieszkania do ogłoszenia.

Przysposobienie mieszkania przed wystawieniem oferty sprzedaży w Świętochłowice

Nie zapomnijmy też o tym aby zadbać o dobrą godzinę prezentowania mieszkania, ponieważ od niej zależeć będzie czy kupujący będzie musiał stać w korkach, żeby dotrzeć do celu, czy też jaki widok będzie za oknem. Umieszczając dobre ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Świętochłowice, pamiętaj w takim razie nabywca dysponuje swoim czasem, powinniśmy zastanowić się nad tym, jaka pora jest idealna na takie spotkanie. Następnym niezwykle istotnym elementem, o którym nie każdy pamięta jest zapach unoszący się w lokalu. Jeszcze przed zaproszeniem do siebie naszych gości zadbajmy o to aby najpierw przewietrzyć pomieszczenie, a potem w miarę możliwości napełnić lekką wonią pieczonegowłasnej roboty ciasta, czy chociażby kawy. Zapamiętajmy jednak, aby nie stosować do tego ciężkich zapachów perfum, kadzidełek, czy odświeżaczy powietrza.

Świętochłowice: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Świętochłowice? W czasie prezentowania lokalu wcielając się w rolę sprzedającego i gospodarza, powinniśmy pamiętać o okazywaniu empatii. Nie ma w tym nic dziwnego, że jesteśmy zmęczeni, czy pełni nerwów, kiedy kolejny Klient na siłę szuka wad sprzedawanego lokalu spychając zalety na bok. Robi to tylko i wyłącznie dlatego żeby później negocjować zniżenie ceny. Niestety nie każdy umie być sympatyczny, jak Klient chce wmówić mu, że jego lokal ma zupełnie inny wygląd niż na ogłoszeniu. W takich przypadkach coraz większa ilość osób zaczyna współpracę z profesjonalnym doradcą nieruchomości, który umie zachować zimną krew i może się skupić na najistotniejszych elementach sprzedaży lokalu.

Pilna sprzedaż nieruchomości Świętochłowice - dynamiczna obsługa ofert

Nie zapomnij o przyszykowaniu ważnych dokumentów. Jeśli zależy nam na tym aby dokonać transakcji sprzedaży mieszkania w jak najszybszy sposób, musimy pamiętać o potrzebnych nam do tego dokumentach. Skompletowanie dokumentów jeszcze przed oglądania mieszkania, przyspieszy proces sprzedaży i ułatwi go. Klient również nie będzie miał zbyt dużo czasu na zmianę decyzji.

Jeżeli chcemy sprzedać lokal potrzebujemy:

 • Numer księgi wieczystej lokalu;
 • Akt notarialny, bądź też inny dokument potwierdzający prawo do nieruchomości, np. umowa sprzedaży, bądź darowizny, poświadczenie dziedziczenia lub prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży lokalu;
 • Potwierdzenia opłaty rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez spółdzielnię lub wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o zameldowanych osobach, wydane przez gminę lub urząd miasta, stanowiące potwierdzenie, że w sprzedawanej nieruchomości nikt nie jest zameldowany; Potwierdzenia zapłacenia podatku od mieszkania lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy profesjonalisty
 • W jaki sposób sprzedać mieszkanie w Świętochłowice?

  Sprzedaż lokalu na własną rękę to kosztowny i czasochłonny proces, bo wszystko musimy zrobić samodzielnie. Napisanie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie mieszkania nabywcom i finalizacja sprzedaży to zadania należące do nas. Jeśli w dodatku nasza nieruchomość znajduje się w nieciekawej dzielnicy, mieszkanie ma długi, zostało zniszczone np. w wyniku pożaru lub zalania, to sprzedanie mieszkania na własną rękę może trwać długie lata. Jeśli w takim razie potrzebujemy funduszy w krótkim terminie, nie mamy pieniędzy na generalne wyremontowanie nieruchomości, lub nie mamy czasu na samodzielne zajęcie się sprzedażą, powinniśmy udać się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego pomocy, bowiem taka współpraca posiada niemało zalet.

  Świętochłowice: Wycena mieszkania w 24h

  Rzetelna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. śląskie zostanie wykonana przez specjalistów od nieruchomościi nie trzeba się o nią martwić. Gdy decydujemy się na współpracę z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc profesjonalisty i rady na każdym etapie transakcji. Nie ma powodu się martwić o samodzielne zebranie całej dokumentacji, bowiem pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie potrzeby wskaże odpowiednie miejsce, w które powinniśmy się udać, by uzyskać brakujące dokumenty.

  Specjaliści znający na perfekcyjnie Świętochłowice sporządzą nam profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zostanie udostępnione na wielu stronach, nawet na tych, do których nie mamy dostępu. Zlecając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Świętochłowice oszczędzamy swój czas, gdyż za kontakt z naszymi Klientami jest odpowiedzialny ekspert, który poświęca swój czas na prezentację lokalu kupcom. Profesjonalista posiada zazwyczaj dużo większe możliwości na prezentację oferty sprzedaży lokalu niż my. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z naszymi Klientami, które bardzo często bywają stresujące. Pośrednik nieruchomości nie działa pod wpływem swoich emocji, bo nie jest osobiście zaangażowany w sprzedaż. Posiada on również potrzebne umiejętności i doświadczenie, dzięki którym potrafi uzyskać korzystniejszą cenę. Nie ma powodu bać się o to czy transakcja załatwiona będzie zgodnie z prawem.