X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Warszawa?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Warszawa: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Warszawa

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Jak można najszybciej i najskuteczniej sprzedać mieszkanie w Warszawie ?

W 2013 roku bezpośrednia sprzedaż mieszkania nie jest wcale taka prosta jak by się mogło wydawać. Przeznaczając mieszkanie do sprzedaży możemy bardzo długo czekać na kupującego ? miesiącami, a nawet latami. Jest jednak dużo sposobów na to żeby jak najszybciej i niezawodnie spieniężyć mieszkanie, inkasując przy tym naprawdę zadowalającą kwotę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom decydującym się na pilną sprzedaż mieszkania, może wydawać się, że aby ktoś kupił nieruchomość trzeba tylko zaproponować niską cenę. Nie jest to do końca prawdą, a szybki proces sprzedaży lokalu na własną rękę to dość skomplikowana operacja. Sprawdź: Skup nieruchomości Warszawa.

Niska oferta cenowa mieszkania pilnie sprzedawanej w Warszawie to nie wszystko

Oczywiście nie ma co do tego wątpliwości, że niska cena to ważny element procesu sprzedaży mieszkania, i dobrze przyciąga uwagę kupców, ale może to wzbudzać niemało podejrzeń. Zamieszczając w sieci oferty pilnie sprzedam mieszkanie musisz wiedzieć, że podczas ustalania ceny sprzedaży lokalu, powinieneś wziąć pod uwagę dwie ważne rzeczy ? realną wartość oferowanego lokalu, oraz sytuację aktualnie panującą na rynku. Właśnie dlatego cena, którą chcemy za nasz lokal nie może być zbyt wysoka, ani za niska. Zawyżona cena mieszkania zostanie bez wątpienia odrzucona przez większość potencjalnych Klientów. Natomiast Zbyt niska cena może oznaczać, że oferowana nieruchomość wymaga dużo wkładu własnego.

Zamieszczając ogłoszenie sprzedaży zadłużonego mieszkania wskazane jest zamieścić w ogłoszeniu informację, że zamieszczona kwota podlega negocjacjom. Stanowi to wyraźny sygnał dla zainteresowanych, że umieszczona w ogłoszeniu kwota nie jest ostateczna. Warto również zaznaczyć, że czasem nawet niewielkie zejście z ceny sprzedawanego przez nas lokalu, może spowodować, że liczba osób zainteresowanych kupnem mieszkania wzrośnie. W takiej sytuacji wielu kupujących przystaje na negocjowanie ceny, żeby tylko wyprzedzić resztę zainteresowanych. Dlatego też dzięki takiemu zabiegowi wiele nieruchomości z obniżoną ceną wyjściową ostatecznie otrzymuje cenę równą cenom rynkowym, a czasami nawet wyższą.

Reklama ważnym elementem pilnej sprzedaży mieszkania w Warszawie

Z badań rynku nieruchomości wynika, iż najlepiej sprzedające się mieszkania to te, które mają cenę rynkową lub trochę niższą. Warto pamiętać o tym decydując się na sprzedaż lokalu. Jeżeli sami nie potrafimy oszacować kosztów mieszkania warto udać się po pomoc do profesjonalisty, który sam przygotuje wycenę nieruchomości. Dzięki temu zabiegowi nie dość że zapobiegniemy przeszacowaniu wartości sprzedawanego lokalu, to w dodatku zwiększymy swoje szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Warszawie? Bez wątpienia na szybką sprzedaż mieszkania z kredytem bardzo dobry wpływ ma odpowiednie zaprezentowanie naszego obiektu, w końcu bez dobrej prezentacji nasza oferta może zniknąć wśród wielu innych. Warto więc poświęcić na to trochę swojego czasu i dopilnować tego, aby nasza reklama była jak najbardziej atrakcyjna i zwracała uwagę kupców. Dużo sprzedających nieruchomości już na samym początku kiedy potencjalny kupujący przegląda oferty może stracić szansę na szybkie sprzedanie lokalu. Najczęściej jest to spowodowane zdjęciami słabej jakości, które są źle wykadrowane, słabo oświetlone, czy uwidaczniające wady mieszkania zamiast podkreślać jego zalety. Jeżeli jednak zdecydujemy się nie wydawać gotówki na fotografa zadbajmy o to aby w jak najlepszy sposób pokazać naszą nieruchomość.

Skuteczna sprzedaż mieszkania dzięki reklamie obejmującej woj. kujawsko-pomorskie

Jeśli chcemy żeby nasza oferta zyskała więcej odbiorców można zamieścić ogłoszenie o treści pilnie sprzedam mieszkanie również w portalach społecznościowych na forach o tematyce nieruchomości. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Warszawie. Niekiedy idealną decyzją może się okazać także promowanie naszej nieruchomości w niedalekiej okolicy poprzez rozwieszanie ulotek. Musimy jednak pamiętać, że zanim zdecydujemy się na rozwieszenie ogłoszenia w konkretnym miejscu, powinniśmy się upewnić czy na pewno możemy to zrobić nie łamiąc przy tym prawa. Jak widać wszelkie wcześniej wymienione techniki sprzedaży mieszkania wymagają dość dużo czasu, lecz potrafią one przynosić naprawdę wspaniałe efekty.

Profesjonalne fotografie oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Warszawie za gotówkę i odpowiednio przygotowany opis nieruchomości potrafią okazać się jednak kluczem do sukcesu. Warto zaznaczyć, że przygotowując opis wystawionej przez nas nieruchomości z komornikiem, powinniśmy unikać pisania nieprawdziwych informacji. Przedstawienie mieszkania w najlepszym świetle może zostać szybko zweryfikowane przez zainteresowanego podczas oglądania mieszkania. Nie zapominajmy jednak o tym, że każdą informację możemy ukazać w pozytywnym świetle. Jeśli zdecydujemy się na sprzedanie mieszkania do remontu, które umiejscowione jest przy głównej ulicy, nie musimy wspominać o halasie z zewnątrz, ale warto podkreślić, że dzięki jego położeniu możemy szybko dostać się do centrum.

Jakie mieszkania kupujemy w Warszawa?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Przygotowując opis mieszkania do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Warszawie warto też wymienić plusy okolicy między innymi szkoły, sklepy, tereny rekreacyjne, ośrodki zdrowia, czy przedszkola. Nie zapomnijmy jednak o tym, że niekiedy wystarczy małe niedociągnięcie, by utracić wiarygodność w oczach Klienta. Decydując się na sprzedaż nieruchomości w naszym kraju pamiętajmy o tym żeby reklamować naszą ofertę na licznych serwisach ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Warszawie. W ten sposób możemy zwiększyć ilość osób zainteresowanych kupnem naszej nieruchomości. Przydałoby się również włożyć trochę pieniędzy w promocję ogłoszenia przypinając ofertę u góry strony, dodać więcej zdjęć, dodać wyróżniające obramowanie, lub zwiększyć czcionkę.

Wygląd oferty nieruchomości na Warszawa ma ogromne znaczenie podczas sprzedaży lokalu

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Doskonale wiadomo, że większość ludzi na początku patrzy na wygląd, nie inaczej jest w przypadku osób zainteresowanych naszą nieruchomością. Dlatego już na początku wypadałoby zrobić wszystko co możliwe, aby sprzedawane przez nas mieszkanie wzbudziło możliwie jak największe zainteresowanie wśród Klientów. Możemy być właścicielami wspaniałego lokalu mieszczącego się w najlepszej okolicy, lecz kiedy źle zaprezentujemy naszą nieruchomość, możliwości na szybką sprzedaż lokalu mogą poważnie zmaleć. Pamiętajmy więc o tym, że w czasie oględzin mieszkania kupiec patrzeć będzie nawet na najdrobniejsze szczegóły. Właśnie dlatego warto odpowiednio się przygotować do takiego spotkania, ponieważ dobrze zaprezentowane mieszkanie może ukształtować warunki do rozpoczęcia negocjacji z naszym Klientem i spieniężenia mieszkania w Warszawie.

Realizujemy zlecenia typu pilnie sprzedam lokal Warszawa

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Warszawa? Doskonale wiemy, że bardzo ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego właśnie, aby zwiększyć naszą szansę na szybsze spieniężenie nieruchomości za gotówkę należy zadbać o to żeby w naszym lokalu był porządek, a jeśli to konieczne wypada również odświeżyć lokal. Zrywanie starych tapet, czy odmalowanie ścian to niezbyt kosztowne zabiegi nie wymagające za dużych umiejętności, ani użycia siły, a jest to w stanie spowodować, że lokal będzie wydawał się świeży i nowoczesny. Wypadałoby także zabrać, lub schować osobiste przedmioty np. zdjęcia, czy pamiątki, by jak najbardziej ułatwić osobie kupującej wstępne urządzenie mieszkania. Warto pamiętać też o odpowiednim świetle panującym w mieszkaniu, z pomocą którego lokal będzie się wydawać większy. Podkreśli ono również zalety lokalu i zakryje niektóre niedoskonałości. Powinniśmy pamiętać o tym podczas robienia fotografii nieruchomości do naszego ogłoszenia.

Czynności przygotowawcze mieszkania przed wystawieniem oferty sprzedaży w Warszawie

Pamiętajmy również o tym żeby zadbać o dobrą godzinę na prezentację lokalu, gdyż od niej zależy czy nasz Klient będzie musiał stać w korkach, żeby do nas dojechać, czy jaki widok będzie za oknem. Umieszczając dobre ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Warszawie, pamiętaj w takim razie nasz nabywca ma czas do dyspozycji, powinniśmy zastanowić się nad tym, która godzina jest odpowiednia na ustalenie takiego spotkania. Kolejnym niezwykle ważnym punktem, o którym niektórzy zapominają jest zapach, który panuje w pomieszczeniu. Przed zaproszeniem do lokalu naszego Klienta zadbajmy o to aby najpierw przewietrzyć lokal, a potem w miarę możliwości wypełnić przyjemną wonią pieczonego ciasta, czy też kawy. Pamiętajmy jednak, aby nie stosować do tego zbyt ciężkiego zapachu kadzidełek, odświeżaczy powietrza, czy perfum.

Warszawa: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Warszawa? W trakcie oględzin lokalu wcielając się w rolę sprzedającego i gospodarza, należy pamiętać o tym by być sympatycznym i miłym. Nie dziwne, że możemy być poddenerwowani czy zmęczeni, jak kolejna osoba szuka na siłę wad naszego lokalu odsuwając plusy na drugi plan. Robi on to wyłącznie z tego powodu aby później negocjować zniżenie ceny. Nie każdy potrafi zachować sympatię, kiedy kupujący wmawia mu, że mieszkanie wygląda zupełnie inaczej niż na ogłoszeniu. Przez takie sytuacje coraz więcej sprzedawców decyduje się na współpracę z profesjonalistą od nieruchomości, który potrafi zachować zimną krew i skupia się na najważniejszych elementach sprzedaży mieszkania.

Pilna sprzedaż nieruchomości Warszawa - profesjonalna obsługa ogłoszeń

Pamiętaj o przygotowaniu potrzebnych dokumentów. Jeśli zależy nam na dokończeniu transakcji sprzedaży lokalu tak szybko jak się da, musimy pamiętać o wymaganej dokumentacji. Przygotowanie dokumentów przed zaprezentowaniem mieszkania, znacznie ułatwi proces sprzedaży i przyspieszy go. Klient też nie będzie miał zbyt dużo czasu na to by się rozmyślić.

Jeżeli mamy zamiar sprzedać nieruchomość potrzebujemy dokumenty takie jak

 • Numer księgi wieczystej lokalu;
 • Akt notarialny, bądź też inny dokument, który potwierdza prawo do sprzedawanego przez nas lokalu, np. umowa darowizny, czy sprzedaży, poświadczenie dziedziczenia lub prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości;
 • Potwierdzenia opłaty rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez spółdzielnię lub wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o meldunkach, wydane przez gminę lub urząd miasta, które stanowi potwierdzenie, że w nieruchomości nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenia opłacenia podatku od mieszkania lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy specjalisty
 • W jaki sposób sprzedać mieszkanie w Warszawie?

  Sprzedaż mieszkania na własną rękę zajmuje dużo czasu i jest kosztownym procesem, ponieważ wszystko musimy zrobić samodzielnie. Napisanie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, prezentacja mieszkania nabywcom, oraz sfinalizowanie sprzedaży to zadanie należące do nas. Gdy dodatkowo nasz lokal mieści się w mało ciekawej dzielnicy, mieszkanie jest obciążone długiem, uległo zalaniu, pożarowi, lub innym nieprzyjemnym okolicznościom, to sprzedaż nieruchomości na własną rękę może trwać lata. Jeśli więc potrzebujemy funduszy jak najszybciej, nie mamy wystarczającej ilości pieniędzy na remont nieruchomości, lub zwyczajnie nie mamy wolnego czasu na samodzielne sprzedanie, warto zwrócić się do pośrednika nieruchomości oraz skorzystać z jego profesjonalnej pomocy, gdyż współpraca taka ma dużo plusów.

  Warszawa: Wycena mieszkania w 24h

  Ekspercka Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. kujawsko-pomorskie zostanie wykonana przez ekspertów z dziedziny nieruchomości, więc nie musimy się o nią martwić. Gdy podejmujemy się współpracy z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na profesjonalną pomoc oraz doradztwo na wszystkich etapach transakcji. Nie trzeba martwić się o samodzielne skompletowanie potrzebnej dokumentacji, gdyż pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie potrzeby wskaże odpowiednie miejsce, w które powinniśmy udać się, po brakującą dokumentację.

  Specjaliści znający na perfekcyjnie Warszawa napiszą nam profesjonalnie zrobione ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które opublikowane zostanie na wielu stronach, a nawet na takich, do których sami nie mamy dostępu. Zamieszczając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Warszawa oszczędzamy czas, gdyż za kontakt z Klientami jest odpowiedzialny specjalista poświęcający czas na zaprezentowanie lokalu Klientom. Specjalista ma bardzo często większe możliwości prezentacji oferty sprzedaży lokalu niż my. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z nabywcami, które nierzadko są bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości jednak nie działa pod wpływem swoich emocji, ponieważ nie jest osobiście zaangażowany w tę sprzedaż. Posiada on także niezbędne umiejętności oraz doświadczenie, dzięki którym potrafi uzyskać bardziej atrakcyjną cenę. Nie musimy bać się o to czy nasza transakcja zostanie załatwiona zgodnie z obowiązującym prawem.