X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Wieliczka?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Wieliczka: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Wieliczka

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Jak można najszybciej i niezawodnie spieniężyć nieruchomość w Wieliczka ?

W dzisiejszych czasach bezpośrednia sprzedaż nieruchomości to wcale nie taka łatwa operacja jak by się mogło wydawać. Wystawiając mieszkanie do sprzedaży można bardzo długo czekać na Klienta ? miesiące, a nawet lata. Istnieje jednak wiele sposobów na to żeby błyskawicznie i bez zarzutu spieniężyć lokal, pobierając przy tym naprawdę atrakcyjną kwotę. Już mówimy jak to zrobić. Wielu osobom chcącym pilnie sprzedać mieszkanie, może wydawać się, że aby ktoś kupił nieruchomość trzeba tylko zaproponować atrakcyjną dla Klienta cenę. Nie jest to do końca prawdą, a szybki proces sprzedaży mieszkania o własnych siłach to dość skomplikowana operacja.

Niska cena mieszkania pilnie sprzedawanej w Wieliczka nie czyni sukcesu

Oczywiście nie ma co do tego wątpliwości, że cena niższa od rynkowych stanowi ważny element procesu sprzedaży nieruchomości, i dobrze przyciąga uwagę potencjalnych kupców, ale często potrafi to wzbudzać niemało podejrzeń. Zamieszczając w sieci oferty pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że ustalając cenę sprzedaży nieruchomości, powinieneś wziąć pod uwagę dwa ważne czynniki ? realną wartość wystawianego mieszkania, oraz to jaka jest aktualna sytuacja rynkowa. Dlatego właśnie cena, którą chcemy za naszą nieruchomość nie powinna być za wysoka, ani za niska. Za wysoka cena lokalu bez wątpienia zostanie odrzucona przez większość nabywców. Natomiast Za niska cena może świadczyć o tym, że nieruchomość wymaga dużo wkładu własnego.

Wystawiając ogłoszenie sprzedaży mieszkania z długiem wskazane jest zamieścić w ogłoszeniu informację, że podana cena podlega negocjacjom. Będzie to wyraźny sygnał dla potencjalnych nabywców, że umieszczona w ogłoszeniu kwota nie jest ostateczna. Warto również pamiętać, że niewielkie zejście z ceny sprzedawanej przez nas nieruchomości, może sprawić, że liczba osób zainteresowanych kupnem lokalu pójdzie w górę. W tego typu sytuacjach dużo kupców zgadza się na negocjowanie ceny, żeby tylko wyprzedzić resztę zainteresowanych. Dlatego też dzięki takiemu zabiegowi wiele mieszkań z obniżoną ceną wyjściową otrzymuje ostatecznie cenę rynkową, a czasem nawet nieco większą.

Reklama ważnym elementem pilnej sprzedaży mieszkań w Wieliczka

Z badań rynku nieruchomości wynika, że najlepiej sprzedające się mieszkania to te, które mają cenę rynkową lub trochę niższą. Warto pamiętać o tym decydując się na sprzedaż nieruchomości. Jeżeli sami nie potrafimy określić wartości nieruchomości warto udać się po pomoc do profesjonalisty, który przygotuje wycenę lokalu. Tym sposobem nie dość że zapobiegniemy przeszacowaniu wartości sprzedawanego lokalu, to jeszcze zwiększymy swoje szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Wieliczka? Nie ma co do tego wątpliwości, że na szybką sprzedaż mieszkania z kredytem bardzo dobry wpływ ma dobre zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez odpowiedniej prezentacji nasza oferta może zniknąć w tłumie. Warto w takim razie poświęcić na to trochę czasu i dopilnować tego, by nasza reklama była jak najbardziej atrakcyjna i przyciągała uwagę potencjalnych kupców. Wielu sprzedawców nieruchomości już na samym początku kiedy Klient przegląda oferty potrafi stracić szansę na szybką sprzedaż mieszkania. Powodem tego są najczęściej zdjęcia słabej jakości, które są źle wykadrowane, słabo oświetlone, czy uwidaczniające wady mieszkania zamiast podkreślać jego zalety. Jeśli jednak nie mamy zamiaru wydawać pieniędzy na profesjonalnego fotografa zatroszczmy się chociaż o to aby w jak najlepszy sposób pokazać nasze mieszkanie.

Skuteczna sprzedaż nieruchomości przez reklamę na całe woj. małopolskie

Jeśli chcemy żeby nasze ogłoszenie zostało wyświetlone przez większe grono odbiorców możemy dodać ogłoszenie o treści pilnie sprzedam mieszkanie także w social mediach na specjalnych forach dotyczących sprzedaży mieszkań. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Wieliczka. Nieraz bardzo dobrą decyzją może się okazać także reklamowanie naszego mieszkania w najbliższej okolicy przez rozwieszanie ulotek. Pamiętajmy jednak, że nim zdecydujemy się na rozwieszenie ogłoszenia w jakimś miejscu, powinniśmy być pewni czy na pewno możemy to zrobić zgodnie z prawem. Jak widać wszelkie wymienione powyżej metody sprzedaży lokalu są dość czasochłonne, jednak mogą one przynosić nam dobre rezultaty.

Profesjonalne fotografie oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Wieliczka za gotówkę oraz dobrze przygotowany opis mieszkania potrafią się jednak okazać kluczem do sukcesu. Warto również podkreślić, że sporządzając opis naszego lokalu z komornikiem, musimy unikać pisania fałszywych informacji. Ukazanie lokalu w najlepszym świetle jest bardzo szybko weryfikowane przez kupujących podczas oglądania lokalu. Nie zapomnijmy jednak o tym, że wszystko możemy pokazać w dobrym świetle. Decydując się na sprzedaż mieszkania, które wymaga remontu a jest umiejscowione przy głównej ulicy, nie trzeba pisać o halasie z zewnątrz, ale warto wspomnieć o tym, że dzięki położeniu lokalu można szybko dostać się do centrum miasta.

Jakiego rodzaju mieszkania skupujemy w Wieliczka?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

W opisie do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Wieliczka warto też wypisać zalety dzielnicy między innymi przedszkola, parki, tereny zielone, przychodnie, czy markety. Nie zapomnijmy jednak o tym, że czasem wystarczy małe niedociągnięcie, by utracić wiarygodność w oczach nabywcy. Sprzedając lokal w naszym kraju nie zapomnijmy o tym aby reklamować naszą ofertę na wielu serwisach ogłoszeniowych przypisanych nieruchomościom lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Wieliczka. Tak zwiększymy liczbę osób zainteresowanych naszym lokalem. Przydałoby się również zainwestować trochę w promocję ogłoszenia przypinając ofertę na górze strony, wstawić więcej zdjęć, dodać wyróżniającą ramkę, lub zwiększyć rozmiar czcionki.

Wygląd lokalu na Wieliczka ma bardzo duże znaczenie podczas sprzedaży mieszkania

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wiadome jest to, że większa część ludzi najpierw patrzy na wygląd, nie inaczej jest w przypadku osób zainteresowanych naszym lokalem. Dlatego też od samego początku musimy zrobić wszystko co się da, by szybko sprzedawane mieszkanie wzbudziło możliwie jak największe zainteresowanie wśród kupców. Możemy być właścicielami wspaniałego lokalu mieszczącego się w najlepszej okolicy, lecz kiedy źle przedstawimy nasze mieszkanie, nasze szanse na szybkie spieniężenie mieszkania mogą zniknąć. Warto więc pamiętać o tym, że podczas oglądania nieruchomości kupujący patrzył będzie nawet na drobne szczegóły. Z tego powodu wypadałoby dobrze się przygotować do takiej wizyty, ponieważ odpowiednio zaprezentowany lokal może utworzyć warunki do zapoczątkowania negocjacji z kupcem oraz spieniężenia mieszkania w Wieliczka.

Obsługujemy oferty typu pilnie sprzedam nieruchomość Wieliczka

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Wieliczka? Bez wątpienia niezwykle ważne jest pierwsze wrażenie. Z tego właśnie powodu, żeby zwiększyć nasze szanse na szybkie spieniężenie nieruchomości za gotówkę wypada zadbać o to aby w naszym lokalu było czysto, a jeśli jest to konieczne powinniśmy również odświeżyć lokal. Zrywanie starych tapet, czy odmalowanie ścian to niezbyt kosztowne zabiegi i nie wymagają one zbyt dużych umiejętności, ani użycia siły, a jest to w stanie spowodować, że mieszkanie będzie wydawało się świeże i nowoczesne. Warto również schować osobiste przedmioty na przykład pamiątki rodzinne i zdjęcia, żeby jak najbardziej ułatwić kupcowi wstępne urządzenie mieszkania. Należy pamiętać też o odpowiednim świetle panującym w mieszkaniu, dzięki któremu lokal będzie się wydawał większy. Ukaże ono również plusy nieruchomości i przykryje niektóre niedoskonałości. Należy pamiętać o tym już przy robieniu fotografii nieruchomości do ogłoszenia.

Przygotowanie mieszkania przed wystawieniem oferty sprzedaży w Wieliczka

Należy pamiętać też o tym żeby zadbać o odpowiednią godzinę oględzin lokalu, gdyż to od niej zależy czy nasz Klient będzie stał w korkach, by dojechać, czy też jaki widok będzie za oknem. Zamieszczając przemyślane ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Wieliczka, pamiętaj w takim razie nabywca dysponuje czasem, powinniśmy zastanowić się nad tym, jaka godzina jest idealna na takie spotkanie. Następnym bardzo ważnym punktem, o jakim niektórzy nie wiedzą jest zapach, który panuje w lokalu. Przed tym jak zaprosimy do siebie naszych gości powinniśmy najpierw przewietrzyć mieszkanie, a potem w miarę możliwości napełnić ładną wonią pieczonego domowego ciasta, czy na przykład kawy. Zapamiętajmy jednak, by nie stosować do tego ciężkiego zapachu perfum, czy odświeżaczy powietrza.

Wieliczka: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Wieliczka? W czasie prezentowania nieruchomości wcielając się w rolę gospodarza i sprzedającego, musimy pamiętać o tym by być sympatycznym i miłym. Nie ma w tym nic dziwnego, że jesteśmy poddenerwowani czy zmęczeni, jak kolejny potencjalny kupiec na siłę wypatruje niedoskonałości sprzedawanego mieszkania kładąc zalety na bok. Robi to wyłącznie z tego powodu aby w dalszej częsci ponegocjować zniżenie ceny. Niestety nie każdy potrafi okazać sympatię, kiedy kupujący wmawia mu, że jego mieszkanie wygląda inaczej niż na ogłoszeniu. W tego typu przypadkach coraz większa liczba osób zaczyna współpracę z profesjonalistą, który potrafi zachować zimną krew i skupia się na najważniejszych sprawach dotyczących sprzedaży lokalu.

Pilna sprzedaż nieruchomości Wieliczka - profesjonalna obsługa ofert

Pamiętaj o skompletowaniu najważniejszych dokumentów. Jeśli zależy nam na finalizacji transakcji sprzedaży lokalu jak szybko się da, musimy pamiętać o niezbędnych dokumentach. Zebranie dokumentów jeszcze przed zaprezentowaniem mieszkania, pomoże w sprzedaży i przyspieszy jej proces. Kupiec również nie będzie miał zbyt wiele czasu na to by zmienić decyzję.

Jeśli zdecydujemy się sprzedać lokal potrzebujemy dokumenty takie jak

 • Numer księgi wieczystej mieszkania;
 • Akt notarialny, bądź też inny dokument potwierdzający prawo do wystawionej na sprzedaż nieruchomości, na przykład umowa sprzedaży, bądź darowizny, poświadczenie dziedziczenia lub prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania;
 • Potwierdzenie opłaty rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez spółdzielnię, bądź wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o meldunkach, wydane przez urząd miasta lub gminę, stanowiące potwierdzenie, że w nieruchomości nikt nie jest zameldowany; Potwierdzenia opłacenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy eksperta
 • Sposób na szybką sprzedaż mieszkania w Wieliczka?

  Sprzedaż nieruchomości na własną rękę zajmuje dużo czasu i jest kosztownym procesem, ponieważ wszystko robimy sami. Napisanie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie mieszkania potencjalnym Klientom, oraz finalizacja transakcji to nasze zadanie. Jeśli w dodatku nasz lokal znajduje się w nie najciekawszej dzielnicy, mieszkanie obciążone jest długami, uległo powodzi, pożarowi, lub zostało zniszczone w inny sposób, to samodzielne spieniężenie może potrwać nawet długie lata. Jeżeli potrzebujemy środków jak najszybciej, nie mamy wystarczającej ilości pieniędzy na wyremontowanie mieszkania, czy najzwyczajniej nie mamy wolnego czasu na samodzielne sprzedanie, powinniśmy udać się do pośrednika nieruchomości oraz skorzystać z jego pomocy, ponieważ taka współpraca posiada wiele zalet.

  Wieliczka: Wycena mieszkania w 24h

  Dokładna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. małopolskie przeprowadzona zostanie przez profesjonalistów z dziedziny nieruchomościi nie ma powodu się o nią martwić. Gdy podejmujemy się współpracy z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na profesjonalną pomoc i rady na wszystkich etapach transakcji. Nie ma powodu martwić się o samodzielne zebranie wszystkich dokumentów, ponieważ pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie potrzeby skieruje nas do odpowiedniego miejsca, w które powinniśmy się udać, by uzyskać brakujące dokumenty.

  Eksperci znający na perfekcyjnie Wieliczka wykonają profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zostanie opublikowane na wielu stronach, a nawet na tych, do których nie mamy dostępu. Publikując ogłoszenie sprzedam mieszkanie Wieliczka oszczędzamy na czasie, bowiem za stały kontakt z naszymi Klientami odpowiedzialny jest specjalista poświęcający czas na prezentację mieszkania potencjalnym nabywcom. Profesjonalista posiada zazwyczaj dużo większe możliwości prezentacji oferty sprzedaży mieszkania niż my sami. Nie musimy osobiście brać udziału w negocjacjach z kupującymi, które bardzo często są stresujące. Pośrednik nieruchomości jednak nie działa pod wpływem swoich emocji, bo nie jest osobiście zaangażowany w sprzedaż. Posiada on także niezbędne umiejętności i doświadczenie, za pomocą których potrafi on uzyskać korzystniejszą cenę. Nie ma powodu bać się o to czy nasza transakcja załatwiona będzie zgodnie z przepisami prawa.