X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Wodzisław Śląski?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Wodzisław Śląski: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Wodzisław Śląski

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Jak możnaby szybko i niezawodnie sprzedać lokal w Wodzisław Śląski ?

Aktualnie bezpośrednia sprzedaż nieruchomości to wcale nie taka łatwa operacja jak mogłoby się wydawać. Przeznaczając lokal na sprzedaż można długo oczekiwać Klienta ? miesiącami, a nawet latami. Jest jednak wiele sposobów na to żeby w krótkim czasie i bez zarzutu spieniężyć nieruchomość, pobierając przy tym atrakcyjną kwotę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom, które chcą pilnie sprzedać mieszkanie, może wydawać się, że aby ktoś kupił nieruchomość wystarczy zaproponować niewysoką cenę. Nie do końca jest to prawdą, a szybkie sprzedanie nieruchomości na własną rękę to dość skomplikowana operacja.

Atrakcyjna oferta cenowa mieszkania szybko sprzedawanej w Wodzisław Śląski to nie wszystko

Oczywiście nie ma co do tego wątpliwości, że niska cena jest ważnym elementem sprzedaży lokalu, oraz doskonale przyciąga uwagę potencjalnych kupujących, jednak często potrafi to wzbudzać niemało podejrzeń. Zamieszczając w sieci oferty pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że ustalając wysokość ceny sprzedaży lokalu, powinno się wziąć pod uwagę dwie ważne rzeczy ? realną wartość wystawianego mieszkania, oraz to jaka jest aktualna sytuacja rynkowa. Właśnie dlatego cena naszego mieszkania nie powinna być za wysoka, ani za niska. Za wysoka cena mieszkania bez wątpienia zostanie odrzucona przez większość potencjalnych nabywców. Z kolei Za niska cena może oznaczać, że oferowany lokal wymaga dużo własnego wkładu finansowego.

Publikując ogłoszenie sprzedaży mieszkania z kredytem wskazane jest umieścić w ogłoszeniu informację, że podana cena podlega negocjacjom. Będzie to sygnał dla potencjalnych kupców, że umieszczona w ogłoszeniu cena nie jest ostateczna. Warto także zaznaczyć, że nawet niewielkie zejście z ceny sprzedawanej nieruchomości, może sprawić, że ilość osób zainteresowanych kupnem lokalu pójdzie w górę. W tego typu sytuacjach dużo zainteresowanych zgadza się na negocjowanie ceny, by tylko wyprzedzić resztę zainteresowanych. Dlatego też dzięki takiemu zabiegowi dużo nieruchomości z obniżoną ceną wyjściową ostatecznie uzyskuje cenę rynkową, a czasami nawet nieco wyższą.

Reklama ważnym elementem pilnej sprzedaży nieruchomości w Wodzisław Śląski

Badania rynku nieruchomości wykazują, że najlepiej sprzedającymi się mieszkaniami są te z ceną rynkową lub trochę niższą. Warto o tym pamiętać decydując się na sprzedaż nieruchomości. Jeśli sami nie umiemy oszacować wartości naszego mieszkania warto udać się po pomoc do profesjonalisty, który sam sporządzi wycenę naszego lokalu. W ten sposób nie dość że zapobiegniemy przeszacowaniu wartości mieszkania, to w dodatku zwiększymy nasze szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Wodzisław Śląski? Nie ma co do tego wątpliwości, że na szybką sprzedaż lokalu z kredytem doskonały wpływ ma dobre zaprezentowanie naszego obiektu, w końcu bez dobrej reklamy nasza oferta może zniknąć w tłumie. Warto więc poświęcić na prezentację mieszkania trochę czasu i dopilnować tego, by nasza reklama była atrakcyjna i przyciągała uwagę kupujących. Dużo sprzedawców nieruchomości już na samym początku kiedy potencjalny kupujący przegląda oferty potrafi zmarnować szansę na szybkie sprzedanie lokalu. Powodem tego są najczęściej zdjęcia słabej jakości, które są źle wykadrowane, ciemne, czy podkreślające wady mieszkania zamiast jego zalet. Jeśli jednak zdecydujemy się nie wydawać gotówki na fotografa zatroszczmy się o to aby jak najlepiej przedstawić nasz lokal.

Skuteczna sprzedaż mieszkania dzięki reklamie obejmującej woj. śląskie

Jeżeli chcemy żeby nasze ogłoszenie zyskało więcej odbiorców możemy wstawić ogłoszenie o treści pilnie sprzedam mieszkanie również w portalach społecznościowych na specjalnych grupach przeznaczonych do sprzedaży mieszkań. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Wodzisław Śląski. Czasami bardzo dobrym wyborem może się również okazać promowanie naszej nieruchomości w bliskiej okolicy poprzez rozwieszanie ulotek. Pamiętajmy jednak, że przed tym jak zdecydujemy się na powieszenie ulotki w konkretnym miejscu, musimy upewnić się czy aby na sto procent możemy zrobić to zgodnie z prawem. Jak widać wszystkie wcześniej wymienione zabiegi sprzedaży nieruchomości są dość wymagające, ale są one w stanie przynosić nam naprawdę dobre rezultaty.

Profesjonalnie wykonane fotografie oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Wodzisław Śląski za gotówkę oraz odpowiednio spisany opis nieruchomości mogą się jednak okazać kluczem do naszego sukcesu. Warto również podkreślić, że przygotowując opis naszego lokalu z komornikiem, nie możemy pisać fałszywych informacji. Przedstawienie mieszkania w najlepszym, wręcz wyidealizowanym świetle jest bardzo szybko weryfikowane przez kupującego podczas oglądania mieszkania. Pamiętajmy jednak o tym, że wszystko możemy ukazać w dobrym świetle. Decydując się na sprzedaż mieszkania do remontu, które umiejscowione jest przy głównej ulicy, nie trzeba wspominać o halasie z zewnątrz, lecz warto napisać, że dzięki położeniu lokalu możemy szybko trafić do centrum miasta.

Jakiego typu mieszkania nabywamy w Wodzisław Śląski?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Sporządzając opis lokalu do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Wodzisław Śląski warto wypisać plusy okolicy takie jak szkoły, parki, ośrodki zdrowia, czy sklepy. Nie zapominajmy jednak o tym, że czasami wystarczy mała nieścisłość, by stracić wiarygodność w oczach nabywcy. Decydując się na sprzedaż nieruchomości w naszym kraju nie zapomnijmy o tym żeby promować naszą ofertę na wielu specjalnych serwisach ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Wodzisław Śląski. W ten sposób możemy zwiększyć ilość zainteresowanych kupnem naszej nieruchomości. Warto też sfinansować reklamę ogłoszenia np. przypinając naszą ofertę na górze strony, dodać więcej zdjęć, dodać wyróżniającą ramkę, lub zwiększyć rozmiar czcionki.

Wygląd nieruchomości na Wodzisław Śląski ma wielkie znaczenie podczas sprzedaży nieruchomości

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wiadome jest to, że duża część ludzi na początku patrzy na wygląd, nie inaczej jest w przypadku osób zainteresowanych naszym lokalem. Dlatego właśnie od samego początku musimy zrobić wszystko co w naszej mocy, żeby szybko sprzedawane mieszkanie wzbudziło możliwie jak największe zainteresowanie wśród potencjalnych kupujących. Możemy być właścicielami wspaniałego lokalu mieszczącego się w najlepszej okolicy, jednak jeśli nieodpowiednio przedstawimy naszą nieruchomość, możliwości na szybkie spieniężenie lokalu mogą poważnie zmaleć. Warto w takim razie pamiętać o tym, że w czasie oglądania lokalu kupiec zwracać będzie uwagę nawet na najmniejsze szczegóły. Właśnie dlatego warto dobrze przygotować się do tej wizyty, gdyż dobrze zaprezentowany lokal może stworzyć warunki do pierwszych kroków negocjacji z kupcem oraz sprzedania lokalu w Wodzisław Śląski.

Realizujemy oferty typu pilnie sprzedam mieszkanie Wodzisław Śląski

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Wodzisław Śląski? Bez wątpienia bardzo ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego też, żeby zwiększyć swoje szanse na szybszą sprzedaż nieruchomości za gotówkę powinniśmy zadbać o to by w lokalu był porządek, a jeśli jest to konieczne wypadałoby też odświeżyć mieszkanie. Odmalowanie ścian, czy zerwanie starych tapet to niezbyt kosztowne zabiegi i nie wymagają one zbyt wielkich umiejętności, ani sił, a jest to w stanie uczynić, że lokal będzie wyglądał na świeży i nowoczesny. Należy też ukryć wszelkie osobiste rzeczy na przykład zdjęcia, bądź pamiątki rodzinne, żeby możliwie jak najbardziej ułatwić kupcowi wstępną organizację nieruchomości. Nie zapomnijmy też o odpowiednim oświetleniu lokalu, które spowoduje, że lokal będzie się wydawać większy. Ukaże ono też zalety lokalu i zakryje pewne niewielkie wady. Należy pamiętać o tym podczas robienia zdjęć lokalu do naszego ogłoszenia.

Przygotowanie mieszkania przed wystawieniem oferty sprzedaży w Wodzisław Śląski

Należy pamiętać także o tym by zadbać o odpowiednią porę na oględziny mieszkania, ponieważ od niej zależy czy kupujący będzie musiał stać w korkach, by do nas dotrzeć, czy jaki widok będzie za oknem. Publikując skuteczne ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Wodzisław Śląski, pamiętaj w takim razie Klient ma czas, zastanówmy się nad tym, która godzina będzie najlepsza na ustalenie takiego spotkania. Kolejnym bardzo ważnym punktem, o którym nie każdy pamięta jest zapach unoszący się w mieszkaniu. Jeszcze przed zaproszeniem do siebie Klienta zadbajmy o to aby przewietrzyć lokal, a w następnym kroku w miarę możliwości napełnić przyjemnym zapachem pieczonego ciasta, czy na przykład kawy. Zapamiętajmy jednak, aby nie używać do tego zbyt ciężkich zapachów perfum, czy odświeżaczy powietrza.

Wodzisław Śląski: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Wodzisław Śląski? W trakcie oględzin mieszkania wcielając się w rolę gospodarza oraz sprzedawcy, nie możemy zapomnieć o tym by być sympatycznym i miłym. Nie dziwne, że możemy być poddenerwowani i zmęczeni, jak nasz kolejny Klient na siłę szuka wad sprzedawanego lokalu odsuwając plusy na bok. Robi on to tylko i wyłącznie dlatego żeby w późniejszym czasie negocjować zmniejszenie ceny. Nie każdy sprzedawca potrafi być sympatyczny, jak Klient chce wmówić mu, że lokal wygląda inaczej niż w ogłoszeniu. Z tego właśnie powodu coraz więcej sprzedających współpracuje z profesjonalistą od nieruchomości, który zachowuje zimną krew i może się skupić na najistotniejszych elementach sprzedaży mieszkania.

Pilna sprzedaż nieruchomości Wodzisław Śląski - sprawna obsługa ogłoszeń

Pamiętaj o zebraniu potrzebnych dokumentów. Jeżeli zależy nam na dokończeniu transakcji sprzedaży lokalu tak szybko jak się da, trzeba pamiętać o wymaganych dokumentach. Zebranie dokumentów jeszcze przed zaprezentowaniem nieruchomości, o wiele ułatwi i przyspieszy sprzedaż. Kupiec też nie będzie miał zbyt wiele czasu na rozmyślenie się.

Jeżeli mamy zamiar sprzedać naszą nieruchomość potrzebować będziemy:

 • Numer księgi wieczystej mieszkania;
 • Akt notarialny, czy też inny dokument potwierdzający prawo do wystawionego na sprzedaż mieszkania, na przykład umowa darowizny, czy sprzedaży, poświadczenie dziedziczenia lub prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania;
 • Potwierdzenia opłacenia rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez wspólnotę mieszkaniową lub spółdzielnię;
 • Aktualne zaświadczenie o zameldowanych osobach, wydane przez gminę lub urząd miasta, które stanowi potwierdzenie, że w sprzedawanej nieruchomości nikt nie jest zameldowany; Potwierdzenie opłacenia podatku od mieszkania lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Zasięgnij pomocy eksperta
 • Sposób na szybką sprzedaż mieszkania w Wodzisław Śląski?

  Sprzedanie nieruchomości na własną rękę to zarówno czasochłonny jak i kosztowny proces, gdyż wszystko musimy zrobić sami. Spisanie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie lokalu Klientom i doprowadzenie do finalizacji sprzedaży to zadanie, które musimy wykonać my. Kiedy w dodatku nasz lokal mieści się w nieciekawej dzielnicy, mieszkanie ma długi, zostało zalane, spalone w wyniku pożaru lub uległo innej negatywnej okoliczności, to sprzedanie mieszkania na własną rękę może potrwać nawet lata. Jeżeli w takim razie potrzebujemy pieniędzy szybko, nie możemy pozwolić sobie na generalny remont mieszkania, lub zwyczajnie nie mamy czasu na samodzielne zajęcie się sprzedażą, powinniśmy udać się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego profesjonalnej pomocy, ponieważ takowa współpraca posiada wiele plusów.

  Wodzisław Śląski: Wycena mieszkania w 24h

  Rzetelna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. śląskie przeprowadzona zostanie przez profesjonalistów z dziedziny nieruchomości, więc nie trzeba się o nią martwić. Gdy podejmujemy się współpracy z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc eksperta oraz doradztwo na każdym z etapów sprzedaży. Nie musimy martwić się o samodzielne zebranie potrzebnej dokumentacji, bo pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie potrzeby skieruje nas w odpowiednie miejsce, do jakiego powinniśmy udać się, w celu uzyskania brakujących dokumentów.

  Specjaliści znający na perfekcyjnie Wodzisław Śląski przygotują nam profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zostanie udostępnione na wielu stronach branżowych, a nawet na tych, do których my nie mamy dostępu. Zlecając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Wodzisław Śląski oszczędzamy na czasie, gdyż za kontakt z Klientami jest odpowiedzialny ekspert poświęcający czas na prezentację nieruchomości potencjalnym kupcom. Profesjonalista ma zazwyczaj o wiele większe na prezentację oferty sprzedaży lokalu niż my. Nie musimy osobiście brać udziału w negocjacjach z kupującymi, które nieraz potrafią być stresujące. Pośrednik nieruchomości nie działa pod wpływem swoich emocji, gdyż nie jest osobiście zaangażowany w sprzedaż. Posiada on także potrzebne umiejętności oraz doświadczenie, dzięki którym może uzyskać bardziej atrakcyjną cenę. Nie trzeba bać się o to czy transakcja zostanie załatwiona zgodnie z obowiązującym prawem.