X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Zabrze?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Zabrze: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Zabrze

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

W jaki sposób można w krótkim czasie i bez zarzutu spieniężyć nieruchomość w Zabrze ?

Obecnie bezpośrednia sprzedaż lokalu nie jest taka łatwa jak się może wydawać. Przeznaczając mieszkanie do sprzedaży można długo czekać na nabywcę ? miesiące, a nawet lata. Jest jednak wiele sposobów na to żeby w krótkim czasie i skutecznie spieniężyć lokal, pobierając przy tym zadowalającą sumę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom decydującym się na pilną sprzedaż mieszkania, może się wydawać, że aby ktoś kupił nieruchomość trzeba tylko zaproponować atrakcyjną dla Klienta cenę. Nie jest to do końca prawdą, a szybkie sprzedanie lokalu na własną rękę jest dość skomplikowaną operacją.

Niska cena mieszkania szybko sprzedawanej w Zabrze nie wystarczy

Oczywiście wiadomo, że atrakcyjna oferta stanowi ważny element sprzedaży lokalu, oraz że bardzo dobrze przyciąga uwagę nabywców, jednak potrafi to wzbudzać niemało podejrzeń. Zamieszczając w sieci oferty pilnie sprzedam mieszkanie musisz wiedzieć, że ustalając cenę sprzedaży lokalu, powinno się wziąć pod uwagę dwie rzeczy ? realną wartość oferowanej nieruchomości, oraz to jaka jest aktualna sytuacja rynkowa. Dlatego też cena, którą chcemy za nasz lokal nie może być zbyt wysoka, ani zbyt niska. Zawyżona cena mieszkania od razu zostanie odrzucona przez większość nabywców. Natomiast Za niska cena może świadczyć o tym, że mieszkanie wymaga dużo własnego wkładu finansowego.

Wystawiając ogłoszenie sprzedaży mieszkania obciążone długiem warto zawrzeć w ogłoszeniu informację, że zamieszczona cena podlega negocjacjom. Stanowi to znak dla potencjalnych kupujących, że umieszczona w ogłoszeniu kwota nie jest ostateczna. Warto też podkreślić, że czasem nieduże zejście z ceny sprzedawanego przez nas lokalu, może spowodować, że ilość zainteresowanych kupnem lokalu wzrośnie. W takiej sytuacji dużo kupców przystaje na negocjację ceny, żeby tylko wyprzedzić pozostałych zainteresowanych. Dlatego też dzięki takiej operacji wiele lokali z obniżoną ceną wyjściową otrzymuje ostatecznie cenę rynkową, a w niektórych przypadkach nawet nieco wyższą.

Reklama nieodłącznym elementem pilnej sprzedaży lokali w Zabrze

Badania rynku nieruchomości wykazują, że najlepiej sprzedające się mieszkania to te z ceną rynkową lub trochę niższą. Warto pamiętać o tym gdy decydujemy się na sprzedanie nieruchomości. Jeżeli sami nie potrafimy wyliczyć wartości lokalu warto udać się po pomoc do profesjonalisty, który sam sporządzi wycenę naszego lokalu. Dzięki takiemu zabiegowi nie dość że zapobiegniemy przeszacowaniu wartości sprzedawanego lokalu, to jeszcze zwiększymy swoje szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Zabrze? Bez wątpienia na szybką sprzedaż mieszkania obciążonego kredytem doskonały wpływ ma jak najlepsze zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez dobrej reklamy nasze ogłoszenie może zniknąć wśród wielu innych. Warto więc poświęcić na prezentację mieszkania trochę swojego czasu oraz zadbać o to, aby nasza reklama była jak najbardziej atrakcyjna i przyciągała uwagę potencjalnych kupców. Dużo sprzedawców nieruchomości już na samym początku kiedy potencjalny kupujący przegląda oferty może stracić szansę na szybką sprzedaż lokalu. Spowodowane jest to najczęściej słabej jakości zdjęciami, które są źle wykadrowane, słabo oświetlone, czy uwidaczniające wady mieszkania zamiast podkreślać jego zalety. Jeśli jednak nie chcemy wydawać gotówki na profesjonalnego fotografa zatroszczmy się przynajmniej o to by w jak najlepszy sposób zaprezentować nasz lokal.

Jakie mieszkania skupujemy w Zabrze?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

W opisie do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Zabrze warto też opisać plusy okolicy między innymi ośrodki zdrowia, sklepy, szkoły, tereny zielone, czy rekreacyjne. Nie zapominajmy o tym, że czasami wystarczy mała nieścisłość, żeby utracić wiarygodność w oczach kupującego. Decydując się na sprzedaż mieszkania w naszym kraju musimy pamiętać o tym aby promować naszą ofertę na licznych serwisach ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Zabrze. Tym sposobem zwiększymy liczbę osób zainteresowanych naszym lokalem. Warto też sfinansować promocję naszego ogłoszenia przypinając ofertę na górze strony, wstawić więcej zdjęć, dodać wyróżniającą ramkę, lub wybrać większą czcionkę.

Skuteczna sprzedaż mieszkania dzięki reklamie obejmującej woj. małopolskie

Jeżeli chcemy żeby nasza oferta została wyświetlona przez większe grono odbiorców możemy dodać ofertę o treści pilnie sprzedam mieszkanie również w serwisach społecznościowych na specjalnych grupach dotyczących sprzedaży mieszkań. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Zabrze. Czasem najlepszą decyzją może się także okazać reklamowanie naszej nieruchomości w niedalekiej okolicy przez rozwieszanie ulotek. Musimy jednak pamiętać, że nim postanowimy powiesić ulotkę w konkretnym miejscu, powinniśmy wiedzieć czy na pewno możemy to zrobić zgodnie z prawem. Jak widać wszystkie wymienione wcześniej sposoby na sprzedanie mieszkania są dość czasochłonne, ale potrafią one przynosić nam naprawdę bardzo dobre rezultaty.

Profesjonalne fotografie oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Zabrze za gotówkę i odpowiednio napisany opis lokalu mogą okazać się kluczem do sukcesu. Musimy jednak pamiętać, że przygotowując opis wystawionej przez nas nieruchomości z komornikiem, musimy unikać pisania fałszywych informacji. Przedstawienie lokalu w najlepszym, wyidealizowanym świetle może zostać szybko zweryfikowane przez zainteresowanego podczas oglądania lokalu. Pamiętajmy jednak o tym, że każdy punkt możemy ukazać w pozytywnym świetle. Jeśli mamy zamiar sprzedać mieszkanie do remontu, które umiejscowione jest przy głównej ulicy, nie musimy pisać o tym, że przy ulicy jest głośno, ale warto napisać, że dzięki jego położeniu możemy szybko trafić do centrum.

Pytania osób wystawiających oferty sprzedam szybko mieszkanie

Jesteśmy specjalistami od szybkiego skupu mieszkań Zabrze i posiadamy wieloletnie doświadczenie obejmujące różne sytuacje, a także różne stany prawne. Mamy do dyspozycji środki finansowe, z pomocą których jesteśmy w stanie pozwolić sobie na przeprowadzenie każdej transakcji gotówkowej Zabrze. Skup nieruchomości jest bardzo korzystnym rozwiązaniem dla właścicieli nieruchomości, gdyż pozwala to na szybkie rozwiązanie problemów z mieszkaniem oraz przywrócenie im poczucia bezpieczeństwa i płynności finansowej. Sugerujemy Klientom pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności oraz bardzo szybką transakcję. Należność za sprzedaż lokalu właściciel otrzymuje od razu po finalizacji umowy – gotówką albo przelewem na wskazane przez siebie konto w ciągu dwudziestu czterech godzin od finalizacji umowy.
Oczywiście, że tak w końcu gdyby było inaczej nie moglibyśmy się cieszyć opinią firmywychodzącej naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w Zabrze. Część naszego zespołu to eksperci, którzy mają doświadczenie w skupie lokali, działają w terenie, a także trafiają do wszystkich Klientów. Trzeba się z nami skontaktować i uzgodnić najkorzystniejszy dla Państwa termin wizyty. Eksperci z zespołu naszej firmy obsługują naszych Klientów w całym kraju w dużych i małych miastach oraz wsiach. Miejsce zamieszkania naszego Klienta nie ma dla nas najmniejszego znaczenia.
Nasza firma jest firmą zarówno znaną na rynku nieruchomości obejmującym Zabrze i cenioną przez naszych Klientów. Współpracuje z nami szereg kancelarii prawnych oraz eksperci finansowi, a zespół naszej firmy ma ogromne doświadczenie w tym co robi. Zaufały nam dziesiątki naszych Klientów, którzy skorzystali z naszej oferty, oraz których nigdy nie zawiedliśmy. Cechujemy się uczciwością, bo wykonujemy naszą pracę zgodnie z etyką zawodową oraz przepisami. Na spisywaną przez nas wpływają różne czynniki. Wycena taka nie będzie zobowiązywała Państwa do niczego, lecz pozwala na porównanie pozostałych ofert z naszą oraz wybranie najlepszej z nich. Jednak zazwyczaj to my realizujemy transakcję sprzedaży, oferując nawet 90 procent wartości rynkowej danej nieruchomości i płacąc natychmiastowo.
Nie potrzebują Państwo konta bankowego, ponieważ pieniądze wypłacamy Klientom zarówno przelewem, jak i w gotówce w chwili finalizacji umowy sprzedaży mieszkania w Zabrze. Właściciel sprzedawanej nieruchomości otrzymuje pieniądze w gotówce. Tego typu rozwiązanie jest nie dość że wygodne i bezpieczne, to jeszcze pozwala wyjść z długów bądź rozwiązać inne problemy finansowe. W przypadku, w którym właściciel zdecyduje się na otrzymanie pieniędzy za pomocą przelewu, przelejemy mu środki na wskazane przez niego konto w 24 godziny od podpisania umowy.
Nasze zasady według których pracujemy określone są jasno i precyzyjnie. Po skontaktowaniu się z Klientem spotykamy się w miejscowości Zabrze na oględziny nieruchomości, po których nasz ekspert sporządza wycenę tej nieruchomości, którą otrzymuje Klient, który chce jak najszybciej sprzedać daną nieruchomość. Jeżeli wycena zostanie przez niego zaakceptowana przygotowujemy, a następnie podpisujemy umowę w w ciągu 24 godzin, a gotówkę wypłacamy od razu do ręki. Każda sprawa traktowana jest przez nasz zespół indywidualnie i każdy nasz Klient jest dla nas ważny, bowiem taki skup lokali wymaga dostosowania się do potrzeb naszego Klienta.
Żeby sprzedać mieszkanie należy okazać akt własności sprzedawanego mieszkania. Naszemu specjaliście, który skontaktuje się z Państwem wystarczyć będzie tylko numer księgi wieczystej tego mieszkania. W przypadku gdy nie posiadają państwo aktu własności, numer księgi wieczystej otrzymać można w wyznaczonym dla lokalizacji mieszkania sądzie rejonowym Zabrze. Pozostałe potrzebne naszemu przedstawicielowi dokumenty to dowód osobisty i oświadczenie o postępowaniu spadkowym, zaległościach, bądź też osobach zameldowanych w nieruchomości. Warto również pamiętać, że specjalista oddelegowany do współpracy z Państwem ma zadanie pomóc Państwu w skompletowaniu niezbędnych dokumentów. Transakcja mieszkania dopełniana jest przez nas u notariusza, a nasz Klient może skorzystać z porady prawnej zanim spienięży swoje mieszkanie, co oczywiście nie wymaga żadnych dodatkowych płatności.
Obsługa sprzedaży lokali wymaga bardzo profesjonalnego oraz jak najszybszego działania w trosce o czas Klientów. Każda transakcja kupna-sprzedaży lokalu jest w miarę możliwości jak najbardziej uproszczona i odbywa się u notariusza, który to potwierdza moc prawną powagą swego urzędu. W przypadku sprzedaży lokalu o bardziej skomplikowanej formie prawnej transakcja potrafi wymagać późniejszego kontaktu, lecz naprawdę rzadko się tak dzieje. W takich przypadkach prosimy o zostawienie nam swego numeru kontaktowego, przez który będziemy mogli się z Państwem skontaktować. W przypadku Klientów na stałe zamieszkałych poza granicami Polski preferujemy zabieg polegający na opoważnieniu osoby zaufanej, która mieszka bądź przebywa na terenie naszego kraju w celu reprezentowania interesów Klienta. Osoba ta będzie zastępować Klienta w urzędzie i pomoże w skompletowaniu dokumentów.
W przypadku osób, które są niepełnoletnie, mogą się one stać właścicielami nieruchomości bądź udziałów w nieruchomości w wyniku postępowania spadkowego albo uzyskania darowizny. Sprzedanie mieszkania w takim przypadku wychodzi poza ramy zarządzania własnościami, do których rodzice bądź opiekunowie prawni zostali uprawnieni, a więc taka operacja wymaga otrzymania zgody sądu na przeprowadzenie takiej transakcji. Przed sądem można wnioskować o otrzymanie pozwolenia na rozszerzenie zakresu gospodarowania majątkiem syna lub córki. Nastać może to na drodze sądowej, ale nie jest to niezbędne. Spieniężenie takiego lokalu odbyć się może tylko i wyłącznie kiedy sąd wyda pozytywny wyrok i kiedy zostanie on uprawomocniony. Sąd jednak zawsze kieruje się dobrem dziecka.
Jak wcześniej wspominaliśmy, nasza firma słynie z elastyczności, a nasz zespół podchodzi do każdej osobnej sprawy indywidualnie, co znaczy, że wszelkie okoliczności transakcji szybkiej sprzedaży nieruchomości to kwestia indywidualnych uzgodnień. Ustalone warunki uchwycone są w umowie, która jest podpisywana u notariusza. Przede wszystkim liczy się dla nas dobro Klientów, jest ono dla nas najważniejsze, a także ochrona interesów Klienta, dlatego jesteśmy dla nich wyrozumiali w ich sytuacji, która często jest naprawdę trudna. Każdy etap naszej współpracy z Klientem jest wyrazisty oraz usuwa wszelkie nieporozumienia.
Na początku trzeba tylko skontaktować się z naszą firmą, a my z kolei udzielimy Państwu wyczerpujących informacji o dokumentów potrzebnych do transakcji sprzedaży lokalu. Jednymi z najważniejszych są na pewno akty notarialne, czy numer księgi wieczystej mieszkania. Pośród reszty należy też wspomnieć akt zakupu mieszkania bądź postanowienie sądowe o nabyciu spadku. W przypadku pojawienia się okoliczności powinno się też przygotować oświadczenie o zaległościach w czynszu bądź o ilości osób zameldowanych w lokalu. W celu otrzymania większej ilości szczegółowych wskazówek warto skontaktować się z namidrogą mailową bądź przez telefon.
Jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami na rynku nieruchomości oraz nie unikamy jakichkolwiek skomplikowanych sytuacji. Zajmujemy się zarówno skupem lokali o skomplikowanej sytuacji prawnej, z zadłużeniem czy komornikiem, jak i lokali uległych zalaniu czy pożarowi, które wymagają remontu. Stoi za nami wiele kancelarii prawnych oraz cieszymy się wsparciem osób prawnych, które dzięki swemu doświadczeniu są w stanie pomóc w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych przypadków związanych ze sprzedażą nieruchomości. Trzeba także pamiętać, iż zawsze działamy odpowiedzialniei oferujemy naszym Klientom najlepszą cenę i poczucie bezpieczeństwa.
Jasne, że tak, nasi Klienci chcąc szybko sprzedać swój lokal, przed finalizacją umowy mogą jak najbardziej zapoznać się z samą umową z prawnikiem i notariuszem, którzy będą mogli rozjaśnić wszystkie niejasności, czy wątpliwości odnośnie jej treści oraz odpowiedzą na wszelkie zadane pytania. Nasi Klienci zamieszkujący Zabrze i okolice mają również zapewnioną skuteczną pomoc w sytuacjach związanych ze złą sytuacją mieszkaniową, prawną lub finansową.
Działając od wielu lat na rynku nieruchomości obejmującym Zabrze wielokrotnie dokonywaliśmy skupu nieruchomości zadłużonych, czy nieruchomości z zajęciem komorniczym. W każdym przypadku pomagaliśmy swoim Klientom w pozbyciu się ich długów chociaż w części, a często nawet w całości. Sporządzane przez naszą firmę wyceny lokali zawsze są zgodne z aktualnymi cenami rynkowymi oraz uwzględniają wszelkiego typu okoliczności, wraz z obciążaniami, które są zapisane w księgach wieczystych. W takich przypadkach cena zmniejszana jest o wartość należności, które są żądane przez wierzycieli. W przypadku obciążeń spowodowanych przez komornika dotyczą one wielu właścicieli mieszkań. Prowadzona przez naszą firmę działalność obejmująca Zabrze gwarantuje bardzo dobre warunki naszym Klientom, a także najbardziej korzystną cenę. Pieniądze otrzymywane przez naszego Klienta po sfinalizowaniu transakcji są wypłacane gotówką i tylko Klient decyduje czy mają zostać one wykorzystane na opłacenie długów czy innych zobowiązań.

Wygląd lokalu na Zabrze ma duże znaczenie podczas sprzedaży lokalu

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Doskonale wiadomo, że duża część ludzi na początku patrzy na wygląd, nie inaczej wygląda to w przypadku osób zainteresowanych naszym lokalem. Z tego właśnie powodu już na początku trzeba zrobić wszystko co się da, by szybko sprzedawane mieszkanie wzbudziło największe zainteresowanie wśród kupujących. Możemy być właścicielami wspaniałego lokalu mieszczącego się w najlepszej okolicy, jednak jeżeli nienajlepiej przedstawimy naszą nieruchomość, możliwości na szybką sprzedaż nieruchomości mogą zmaleć. Warto w takim razie pamiętać o tym, że w trakcie oględzin Klient patrzył będzie nawet na małe szczegóły. Z tego powodu należy odpowiednio przygotować się do takowego spotkania, bo odpowiednia prezentacja mieszkania może utworzyć warunki do rozpoczęcia negocjacji z osobą zainteresowaną oraz sprzedania nieruchomości w Zabrze.

Obsługujemy zlecenia typu pilnie sprzedam nieruchomość Zabrze

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Zabrze? Niewątpliwie niezwykle ważne jest pierwsze wrażenie. Z tego powodu, by powiększyć naszą szansę na szybsze spieniężenie mieszkania za gotówkę warto zadbać o to aby w naszym lokalu było czysto, a jeśli jest to konieczne należy też odświeżyć lokal. Odmalowanie ścian, czy zerwanie starych tapet to niezbyt drogie operacje i nie wymagają one za wielkich umiejętności, ani sił, a jest to w stanie uczynić, że mieszkanie będzie wyglądało na nowoczesne i świeże. Warto również ukryć wszystko co osobiste na przykład zdjęcia, bądź pamiątki rodzinne, by możliwie jak najbardziej ułatwić osobie kupującej wstępne urządzenie lokalu. Należy pamiętać także o odpowiednim oświetleniu lokalu, dzięki któremu mieszkanie będzie wydawało się większe. Podkreśli ono też zalety lokalu i przykryje niektóre mankamenty. Powinniśmy pamiętać o tym podczas robienia zdjęć do ogłoszenia.

Przysposobienie mieszkania przed wystawieniem oferty sprzedaży w Zabrze

Pamiętajmy również o tym żeby zadbać o dobrą porę oględzin lokalu, bo to od niej będzie zależało czy kupujący będzie musiał stać w korkach, aby dojechać na miejsce, czy jaki widok będzie za oknem. Zamieszczając skuteczne ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Zabrze, pamiętaj w takim wypadku nasz Klient dysponuje czasem, powinniśmy zastanowić się nad tym, jaka godzina jest idealna na takie spotkanie. Kolejnym ważnym punktem, o jakim niektórzy zapominają jest zapach unoszący się w lokalu. Zanim zaprosimy do lokalu Klienta zadbajmy o to aby najpierw przewietrzyć mieszkanie, a później w miarę możliwości wypełnić delikatnym zapachem pieczonegodomowej roboty ciasta, czy też kawy. Zapamiętajmy jednak, aby nie używać do tego zbyt ciężkiego zapachu perfum, czy odświeżaczy powietrza.

Zabrze: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Zabrze? W trakcie prezentacji nieruchomości wcielając się w rolę zarówno sprzedającego, jak i gospodarza, powinniśmy pamiętać o tym by być sympatycznym i miłym. Nie jest to dziwne, że jesteśmy poddenerwowani i zmęczeni, jak kolejny potencjalny nabywca wypatruje wad naszego lokalu kładąc plusy na drugi plan. Robi to jedynie z tego powodu żeby w późniejszym czasie ponegocjować obniżenie ceny. Niestety nie każdy sprzedający umie zachować sympatię, jak nabywca wmawia mu, że jego nieruchomość wygląda inaczej niż w ogłoszeniu. Z tego właśnie powodu coraz większa liczba sprzedawców współpracuje z profesjonalistą od nieruchomości, który umie zachować zimną krew i skupia się na najważniejszych elementach sprzedaży mieszkania.

Pilna sprzedaż nieruchomości Zabrze - dynamiczna obsługa ogłoszeń

Pamiętaj o przyszykowaniu ważnych dokumentów. Jeżeli zależy nam na tym aby dokonać transakcji sprzedaży mieszkania w najszybszy możliwy sposób, nie możemy zapomnieć o niezbędnej nam do tego dokumentacji. Zebranie dokumentów jeszcze przed prezentacją lokalu, przyspieszy proces sprzedaży i ułatwi go. Kupiec też nie będzie miał zbytnio dużo czasu na zmianę decyzji.

Jeżeli mamy zamiar sprzedać nasz lokal potrzebne nam będą dokumenty takie jak:

 • Numer księgi wieczystej nieruchomości;
 • Akt notarialny, lub inny dokument potwierdzający prawo do nieruchomości, np. umowa sprzedaży, czy darowizny, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości;
 • Potwierdzenie opłaty rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w czynszu wydane przez wspólnotę mieszkaniową lub spółdzielnię;
 • Aktualne zaświadczenie o zameldowanych osobach, wydane przez gminę lub urząd miasta, stanowiące potwierdzenie, że w nieruchomości nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenie odprowadzenia podatku od mieszkania lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Zasięgnij pomocy profesjonalisty

Sposób na szybką sprzedaż mieszkania w Zabrze?

Sprzedaż mieszkania na własną rękę zajmuje dużo czasu i jest kosztownym procesem, gdyż wszystko robimy samodzielnie. Sporządzenie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie lokalu nabywcom i sfinalizowanie sprzedaży to zadania należące do nas. Gdy na dodatek nasz lokal znajduje się w mało ciekawej dzielnicy, mieszkanie jest zadłużone, zostało zalane, spalone w wyniku pożaru lub uległo innej negatywnej okoliczności, to sprzedanie mieszkania na własną rękę może potrwać nawet długie lata. Jeśli więc potrzebujemy pieniędzy szybko, nie mamy pieniędzy na generalny remont nieruchomości, lub zwyczajnie nie mamy czasu na samodzielne sprzedanie, można zwrócić się do pośrednika nieruchomości oraz skorzystać z jego pomocy, ponieważ taka współpraca posiada niemało zalet.

Zabrze: Wycena mieszkania w 24h

Dokładna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. małopolskie wykonana będzie przez specjalistów od nieruchomości, więc nie musimy się o nią martwić. Gdy decydujemy się na współpracę z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc eksperta oraz rady na każdym etapie transakcji. Nie musimy się martwić o samodzielne zgromadzenie wszystkich dokumentów, ponieważ pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie czego skieruje nas w odpowiednie miejsce, do jakiego powinniśmy udać się, aby uzyskać pozostałe dokumenty.

Specjaliści znający na perfekcyjnie Zabrze wykonają nam profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które będzie umieszczone na wielu stronach, a nawet na takich, do których my sami nie mamy dostępu. Zlecając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Zabrze oszczędzamy swój czas, bowiem za stały kontakt z Klientami odpowiedzialny jest specjalista poświęcający czas na zaprezentowanie lokalu Klientom. Ekspert posiada bardzo często dużo większe możliwości na zaprezentowanie oferty sprzedaży mieszkania niż my. Nie musimy osobiście brać udziału w negocjacjach z kupcami, które bardzo często są stresujące. Pośrednik nieruchomości jednak nie działa pod wpływem swoich emocji, bo nie jest zaangażowany osobiście w sprzedaż. Posiada on też potrzebne umiejętności oraz doświadczenie, za pomocą których jest on w stanie uzyskać bardziej atrakcyjną cenę. Nie musimy bać się o to czy nasza transakcja zostanie załatwiona zgodnie z przepisami prawa.