X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Zawiercie?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Zawiercie: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Zawiercie

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Jak można błyskawicznie i bez zarzutu sprzedać lokal w Zawiercie ?

W obecnych czasach bezpośrednia sprzedaż mieszkania nie jest wcale taka prosta jak się może wydawać. Przeznaczając mieszkanie na sprzedaż można bardzo długo oczekiwać nabywcy ? miesiącami, a nawet latami. Jest jednak wiele sposobów na to aby szybko i bez zarzutu spieniężyć nieruchomość, pobierając przy tym atrakcyjną sumę. Już mówimy jak to zrobić. Wielu osobom chcącym pilnie sprzedać mieszkanie, może się wydawać, że aby sprzedać nieruchomość wystarczy przedstawić niewysoką cenę. Nie do końca jest to prawdą, a szybki proces sprzedaży mieszkania o własnych siłach jest dość skomplikowaną operacją.

Dobra cena nieruchomości szybko sprzedawanej w Zawiercie to nie wszystko

Oczywiście wiadomo, że niska cena to ważny element procesu sprzedaży lokalu, i że bardzo dobrze przyciąga kupców, jednak często może to wzbudzać niemało podejrzeń. Zamieszczając w sieci ogłoszenia pilnie sprzedam mieszkanie musisz wiedzieć, że podczas ustalania ceny sprzedaży mieszkania, powinniśmy wziąć pod uwagę dwie rzeczy ? realną wartość wystawianego mieszkania, oraz aktualnie panującą na rynku sytuację. Właśnie dlatego cena, którą chcemy za nasze mieszkanie nie może być za wysoka, ani za niska. Za wysoka cena mieszkania zostanie od razu odrzucona przez większość Klientów. Natomiast Zaniżona cena może oznaczać, że lokal wymaga dużo własnego wkładu.

Wystawiając ogłoszenie sprzedaży mieszkania z komornikiem wskazane jest zamieścić w ogłoszeniu informację, że zamieszczona cena podlega negocjacjom. Stanowi to sygnał dla potencjalnych nabywców, że podana przez nas kwota nie jest ceną ostateczną. Warto również pamiętać, że czasem nieduże obniżenie ceny sprzedawanego przez nas mieszkania, potrafi spowodować, że liczba zainteresowanych kupnem nieruchomości wzrośnie. W tego typu sytuacjach wielu Klientów zgadza się na negocjację ceny, żeby tylko wyprzedzić resztę zainteresowanych. Dlatego też dzięki takiej operacji dużo lokali z niższą ceną wyjściową ostatecznie uzyskuje cenę równą cenom rynkowym, a czasami nawet trochę wyższą.

Reklama ważnym elementem błyskawicznej sprzedaży mieszkań w Zawiercie

Badania rynku nieruchomości wykazują, iż najlepiej sprzedające się mieszkania to te, które mają cenę rynkową lub nieco niższą. Warto o tym pamiętać gdy decydujemy się na sprzedaż mieszkania. Jeśli sami nie jesteśmy w stanie wyliczyć wartości mieszkania warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który sporządzi wycenę mieszkania. Takim sposobem nie dość że unikniemy przeszacowania wartości sprzedawanego lokalu, to jeszcze zwiększymy swoje szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Zawiercie? Nie ma co do tego wątpliwości, że na szybką sprzedaż lokalu z kredytem doskonały wpływ ma odpowiednie zaprezentowanie naszego obiektu, w końcu bez dobrej prezentacji nasza oferta może zniknąć wśród wielu innych. Warto w takim razie poświęcić na prezentację mieszkania trochę swojego czasu oraz zadbać o to, aby nasza reklama była atrakcyjna i zwracała uwagę kupców. Wielu sprzedających nieruchomości już na samym początku przy przeglądaniu ofert może zmarnować szansę na szybką sprzedaż lokalu. Powodem tego są najczęściej zdjęcia słabej jakości, które są zbyt ciemne, źle wykadrowane, czy takie, które uwidaczniają same wady mieszkania. Jeżeli jednak nie chcemy wydawać gotówki na fotografa zadbajmy przynajmniej o to aby w jak najlepszy sposób przedstawić nasz lokal.

Skuteczna sprzedaż nieruchomości dzięki reklamie obejmującej woj. śląskie

Jeśli chcemy żeby ogłoszenie trafiło do większego grona odbiorców można zamieścić ofertę o treści pilnie sprzedam mieszkanie także w serwisach społecznościowych na forach dotyczących sprzedaży mieszkań. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Zawiercie. Często bardzo dobrym wyborem może się także okazać promowanie naszego lokalu w bliskiej okolicy poprzez rozwieszanie ulotek. Pamiętajmy jednak, że nim postanowimy rozwiesić ogłoszenie w konkretnym miejscu, musimy upewnić się czy na sto procent możemy to zrobić zgodnie z prawem. Jak widać wszystkie wyżej wymienione zabiegi sprzedaży nieruchomości wymagają dość dużo czasu, ale potrafią one przynieść nam naprawdę bardzo dobre skutki.

Profesjonalne zdjęcia oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Zawiercie za gotówkę oraz odpowiednio napisany opis lokalu mogą się jednak okazać kluczem do naszego sukcesu. Nie zapominajmy jednak, że przygotowując opis wystawionego przez nas lokalu z komornikiem, musimy unikać pisania nieprawdziwych informacji. Przedstawienie lokalu w najlepszym świetle jest bardzo szybko weryfikowane przez kupujących podczas oglądania mieszkania. Pamiętajmy jednak o tym, że wszystko możemy przedstawić w pozytywnym świetle. Jeżeli chcemy sprzedać mieszkanie, które wymaga remontu a jest umiejscowione przy głównej ulicy, nie musimy pisać o tym, że przy ulicy jest głośno, ale warto wspomnieć o tym, że dzięki położeniu lokalu możemy szybko dostać się do centrum miasta.

Jaki typ mieszkania nabywamy w Zawiercie?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Przygotowując opis mieszkania do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Zawiercie warto też wypisać zalety dzielnicy na przykład parki, siłownie, boiska, ośrodki zdrowia, czy sklepy. Pamiętajmy o tym, że czasami wystarczy mała nieścisłość, aby stracić wiarygodność w oczach nabywcy. Sprzedając mieszkanie w Polsce nie możemy zapomnieć o tym aby reklamować naszą ofertę na wielu serwisach ogłoszeniowych przypisanych nieruchomościom lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Zawiercie. Takim sposobem możemy zwiększyć ilość osób zainteresowanych naszym lokalem. Przydałoby się także zainwestować trochę w promocję ogłoszenia np. przypinając je na górze strony, wstawić więcej zdjęć, dodać wyróżniające obramowanie, czy powiększyć czcionkę.

Wygląd domu na Zawiercie ma ogromne znaczenie podczas sprzedaży nieruchomości

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wiadome jest to, że duża część ludzi zwraca najpierw uwagę na wygląd, nie inaczej jest w przypadku osób zainteresowanych naszą nieruchomością. Z tego właśnie powodu na samym początku powinniśmy zrobić wszystko co możliwe, by mieszkanie, które sprzedajemy wzbudzało jak największe zainteresowanie wśród kupujących. Można być właścicielem wspaniałego mieszkania położonego w pięknej okolicy, jednak kiedy nienajlepiej przedstawimy nasze mieszkanie, szanse na szybkie spieniężenie mieszkania mogą zniknąć. Warto w takim razie pamiętać o tym, że w trakcie oglądania lokalu nasz potencjalny Klient będzie patrzeć nawet na drobne szczegóły. Dlatego też warto dobrze się przygotować do takiego spotkania, ponieważ dobrze zaprezentowany lokal może ukształtować warunki do rozpoczęcia negocjacji z naszym Klientem i spieniężenia nieruchomości w Zawiercie.

Obsługujemy zapytania typu pilnie sprzedam mieszkanie Zawiercie

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Zawiercie? Dobrze wiadomo, że ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego właśnie, aby powiększyć swoje szanse na szybszą sprzedaż nieruchomości za gotówkę należy zadbać o to aby w lokalu był porządek, a jeśli to konieczne wypadałoby też odświeżyć mieszkanie. Zrywanie starych tapet, czy odmalowanie ścian to niezbyt kosztowne zabiegi, które nie wymagają za wielkich umiejętności, ani siły, a jest to w stanie spowodować, że mieszkanie będzie wydawało się świeże i nowoczesne. Warto również pochować osobiste przedmioty na przykład zdjęcia, czy pamiątki rodzinne, aby w jak najlepszy sposób ułatwić osobie kupującej wstępne urządzenie lokalu. Należy pamiętać też o odpowiednim oświetleniu mieszkania, które spowoduje, że mieszkanie będzie sprawiało wrażenie większego. Ukaże ono również plusy i przykryje niektóre niedoskonałości. Pamiętajmy o tym przy samym robieniu fotografii nieruchomości do naszego ogłoszenia.

Przysposobienie nieruchomości przed wystawieniem oferty sprzedaży w Zawiercie

Należy pamiętać również o tym żeby zadbać o dobrą porę na oględziny lokalu, bo to od niej zależy czy kupiec będzie musiał stać w korkach, żeby do nas dojechać, czy jaki widok będzie za oknem. Publikując przemyślane ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Zawiercie, pamiętaj więc nabywca dysponuje swoim czasem, zastanówmy się nad tym, która godzina będzie najlepsza na ustalenie spotkania. Kolejnym niezwykle ważnym punktem, o którym wiele osób zapomina jest zapach panujący w lokalu. Zanim zaprosimy do lokalu Klienta powinniśmy przewietrzyć mieszkanie, a w następnym kroku napełnić delikatnym zapachem pieczonego domowego ciasta, czy na przykład kawy. Należy pamiętać jednak, żeby nie używać w takim celu ciężkiego zapachu perfum, kadzidełek, czy odświeżaczy powietrza.

Zawiercie: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Zawiercie? Podczas prezentacji mieszkania wcielając się w rolę sprzedającego i gospodarza, nie można zapomnieć o byciu miłym i empatycznym. Nie ma w tym nic dziwnego, że jesteśmy poddenerwowani i zmęczeni, kiedy nasz kolejny Klient szuka na siłę wad sprzedawanej nieruchomości przekładając plusy na drugi plan. Robi on to tylko i wyłącznie po to by w późniejszym czasie negocjować zejście z ceny. Niestety nie każdy sprzedający potrafi być sympatyczny, kiedy Klient stara się mu wmówić, że jego mieszkanie ma zupełnie inny wygląd niż w ogłoszeniu. Dlatego właśnie coraz większa liczba sprzedawców współpracuje z profesjonalistą w dziedzinie nieruchomości, który umie zachować zimną krew i skupia się na ważnych elementach sprzedaży mieszkania.

Pilna sprzedaż nieruchomości Zawiercie - dynamiczna obsługa ofert

Pamiętaj o skompletowaniu wymaganych dokumentów. Jeśli zależy nam na tym aby dokonać transakcji sprzedaży lokalu jak szybko się da, nie wolno nam zapomnieć o potrzebnych nam do tego dokumentach. Zebranie dokumentów jeszcze przed oglądania mieszkania, o wiele ułatwi i przyspieszy sprzedaż. Klient również nie będzie miał zbyt dużo czasu na rozmyślenie się.

Jeśli zdecydujemy się sprzedać naszą nieruchomość potrzebować będziemy dokumentów takich jak:

 • Numer księgi wieczystej nieruchomości;
 • Akt notarialny, albo inny dokument, który potwierdza prawo do mieszkania, które jest przedmiotem sprzedaży, np. umowa darowizny, bądź sprzedaży, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży lokalu;
 • Potwierdzenia opłaty rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez spółdzielnię lub wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o meldunkach, wydane przez urząd miasta lub gminę, które stanowi potwierdzenie, że w mieszkaniu nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenia opłacenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy profesjonalisty
 • Jak szybko sprzedać mieszkanie w Zawiercie?

  Sprzedaż nieruchomości na własną rękę to kosztowny i czasochłonny proces, ponieważ wszystko robimy sami. Stworzenie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, prezentacja lokalu kupcom i doprowadzenie do finalizacji sprzedaży to nasze zadanie. Gdy w dodatku nasz lokal znajduje się w nieciekawej dzielnicy, mieszkanie obciążone jest długami, zostało zalane, spalone w wyniku pożaru lub uległo innej negatywnej okoliczności, to samodzielne spieniężenie może ciągnąć się nawet przez lata. Jeśli potrzebujemy funduszy szybko, nie mamy wystarczającej ilości pieniędzy na wyremontowanie lokalu, lub nie mamy czasu na to aby samodzielnie zająć się sprzedażą, warto zwrócić się do pośrednika nieruchomości oraz skorzystać z jego pomocy, gdyż tego typu współpraca ma niemało zalet.

  Zawiercie: Wycena mieszkania w 24h

  Ekspercka Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. śląskie zostanie sporządzona przez specjalistów z dziedziny nieruchomości, więc nie musimy się o nią martwić. Podejmując się współpracy z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc profesjonalisty oraz rady na każdym z etapów transakcji. Nie ma powodu się martwić o samodzielne zgromadzenie wszystkich dokumentów, ponieważ pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie potrzeby skieruje nas w odpowiednie miejsce, w które powinniśmy udać się, żeby uzyskać potrzebne nam dokumenty.

  Specjaliści znający na perfekcyjnie Zawiercie przygotują nam profesjonalnie zrobione ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zostanie udostępnione na wielu branżowych stronach, nawet na tych, do których nie każdy ma dostęp. Zamieszczając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Zawiercie oszczędzamy czas, gdyż za stały kontakt z Klientami jest odpowiedzialny ekspert, który poświęca czas na zaprezentowanie nieruchomości nabywcom. Profesjonalista ma zwykle dużo większe możliwości prezentacji oferty sprzedaży mieszkania niż my. Nie musimy osobiście brać udziału w negocjacjach z Klientami, które nieraz bywają stresujące. Pośrednik nieruchomości nie działa pod wpływem swoich emocji, gdyż nie jest osobiście zaangażowany w sprzedaż. Posiada on również potrzebne umiejętności i doświadczenie, z pomocą których może uzyskać atrakcyjniejszą cenę. Nie trzeba bać się o to czy transakcja zostanie załatwiona zgodnie z prawem.