X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Zielona Góra?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Zielona Góra: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Zielona Góra

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Jak możnaby błyskawicznie i niezawodnie spieniężyć nieruchomość w Zielona Góra ?

Dziś bezpośrednia sprzedaż nieruchomości nie jest wcale taka prosta jak mogłoby się wydawać. Przeznaczając lokal na sprzedaż można długo oczekiwać nabywcy ? miesiącami, a nawet latami. Istnieje jednak niemało sposobów na to aby szybko i skutecznie spieniężyć mieszkanie, pobierając przy tym zadowalającą sumę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom chcącym pilnie sprzedać mieszkanie, może wydawać się, że aby ktoś kupił nieruchomość wystarczy zaproponować niską cenę. Nie do końca jest to prawdą, a szybka sprzedaż mieszkania o własnych siłach jest dość skomplikowana.

Niska cena nieruchomości szybko sprzedawanej w Zielona Góra to nie wszystko

Oczywiście wiadomo, że niska cena stanowi ważny element procesu sprzedaży lokalu, i bardzo dobrze przyciąga potencjalnych nabywców, lecz często może wzbudzać to wiele podejrzeń. Zamieszczając w sieci oferty pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że ustalając cenę sprzedaży mieszkania, powinno się wziąć pod uwagę dwa ważne czynniki ? realną wartość wystawianego lokalu, oraz aktualną sytuację rynkową. Z tego właśnie powodu cena, którą chcemy za nasze mieszkanie nie może być za duża, ani zbyt niska. Wygórowana cena nieruchomości od razu zostanie odrzucona przez większość potencjalnych nabywców. Z kolei Zaniżona cena może świadczyć o tym, że mieszkanie wymaga dużo wkładu własnego.

Wystawiając ogłoszenie sprzedaży mieszkania obciążone długiem wskazane jest zawrzeć w ogłoszeniu informację, że zamieszczona kwota podlega negocjacjom. Stanowi to wyraźny znak dla potencjalnych nabywców, że podana przez nas kwota nie jest ceną ostateczną. Warto też pamiętać, że nieduże obniżenie ceny sprzedawanego mieszkania, potrafi sprawić, że liczba zainteresowanych kupnem mieszkania wzrośnie. W tego typu sytuacjach wielu zainteresowanych przystaje na negocjowanie ceny, żeby tylko wyprzedzić pozostałych kupców. Dlatego właśnie dzięki takiej operacji wiele mieszkań z obniżoną ceną uzyskuje ostatecznie cenę rynkową, a nieraz nawet większą.

Reklama bardzo ważnym elementem błyskawicznej sprzedaży lokalu w Zielona Góra

Z badań rynku nieruchomości wynika, że najlepiej sprzedające się mieszkania to te, które mają cenę rynkową lub nieco niższą. Warto pamiętać o tym gdy decydujemy się na sprzedanie nieruchomości. Jeżeli sami nie umiemy określić kosztów naszej nieruchomości warto udać się po pomoc do profesjonalisty, który sam dokona wyceny naszej nieruchomości. W taki sposób nie dość że zapobiegniemy przeszacowaniu wartości sprzedawanego mieszkania, to w dodatku zwiększymy nasze szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Zielona Góra? Bez wątpienia na szybką sprzedaż mieszkania z kredytem bardzo dobry wpływ ma odpowiednie zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez odpowiedniej prezentacji nasza oferta może zniknąć wśród wielu innych. Warto w takim razie poświęcić na to trochę swojego czasu i zatroszczyć się o to, by reklama była jak najbardziej atrakcyjna i zwracała uwagę nabywców. Dużo sprzedających nieruchomości już na samym początku kiedy Klient przegląda oferty potrafi zmarnować szansę na szybką sprzedaż mieszkania. Spowodowane jest to najczęściej słabej jakości zdjęciami, które są źle wykadrowane, słabo oświetlone, czy uwidaczniające wady mieszkania zamiast podkreślać jego zalety. Jeżeli jednak nie chcemy wydawać pieniędzy na fotografa zatroszczmy się chociaż o to aby w jak najlepszy sposób pokazać nasz lokal.

Jaki typ mieszkania kupujemy w Zielona Góra?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Przygotowując opis mieszkania do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Zielona Góra warto też wymienić plusy dzielnicy między innymi parki, siłownie, boiska, ośrodki zdrowia, czy sklepy. Nie zapominajmy też o tym, że czasami wystarczy niewielka nieścisłość, żeby utracić wiarygodność w oczach Klienta. Sprzedając nieruchomość w naszym kraju nie zapomnijmy o tym aby promować naszą ofertę na licznych serwisach ogłoszeniowych przypisanych nieruchomościom lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Zielona Góra. Takim sposobem możemy zwiększyć ilość osób zainteresowanych kupnem naszej nieruchomości. Warto także sfinansować reklamę naszego ogłoszenia np. przypinając naszą ofertę na górze strony, dodać więcej zdjęć, wstawić wyróżniające obramowanie, lub powiększyć rozmiar czcionki.

Skuteczna sprzedaż nieruchomości przez reklamę na całe woj. lubuskie

Jeżeli chcemy aby ogłoszenie trafiło do większego grona odbiorców można umieścić ogłoszenie o treści pilnie sprzedam mieszkanie także w mediach społecznościowych na forach przeznaczonych do sprzedaży mieszkań. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Zielona Góra. Często bardzo dobrym wyborem może okazać się też promowanie naszej nieruchomości w pobliskiej okolicy poprzez rozwieszanie ulotek. Musimy jednak pamiętać, że przed tym jak zdecydujemy się na rozwieszenie ogłoszenia w jakimś miejscu, powinniśmy upewnić się czy na sto procent możemy zrobić to nie łamiąc prawa. Jak widać wszystkie wymienione powyżej techniki sprzedaży lokalu wymagają dość dużo czasu, jednak mogą one przynosić naprawdę dobre rezultaty.

Profesjonalnie wykonane fotografie oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Zielona Góra za gotówkę oraz odpowiednio spisany opis nieruchomości mogą okazać się kluczem do sukcesu. Nie możemy jednak zapomnieć o tym, że sporządzając opis naszego mieszkania z komornikiem, musimy unikać pisania nieprawdziwych informacji. Ukazanie mieszkania w najlepszym świetle może zostać szybko zweryfikowane przez kupca podczas oglądania lokalu. Nie zapomnijmy jednak o tym, że każdą informację możemy ukazać w dobrym świetle. Jeśli mamy zamiar sprzedać mieszkanie do remontu, które umiejscowione jest przy głównej ulicy, nie musimy wspominać o halasie z zewnątrz, ale warto napisać, że dzięki jego położeniu można szybko dotrzeć do centrum.

Pytania osób wystawiających oferty sprzedam szybko mieszkanie

Specjalizujemy się w szybkiem skupie nieruchomości Zielona Góra i posiadamy wieloletnie doświadczenie obejmujące przeróżne sytuacje, a także różnego typu stany prawne. Dysponujemy środkami finansowymi, dzięki którym możemy przeprowadzić wszelkie transakcje gotówkowe Zielona Góra. Skup nieruchomości okazuje się być naprawdę bardzo korzystnym wyjściem dla właścicieli nieruchomości, gdyż pozwala to na bardzo szybkie wyjście z problemów dotyczących mieszkania i przywrócenie im poczucia bezpieczeństwa i płynności finansowej. Sugerujemy właścicielom nieruchomości pomoc w załatwieniu wszystkich formalności oraz błyskawiczną sprzedaż. Środki otrzymane za sprzedanie mieszkania właściciel dostaje albo od razu po sfinalizowaniu umowy – gotówką bądź przelewem na wskazane konto bankowe w ciągu dwudziestu czterech godzin od podpisania umowy.
Tak, inaczej nasz zespół nie cieszyłby się opinią firmywychodzącej naprzeciw oczekiwaniom Klientów w Zielona Góra. Część naszej firmy to eksperci, którzy mają doświadczenie w skupie lokali, działają w terenie oraz dojeżdżają do wszystkich naszych Klientów. Trzeba tylko się z nami skontaktować, a także ustalić najbardziej odpowiadający Państwu termin. Specjaliści z naszej firmy obsługują swych Klientów w całym kraju w małych wsiach, miasteczkach oraz dużych miastach. Lokalizacja nie ma dla nas najmniejszego znaczenia.
Nasza firma jest zarówno znaną firmą na rynku nieruchomości obejmującym Zielona Góra oraz cenioną przez naszych Klientów. Współpracuje z nami szereg kancelarii prawnych i eksperci finansowi, a sam nasz zespół jest doświadczony w swoim fachu. Zaufało nam wielu Klientów, którzy skorzystali z naszej oferty, oraz których ani razu nie zawiedliśmy. Cechujemy się uczciwością, ponieważ wykonujemy naszą pracę zgodnie z etyką zawodową oraz przepisami polskiego prawa. Na sporządzaną przez naszych ekspertów wpływa kilka czynników. Taka wycena nie będzie zobowiązywała Państwa do niczego, lecz pozwoli Państwu na porównanie pozostałych ofert z naszą i wybranie tej lepszej. Jednak zazwyczaj to nasza firma realizuje transakcję, oferując nawet 90 procent wartości rynkowej danej nieruchomości i płacąc natychmiastowo.
Konto nie jest przez nas wymagane, ponieważ pieniądze wypłacamy zarówno na konto, jak i gotówką do ręki w chwili finalizacji umowy sprzedaży mieszkania w Zielona Góra. Osoba sprzedająca otrzymuje kwotę w gotówce. Tego typu rozwiązanie jest zarówno wygodne jak i bezpieczne, a dodatkowo pozwala wyjść z długów bądź rozwiązać inne problemy finansowe. Jeżeli jednak właściciel zdecyduje się na otrzymanie pieniędzy za pomocą przelewu, to przelejemy środki na wskazane przezeń konto bankowe w 24 godziny od sfinalizowania umowy.
zasady zgodnie z którymi pracujemy są precyzyjnie i jasno określone. Po kontakcie z naszym Klientem spotykamy się z nim w miejscowości Zielona Góra na oględziny nieruchomości, a następnie nasz specjalista sporządza wycenę tego lokalu, którą otrzymuje Klient, który chce jak najszybciej spieniężyć dane mieszkanie. Jeżeli zaakceptuje on wycenę przygotowujemy i podpisujemy umowę w jedynie 24 godziny, a gotówkę wypłacamy błyskawicznie do ręki. Wszystkie sprawy traktowane są przez naszą firmę indywidualnie i każdy nasz Klient jest dla nas ważny, bowiem skup lokali wymaga dostosowania się do potrzeb naszego Klienta.
By sprzedać mieszkanie należy okazać akt własności nieruchomości mającej być przedmiotem sprzedaży. Naszemu specjaliście, który skontaktuje się z Państwem wystarczyć będzie tylko numer księgi wieczystej tej nieruchomości. W przypadku gdy nie posiadają państwo aktu własności, taki numer księgi wieczystej otrzymać można w wyznaczonym dla lokalizacji mieszkania sądzie rejonowym Zielona Góra. Inne potrzebne przedstawicielowi naszej firmy dokumenty to dowód osobisty i oświadczenie o postępowaniu spadkowym, osobach zameldowanych w mieszkaniu, bądź zaległościach. Warto pamiętać, że nasz specjalista oddelegowany do współpracy z Państwem ma zadanie pomóc w skompletowaniu potrzebnej dokumentacji. Transakcja mieszkania dopełniana jest przez nas u notariusza, a sprzedawca może skorzystać z porady prawnej nim spienięży swój lokal, co oczywiście nie niesie za sobą żadnych dodatkowych kosztów.
Obsługa sprzedaży lokali wymaga bardzo profesjonalnego, a także jak najszybszego działania w trosce o czas naszych Klientów. Każda z transakcji sprzedaży nieruchomości jest możliwie jak najbardziej uproszczona i dokonywana jest u notariusza, który potwierdza moc prawną powagą swego urzędu. W przypadku sprzedaży lokalu o bardziej skomplikowanej formie prawnej transakcja taka może wymagać późniejszego kontaktu, ale naprawdę rzadko się tak dzieje. W takich wypadkach prosimy o zostawienie nam swojego numeru kontaktowego, na który będziemy mogli zadzwonić w celu kontaktu z Państwem. W przypadku Klientów stale zamieszkałych za granicą preferujemy zabieg polegający na opoważnieniu osoby, która jest zaufana i mieszka lub przebywa na terenie Polski w celu reprezentowania interesów naszego Klienta. Taka osoba będzie zastępować Klienta w urzędzie i pomoże w skompletowaniu dokumentacji.
W przypadku osób, które są niepełnoletnie, mogą się one stać posiadaczami nieruchomości lub udziałów w mieszkaniu w wyniku postępowania spadkowego bądź uzyskania darowizny. Sprzedaż nieruchomości w takim przypadku wychodzi poza zakres zarządzania dobrami, do których rodzice bądź opiekunowie prawni zostali uprawnieni, więc operacja ta wymaga uzyskania zgody sądu na dokonanie tej transakcji. W sądzie wnioskować można o uzyskanie pozwolenia na rozszerzenie zakresu gospodarowania dobrami dziecka. Nastać może to na drodze sądowej, ale nie jest to niezbędne. Sprzedanie takiego lokalu odbyć może się tylko i wyłącznie gdy sąd wyda pozytywny wyrok oraz gdy zostanie on uprawomocniony. Sąd kieruje się jednak przede wszystkim dobrem dziecka.
Jak już przedtem wspomnieliśmy, nasza firma od skupu mieszkań słynie z elastyczności, a nasi przedstawiciele podchodzą do każdej sprawy indywidualnie, co oznacza, że wszystkie okoliczności transakcji szybkiej sprzedaży nieruchomości to kwestia osobistych uzgodnień. Warunki wyznaczone ujęte są w umowie, która jest podpisywana u notariusza. Naszą podstawą jest dobro naszych Klientów, jest ono najważniejsze jak i ochrona interesów Klienta, dlatego jesteśmy dla nich wyrozumiali w ich sytuacji, która bardzo często jest naprawdę ciężka. Każdy z etapów współpracy z nami jest przejrzysty i eliminuje wszelkie nieporozumienia.
Na samym początku wystarczy jedynie skontaktować się z nami, a my udzielimy Państwu jak najbardziej wyczerpujących informacji dotyczących dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji sprzedaży lokalu. Jednymi z ważniejszych są z pewnością akty notarialne, bądź numer księgi wieczystej lokalu. Pośród innych należy też wspomnieć akt nabycia nieruchomości albo postanowienie sądowe o nabyciu spadku. W przypadku zajścia okoliczności trzeba także przygotować zaświadczenie o zaległościach w czynszu lub o liczbie osób zameldowanych w mieszkaniu. W celu otrzymania większej ilości obszernych wskazówek warto skontaktować się z namimailem bądź przez telefon.
Jesteśmy profesjonalistami z doświadczeniem na rynku nieruchomości i nie boimy się żadnych cięższych sytuacji. Zajmujemy się zarówno skupem mieszkań ze skomplikowaną sytuacją prawną, z komornikiem czy zadłużeniem, jak i mieszkań uległych zalaniu czy pożarowi, które wymagają większego remontu. Za sobą mamy szereg kancelarii prawnych, a także cieszymy się wsparciem prawników, którzy dzięki swojej wprawie potrafią pomóc przy rozwiązaniu nawet najcięższych przypadków sprzedaży nieruchomości. Trzeba także pamiętać, że za każdym razem pracujemy odpowiedzialniei oferujemy naszym Klientom najbardziej korzystną cenę oraz poczucie bezpieczeństwa.
Tak, nasi Klienci chcąc szybko sprzedać swoją nieruchomość, przed podpisaniem i sfinalizowaniem umowy mogą zaznajomić się z samą umową z prawnikiem i notariuszem, którzy będą mogli rozjaśnić każdą niejasność, czy wątpliwości dotyczące treści umowy oraz odpowiedzą na każde dotyczące umowy pytanie. Nasi Klienci zamieszkujący Zielona Góra i okolice mają także zagwarantowaną pomoc w sytuacjach związanych ze złą sytuacją mieszkania, prawną bądź finansową.
Pracując od lat na rynku nieruchomości obejmującym Zielona Góra wiele razy dokonywaliśmy skupu lokali zadłużonych, czy mieszkań z zajęciem komorniczym. We wszystkich przypadkach pomagaliśmy naszym Klientom w pozbyciu się ich długów przynajmniej w części, a czasem nawet w całości. Przygotowywane przez naszych specjalistów wyceny mieszkań zawsze są zgodne z obecnymi cenami rynkowymi, a także uwzględniają wszelkiego typu okoliczności, wraz z obciążaniami zapisanymi w księdze wieczystej. W takich sytuacjach wycena pomniejszana jest o wartość należności żądanych przez wierzycieli. W przypadku obciążeń związanych z komornikiem dotyczą one dużej liczby właścicieli nieruchomości. Prowadzona przez nas działalność obejmująca Zielona Góra gwarantuje bardzo dobre warunki naszym Klientom oraz najbardziej atrakcyjną cenę. Pieniądze otrzymywane przez naszego Klienta po finalizacji umowy wypłacone zostają gotówką oraz wyłącznie sam Klient zadecyduje czy mają być one wydane na pokrycie długów czy innych zobowiązań.

Wygląd oferty domu na Zielona Góra ma bardzo duże znaczenie podczas sprzedaży nieruchomości

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wiadome jest to, że większa część ludzi najpierw patrzy na wygląd, nie inaczej sprawy się mają w przypadku osób zainteresowanych naszą nieruchomością. Dlatego też od samego początku wypadałoby zrobić wszystko co możliwe, by mieszkanie, które sprzedajemy wzbudziło możliwie jak największe zainteresowanie wśród potencjalnych kupujących. Możemy być posiadaczami pięknego mieszkania z cudowną okolicą, lecz gdy nienajlepiej zaprezentujemy nasz lokal, możliwości na szybką sprzedaż lokalu mogą legnąć w gruzach. Warto w takim razie pamiętać o tym, że podczas oglądania mieszkania kupiec patrzeć będzie nawet na mniejsze szczegóły. Z tego właśnie powodu trzeba stosownie przygotować się do takowej wizyty, ponieważ odpowiednio zaprezentowany lokal może stworzyć warunki do rozpoczęcia negocjacji z Klientem i spieniężenia lokalu w Zielona Góra.

Obsługujemy zlecenia typu pilnie sprzedam nieruchomość Zielona Góra

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Zielona Góra? Doskonale wiemy, że niezwykle istotne jest pierwsze wrażenie. Dlatego właśnie, by zwiększyć swoją szansę na szybką sprzedaż lokalu za gotówkę powinniśmy zadbać o to by w naszym mieszkaniu był porządek, a jeżeli jest to konieczne należy również odświeżyć lokal. Odmalowanie ścian, czy zerwanie starych tapet to niezbyt kosztowne operacje i nie wymagają one zbyt dużej wiedzy, ani sił, a potrafi to sprawić, że mieszkanie będzie wydawało się świeże i nowoczesne. Należy również schować osobiste przedmioty takie jak zdjęcia, czy pamiątki rodzinne, żeby jak najbardziej ułatwić kupcowi wstępną organizację nieruchomości. Pamiętajmy także o odpowiednim oświetleniu mieszkania, które spowoduje, że mieszkanie będzie się wydawać większe. Uwidoczni ono również plusy nieruchomości i zakryje niektóre niedoskonałości. Warto o tym pamiętać już przy robieniu fotografii nieruchomości do ogłoszenia.

Przysposobienie nieruchomości przed wystawieniem oferty sprzedaży w Zielona Góra

Należy pamiętać także o tym aby zadbać o dobrą porę prezentacji mieszkania, ponieważ to od niej będzie zależało czy Klient będzie stał w korkach, by dojechać do nas, czy jaki widok będzie widoczny za oknem. Zamieszczając przemyślane ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Zielona Góra, pamiętaj więc nasz Klient dysponuje swoim czasem, powinniśmy zastanowić się nad tym, jaka godzina będzie dobra na takie spotkanie. Następnym bardzo ważnym elementem, o którym wiele osób zapomina jest zapach, który unosi się w mieszkaniu. Jeszcze przed zaproszeniem do mieszkania naszych Klientów zadbajmy o to aby przewietrzyć lokal, a następnie postarać się wypełnić lekkim zapachem pieczonegodomowej roboty ciasta, czy chociażby kawy. Należy pamiętać jednak, aby nie używać w tym celu ciężkiego zapachu kadzidełek, czy perfum.

Zielona Góra: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Zielona Góra? W czasie oględzin lokalu wcielając się w rolę gospodarza i sprzedawcy, należy pamiętać o byciu miłym i empatycznym. Nie dziwne, że możemy być zmęczeni i poddenerwowani, jak kolejna osoba specjalnie szuka wad naszego lokalu odkładając zalety na bok. Robi to jedynie z tego powodu aby w późniejszym czasie negocjować zejście z ceny. Nie każdy potrafi okazać sympatię, gdy kupiec wmawia mu, że jego nieruchomość wygląda inaczej niż na ogłoszeniu. Z tego też powodu Coraz większa ilość sprzedających zaczyna współpracę z profesjonalistą od nieruchomości, który zachowuje zimną krew i skupia się na istotnych elementach sprzedaży nieruchomości.

Pilna sprzedaż nieruchomości Zielona Góra - profesjonalna obsługa ofert

Pamiętaj o zebraniu potrzebnych dokumentów. Jeżeli zależy nam na tym aby sfinalizować transakcję sprzedaży mieszkania w jak najszybszy sposób, nie można zapomnieć o potrzebnej nam dokumentacji. Zebranie dokumentów przed prezentacją mieszkania, pomoże w sprzedaży i przyspieszy jej proces. Kupujący także nie będzie miał zbyt dużo czasu na rozmyślenie się.

Jeśli zdecydujemy się sprzedać nieruchomość potrzebne nam będą dokumenty takie jak:

 • Numer księgi wieczystej mieszkania;
 • Akt notarialny, lub inny dokument, który potwierdza prawo do nieruchomości przez nas sprzedawanej, np. umowa darowizny, bądź sprzedaży, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży lokalu;
 • Potwierdzenia opłaty rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez spółdzielnię lub wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o meldunkach, wydane przez urząd miasta lub gminę, stanowiące potwierdzenie, że w lokalu nikt nie jest zameldowany; Potwierdzenia zapłacenia podatku od mieszkania lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Zasięgnij pomocy specjalisty

Sposób na szybką sprzedaż mieszkania w Zielona Góra?

Sprzedanie lokalu na własną rękę zajmuje dużo czasu i jest kosztownym procesem, ponieważ wszystko robimy samodzielnie. Sporządzenie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, prezentacja nieruchomości nabywcom, oraz doprowadzenie do finalizacji transakcji to zadanie należące do nas. Jeśli w dodatku nasz lokal mieści się w nie najlepszej okolicy, mieszkanie jest zadłużone, uległo zalaniu, pożarowi, lub innym nieprzyjemnym okolicznościom, to spieniężenie lokalu na własną rękę może ciągnąć się nawet przez długie lata. Jeżeli więc potrzebujemy funduszy jak najszybciej, nie możemy pozwolić sobie na wyremontowanie nieruchomości, czy nie mamy czasu na samodzielną sprzedaż, powinniśmy zwrócić się do pośrednika nieruchomości oraz skorzystać z jego profesjonalnej pomocy, bo współpraca taka posiada niemało zalet.

Zielona Góra: Wycena mieszkania w 24h

Dokładna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. lubuskie sporządzona zostanie przez specjalistów z dziedziny nieruchomościi nie ma powodu się o nią martwić. Podejmując się współpracy z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na profesjonalną pomoc i doradztwo na wszystkich etapach transakcji. Nie musimy się martwić o samodzielne skompletowanie potrzebnej dokumentacji, bowiem pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie czego skieruje nas do odpowiedniego miejsca, do jakiego powinniśmy się udać, żeby uzyskać potrzebne nam dokumenty.

Profesjonaliści znający na perfekcyjnie Zielona Góra sporządzą nam profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zostanie zamieszczone na wielu stronach branżowych, a nawet na takich, do których nie każdy ma dostęp. Umieszczając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Zielona Góra oszczędzamy swój czas, bowiem za stały kontakt z Klientami odpowiedzialny jest ekspert poświęcający czas na prezentację mieszkania osobom zainteresowanym. Specjalista posiada bardzo często o wiele większe na zaprezentowanie oferty sprzedaży nieruchomości niż my. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z nabywcami, które nierzadko są stresujące. Pośrednik nieruchomości nie działa pod wpływem swoich emocji, bo nie jest zaangażowany osobiście w tę sprzedaż. Posiada on również niezbędne umiejętności oraz doświadczenie, za pomocą których jest w stanie uzyskać bardziej atrakcyjną cenę. Nie trzeba bać się o to czy transakcja załatwiona będzie zgodnie z obowiązującym prawem.