X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Żory?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Żory: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Żory

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

W jaki sposób można błyskawicznie i najskuteczniej spieniężyć mieszkanie w Żory ?

Dziś bezpośrednia sprzedaż nieruchomości nie jest taka łatwa jak się może wydawać. Przeznaczając lokal na sprzedaż możemy długo czekać na nabywcę ? miesiącami, a nawet latami. Istnieje jednak wiele sposobów na to aby w krótkim czasie i skutecznie sprzedać nieruchomość, pobierając przy tym atrakcyjną kwotę. Już mówimy jak to zrobić. Wielu osobom, które chcą pilnie sprzedać mieszkanie, może wydawać się, że aby ktoś kupił nieruchomość trzeba tylko przedstawić atrakcyjną dla Klienta cenę. Nie jest to do końca prawdą, a szybka sprzedaż nieruchomości na własną rękę jest dość skomplikowana.

Atrakcyjna oferta cenowa nieruchomości pilnie sprzedawanej w Żory nie wystarczy

Oczywiście nie ma co do tego wątpliwości, że atrakcyjna oferta to ważny element sprzedaży nieruchomości, i że bardzo dobrze przyciąga uwagę kupców, lecz często potrafi wzbudzać to dużo podejrzeń. Zamieszczając w sieci ogłoszenia pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że ustalając cenę sprzedaży mieszkania, powinieneś wziąć pod uwagę dwa czynniki ? realną wartość wystawianego lokalu, oraz aktualną sytuację rynkową. Z tego właśnie powodu cena, którą chcemy za naszą nieruchomość nie może być za wysoka, ani za mała. Zawyżona cena nieruchomości zostanie bez wątpienia odrzucona przez większość potencjalnych Klientów. Natomiast Zaniżona cena może oznaczać, że oferowany lokal wymaga dużo wkładu własnego.

Publikując ogłoszenie sprzedaży mieszkania obciążone długiem wskazane jest umieścić w ogłoszeniu informację, że podana kwota podlega negocjacjom. Stanowi to wyraźny sygnał dla potencjalnych kupujących, że umieszczona w ogłoszeniu cena nie jest ostateczna. Warto także zaznaczyć, że niewielkie obniżenie ceny sprzedawanego lokalu, może sprawić, że liczba zainteresowanych kupnem lokalu wzrośnie. W tego typu sytuacjach wielu kupujących zgadza się na negocjację ceny, żeby tylko wyprzedzić pozostałych zainteresowanych. Dlatego właśnie dzięki takiemu zabiegowi wiele mieszkań z obniżoną ceną ostatecznie otrzymuje cenę rynkową, a nieraz nawet nieco wyższą.

Reklama bardzo ważnym elementem prędkiej sprzedaży lokalu w Żory

Badania rynku nieruchomości wykazują, iż najlepiej sprzedającymi się mieszkaniami są te, które mają cenę rynkową lub nieco niższą. Warto o tym pamiętać gdy decydujemy się na sprzedaż mieszkania. Jeśli sami nie jesteśmy w stanie oszacować wartości mieszkania warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który dokona wyceny naszego lokalu. Takim sposobem nie dość że zapobiegniemy przeszacowaniu wartości mieszkania, to w dodatku zwiększymy swoje szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzimy jako skup nieruchomości w Żory? Bez wątpienia na szybką sprzedaż lokalu z kredytem bardzo dobrze wpływa jak najlepsze zaprezentowanie naszego obiektu, w końcu bez odpowiedniej prezentacji nasze ogłoszenie może zniknąć wśród wielu innych. Warto więc poświęcić na prezentację lokalu trochę swojego czasu oraz zatroszczyć się o to, by nasza reklama była jak najbardziej atrakcyjna i przyciągała uwagę potencjalnych kupców. Wielu sprzedawców nieruchomości już na samym początku kiedy potencjalny kupujący przegląda oferty może stracić szansę na szybką sprzedaż lokalu. Powodem tego są najczęściej zdjęcia słabej jakości, które są źle wykadrowane, słabo oświetlone, czy uwidaczniające wady mieszkania zamiast podkreślać jego zalety. Jeśli jednak nie chcemy wydawać gotówki na fotografa zadbajmy o to żeby jak najlepiej przedstawić naszą nieruchomość.

Skuteczna sprzedaż nieruchomości dzięki reklamie obejmującej woj. lubelskie

Jeśli chcemy żeby oferta trafiła do większego grona odbiorców możemy wstawić ofertę o treści pilnie sprzedam mieszkanie także w portalach społecznościowych na forach przeznaczonych do sprzedaży nieruchomości. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Żory. Czasami bardzo dobrym wyborem może okazać się również reklamowanie naszej nieruchomości w bliskiej okolicy przez rozwieszanie ulotek. Musimy jednak pamiętać, że przed tym jak zdecydujemy się na rozwieszenie ogłoszenia w jakimś miejscu, musimy być pewni czy na sto procent możemy zrobić to nie łamiąc prawa. Jak można zauważyć wszelkie wymienione wcześniej sposoby na sprzedanie lokalu pochłaniają trochę czasu, jednak potrafią one przynieść wspaniałe skutki.

Profesjonalne zdjęcia oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Żory za gotówkę i odpowiednio sporządzony opis lokalu potrafią okazać się kluczem do naszego sukcesu. Warto również podkreślić, że sporządzając opis naszego lokalu z komornikiem, nie możemy pisać nieautentycznych informacji. Ukazanie nieruchomości w najlepszym, wręcz wyidealizowanym świetle jest bardzo szybko weryfikowane przez zainteresowanego podczas oglądania nieruchomości. Pamiętajmy jednak o tym, że każdą informację możemy przedstawić w dobrym świetle. Jeżeli chcemy sprzedać mieszkanie, które wymaga remontu a jest umiejscowione przy głównej ulicy, nie trzeba wspominać o halasie z zewnątrz, lecz warto wspomnieć o tym, że dzięki położeniu lokalu można szybko dostać się do centrum.

Jakiego rodzaju mieszkania skupujemy w Żory?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Przygotowując opis mieszkania do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Żory warto opisać zalety okolicy na przykład ośrodki zdrowia, sklepy, szkoły, tereny zielone, czy rekreacyjne. Nie zapominajmy również o tym, że nieraz wystarczy małe niedociągnięcie, aby utracić wiarygodność w oczach kupującego. Decydując się na sprzedaż lokalu w naszym kraju pamiętajmy o tym by promować naszą ofertę na jak największej ilości serwisów ogłoszeniowych przypisanych nieruchomościom lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Żory. W ten sposób możemy zwiększyć liczbę osób zainteresowanych kupnem naszego mieszkania. Przydałoby się też włożyć trochę pieniędzy w reklamę ogłoszenia np. przypinając naszą ofertę u góry strony, zwiększyć ilość zdjęć, dodać wyróżniającą ramkę, czy zwiększyć czcionkę.

Wygląd domu na Żory ma wielkie znaczenie podczas sprzedaży mieszkania

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wszyscy doskonale wiemy, że większa część ludzi na początku zwraca uwagę na wygląd, nie inaczej wygląda to w przypadku osób zainteresowanych naszą nieruchomością. Dlatego już od samego początku powinniśmy zrobić wszystko co w naszej mocy, żeby sprzedawane przez nas mieszkanie wzbudziło jak największe zainteresowanie wśród Klientów. Można być właścicielem wspaniałego mieszkania położonego w pięknej okolicy, jednak jeżeli nienajlepiej przedstawimy nasze mieszkanie, nasze szanse na szybką sprzedaż mieszkania mogą zmaleć. Pamiętajmy więc o tym, że w czasie oględzin mieszkania kupujący patrzył będzie nawet na najdrobniejsze szczegóły. Z tego powodu wypada odpowiednio przygotować się do tego spotkania, bo dobra prezentacja lokalu może stworzyć warunki do zaczęcia negocjacji z kupującym i sprzedania lokalu w Żory.

Realizujemy zlecenia typu pilnie sprzedam nieruchomość Żory

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Żory? Dobrze wiadomo, że ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego też, by powiększyć naszą szansę na szybkie spieniężenie lokalu za gotówkę powinniśmy zadbać o to by w lokalu panował porządek, a jeżeli to konieczne należy również odświeżyć mieszkanie. Zerwanie starej tapety, czy pomalowanie ścian na nowo to niezbyt kosztowne operacje i nie wymagają one za dużej wiedzy, ani użycia siły, a może to uczynić, że mieszkanie będzie wyglądało na nowoczesne i świeże. Należy również zabrać, lub schować wszelkie osobiste rzeczy takie jak zdjęcia, bądź pamiątki rodzinne, by w jak najlepszy sposób ułatwić przyszłemu właścicielowi wstępne urządzenie mieszkania. Należy pamiętać też o odpowiednim oświetleniu lokalu, z pomocą którego lokal będzie się wydawać większy. Ukaże ono także zalety i przykryje pewne wady. Warto o tym pamiętać podczas robienia zdjęć do ogłoszenia.

Przysposobienie nieruchomości przed wystawieniem oferty sprzedaży w Żory

Nie zapomnijmy również o tym aby zadbać o odpowiednią porę prezentacji lokalu, bo to od niej będzie zależało czy kupiec będzie musiał stać w korkach, żeby dotrzeć do celu, czy też jaki widok będzie za oknem. Zamieszczając przemyślane ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Żory, pamiętaj w takim wypadku nasz nabywca dysponuje czasem, pomyślmy nad tym, która godzina będzie idealna na ustalenie takiego spotkania. Kolejnym niezwykle ważnym elementem, o jakim niektórzy zapominają jest zapach, który unosi się w lokalu. Przed tym jak zaprosimy do lokalu gości zadbajmy o to aby najpierw przewietrzyć pomieszczenie, a następnie wypełnić ładną wonią pieczonegodomowej roboty ciasta, czy na przykład kawy. Warto pamiętać jednak, żeby nie używać w tym celu zbyt ciężkich zapachów odświeżaczy powietrza, perfum, czy kadzidełek.

Żory: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Żory? Podczas prezentacji nieruchomości wcielając się w rolę gospodarza i sprzedającego, nie można zapomnieć o byciu sympatycznym i miłym. Nie ma w tym nic dziwnego, że jesteśmy poddenerwowani czy zmęczeni, gdy kolejny potencjalny nabywca szuka na siłę wad sprzedawanego lokalu spychając zalety na drugi plan. Robi to tylko i wyłącznie po to aby później negocjować zejście z ceny. Nie każdy sprzedający umie być sympatyczny, kiedy kupujący wmawia mu, że lokal różni się od tego co przedstawiono na ogłoszeniu. W takich przypadkach Coraz większa ilość sprzedających zaczyna współpracę z profesjonalnym doradcą nieruchomości, który potrafi zachować zimną krew i może skupić się na najważniejszych sprawach dotyczących sprzedaży mieszkania.

Pilna sprzedaż nieruchomości Żory - profesjonalna obsługa ofert

Nie zapomnij o przyszykowaniu niezbędnych dokumentów. Jeżeli zależy nam na finalizacji transakcji sprzedaży lokalu jak najszybciej, nie możemy zapomnieć o najważniejszej dokumentacji. Zebranie dokumentów przed zaprezentowaniem lokalu, pomoże w sprzedaży i przyspieszy jej proces. Klient też nie będzie miał zbyt wiele czasu na to by zmienić decyzję.

Jeśli zdecydujemy się sprzedać nasze mieszkanie potrzebne nam będą dokumenty takie jak:

 • Numer księgi wieczystej nieruchomości;
 • Akt notarialny, czy też inny dokument potwierdzający prawo do nieruchomości przez nas sprzedawanej, np. umowa darowizny, bądź sprzedaży, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania;
 • Potwierdzenie opłacenia rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w czynszu wydane przez spółdzielnię, bądź wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o meldunkach, wydane przez urząd miasta lub gminę, stanowiące potwierdzenie, że w nieruchomości nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenia opłacenia podatku od mieszkania lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Zasięgnij pomocy eksperta
 • W jaki sposób sprzedać mieszkanie w Żory?

  Sprzedanie mieszkania na własną rękę to kosztowna i czasochłonna operacja, ponieważ wszystko musimy zrobić sami. Napisanie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie mieszkania potencjalnym kupcom i finalizacja transakcji to nasze zadanie. Kiedy w dodatku nasza nieruchomość mieści się w nie najciekawszej dzielnicy, mieszkanie jest obciążone długiem, uległo pożarowi, zalaniu lub innym negatywnym okolicznościom, to sprzedaż nieruchomości na własną rękę może trwać lata. Jeżeli więc potrzebujemy pieniędzy w krótkim terminie, nie mamy wystarczającej ilości pieniędzy na remont mieszkania, albo zwyczajnie nie mamy wolnego czasu na samodzielne sprzedanie, warto zwrócić się do pośrednika nieruchomości oraz skorzystać z jego profesjonalnej pomocy, ponieważ tego typu współpraca posiada niemało zalet.

  Żory: Wycena mieszkania w 24h

  Profesjonalna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. lubelskie sporządzona zostanie przez profesjonalistów od nieruchomościi nie musimy się o nią martwić. Podejmując się współpracy z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc eksperta oraz rady na wszystkich etapach transakcji. Nie trzeba martwić się o samodzielne zgromadzenie potrzebnej dokumentacji, ponieważ pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie czego skieruje nas do odpowiedniego miejsca, do którego powinniśmy udać się, aby uzyskać pozostałe dokumenty.

  Eksperci znający na perfekcyjnie Żory wykonają nam profesjonalnie zrobione ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zostanie udostępnione na wielu stronach branżowych, a nawet na tych, do których my nie mamy dostępu. Publikując ogłoszenie sprzedam mieszkanie Żory oszczędzamy czas, bo za stały kontakt z Klientami jest odpowiedzialny ekspert, który poświęca swój czas na prezentację nieruchomości Klientom. Ekspert ma bardzo często większe możliwości na prezentację oferty sprzedaży nieruchomości niż my sami. Nie musimy osobiście brać udziału w negocjacjach z nabywcami, które nierzadko potrafią być stresujące. Pośrednik nieruchomości jednak nie działa pod wpływem swoich emocji, bo nie jest osobiście zaangażowany w tę sprzedaż. Posiada on też potrzebne umiejętności oraz doświadczenie, dzięki którym jest on w stanie uzyskać atrakcyjniejszą cenę. Nie ma powodu bać się o to czy transakcja będzie załatwiona zgodnie z literą prawa.