X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Żywiec?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Żywiec: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Żywiec

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

W jaki sposób możnaby najszybciej i niezawodnie spieniężyć nieruchomość w Żywiec ?

W obecnych czasach bezpośrednia sprzedaż mieszkania nie jest taka łatwa jak może się wydawać. Przeznaczając lokal do sprzedaży możemy długo oczekiwać nabywcy ? miesiące, a nawet lata. Jest jednak dużo sposobów na to aby szybko i skutecznie sprzedać lokal, inkasując przy tym naprawdę atrakcyjną kwotę. Już mówimy jak to zrobić. Wielu osobom, które chcą pilnie sprzedać mieszkanie, może się wydawać, że aby sprzedać nieruchomość wystarczy zaproponować niską cenę. Nie jest to do końca prawdą, a szybki proces sprzedaży lokalu na własną rękę to dość skomplikowana operacja.

Niska oferta cenowa lokalu pilnie sprzedawanej w Żywiec nie czyni sukcesu

Oczywiście doskonale wiadomo, że niska cena stanowi ważny element sprzedaży mieszkania, oraz że doskonale przyciąga potencjalnych Klientów, jednak potrafi to wzbudzać niemało podejrzeń. Zamieszczając w sieci ogłoszenia pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że ustalając wysokość ceny sprzedaży lokalu, powinno się wziąć pod uwagę dwie ważne rzeczy ? realną wartość oferowanego mieszkania, oraz sytuację aktualnie panującą na rynku. Właśnie dlatego cena, którą chcemy za nasz lokal nie może być za duża, ani zbyt mała. Za wysoka cena mieszkania od razu zostanie odrzucona przez większość nabywców. Z kolei Za niska cena może znaczyć, że mieszkanie wymaga dużo własnego wkładu.

Publikując ogłoszenie sprzedaży mieszkania z kredytem wskazane jest zamieścić w ogłoszeniu informację, że zamieszczona kwota podlega negocjacjom. Stanowi to wyraźny znak dla potencjalnych nabywców, że podana w ogłoszeniu cena nie jest ostateczna. Warto także pamiętać, że nieduże obniżenie ceny sprzedawanej przez nas nieruchomości, potrafi sprawić, że ilość osób zainteresowanych kupnem lokalu pójdzie w górę. W tego typu sytuacjach dużo kupców przystaje na negocjację ceny, by tylko wyprzedzić resztę kupców. Dlatego właśnie dzięki takiemu zabiegowi wiele nieruchomości z niższą ceną otrzymuje ostatecznie cenę rynkową, a w niektórych przypadkach nawet nieco większą.

Reklama bardzo ważnym elementem błyskawicznej sprzedaży nieruchomości w Żywiec

Badania rynku nieruchomości wykazują, że najlepiej sprzedające się mieszkania to te, które mają cenę rynkową lub nieco niższą. Warto pamiętać o tym decydując się na sprzedaż nieruchomości. Jeśli sami nie potrafimy oszacować kosztów mieszkania warto udać się po pomoc do profesjonalisty, który sam sporządzi wycenę naszego lokalu. W ten sposób nie dość że unikniemy przeszacowania wartości sprzedawanego lokalu, to dodatkowo zwiększymy nasze szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzimy jako skup nieruchomości w Żywiec? Bez wątpienia na szybką sprzedaż lokalu obciążonego kredytem doskonale wpływa dobre zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez dobrej prezentacji nasza oferta może zniknąć w tłumie. Warto więc poświęcić na to trochę swojego czasu oraz zatroszczyć się o to, by reklama była atrakcyjna i przyciągała uwagę nabywców. Dużo sprzedawców nieruchomości już na samym początku przy przeglądaniu ofert potrafi stracić szansę na szybkie sprzedanie mieszkania. Powodem tego są najczęściej zdjęcia słabej jakości, które są zbyt ciemne, źle wykadrowane, czy takie, które uwidaczniają same wady mieszkania. Jeśli jednak nie mamy zamiaru wydawać pieniędzy na profesjonalnego fotografa zadbajmy przynajmniej o to aby jak najlepiej zaprezentować nasze mieszkanie.

Jaki typ mieszkania kupujemy w Żywiec?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Przygotowując opis mieszkania do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Żywiec warto również wymienić zalety najbliższej okolicy takie jak ośrodki zdrowia, sklepy, szkoły, tereny zielone, czy rekreacyjne. Pamiętajmy też o tym, że nieraz wystarczy małe niedociągnięcie, aby stracić wiarygodność w oczach kupca. Decydując się na sprzedaż mieszkania w naszym kraju pamiętajmy o tym żeby reklamować naszą ofertę na wielu specjalnych serwisach ogłoszeniowych przypisanych nieruchomościom lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Żywiec. W taki sposób możemy zwiększyć ilość zainteresowanych kupnem naszej nieruchomości. Przydałoby się także włożyć trochę pieniędzy w reklamę naszego ogłoszenia przypinając ofertę u góry strony, zwiększyć liczbę zdjęć, wstawić wyróżniające obramowanie, bądź powiększyć rozmiar czcionki.

Skuteczna sprzedaż nieruchomości przez reklamę na całe woj. śląskie

Jeżeli chcemy aby ogłoszenie trafiło do większego grona odbiorców można wstawić ofertę o treści pilnie sprzedam mieszkanie także w portalach społecznościowych na grupach przeznaczonych do sprzedaży nieruchomości. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Żywiec. Czasami najlepszą decyzją może się także okazać promowanie naszej nieruchomości w niedalekiej okolicy przez rozwieszanie ulotek. Musimy jednak pamiętać, że zanim postanowimy powiesić ulotkę w jakimś miejscu, powinniśmy upewnić się czy na sto procent możemy zrobić to nie łamiąc prawa. Jak widać wszelkie wymienione powyżej metody sprzedaży lokalu pochłaniają trochę czasu, ale potrafią one przynieść nam naprawdę cudowne rezultaty.

Zdjęcia wykonane przez profesjonalistę oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Żywiec za gotówkę i odpowiednio napisany opis lokalu potrafią się okazać kluczem do naszego sukcesu. Warto zaznaczyć, że sporządzając opis wystawionej przez nas nieruchomości z komornikiem, powinniśmy unikać pisania nieautentycznych informacji. Ukazanie nieruchomości w najlepszym świetle może być szybko zweryfikowane przez kupców podczas oglądania mieszkania. Nie zapomnijmy jednak o tym, że każdą informację możemy ukazać w dobrym świetle. Jeżeli decydujemy się na sprzedaż mieszkania do remontu, które umiejscowione jest przy głównej ulicy, nie trzeba pisać o hałasie dochodzącym z zewnątrz, ale warto zaznaczyć, że dzięki jego położeniu możemy szybko trafić do centrum miasta.

Pytania osób wystawiających oferty sprzedam szybko mieszkanie

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie szybkiego skupu lokali Żywiec i posiadamy duże doświadczenie obejmujące przeróżne przypadki oraz wszelakie stany prawne. Mamy do dyspozycji środki finansowe, dzięki którym jesteśmy w stanie przeprowadzić wiele transakcji gotówkowych Żywiec. Szybki skup nieruchomości okazuje się być naprawdę bardzo korzystnym rozwiązaniem dla właścicieli nieruchomości, bo umożliwia to ekspresowe pozbycie się problemów związanych z mieszkaniem i przywrócenie płynności finansowej i poczucia bezpieczeństwa. Sugerujemy Klientom pomoc przy załatwieniu wszelkich formalności, a także błyskawiczną sprzedaż. Finanse otrzymane za sprzedanie lokalu Klient otrzymuje od razu po podpisaniu umowy – gotówką albo przelewem na wskazane konto w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.
Tak, oczywiście, że tak w końcu gdyby było inaczej nie moglibyśmy cieszyć się opinią firmywychodzącej naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów w Żywiec. Część naszej firmy to eksperci, którzy mają wieloletnie doświadczenie w skupie nieruchomości, działają w terenie oraz trafiają do wszystkich Klientów. Trzeba skontaktować się z nami, a także ustalić najkorzystniejszy dla Państwa termin. Eksperci z zespołu naszej firmy obsługują Klientów na terenie całej Polski w dużych i małych miastach oraz wsiach. Miejsce zamieszkania naszego Klienta nie ma dla nas najmniejszego znaczenia.
Nasz zespół jest firmą zarówno znaną na rynku nieruchomości obejmującym Żywiec jak i cenioną przez Klientów. Współpracują z nami różne kancelarie prawne i eksperci finansowi, a zespół naszej firmy ma ogromne doświadczenie w swoim fachu. Ufa nam wielu Klientów, którzy postanowili skorzystać z naszej oferty, oraz których ani razu nie zawiedliśmy. Uczciwość to podstawa naszej pracy, gdyż wykonujemy nasz zawód zgodnie z etyką zawodową oraz prawem. Na przygotowywaną przez nas wpływają różne czynniki. Ta wycena nie będzie zobowiązywała Państwa do niczego, ale pozwala Państwu na porównanie innych ofert z naszą i wybranie tej lepszej. Zwykle jednak to my realizujemy transakcję sprzedaży, oferując nawet 90 procent wartości rynkowej nieruchomości i płacąc natychmiastowo.
Nie wymagamy konta bankowego, ponieważ pieniądze wypłacamy Klientom zarówno przelewem na konto, jak i w gotówce w momencie sfinalizowania umowy sprzedaży mieszkania w Żywiec. Klient otrzymuje ustaloną kwotę w gotówce do ręki. Takie rozwiązanie jest wygodne i bezpieczne, a w dodatku pozwala wyjść z długów bądź rozwiązać inne problemy finansowe. Jeśli jednak właściciel zdecyduje się otrzymać pieniądze drogą przelewu, to przelejemy środki na wybrane przezeń konto w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.
zasady według których pracujemy są jasno i precyzyjnie określone. Po skontaktowaniu się z Klientem spotykamy się z nim w miejscowości Żywiec na oględziny nieruchomości, po których nasz specjalista przygotowuje wycenę mieszkania, którą otrzymuje nasz Klient chcący błyskawicznie sprzedać dane mieszkanie. Jeżeli wycena zostanie przez niego zaakceptowana przygotowujemy i podpisujemy umowę w jedynie 24 godziny, a gotówkę wypłacamy błyskawicznie do ręki. Każda sprawa jest traktowana przez nasz zespół indywidualnie i każdy nasz Klient jest dla nas ważny, ponieważ taki skup nieruchomości wymaga dostosowania się do potrzeb Klienta.
By sprzedać mieszkanie należy okazać akt własności danego mieszkania. Naszemu specjaliście, który się z Państwem skontaktuje wystarczyć będzie tylko numer księgi wieczystej tego lokalu. W przypadku braku posiadania aktu własności, taki numer księgi wieczystej otrzymać można w odpowiednim dla lokalizacji lokalu sądzie rejonowym Żywiec. Pozostałe potrzebne naszemu przedstawicielowi dokumenty to dowód osobisty i oświadczenie o postępowaniu spadkowym, zaległościach, czy zameldowanych w lokalu osobach. Należy też pamiętać, że specjalista oddelegowany do współpracy z Państwem ma zadanie pomóc w skompletowaniu potrzebnych dokumentów. Transakcja kupna-sprzedaży nieruchomości dopełniana jest przez nas u notariusza, a sprzedawca może skorzystać z porady prawnej nim już sprzeda swoją nieruchomość, co nie niesie za sobą absolutnie żadnych dodatkowych kosztów.
Obsługa szybkiej sprzedaży lokalu wymaga bardzo profesjonalnego i jak najszybszego działania w trosce o czas naszych Klientów. Każda transakcja kupna-sprzedaży jest możliwie jak najbardziej uproszczona i przeprowadzana jest u notariusza, który to potwierdza moc prawną powagą swego urzędu. W przypadku sprzedaży mieszkania mającego bardziej skomplikowaną formę prawną transakcja może wymagać późniejszego kontaktu, jednak naprawdę rzadko się tak dzieje. W takich wypadkach prosimy o zostawienie nam swojego numeru kontaktowego, przez który będziemy mogli skontaktować się z Państwem. W przypadku Klientów na stałe zamieszkałych poza granicami Polski preferujemy zabieg polegający na opoważnieniu osoby, która jest zaufana i mieszka albo przebywa na terenie Polski w celu reprezentowania interesów Klienta. Osoba ta będzie zastępowała naszego Klienta w urzędzie, a także pomoże przy skompletowaniu dokumentacji.
W przypadku osób niepełnoletnich, mogą się one stać właścicielami nieruchomości albo udziałów w nieruchomości w wyniku postępowania spadkowego bądź uzyskania darowizny. Sprzedaż mieszkania w takiej sytuacji wychodzi poza zakres zarządzania własnościami, do których uprawnieni zostali rodzice właściciela lub opiekunowie, zatem taka operacja wymaga uzyskania pozwolenia sądu na dokonanie tej transakcji. W sądzie wnioskować można o uzyskanie zgody na rozszerzenie zakresu zarządzania majątkiem córki bądź syna. Nastać może to na drodze sądowej, jednakże nie jest to konieczne. Sprzedaż takiego lokalu może się odbyć jedynie gdy sąd wyda pozytywny wyrok oraz gdy zostanie on uprawomocniony. Sąd kieruje się jednak przede wszystkim dobrem dziecka.
Tak jak przedtem wspomnieliśmy, nasza firma skupująca mieszkania znana jest z elastyczności, a nasi przedstawiciele podchodzą do każdej osobnej sprawy indywidualnie, co oznacza, że wszystkie okoliczności transakcji szybkiej sprzedaży lokalu to kwestia osobistych uzgodnień. Warunki ustalone uchwycone są w umowie podpisywanej u notariusza. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro naszych Klientów, jest ono dla nas najważniejsze oraz ochrona interesów Klienta, zatem jesteśmy dla nich wyrozumiali w ich sytuacji, która bardzo często jest naprawdę niełatwa. Każdy etap naszej współpracy z Klientem jest przejrzysty oraz usuwa wszelkie nieporozumienia.
Przede wszystkim trzeba tylko skontaktować się z naszą firmą, a my z kolei udzielimy Państwu jak najbardziej wyczerpujących wiadomości dotyczących dokumentów niezbędnych do transakcji sprzedaży mieszkania. Jednymi z najważniejszych są bez wątpienia akty notarialne, czy numer księgi wieczystej lokalu. Wśród reszty należy też wspomnieć akt kupna lokalu albo postanowienie sądu o nabyciu spadku. W przypadku pojawienia się okoliczności trzeba też przygotować zaświadczenie o zaległościach w czynszu albo o liczbie zameldowanych w lokalu osób. W celu otrzymania większej ilości wskazówek zalecamy Państwu skontaktować się z nami mailowo, lub telefonicznie.
Jesteśmy ekspertami z doświadczeniem na rynku nieruchomości oraz nie obawiamy się jakichkolwiek trudniejszych sytuacji. Specjalizujemy się zarówno w skupie lokali o skomplikowanej sytuacji prawnej, z zadłużeniem czy komornikiem, jak i nieruchomości, które uległy pożarowi czy zalaniu, które wymagają poważniejszego remontu. Stoi za nami wiele kancelarii prawnych, a także cieszymy się wsparciem osób prawnych, które dzięki swojemu obeznaniu są w stanie pomóc przy rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych przypadków związanych ze sprzedażą nieruchomości. Należy też pamiętać, że za każdym razem pracujemy odpowiedzialnieoraz gwarantujemy naszym Klientom najkorzystniejszą cenę i poczucie bezpieczeństwa.
Oczywiście, że tak, Klienci chcąc szybko sprzedać swój lokal, przed podpisaniem i sfinalizowaniem umowy mogą jak najbardziej zaznajomić się z umową w towarzystwie prawnika i notariusza, którzy rozjaśnią wszystkie niejasności, czy wątpliwości dotyczące jej treści, a także odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące umowy. Nasi Klienci zamieszkujący Żywiec i okolice mają także zapewnioną skuteczną pomoc w sytuacjach, które są związane ze złą sytuacją mieszkaniową, prawną bądź finansową.
Pracując od lat na rynku nieruchomości obejmującym Żywiec wiele razy dokonywaliśmy błyskawicznego skupu nieruchomości zadłużonych, czy lokali z komornikiem. W każdym z tych przypadków pomagaliśmy naszym Klientom w wyjściu z ich zadłużenia chociaż w części, a czasem nawet w całości. Dokonywane przez nas wyceny mieszkań są zawsze zgodne z obecnymi cenami na rynku oraz uwzględniają wszelkie okoliczności, razem z obciążaniami, które zapisane są w księdze wieczystej. W takich sytuacjach cena pomniejszana jest o wartość należności, które są żądane przez wierzycieli. W przypadku obciążeń komorniczych dotyczą one dużej ilości właścicieli mieszkań. Prowadzona przez naszą firmę działalność obejmująca Żywiec gwarantuje najlepsze warunki naszym Klientom i najkorzystniejszą cenę. Pieniądze otrzymywane przez naszego Klienta po podpisaniu umowy są wypłacane gotówką i tylko Klient zadecyduje czy mają zostać one przeznaczone na opłacenie długów czy innych zobowiązań.

Wygląd oferty lokalu na Żywiec ma wielkie znaczenie podczas sprzedaży mieszkania

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Doskonale wiadomo, że większa część ludzi na początku zwraca uwagę na wygląd, nie inaczej jest w przypadku osób zainteresowanych naszym lokalem. Dlatego właśnie od samego początku wypadałoby zrobić wszystko co możliwe, żeby szybko sprzedawane mieszkanie wzbudzało możliwie jak największe zainteresowanie wśród kupujących. Można być właścicielem wspaniałego mieszkania położonego w pięknej okolicy, jednak kiedy niepoprawnie przedstawimy nasz lokal, szanse na szybką sprzedaż mieszkania mogą zniknąć. Nie zapomnijmy więc o tym, że w trakcie oględzin nasz Klient będzie patrzeć nawet na mniejsze szczegóły. Właśnie dlatego wypada stosownie się przygotować do tej wizyty, bo dobrze zaprezentowane mieszkanie może stworzyć warunki do rozpoczęcia negocjacji z kupcem , a także sprzedania nieruchomości w Żywiec.

Obsługujemy oferty typu pilnie sprzedam nieruchomość Żywiec

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Żywiec? Dobrze wiemy, że bardzo istotne jest pierwsze wrażenie. Z tego właśnie powodu, aby zwiększyć nasze szanse na szybką sprzedaż nieruchomości za gotówkę warto zadbać o to aby w lokalu panował porządek, a jeżeli to konieczne powinniśmy także odświeżyć mieszkanie. Pomalowanie ścian na nowo, czy zrywanie starej tapety to niezbyt drogie zabiegi, które nie wymagają za wielkiej wiedzy, ani sił, a jest to w stanie spowodować, że lokal będzie wyglądał na świeży i nowoczesny. Warto również schować wszystko co osobiste np. pamiątki rodzinne i zdjęcia, by jak najbardziej ułatwić naszemu Klientowi wstępne urządzenie nieruchomości. Warto pamiętać również o dobrym oświetleniu lokalu, dzięki któremu lokal będzie sprawiał wrażenie większego. Podkreśli ono także zalety oraz zakryje pewne wady. Powinniśmy pamiętać o tym podczas robienia zdjęć do ogłoszenia.

Przygotowanie nieruchomości przed wystawieniem oferty sprzedaży w Żywiec

Należy pamiętać też o tym żeby zadbać o dobrą godzinę prezentacji mieszkania, bo to od niej zależeć będzie czy kupiec będzie stał w korkach, żeby dojechać do nas, czy też jaki widok będzie za oknem. Zamieszczając dobre ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Żywiec, pamiętaj w takim wypadku nasz kupiec dysponuje czasem, powinniśmy zastanowić się nad tym, jaka pora jest odpowiednia na ustalenie takiego spotkania. Następnym bardzo istotnym elementem, o którym niektórzy zapominają jest zapach, który panuje w mieszkaniu. Zanim zaprosimy do siebie gościa powinniśmy najpierw przewietrzyć pomieszczenie, a potem postarać się wypełnić delikatną wonią pieczonegowłasnej roboty ciasta, czy na przykład kawy. Warto pamiętać jednak, by nie stosować do tego ciężkich zapachów kadzidełek, czy perfum.

Żywiec: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Żywiec? W trakcie prezentowania mieszkania wcielając się w rolę zarówno gospodarza jak i sprzedawcy, nie możemy zapomnieć o byciu sympatycznym i miłym. Nie dziwne, że możemy być poddenerwowani czy zmęczeni, kiedy kolejny potencjalny kupiec specjalnie szuka niedoskonałości sprzedawanej nieruchomości spychając plusy na bok. Robi to wyłącznie z tego powodu aby następnie ponegocjować zejście z ceny. Nie każdy sprzedawca umie zachować sympatię, kiedy kupujący chce wmówić mu, że nieruchomość ma zupełnie inny wygląd niż na ogłoszeniu. Z tego właśnie powodu Coraz większa ilość sprzedających zaczyna współpracę z profesjonalistą od nieruchomości, który umie zachować zimną krew i może się skupić na ważnych sprawach dotyczących sprzedaży lokalu.

Pilna sprzedaż nieruchomości Żywiec - profesjonalna obsługa ofert

Nie zapomnij o przygotowaniu ważnych dokumentów. Jeśli zależy nam na dokończeniu transakcji sprzedaży mieszkania w jak najszybszy sposób, trzeba pamiętać o potrzebnej nam dokumentacji. Skompletowanie dokumentów przed oglądania lokalu, o wiele ułatwi i przyspieszy sprzedaż. Kupiec też nie będzie miał zbytnio dużo czasu na to by się rozmyślić.

Jeśli zdecydujemy się sprzedać nieruchomość potrzebować będziemy dokumentów takich jak:

 • Numer księgi wieczystej mieszkania;
 • Akt notarialny, czy też inny dokument potwierdzający prawo do mieszkania, na przykład umowa darowizny, czy sprzedaży, poświadczenie dziedziczenia lub prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania;
 • Potwierdzenia opłacenia rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez spółdzielnię, bądź wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o zameldowanych osobach, wydane przez gminę lub urząd miasta, stanowiące potwierdzenie, że w mieszkaniu nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenia opłacenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Zasięgnij pomocy profesjonalisty

Jak szybko sprzedać mieszkanie w Żywiec?

Spieniężenie lokalu na własną rękę to kosztowna i czasochłonna operacja, ponieważ wszystko robimy samodzielnie. Sporządzenie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie lokalu potencjalnym kupcom i finalizacja sprzedaży to nasze zadanie. Gdy na dodatek nasz lokal znajduje się w nie najciekawszej dzielnicy, mieszkanie obciążone jest długami, zostało zalane, spalone w wyniku pożaru lub uległo innej negatywnej okoliczności, to spieniężenie lokalu na własną rękę może ciągnąć się nawet przez długie lata. Jeśli potrzebujemy gotówki jak najszybciej, nie możemy pozwolić sobie na generalny remont mieszkania, albo nie mamy czasu na samodzielne zajęcie się sprzedażą, można zwrócić się do pośrednika nieruchomości oraz skorzystać z jego profesjonalnej pomocy, bowiem współpraca taka posiada wiele zalet.

Żywiec: Wycena mieszkania w 24h

Dokładna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. śląskie wykonana zostanie przez ekspertów z dziedziny nieruchomości, więc nie musimy się o nią martwić. Gdy decydujemy się na współpracę z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na profesjonalną pomoc oraz doradztwo na każdym z etapów sprzedaży. Nie musimy się martwić o samodzielne skompletowanie całej dokumentacji, ponieważ pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie potrzeby skieruje nas do odpowiedniego miejsca, do jakiego powinniśmy się udać, po brakującą dokumentację.

Profesjonaliści znający na perfekcyjnie Żywiec wykonają nam profesjonalnie zrobione ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zamieszczone zostanie na wielu stronach, nawet na takich, do których sami nie mamy dostępu. Umieszczając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Żywiec oszczędzamy swój czas, gdyż za kontakt z Klientami odpowiedzialny jest specjalista, który poświęca swój czas na prezentację mieszkania Klientom. Specjalista ma bardzo często o wiele większe prezentacji oferty sprzedaży lokalu niż my sami. Nie musimy osobiście brać udziału w negocjacjach z kupcami, które nierzadko są bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości nie działa pod wpływem emocji, gdyż nie jest zaangażowany osobiście w tę sprzedaż. Posiada on także niezbędne umiejętności oraz doświadczenie, z pomocą których jest w stanie uzyskać bardziej atrakcyjną cenę. Nie musimy bać się o to czy transakcja załatwiona będzie zgodnie z literą prawa.