X

Chcesz sprzedać mieszkanie za gotówkę?

Skup mieszkań za gotówkę na terenie Polski

Jesteś w posiadaniu mieszkania, które masz w planach wystawić na sprzedaż? Skontaktuj się z nami. Oferujemy skup mieszkań na terenie całej Polski we wszystkich województwach od dużych miast po małe miejscowości oraz wsie.

Płacimy w gotówce „do ręki” bądź też przelewem na podane przez Klienta konto. Po wskazaniu konta środki wpływają na nie w ciągu 24 godzin od podpisania umowy kupna-sprzedaży. W związku z tym, że obsługa ofert sprzedaży nieruchomości w naszym wykonaniu należy do działań kompleksowych to większość formalności bierzemy na siebie, wraz z zapewnieniem Klientowi obsługi prawnej transakcji, oraz obecności notariusza w trakcie podpisywania umowy. Jesteśmy doświadczeni w tym co robimy – mamy za sobą setki zakończonych pomyślnie transakcji, oraz wiele pozytywnych opinii od zadowolonych Klientów oraz firm. Każdego zainteresowanego naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z nami oraz zapoznania się z pozostałymi warunkami skupu mieszkań.

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie z długami? Wejdź na nasz Skup nieruchmości z długami.

Skup Nieruchomości w całej Polsce

Obsługa ofert sprzedaży mieszkań

Nieruchomości są do dziś bardzo dobrym zabezpieczeniem finansowym, chociaż decydując się na szybką sprzedaż mieszkania nie zawsze jest łatwo uzyskać dobrą cenę. Nie ma takiej reguły, która pozwalałaby określić to kiedy sprzedaż mieszkania będzie bardziej opłacalna, a kiedy powinno się poczekać kilka miesięcy. By móc inwestować bez ryzyka i liczyć na dobry zwrot, trzeba być doświadczonym i obeznanym z rynkiem nieruchomości. Trzeba pamiętać też o takich okolicznościach jak nieuregulowana bądź niejasna sytuacja prawna lokalu. Może się też okazać, że mieszkanie uległo kiedyś zalaniu, czy pożarowi i wymaga ono dużego wkładu finansowego związanego z koniecznością przeprowadzenia remontu. Niektóre z tego typu sytuacji wykraczają poza możliwości finansowe właściciela, jednak jesteśmy na to przygotowani.

Zajmujemy się skupem mieszkań obarczonych ryzykiem inwestycyjnym, indywidualnie podchodząc do każdego osobnego przypadku. Stanem technicznym zajmują się nasi eksperci odpowiedzialni za wyceny, które są całkowicie bezpłatne i nie zobowiązują Klienta do niczego. Jeżeli zaproponowane warunki będą odpowiadać oczekiwaniom sprzedaż mieszkania jest jak najbardziej możliwa.

Na twoim mieszkaniu ciąży komornik? Szybko kupimy od ciebie tą nieruchomość! Sprawdź ofretę Skupu mieszkań z komornikiem.

Skup mieszkań w całej Polsce

Skup mieszkań we wszystkich województwach w Polsce

Od wielu lat prowadzimy działalność w całej Polsce więc każdy kto ma zamiar szybko spieniężyć swoje mieszkanie może skontaktować się z nami bez względu na powód tej sprzedaży. Po skontaktowaniu się z nami, oraz ustaleniu dnia i miejsca spotkania, nasi eksperci stawią się na miejscu w umówionym z Klientem czasie w celu przeprowadzenia dokładnej inspekcji połączonej z udokumentowaniem stanu mieszkania w formie zdjęć. Na podstawie tego sporządzona zostanie wycena, za którą się nie płaci, i która do niczego nie zobowiązuje. Kiedy jednak okaże się że warunki sprzedaży mieszkania związane z wyceną są korzystne, rozpoczynamy procesy, które przygotowują do transakcji, w tym pomoc prawną. Na terenie całego kraju działamy z taką samą strategią, więc położenie mieszkania na mapie nie jest dla nas żadnym problemem. Aby umówić się na spotkanie z naszym zespołem zalecamy skontaktować się z nami przez telefon lub pisząc do nas na nasz adres e-mail, albo wypełnić wyżej podany intuicyjny formularz zgłoszeniowy.

Sytuacja w rodzinie nie pozwala na sprzedaż nieruchomości? Zasięgnij porady specjalisty i wejdź na Skup mieszkań po rozwodzie.

Mieszkania na skup w całej Polsce

Sprzedaż mieszkania w celu pozbycia się długów

W życiu bardzo często zachodzą zmiany ekonomiczne, które powodują że zadłużenie jest coraz bardziej powszechnym problemem społecznym. Rozwiązaniem takich problemów często okazuje się sprzedanie zadłużonego mieszkania. Problemy ze spłatami, wierzytelności narosłe z powodu niewywiązania się z umów, bądź utrata płynności finansowej wynikająca z konfliktów ze wspólnikami, czy kooperantami – to wszystko jest powodem obniżenia jakości życia, poczucia bezpieczeństwa i często grozi to zlicytowaniem majątku właściciela mieszkania. Kiedy dochodzi do takiej sytuacji, właściciel dostaje za swoją własność niewielką część ceny rynkowej, co nie eliminuje problemu zadłużenia. W efekcie następuje strata dóbr właściciela, a jego długi nie znikają.

Czy jest sposób na zaradzenie temu? Uzyskanie pełnej wartości mieszkania może znacznie wpłynąć na sytuację osoby zadłużonej i ją poprawić, a niekiedy nawet zupełnie pozbyć się długów. Taką decyzję należy jednak podjąć nim sytuacja straci swoją stabilność. Można wystawić mieszkanie do sprzedania jeszcze przed tym jak dojdzie do aukcji komorniczej, współpracujące z nami kancelarie prawne znajdą na to dobre rozwiązania, gdyż specjalizujemy się w skupie zadłużonych mieszkań.

Masz mieszkanie z kredytem i nie wiesz jak je sprzedać? Sprawdź Skup nieruchomości z kredytem.

Kupno mieszkań z całej polski

Jak skorzystać z usługi skupu mieszkań?

Najważniejszym elementem jest posiadanie tytułu prawnego do mieszkania, które ma zostać sprzedane, czyli imiennego aktu własności. Jednak taki dokument nie jest zawsze dostępny, stan prawny nieruchomości może wymagać uregulowania, szczególnie przy sprawach podziału majątku oraz postępowaniach spadkowych. Można też zdecydować się na skorzystanie z naszej oferty skupu mieszkań za gotówkę. Zapewniamy bezpłatną pomoc prawną, która jest również skuteczna przypadku udziałów w mieszkaniu. Zajmujemy się też skupem udziałów, na identycznych zasadach jak w przypadku transakcji, w których chodzi o skup mieszkań, tzn. skontaktowanie się z nami, uzyskanie darmowej wyceny, podjęcie decyzji, doprowadzenie do sfinalizowania transakcji i błyskawiczne uzyskanie gotówki stanowiącej 100% wartości rynkowej mieszkania.

Masz zamiar sprzedać swoje mieszkanie w krótkim czasie? Zastanawiasz się na jakich portalach najlepiej umieścić ogłoszenie o treści „sprzedam mieszkanie”? Zadzwoń do nas lub skontaktuj się z nami mailowo. Nasz ekspert sporządzi wycenę, za którą nie będziesz musiał płacić, a jeśli się zgodzisz na sprzedaż mieszkanie, odkupimy je od Ciebie. Ustaloną kwotę otrzymasz od razu w gotówce, bądź przelewem na wskazane przez Ciebie konto w przeciągu 24 godzin od podpisania umowy.

Na twoim mieszkaniu ciąży nieprzyjemny lokator a ty potrzebujesz szybkiej gotówki? Spradź ofretę Skupu nieruchomości z lokatorem.

Kupno nieruchomości w całej polsce

Radzimy sobie z każdym rodzajem zadłużenia mieszkań

Skup mieszkań z kredytem

Gwarantujemy bezpieczeństwo i szybkość przeprowadzonej transakcji. Pomagamy przy rozwiązywaniu problemów dotyczących sprzedaży mieszkań.

Kupujemy mieszkania obciążone kredytem

Skup mieszkań z komornikiem

Oddłużamy mieszkania, pomagamy z formalnościami, spłącamy zadłużenie komornicze.

Kupujemy mieszkania z komornikiem

Skup mieszkań z długiem

Kupujemy mieszkania za gotówkę do ręki, nasz skup mieszkań pomaga wyjść z problemów

Kupujemy mieszkania z długiem

Opinie osób, które skorzystały z naszej oferty

Polecam tę firmę! Jej pracownicy są naprawdę doświadczeni w swojej pracy i są naprawdę bardzo cierpliwi w odpowiadaniu na wiele pytań. Mimo iż modlę się o to abym nigdy więcej nie musiała korzystać z usług tej firmy to jestem ogromnie wdzięczna jej zespołowi, osobom zaangażowanym w moją sprawę i wiem że zawsze będę mogła zgłosić się do was o pomoc, z której skorzystam z wielką chęcią. Przez wiele lat swojej młodości uzbierałam długi o naprawdę wielkiej kwocie. Kiedy otrzymałam w spadku mieszkanie po rodzicach wszystko się zawaliło. W ciągu kilku tygodni miałam sprawy z komornikami i wierzycielami. Dzięki błyskawicznej pomocy otrzymanej od tej firmy w kilka dni sprzedałem mieszkanie, a wszystkie moje długi spłaciłem. Dzięki pomocy tego zespołu mogę już spokojnie żyć nie obawiając się o komornika.

Julia W.

Z tego co widzę, wiele ludzi zdecydowało się na współpracę z tą firmą. Sam miałem kiedyś przyjemność skorzystać z ich usług i chociaż byłem naprawdę zadowolony z tej współpracy to mam nadzieję, że nigdy więcej nie będę musiał borykać się z tego typu problemami. Mój przypadek niewiele się różnił od innych. Wyjechałem za granicę do pracy, a w mieszkaniu został jedynie mój ojciec, który na nieszczęście w ciągu niecałych dwóch lat zdążył mocno zadłużyć mieszkanie. Ojciec zmarł, a ja zostałem sam z zadłużonym mieszkaniem. Długi nie pozwalały mi spać, nocami zastanawiałem się co zrobić, jak z nich wyjść? Wydać własnoręcznie zarobione pieniądze na nowe mieszkanie, czy na remont i spłatę wielkiego długu po ojcu. Część pieniędzy musiałbym wydać na pokrycie długów, a pozostała reszta nie starczyłaby na remont tego mieszkania. Tak oto mogłem zapomnieć o moich planach. Kolega, który miał kiedyś podobne problemy z mieszkaniem polecił mi firmę skupującą mieszkania z długami i tak oto natrafiłem na tę stronę. Pracujące w niej osoby mają ogromne doświadczenie w tego typu sprawach, więc mogłem liczyć na wszelaką pomoc z ich strony. Pracownicy odpowiadali na moje pytania naprawdę szczegółowo i pomogli mi w załatwieniu wszelkiego typu formalności potrzebnych do sprzedaży i spłaty długu mieszkania. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy, gdyż nie tylko sprzedałem mieszkanie i spłaciłem dług, ale została mi również gotówka, którą mogłem przeznaczyć na moje mieszkanie – jednym zdaniem wszystko poszło po mojej myśli. Serdecznie polecam tę firmę, gdyż może ona tylko pomóc w problemach z mieszkaniem, dzięki takiej firmie można prowadzić normalne życie, więc nie ma co bać się korzystania z tego typu usług.

Marian K.

Natrafiłem na tę stronę, oraz ofertę jej zespołu zupełnie przypadkowo w internecie. Byłem w posiadaniu dwóch zadłużonych i wymagających remontu mieszkań. Przeczytałem te wszystkie pozytywne opinie o tej firmie i zdecydowałem się skontaktować z ich zespołem, gdyż chciałem pozbyć się moich problemów związanych z długami. Pan Konrad, który jest jednym z pracowników tej firmy szczegółowo i rzetelnie objaśnił mi to jak wyglądają wszelkie formalności i zaproponował mi pomoc w ich załatwieniu. W trzy dni wycenił moje mieszkanie, skompletował całą dokumentację i umówił spotkanie z notariuszem. Po dwóch dniach spotkałem się z notariuszem i podpisałem potrzebne dokumenty. Firma spłaciła moje długi dotyczące obu mieszkań, a ja dostałem bardzo dużo gotówki, dzięki czemu było mnie stać na remont mojego własnego mieszkania. Polecam z czystym sumieniem!

Łukasz S.

Wraz z mężem serdecznie polecamy usługi tej firmy. Odkupili od nas mieszkanie po pożarze, a za zaoszczędzoną gotówkę mogliśmy zacząć wszystko od nowa. Dziękujemy całemu zespołowi za błyskawiczną transakcję oraz pomoc w załatwieniu wszelkich formalności.

Barbara T.

Firma jest świetna i nie bez powodu ma tyle pozytywnych opinii. Pracownicy działają szybko i co ważne zgodnie z prawem. Osoby pracujące w tej firmie są bardzo doświadczeni i empatyczni. Przede wszystkim jednak firma jest bardzo uczciwa co do czego nie mam żadnych wątpliwości. Polecam wszystkim, którzy mają zamiar sprzedać swoje mieszkanie i potrzebują gotówki.

Marian D.

Pomimo tych wszystkich pozytywnych opinii od zadowolonych klientów wahaliśmy się z mężem czy aby na pewno jest to dobra firma. Niestety byliśmy w takiej sytuacji, że byliśmy zmuszeni do znalezienia odpowiedniej firmy skupującej mieszkania. W celu zainwestowania pieniędzy kupiliśmy mieszkanie od pewnej młodej kobiety. Zgodziliśmy się na jej warunki – jej matka miała zamieszkiwać ten lokal do śmierci. To był jednak wielki błąd. Byliśmy bowiem właścicielami mieszkania i za wszystkie szkody wyrządzone przez tę kobietę odpowiadaliśmy my. W ciągu roku mieszkanie uległo pożarowi, a kobieta kilkakrotnie zalała sąsiadów. Do tego starsza pani zadłużyła nasze mieszkanie w spółdzielni. Oczywiście córka nie chciała nawet myśleć o ewentualnej pomocy własnej matce i zostaliśmy sami z tym problemem. Aby sprzedać mieszkanie z lokatorką zgłosiliśmy się do tej firmy i niczego nie żałujemy. Pani Marta z zespołu zaledwie w ciągu dwóch dni sporządziła dla nas wycenę mieszkania i załatwiła wszystkie formalności. Następnie udaliśmy się do notariusza, a za pieniądze uzyskane niemal od razu spłaciliśmy długi u spółdzielni i zainwestowaliśmy w inną nieruchomość.

Państwo N.