X

Skup mieszkań z komornikiem

Skup mieszkań, zajętych przez komornika. Znajdujemy rozwiązania prawne dla każdego rodzaju zadłużenia komorniczego.

Mieszkanie z komornikiem?

Zawód komornika jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych i znienawidzonych zawodów. Wynika to z wielu przekłamanych przekonań na temat jego pracy, które związane są z lękiem przed egzekucją niespłaconych długów. Jednak inne zdanie o zawodzie komornika oraz o różnych sposobach na jego uniknięcie mają osoby, które są powierzchownie obeznane z tym tematem, a inne osoby zajmujące się prawem czy firmy skupujące nieruchomości, na których ciąży kredyt. Tylko oni są w stanie pomóc w przypadku kiedy egzekucja grozi zlicytowaniem majątku właściciela. W takiej sytuacji warto więc zdecydować się na bezpieczną sprzedaż mieszkania z komornikiem, kredytem czy innym zadłużeniem. Kupno nieruchomości z problemami to nasza specjalność.

Masz mieszknanie z długiem i grozi ci interwencja komornika? Pospiesz się i skorzystaj z usług Skupu nieruchomości z długami.

Chociaż wydawać by się mogło że z komornikiem nie da się dogadać, to nie jest to do końca prawdą. Zanim dojdzie do egzekucji, można jeszcze spłacić dług zachowując wymagane formalności i procedury oraz wypełniając stosowne dokumenty. W celu uzyskania pieniędzy niezbędnych do pokrycia długów oferujemy współpracę w dziedzinie skupu mieszkań z komornikiem. Nasz zespół zapewnia każdemu Klientowi obsługę prawną i finansową, a za każdą nieruchomość płacimy gotówką.

Nasza działalność rozwinęła się na całą polskę! Przejrzyj usługi Skupu mieszkań na terenie całej Polski.

nieruchomości zadłużone u komornika

Mieszkanie na sprzedaż z komornikiem? To żaden problem.

Ta część naszej oferty dedykowana jest właścicielom mieszkań zagrożonych zajęciem komorniczym, którzy planują sprzedać swój obciążony długiem lokal. Obecność komornika utrudnia często spłatę długów, gdyż koszty komornicze potrafią być równie uciążliwe jak naliczane odsetki, a razem z nimi często przekraczają one pierwotnie żądaną kwotę. Kiedy do tego dojdzie firmy obciążone długiem jak i osoby prywatne znajdują się w sytuacji na pierwszy rzut oka bez wyjścia. Jednak każda nieruchomość, na którym ciąży dług można sprzedać poprzez spłacenie części lub całości kwoty długu. Oddanie takiego mieszkania profesjonalnemu skupowi nieruchomości obciążonych komornikiem, pozwala przywrócić płynność finansową jego właścicielowi oraz odzyskać spokój.

Mieszkanie z kredytem zakłóca twój spokój finansowy? Sprawdź wachlarz usług Skupu nieruchomosci z kredytem.

sprzedaż nieruchomosci obciążonej komornikiem

W jaki sposób skupujemy mieszkania z komornikiem?

Procedury oferowane przez naszych prawników są jak najbardziej zrozumiałe i łatwe do przeprowadzenia. Wszystko zaczyna się od skontaktowania się z naszym zespołem telefonicznie bądź mailowo. Trzeba opowiedzieć o swojej sprawie, a następnie opisać mieszkanie, które zagrożone jest komornikiem. Następnie Klient podaje wielkość długu, oraz lokalizację nieruchomości. Po kontakcie z nami procedura wygląda podobnie jak inne, które przeprowadzamy tj. nasz przedstawiciel spotyka się z Klientem umówionego dnia o ustalonej godzinie, następnie dokonuje on oględzin, na podstawie których spisywana jest wycena lokalu. Jeżeli Klient zaakceptuje dokonaną wycenę oraz nasze warunki, które oferujemy, spotykamy się z nim u notariusza. Sprzedaż mieszkania z komornikiem dokonywana jest za pomocą aktu notarialnego, które zobowiązuje nas do spłaty długu Klienta. W zależności od wartości wyceny nieruchomości oraz wysokości długu spłacamy część lub całość zobowiązania. W przypadku kiedy dług jest mniejszy od wartości sporządzonej wyceny lokalu, reszta pieniędzy idzie do Klienta w gotówce do ręki, bądź przelewem na podane przez niego konto w ciągu 24 godzin.

Czy w twoim mieszkaniu przebywa niechciany loaktor a ty potrzebujesz szybkiej gotówki? Zobacz bogatą ofertę Skupu nieruchomości z lokatorem.

zadłużona nieruchomść z komornikiem

Czy sprzedaż mieszkania z komornikiem jest dobrym rozwiązaniem?

Bardzo często jest tak, że jest to jedynym wyjściem z takiej sytuacji. Jeżeli jest taka możliwość, to Klienci bardzo chętnie ją wykorzystują. Decydując się na sprzedanie mieszkania z komornikiem trzeba pamiętać o dobrym doborze firmy, która oferuje skup nieruchomości zadłużonych. Najgorsze jest to że czas jest bardzo ważny w takiej sytuacji, gdyż komornik może w każdej chwili zarządzić aukcję, na której odbywa się zlicytowanie majątku z zajęciem komorniczym. Na takiej licytacji wszelkie wystawione dobra dłużnika są wyceniane dużo niżej niż tak naprawdę kosztują. Jednak decydując się na współpracę z nami można temu zapobiec, a w dodatku nasza firma oferuje najlepszą cenę, gdyż nasz Klient otrzymuje ofertę wynoszącą aż 100 procent wartości rynkowej. Oraz w przeciwieństwie do licytacji komorniczej, uzyskane ze sprzedaży środki pokrywają wymagane koszty, a bardzo często zostaje jeszcze trochę gotówki, która trafia w pełni do rąk Klienta.

Problemy w rodzinie uszczupliły twój budżet? Zobacz możliwość Skupu mieszkań po procesach rozwodowych.

cena sprzedaży nieruchomości z komornikiem

Rodzaje mieszkań z komornikiem, które skupujemy:

Skup kawalerek z komornikiem

Kupujemy kawalerki objęte zajęciem komorniczym

Skup mieszkań komunalnych z komornikiem

Kupujemy mieszkania komunalne zajęte przez komornika za gotówkę

Skup mieszkań spółdzielczych z komornikiem

Kupujemy mieszkania spółdzielcze posiadające zajęcie komornicze

Opinie osób, które sprzedały mieszkania z naszą pomocą

Moje mieszkanie było już prawie u komornika i byłem przekonany że w końcu mi je zabierze, a ja nie mam na to żadnego wpływu. Myliłem się jednak, a po rozmowie z jednym z pracowników tej firmy przekonałem się o tym. Firma bowiem interesuje się takimi mieszkaniami i powiedziano mi, że chętnie je ode mnie odkupią. W końcu nie musiałem się martwić o to, że z mieszkania dostanę marne grosze, kiedy ono zostanie sprzedane na aukcji. Po całej współpracy z zespołem tej firmy i dopełnieniu wszelkich formalności spłaciłem swoje długi, a w dodatku za transakcję dostałem pozostałą gotówkę. Polecam wszystkim.

Mateusz C.

Nigdy wcześniej nie miałem okazji współpracować z tak rzetelną i doświadczoną firmą jak ta. Z całej współpracy jestem ogromnie zadowolony i wdzięczny za okazaną mi pomoc. Chciałbym polecić tę firmę każdemu kto ma problemy z zadłużeniem i jego jedynym wyjściem jest sprzedanie domu. Ja miałem podobnie, gdyż wraz z żoną popadliśmy w wielkie długi, z których było naprawdę ciężko wyjść. Potrzebowaliśmy pomocy, lecz nikt nie był w stanie zaoferować nam nic co pomogłoby nam z zadłużeniem. W końcu natrafiliśmy na tę firmę, która podeszła do naszej sprawy bardzo profesjonalnie i pomogła nam pozbyć się problemów finansowych. Mieliśmy ogromne szczęście że udało nam się znaleźć firmę z doświadczonymi pracownikami i z fachową obsługą. Dziś mamy dzięki nim trochę pieniędzy na nowy start i możemy planować przyszłość. Polecamy.

Dariusz P.

Byłam w posiadaniu zadłużonego mieszkania i byłam już pewna że trafi ono w ręce komornika i zostanie zlicytowane. Jednak nie stało się tak, gdyż dzięki tej firmie mogłam spłacić swoje długi i było mnie stać na kupno nowego mieszkania. Dzisiaj chciałabym podziękować serdecznie wszystkim, którzy mi pomogli w sprzedaniu nieruchomości, gdyż dzięki nim w końcu pozbyłam się ogromnego długu, który stanowił niemały problem. Polecam tę firmę wszystkim zadłużonym osobom. Współpraca z tą firmą to najlepsze co może się przydarzyć w przypadku problemów finansowych.

Joanna Ś.

Trafiłem kiedyś na tę stronę i po przeczytaniu opinii o tej firmie postanowiłem się z nimi skontaktować i skorzystać z ich oferty, chociaż nie byłem do końca pewny tej decyzji. Po skontaktowaniu się z nimi nie miałem już co do nich żadnych wątpliwości, gdyż wszystkie rozwiali. Firma ma naprawdę ogromne doświadczenie oraz pomaga szybko i sprawnie. Groziło mi zajęcie komornicze, gdyż moje mieszkanie było zadłużone. Firma pomogła mi wyceniając najpierw moje mieszkanie, a następnie załatwiając potrzebne dokumenty. Dzięki nim sprzedałem swoje zadłużone mieszkanie, spłaciłem dług, a resztę otrzymanych pieniędzy mogłem przeznaczyć na nowy start i życie z czystą kartą. Polecam skontaktować się z tą firmą każdemu kto ma problemy ze sprzedażą mieszkania.

Aleksander O.

Byłam kiedyś w związku z mężczyzną, z którym planowałam przyszłość i nawet kupiłam z nim mieszkanie. Planowaliśmy ślub i dzieci, jednak los chciał inaczej i rozstaliśmy się ze sobą. Problem jednak stanowiło wspólnie zakupione mieszkanie, gdyż po mojej wyprowadzce mój były partner strasznie zadłużył mieszkanie, a że byłam jego współwłaścicielem, to musiałam zadłużenie spłacić. Mój były partner nie miał zamiaru ani sprzedawać mieszkania, ani go ode mnie odkupywać. Byłam pewna, że jestem w sytuacji bez wyjścia, jednak postanowiłam skontaktować się z tą firmą, gdyż poleciła mi ją siostra. Pracownicy firmy bardzo szybko znaleźli rozwiązanie najkorzystniejsze dla mnie i w taki sposób pozbyłam się długu. Spłaciłam go, a resztę pieniędzy otrzymałam na prywatne konto. Mogłam zapomnieć o komorniku i zacząć życie na nowo, bez mojego partnera.

Hanna R.

Byłem właścicielem mieszkania, które zostało kilkakrotnie zalane i mogło się wydawać, że nie da się na to nic poradzić. Chciałem pozbyć się go jak najszybciej, jednak nie miałem pieniędzy na to żeby je wyremontować. Postanowiłem więc skontaktować się z zespołem tej firmy. Po rozmowie z jednym z pracowników okazano mi wiele zrozumienia i poinformowano mnie, że jest dla mnie szansa, gdyż firma zajmuje się skupem mieszkań do remontu. Pracownik, z którym rozmawiałem osobiście zajął się formalnościami, a niedługo potem zostałem umówiony do notariusza. Pieniądze otrzymałem do ręki i mogłem zacząć nowe życie bez zniszczonego mieszkania. Polecam!

Bartłomiej T.

Moje mieszkanie było nie tylko zadłużone, ale w dodatku interesował się już nim komornik. Byłam przekonana, że już nic nie mogę zrobić, lecz znajomy z pracy powiedział mi o tej firmie, że skupują mieszkania z komornikiem. Nie wierzyłam w to, to było niemożliwe, lecz postanowiłam się z nimi skontaktować. Po rozmowie z panią Martą byłam już przekonana, że kolega nie kłamał, i że jest dla mnie ratunek. Bałam się jednak, że nie poradzę sobie z tym wszystkim, z dokumentami, a komornik zrobi co w jego mocy bym nie sprzedała mieszkania. Pani Marta sporządziła wycenę i pomogła mi ze wszystkimi formalnościami. Po całej transakcji dług został spłacony, ja pozbyłam się komornika i do tego otrzymałam zadowalającą kwotę na swoje konto. Polecam wszystkim.

Karolina L.

Dostałam mieszkanie w spadku po rodzicach, z czego niezmiernie się cieszyłam. Przestałam się jednak tak cieszyć, gdy dowiedziałam się, że w lokalu mam lokatora. W tym momencie mogłam zapomnieć o wszystkim co planowałam zrobić ze swoim mieszkaniem, gdyż sprawa była naprawdę ciężka. Nie widziałam żadnego wyjścia z tej sytuacji, gdyż jedynym było wyprowadzenie się lokatora, lub jego… śmierć. Lokator zadłużył moje mieszkanie, a ja miałam kolejny problem. Nie dość, że miałam niechcianą osobę w domu, to jeszcze musiałam spłacać jego długi. Z pomocą przyszła mi ta firma, z którą w końcu mogłam pozbyć się i lokatora, i długów. Pozdrawiam i polecam!

Żaneta B.

Typy nieruchomości zajęte przez komornika, które skupujemy:

  • kawalerki
  • spółdzielcze
  • komunalne
  • społczno-czynszowe
  • hipoteczne
  • zakładowe