X

Opinie osób, które skorzystały z usług naszego skupu mieszkań

Poznaj opinie naszych klientów! Jesteśmy firmą skupującą nieruchomości z problemami. Kupujemy mieszkania szybko i za gotówkę!

Z czystym sumieniem polecam tą firmę. Musiałem jak najszybciej sprzedaż swoje mieszkanie, pomogli mi je sprzedać w ciągu kilku dni. Wszystko poszło bardzo sprawnie, a ja nie musiałem martwić się o wszystkie formalności, zdjęcia i pozostałe sprawy. Dzięki tej firmie miałem czas na swoje sprawy i nie musiałem się o nic martwić.

-

Jest to firma, w której pracują przede wszystkim doświadczeni, pomocni ludzie. Moje mieszkanie, które chciałam pilnie sprzedać spędzało mi sen z powiek. Skontaktowałam się z tą firmą i usłyszałam to co chciałam- spokojnie wszystkim się zajmiemy. Pracownik już po kilku minutach rozmowy wyjaśnił mi wszystko krok po kroku na temat mojego mieszkania na sprzedaż i powiedział, że pomogą w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności. Mieszkanie w ciągu kilku tygodni zostało sprzedane.Polecam.

-

Polecam, ponieważ jest to firma solidna, a obsługa jest na najwyższym poziomie. Poprzez kontakt telefoniczny dowiedziałem się więcej niż po spotkaniu w innych firmach. Zaproponowano mi pomoc w szybkiej sprzedaży mieszkania oraz pomoc w załatwieniu ważnych formalności. Wszystko udało załatwić się w ciągu kilku dni. Nie musiałem tracić czasu na pokazywanie mieszkania, które chciałem sprzedać a u notariusza dostałem przyzwoitą sumę pieniędzy.

-

Chcieliśmy z mężem sprzedać pilnie mieszkanie. Wydawałoby się, że oferta była bardzo atrakcyjna, jednak nie było potencjalnego kupca. Koleżanka poleciła nam firmę, która zajmuje się sprzedażą nieruchomości. Trafiliśmy w tej firmie na kobietę, która w sposób rzetelny i szybki udzieliła nam profesjonalnych informacji i rozwiała wszystkie nasze wątpliwości. Dzięki zdjęciom, które pomogła wykonać i profesjonalnej ofercie, ku naszemu zaskoczeniu pojawiło się wiele zainteresowanych osób. Mieszkanie udało się sprzedać w kilka tygodni. Dziękujemy za pomoc . Polecamy wszystkim.

-

Polecamy! Otrzymaliśmy w tej firmie profesjonalną pomoc w szybkim sprzedaniu mieszkania. Dzięki pomocy jaką otrzymaliśmy sprzedaliśmy nasze mieszkanie, a za zarobione pieniądze mogliśmy nareszcie zamieszkać na wsi. Dziękujemy!

-

Pracownicy firmy bardzo uprzejmi i z profesjonalnym podejściem do klientów, a co za tym idzie są dyspozycyjni. Posiadają ogromne doświadczenie w sprzedaży mieszkań. Na pewno zadowoleni będą ci, którym zależy na czasie. Nasze udało się sprzedać w ciągu kilkunastu dni. Po sprzedaży nie musieliśmy wypełniać stosu dokumentów ponieważ firma w tym przedziale również oferuje swoją pomoc. Byli z nami w stałym kontakcie . Dzięki fachowej pomocy sprzedaliśmy mieszkanie za kwotę, którą chcieliśmy.

-

Polecam powyższą firmę! Firma zajmująca się szybką sprzedażą nieruchomości na rynku jest numerem jeden. Została nam udzielona fachowa i szybka pomoc. Pracownik na, którego trafiliśmy wymarzony. Doświadczony i rzetelny. Polecam z czystym sumieniem.

-

Doświadczeni pracownicy firmy w szybki sposób stworzyli atrakcyjna ofertę naszego mieszkania, dzięki temu klienci wchodzili oknami i drzwiami. Pracownicy bardzo profesjonalnie przygotowani podczas prezentowania naszej nieruchomości. Odpowiadali szczegółowo na każde pytanie klientów. Przeszliśmy przez cały proces sprzedaży bezstresowo. Polecamy!!

-

Korzystaliśmy z rodzeństwem z usług firmy. Chcieliśmy pilnie sprzedać mieszkanie po naszych rodzicach. Zależało nam na czasie, ponieważ każde z nas mieszkało w innym kraju i mieliśmy tam swoje zobowiązania. Pan Tomek, który zajmował się naszym mieszkaniem podszedł do tego bardzo profesjonalnie. Po udzieleniu mu szczegółowych informacji już kolejnego dnia mieliśmy przygotowaną ofertę. Reszta potoczyła się bardzo szybko. Kupiec znalazł się w ciągu dwóch tygodni, przy formalnościach także otrzymaliśmy pomoc. Dziękujemy bardzo. Wszyscy pozdrawiamy całą firmę!

-

Mieszkanie , które chciałem pilnie sprzedać widniało na portalach ogłoszeniowych dobre kilkanaście tygodni. Firmę polecił mi kolega z pracy . Chciałem jak najszybciej pozbyć się nieruchomości. Po konsultacji telefonicznej, pracownik okazał mi bardzo dużo zrozumienia i poinformował, że chętnie skupują mieszkania z problemami nie tylko finansowymi. Było to dla mnie idealne rozwiązanie, a jeszcze bardziej ucieszyłem się kiedy powiedział, że osobiście zajmie się formalnościami. Po dwóch dniach otrzymałem telefon, że oferta jest gotowa i pojawiła się na stronie firmy. W ciągu dwóch tygodni przez mieszkanie przeszło kilkunastu zainteresowanych klientów. Mieszkanie kupił zdecydowany kontrahent i wszystkimi formalnościami zajęli się pracownicy biura!

-

Polecam, firma bardzo rzetelna. Pracownicy wykazali się ogromna kompetencją i zaangażowaniem. Pracownicy firmy bardzo elastyczni, zawsze punktualni i świetnie przygotowani. Firmę poleciła nam kuzynka i Nie zawiedliśmy się! Cena na jaką wyceniono mieszkanie była bardzo dobra, a stworzenie oferty i wszystkie formalności zostały załatwione w dwa dni. Polecamy tą firmę wszystkim, którzy chcą pilnie sprzedać mieszkanie jak również tym którym nie zależy zbytnio na czasie. Pracownicy znają się na swojej pracy.

-

Bardzo profesjonalna usługa. Potraktowano nas bardzo indywidualnie, mogliśmy liczyć na pomoc biura o nawet w godzinach niestandardowych. Doradzali nam w każdym aspekcie związanym z ofertą. Pan Marcin, który zajmował się naszą nieruchomością jest bardzo oddany swojej pracy i posiada bardzo wysoka kulturę osobistą. Osobiście dopilnował, żeby cały proces sprzedaży przebiegł sprawnie i bez problemów. Polecamy.

-

Moim problemem było mieszkanie , które chciałam jak najszybciej sprzedać z powodów osobistych. Stworzyłam ofertą sama. Jednak po kilku miesiącach postanowiłam znaleźć w internecie jakąś sprawdzoną firmę z dużym doświadczeniem, która specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości. Trafiłam właśnie na tą stronę. Podczas rozmowy telefonicznej z Panem Konradem wiedziałam, że firma chętnie pomoże mi w sprzedaży a dodatkowo pomoże przy załatwieniu wszelkich formalności z tym związanych. Współpraca z Panem Konradem była czysta przyjemnością.

-

Ja również miałam problem ze sprzedażą mieszkania. Jak każdemu zależało mi na czasie jednak nie było to takie proste jak myślałam. W sieci znalazłam kilka informacji na temat biura nieruchomości oraz wiele pozytywnych opinii. Do dziś uśmiecham się na samą myśl , że tutaj trafiłam. Pracownicy firmy w ciągu kilku godzin wycenili moje mieszkanie i zorganizowali spotkania z potencjalnymi klientami. Dzięki nim mogłam skupić się na swoich sprawach i nie musiałam za każdym razem jeździć przez całe miasto. Otrzymałam jak wiele tu osób również pomoc przy wszystkich formalnościach. Pozdrawiam wszystkich pracowników i dziękuję jeszcze raz.

-

Dzięki doświadczonym pracownikom tej firmy sprzedałam swoje mieszkanie szybko i za dobrą cenę, z ogromną korzyścią finansową dla mnie. W przeciągu kilku dni Pani Monika znalazła odpowiedniego i zdecydowanego kontrahenta. Kobieta z wielkim doświadczeniem i zaangażowaniem. Uważam, że jest stworzona do pracy na tym stanowisku. Dziękuję bardzo za szybką wycenę i równie szybką sprzedaż.

-

Moim problemem było mieszkanie, które było do remontu, ale nie było nas na niego stać , a jedynym rozwiązaniem była jego sprzedaż. Dzięki doświadczonemu pracownikowi firmy unikneliśmy całego zamieszania ze spotkaniami z zainteresowanymi ludźmi, tłumaczenia i informowania o szczegółach. Po prostu nie mieliśmy na to czasu, bo oboje pracowaliśmy. Nie musieliśmy też martwić się o formalności ponieważ Pan Konrad w bardzo rzetelny i szybki sposób pomógł nam wszystko załatwić. Bardzo liczył się z naszymi wskazówkami. Nasze zdanie zawsze było ważniejsze. Dziś jesteśmy szczęśliwi i z całego serca polecamy to biuro.

-

My osobiście trafiliśmy na to biuro, że tak powiem z ulicy. Nie szukaliśmy firmy zajmującej się sprzedażą mieszkania. Po prostu na nią trafiliśmy. Dziś mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że była to najlepsza decyzja jaką podjeliśmy. Stworzono dla nas nie tylko super ofertę naszego lokalu, ale również wyceniono go naprawdę uczciwie. Dalej to już tylko lepiej. Pani Patrycja zajęła się wszystkim, wykazała się ogromnym doświadczeniem. Polecamy, jeszcze raz polecamy.

-

Nie chcieliśmy korzystać z pomocy biura nieruchomości bo baliśmy się ogromnej prowizji. Znajomi straszyli nas wysokim procentem, który pobiera biuro. Mimo wszystko postanowiliśmy się sami zorientować jak to wygląda. Okazało się, że prowizja to maleńki procent, który zapewne jeśli sami byśmy mieli szybko sprzedać mieszkanie musielibyśmy spuścić z ceny. Wycenę dostaliśmy bardzo szybko bo w ciągu tygodnia, a wszystkie formalności zostały załatwione w kolejne dwa. Dziś pozostaje nam tylko polecić tą firmę bo pracują w niej ludzie z ogromnym doświadczeniem. Nie słuchajcie dobrych rad, lepiej sprawdźcie to sami. Polecamy tą firmę, jest uczciwa i rzetelna.

-

Ja również polecam i zachęcam do korzystania z usług firmy! Bardzo cenię sobie dobrą komunikację na każdym etapie sprawy. I nie zawiodłem się, pracownik z którym współpracowałem był bardzo uprzejmy, kompetentny i przede wszystkim uczciwy. Doradzał mi tak by miał sprzedać swoje mieszkanie. A ponieważ jestem trochę niezdecydowanym wykazał się wielką cierpliwością. Serdecznie polecam.

-

Moim mieszkaniem na bardzo szybką sprzedaż zajmowała się Pani Ewelina. Jak się okazało ku naszemu zdziwieniu nie musiała zastanawiać się nad odpowiedzią na żadne z naszych pytań. Byliśmy zachwyceni, bo oznaczało to, że jest bardzo kompetentna i posiada ogromne doświadczenie. Utrzymywała z nami stały kontakt i była dostępna przez cały czas do naszej dyspozycji. Polecam.

-

Mi też zależało na szybkim sprzedaniu mieszkania. Martwiłem się jednak, że może zająć to kilka miesięcy. Znajomym zajmowało to nawet kilka lat. Postanowiłem poszukać najlepszej firmy na rynku , która specjalizuje się w tego typu zleceniach i tak trafiłem na to biuro. Zajęto się mną od ręki. Jak się po czasie okazało zdjęcia, które wykonała firma przyciągnęła wielu potencjalnych klientów. Dodatkowo było na tyle dobrze, że cena na jaką wyceniło moje mieszkanie biuro została przebita. Jeśli chcesz sprzedać szybko i uczciwie swoją nieruchomość koniecznie zdecyduj się na ofertę tego biura.

-

Polecamy, polecamy, polecamy. Nasza sytuacja wydawała się bez wyjścia, mieszkanie które chcieliśmy sprzedać na własną rękę „wisiało” na portalach ogłoszeniowych już kilka miesięcy. Za namowa rodziny zdecydowaliśmy się na sprzedaż przez biuro nieruchomości. Poinformowano nas, że nasze zdjęcia nie są zachęcające wręcz przeciwnie. Wykonano je powtórnie, profesjonalnie. Również oferta, która sami stworzyliśmy nie była czytelna dla potencjalnych klientów. Zmieniono ją dla nas. Mieszkanie sprzedało się w ciągu trzech tygodni. Dziękujemy pracownikom, którzy wspierali nas na każdym etapie szybkiej sprzedaży mieszkania i pomogli nam załatwić wszystkie formalności.

-

Przez bardzo długi czas poszukiwałem sprawdzonej firmy, która ma doświadczenie w sprzedaży nieruchomości w możliwie jak najkrótszym czasie. Trafiłem na to biuro i nie zawiodłem się. Podejście bardzo profesjonalne, a pracownicy mają ogromne doświadczenie w wykonywaniu swojej pracy. Uczciwa wycena, profesjonalnie stworzona oferta i dobra reklama wpłynęła na bardzo szybką sprzedaż naszego mieszkania. Szczerze polecam tą firmę, ponieważ jest uczciwa.

-

Polecam, najlepsza firma na rynku. Współpraca z ta firmą to przede wszystkim czysta przyjemność. Stawia się w niej nie tylko na złapanie prowizji, ale przede wszystkim na satysfakcję klienta. Kwota na która wyceniono nasze mieszkanie okazała się być wyższą niż na początku planowaliśmy. Dostaliśmy mnóstwo wskazówek , dzięki którym podnieśliśmy wartość rynkową naszego mieszkania. Polecamy wszystkim zaufać pracownikom tej firmy i gwarantujemy uczciwość z ich strony. Polecamy.

-

Razem z bratem dostaliśmy mieszkanie w spadku, było do małego remontu. Problem polegał na tym, że żadne z nas nie chciało w nie inwestować. Nie było też mowy o wynajmie. Koleżanka poleciła nam tą firmę, skontaktowałam się telefonicznie i udało się załatwić wszystko bardzo szybko. Już kolejnego dnia spotkaliśmy się z pracownikiem na miejscu w celu obejrzeniu mieszkania. Również dostaliśmy bardzo dużo cennych wskazówek. Małym kosztem odnowiliśmy mieszkanie dzięki czemu jego cena rynkowa wzrosła. Gdyby nie doświadczenie i zaangażowanie pracownika tego biura dostalibyśmy za nie grosze, a już na pewno nie udałoby się go nam tak szybko sprzedać.

-

Polecamy! Dzięki współpracy z tak rzetelną firmą zaoszczędziliśmy sobie nerwów i długiego czekania na sprzedaż Nie musieliśmy też być na zawołanie każdego zainteresowanego klienta. Mogliśmy liczyć na pomoc i stałą współprace z Panią Eweliną, która zajęła się naszą sprawą wykazując się ogromnym doświadczeniem. Nie musieliśmy również czekać na znalezienie kupca tak długo, bo dzięki odpowiednim zdjęciom i ofercie zgłaszali się każdego dnia. Okazuje się, że odpowiednia firma, która traktuje klientów uczciwie i pracuje z zaangażowaniem jest dla nas wybawieniem.

-

Jestem zadowolona ze współpracy z tak uczciwą firmą. Szukałam odpowiedniego i uczciwego biura przez kilka dni. Byłam zmartwiona tym jak wysoką prowizję naliczają sobie takie instytucję. Kiedy zadzwoniłam do tej firmy wiedziałam już, że nasza współpraca będzie bardzo owocna. Kobieta, z która rozmawiałam była zdecydowana, opanowana i czułam od razu, że ma wielkie doświadczenie na tym stanowisku. Odpowiedziała na każde moje pytanie szczegółowo. A prowizja okazała się być nie wysoka. Bardzo polecam.

-

Moja sytuacja nie różniła się od wielu innych. Zależało mi na szybkiej sprzedaży mieszkania. Ludzie na których trafiłam w tej firmie okazali się ludźmi rzetelnymi i doświadczonymi. Pomogli mi na każdym etapie sprzedaży. Do dziś w razie jakichkolwiek pytań mogę do nich zadzwonić i udzielą mi szczegółowej odpowiedzi. To właśnie jest biuro na które można liczyć zawsze.

-

Polecam tą firmę każdemu . Pracownicy podchodzą do swoich klientów bardzo profesjonalnie. Nie trzymają się sztywnych zasad i są bardzo elastyczni. Można liczyć na nich nawet poza godzinami otwarcia biura. W razie pytań można się z nimi w każdej chwili skontaktować. To się nazywa współpraca na poziomie. Udało się szybko sprzedać mieszkanie, dostałam pomoc przy formalnościach i zapomniałam już o całej sprawie. Polecam.

-

Przeglądając wszystkie pozytywne opinie, które klienci wystawili postanowiłem zapoznać się z oferta tego biura. Faktycznie prowizja nie jest z kosmosu. Podejście Pani Eweliny z którą miałem okazję współpracować jest godne polecenia. Dzięki temu, że słuchała moich wymagań i warunków znaleźliśmy złoty środek. Mieszkanie sprzedałem bardzo szybko, dostałem pomoc przy formalnościach. Polecam, zadzwońcie i skorzystajcie z ich usług a na pewno się nie zawiedziecie.

-

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Dzięki temu człowiek czuje, że komuś zależy na pozytywnym załatwieniu jego sprawy. Pan Konrad człowiek o wielkim sercu, bardzo zaangażował się w sprzedaż mojego mieszkania. Podejście bardzo rzeczowe, uczciwe i serdeczne. Polecam!!

-

Moim problemem było szybkie sprzedanie mieszkania, które dostałem w spadku. Skontaktowałam się z pracownikiem firmy telefonicznie i szczerze powiedziała, że zależy mi nie tylko na szybkiej sprzedaży, ale również na jak najwyższej wycenie. Uzyskałam rzetelne odpowiedzi na wszystkie moje pytania oraz naprawdę uczciwą wycenę nieruchomości. Oferta była bardzo dobrze sporządzona, zdjęcia wykonane profesjonalnie co na pewno wpłynęło na tak dużą ilość zainteresowanych kontrahentów. Dostałem bardzo dobrą ofertę, którą przyjąłem bez mrugnięcia okiem. Zaoferowano mi też pomoc i wsparcie przy załatwieniu formalności . Sprzedałem mieszkanie szybko i za dobrą cenę. Wszystko dzięki doświadczonym pracownikom biura.

-

Ja również muszę polecić tą firmę z czystym sumieniem. Poszukiwałem firmy, która zajmie się pilną sprzedażą mojego wielkiego mieszania bardzo długo. Na rynku jest ich nie wiele, jednak oznacza to, że cena jest wyższa. Mimo wielu zainteresowanych klientów, każdy chciał negocjować cenę o wiele za niską. Byłem bardzo zdenerwowany ciągłymi narzekaniami obcych ludzi i kończyło się to wybuchem emocji. Postanowiłem, że sprzedażą mojego mieszkania zajmie się biuro. Ludzie z wielkim doświadczeniem i jeszcze większą cierpliwością doprowadzili do szybkiej sprzedaży mojej nieruchomości za bardzo dobrą cenę. Po prostu cudotwórcy. Polecam z czystym sumieniem.

-

Polecamy skorzystanie z usług tego biura! Oboje z żoną po śmierci naszych rodziców odziedziczyliśmy mieszkanie. Ponieważ było po starszych ludziach konieczne było przeprowadzenie małego remontu. Nie chcieliśmy w nie inwestować i dokładać. Po skontaktowaniu się z Panią Moniką, zrozumieliśmy że drobne odświeżenie jest konieczne. Dała nam też kilka wskazówek jak drobiazgami „upiększyć” wnętrze. Wykonała zdjęcia pomieszczeń i przyznaję były one na wysokim poziomie. Oglądając zdjęcia mieliśmy wrażenie, że nie dostrzegaliśmy piękna mieszkania. Jak widać zajęła się nami kobieta o ogromnym doświadczeniu. Mieszkanie szybko się sprzedało. Dziękujemy bardzo jeszcze raz.

-

Ja tez jestem zadowolona. Firma zrobiła na mnie jak najlepsze wrażenie od samego początku. Rozmowa z nimi przebiegała sprawnie i czuć było, że mają duże doświadczenie w tym co robią. Każdy z pracowników był zaangażowany w sprzedaż od początku do końca. Ludzie ciepli, empatyczni, mili a zarazem uczciwi i konkretni. Nie obiecywali nam”gruszek na wierzbie”, mówili konkretnie tak by wszystko było jasne. Ludzie z zasadami. Polecam.

-

Wszystko odbyło się szybko a zarazem profesjonalnie. Polecamy, firma numer jeden na tak wielkim rynku. Podejście do klienta jest super. Nie jest on traktowany hurtowo, żeby „odhaczyć”. Otrzymywaliśmy pomoc na każdym etapie sprzedaży mieszkania. Udało się je sprzedać w bardzo krótki czasie za naprawdę uczciwą sumę.

-

Również otrzymałam tu szybką i uczciwą wycenę. Chciałam sprzedać mieszkanie na własną rękę, ale piętrzyło to nowe problemy każdego dnia. Brak czasu na spotkanie z potencjalnymi, zainteresowanymi klientami, skrępowanie podczas rozmów z nimi...To była dla mnie katorga. Mama poleciła mi, abym skorzystała z pomocy tej firmy. I super, kobieta która mi pomogła to człowiek bardzo sympatyczny, rzeczowy i posiadający doświadczenie w swoje długoletniej pracy. Pomogła mi od początku do końca. Polecam wszystkim.

-

Polecam, firma jest uczciwa i rzetelna, a Pan Konrad ma bardzo duże doświadczenie w pilnej sprzedaży mieszkań. Osobiście uważam, że jest on godny zaufania i zna się na swojej pracy. Człowiek bardzo zaangażowany i profesjonalny bardzo pomógł nam tez w sfinalizowaniu wszystkich formalności.

-

Firma ta ma nieposzlakowaną opinię i wcale się temu nie dziwię. Pracują szybko i rzetelnie. Już po pierwszym spotkaniu odniosłem wrażenie, że ci ludzie wiedza o czym mówią i znają się na swojej pracy. Byli bardzo szczegółowi i rozwiewali każdą moją wątpliwość. Firma przede wszystkim cechuje się uczciwością, nie mam co do tego wątpliwości, wiem to z doświadczenia. Polecam ją wszystkim osobom, które chcą szybko sprzedać mieszkanie.

-

Ja też polecam. Pracownicy firmy cechują się doświadczeniem, a przede wszystkim mają mnóstwo cierpliwości w odpowiadaniu na każde pytanie zainteresowanych wszystkim i niczym klientów. Ludzie zatrudnieni w tej firmie cechują się bardzo wysokim doświadczeniem i uczciwością. Są zaangażowani w każda swoją sprawę i doprowadzają ją do końca. Sprzedali moje mieszkanie w bardzo krótkim czasie za bardzo wysoką cenę. Dodatkowo muszę powiedzieć, że prowizja, którą pobierają jest stosunkowo niska w porównaniu do innych sprawdzonych przeze mnie firm. Polecam i pozdrawiam wszystkich pracowników. Oby więcej takich profesjonalnych firm.

-

My czytając z żoną te wszystkie te pozytywne komentarze zastanawialiśmy się czy nie są mocno przesadzone. Po kontakcie z Panem Konradem okazało się, że wręcz przeciwnie. Słowa nie oddają tego jakim człowiekiem jest ten mężczyzna. Jak dobrze i uczciwie traktuje swoich klientów. Podchodzi do każdego w indywidualny sposób. Stworzył ofertę naszego mieszkania w taki sposób, że w ciągu kilkunastu dni sprzedało się bez problemu. Potrafił zaprezentować nieruchomość w sposób dla nas zadziwiający. Każdą wątpliwość klientów zmieniał w zaletę, do dziś nie wiemy jak on to robił. Ogromne doświadczenie. Brawo i polecamy.

-

Polecamy, polecamy i jeszcze raz polecamy. Firma jest bardzo profesjonalna i już po wstępnej rozmowie da się wyczuć jak duże doświadczenie posiadają ludzie tam pracujący. Pracują na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm. Wszystkie formalności załatwione bardzo sprawnie. Uzyskana cena pozytywnie nas zaskoczyła co świadczy o uczciwości firmy.

-

Jesteśmy z mężem na tak i szczerze polecamy. Firma jest bardzo rzetelna, doświadczenie jest ogromne i cechuje ją szybkość w swoim działaniu. Chcieliśmy szybko sprzedać mieszkanie. Tylko kilka dni zajęła im jego wycena , wystawienie oferty i udostępnienie go potencjalnym klientom do wglądu. Nie wymagano od nas zrobienia remontu jak w innych firmach. Nie chcieliśmy w nie inwestować. Są również bardzo uczciwi względem kupujących, nie ukrywają żadnych wad. Za to potrafią przedstawić je jako maleńki problemik. To się nazywa doświadczenie i profesjonalizm. Polecamy jeszcze raz.

-

Koleżanka poleciła mi firmę zajmująca się szybką sprzedażą nieruchomości. Jestem bardzo zadowolona bo udało się je faktycznie bardzo szybko sprzedać. Pracownicy mają ogromne doświadczenie w takich sprawach. Mogłam również liczyć na wszelkiego rodzaju pomoc z ich strony nawet po godzinach ich pracy. Pracownik był ze mną w stałym kontakcie. Informował mnie o każdym etapie sprzedaży i konsultował ze mną nawet najdrobniejszą zmianę. Z całego serca polecam i pozdrawiam Panią Kasię.

-

Natrafiłam na ofertę tej firmy całkiem przypadkiem w internecie po kilku dniach poszukiwań. Byłam posiadaczką dwóch mieszkań, które były na sprzedaż, pierwsze do kapitalnego remontu drugie zaś świeżo po remoncie. Czytałam wszystkie te pozytywne komentarze i postanowiłam, że nadszedł czas, żeby spróbować je sprzedać i uzyskać możliwie najwyższą cenę . Pan Wiktor, który jest pracownikiem bardzo uczciwym i sympatycznym szczegółowo i rzetelnie wyjaśnił mi jak wyglądają przygotowanie do sprzedaży nieruchomości oraz wszystkie formalności, w których będzie mi pomagał. Bardzo szybko wyceniono moje mieszkania. Po kilkunastu tygodniach obie nieruchomości były już sprzedane. Obie również za satysfakcjonującą dla mnie cenę. Serdecznie polecam.

-

Już trzeci raz korzystałem z usług biura. Za żadnym razem się nie zawiodłem i z przyjemnością tu wracam. Jak dla mnie to firma bardzo pomocna na każdym etapie współpracy. Oferują wsparcie od początku do końca współpracy. Posiadają kompetencję i obszerną wiedzę na temat szybkiej sprzedaży mieszkań. Polecam każdemu kto sprzedaż pilnie swoją nieruchomość.

-

Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Pani Ewelina, która zajmowała się sprzedażą naszego małego mieszkania dała nam wiele pomocnych rad, wykonała piękne zdjęcia i stworzyła bardzo atrakcyjna ofertę. Dodatkowo bardzo sympatyczna, zaangażowana i z wielką cierpliwością.

-

Serdeczne podziękowania dla Pana Konrada. Bardzo rzetelny człowiek, oddany całkowicie swojej pracy. Stały kontakt podczas całego procesu sprzedaży a co najważniejsze otrzymaliśmy profesjonalna pomoc przy formalnościach. Cała współpraca przebiegła wzorowo i w bardzo miłej atmosferze. Polecam!

-

Bogate doświadczenie pracowników tej firmy pomogło uniknąć mi wielu przykrych zaskoczeń. Cenne wskazówki, które otrzymałam pomogły mi wynegocjować wyższą cenę przy szybkiej sprzedaży mieszkania niż zakładałam. Wszystkie załatwienia pod kątem formalno- prawnym również odbywały się pod ich okiem. Biuro posiada najlepszą i najuczciwszą ofertę dla klientów. Prowizja w porównywanych firmach jest bardzo niska a indywidualne podejście do klienta na wysokim poziomie.

-

Dzięki temu, że z mężem skorzystaliśmy z usług biura zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu, energii i uzyskaliśmy większą kwotę niż ta, którą początkowo zakładaliśmy. Dzięki cennym wskazówkom doświadczonych pracowników mogliśmy wynegocjowaliśmy od kontrahenta kwotę godną podziwu. Firma cechuje się wysoką jakością zdjęć oraz skutecznym marketingiem. Dzięki tym doświadczonym pracownikom udało nam się pilnie sprzedać mieszkanie. Cały proces trwał około trzech tygodni. W tym czasie byliśmy w stałym kontakcie z pracownikiem, który rzetelnie i szczegółowo rozwiewał każda naszą wątpliwość. Polecamy z czystym sumieniem.

-

Ja też daję najwyższą możliwie notę. Pracownica, z którą miałem ogromna przyjemność współpracować okazała się mieć wielkie doświadczenie w tym co robi i wykazała się równie wielką profesjonalnością. Nasze mieszkanie, które nadawało się do małego remontu, odwiedziło mnóstwo potencjalnych klientów. Kobieta posiadała przede wszystkim cierpliwość, której nam brakowało. Mogliśmy liczyć na jej pomoc na każdym etapie sprzedaży, byliśmy z nią w stałym kontakcie telefonicznym. Nic, tylko zostaje polecić skorzystanie z ich usług.

-

My też trafiliśmy pod skrzydła Pani Eweliny, którą serdecznie pozdrawiamy i bardzo dziękujemy za wszystko co dla nas zrobiła. Usługa biura jest przejrzyście opisana, dostarczyła nam wiele porządnych informacji. Pracownicy są bardzo dobrze zorganizowani i komunikatywni. Można liczyć na ich pomoc w każdej chwili. Naszym zdaniem ta firma zatrudnia doświadczonych pracowników, którzy cechują się uczciwością i wielką empatią.

-

Eksperci w każdym calu! Nie bez powodu firma ma wyrobioną, wysoką normę. Uczciwe podejście do ludzi sprawia, że każdy z pracowników wzbudza ogromne zaufanie. Dzięki ich wskazówkom i poradom sprzedaliśmy szybko mieszkanie. Nie musieliśmy też martwić się o doprowadzenie całości do końca bez wsparcia. Pracownicy czuwali nad doprowadzeniem formalności do końca. Nie mogłem trafić lepiej, jestem przekonany, że pomogą jeszcze wielu ludziom, którzy chcą szybko sprzedać swoją nieruchomość.

-

Sprzedażą mojego mieszkania zajmowała się Pani Ewelina. Od samego początku podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie i nie traktowała nas z góry. Jej indywidualne podejście i doświadczenie sprawiły, że złożono nam bardzo atrakcyjną ofertę. Chcieliśmy szybko sprzedać mieszkanie i udało się, zajęło to tylko dwa tygodnie. Jestem przeszczęśliwa, że mogłam współpracować z tak oddana swojej pracy kobietą. Z czystym sumieniem polecam!!

-

Pracownicy uczciwi i skrupulatni. Ogromne doświadczenie i przyjazne podejście. A co najważniejsze wielka cierpliwość. Można byłoby tak wymieniać zalety bez końca. Firma ma wiele pozytywnych opinii, które są uzasadnione. Wszystko od początku do samego końca zostało załatwione profesjonalnie. Dostawałem wyczerpujące odpowiedzi na każde z moich pytań. Pracownicy posiadają bardzo duże doświadczenie w kwestii sprzedaży jak i tej formalnej. Wszystkie rady, które otrzymałem okazały się cenne i trafione w punkt. Sprzedałem swoje mieszkanie szybko i za satysfakcjonującą kwotę, polecam!

-

Chciałam sprzedać swoje mieszkanie możliwie jak najszybciej jednak szczerze mówiąc nie wiedziałam jak się za to zabrać. Martwiłam się też, że nie dostanę dobrej ceny, a sama formalność mnie przerażała. Dzięki współpracy z pracownikami biura zostałam odciążona, zaoszczędziło mi to wiele stresu. Do samego zakończenia sprawy mogłam liczyć na ich pomoc. Informowano mnie też na bieżąco o każdym etapie sprzedaży. Gratuluje im też ogromnej cierpliwości do klienta, ponieważ jak osoba bez doświadczenia w tego typu kwestii miałam miliony pytań. Na wszystkie uzyskałam dokładne i zrozumiałe odpowiedzi. Polecam z ręką na sercu.

-

Moja opinia również jest bardzo pozytywna. Jestem bardzo mile zaskoczona wysokością prowizji, która była stosunkowo niska w porównaniu z kilkoma innymi sprawdzanymi przeze mnie firmami. Podejście bardzo profesjonalne, ogromne doświadczenie, które było widać na każdym kroku. Odpowiedni ludzie na odpowiednim stanowisku. Współpraca z biurem na bardzo wysokim poziomie.

-

Bardzo polecam. Poprowadzili sprawę sprzedaży mojego mieszkania od A do Z. Na każdym etapie sprzedaży byliśmy z mężem informowani o szczegółach. Konsultowali z nami wszystkie decyzje, pomogli również w załatwieniu formalności. Doświadczenie, profesjonalizm i uczciwość. Wszystkie te cechy opisują firmę idealnie. Polecam gorąco skorzystanie z oferty i pomocy pracowników, wszystkim tym, którzy chcą pilnie sprzedać mieszkanie.

-

Pan Marcin, z którym miałam do czynienia to człowiek o wysokiej kulturze osobistej oraz opanowanym. Miał bardzo dużo cierpliwości przy spotkaniach z potencjalnymi klientami. Pomógł mi przejść przez wszystkie etapy sprzedaży od stworzenia ciekawej oferty, poprzez spotkania z klientami aż do załatwienia wszystkich formalności i przekazania kluczy. Organizacja całego procesu bardzo profesjonalna, a pracownicy posiadają wielkie doświadczenie. Cenne wskazówki przyspieszyły i ułatwiły cały proces sprzedaży w ekspresowym tempie. Polecam.

-

Nigdy nie sądziłam, że będę chciała korzystać z pomocy pośredników. Byłam do tego bardzo sceptycznie nastawiona. Jednak byłam bardzo mile zaskoczona. Dzięki profesjonalnemu podejściu i doświadczeniu udało się sprzedać szybciutko naszą nieruchomość. Zdjęcia, które biuro dla nas wykonało były piękne. Nawet mnie zainteresowało by to ogłoszenie. To świadczy jedynie o ich profesjonalnemu podejściu do sprawy. Poza tym podeszli do naszej sprawy bardzo indywidualnie i byliśmy z nimi w stałym kontakcie. Na każdym etapie byliśmy informowani o postępach i zainteresowaniu naszą nieruchomością. Polecam, na pewno się nie zawiedziecie.

-

Mój mąż bardzo chciał sprzedać mieszkanie na własna rękę. Ja osobiście nie chciałam bawić się w te wszystkie załatwienia, bieganie za klientami i martwienie o się o stos formalności. Udało mi się go przekonać, żebyśmy zlecili tą sprawę profesjonalnej firmie. Nie był do tego przekonany jednak się zgodził. Dziś po przekazaniu kluczy bardzo sobie chwali całą współpracę. Oboje uważamy, że potraktowano nas bardzo dobrze. Współpracowaliśmy z ludźmi z wielkim doświadczeniem i sercem. Gdybyśmy musieli zdecydować się jeszcze raz na sprzedaż nieruchomości, na pewno wrócilibyśmy do tego biura. Bylibyśmy szczęśliwi i spokojni wiedząc, że zajmują się tym tak wspaniali ludzie.

-

A mi biuro nieruchomości zawsze kojarzyło się z wielkim procentem prowizji i moją stratą. Dziś, kiedy już miałam okazje korzystać z usług biura bije się w pierś, bo wiem, że to nie prawda. Warunki współpracy, które mi przedstawiono były naprawdę uczciwe i bez wahania zdecydowałam się im zaufać. Jak można się domyślić, oczywiście jestem w 100% zadowolona i polecam tak profesjonalną firmę. Jesteście numerem jeden na tak szerokim rynku. Wasze doświadczenie i rzetelność przekładają się na Wasza pracę, a co za tym idzie zadowolenie każdego klienta.

-

A ja to, że firma jest bardzo profesjonalna zobaczyłam od razu po tym jak przejrzałam ich oferty. Były stworzone bardzo profesjonalnie. Opisy i same zdjęcia zachęcały do zapoznania się z każdym mieszkaniem na sprzedaż. Pracownik zajął się mną bardzo troskliwie i wiedziałam, że mogę na niego liczyć do samego końca. Dzięki jego pomocy sama sprzedaż nieruchomości nie była dla mnie już tak bardzo stresująca. Otrzymałam tez pomoc przy końcowej fazie, czyli formalnościach. Osobiście się na tym nie znam i potrzebowała właśnie takiej uczciwej i rzetelnej osoby obok. Bardzo pozdrawiam tego Pana i polecam całą firmę.

-

Dla mnie najważniejsze było, żeby pracownik, który miał zająć się sprzedażą mojego jakże cennego mieszkania znał się na swojej pracy. Trafiłam pod skrzydła Pani Eweliny, która znała rynek nieruchomości od podszewki. W uczciwy sposób reprezentowała stronę naszą jak i kontrahenta. Osobiście dopilnowała wszystkich szczegółów dzięki czemu po przekazaniu kluczy wszyscy wyszliśmy bardzo zadowoleni. Bardzo sobie chwaliliśmy tak dobrze zorganizowana transakcję i doświadczenie Pani Eweliny. Zapamiętamy jej oddanie całej sprawie oraz to w jaki rzetelny sposób podeszła do naszej sprawy. Bardzo polecamy skorzystanie z ich usług, bo naprawdę wszyscy pracownicy firmy sa godni polecenia.

-

My też mamy bardzo dobre doświadczenia związane z Panią Eweliną. Chcieliśmy możliwie szybko sprzedać mieszkanie i mieć to za sobą. Dostaliśmy bardzo uczciwa wycenę, która zadowoliła nas w 100%. To w jaki sposób stworzyła ofertę sprzedaży było imponujące i świadczyło o jej doświadczeniu. Bardzo zaangażowała się w nasze zlecenie. Nigdy nie miałam okazji współpracować z tak mądrym i pozytywnym człowiekiem.

-

Polecam! Jestem zadowolony. Korzystałem z usług biura cztery razy i za żadnym z nich się nie zawiodłem. Współpracowałem za każdym razem z innym pracownikiem, dlatego mam w tym doświadczenie i wiem jak bardzo profesjonalnie i indywidualnie podchodzą do każdego zlecenia. Nie byłbym w stanie polecić jednej osoby, ponieważ wszyscy wykazali się dużą uczciwością i rzetelnością. Korzystając z usług tego właśnie biura daje Państwu gwarancję, że będziecie zadowoleni z każdego etapu sprzedaży. Zarówno przy stworzeniu ogłoszenia, poprzez jego prezentację i formalności. Możecie liczyć na pomoc w każdej sprawie, odpowiedzi na każde z waszych pytań. Negocjacje, które przeprowadzają i uczciwość jaką się przy tym widzi dają nadzieję, że pośrednik również jest dobrym człowiekiem. Polecam z czystym sumieniem.

-

Podpinamy się pod wszystkie pozytywne komentarze. Mieliśmy przyjemność korzystać z ułsug tego właśnie biura i możemy śmiało powiedzieć jest numerem jeden na rynku. Prowizja zadowalająca, profesjonalność i cierpliwość. Wszystko to sprawiało, że czuliśmy się wyjątkowi. Podchodzi się w tej firmie do klientów indywidualnie, stawia się na jakość, nie ilość. Wiadomo, że my jako zadowoleni klienci z przyjemnością i zaufaniem wrócimy do tej firmy. Każdy ze znajomych, którym poleciliśmy ich usługi, również bardzo sobie chwalił współpracę. Polecamy

-

Pracownicy naszym zdaniem w stu procentach angażują się w prowadzone przez nich sprawy. Są dostępni więc bez obaw można dzwonić i pisać w razie potrzeby. Przede wszystkim co było dla nas bardzo ważne stanęli na wysokości zadania i sprzedali nasze mieszkanie za ceną, którą chcieliśmy otrzymać. Nie naciskano nas na zmianę naszych warunków. Wszystko odbyło się bardzo szybko, wręcz profesjonalnie. Dziś możemy powiedzieć, że są to ludzie nie tylko z ogromnym doświadczeniem, ale również o ogromnym sercu.

-

Wielka wiedza i profesjonalizm. Są to cechy, które urzekły mnie w Panu, z którym przyszło mi współdziałać. Wykazał się w stosunku do mnie ogromna cierpliwością i uczciwością. Wszystko czego dotyczyła sprzedaż przebiegła bezproblemowo z czego byłem bardzo zadowolony. Kwota na jaką zostało wycenione mieszkanie, stworzona oferta i pomoc przy formalnościach...to wszystko sprawiło, że byłem bardzo szczęśliwy. Uniknąłem stresu, podniesionego ciśnienia przez potencjalnych klientów oraz odpowiedzi na setki pytań dotyczących mieszkań. Człowiek ten był bardzo przygotowany i kontrahenci w żaden sposób nie mogli go “zagiąć”. Bardzo dziękuje Panu i całej firmie.

-

Profesjonalizm i doświadczenie, ja również w takich słowach mogę opisać pracowników, którzy bardzo godnie reprezentują to biuro. Dodatkowo cechują się wielką cierpliwością i uczciwością. Podejście do klienta z ogromnym szacunkiem, punktualność i dotrzymanie każdego danego słowa. Mogłabym wymieniać tutaj same zalety tej firmy, ale to przecież jej pracownicy tworzą tak serdeczną i profesjonalną atmosferę, dziękuję więc bardzo za wszystko co dla mnie zrobiliście. Że mogłam liczyć na Was o każdej porze dnia i nocy, że tak cierpliwie znosiliście moje miliony pytań. Jeśli będę kiedyś miała taka potrzebę, na pewno zapukam do waszych drzwi. Polecam i pozdrawiam.

-