X

Skup mieszkań z kredytem

Oferujemy pomoc prawną w sprzedaży mieszkań obciążonych kredytem. Szybka transakcja, dyskrecja, bezpieczeństwo.

Skup zadłużonych mieszkań

Rynek produktów finansowych umożliwia stabilizację i wprowadzanie życiowych planów w czyn, jednakowoż okoliczności nie są zawsze tak samo odpowiadające jak w dniu, w którym podpisaliśmy umowę o kredyt. Przeróżne zmiany sytuacji potrafią przeszkodzić nam w spłacie zaciągniętych długów. Spowodowane jest to najczęściej różnymi zbiegami okoliczności jak zmiany na rynku pracy, utrata pracy, wypadki, czy utrata zdrowia bliskiej nam osoby. Jeżeli takie wydarzenia stwarzają kłopoty finansowe, bank może wypowiedzieć zawartą umowę kredytową, co może prowadzić do zlicytowania naszego mieszkania. Szansą może okazać sprzedaż mieszkania z kredytem, co umożliwia nasz zespół inwestycyjny praktycznie „od ręki”.

Sprawdź również ofertę Skupu mieszkań załużonych.

Skup zadłużonych nieruchomości

Jak działa skupowanie mieszkania obciążonego kredytem?

Procedura zaciągnięcia kredytu pod zastaw mieszkania jest w stałej ofercie wszystkich banków – oferowana jest nam spora ilość środków z niskim oprocentowaniem, za to instytucja finansowa wskazuje nasze mieszkanie jako zabezpieczenie własnych interesów. W przypadku wystąpienia problemów ze spłatą zaciągniętego kredytu, bank może stać się nowym właścicielem zadłużonego lokalu. Szansą może się jednak okazać sprzedaż mieszkania, a na całym rynku nieruchomości najbardziej opłacać się będzie współpraca z naszą firmą, gdyż w bezpieczny i profesjonalny sposób zajmujemy się skupem mieszkań z zaciągniętym kredytem.

Oprócz kredytu twoją nieruchomość obciąża komornik? sprawdź usługi Skupu nieruchomości z komornikiem

Oferujemy pomoc w sytuacji gdy nie wiesz jak sprzedać zadłużone mieszkanie. Zajmujemy się podobnymi sprawami na terenie całej Polski.

Skup nieruchomości z kredytem

Ile możemy zarobić decydując się na sprzedaż mieszkania obciążonego kredytem?

Nie ma w tym nic dziwnego, że Klienta interesuje jak największy zysk. Rozumiemy to doskonale, dlatego też nasza oferta zadłużonych mieszkań należy do najkorzystniejszych na rynku. Kwota oferowana za lokal zależy od jego wyceny dokonywanej przez naszego specjalistę. Proces skupu nieruchomości nie należy do ciężkich, a jest wręcz bardzo prosty. Sama wycena nie kosztuje nic, a zamówić można ją chociażby po to, żeby móc zorientować się w trendach na rynku. Co więc bierze pod uwagę nasz ekspert podczas przeprowadzania wyceny?

W twoim mieszkaniu mieszka natrętny lokator i chesz się go pozbyć? W Skupie mieszkań z lokatorem sprzedasz takie mieszkanie bez problemu.

Oczywiście czynnikami wpływającymi na taką wycenę są wielkość mieszkania, jego stan techniczny i zdatność do zamieszkania, technologia wykorzystana do jego budowy i to jak bardzo jest ono zadłużone. Taka wycena uwzględnia potrącenie długu wobec banku, gdyż trzeba ten kredyt spłacić. Jeżeli na przykład na mieszkanie zaciągnięty jest kredyt w wysokości 200 tysięcy złotych, a nasz specjalista wyceni lokal na 250 tysięcy złotych, spłacamy wtedy dług za właściciela, a pozostałe 50 tysięcy trafiają do klienta. Zaciągnięty dług przestaje istnieć, nie trzeba bać się że przyjdzie komornik, a Klient może zacząć wszystko z czystą kartą.

Trudna sytuacja rodzinna nie pozwala na sprzedaż mieszkania? Skorzystaj z profesjonalnych usług Skupu nieruchomości po rozwodzie.

Skup mieszkań obiciążonych kredytem

Czy sprzedanie mieszkania z kredytem jest w ogóle legalne?

Skup mieszkań z kredytem jest jak najbardziej bezpieczny, a decydując się na współpracę z nami nie trzeba się o nic obawiać, gdyż każda forma skupu mieszkań z naszej oferty jest w świetle prawa jak najbardziej legalna. Dzięki naszej współpracy z różnymi kancelariami prawnymi każdy może spieniężyć mieszkanie, które jest obciążone kredytem. Zajmujemy się sprawami zarówno kredytów hipotecznych, jak i gotówkowych oraz mieszkaniowych. Podejmujemy się także skupu mieszkań z pożyczkami zaciągniętymi u osób prywatnych i kredytami konsumenckimi w prywatnych firmach zajmujących się pożyczkami. Gwarantujemy pełną ochronę interesu naszych Klientów dzięki umieszczanemu w akcie notarialnym zapisie że zobowiązujemy się do całkowitej spłaty zadłużenia.

Teraz nasza działalność objęła teren całej Polski! Sprawdź Skup nieruchomości w Twoim mieście!

Skup nieruchomości z kredytem

Rodzaje mieszkań z kredytem, które skupujemy:

Skup kawalerek z kredytem

Kupujemy kawalerki obciążone kredytem w całym kraju

Skup mieszkań komunalnych z kredytem

Kupujemy mieszkania komunalne obciążone każdego rodzaju zadłużeniem za gotówkę

Skup mieszkań z hipoteką

Kupujemy wszystkie mieszkania z kredytem hipotecznym

Opinie osób, które skorzystały z naszej oferty

Skorzystałam z ich pomocy i nie zawiodłam się. Pracownicy tej firmy są naprawdę bardzo uprzejmi i podchodzą do klientów bardzo profesjonalnie. Są naprawdę bardzo doświadczeni w swojej pracy tj. w skupie zadłużonych mieszkań – o czym zresztą sama się przekonałam. Po przedstawieniu moich problemów, pani pracująca w tej firmie objaśniła mi szczegóły transakcji i w ciągu dwóch dni stawiłam się u notariusza. Nie musiałam wypełniać stosów dokumentów, gdyż firma sama się tym zajęła. Dzięki ich fachowej pomocy udało mi się sprzedać mieszkanie, pozbyć się długów i zostało mi trochę gotówki na własne sprawy.

Małgorzata W.

Doświadczone osoby z tego zespołu w bardzo krótkim czasie zajęły się moją sprawą. Ukierunkowali mnie wraz moją żoną na odpowiednią drogę oraz pomogli nam zrozumieć, że jest dla nas szansa, jeżeli sprzedamy nasze zadłużone mieszkanie. Dzięki ich fachowej pomocy możemy się teraz cieszyć własnym życiem i nie musimy się martwić o to, że nasz dług wzrasta o kilkaset złotych co miesiąc.

Paweł B.

Polecam tę firmę! Mimo wielu wątpliwości co do jej usług oraz strachu związanego z naszą sytuacją została nam udzielona szybka i sprawna pomoc. Pan Konrad z tej firmy bardzo szybko pomógł nam w załatwieniu wszystkich formalności i w końcu mogliśmy odetchnąć ulgą. Zadłużone mieszkanie sprzedaliśmy w krótkim czasie, a co najważniejsze pozbyliśmy się wielkiego długu, który ciążył na nas od dawna.

Mirosław Z.

Świetni ludzie oraz profesjonalna obsługa. Komornik już prawie miał moje mieszkanie. Po skonsultowaniu się drogą telefoniczną Firma w zaledwie trzy dni wyceniła moje mieszkanie i załatwiła wszelkie niezbędne formalności związane ze sprzedażą. Stawiłam się u notariusza, by podpisać dokumenty, dług został spłacony, a ja otrzymałam jeszcze więcej pieniędzy, które mogłam przeznaczyć na nowe życie.

Marianna F.

Osobiście udało mi się skorzystać z usług tej firmy. Sprzedałem obciążone długami mieszkanie i już od kilku lat nikomu nie zalegam z żadnymi pieniędzmi. Firmę poleciłem już swoim znajomym, którzy także mieli przyjemność skorzystać z jej pomocy. Znajomi są jak najbardziej zadowoleni z pozbycia się wszelkich długów i z otrzymanej od zespołu tej firmy pomocy. Wraz z nimi pozdrawiam całą kadrę tej firmy oraz serdecznie polecam jej usługi!

Bartosz Ś.

Spotkała mnie straszna tragedia. Moje mieszkanie uległo pożarowi przez co w większej części zostało zniszczone. Byłam pewna, że mogę już zapomnieć o jakiejkolwiek pomocy, lecz zadzwoniła do mnie przyjaciółka i poleciła mi tę firmę. Od razu wyszukałam tę stronę w internecie. Bardzo szybko skontaktowałam się z zespołem tej firmy i zwróciłam się do nich po pomoc. Nie zawiodłam się ani trochę! Wystarczył tylko jeden dzień, a już dostałam wycenę mojego spalonego mieszkania, które w dodatku było obciążone kredytem. Zaproponowana przez zespół tej firmy cena była naprawdę bardzo dobra, a wszelkie formalności zostały załatwione przez ich profesjonalistów w jedynie dwa dni. Teraz mogę z czystym sumieniem polecić tę firmę wszystkim, których mieszkanie uległo katastrofom, i którzy myślą, że nie ma dla nich żadnego ratunku. Pracownicy są doświadczeni w swojej pracy i znajdują świetne rozwiązanie od ręki.

Katarzyna G.

Moje mieszkanie kilkakrotnie zostało zalane. Chciałem w jak najszybszy sposób pozbyć się tego problemu, a na remont lokalu niestety nie miałem wystarczającej ilości gotówki. Po skonsultowaniu się drogą telefoniczną pracownik okazał mi naprawdę dużo zrozumienia i empatii oraz poinformował mnie, że ich firma bardzo chętnie skupuje mieszkania z różnego typu problemami, nie tylko finansowymi. Okazało się to być idealnym rozwiązaniem dla mnie, a jeszcze bardziej ucieszyłem się, gdy przypisany mi pracownik powiedział, że nie muszę się bać o formalności gdyż on się zajmie wszystkimi. Po zaledwie dwóch dniach otrzymałem telefon i zostałem poinformowany, że mam stawić się u notariusza aby dopełnić formalności. Jeszcze tego samego dnia otrzymałem gotówkę do ręki. Z czystym sumieniem polecam usługi tej firmy!

Patryk R.

Mieszkania z kredytem, które skupujemy:

  • kawalerki
  • spółdzielcze
  • komunalne
  • społczno-czynszowe
  • hipoteczne
  • zakładowe