X

Skup udziałów w mieszkaniach

Chcesz sprzedać mieszkanie po spadku lub interesuje Cie sprzedaż udziałów w nieruchomości?

Pomoc dla współwłaścicieli mieszkań

W jaki sposób działają firmy, które skupują udziały w mieszkaniach? Najczęściej do podziału mieszkania dochodzi w przypadku postępowania spadkowego. Klienci dziedziczą mieszkania wraz z rodziną, bądź przyjaciółmi. Udziały takie jednak nie zawsze przynoszą zyski. Są to przede wszystkim obowiązki – utrzymanie obiektu, remonty, czy odprowadzanie podatku od nieruchomości. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie więc sprzedaż swoich udziałów w mieszkaniu. Klient otrzymuje gotówkę i nie musi martwić się o utrzymywanie mieszkania, a nasza firma bierze na siebie pomoc w administrowaniu obiektem, w którym wykupiła udziały Klienta.

Najlepsze wyceny, najkorzystniejszy skup udziałów i błyskawiczna gotówka

Jeżeli jedno mieszkanie zarządzane jest przez kilku właścicieli, zarządzanie nim może wiązać się z wieloma problemami, szczególnie kiedy każdy udziałowiec posiada różną od innych wizję wykorzystania lokalu, strategii zarządzania nim, czy też podziału kosztów jego utrzymania. Właściciele bardzo często nie są zgodni we wszystkich kwestiach, w efekcie czego mieszkanie zostaje niewykorzystane i puste. Oferujemy skup udziałów w mieszkaniach za gotówkę. Wówczas Klient nie musi się obawiać kosztów pochłanianych przez jego udziały.

Najkorzystniejsze warunki skupu udziałów w mieszkaniach

Oferowana przez nas sprzedaż udziałów w mieszkaniu jest bardzo korzystna i nie tylko dlatego, że otrzymuje się za nią błyskawiczną gotówkę. Na ogromną korzyść wielu Klientów wpływa czas, który oszczędzają na konieczności zarządzania mieszkaniem, oraz likwidacja wszelkich kosztów zarządzania nim. Jak w przypadku innych oferowanych przez nas operacji proces wygląda tak samo – nasz przedstawiciel spotyka się z umówionym Klientem, przeprowadza oględziny mieszkania i sporządza wycenę. By zaoferować jak najlepszą wycenę mieszkania z udziałami Klienta niezbędne będzie spotkanie się w lokalu, którego udziały zostają skupowane. Jeżeli Klient akceptuje wycenę, spotykamy się w kancelarii w celu podpisania umowy o sprzedaży udziałów. Po podpisaniu aktu notarialnego wypłacona zostaje umówiona kwota którą można pobrać w gotówce bądź przelewem na podane przez Klienta konto w max. 24 godziny od finalizacji umowy.

Skup udziałów spadkowych jako pozbycie się kłopotów

W przypadku udziałów nabytych przez Klienta w spadku, udziały stanowią niemały problem, bowiem na przeszkodzie mogą stać relacje rodzinne, które nie zawsze okazują się być idealne. Jeżeli w rodzinie zaistniały jakieś konflikty, to współdzielenie takiego mieszkania może konflikt tylko pogłębić. Przyszłość takiego mieszkania, oraz koszty jego utrzymania to tylko kolejny problem. Na całe szczęście można temu zaradzić poprzez odsprzedanie swoich udziałów w mieszkaniu. Od wielu lat zajmujemy się skupem udziałów w mieszkaniach, bowiem dla wielu osób od wątpliwych korzyści z nieruchomości ważniejszy jest święty spokój.

Skup udziałów w mieszkaniach w złym stanie technicznym

Wiele mieszkań wybudowanych przy pomocy starych technologii wymaga dużych i kosztownych remontów. Czasami generalny remont mieszkania potrafi przewyższać swoimi kosztami wartość samego lokalu. Taka sytuacja może się wydawać sytuacją nie do wyjścia, jednak mieszkanie takie można sprzedać, albo udziały w nim. Ustaloną kwotę wypłacamy w gotówce od ręki, a wszelkiego typu niezbędne formalności przeprowadzamy bardzo szybko. Poza lokalami, które wymagają remontu skupujemy także mieszkania, które uległy pożarowi czy zalaniu. Prowadzimy również skup mieszkań o trudnej sytuacji prawnej oraz mieszkań z długiem.

Skup udziałów w zadłużonym mieszkaniu

Poza remontem i respektowaniem zdania reszty udziałowców istnieje też problem zadłużenia, który również można rozwiązać sprzedając swoje udziały. Kupcy często rezygnują z zakupu mieszkania, kiedy dowiadują się o konieczności spłaty długu, gdyż wolą oni znaleźć mieszkanie, które nie będzie niczym obciążone. W takiej sytuacji sprzedaż mieszkania z długiem nie jest już taka łatwa. Nasz zespół jest jednak doświadczony w tego typu sytuacjach, dlatego do naszej oferty należy między innymi skup udziałów w mieszkaniach z długiem. Decydując się na skup udziałów Klienta jesteśmy zobowiązani do spłaty długów, a po podpisaniu umowy reszta z pieniędzy przeznaczonych na pokrycie kosztów zadłużenia trafia do Klienta w postaci gotówki. Na współpracę z nami decydują się zarówno osoby prywatne jak i firmy, które posiadają udziały w nieruchomościach w całej Polsce, gdyż oferujemy całe 100% cen rynkowych nie pobierając przy tym prowizji.

Chcesz sprzedać udziały w mieszkaniu, którego jesteś współwłaścicielem, ale nie widzi Ci się marnowanie czasu? Nosisz się z zamiarem wystawienia ogłoszenia „sprzedam udziały w mieszkaniu”, ale nie masz pojęcia gdzie takie ogłoszenie wystawić? Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci przeprowadzą całkowicie bezpłatną wycenę. Jeżeli się na nią zgodzisz, odkupimy od Ciebie Twoją część udziałów. Pieniądze za swoje udziały otrzymasz w gotówce do ręki, bądź na wskazane przez Ciebie konto w ciągu 24 godzin od finalizacji umowy.

Rodzaje mieszkań, w których kupujemy udziały:

Wykup udziałów - kawalerki

Kupujemy część udziałów w kawalerkach

Wykup udziałów - mieszkania komunalne

Kupujemy część udziałów w mieszkaniach komunalnych

Wykup udziałów - mieszkania spółdzielcze

Kupujemy część udziałów w mieszkaniach spółdzielczych

Opinie osób, którym pomogliśmy w sprzedaży udziałów:

Razem z mężem serdecznie polecamy. Byliśmy przekonani że z naszej sytuacji nie ma żadnego wyjścia. Mój mąż wraz z trójką jego braci dostał po ojcu mieszkanie w spadku. Było ono zadłużone i nie przynosiło żadnych zysków, więc jedynym dobrym wyjściem było jego sprzedanie. Rodzeństwo mojego męża jednak nie zgadzało się na to, więc wydawało się nam że możemy zapomnieć o spłacie długów. Z pomocą przyszła nam jednak ta firma, z którą po kontakcie dowiedzieliśmy się, że nie musimy sprzedawać całego mieszkania, a możemy zdecydować się na sprzedaż samych udziałów, które oni chętnie odkupią. Udziały sprzedaliśmy za co dostaliśmy naprawdę dużo gotówki, a problem długu zniknął. Dziękujemy wszystkim, którzy nam pomagali i z całego serca polecamy!

Alicja S.

Miałam okazję skorzystać z ich usług i nie mam im nic do zarzucenia. Pomoc, którą otrzymałam od zespołu tej firmy była bardzo profesjonalna i rzetelna. Moja sprawa była naprawdę skomplikowana, lecz z ich pomocą udało mi się wyjść ze swoich problemów. Dobrze jest wiedzieć o tym, że na tym świecie są ludzie, którzy mogą nam pomóc nawet w tak ciężkich sytuacjach. Polecam tę firmę nie tylko za profesjonalną pomoc w sprawie, a również za wiele empatii i za to, że nie traktują swoich klientów jak zwykłe maszynki do zarabiania pieniędzy.

Paulina I.

Dostałem z bratem zadłużone mieszkanie w spadku po tacie. Sytuacja z nim związana nie była jednak taka prosta, gdyż chciałem sprzedać lokal pozbywając się przy tym długu, a brat chciał spłacić zadłużenie i przeprowadzić remont pod wynajem. Nie wiedziałem co zrobić w takiej sytuacji, więc zacząłem szukać w internecie sposobów na pozbycie się długu nie sprzedając przy tym mieszkania. Po jakimś czasie natrafiłem na tę stronę i zobaczyłem, że oferują oni skup samych udziałów w mieszkaniach, więc postanowiłem się z nimi skontaktować. Pracownicy, którzy mi pomagali byli doświadczeni w swoim fachu oraz uczciwi. Przygotowali wycenę mojego mieszkania, po kilku dniach zostałem wezwany do notariusza by dopełnić formalności. Gotówkę otrzymałem błyskawicznie, a dług spłaciłem. Polecam serdecznie.

Antoni U.

Polecam. Firma działa bardzo szybko, sprawnie i skutecznie. Nie zostawili mnie samej w niczym, pomogli mi z formalnościami i zapewnili mi pomoc prawną, więc nie musiałam się martwić o dodatkowe wydatki. Wszelkie moje wątpliwości zostały rozwiane już po kilku rozmowach z pracownikami, a ja mogłam spokojnie sprzedać swoje udziały w mieszkaniu i pozbyć się długu, który na mnie ciążył. Siostra, której poleciłam tę firmę również była zadowolona z obsługi.

Magdalena R.

Razem z rodzeństwem otrzymałem mieszkanie w spadku po rodzicach. Mieszkanie było mocno zadłużone, jednak moje rodzeństwo nie chciało nawet słyszeć o jego sprzedaniu. Postanowiłem więc, że poszukam firmy, która zajmuje się skupem udziałów w nieruchomościach i tak natrafiłem na tę stronę. Zapoznałem się z ich ofertą i skontaktowałem się z nimi. Bardzo szybko zajęli się moją sprawą, załatwili wszystko co potrzebne i umówili mnie z notariuszem. Po podpisaniu wszystkich dokumentów potrzebnych do transakcji, spłaciłem swój dług i mogłem cieszyć się pozostałą gotówką. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy włożyli swój czas i siłę w to aby pomóc mi uporać się z problemem długu. Polecam z czystym sumieniem.

Dawid E.

Miałam okazję skorzystać z usług tej firmy gdy tylko pojawiła się na rynku. Już od samego początku pracownicy byli doświadczeni w swojej pracy i pomagali mi załatwić wszelkie formalności utwierdzając mnie w przekonaniu, że jest dla mnie szansa. Wszystko przebiegło wtedy pomyślnie, a ja kilka lat później znowu potrzebowałam ich pomocy i nie zawiodłam się. Firma jest uczciwa, a jej pracownicy są naprawdę doświadczeni. Zajmują się oni wieloma ciężkimi sprawami takimi jak skup mieszkań z komornikiem, lokatorem czy z kredytem. Polecam tę firmę każdemu kto ma zamiar sprzedać mieszkanie, gdyż potrafią oni pomóc nawet w bardzo ciężkiej sytuacji. Pracownicy traktują swoich Klientów z szacunkiem i wkładają dużo siły w swoją pracę. Każda sprawa załatwiana jest przez nich szybko, sprawnie i profesjonalnie. Polecam serdecznie.

Mariola K.

Cała operacja przebiegła szybko, bezproblemowo i profesjonalnie. W dwa dni dostałam wycenę mieszkania, a w ciągu kilku następnych spotkałam się z notariuszem i otrzymałam gotówkę za sprzedane udziały w mieszkaniu. Polecam firmę każdemu kto ma zamiar sprzedać mieszkanie lub udziały, a jest w ciężkiej sytuacji finansowej.

Jolanta E.

Pomimo mojej nie najciekawszej sytuacji finansowej cała współpraca z zespołem tej firmy była naprawdę przyjemna. Ponadto wszystko odbyło się bardzo szybko i fachowo. Nikt mnie nie oceniał, a na każde moje pytanie otrzymałem konkretną odpowiedź. Dzięki ich profesjonalnej pomocy nie muszę już patrzeć za siebie i mogę myśleć o lepszej przyszłości. Polecam.

Szymon P.

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Zespół firmy profesjonalny, a obsługa na bardzo wysokim poziomie. Starali się pomóc mi na każdym etapie sprzedaży i nie zawiedli mnie. Wycenę mieszkania, która była naprawdę atrakcyjna dostałam raz dwa, a resztę załatwiłam z ich pomocą w ciągu kilku dni. Polecam wszystkim, a jeżeli będę kiedyś w potrzebie to nie zawaham się znowu skorzystać z ich pomocy.

Gabriela F.

Typy nieruchomości, których skupujemy udziały:

  • kawalerki
  • spółdzielcze
  • komunalne
  • społczno-czynszowe
  • hipoteczne
  • zakładowe